Скільки олії у двигуні ГАЗель

Table of Contents

Яку олію потрібно заливати у двигун ГАЗель Next

Оригінальне

У двигуни автомобілів ГАЗель Next заливають напівсинтетику або синтетику різної в’язкості (SAE). Цей параметр підбирають залежно від кліматичних та дорожніх умов. Наприклад, для зимового використання підходить 5W-30 або 0W-40, а при цілорічній експлуатації можна зупинити вибір на всесезонній олії 10W-40, 10W-30 або 5W-40.

Неоригінальне

Власники автомобілів ГАЗель Next віддають перевагу моторним маслам-аналогам відомих брендів, серед яких можна виділити Лукойл, Газпромнефть, Kixx, Shell, Valvoline, Mobil, Castrol, Liqui Moly і т.д. д. Крім того, при виборі продукту велике значення має показник допуску API, що підбирається залежно від типу ДВЗ та року випуску автомобіля.

Наприклад, для бензинової Газелі Next 2013-2014 рр. рекомендується всесезонна напівсинтетика API-SM або SN SAE 10W-40. Для автомобілів останніх років випуску (після 2016 року) можна використовувати напівсинтетику або синтетику API-SN. Що стосується дизельних двигунів, в даному випадку підійдуть допуски API-CF, CG-4, CH-4 або CI-4, а також АСЕА А3, В4, Е4 та Е7. Нижче представлені відповідні моторні мастила для ГАЗель Next.

Для бензинових двигунів: Shell Helix HX7 5W-40

Для дизелів: Shell Himula R6 10W-40 Shell Helix HX7 Diesel 10W-40.

Як замінити масло у двигуні

Яке масло вибрати?

скільки, олії, двигуні, ГАЗель

Сьогодні існує велика кількість різноманітних трансмісійних рідин, тому буває дуже складно зробити правильний вибір олії в магазині. Фахівці рекомендують звернути особливу увагу на склад олії. Як вже говорилося раніше, присадки, які додають у трансмісійний розчин не замерзають на сильному холоді та здатні очищати деталі під час роботи ДВЗ у будь-яку погоду.

Основним показником при виборі рідини, звичайно ж, є її в’язкість. Для кожного двигуна вона різна та встановлюється заводом-виробником. Виділяють кілька категорій суміші. мінеральна та синтетична. Першу виготовляють методом перегонки чистої нафти, а в іншу додають унікальні присадки, які здатні витримувати екстремальні температури.

Для бензинових та дизельних двигунів Газелі Next сьогодні можна придбати наступні олії марки Shell Helix:

Двигун ЗМЗ-405 Ремонт, характеристика, проблеми, тюнінг

Несправності та ремонт двигуна Волга / ГАЗель ЗМЗ-405

Двигун ЗМЗ-405, розроблений на базі 406-го мотора та відрізняється діаметром поршня (збільшений з 92 до 95).5 мм), висота блоку циліндрів однакова, міжциліндрові перемички стали тоншими, з’явилися прорізи для охолодження (на блоці Євро-3 моторів їх немає), шатуни залишилися такі ж, В іншому, мотор залишився колишнім, за рахунок збільшення обсягу збільшилася потужність на 7 л.з., виріс крутний момент, останні двигуни стали відповідати екологічним стандартам Євро-3 і більше нічого, все той же ЗМЗ406. На цьому ж блоці був створений ще один мотор більший — ЗМЗ-409.

Модифікації двигуна ЗМЗ 405

ЗМЗ 4052.10. основний мотор. Використовується на автомобілях Волга та ГАЗель.2. ЗМЗ 40522.10 — аналог 4052.10, відповідає екологічним нормам Євро-2. Використовується на автомобілях ГАЗель та Волга.3. ЗМЗ 40524.10 — аналог 40522.10, відповідає екологічним нормам Євро-3. Використовується на легкових автомобілях.4. ЗМЗ 40525.10 — аналог 40522.10, відповідає екологічним нормам Євро-3. Використовується на вантажних автомобілях.5. ЗМЗ 4054.10. турбо версія 405, сталевий коленвал, кована поршнева, інтеркулер, СЖ 7.4, потужність 195 л.з./4500 про.хв, момент 343 Нм/про.хв. Вироблявся дрібносерійно, коштував неадекватно дорого, тому тюнінгувальники воліли ставити перевірені Toyota 1JZ/2JZ.

Несправності двигунів ЗМЗ 405

Несправності 405-го волговського двигуна абсолютно полюністю повторюють проблеми ЗМЗ-406, все ті ж проблеми з маслом під клапанною кришкою, бо їхні відмінності мінімальні. Про плюси та мінуси ЗМЗ-406 читаємо ТУТ.

Форсування ЗМЗ 405.Турбіна.Компресор

Варіанти збільшення потужності ЗМЗ-405 нічим не відрізняються від ЗМЗ-406, про них можна прочитати у вкладці «Тюнінг» ось ТУТ. Варто зауважити, що на волговском/газелевском моторі будувати потужні атмосферники, на злих розподільних валах, 4-х дроселях не варто, це марна трата грошей і часу. Найправильніший тюнінг ЗМЗ це турбо. Добре зібраний турбо 405-й дасть більше (а іноді й сильно більше) 300 л.з., чого атмосферник не видасть ні за яких настройок.Варто відзначити, що під будівництво турбо корча, блок Євро-2 не годиться, він ослаблений прорізами між циліндрами, ваш вибір свіжіші блоки, під Євро-3 (40524.10 та 40525.10).

ГАЗель турбодизель скільки літрів олії у двигуні

Газон Next випускається в 2-х модифікаціях, що відрізняються типами кузова:

Габарити

Довжина нової вантажівки може варіюватися від 6435 мм до 7910 мм, що залежить від типу кузова. Його ширина однакова для всіх версій – 2307 мм. Висота фургона досягає 2418 мм, а дорожній просвіт дорівнює 262 мм, що дозволяє газону їздити по багатьох дорогах, у тому числі і тим, які не відрізняються високою якістю.

Щодо параметрів шасі, то вони такі:

Дані навантаження

Максимальне навантаження на передню вісь та на задню відрізняються на порядок:

Що ж до вантажопідйомності, то вона залежить від моделі. Так, максимальний показник для версії C41R11 становить 5 000 кг, тоді як для модифікації C41R31 він трохи менший – 4 700 кг.

Двигуни

Новий «ГАЗон» обладнатиметься двома силовими агрегатами, залежно від модифікації. Це турбовані дизельні двигуни, причому один із них імпортний, а інший є суто російською розробкою.

Їх конструкція багато в чому схожа. Обидва мотори 4-тактні і мають охолоджувач наддувного повітря. У них по 4 циліндри з вертикальним, рядним розташуванням, а ще обидва вони заточені під екологічні вимоги Євро-4. Але чимало є і відмінностей, які відносяться до потужності, моменту, що крутить, і робочому об’єму.

Імпортний агрегат типу Cummins ISF 3.8 e4R має об’єм 3,76 літра. Це дозволяє мотору розвивати потужність 152,3 л. з. на позначці 2 600 оборотів. Крім того, такий двигун видає 497 Нм крутного моменту в діапазоні від 1200 до 1900 оборотів.

Вітчизняний двигун ЯМЗ-5344-20 вироблений на Ярославському моторному заводі, об’ємом 4,43 літра. Його потужність менша, незважаючи на перевагу в «кубатурі», і становить 137 л. з. на 2300 оборотах. А момент, що крутить, дорівнює 490 «ньютонам» в діапазоні від 1 200 до 1 900 оборотів.

Максимальна швидкість, до якої ці двигуни можуть розігнати ГАЗ – 100 км/год.

На ГАЗон Next встановлено нову коробку передач. Це 5-ступінчаста МТ, розроблена для передачі моменту, що крутить, до 500 Нм. Разом з нею йде однодискове, сухе зчеплення типу Sachs ZF, карданна передача, що не обслуговується, і головна передача гіпоїдного типу.

Шасі

Підвіска ГАЗон Next була серйозно модернізована. Спереду та ззаду змонтована ресорна ходова частина, укомплектована стабілізаторами поперечної стійкості та ресорами в 1 600 мм довгою. Вона поєднується з гідравлічними амортизаторами телескопічної конструкції, що працюють за принципом двосторонньої дії. Доповнюється це пневматичною гальмівною системою типу WABCO та дисковими гальмівними механізмами.

У стандарті Газон комплектується колесами з розмірністю 8,25R20. Але є можливість замовлення низькопрофільних коліс на 17,5 дюймів. Вони дозволяють помітно знизити вантажну висоту. до 1170 мм з 1300 мм.

буханець фургон ГАЗель Бізнес

Короткий опис

Двигун Каменс 2,8 (Cummins ISF 2,8L) встановлюється на автомобілі виробництва ВАТ «ГАЗ», зокрема на комерційні автомобілі сімейства ГАЗель, ГАЗель «Бізнес» та ГАЗель NEXT. Особливості Привід ГРМ здійснюється однорядним ланцюгом з автоматичним натягувачем. Ланцюг розташований з боку маховика (ланцюг і натягувач, що не обслуговуються). Привід ТНВД здійснюється через шестерню від колінвалу для зниження навантаження на ланцюг ГРМ. Двигун обладнаний пристроями полегшення пуску за низьких температур. Для підігріву повітря у впускному колекторі передбачено електричну спіраль. Паливний фільтр також з електричним підігрівом. Двигун Cummins ISF 2,8 має дуже невелику витрату палива. при швидкості 80 км/год він споживає всього 10,3 літра солярки, при швидкості 60 км/год, а це середня внутрішньоміська швидкість, знижує споживання солярки до 8,5 літра. В даний час двигун Камінс 2,8 виробляється в Китаї. Ресурс двигуна Каменс 2,8 складає, за даними виробника, близько 500000 км.

Характеристики двигуна Cummins ISF 2.8 ГАЗель Next, Бізнес

Параметр Значення
Конфігурація L
Число циліндрів 4
Об’єм, л 2,781
Діаметр циліндра, мм 94
Хід поршня, мм 100
Ступінь стиснення 16,5
Число клапанів на циліндр 4 (2-впуск; 2-випуск)
Газорозподільчий механізм SOHC
Порядок роботи циліндрів 1-3-4-2
Номінальна потужність двигуна / при частоті обертання колінчастого валу 88,3 кВт. (120 л. з.) / 3200 об/хв
Максимальний крутний момент / при частоті обертання колінчастого валу 297 Нм / 1600-2700 об/хв
READ  Заміна салонного фільтра Ford Focus 3 рестайлінг

Конструкція

Чотирьохтактний чотирициліндровий дизельний двигун з електронною системою подачі палива Common Rail, з рядним розташуванням циліндрів і поршнями, що обертають один загальний колінчастий вал, з верхнім розташуванням одного розподільчого валу. Двигун має рідинну систему охолодження закритого типу із примусовою циркуляцією. Система змащення комбінована: під тиском та розбризкуванням.

Блок циліндрів

Блок циліндрів Cummins ISF 2,8L виготовляється із сірого чавуну із фрезерованими гільзами циліндрів. Це дає меншу витрату матеріалу та більшу міцність. У разі зношування, задирів, подряпин або інших пошкоджень, гільзи можуть бути відремонтовані або замінені (можливість перегильзовування).

Параметр Значення
Матеріал Сірий чавун
Діаметр циліндра, мм 94,0

Головка блоку циліндрів

Головка блоку циліндрів відлита із чавуну, 16-клапанна. У ГБЦ встановлено один розподільний вал, який приводить у дію клапани попарно через коромисла (коромисла різної форми: на впускні клапани вони короткі, на випускні. довгі). По центру циліндра встановлено паливну форсунку. Прокладка ГБЦ набірна із сталевих листів (металопакет) і не вимагає протяжки.

Колінчастий вал

Колінвал виготовлений з ковкого сірого чавуну та відбалансований. Шків колінвала з вінцем датчика положення колінвала нероз’ємні.

Параметр Значення
Діаметр корінних шийок, мм 74,0
Діаметр шатунних шийок, мм 59,0

Впускний та випускний клапани

Всі клапани зроблені з жароміцної сталі з хромованими штоками, мають однакову конструкцію, але при цьому не взаємозамінні. На всіх клапанах є сферична лунка, випускні клапани відрізняються вигравіруваною літерою «С».

Обслуговування

Заміна олії у двигуні Каменс 2,8. Інтервал заміни масла у двигуні Каменс 2,8 на автомобілях ГАЗель Бізнес, Next виробляється раз на 15000 км (рекомендують 7-8 тис. км). Олія застосовується стандарту АРI СН4, в’язкість – 10W40. Моторна олія Shell Rimula R5 E 10W40 залита із заводу. Кількість масла в двигуні. із заміною масляного фільтра близько 5,7-5,8 літрів, об’єм масляного фільтра становить 0,44 літра. Каталожний номер масляного фільтра на ГАЗель Next із двигуном Каменс – LF17356. Регулювання зазорів клапанів необхідне при пробігу 150 тис. км (з практики приблизно на 80-100 тис. км). Вузол регулювання. гвинт і гайка. Зазор на впуску. 0,25 мм, зазор на випуску. 0,5 мм.

Розумію, що тема бояниста і завжди холіварна, але не написати про це було б дивно.

1 Інтервали заміни.У всіх в інструкції від ГАЗу чітко написано міняти масло раз на 20000км, незалежно від того є система EGR на двигуні чи її немає.А тим часом, за загальноприйнятою практикою система EGR скорочує термін служби олії приблизно в 2 рази.до. масло швидше насичується продуктами згоряння і більше не здатне їх утримувати. Якщо цікаво дещо детальніше заглибитися в питання, то можете прочитати мій давній пост з БЖ про BMW: Масло. Інтервали заміни

Причому сам Каммінз у своїх калібрування досить чітко вказує інтервали заміни.Дивимось на інтервали для двигунів Євро-3 без EGR:

Це все, що потрібно знати про запис 20000 км у посібнику з експлуатації – чистий маркетинг.

ГАЗель. заміна моторної олії, EVOTECH 2.7. Особливості. Нюанси.

7.2 Вибір олій.Не буду нічого додавати від себе, просто покажу, що сказано в посібнику від двигуна Cummins QSK60. хороший мотор, який виробляється в Англії з відповідним рівнем підтримки.

На завершення як правильно визначаються інтервали заміни олії — залежно від годинної витрати палива:

Іншими словами чим більше олії в піддоні, тим рідше його потрібно міняти, т.к.до. воно здатне поглинути більше бруду. Це як із цебром для миття підлог: до певного моменту ми можемо полоскати ганчірку, а далі ганчірка сама бруднити підлогу. Але якщо ми візьмемо ванну води, то використовувати її зможемо значно довше.З витратою палива зворотна ситуація. чим менше його спалюємо, тим довше масло залишається чистим. А витрата залежить від навантаження на двигун: від маси автомобіля, від маси вантажів, від стилю їзди тощо.д.

Всім тим у кого Євро-5 чи Євро-4 видаляти EGR і перепрошувати. Крім покращення робочого процесу двигуна та його здоров’я, ви робите масло чистішим і збільшуєте інтервали його заміни.

Відповіді (1)

У дизельний двигун цього автомобіля рекомендується заливати напівсинтетичну моторну олію 10W40.

Зокрема, для 2.8 Каммінз завод рекомендує лити Shell Rimula R6 10W40, також дилери ллють Shell Helix HX7 Diesel 10W-40.

У бензиновий мотор 2.7 УМЗ Evotech можна заливати напівсинтетику 10W40, взимку синтетику 5W40, можна цілий рік на тій та іншій олії. Наприклад, Shell Helix HX7 5W-40.

2.8 Cummins. 6.5 літри2.7 Розум Евотек. 4,5 л

Інтервал заміни для дизеля – 10 000 км, а для бензину – 10-15 000 км.

Моторна олія ЗМЗ, вибір виробника

Вже багато років я користуюся продуктами концерну Elf-Total. Причин кілька. Починаючи з того, що це «чисті виробники» і нічого не закуповується на стороні, закінчуючи роботою в режимі он-лайн. Тобто, якщо мені знадобиться уточнити деталі конкретної каністри, я можу зробити запит, і мені буде надіслано «хіманаліз» по даній партії» та її рух по ринку. Також можливо зробити хімічний аналіз з відпрацювання, щоб можна було по продуктах дізнатися про знос двигуна, чи достатній інтервал заміни та інші корисності. Задоволення це не дешеве, але приємно відчувати за спиною таку технічну підтримку. Запитував про подібне у різних мотористів та сервісів, що працюють з іншими виробниками. Нічого подібного не пропонується і близько.

Країна наша неосяжна, тому моторне масло ЗМЗ має бути для кожної кліматичної зони — своєї в’язкості. Для середньої смуги нашої неосяжної батьківщини я віддаю перевагу в’язкості олії 10-40, для північних районів 5-40, для «курортних місць» 0-40. Але будьте уважні, дуже часто мені надсилали фотографії мокрих манжет коленвала, тому перед застосуванням мАсел 0-40, краще манжети поміняти, на щось фірмове, ніж те, що встановлює завод.

Звичайно, розповідати та розхвалювати на словах можна дуже довго. Наведу конкретний приклад. Приводжу фотографію, двигуна мого пітерського клієнта, який лив масло Elf 10-40, яке я привожу з фінки, з моменту покупки машини. Пробіг на даний момент 90 тисяч кілометрів. Зауважте, що немає жодного лакового відкладення і якщо бензином змити масляну плівку, то ГБЦ буде виглядати майже як нова.

ГБЦ ЗМЗ 409 після 90 тисяч км

Ця фотографія була відправлена ​​мною у фірму виробник, тобто в Elf-Total. Спочатку відповіді не було, а потім мені зателефонували, подякували та запитали: скільки людей працює у мене в компанії. Поговорили, я й забув про це, а через тиждень мені було надіслано зазначену кількість фірмових комбінезонів. (Знав би, що ніхто перевіряти не буде, сказав би, що 100 осіб).

Мастило для двигуна УМЗ 4216 ГАЗель Бізнес

ГАЗель Бізнес. сімейство малотоннажних автомобілів російського виробництва, що випускаються на заводі ГАЗ з 2010 року. Модель прийшла на зміну класичній ГАЗелі 90-х років. Виробнику вдалося покращити характеристики автомобіля без внесення суттєвих конструктивних покращень. Зокрема, міжсервісний інтервал збільшено до 15 тисяч км проти 10 тис. ранній, а період гарантійного обслуговування продовжено до 80 тис. км або два роки.

Зниження витрати палива становило 5%, а гальмівний шлях скоротився на 8%. Окрім імпортного дизеля Cummins ISF, основним двигуном для сімейства ГАЗель Бізнес є бензиновий УМЗ-4216.10, що працює з п’ятиступінчастою механічною коробкою. Двигун забезпечує максимальну швидкість 130 км/год.

Переваги та недоліки двигуна

Перш ніж говорити про заміну масла в двигуні Газелі, варто дізнатися, наскільки хорошим чи поганим є цей двигун. Так ви будете краще розуміти, в якій модифікації краще купувати машину.

До сильних сторін сімейства 405 відносять:

 • наявність допрацьованої головки блоку циліндра з використанням двошарової прокладки з металу, доповненої пружинними компонентами;
 • загальна вага блоку циліндрів знизилася на 1,35 кілограма в порівнянні з попередником;
 • застосовується каталітичний трикомпонентний тип нейтралізатора, що дозволяє відповідати вимогам Євро 3;
 • рахунок доробок знизився витрата по трасі до показника 8,8 літра на 100 кілометрів пробігу;
 • застосовується система доочищення олії.

Деякі відносять факт застосування мікропроцесора для управління кутом випередження запалення до переваг, інші називають його недоліком. Система працює краще та ефективніше, але відремонтувати цей вузол в умовах траси, коли машина застрягла, неможливо.

При цьому гідрокомпенсація теплового зазору в клапанах призвела до зниження витрат на газ. Тому відвідувати автосервіс з метою відрегулювати клапани, як це відбувалося раніше, тепер не потрібно.

Це відверто непоганий мотор, який відмінно підходить для автомобіля. З його технічних характеристик виділимо такі:

 • ступінь стиску становить 9,4;
 • робочий об’єм 2,4 літри;
 • крутний момент досягає 211 Нм;
 • мотор видає 152 кінські сили потужності.

З таким двигуном ГАЗель впевнено почувається в межах міста та на трасі. Якщо використовувати відповідні та відповідні вимогам моторні масла, вдасться мінімізувати забруднення двигуна, зменшити тертя між поверхнями, що контактують, і продовжити термін служби силового агрегату.

READ  Установка ремкомплекту важеля КПП ВАЗ 2107

Скільки олії в 405 двигуні ГАЗель

ЗМЗ-405. сімейство бензинових 4-циліндрових інжекторних двигунів виробництва ВАТ «Заволзький моторний завод». На ринку з’явився в 2000 році у складі автомобіля ГАЗ-3111 1 28 квітня 2004 року ЗМЗ-40522 став 13-мільйонним двигуном марки «ЗМЗ». 1.

Застосування

Основним споживачем двигуна було ВАТ «ГАЗ», але 30 січня 20092 було оголошено, що через відсутність домовленості зниження ціни ВАТ «ГАЗ» відмовляється від закупівель на користь УМЗ-4216, розробленого з урахуванням прототипу УМЗ-421,2 ціна яких нижче на 40.

У вересні 2009 року було підписано договір на проведення робіт з адаптації двигуна ЗМЗ-40524.10 до автомобіля Fiat Ducato. 3 Роботи були проведені у 2009 році, а у березні 2010 року цей проект було схвалено. 4 На 2011 рік було заплановано виробництво 15 тис. двигунів ЗМЗ-405, інтегрованих для автомобіля Fiat Ducato 4.

ЗМЗ 405 застосовувався на таких автомобілях як ГАЗ 3302, ГАЗ 2705, ГАЗ 27057, ГАЗ 33021, ГАЗ 32213, ГАЗ 322137, ГАЗ 330232, ГАЗ 2310, ГАЗ 23107, ГАЗ 2.

Характеристики

Основною відмінністю від базової моделі ЗМЗ-406 стало збільшення обсягу на 7,9 % і потужності двигуна на 4,8 % 6. ЗМЗ-40522.10 (Євро 2), ЗМЗ-40524.10 (євро 3). ГАЗель

Модифікації

ЗМЗ-4052.10 ЗМЗ-40522.10 ЗМЗ-40524 ЗМЗ-40525 ЗМЗ-4054.10

ЗМЗ-405.24 (євро 3)

Удосконалений двигун, який відповідає вимогам Євро 3, випускається з 1 січня 2008 року.

Зберігши колишні характеристики, в новому двигуні були внесені конструктивні зміни, в першу чергу торкнулися головки блоку, де були виключені канали системи холостого ходу. її функції взяв на себе електронно-керований дросель. Маса головки була знижена на 1,3 кг, для її кріплення стали використовуватися подовжені на 24. Замість прокладки ГБЦ з армованого безазбестового матеріалу з металевими окантовками ущільнення стала використовуватися двошарова металева, з пружинними «зігами», що забезпечують ущільнення газових стиків, каналів систем змащення та охолодження. Її товщина 0,5 мм, що в троє менше попередньої, м’якої прокладки. Нова прокладка більш термостійка, також дозволяє надійно герметизувати з’єднання головки та блоку циліндрів при меншому моменті затягування болтів у порівнянні з колишнім, що зменшує можливість деформації циліндрів.

При переході на управління двигуном з електронним дроселем відпала необхідність у ряді деталей таких, як: регулятор холостого ходу з повітряними патрубками, дросельний патрубок з датчиком положення заслінки разом зі шлангами для його підігріву від системи охолодження. Привідний ремінь допоміжних агрегатів став трохи довшим, при цьому ставився самонатяжний ролик приводу, розрахований на 150 тис. км пробігу.

Блок циліндрів зберіг взаємозамінність із попередниками. Були зроблені протоки у виливку між циліндрами, при цьому були ліквідовані поперечні прорізи-щілини в системі охолодження між циліндрами, що дозволило збільшити жорсткість блоку. Для зниження витрати олії на чад у нового блоку було змінено параметри плосковершинного хонінгування циліндрів (ширина, глибина, кути нахилу рисок)7.

Ресурс

Насправді ресурс ЗМЗ-405 до першого капітального ремонту становить 200—300 тис. км і навіть більше, при цьому, як правило, обмежуються лише заміною циліндро-поршневої групи. Єдина деталь у двигуні, що вимагає заміни в проміжках між ремонтами — ланцюг ГРМ, ресурсу якого вистачає приблизно на 100 тис. км пробігу 8 9.

Скільки олії у двигуні 406 – Заміна олії у двигуні ГАЗель 406

Двигун працює рівно, гідроштовхачі вітчизняні і поки проблем не виникало.

Збираюсь самостійно провести чергове ТО (10 тис.км).

Підкажіть будь ласка скільки масла треба заливати в двигун при зміні ?

Чи можна і чи потрібно використовувати масло для промивання при зміні мінералки

Що краще. використання промивного масла або

З мотором відбувається дивна річ. заливаю олію до позначки max

і через пару тисяч кілометрів. рівень масла падає до позначки min. на цьому

падіння рівня олії припиняється ! Видимих ​​слідів підтікання олії не знайшов.

За останні 1000 км став гудіти міст ! Що з ним таке ?

Підкажіть на що треба звернути увагу при ТО Волги 3110

трохи. Промити слід, але я віддаю перевагу не 5 хвилин, але не наполягаю, хтось любить навпаки.

Про догляд мала не знаю, швидше за все, ти дивишся рівень не в ті моменти. Наприклад залив і подивився, а потім через день, масло відповідно пішло у фільтр та ін. порожнини. Іншого пояснення у мене немає.

По ТО. Змастити трансміччіонним маслом треба (шприцювати) підвіску, кардани, дверні петлі. Набити по ковпачку літолу в підшипники заднього моста півосей (якщо перед цим заповнили порожнини підшипників, якщо ні, то по 5 10 ковпачків), перевірити затяжку всіх нижніх болтів, драбин, коробки. Рекомендую зняти натягувач та генератор і набити літол у підшипники. Циганською голкою відколупуєш пластикові кришки підшипника і пальцем змащуєш, у генераторі із заднім підшипником так можна зробити, а з переднім ні без розбирання, я на передньому відколупнув краєчок і через медичний шприц увігнав литол.

Заміна олії (ЗМЗ 406 ГАЗель)

Інструкція як своїми руками поміняти масло в двигуні ЗМЗ 406 на автомобілі ГАЗ Волга 3110.

Заміна мастила у двигуні ЗМЗ 406 на Волзі 3110

Підписуйтесь T.O Підписуйтесь Instagram.

Замінити масляний фільтр, решта фільтрів ще рано. Перевірити рівень рідини у бачку гідропідсилювача. Начебто, подивися ще в сервісній книжці.

Масло Мобіл забезпечує всі необхідні умови, в т.год. має достатні миючі властивості. Машинка у тебе нова, якщо їздиш із самого початку на Мобілі, то ніяких шкідливих відкладень там бути не може. Якщо мої слова непереконливі, зверніться до рекомендацій провідних автовиробників та моторних масел. Жоден з них не пише про необхідність використання хоч якихось промивних рідин, присадок до олій чи палив. Навпаки, вони це забороняють.

Про гул мосту скажу. змирись, нічого ти з цим не поробиш. Якщо а/м на гарантії, їдь на найближчу ГАЗівську СТО та вимагай безкоштовної заміни мосту. Не забудь, що в цьому випадку ти повинен пред’явити сервісну книжку з усіма відмітками ТО до справжнього пробігу.

Витрата олії. Така витрата може бути через невідповідність розмірів маслознімних кілець і поршня. Для ЗМЗ це нормальна ситуація. В цьому випадку олія повинна досить швидко темніти. кілометрів за 200-500 пробігу.

Кажеш, що гідроштовхачі не стукають? Зміни масло з промивною рідиною і готуйся в подальшому вважати оберти розподільного валу на слух

Якщо зателефонувати в службу підтримки фірми Мобіл, то вони дадуть адреси/телефони своїх офіційних дилерів. А ось у дилерів вже можна запитати про технологію заміни олії. А можна повірити мені на слово ?

Напівсинтетика від Мобіл. це просто мінералка на синтетичній основі і все, ніяких засідок немає.

Для промивання двигуна (якщо він брудний або при переході на інший тип масла) Мобіл радить застосовувати Мобіл special 15w40. Його заливають або як п’ятихвилинку, або на пару-трійку тисяч км, без зміни фільтра, а потім міняють масло та фільтр.

Ось тут думка спеціаліста одного великого сервісу

ГАЗель Next користується великою популярністю у російських автолюбителів. Цей малотоннажний автомобіль був розроблений на Горьківському заводі та випущений у серійне виробництво у 2013 році. Нова версія Газелі була обладнана безпечною та комфортабельною кабіною, а також незалежною підвіскою та кермовим механізмом з гідравлічним підсилювачем.

Для повноцінної працездатності двигуна Газелі Next необхідно використовувати якісну олію на базі мінеральних чи синтезованих речовин. Відповідно до технічного регламенту, заміна моторної рідини в російському автомобілі виконується по досягненню 10-15 тис. км пробігу.

Залежно від типу встановленого двигуна об’єм заливки олії становить 10 літрів. Як правило, автолюбителі використовують дві 5-літрові каністри. Для безперебійної експлуатації двигуна рекомендується заливати напівсинтетику з індексом в’язкості 10w40.

Скільки олії у двигуні ГАЗель

ЗМЗ-406. лінійка рядних 4-циліндрових 16-клапанних бензинових автомобільних двигунів внутрішнього згоряння виробництва ВАТ «Заволзький моторний завод». Двигун ЗМЗ-406 спочатку проектувався для встановлення на перспективну модель ГАЗ-3105. Перші прототипи двигуна з’явилися в 1993 році, початок дрібносерійного складання в 1996 році, вихід на головний конвеєр у 1997 році.

Двигун спочатку створювався під сучасні системи живлення та запалювання, керовані мікропроцесором; карбюраторні варіанти з’явилися пізніше (інжекторна версія. ЗМЗ-4062.10, карбюраторні. ЗМЗ-4061.10 та 4063.10). Вперше в російському двигунобудуванні в конструкції ЗМЗ-406 були застосовані: 4 клапани на циліндр, гідроштовхачі, 2-ступінчастий ланцюговий привід 2 розподільних валів, електронна система управління впорскуванням палива та запалюванням.

Особливості конструкції

Офіційно двигун ЗМЗ 406 став третім після 24Д та 402 у лінійці силових приводів Заволзького заводу. Отримав мікропроцесорне запалювання, схему газорозподілу DOCH із двоступінчастим ланцюговим приводом.

Розробниками як і раніше використана рядна схема двигуна з 4 циліндрами, але розподільних валів стало два, вони розташовані зверху, всередині ГБЦ. Ступінь стиснення ДВЗ збільшена проектувальниками заводу до 9,3 в базовій версії 4062.10 за рахунок центрального розташування свічки всередині камери згоряння.

Конструкція газорозподільного механізму

Надійність підвищена за рахунок чавунного блоку циліндрів без гільз, зниження ходу поршня до 86 мм та ваги всієї групи ШПГ. Шатуни з болтами, колінвал та поршневі кільця зроблені з високоміцних матеріалів, тому капітальний ремонт потрібний рідше.

Натягувачі ланцюга автоматичні, подвійна дія – попередній натяг пружиною, під час роботи гідравлікою. Ступінь очищення олії збільшено шляхом встановлення повнопоточного одноразового фільтра. Для навісного обладнання передбачений окремий клинопасовий привід. Прошивка ЕБУ відповідає версіям СОАТЕ, ІТЕЛМА VS5.6, МІКАС 5.4 або 7.1

READ  Скільки повинна бути зарядка акумулятора автомобіля

Переваги та недоліки двигуна

Перш ніж говорити про заміну масла в двигуні Газелі, варто дізнатися, наскільки хорошим чи поганим є цей двигун. Так ви будете краще розуміти, в якій модифікації краще купувати машину.

До сильних сторін сімейства 405 відносять:

 • наявність допрацьованої головки блоку циліндра з використанням двошарової прокладки з металу, доповненої пружинними компонентами;
 • загальна вага блоку циліндрів знизилася на 1,35 кілограма в порівнянні з попередником;
 • застосовується каталітичний трикомпонентний тип нейтралізатора, що дозволяє відповідати вимогам Євро 3;
 • рахунок доробок знизився витрата по трасі до показника 8,8 літра на 100 кілометрів пробігу;
 • застосовується система доочищення олії.

Деякі відносять факт застосування мікропроцесора для управління кутом випередження запалення до переваг, інші називають його недоліком. Система працює краще та ефективніше, але відремонтувати цей вузол в умовах траси, коли машина застрягла, неможливо.

При цьому гідрокомпенсація теплового зазору в клапанах призвела до зниження витрат на газ. Тому відвідувати автосервіс з метою відрегулювати клапани, як це відбувалося раніше, тепер не потрібно.

Це відверто непоганий мотор, який відмінно підходить для автомобіля. З його технічних характеристик виділимо такі:

 • ступінь стиску становить 9,4;
 • робочий об’єм 2,4 літри;
 • крутний момент досягає 211 Нм;
 • мотор видає 152 кінські сили потужності.

З таким двигуном ГАЗель впевнено почувається в межах міста та на трасі. Якщо використовувати відповідні та відповідні вимогам моторні масла, вдасться мінімізувати забруднення двигуна, зменшити тертя між поверхнями, що контактують, і продовжити термін служби силового агрегату.

Яку олію лити в ГАЗель із двигуном 406

Масло для двигуна ЗМЗ 406 має відповідати класифікації СТО ААІ 003-98 (API): Б4/Д2 (SJ/CF); Б4/Д2 (SG/CD); SJ/SH/CF. А також відповідати за в’язкістю значенням максимальних та мінімальних річних температур:

 • від.25 до 20 ° С 5W-30;
 • від.25 до 35 ° С 5W-40;
 • від.20 до 30 ° С 10W-40;
 • від.20 до 35 ° С 15W-30;
 • від.15 до 35 ° С 15W-40;
 • від.15 до 45 ° С 15W-40;
 • від.10 до 45 ° С 20W-40;
 • від.5 до 45 °С SAE 30.

Виробником для використання пропонуються такі марки олії як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва: «Славнефть Люкс» 5W-30, 5W-40, 10W-30, 10W-40, 15W-40, 20W-50; “Славнафта Ультра” 5W-30, 5W-40, 10W-30, 10W-40, 15W-40, 20W-50; “Лукойл Супер” 5W-30, 10W-40, 15W-40; “Esso Ultra” 10W-40, “Esso Uniflo” 15W-40.

Яка кількість масла заливається з метою стабільної роботи двигуна? Давайте розберемося з цим питанням.

Вимоги щодо експлуатації містять інформацію про те, який для ВАЗ потрібен об’єм змащувальної рідини. Він дорівнює 3,75 л. При цьому обов’язково перевіряти рівень по щупу. Відразу за жодних умов не слід заливати повний обсяг. Спочатку необхідно приблизно 3,5 літри, після чого потрібно завести мотор і заглушити його, перевірити рівень. Долити до середнього значення між мінімумом та максимумом.

Важливо знати кілометраж, через який слід здійснювати заміну олії. Виробник рекомендує робити заливку нового кожні 15000 кілометрів, але, як показує практика, найкраще скоротити цей проміжок удвічі. А деякі автолюбителі роблять зміну кожні 5000.

Для нових моделей LADA: пріори, калини, Granta необхідний літраж дорівнює приблизно 3,5. Спочатку обов’язкове заливання 3,2 літрів, після чого доливається решта об’єму.

Заміна олії та масляного фільтра докладно на Газелі

Для автомобілів, що випускаються АвтоВАЗом, нормою вважається заміна через кожні 15000 км. Однак, щоб продовжити життя головного агрегату, найбільш оптимальним варіантом буде скорочення майже вдвоє до 7000.

Скільки олії у двигуні машини марки ОКА або ВАЗ 1111? Питання актуальне. За рекомендацією виробника при зміні здійснюється заливка 2,5 літрів змащувальної рідини. Період, кілометраж подібні за рекомендаціями на решту автомобілів марки ВАЗ.

Гарант надійної роботи авто: заміна олії в роздатковій коробці

Вид робітВартість
Корекція рівня олії від 300. Записатися
Заміна олії в мотоциклах від 790. Записатися
Заміна масла та фільтра у двигуні від 0. Записатися
Заміна у двигуні зі своїм маслом від 790. Записатися
Виїзна заміна масла від 100. Записатися
Заміна олії в АКПП від 2500. Записатися

Природний знос механічних деталей у роздавальній коробці з часом експлуатації призводить до забруднення трансмісійної олії в коробці та необхідності заміни. Однак цей процес не такий простий, як заміна моторного масла: знадобиться відповідний досвід та кваліфікація. Не говорячи вже про необхідність встановити машину на підйомник або оглядову яму.

Магазин та СТО SPOT спеціалізується на заміні олії в роздавальній коробці. Маємо команду фахівців з більш, ніж 5-річним досвідом та арсеналом для роботи – від ручних інструментів до автоматичних підйомників. Нижче описані поради для автовласників та технологія, за якою ми проводимо заміну олії у роздаванні.

Факт: для роботи необхідно від 1 до 3 літрів олії залежно від моделі авто, шприц, набір ключів та шестигранник, ганчір’я, ємність для старої олії.

Схема роботи

При заміні олії в роздаванні, редукторах заднього або переднього мостів (диференціалах), ми:

 • Підбираємо підходяще масло з потрібною в’язкістю та параметрами.
 • Прогріваємо трансмісію. Потрібно проїхати близько десяти км на автомобілі.
 • Вимикаємо двигун і встановлюємо машину на автоматичний витяг або оглядову яму.
 • Перевіряємо на наявність витоків олії.
 • Знімаємо металевий або пластиковий захист.
 • Відкручуємо пробку заливного отвору.
 • Відкручуємо пробку зливного отвору спеціальним ключем.
 • Зливаємо стару олію в ємність.
 • За наявності частинок металу в старому маслі або у випадках, коли воно має темний колір, промиваємо роздавальну коробку.
 • Очищаємо отвір та пробку від забруднень, металевої стружки.
 • Закручуємо пробку зливного отвору.
 • Заливаємо масло шприцем до рівня пробки.
 • Оцінюємо стан пробки заливного отвору: якщо шайби деформовані, то міняємо їх. Після цього закручуємо пробку.
 • Контрольна обкатка, яка дозволяє переконатися в герметичності пробок.

Заміну масла в роздавальній коробці можна провести самостійно, хоча і для цього знадобиться витратити десятки годин на читання посібників та порад за відсутності просунутих знань про влаштування автомобіля. А за відсутності оглядової ями процес взагалі стане проблематичним навіть для досвідчених автовласників.

Цифра: по-середньому, заміна олії в роздаванні займає в SPOT близько 10-15 хвилин.

Інтервали

Заміна олії в роздавальній коробці рекомендується кожні 60-80 тисяч км пробігу. Конкретне значення залежить від автомобіля, умов та стилю водіння. З рекомендаціями автовласника щодо інтервалів можна ознайомитись у супровідній документації на машину.

Зрозуміти необхідність заміни можна і за відчуттями та факторами водіння. Наприклад, передачі перемикаються важче, ніж зазвичай, підвищується витрата палива, при візуальному огляді масло в коробці має темний відтінок або його рівень знаходиться нижче встановленої позначки.

Факт: тому необхідно періодично оглядати стан коробки та олії, що дозволить визначити необхідність заміни, виявити течу та своєчасно відновити герметичність.

Можливі проблеми

Несвоєчасна заміна олії в роздатковій коробці або її відсутність загрожують:

 • надмірним забрудненням шестерень;
 • заклинювання шестерень;
 • передчасним зносом робочих вузлів;
 • дискомфортом при водінні: виявляється у складності при перемиканні передач, сильному шумі та гулі;
 • поломкою роздавання та необхідністю дорогого ремонту, який вимагатиме зняття вузла та розбирання коробки передач.

Також проблеми можуть виникнути безпосередньо під час заміни. Наприклад, складності при відкручуванні пробки незалежно від прикладених зусиль. Це може призвести до ризику зірвати різьблення або грані пробки при надмірному натисканні, що вимагатиме додаткових витрат на відновлення. Щоб уникнути цього, краще довірити роботу професіоналам.

Факт: якість масла безпосередньо впливає на роботу роздавальної коробки, яка збільшує момент, що крутить, на провідних колесах, забезпечує стійкий рух при малих швидкостях, але при великому моменті, що крутить.

5 причин звернутися до нас

 • Широка асортиментна лінійка. Підберемо відповідне трансмісійне масло незалежно від марки та року випуску автомобіля, пробігу та стилю водіння. Використовуємо лише фірмову продукцію від перевірених виробників.
 • Маємо більш ніж 5-річний досвід роботи: підберемо рішення для будь-яких завдань. Заміна масла в роздатковій коробці у нас пов’язана з візуальною оцінкою авто: помітимо дрібні несправності та усунем їх до того, як вони призведуть до дорогого ремонту.
 • Надаємо гарантію на нашу продукцію та сервісне обслуговування.
 • Маємо всі необхідні сертифікати та ліцензії.
 • Все для вашого комфорту: маємо відразу шість СТО в різних частинах міста з відмінною транспортною доступністю.

Подбайте про надійність роботи вашого авто та витрати на паливо, попутно заощадивши свій час. проведіть заміну масла в роздатковій коробці в СТО SPOT!

Заміна олії у роботі або варіаторі дозволить уникнути передчасного зносу коробки передач, продовжити її термін служби, покращити Comfort під час водіння та уникнути аварійних ситуацій. Головне, це довіряти роботу професіоналам – СТО SPOT. Переконайтеся в цьому самі – зателефонуйте за номером 7 (812) 603-44-80 та запишіться на заміну!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS