Скільки ходить двигун Nissan Almera

Table of Contents

Nissan Almera Classic – класика з Кореї

Nissan Almera Classic (заводський індекс В10) пропонувався у Росії з 2006 року. Складання автомобіля проводилося на заводі компанії Renault Samsung Motors у місті Пусан (Південна Корея). Виробництво Classic почалося в 2002 році, під ім’ям Renault Samsung SM3, рестайлінгову версію якої стали продавати в Росії. Автомобіль базується на платформі N16 Pulsar (Nissan Almera).

Ходова

На підвісці Nissan Almera Classic виробник явно заощадив, виключивши з її конструкції передній стабілізатор поперечної стійкості, при тому, що всі необхідні технологічні місця кріплень збережені. Даний елемент може зіграти не останню роль при різкому маневрі автомобіля в критичній ситуації, наприклад, об’їзді перешкоди, що раптово виникла. Багато власників стабілізатор встановлюють самі робіт з монтажу – 1,5 – 2 тис

Причиною скрипу, що виникає ззаду, при гальмуванні. перед повною зупинкою, часто стають 2-а транспортувальних вуха. Після випадкового контакту днища з якоюсь поверхнею, вони можуть зігнутися і починають чіплятися за задню балку.

Пружини задньої підвіски досить слабкі і сильно стискаються з трьома пасажирами на задньому сидінні. Через 4 – 5 років експлуатації вони помітно просідають. Заміна пружин на жорсткіші вимагатиме близько 6 000 за пару.

Передні амортизатори ходять понад 100 – 140 тис. км, задні. 80. 100 тис. км. Стуки в підвісці нерідко викликані амортизаторами, які при цьому зберігають свої робочі характеристики ще довгий час.

Рульові тяги ходять не менше 160 – 200 тис. км, кермові наконечники – 120 – 150 тис. км. Рульова рейка починає постукувати або потіти після 150 – 200 тис. км. Нова коштуватиме 20 – 40 тис ремонт рейки вимагатиме близько 15 тис

При закушуванні керма і легкому постукуванні при його повороті, можливо, доведеться замінити карданчик рульового валу. Ненадовго продовжити йому життя допоможе обробка мастилом а робіт із його заміни – близько 1 000.

Передні гальмівні колодки ходять близько 40. 50 тис. км (1,5 – 3 тис. ), передні гальмівні диски – 60 – 80 тис. км (2,5 – 4 тис. ). Задні гальмівні колодки служать понад 100 – 140 тис. км, не менше ходять і барабани.

Після 80 – 100 тис. км нерідко «підклинює» гальмівний клапан вакуумного шланга. в основному взимку. Наслідки – «втрата» гальм. Причина в конденсаті, що накопичується і замерзає, в патрубку, по якому йде повітря. Лікується обробкою WD-40.

Через 60 – 80 тис. км може з’явитися стукіт ззаду при відпусканні педалі гальма. Позбутися його нерідко допомагає очищення механізму задніх гальм та розведення колодок.

Nissan Almera

Nissan Almera один з наймасовіших автомобілів марки, що відноситься до класу С і випущений спеціально для Європи. Перша Almera є адаптованим до європейського ринку Nissan Pulsar, а з 2000 року, вийшло 2-ге покоління, яке не що інше, як Nissan Bluebird Sylphy. Надалі, в Європі замість Альмери почали продавати Nissan Tiida, в інших країнах цей автомобіль все також продається і є адаптованим Renault Samsung SM3 (Almera Classic, кузов N16) або Nissan Bluebird Sylphy нового покоління (кузов G11). У гамі японської компанії, Almera потрапляє рівно між Nissan Micra та Nissan Teana.

Ненажерливий “японець”: шукаємо та знаходимо причини масложеру у двигуні Nissan 1.8 л (QG18DE)

Сьогодні Almera складає конкуренцію Opel Astra, Ford Focus, Hyundai Elantra, Toyota Corolla, Mitsubishi Lancer, Honda Civic, Skoda Octavia та іншими, подібного класу, автомобілям.

Двигуни Альмери, як і належить Golf-класу, таки прості, це рядні четвірки серії GA14, GA16 і SR20 в атмосферному виконанні. Під капотом другої Альмери ховаються нові й сучасні QG15 та QG18. Також на обох версіях зустрічаються дизельні двигуни, включаючи К9К від Renault. Двигун Almera Classic це звичайний бензиновий.6 літровий QG16DE. На Альмері G11 ставлять свіжіший HR16DE.

Зважаючи на значний інтерес до моделі, як на вторинному ринку, так і на ринку нових авто, WikiMotors вважає своїм обов’язком розповісти майбутнім і поточним власникам даних автомобілів про двигун їх Альмери. Ви дізнаєтесь, які недоліки, несправності, проблеми, яке масло заливати і скільки, ресурс двигуна Nissan Almera. Звичайно ж, багато сказано про тюнінг для міста, є повні характеристики та багато іншого.

Nissan Primera III (P12). завіса

Приклад третього і останнього покоління (кодове позначення Р12) був представлений в 2001 році, а виробництво середньорозмірного автомобіля почалося в червні 2002 року. Складання моделі здійснювалося в Японії та Великобританії (для Російського та Європейського ринків). Primera пропонувалася в кузові чотиридверний седан, п’ятидверний хетчбек та універсал. У 2004 році Прімера зазнала рестайлінгу, який торкнувся інтер’єру та ряду технічних рішень. У 2007 році автомобіль було знято з виробництва.

Двигуни

Моторна гама включала чотири бензинових двигуна робочим об’ємом 1,6 л (QG16DE) 109 л.з., 1,8 л (QG18DE) 116 л.з., 2,0 (QR20DE) 140 л.з. та 2,5 л (QR25DD) 170 л.з. Також встановлювався і дизельний агрегат з безпосереднім упорскуванням робочим об’ємом 2,2 л (YD22ET) потужністю 126 л.з. У 2003 році на зміну дизелю прийшли два інших із системою Common Rail: 1,9 л (F9Q) 120 л.з. та 2,2 л (YD22DDTI) 139 л.з. У 2006 році з вступом у Європі нових екологічних норм Євро-4 дизелі зняли з виробництва, так вони відповідали нормам Євро-3, а встановлення обов’язкових фільтрів сажі зажадало б від виробника великих грошових витрат.

Бензинові мотори до 150-200 тис. км проблем не доставляють, але після нерідко з’являється «масложор», і витягується ланцюг ГРМ. За заміну ланцюга доведеться віддати близько 10-12 тис Підвищена витрата олії викликана втратою еластичності маслознімних ковпачків та заляганням олійно-знімних кілець. Комплект поршневих кілець обійдеться в 1-2 тис які заміна в 20-25 тис

2-х літрові мотори після тривалої стоянки в люті зимові морози часто запускаються насилу. Проблемні місця рідкісного QR25: паливні форсунки, гвинти, що розкручуються, заслінок впускних колекторів і прокладання головки блоку циліндрів.

При пробігу понад 150-200 тис. км так само трапляються випадки виходу з ладу стартера (ремонт близько 2-3 тис. ), паливного насоса (1-5 тис. за аналог та 7-10 тис. за оригінал).

READ  Заміна внутрішнього шрусу Nissan Almera Classic

Перебої в роботі двигуна нерідко викликані виходом з ладу датчика положення розподільного валу або колінвалу. За новий оригінальний датчик попросять близько 1-2 тис за аналог. близько 700-900. Винуватцем перебоїв стає і MAF-датчик (ДМРВ) аналога – близько 2-3 тис Несправність даних датчиків безпосередньо відбивається на роботі автоматичної трансмісії «автомата» та варіатора.

На дизельних моторах 2,2 DCi зустрічалися випадки виходу з ладу блоку управління двигуном та датчика тиску наддуву.

Трансмісія

Nissan Прімера комплектувався трьома типами коробок: «механіка», варіатор та «автомат». 5-ступінчаста МКПП встановлювалася на автомобілі з двигуном 1,6 л, а 6-ступінчаста МКПП на інші модифікації. Варіатор встановлювався на Прімери з 2-х літровим двигуном, а також на «японські» Primera з бензиновим 2,5 л. 4-ступінчаста автоматична коробка передач могла встановлюватися на всі інші модифікації Nissan Primera.

5 МКПП, що працює в парі з двигуном 1,6 л, часто виходила з ладу при пробігу понад 80-120 тис. км. Окремі коробки доїжджали до 150-180 тис. км. Причина конструктивний прорахунок: коробка призначалася для слабшого мотора. У результаті, в процесі експлуатації з’являвся гул, передачі починали включатися насилу, потім просто вилітали, а трохи пізніше в корпусі коробки з’являлася пробоїна. Винуватець – підшипник вторинного валу, що руйнувався від навантажень, вторинний вал зміщувався та розбивав корпус коробки а повної перебирання – близько 30-50 тис Ремонт коробки можливий, якщо справа не закінчилася пробоєм корпусу. 6-ступінчаста МКПП на відміну від молодшого побратима практично вічна. Тому багато власників Primera з двигуном 1,6 л замість ремонту 5 МКПП вважають за краще встановлювати аналог 6 МКПП. Дана коробка непогано уживається з двигуном 1,6 л, а. що можна порівняти з вартістю ремонту, і до того ж «назавжди» позбавляє неприємностей.

Проблеми з безступінчастим варіатором CVT та відхід коробки в аварійний режим часто викликані виходом з ладу степ-мотора (відповідає за «перемикання передач», 4-5 тис.). ) або одного з 2-х датчиків швидкості варіатора (по 2-3 тис. ). Збої можуть викликати і неправильні показання з датчиків положення коленвала, розподільного валу або MAF-датчика. Щоб неприємності не застали зненацька, рекомендується превентивно змінювати датчики через кожні 100-120 тис. км, термін служби яких практично близько 130-150 тис. км.

При пробігу понад 150-200 тис. км трапляються випадки обриву ременя варіатора. Причина пошкодження або підклинювання розсувних частин конуса, внаслідок забивання гідравліки (масляних канальців управління роботою коробки) продуктами зносу. Про наближення серйозної проблеми свідчать ривки або вібрації при наборі швидкості або під час руху на певних режимах. Після заміни ременя варіатор швидше за все вже не працюватиме правильно і незабаром знову може вийти з ладу. Процес забивання каналів управління продуктами зносу практично необоротний, а промити канальці, що забилися, практично неможливо. Дешевше купити контрактну коробку (уживані з гарантією) – близько 20-40 тис При регулярній заміні датчиків та олії термін служби CVT складе не менше 250-300 тис. км.

4-х ступінчастий “автомат” на порядок надійнішої безступінчастої трансмісії. Особливість роботи коробки. поштовхи під час розгону при перемиканні з 1-ої на 2-у, доки АКПП не прогріта. Проблеми з коробкою виникають при великих пробігах, понад 250-350 тис. км, через знос фрикціонів. Як правило, про наближення ремонту свідчить поява довгої паузи при спробі розпочати рух у режимі “R” задній хід а витрат на ремонт – близько 40-50 тис

Ходова

Першими у підвісці при пробігу понад 80-120 тис. км здаються втулки (200-300 за пару) та стійки (500-1000 за шт.) переднього та заднього стабілізатора поперечної стійкості. Амортизатори (3-4 тис.). ) служать понад 100-150 тис. км. Стільки ж ходять і важелі передньої підвіски – зношуються нижні кульові опори та сайлент-блоки аналога – близько 2-6 тис Дешевше перепресувати зношений елемент: сайлент-блоки. близько 600-700. Ресурс вузла після заміни близько 50-70 тис. км.

Ступові підшипники служать понад 150-200 тис. км аналога – близько 2-3 тис

Рульові тяги та наконечники ходять понад 60-100 тис. км аналога. близько 200-600. кермової тяги. оригінальної близько 1500. аналога близько 600-1000.

Стук, люфт або підклинювання в рульовому управлінні при пробігу понад 100-150 тис. км викликані зносом підшипників нижньої хрестовини кермового валу. 500-600. Після 100-150 тис. км нерідко починає підтікати верхній сальник кермової рейки.

Сторонні звуки при проїзді нерівностей можуть бути викликані передніми пружинами. нижній виток б’є про пружину або задні супорти. знос втулок напрямних.

Двигун NISSAN QG16DE. Надійність, Проблеми, Ремонт

Інші проблеми та несправності

Через 5-6 років експлуатації Nissan Primera нерідко розвалюються пластикові тримачі дверного скла. Оригінальні тримачі йдуть тільки в комплекті зі склопідйомниками,

Деякі власники Прімера помічають появу стукоту, брязкання або скрегота в задній частині автомобіля. Під час огляду виявляється надрив «склянки» (чашки кузова) заднього амортизатора або металевої перегородки за спинкою заднього сидіння. За усунення тріщини та «вварювання» підсилювача в кузовному сервісі попросять близько 15-18 тис

На вікових екземплярах часто «відвалюються» зовнішні пластикові ручки дверей і виходять із ладу замки дверей.

Електрика та обладнання

Нерідко доставляє проблеми кнопка відкриття багажника: згодом рветься гумове ущільнення, всередину потрапляє волога, контакти окислюються та «згнивають».

Після 150-200 тис. км може засвистіти моторчик обігрівача аналога – близько 5 тис

Проблеми з електрикою Primera найбільш часто зустрічаються несправності, які починають долати після 100-150 тис. км. Так часом перестає правильно функціонувати клімат-контроль. з повітроводів дме тепле повітря. Причин кілька: датчик температури повітря клімату, що забився пилом, або перегорання транзистора або терморезистора в блоці управління обігрівачем (150-200 ). Блок згоряє через знос втулок моторчика обігрівача: для обертання електродвигуна потрібен великий струм.

Через втрату цілісності контактних доріжок у мікросхемі або перегорання транзистора стабілізатора напруги на платі DVD нерідко пропадає зображення на центральному дисплеї, починає «глючити» бортовий комп’ютер, не вимикається вентилятор обігрівача, не працює радіо, і не працюють кнопки, за винятком кнопки обігріву заднього скло.

Поширена ситуація: власник повертає ключ запалення, а у відповідь тиша. При цьому може спалахувати значок іммобілайзера. Після серії безуспішних спроб двигун все ж таки запускається. Причина не в стартері, а у втраті контакту антеною іммобілайзера. Рідше відбувається «втрата» ключа системою, або виходить з ладу чіп ключа.

Через окислення контактів на дроті маси задніх ліхтарів при натисканні на педаль гальма може включатися камера, а при включенні покажчика повороту автомобіль починає смикатися в такт мерехтіння.

Помилки передніх датчиків ABS викликані переламуванням дроту за підкрилком.

Штатна сигналізація Nissan Primera часто дошкуляє хибними спрацьовуваннями. Знайти справжнього винуватця так нікому й не вдалося. Вилікувати штатну сигналізацію нереально, простіше відключити, що й зробила переважна більшість власників.

Чи варто купувати?

Виробництво Nissan Primera третього покоління було припинено навесні 2007 року через падіння популярності та низький попит на автомобіль по всьому світу.

READ  Скільки літрів масла в двигуні DAEWOO Matiz

Almera (G15) оснащувалась 16-клапанним 1,6-літровим двигуном Renault серії K4M (102 л.

Ціни на вживані автомобілі Nissan Almera 2014

Nissan Almera 2014 р Мін. ціна Середня ціна (тис )
Бензин 1.6 л, автомат, передній, 102 л.з. (1.6 AT) 405 489
Бензин 1.6 л автомат, передній, 107 л.з. (1.6 AT) 495 495

Основні правила експлуатації АКПП на Nissan Almera Classic

Almera

Nissan Almera classic із пробігом під 400 000 км

Тепер потрібно знайти спеціальний болт, який розташовується за задньою опорою двигуна та спробувати його викрутити. Для цього відкручується болт кріплення кронштейна опори, розкручується кріплення лівої опорної частини коробка автомат Nissan Almera Classic передач до рами автомобіля. За допомогою домкрата машина піднімається так, щоб через технологічний отвір не відкрився доступ до болта.

Яку АКПП японського виробництва можна встановити на Nissan Almera Classic B10?

Викручуються болти кріплення зверху, спереду та ззаду КПП, а також тяги від ручки коробки перемикання передач. Далі відводиться КПП вліво і може зніматися.

Якщо є бажання, можна продовжити роботу з коробкою та розібрати її для подальшого ремонту. Укладають коробку передач на картер зчеплення і розкручують болти кріплення, щоб від’єднати верхню частину КПП. Для цього її потрібно повернути трохи убік.

Тепер слід викрутити болти механізму вибору передач і підняти вгору шток вилок перемикання передач. Після їх зняття приступають до демонтажу валів. Відкручують болти в кількості 2-х штук і один гвинт, які розташовуються на скобі, що утримує підшипник первинного валу.

Виймають вали. Можна їздити довго, а можна завтра встати.

Ось тоді і привозіть коробку або розберемо і зробимо дефектування або замінимо коробку. Ризикувати не моє. Тому хочу підібрати японську коробку і поміняти не чекаючи, поки ця встане.

Маркування коробки я знайшов. Але в одному магазині підбір коробок здійснюється за двигуном!? Стоїть QG У магазині точно не змогли сказати чи підійде коробка, яка ставиться з двигунами QG15 QG18?

Поставте автомобіль на опори так, щоб передні колеса не торкалися землі. При установці автоматичної коробки передач Nissan Almera Classic замініть всі зняті сальники, гумові кільця, прокладки та гайки, що самоконтрятся. Перевірте відстань між кріпленням гідротрансформатора і поверхнею коробки автомат Nissan Almera Classic автоматичної коробки передач з двигуном. Після установки коробки передач залийте в її картер необхідну кількість олії, бажано теплої.

Основні правила експлуатації АКПП на Nissan Almera Classic

Пустіть двигун. Регулювання селектора коробки автомат Nissan Almera Відверніть гайку кріплення троса приводу селектора до важеля селектора.

Регулювання троса системи примусового зворотного перемикання передач АКПП Nissan Almera Classic Переконайтеся в правильності регулювання троса керування подачею палива.

Стиль цієї статті неенциклопедичний чи порушує норми літературної російської мови.

Nissan Almera
Виробник Nissan АВТОВАЗ (з 2012 до 2018 рр.).),
Роки виробництва 1995-2018
Складання Японія, (з 1995 до 2006 рр.).), Великобританія, Сандерленд (з 2000 до 2006 рр.).), Росія, Тольятті АвтоВАЗ (з 2012 до 2018 рр.).),

Двигун Nissan Almera характеристики, витрати пального, коробка передач Nissan Almera

Двигун Nissan Almera є бензиновим двигуном робочим об’ємом 1,6 літра. Чотирьохциліндровий 16 клапанний силовий агрегат видає 102 л.з. Найцікавіше, що двигун Nissan Almera добре відомий за багатьма моделями Renault. На автомобілі французького концерну двигун Renault K4M встановлюється з 1999 року. Сьогодні виробництво цього мотора освоїли на Автовазі та ставлять на Логани, Дастери, Мегани і навіть на LADA Largus. Цей мотор готовий перетравлювати бензин починаючи від АІ-92. Блок циліндрів з чавуну, головка блоку природно алюмінієва з гідрокомпенсаторами, які дозволяють не перейматися зазорами в клапанному механізмі.

Механізм газорозподілу двигуна Nissan Almera, це класичний DOHC з двома розподільними валами. Як привод ГРМ використовується ремінь. Саме ця обставина є головним слабким місцем двигуна. При обриві ременя ГРМ двигуна Nissan Almera клапана неминуче зустрічаються з поршнями, в результаті дорогий ремонт. Так що за ременем ГРМ треба стежити уважно, особливо якщо є підозри на текти масла або сторонні шелестящие звуки. Масло швидко роз’їдає гуму і ремінь починає розшаровуватися. Тому міняти ремінь разом із роликами натягу необхідно строго за інструкцією, інакше можна потрапити на серйозний ремонт.

скільки, ходить, двигун, nissan, almera

Система живлення двигуна Nissan Almera інжекторна або точніше сказати розподілене упорскування з електронним управлінням. Мотор видає 75 кВт. Однак налаштування самого двигуна дозволяють збільшити потужність, тому на деяких моделях Renault цей же двигун видає 115 л.з. Далі докладні характеристики двигуна Nissan Almera.

Двигун Nissan Almera

Автомобіль японського виробництва російського складання Nissan Almera у всіх трьох комплектаціях обладнується лише одним двигуном. Рядна бензинова четвірка має показники потужності в 102 кінські сили при 5750 оборотах за хвилину, зараз це єдиний двигун, який встановлюють на автомобіль. Незабаром планується розширити лінійку силових агрегатів, навіть подейкують про дизельний мотор для Альмери.Сам двигун Nissan Almera з маркуванням K4M. це мотор Renault об’ємом в 1,6 літра, досить потужний і тяжкий для такого седана. Що стосується швидкісних характеристик, то тут, звичайно ж, ста двох коней буде замало любителям високих швидкостей. Із затяжними обгонами теж краще не ризикувати, автомобіль набирає тягу не блискавично, а поступово. Комплектується такий мотор 5-ступінчастою механічною коробкою і 4-ступінчастим автоматом як додаткова опція. Фахівцями рекомендується віддати перевагу автоматичній коробці передач, вона надійніша, ніж механіка.Двигун цілком економічний, втім, показник потужності тому підтвердження. Віднесли двигун Nissan Almera до класу Євро-4 за екологічними якостями. Цей двигун, як і інші, що споживають неетильований бензин з октановим числом 92, легко заводитиметься в морози, вони йому не страшні, хоча рекомендується гаражне зберігання автомобіля. 95-й неетильований заливати в автомобіль не варто, ступінь стиснення двигуна всього 9,8, для 95-го вона занадто мала.А ось шумоізоляція двигуна не на висоті, працюючий мотор сильно чутно в салоні, мабуть версія справді бюджетна, що й позначилося.Розгін двигуна в сто дві кінські сили до ста кілометрів відбувається за 10,9 секунд, для мотора з такими потужностями цілком пристойна цифра часу.

Поділитися12009-11-21 19:12:39

 • Автор: Makc
 • Новачок
 • Звідки: Riga, Latvia
 • Зареєстрований : 2009-04-08
 • Запрошень: 0
 • Повідомлень: 8
 • Повага: 1
 • Позитив: 0
 • Стать: Чоловіча
 • Вік: 38 [1983-03-24]
 • Провів на форумі: 4 години 24 хвилини
 • Останній візит: 2010-10-09 23:50:13

літр-два на 500 км. Візуально олія ніде не протікає. Міняв масляні ковпачки, але не допомогло. У сервісі сказали робити капітальну. Може є ще якісь варіанти ремонту, а то капіталку движка я поки не потягну

Поділитися22009-11-22 00:45:35

 • Автор: virdulys
 • Новачок
 • Зареєстрований : 2009-09-17
 • Запрошень: 0
 • Повідомлень: 3
 • Повага: 0
 • Позитив: 0
 • Провів на форумі: 2 години 59 хвилин
 • Останній візит: 2010-11-17 01:17:40

двигло поміняти дешевше ніж КР але треба шукати свідомо справний

Поділитися32009-11-22 01:00:42

 • Автор: SERGEY
 • Активний учасник
 • Звідки:
 • Зареєстрований : 2009-04-08
 • Запрошень: 0
 • Повідомлень: 240
 • Повага: 5
 • Позитив: 11
 • Стать: Чоловіча
 • Вік: 83 [1938-01-01]
 • Провів на форумі: 2 дні 13 годин
 • Останній візит: 2011-08-16 02:58:10
READ  Заміна задніх гальмівних колодок Nissan Qashqai

Поділитися42009-11-22 19:02:49

 • Автор: Makc
 • Новачок
 • Звідки: Riga, Latvia
 • Зареєстрований : 2009-04-08
 • Запрошень: 0
 • Повідомлень: 8
 • Повага: 1
 • Позитив: 0
 • Стать: Чоловіча
 • Вік: 38 [1983-03-24]
 • Провів на форумі: 4 години 24 хвилини
 • Останній візит: 2010-10-09 23:50:13

Остання залита олія IGOL 5w-40 синтетика. До ремонту пробував Castrol, Neste, Lukoil. Пробіг близько 99 тисяч.

Поділитися52009-11-23 21:50:04

 • Автор: SERGEY
 • Активний учасник
 • Звідки:
 • Зареєстрований : 2009-04-08
 • Запрошень: 0
 • Повідомлень: 240
 • Повага: 5
 • Позитив: 11
 • Стать: Чоловіча
 • Вік: 83 [1938-01-01]
 • Провів на форумі: 2 дні 13 годин
 • Останній візит: 2011-08-16 02:58:10

У мене було че приблизне залив дешевку 5w-40MOBIL І через 2500-3000км мало не юшку їв пів рівня Правда перед цим 300км їхав 170-180 км/ч але це не така і велика швидкість Хоча на СТО сказали що для дизеля не рекомендовано велика швидкість долить 10w-40 Проїхав після того 5000км ПОЛІТ НОРМАЛЬНИЙ Makc ДЕРЗАЙ

Відредаговано SERGEY (2009-11-23 21:51:33)

Поділитися62009-11-26 12:28:55

 • Автор: DEM
 • Старший модератор
 • Звідки: Подільськ Моск. обл.
 • Зареєстрований : 2009-02-10
 • Запрошень: 0
 • Повідомлень: 303
 • Повага: 17
 • Позитив: 12
 • Стать: Чоловіча
 • Вік: 41 [1980-03-27]
 • Провів на форумі: 3 дні 4 години
 • Останній візит: 2014-03-27 22:37:48

А уточнити б, який мотор на твоїй Тінке? Скажу відразу, Castrol смерть двигуна.

Поділитися72009-11-26 12:36:05

 • Автор: Makc
 • Новачок
 • Звідки: Riga, Latvia
 • Зареєстрований : 2009-04-08
 • Запрошень: 0
 • Повідомлень: 8
 • Повага: 1
 • Позитив: 0
 • Стать: Чоловіча
 • Вік: 38 [1983-03-24]
 • Провів на форумі: 4 години 24 хвилини
 • Останній візит: 2010-10-09 23:50:13
скільки, ходить, двигун, nissan, almera

А уточнити б, який мотор на твоїй Тінке? Скажу відразу, Castrol смерть двигуна.

Поділитися82009-11-26 12:47:53

 • Автор: DEM
 • Старший модератор
 • Звідки: Подільськ Моск. обл.
 • Зареєстрований : 2009-02-10
 • Запрошень: 0
 • Повідомлень: 303
 • Повага: 17
 • Позитив: 12
 • Стать: Чоловіча
 • Вік: 41 [1980-03-27]
 • Провів на форумі: 3 дні 4 години
 • Останній візит: 2014-03-27 22:37:48

Дивно, ці мотори жеруть спочатку, але не в таких обсягах. У мене їсть 1-1.5 літри від заміни до заміни. (на 10 000км) При цьому, якщо не крутити двигун вище 4000 оборотів, то і витрата олії зменшується. Подивися на перепускний клапан. Може він забився. Він знаходиться на клапанній кришці. до нього шланг приєднується. І взагалі, зніми кришку, подивися що у неї всередині. Castrol має безглузду властивість згортатися в воскоподібні згустки, які забивають всілякі щілини, особливо сітку масляного насоса.

Поділитися92009-11-26 12:49:52

 • Автор: DEM
 • Старший модератор
 • Звідки: Подільськ Моск. обл.
 • Зареєстрований : 2009-02-10
 • Запрошень: 0
 • Повідомлень: 303
 • Повага: 17
 • Позитив: 12
 • Стать: Чоловіча
 • Вік: 41 [1980-03-27]
 • Провів на форумі: 3 дні 4 години
 • Останній візит: 2014-03-27 22:37:48

Може капіталювати і не обов’язково, я думаю, достатньо обійтися гідрокомпенсаторами і поршневими кільцями.

Поділитися102014-05-01 09:31:55

 • Автор: GrekAlex
 • Учасник
 • Зареєстрований : 2014-02-01
 • Запрошень: 0
 • Повідомлень: 11
 • Повага: 0
 • Позитив: 0
 • Провів на форумі: 12 годин 16 хвилин
 • Останній візит: 2018-08-14 01:09:38

Другий рік їжджу на Nissan Almera Тіно 2005 з бензиновим двигуном 1,8 л. (пробіг 130.000км). Дістає жор олії на 1000 км доливаю 200-250 мл. На колишній Волзі у мене такого не було! Двигун не коптить, не димить, не капає, тягне як звір. Використовую олію Elf 10w-40 і взимку та влітку. Радять багато хто заливати тільки японські олії або Liqui moly. На тих. центрі ллють Elf напівсинтетику. Стверджують, що витрата олії в нормі. Яка думка у досвідчених власників щодо цього? З вдячністю та побажанням здоров’я та благополуччя!

Поділитися112015-08-27 18:30:33

 • Автор: GrekAlex
 • Учасник
 • Зареєстрований : 2014-02-01
 • Запрошень: 0
 • Повідомлень: 11
 • Повага: 0
 • Позитив: 0
 • Провів на форумі: 12 годин 16 хвилин
 • Останній візит: 2018-08-14 01:09:38

Хочу спробувати перейти з 95 го на 98 бензин, як це позначиться на витраті олії? Двигун у мене 1,8 QG18, олія заливаю Elf 10W-40, пробіг 147 000 км. З витратою олії близько 2,0 літрів на 10 000 км. пробігу майже змирився. Фахівці кажуть, що треба заливати фірмове масло, але воно на замовлення і ціна його вища за мої можливості. Якщо їхати не більше 100 км/год, витрата олії знижується. Діагностика двигуна зауважень не знаходить. Найімовірніше вся справа у підборі масла до двигуна, а не в конструктивній особливості цих двигунів. Виникає інше питання перехід на високооктановий бензин не пошкодить двигун? Думаю що ні. Що скажете, тіноводи? Здоров’я всім та благополуччя!

Компанія Nissan завершила випуск моделі Almera в Росії. останній седан зійшов з конвеєра заводу в Тольятті 17 жовтня, повідомляє «Російська газета». Модель випускалася з 2013 року та за весь час випуску в Тольятті зробили близько 138 тис. седанів. З виробництва автомобіль зняли через низькі продажі.

Зберігати у виробництві застарілу Almera в Nissan вважають недоцільним, оновлювати модель тим більше. У результаті в російській гамі марки, якщо не брати спорткар GT-R, залишаються виключно кросовери X-Trail, Qashqai, Terrano, Murano та Juke.

Скільки палива залишається в бензобаку Nissan Almera Classic, коли спалахує лампочка У момент, коли спалахує лампочка, що попереджає про низький рівень палива, в баку залишається 5-7 літрів палива. Цього вистачить приблизно на 50 км шляху містом.

Гідромеханічний автомат з індексом DP2 створено на базі сумно відомої 4-АКПП DP0, але завдяки невеликій модернізації у вигляді застосування гідротрансформатора фірми ZF та оновленій системі охолодження його ресурс виріс і до 200 000 км він ходить без проблем.

Наведемо точні цифри споживання пального автомобілями різних модифікацій Nissan Almera N15, N16, Classic, G15 та Тіно.

У всіх автомобілів Almera N15 однаковий об’єм бака 50 л, один тип двигуна: GA14DE і однаковий тип пального: бензин. Також у седана та хетчбека Almera N15 дані споживання бензину практично однакові. Наведемо нормативну витрату палива для моделей авто з різними обсягами моторів та різними коробками передач.

Об’єм двигуна (л) 1.4 (GA14DE) 1.6 (GA16DE) 1.6 (GA16DE)
Коробка передач 5МКПП 5МКПП 4АКПП
Витрата палива у міському циклі (л/100 км) 9.2 9.3 11
Витрата палива за містом (л/100 км) 5.8 6.1 6.7
Витрата палива у змішаному циклі (л/100 км) 7.0 7.3 8.2

Власники Альмери та потенційні покупці не стали винятком, їх також хвилює питання, де збирають Nissan Almera Classic? Відповідь проста: Альмеру Classic збирають у Південній Кореї у місті Пусан. Складання автомобіля проходить у кілька етапів, спершу із зварювального цеху виходить конструкція автомобіля.

У більшості випадків у мотори Nissan на сучасних моделях застосовується синтетична олія 0W30 або 5W30, що має низьку в’язкість, що сприяє економії палива та застосовуються більшістю власників Nissan Almera G15. У деяких кліматичних зонах його можна використовувати як всесезонне.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS