Скільки літрів бак на ВАЗ 2109

Варіанти двигуна Дев’яносто третій

Існує два варіанти двигуна для моделі 21093:

  • карбюраторний ВАЗ 21083;
  • інжекторний ВАЗ 2111.

Обидва двигуни рядні, чотирициліндрові, восьмиклапанні і мають робочий об’єм 1 499 см кубічних. Розташовані мотори спереду поперечно. Діаметр циліндра і хід поршня у них збігаються, а ступінь стиснення складає 9,9. Двигуни споживають бензин: карбюраторний. АІ-93, інжекторний. АІ-95. Ємність паливного бака однакова. 43 л.

Двигун ВАЗ 21083 на моделі ВАЗ 21093 карбюратор розвиває граничну потужність в 70 кінських сил при 5600 об / хв, а крутний момент становить 104 Нм при 3400 об / хв. Максимальна швидкість. 154 км / ч, мотор розганяє машину до 100 км / год за 13,4 с. Витрата палива ВАЗ 21093 на 100 км в місті. 8 л, за містом. 5,7 л, в змішаному циклі. 6,8 л. Споряджена маса при цьому становить 915 кг.

У 1994 році вийшла версія ВАЗ 21093 інжектор, що отримала позначення ВАЗ 21093i. Технічні характеристики ВАЗ 21093i змінилися в кращу сторону. Потужність двигуна зросла до 78 кінських сил при 5400 об / хв, крутний момент склав 116 Нм при 3000 об / хв. Час розгону до 100 км знизилося до 13 с. Тепер про те, скільки їсть автомобіль. Витрата палива в місті прирівнюється до 9 л на 100 км, за містом. до 5,9 л, в змішаному циклі. до 7,2 л. Споряджена маса при цьому становить 945 кг.

Контрольні розміри кузова ВАЗ 2109

скільки, літрів, 2109

Кузов має досить невелику довжину. 4006 мм, що є очевидним гідністю автомобіля, так як компактність в міських умовах відіграє важливе значення. Якщо порівняти попередні моделі виробника, то довжина була зменшена на 120 мм, при цьому всередині стало на 60 мм більше простору завдяки раціональним і вірним конструкторським рішенням.

Перші серійні автомобілі ВАЗ 2109 мали ширину кузова 1650 мм, проте, вже через кілька місяців розробникам вдалося зменшити її на 30 мм до 1620 мм, це ще більше збільшило компактність кузова.

Висота кузова становить приблизно 1402, що на 30 мм порівняно менше кузова моделей-попередників. Але, компенсувати вільний простір конструктори змогли за рахунок створення стекол автомобіля в опуклій формі. З одного боку. це дозволило збільшити обсяг вільного простору, з іншого. презентабельність транспортного засобу.

На особливу увагу заслуговує багажний відсік ВАЗ 2109, який свого часу зробив на ринку легкових автомобілів справжній фурор. Навіть сьогодні ця мало не революційна конструктивна особливість не втратила практичної актуальності.

Стандартна місткість багажника «дев’ятки» становить 330 літрів, але при необхідності її можна розширити до 640 літрів, завдяки додаванню задніх сидінь. Все це можна виконати за пару хвилин і для цього, не потрібно докладати багато зусиль.

ВМЕСТИМОСТЬ ВАЗ !21099

Колія передніх коліс складає. 1400 мм, а задніх. 1370 мм. Компактні розміри кузова ВАЗ 2109 дозволяють ефективно здійснювати транспортування малогабаритних вантажів по місту, навіть в годину пік, коли багато пробок.

Примітка. Компактні розміри «дев’ятки» створюють можливості для обгону, так як великогабаритні легкові автомобілі практично позбавлені можливості для маневру в дорожніх заторах, через відсутність достатньої кількості вільного простору.

READ  Скільки масла в мосту ВАЗ 2107

Скільки літрів бак ВАЗ 2109 інжектор

Одним з основних елементів системи живлення автомобілів ВАЗ 2108, 2109, 21099 та їх модифікацій є паливний бак. Він призначений для зберігання певної кількості палива на борту автомобіля. Місткість паливного бака 43 літри, включаючи резерв 4. 6,5 літра.

На передньопривідних автомобілях ВАЗ паливний бак розташований під днищем автомобіля (під заднім сидінням). Він кріпиться двома пластинчастими хомутами до кузова автомобіля. Його заливна горловина виведена в невелику нішу з правої задньої сторони автомобіля (заднє праве крило) і закрита різьбовою пробкою. З самим баком горловина сполучена заливний трубою. Пробка має обмежувач моменту затягування і вбудований замок. Нішу прикриває сталева відкидна кришка. Для доступу до пробці необхідно підняти край кришки з одного боку.

Усередині паливного бака виконані дві дренажні трубки. Через дренажний шланг вони з’єднані з сепаратором, який служить для уловлювання парів бензину з бака. Щоб запобігти витіканню палива з бака через сепаратор, на другому шлангу сепаратора встановлений зворотний клапан подвійної дії. Клапан працює в обох напрямках: у міру витрати палива пропускає повітря в бак, а при підвищенні тиску в баку випускає повітря з парами палива з паливного бака. Пари бензину, конденсуючись в сепараторі, зливаються назад в дренажні трубки і далі в бак. Кінці трубок розташовані в баку з правого та лівого боків для запобігання витікання палива при поворотах автомобіля. Місткість сепаратора 7 літрів.

Зверху паливного бака через гумову прокладку закріплений датчик рівня палива з топлівозаборнік. Доступ до нього можливий через люк під заднім сидінням. Верхня частина топлівозаборніка служить для з’єднання його з паливною магістраллю і «обратку», на нижній встановлений сітчастий фільтр очищення палива. Датчик рівня палива є реостат, з’єднаний з поплавком. Також датчик з’єднаний проводами з покажчиком рівня палива на щитку приладів. При падінні рівня палива в баку до резервного рівня важіль поплавця замикає контакт контрольної лампи резерву палива, і вона загоряється на щитку приладів панелі автомобіля.

Виготовлений паливний бак з двох половин, відштампованих з листової освинцьованої стали. Зовні бак пофарбований чорною емаллю.

Ще п’ять статей по паливній системі автомобілів ВАЗ

Бензобак на ВАЗ 2108 2109 2110 Приора и Калина. Отличия и взаимозаменяемость!

ВАЗ 20109. наймасовіша модель першого покоління передньопривідних машин АвтоВАЗу. Періодично на ринку з’являлися її різні модифікації. Однією з них став варіант 21093. Для модифікації ВАЗ 21093 технічні характеристики були досить непогані для обох варіантів двигуна: карбюраторного і інжекторного.

Місце 21093 в лінійці моделей АвтоВАЗу

Прототипом для ВАЗ 21093 виступив передньопривідний хетчбек ВАЗ 2109 «Супутник», з карбюраторним двигуном об’ємом 1,3 л, що випускався в Тольятті з 1987 року. Потужність його двигуна становила 64 кінські сили. Зовні 21093 «Самара», що з’явився в 1990 році, мало чим відрізнявся від 2109. Габарити, дизайн, оформлення. все було майже як у дев’ятки. Основні відмінності були заховані під капотом.

Модифікація 21093 отримала новий двигун. Конструктори Волзького автозаводу збільшили діаметр циліндрів з 78 до 82 мм при колишньому ході поршня, що становить 71 мм. Це дало збільшення робочого об’єму з тисячі двісті вісімдесят-вісім см кубічних до 1499. У автомобіля зросла потужність, покращилися експлуатаційні характеристики (швидкість і розгінна динаміка), трохи зменшився витрата палива. В цілому автомобіль ВАЗ 21093 придбав помітну жвавість.

READ  Скільки літрів бак у звістки

ВАЗ 21093 «Самара» випускався в Тольятті до 2004 року, поступившись місцем на конвеєрі моделі 2114, п’ятидверному переднеприводному хетчбеку з сімейства «Самара-2».

Кузов і салон ВАЗ 21093

За роки випуску модифікації 21093 відбулися деякі зміни в дизайні при збереженні розмірів кузова. Кузов дев’яносто третій. п’ятидверний хетчбек, оновилися його передня частина і радіатор, з’явилося коротке крило. Габаритні і внутрішні розміри моделей 2109 і 21093 збігаються до міліметра. Салон авто 21093 п’ятимісний, але трьом великим чоловікам ззаду поміститися важко. Задній ряд сидінь складається, збільшуючи обсяг багажника майже вдвічі (з 330 л до 640 л).

Комплектація люкс мала поліпшену приладову панель з тахометром і бортовим комп’ютером, була можливість установки електричних склопідйомників і протиугінною системи. Для оббивки салону і сидінь пропонувалося кілька варіантів: від самого невибагливого сірого текстилю до кольорових матеріалів вищої якості. Салон Дев’яносто третій був зручним і практичним як для щоденних поїздок на роботу, так і для щодо далеких подорожей з дітьми.

Відносно кузова і салону ВАЗ 21093 тюнінг цілком можливий. Досвідчені автомобілісти часто проводять тюнінг своїми руками.

Кузов ВАЗ 2109: знайомство

Усередині кузов автомобіля практично не викликає жодних нарікань з боку автовласників, незважаючи на малі, компактні габарити. Однак, місця цілком достатньо для поїздки п’яти чоловік середньостатистичного статури. Нізкорасположенная приладова панель, досить зручна в управлінні, при необхідності можна вбудувати сучасну електронну начинку, але для цього доведеться витратити істотну суму фінансових коштів.

Є невеликий недолік в плані матеріальної конструкції салону, який виконаний з пластмаси. Це є відчутним недоліком, так як такий корпус періодично гримить і потребує технічної модернізації по зміцненню. Однак, це виконати досить нескладно і для цього не доведеться витрачати багато фінансових коштів.

опис машини

Цей автомобіль вважається моделлю, яка прийшла на зміну ВАЗ 2108. Вони дуже схожі, практично ідентичні, якщо не брати до уваги кількість дверей і невелике розходження в екстер’єрі. У ВАЗ 2109 кількість дверей зросла до п’яти. Так звана «дев’ятка». це п’ятидверний хетчбек, з довжиною кузова 4 м. У перших моделях ширина кузова становила 165 см, але в наступних знизилася до 162 см. Висота машини дорівнює 140,2 см. В цілому конструкція кузова гарантує вільний простір в салоні автомобіля. Кузов машини добре гасить ударну енергію, і це важливо при серйозних зіткненнях. Цей автомобіль відрізняється від свого попередника дуже містким багажником в 330 л. При бажанні можна збільшити обсяг багажника, склавши задні сидіння. Таким чином, місткість зросте до 640 л. Це ще один великий плюс в практичності нової моделі.

Відповіді (2)

Бензобак ВАЗ 2109 з будь-якими двигунами (1.1, 1.3, 1.5) вміщує в себе 43 літра палива, так зазначено в паспортних характеристиках машини. На ділі прям рівно стільки мало хто заливає.

Особисто залив в свою дев’ятку 47 літрів до горла. Так, знаю, на заправках страшенно не доливають, але і я не на сухому баку приїхав. Їхав по трасі, залишалося приблизно 5-7 літрів в баку, лампочка тільки загорілася. Заправка «Га м». Не подумайте що «р але ». Але рекламувати і лаяти не хочу. Загалом за 2,5 року експлуатації зупинився на цифрі 50 літрів до горла.

READ  Заміна редуктора ВАЗ 21 0 7

двигун

Найбільш поширені обсяги паливних баків в автомобілях: 40, 50, 60 і 70 літрів. Судячи за обсягом бака можна сказати наскільки великий це автомобіль. У випадку з 30 літровим баком мова швидше за все йде про малолітражці. 50-60 літрів. ознака міцного середнячка. А 70. свідчить про полнормазмерной машині.

Обсяг паливного бака був би марною величиною, якби не витрата палива. Знаючи середня витрата палива, можна легко обчислити на скільки кілометрів пробігу вам вистачить повного бака палива. Бортові комп’ютери сучасних автомобілів вміють показати водієві цю інформацію оперативно.

Обсяг паливного бака LADA 2109 становить 43 л.

Одним з основних елементів системи живлення автомобілів ВАЗ 2108, 2109, 21099 та їх модифікацій є паливний бак. Він призначений для зберігання певної кількості палива на борту автомобіля. Місткість паливного бака 43 літри, включаючи резерв 4. 6,5 літра.

На передньопривідних автомобілях ВАЗ паливний бак розташований під днищем автомобіля (під заднім сидінням). Він кріпиться двома пластинчастими хомутами до кузова автомобіля. Його заливна горловина виведена в невелику нішу з правої задньої сторони автомобіля (заднє праве крило) і закрита різьбовою пробкою. З самим баком горловина сполучена заливний трубою. Пробка має обмежувач моменту затягування і вбудований замок. Нішу прикриває сталева відкидна кришка. Для доступу до пробці необхідно підняти край кришки з одного боку.

Усередині паливного бака виконані дві дренажні трубки. Через дренажний шланг вони з’єднані з сепаратором, який служить для уловлювання парів бензину з бака. Щоб запобігти витіканню палива з бака через сепаратор, на другому шлангу сепаратора встановлений зворотний клапан подвійної дії. Клапан працює в обох напрямках: у міру витрати палива пропускає повітря в бак, а при підвищенні тиску в баку випускає повітря з парами палива з паливного бака. Пари бензину, конденсуючись в сепараторі, зливаються назад в дренажні трубки і далі в бак. Кінці трубок розташовані в баку з правого та лівого боків для запобігання витікання палива при поворотах автомобіля. Місткість сепаратора 7 літрів.

Зверху паливного бака через гумову прокладку закріплений датчик рівня палива з топлівозаборнік. Доступ до нього можливий через люк під заднім сидінням. Верхня частина топлівозаборніка служить для з’єднання його з паливною магістраллю і «обратку», на нижній встановлений сітчастий фільтр очищення палива. Датчик рівня палива є реостат, з’єднаний з поплавком. Також датчик з’єднаний проводами з покажчиком рівня палива на щитку приладів. При падінні рівня палива в баку до резервного рівня важіль поплавця замикає контакт контрольної лампи резерву палива, і вона загоряється на щитку приладів панелі автомобіля.

Виготовлений паливний бак з двох половин, відштампованих з листової освинцьованої стали. Зовні бак пофарбований чорною емаллю.

Ще п’ять статей по паливній системі автомобілів ВАЗ

| Denial of responsibility | Contacts |RSS