Скільки вольт потрібно заряджати автомобільну батарею

Заряджання акумулятора або як заряджати акумулятор розряду

Варто відзначити, що старі батареї (5 років) не повинні стягатися або реанімувати будь-якими дідуськими. По-перше, це марно, або буде лише короткочасним ефектом, другий. небезпечний. Термін його життя закінчується, і це буде мудрішим для припинення його утилізації.

Вимоги до зарядного пристрою. Батареї, які виключають воду, слід стягувати лише пристроями з автоматичним обслуговуванням напруги зарядки, а також, бажано, автоматичне обмеження поточного заряду. Природно, спостерігайте полярність з’єднання зарядного пристрою та акумулятора! Тобто “плюс” до “плюс”, “мінус” до “мінус”! (Зрештою, не в кожному зарядному пристрої присутній “дурний захист”)

Не забувайте, що кімната повинна бути вентильована, оскільки гази, що виділяються, шкідливі для здоров’я, а також арсину, сірчаного газу, хлористого водню, який при змішуванні з киснем у певній пропорції, утворює вибухову суміш (добре Якщо ви раптом хотіли вдома влаштувати станцію, щоб зарядити акумулятори, і в той же час покладіть десяток акумулятора для зарядки :)))))

Вартість придбання автоматичного зарядного пристрою не виправдана, тому краще шукати, де ви можете використовувати його. Хороший пристрій визначатиме стан акумулятора та виберіть потрібний струм заряду. Відмінний зарядний пристрій в Інтернеті буде коштувати в районі 6-8 кінців, наприклад, як CTEK.Ru / podbor.PHP?dev_id = 105. І не забудьте очистити акумулятор від бруду, перш ніж експериментувати з ним. Бруд на акумуляторі виконуватиме струм (шунтувати зарядну ланцюг), що дуже, не добре. А також акумулятор починає більш-менш взяти заряд лише після нагрівання електроліту до позитивної температури, тому з морозом, що приносить домашній акумулятор, нехай він “виділяється”, або вийде з когось більш чіткого.

Різниця між обслуговуваними та не обслуговуваними. у наявності муфти для ін’єкцій електроліту. Розробники зробили це, що не було потреби. Однак, не обслуговується, можна видалити кришку і дістатися до пробки. Це просто не сенс, як правило. ні. Достатньо для терміну служби. Так, у будь-якій несанкціонованому акумуляторі з боків повинна бути отвори для видалення газів і нормалізувати тиск.

скільки, вольт, потрібно, заряджати, автомобільну, батарея

Ви не можете дозволити, що в процесі заряджання не збереженої напруги акумулятора на його терміналах збільшилася понад 15,5 вольт.

Це тут у процесі фізики. Сама батарея займе стільки струму, як це потрібно для заряду. Це призначено. Той факт, що ви будете засунути в ньому, крім того, збільшуючи напругу, вона буде надсилати більшу частину електролізу води, яка знаходиться в електроліті, і трохи більше. розігріти. Тобто, це просто розкладається воду для кисню та водню за вашими витратами. Дистильована вода не є дефіцитом. Але неможливо додати його до акумулятора без обслуговування. Кількість електроліту зменшить незворотність, а його щільність також збільшить незворотність (вода залишається, а кислота залишалася!)

Існує ще одна небезпека. якщо ваша ACB викидається сильно (т.Н. “Глибокий розряд”) і всю кислоту пішли в тарілку, то неможливо почати його заряджати негайно з номінальним зарядним струмом. Між плитами. вода, і ви просто приймаєте його шляхом електролізу.

Тому, у разі заряджання акумулятора в десятках ампер, за короткий час заряд “перевертає” його поверхню і не дасть електроліту, щоб проникнути товщину пластин. І в разі заряджання з невеликим струмом. підрозділи амплітуга. відновить заряд по всій товщині пластини. Термін “заряд”. тут дещо сформулюється характер розподілу сульфату свинцю у товщині пластини.

1) Визначення схеми зарядки. Струм заряджання не повинен перевищувати 1/10 батареї. Наприклад, якщо ви зацікавлені в тому, як заряджати автомобільну батарею 12 у 55 A / H, то ви обов’язково відзначаєте, що струм заряду не повинен перевищувати 5.5 a. У випадку, якщо акумулятор розряджається глибоко, потрібно заряджати його невеликим струмом (1,5. 2.0 а). Якщо ви впевнені, що не було глибокого скидання акумулятора. підключіть його до зарядного пристрою, спостерігаючи полярність (див. Вище). Ліквідація заряджання (пам’ять) повинна бути у вимкненому положенні. Якщо пристрій має регулятор напруги. встановіть його до мінімальної напруги. Увімкніть зарядний пристрій. Набір зарядки напруги 14.4V. Процес пішов.

2) Під час заряджання поточне зменшиться. Процес закінчиться, коли при напрузі на терміналах 14.4в поточний буде падати до 200ма (т.Е. 0,2А). Поповнення або пошкодження акумулятора така напруга неможлива. Тільки струм заряду зменшиться до значень саморозрядної.

ВАЖЛИВО: струм безпечний для акумулятора, чисельно дорівнює в ампер близько 1/20 його контейнера в ампутах / годинах, тобто для 55 змінного струму. Це може бути небезпечним для розгляду струму, що перевищує 1/5 своєї потужності в AMPS / Clock, тобто для 55 ACR. Строго кажучи, коли вона може, вона сама “їсть” і більше. але лише в певних режимах і з тих самих 14.4В на його терміналах. Але якщо ви станете ручкою зарядного пристрою, щоб підняти цю напругу і відвернути його таким чином, що він буде використовувати 11a через акумулятор. це, швидше за все, буде далеко від 14.4v Забороняється! Поточний струм заряджання традиційно вже півстоліття розглядає струм, що дорівнює 1/10 ємності акумулятора в AMPS / Clock, тобто для 55 болю. Для беззастійних батарей, основною характеристикою заряджання слід розглядати не поточний, але напругу. Поточний допомагає оцінити процес, що протікає в батареї.

3) у випадку глибокого розряду, заряд акумулятора в цьому випадку необхідна знижена напруга (12 В.13В), и при этом надо следить за тем, чтобы ток в начале заряда не превысил ту самую 1/20 ее емкости в Ампер/часах (в принципе, это должно произойти автоматически, в отличие от ситуации, когда сразу на клеммы подают 14, 4 В). Буде більше. ще сильніше стрес. Маленька розмова буде рости. це нормально. Ця кислота виконує з глибини пластин назовні, сульфат свинцю дає кислотний приплив, щільність збільшується електроліту, акумулятор заряджається. Коли струм піднімається до 1/10 ємності акумулятора, або навіть більше, і це дуже добре. коли це після цього підйому навіть почне знижуватися. тоді ви можете перейти до процесу, описаного вище, T.Е. Покладіть напругу 14,4 В.

READ  Скільки масла заливається в коробку ВАЗ 2107

Як заряджати акумулятор?

Для сумніву, наприклад, «Чому батареї, які виключають поповнення води, повинні бути заряджені лише пристроями з автоматичною напругою зарядки?”

При зарядці цього методу (заряджання під старією напруги), ступінь заряду акумулятора наприкінці заряду залежить від розміру напруги зарядки, яка забезпечує зарядний пристрій. Наприклад, протягом 24 годин безперервного заряду при напрузі 14,4 в 12-вольтовій батареї заряджається 75-85%, при напрузі 15 В. на 85-90%, а при напрузі 16 В. на 95-97%. Ви можете повністю заряджати акумулятор протягом 20-24 годин при напрузі зарядного пристрою 16,3-16,4 В. Тому у нашому випадку (акумулятор не поданий) для задовільного (90-95%) заряду сучасних батарей без обслуговування, використовуючи заряджені пристрої, виготовлені галузевою, яка має максимальну напругу зарядки 14,4-14,5 В, воля потрібно більше, ніж на день. І для повного заряду акумулятора такого типу вам буде потрібно більше часу, ніж заряджати низькообслуговуванням або звичайним. На початку процесу заряджання поточна сила іноді досягає 40-50a, тому всі зарядні пристрої повинні бути обладнані схемами, які обмежують струм зарядки в діапазоні 20-25a. Тривалість заряджання залежить від ступеня розряду і може тривати до трьох днів.

Як визначити ступінь заряду акумулятора, яка не подана і його щільність

Це, швидше за все, неможливо визначити рівно 100%. Це можливо лише з певною ступенем ймовірності або приблизно. Метод визначення ступеня заряду напруги діє лише для батарей, які перебувають у стаціонарному стані щонайменше 8 годин. Вимірювання повинно бути не раніше, ніж через 8 годин після вимкнення двигуна. У повністю зарядженій батареї значення становить 12,7. 12,9 вольт при температурі 20 25 # xb0; з.

Не дозволяється керувати акумуляторами, як у короткотерміновому режимі, t.Е. З напруженням мережі нижче, 13,9 вольт і в режимі перезарядки, т.Е. Коли мережа одягнена, мережа перевищує 14,4 вольт. Тому, принаймні, один раз на 2 місяці, перевірте рівень зарядної напруги.

АКБ любить жити повністю зарядженим, а холодний (холодний АКБ менше саморозряд). Якщо ви покласти заряджену батарею на постійну швидкість перезарядки, рівну струму його саморозряду. вона буде стягнуто в будь-який час на 100%, і не буде шкоди їй з такого проведення часу. Але на машині, загальний акумулятор краще мати зарядний відсоток за 90 або 95. Потім, якщо раптом відбудеться стрибок напруги в чоботях (відмова регулятора реле або щось інше), як конденсатор, він має шанси на “пожертву” цього викиду. І без великої шкоди для себе, і рятуючи електроніку, яка інакше почне відпускати дим.

Якщо ваш автомобіль є генератором та регулятором ретрансляції, то у вас ніколи не буде більше 15.1 В (до такої величини, це дозволяє гранулювати ланцюгову напругу ланцюгової напруги релейних регуляторів у холодну погоду). Тому, дбаючи про акумулятор, не забувайте періодично перевіряти генератор та реле контролера.

І пам’ятайте!. Досвід зростає прямо пропорційно кількості вимкненого обладнання.

Як заряджати постійний струм

Зарядні пристрої використовуються для стягнення постійного струму з підтримкою постійного заряджання. Використовуються два етапи зарядки.

Перший етап. зарядний струм становить 10% від батареї (якщо потужність 60 A-H. це струм заряду. 6А). Другий крок. заряджання струму 5% батареї. Він використовується для усунення негативних факторів, які виникають при стягуванні близько 100%.

Час заряджання становить 10. 12 годин. Якщо є можливість використовувати карометр для керування щільністю, то вимірюючи щільність, ви можете визначити ступінь заряджання щільності електроліту.

Як заряджати акумулятор

Перед тим, як отримати практичні поради, ви повинні з’ясувати трохи в теорії. Всі автомобільні акумулятори заряджаються одним і двома способами. постійним струмом або постійною напругою. Давайте зупинимося на кожному окремо.

Заряджання постійного струму

З назви легко здогадатися, що ми говоримо про коригування значення зарядного пристрою поточної сили, вона повинна бути 10% батарею. Тобто будь-яка батарея при 70 ах, повинна бути заряджена струмом 7 ампер. Значення напруги під час заряджання буде постійно змінюватися.

Відсутність такого методу полягає в тому, що необхідно періодично перевіряти поточне значення (лише один раз 1. 2 години), який іноді може змінюватися. У слуг, що обслуговуються під час заряду, електроліт може випаруватися, а вищий рівень заряду, більш інтенсивний випуск газу.

З високошвидкісним акумулятором, значення напруги на початковій стадії зарядки буде відносно низькою, а в процесі поступово збільшується. Для досягнення вартості 14.4 В, вартість поточного заряду слід зменшити двічі, а коли зарядний пристрій показує 15 вольт, двічі. І так, поки значення напруги більше не збільшиться. це сигнал повністю зарядженого акумулятора.

Заряджання по постійній напрузі

З другим методом напруга на пам’яті встановлюється постійна, а поточна зміна живлення в процесі заряджання. На початковому етапі струм досягне максимальних значень (зазвичай обмежується захисними схемами пристрою, і знаходиться в перерозподілі 20. 25 ампер). Поступово значення напруги на терміналах АКБ відбувається до рівня зарядного пристрою, а струм поступово наближається до нуля.

Визначити величину напруги, необхідно враховувати рівень блокування акумулятора. Наприклад, напруга в 14.4 за день, акумулятор стягується на 75. 85%, при 15 В. до 90%, а при 16 В. до 97%. За повну зарядку акумулятора на добу, необхідно напругу 16.3. 16.4 В.

Слід мати на увазі, що багато непідтримуваних ударів мають вбудовані схеми, що обмежують постачання максимальної напруги, що може бути 14.4 В. У цьому випадку, щоб повністю зарядити акумулятор, вам знадобиться більше дня.

Як заряд зарядного зарядного пристрою

Коли термінали та корпус пристрою очищаються, кришки з батареними резервуарами видаляються, а робочий одяг. це, час, щоб почати заряджати автомобільний акумулятор. Для цього пам’ятайте просту процедуру:

  • По-перше, термінали зарядного пристрою підключені до контактів акумулятора. Важливо пам’ятати про ознаки: “червоний” дріт з’єднується з плюсом, а “чорний”. до мінус.
  • Тільки зараз пристрій заряджання включений у мережу.
  • Використання спеціальних кнопок на зарядному пристрої, потрібно встановити параметри. струм струму або напругу. Це залежить від зарядки.
  • Після встановлення параметрів потрібно натиснути кнопку зарядки, і якщо це не було, процес розпочнеться автоматично.
  • Коли заряджається акумулятор, вам потрібно вимкнути в зворотному порядку: спочатку вимкніть заряджання на пристрої, а потім зніміть вилку з виходу, і лише на самому кінці. видаліть термінали з контактів акумулятора.
READ  Заміна салонного фільтра Mazda 3 бк

Якщо ви робите всі дії відповідно до інструкцій, проблем не буде. Головне пам’ятати, що вогонь або іскри в кімнаті з акумулятором не повинно бути. Ось чому термінали приєднуються до батареї на самому початку, навіть до включення в мережу. це найважливіший момент.

Як зрозуміти, скільки заряджання автомобіля? Це залежить від методу заряджання. На багатьох сучасних зарядних пристроях встановлено показник, який буде зрозуміти, що акумулятор заряджається. Найчастіше процес займає близько дня.

Як заряджати акумулятор. Корисні поради “Водіння

Заповнення банку електрикою. вираження з словника. І. Даля: І він пояснив значення слова “заряджання”. До сучасних автомобільних акумуляторів від шести банок він підходить. Правда, банки для калібрування виявляються різними. як у дизайні, так і як. Як заповнити їх електрикою?

Вся батарея можна розділити на низькопослужбу, безкоштовне обслуговування та повну інформацію. Найдавніша з них є низькообслуговуванням, з решітками свинцево-сурми, найкрутіший. повністю без утримання, з ними з найбільш чистих свинець. Слід зазначити, що в розділі “не відповідальність” означає збільшення інтервалів та резервуарів для води або повна відсутність цієї процедури протягом усього терміну служби. Але будь-яка батарея без відповідальності вимагає періодичного моніторингу на рівні з іншими компонентами автомобіля. Всупереч поширеній помилці, немає особливої ​​різниці при заряджанні акумуляторів цих трьох типів.

Зарядний пристрій або генератор. що краще заряджено?

У нормальних умовах зарядний пристрій не потребує. Акумулятор повинен бути заряджений від генератора. І заряд при постійній напрузі обслуговуючої машини є найбільш правильним і корисним для AKB.

Завдання стаціонарного зарядного пристрою є відновлення батареї не повністю, але достатньо, щоб генератор вже зменшив 100%. При зарядженні постійного струму, щоб уникнути підзарядки та “удару”, тобто витрата води від електроліту, стаціонарний зарядний пристрій перериває операцію при 14,4 В, перетворюючись у режим підсмудання з мінімальним струмом, коли зберігається. Зазвичай це не дозволяє повністю заряджати акумулятор. І генератор заряджає його в режимі постійного напруги.

Залежно від налаштувань системи енергопостачання автомобіля, діапазон регулювання напруги становить 13,8-14,5 В. Струм заряду визначається внутрішнім опором акумулятора, що характеризує його стан на даний момент, і зменшується як значення напруги на терміналах акумулятора до напруги наближається до напруги. Тобто, стаціонарний зарядний пристрій випускає специфічний струм відповідно до його алгоритму, а батарея береться з генератора, щоб прийняти поточний, який він потребує. Ось чому зарядний пристрій не може заряджати так само, як генератор.

Що має бути режим заряду?

Коли RTC потрапляє нижче 10,5 В, це вже надхопський розряд. Якщо акумулятор був висаджений за короткий час, його можна швидко заряджати з великим струмом 10-20 А (10% від вартості номінальної ємності) від стаціонарного пристрою протягом декількох годин. Якщо акумулятор відчував хронічний, який пройшов, і повільно застигає, заряд повинен починатися з мінімального струму при постійній напрузі. Для цього вам доведеться звернутися до спеціалізованого сервісу.

Ви можете “дати” з іншої машини?

Думки щодо цієї оцінки часто розходяться, але суперечки стосуються лише безпеки електрообладнання автомобіля та дотримання його інструкцій з експлуатації. Безперечний: акумулятор не точно страждає! На нашу думку, “Cursting” є безпечним, якщо спостерігається проста схема: позитивні термінали донора та акцептор підключають один одного, а негативний донорський випуск на тілі “різьбленого” автомобіля.

Редактори завдяки експерту Національної асоціації виробників поточних джерел Дмитра Тищенка за допомогу у підготовці матеріалу.

Яка напруга і струм нешкідливо заряджають автомобільну батарею

Напишіть цю статтю, яку ми вирішили, коли вони натрапили на один із сервісних центрів для зарядки АКБ. Зарядні пристрої були представлені. Діодні мостові трансформатори. Ще більш розчарувала поради в Інтернеті: відкрутіть банки перед зарядкою, знайдіть напругу живлення зарядного пристрою 16 у 16,5 В, досягти хороших викидів газу, довгий час з невеликими струмами.

Відкрутіть вилки в акумуляторі перед зарядом (якщо є) рекомендувати власникам китайської або великої зарядки. Така пам’ять, зібрана відповідно до схеми “трансформатор плюс діодний міст”. Напруга може дати будь-який, хоча й 20 В. Кип’ятять при зарядці електроліту, ймовірно, буде таким, що тіло буде сльозом.

Не заряджайте батареї, принесені морозом, нехай вони будуть тепло в кімнаті протягом декількох годин. Також ви не можете заряджати і занадто нагріти ACB. Заряджання більш ефективних і безпечніше при кімнатній температурі.

Це майже марно, щоб зарядити акумулятор, що вивантажується нижче 8 вольт, швидше за все, один з банок у ньому скорочується або ушкод. Нормальне масштабування не зможе повністю заряджати сильно склеюче акумулятор: напруга на струми не перевищує 12,5-12.6 вольт. Такі батареї зможуть вилікувати (повністю зарядити) лише фахівці. Заряд повинен бути здійснений слабкими слабкими банками окремо з напругою 2,4 вольт з струмом 0,1 потужності всієї батареї в імпульсному режимі.

Важливий ! Робочі напруги сучасної батареї, нижче якої неможливо вивантажувати 10,8 В, і вище, які не можуть бути піднесені під час зарядки 14.4 В.

Напруга 15-16 вольт, яка заряджає найбільш дешеву китайську заряду, є сильним кипінням, що руйнує бульбашки на електродах. Отриманий шлам не падає на дно, але залишається на тарілках, що зберігаються конверсій-сепараторами. Доступ до електроліту до активної ваги електродів частково перекриває. Потужність і холодний початок.

READ  Скільки має заряджатися автомобільний акумулятор

У старих структурах батарей, кипіння при зарядці таких наслідків не приносили. Шлам руйнується внизу. У місці виділено.

При напрузі 16 В зарядки, якщо ви не відкрутіте ковпачки банок і не давайте виходу газів, акумулятор просто підмітає або повзає його тіло. З нормальною напругою заряду кришки, щоб відкрутити потребу. У деяких батареях вони просто не роблять.

Важливий! Несправність акумулятора може бути виявлена ​​в процесі заряджання. Батарею втратила свою продуктивність, не здатна брати струми заряду вище 1-2 підсилювача. Знак померлого від сильного сульфату акумулятора в наступному: навіть на невеликих заряджених струмах негайно піднімається до максимальної напруги 14,4 В. На напрузі акумулятора (12,7-13 с) видимість створюється, що вона повністю заряджена. Нерозподіл показує тест на вилка навантаження або стартер напруги машини на терміналах, миттєво падає, двигун не запускається. Такий сульфат, швидше за все, незворотний, а батарея повинна бути утилізована.

Важливий! Не застосовуйте при зарядженні поточного вище 1/10 його потужності, занадто дрібні струми також є марними нижче 1/20. Для стандартних 60 акумуляторів змінного струму, звичайні потоки заряду від 3А до 6А (7-9 ампер під час заряджання в режимі “Поточна пауза”). У батареї, поточний плати запускає хімічні реакції. Реакції залежать від кількості активної маси на пластинах та її товщину, площі електродів, температурного діапазону, небажаного процесу електролізу води. Слабкий струм не стягує весь об’єм електродного клапана, але тільки його верхній шар. Після чого напруга підвищена до 14 В, і вище, сигналізує кінець заряду. Починається електроліз води. Продовжуйте заряджати таку батарею з невеликим струмом, оскільки відбудеться пасивація електродів. Пластини втрачають здатність приймати звичайні потоки заряду взагалі. З занадто сильними потоками заряду в батареї з’являться небажані хімічні реакції, які, крім того, буде надто швидко і руйнувати. Якщо струм заряду занадто високий для певної батареї, то через дії “надлишкового струму” починається рясний вивільнення водню та кисню з електроліту. кип’ятіння, бупуння в банках. Бульбашки знищують шар Namazuchok, а також вільним киснем окислює свинцю у плюс плюс, перетворюючи їх у м’який, легко знищується з вібрацій оксиду оксиду свинцю “. У обслуговуючу батарею, коли поточне постачання зупиняється, кип’ятять негайно зупинити.

Також шкідливі для зберігання акумулятора на постійному невеликому струмі перезарядки. Якщо зарядки вже заряджено. Позитивні тарілки та “викинути” воду з електроліту будуть окислюватися. Результат буде акумулятором з корозійними електродами, які втратили силу до стрибків і з високим рівнем саморозподілу.

Процес акумулятора повинен бути візуально контролювати, спостерігаючи, що електроліт не “кип’ятять”, який, як правило, через напруги вище 14,4 В; і з мультиметром, вимірюючи напругу та струм заряду. Дешевий антименаж ACB кипить завжди. Також бульбашки будуть заряджені з перевіркою акумулятора. Низький зарядний пристрій (1-2 ампер поточного) не стягує навіть акумулятор потужністю 60-годин. Це, безумовно, піднімає PCC акумулятора до 12,7 В, але додатиме багато проблем з здоровою батареєю. У випадку більш потужної пам’яті, проблема “додаткового струму” та швидкозростаючої напруги, що призводить до руйнівної води до батареї електролізу води. Оптимально перенесення зарядки акумулятора, навіть пам’ять “Дедовський”, включений у розетку за допомогою таймера часу у режимі падіння: після короткострокового потоку струму (10-30 секунд), вимкніть пам’ять протягом деякого часу (10 секунд), Потім знову увімкніть і вимкніть. Таким чином, більшість правил витримують при зарядку акумулятора. Зарплав знаходиться у сильному струмі, напруга не піднімається передчасно, під час вимикання акумулятора “поглинає” хімічні процеси, отримані заряд, напруга не піднімається занадто швидко, процес “кип’ятіння” не відбувається. Заряджання можна підключити через електронну таймер Out-shutdown Outlet, або подайте заряд через домашній мультивібратор Malglka. Найпростіший Ferglock виготовлений з реле повороту. Схеми в Інтернеті. Переключення часу та вимикання налаштовано експериментально, виходячи з характеристик зарядного пристрою та акумулятора.

Найкраще заряджати акумулятор з сучасним смарт-зарядним пристроєм, всередині якого має “мізки”. ЦП. Така пам’ять може підібрати струми та напругу заряду і може контролювати їх.

Зазвичай вихідна напруга коливається від 14,4-15 В. Повна зарядка батареї виникає, коли він підключений до джерела постійного струму потужності з напругою до 16,2 В. Сила струму на 20-годинному заряді бере дорівнює 1/20 ср., А при 10-годинному. 1 / 10кролові (де Ср. номінальна ємність АКБ).

Такі битви завжди мають ручний контроль, що означає, що треба знати, як слід встановити напругу та струм. Отже, перед зарядкою 12-вольт акумулятора переконайтеся, що у вас є постійний струм, а напруга на рівні максимуму 16-16,5 вольт.

Як заряджати акумулятор?

До дня, щоб повністю зарядити акумулятор, то напруга потрібна близько 16.3 16.4 Volta. Зауважте, що для багатьох сучасних основних акумуляторів існує штучна межа на значення напруги, наприклад, дорівнює 14,4 вольт.

Рівень щільності електролітичної рідини в берегах батарей, г / см3 при температурі 15 градусів напруги за Цельсієм, вольт (без робочої напруги) перезаряджаючи час шляхом прямого методу напруги, H до 100%
1200 12,240 Не менше 14
1,210 12,300 Щонайменше 12
1220 12,360 Не менше 10
1230 12,420 Не менше 8

Заряд краще менше, ніж більший час, ніж навпаки. Максимальний струм зарядки. одна десята частина батареї. Час повної зарядки посадкової батареї становить 15-25 годин залежно від струму та ступеня розряду акумулятора. Це, якщо він знаходиться в хорошому стані, і його пластини знаходяться в хорошому стані.

Якщо заряджання менше, то батареї будуть непотрібні, лише менша потужність буде надана. Якщо акумулятори менше, то така зарядка не може бути заряджена. Поточний струм акумулятора, а не напруга. Чим менше поточних витрат, тим довше час буде стягуватися з акумулятором, але на кінець.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS