Скільки фреону в Peugeot 307

Като будь-яка система в автомобілі і АвтоКліматика се потребує Перевірка. Зареждане з R134. 1234yf. R12 та Обслуговування. Як включно това:

Ні від Дунів Мотор Спорт правимо обслуговуйте і заріджуйте авто кліматика слідвайкі на Автомобілі така:

Використайте останнє покоління автоматична машина за перевірка та зарядження TEXA BI-GAS. която іма можливості та роботи одночасно з фреоні R134 і 1234yf.

Машината се закача към накрайніцить на АвтоКліматична система. 1234yf. R12 та масло від АвтоКліматика та го претегля на електронната везна в машината;.Машината рецикліра фреону. като го відділяючи від відпрацювало то масло і волога;.Вакумира системата на АвтоКліматика ,като по тозі начин індиректно перевіряла херметичність в системата і ізкарва від неї залишкові газові та повітря;.Врьща назад /Зареда/ рециклірування Фреон R134. 1234yf. R12 і додавши відповідно кількість фреон R134. 1234yf. R12, яке липсва, така системата е заредена з толкова кількість, колкото Виробника на автомобілі Препор’чва. Така, віє заплащате саме до заредіння фреон, който ні додамо.

Зареддаме та Кліматичні системи на Електромобілі та Хібриді при тях іма особливості та ако ті не се спазват може так уничтожать не сама кліматична система.

За ще по ефективна робота і по-низу температури може так додамо към фреону і добавката Cool Shoot Ultra саме 30лв додаткові.

скільки, фреону, peugeot

За системи з багато малки і приховати пропуски. Системата се вакумира і се п’лні със спеціальний газ з най-малката молекула під налягане 23бар. Слiд което з пропуском търсач відкриває само този газ се локализира м’ястото на пропуску се пръска рясно з рожева п’яна. която реагіра на тозі газ і лучу кольору си. Така б’рзо лісово і сигурно з просто око може та се установи дорі і най- малкіят пропуск на фреон R134. 1234yf та R12. Там к’дето зупиніть сервізи не можуть і се справлять ня імамі Рішення

Пропозиції та б’рз. ефікасен і надійний ремонт на маркучі на кліматиці з AirSept фітинги та накрайниці на м’ясто без зайво розглобов

За п’лнату профілактика на Кліматична система:

 • Заредане з Фреон55лв Фреон R134100гр/15лвЗареждане з Фреон65лв Фреон R1234yf100гр/60лв Зареждане з Фреон 65лв Фреон R12100гр/35лв
 • Забарвлювач 15лв
 • Cool Shoot Ultra 30лв
 • Зміна на Філт’ра25лв Ціната на Філт’ра Препор’читальна змінна на всі 6 місяців
 • Обезпаразитування45лв Препор’читано на на всі 6 місяців
 • Зміна на рем’ка 35лв
 • Зміна на Іглі 10лв/бр Іглі: 12-20лв/бр
 • Комплексна ціна за праці / П’лнене. Збезпаразитування та Зміна філтър купе / 95лв така спестявата 30лв від цінату на праці. додаткове се заплаща ціна на дозареденіт Фреон. ціна на Філт’ра на купето і квітник і виє ще мати наповнено обслужена Кліматична система і ще се насолоджуєте на чистий і свіжий повітря!

ВАЖЛИВО. П’лненето на Кліматична система з фреон НЕ е РЕМОНТ.

За Ремонтуйте по кліматична шкода молячи шукайте оферта від вашіят Пріелчик!

У випадок, що се накладуть додаткові перевірки або ремонти по ел.інсталяція,Компресор і Маркучі, послугите се заплащать допълнително, благаючи вишукайте попередньо оферта від вашіят приймач.

-Когато липсва Фреон това означава, че іма випускане на системата і тя не е само за зареждане. а й за ремонт. За целта в системата Ви ще б’де добавен.

Така, слід седмица робота на заредені АвтоКліматик, оцвітителя ще се рознесе з системата і ще оцвіті м’ястото на пропускане. Завжди відвідаєте автосервізи за да се направи Перевірка. Заповідайте на Автосервіза, за так відсторонимо причината за витікане на фреона і запам’ятайте, че когато липсва фреон, іма причина, і доки ти не б’де відсторонена витікането ще прод’лжи, а Вие постійно ще доп’лвате. В Обслуговуванні на Авто Кліматика освен. Зареддане се включва Смяната на філтър купе, якто і Обезпаразитоването на Кліматична система та Профілактика на Кліматик.

Вншното почістване на радіаториті ціна від 65-100лв

Слід починати на радіатора налягає в кліматичну систему. дещо облякчава робота на компрессора на кліматика, системата започва та духу з близько 8 градуса по-холодна температура в купето і на останнє м’яко будьте маркуйте робот з по-ниско налягане ймовірно від пробивши і витікання на фреон від системата е мінімальна.

Налягає в кліматика від 23бару спаду на 13бара.

Ако вашіят компрессор на кліматика е бив счуп і се е наклало да го змініть знов. че металні частинки від счупіннят компрессор се намират в системата на кліматика і ако радіаторите не се почистять тези металні стружки попадати назад в новият компрессор і ще го уніжать за кілька хвилин робота. За так уникнете тобі заповідайте та почистимо вашата система з п’рвата по роду си машина HotFlusher. За повіче подробиці і як точно става почістването може так бачите на тему Тук_HotFlusher.

Обезпаразитування на Кліматична Система / Автокліматик

Імамі удовольствието да Ви Представимо най – хітова пропозиція за знепаразитування та озонаніра на Вашата Кліматична система з машината HCB UV-C OZONE.

Перемоги на методу са, що за розрахунку від всічки залишали методи за знепаразітування, через розпр’сквані на течності в купето потискачі і насолоджуючі се в’рху спричиняйте миризми, ні з допомогою на машината HCB. Як ще спіткаємо това? Вдъхновени від останні тенденції та технології в СПА процедурите ізползами. Джакузитата і індустріята на СПА центрові губеха мільйони заради факту, че в Джакузитата влизають і вилизають різні хори з різні проблеми і в той же час джакузито се перетворення на бактерії і мікроорганізми. Вирішення на проблема е: УВ захист. цялата вода в джакузито премінава пре тісний прочіп освітлений від дверей си країни з потужності УВ лампи, котрі уніщожават всічки живі мікроорганізми і бактерії і по тозі начин джакузито става нап’лно Безпечно.

На щиті принцип дійства і машината HCB. Кліматична установка се пуску на в’трешна циркуляція і мінава през машината. Потужіть УВ лампи ще неутралізират всічки живі мікроорганізми і бактерії в купето на Автомобіля, від розліку в температурі у випарника на Авто. З допомогою на HCB може і впливу верху всічки та й уніжимо, дари ті са д’лбоко проникали в седалкіті, тавана, мокета, тапіцеріята і вздуховодите на Вашіят.

Сега віче Подяка на HCB може так дихати безпроблемно і д’лбоко в автомобілі.

Попередження на процедурату заздалегідь зміните філт’ра на Купето.

Процедурата цього видобутку водночас і її завжжительна при використанні на автомобілі за перевезення на діти і тварини.

Пакет послуга 95лв ціна за праці / П’лнене. Збезпаразитування та Зміна філтър купе / така спестявате 30лв від цінату на праці. додаткове се заплаща ціна на дозареденіт Фреон. ціна на Філт’ра на купето і квітник і виє ще мати наповнено обслужена Кліматична система і ще се насолоджуєте на чистий і свіжий повітря!

Заповідайте у нас і заредете Кліматична система на вашіят автомобіль з всічки видові фреон R134. 1234yf. R12

Заправка кондиціонера Peugeot 307 за таблицею норм та обсягу.

Потрібна заправка кондиціонера Peugeot 307 1 покоління за таблицею норм, до повного обсягу фреоном, з додаванням олії в компресор, внаслідок недостатнього охолодження повітря в салоні, або робили ремонт. заміну деталей.

Розташований ЮАО сервіс Авто Ейркон, з обслуговування автокондиціонерів Peugeot, готовий виконати цю послугу за ціною 1500 р.

Як заправити систему

Є кілька досить нескладних способів, що дозволяють впоратися з цим завданням самостійно.

 • спочатку балон, в якому знаходиться фреон, необхідно зважити.
 • відкривши вихід газу, його заправляють в установку, доки балон не спорожніє на потрібне значення.

Для того щоб не займатися вирахуванням кількості фреону, що залишилася в установці, можна і зовсім не проводити дозаправку, а виконати по новій заправку всієї системи. Для здійснення цього процесу весь фреон, який залишився в кондиціонері, випускають назовні через спеціальний клапан. Нова кількість фреону в кондиціонері визначається з використанням ваг. В установку заправляють тільки ту кількість, яка вказана на внутрішньому корпусі системи, ті дані, які завжди вказує саме завод виробник. Така заправка є досить простим і безпечним процесом.

Рекомендації фахівців говорять про те, що буде набагато ефективніше трохи не дозаправити необхідної кількості холодоагенту в спліт систему, ніж помістити туди його надлишок. Це пов’язано з хімічною властивістю фреону переходити з рідкого стану до газоподібного. Якщо в установці буде холодоагенту занадто багато, то він просто не встигатиме трансформуватися з одного стану в інший.

Заміна антифризу на пежо 307, пежо 308

Визначити, що в спліт системі недостатньо газоподібної речовини можна використати і звичайний термометр. Правда, цей метод до інверторних установок не підійде. Отже, до вентилятора підносять термометр. І якщо його температура становить 5-8 градусів, що зазвичай вказується і в паспорті пристрою, то це показник того, що кондиціонер працює в нормальному режимі, з нормальною потужністю, а кількість холодоагенту цілком відповідає нормі.

Peugeot 307 датчики

Перебувати на термостатній коробці з боку салону і відповідає за температуру двигуна, передає показання на панель приладів і інформацію комп’ютера двигуна коригуючи тим самим склад суміші. Заміна нескладна, вийняти коробку повітряного фільтра.

УСТАНОВКА Очистити: супорт, гальмівний диск за допомогою відповідного розчинника (тип HENKEL). Втиснути поршень углиб його гнізда (за допомогою пристосування). Встановити гальмівні колодки. Відкинути супорт. УВАГА: Обережно переміщувати супорт, щоб не затиснути верхній напрямний штир. Встановити новий болт (попередньо змащений контрястим складом). Затягнути болт зусиллям 3.0 дНм. Перевірити рівень гальмівної рідини та долити за необхідності. ОБОВ’ЯЗКОВІ ДІЇ: Завести двигун і багаторазово. спокійно і з наростаючим зусиллям натиснути на педаль гальма перед тим, як виїхати на автомобілі.

ЗНЯТТЯ. ВСТАНОВЛЕННЯ: СУППОРТ ПЕРЕДНЬОГО ГАЛЬМОВОГО МЕХАНІЗМУ (МОНТАЖ Bosch) ПРИМІТКА: Супорт Bosch серії 5. Зняти колесо. Вийняти гальмівні колодки. Від’єднати гальмівний шланг від гальмівної трубки і зняти з наступною установкою тримач. Закрити пробкою гальмівну трубку. Зняти гальмівний шланг. Зняти: болт опори супорта, вузол супорт опора.

READ  Як зняти торпеду на ВАЗ 2107

УСТАНОВКА Перевірити візуально: герметичність поршня, знос диска. Встановити назад супорт зі своєю опорою. Встановити 2 нових болта (попередньо нанісши на різьблення контрастний склад). Затягнути 2 болти моментом 10.5 дНм. Встановити на місце: гальмівний шланг на супорт (затяжка 1.5 дНм), гальмівний шланг на гальмівній трубці (затяжка моментом 1.6 дНм). УВАГА: Слідкуйте за тим, щоб не перекрутити гальмівний шланг. Встановити гальмівні колодки. Прокачати гальмівний контур. Встановити на місце колесо. Затягнути колісні болти 9.0 дНм. УВАГА: Переконайтеся, що гальмівний шланг не торкається колеса, коли воно повернене до упору, інакше замініть гальмівний шланг.

Якщо на Peugeot 308 не працює кондиціонер

Встановлення високої температури повітря довкілля означає початок користування обладнанням кондиціювання власниками автотранспортних засобів. Цей вузол став звичним та необхідним комплексом для забезпечення індивідуальних установок мікроклімату, що допомагає подолати спеку теплих пір року. Показник температури впливає на фізичний стан водія під час керування автомобілем.

Агрегат кондиціювання представляє складну систему деталей. Автолюбителям рекомендується ознайомитися з елементарною будовою комплексу мікроклімату для правильного розуміння можливих ознак непрацездатності.

Складові елементи контуру кондиціонування

 • Пристрій електронного контролю. Здійснює обробку та подальший аналіз прийнятих сигналів з датчиків.
 • Компресорний комплекс. Привідний шків кондиціонера Peugeot 308 входить до комплекту даного вузла та поставляється у зборі з магнітною муфтою. Здійснює накачування необхідного тиску для функціонування охолоджуючого контуру.
 • Радіаторний елемент. Призначений він для забезпечення охолоджувальних процесів нагрітого холодоагенту.
 • Осушувач. З його допомогою виконується затримка продуктів зносу деталей контуру та сторонніх частинок.
 • Терморегулюючий клапан дросельного типу.
 • Випарний пристрій. Тут протікає холодний фреон, що віддає низьку температуру потокам повітря від вентилятора.
 • Фільтруючі пристрої. Дані комплектуючі частини здійснюють очищення повітряного потоку, що подається.
 • Система трубопроводів та штуцерних з’єднань.

Робочий процес кліматичного комплексу

Натискання відповідного тумблера або кнопки в салоні віддає сигнал на електронний блок контролю, після чого муфта компресора кондиціонера Peugeot 308 входить у зачеплення з приводним шківом, передаючи момент двигуна на компресор кондиціонера Peugeot 308. Ця деталь здійснює підвищення тиску холодильної рідини, внаслідок чого відбувається нагрівання холодоагенту. Його охолодження проводиться під час проходження через радіатор. Далі крізь дросельний механізм охолоджений фреон виявляється у випарному вузлі. Повітряні маси, створювані вентилятором, забирають прохолоду і проходять в салон, попередньо пройшовши очищення за допомогою фільтра.

Для аналізу та оперативного реагування на можливі дефекти знадобляться знання про ймовірні ознаки некоректного функціонування автокондиціонера.

 • Не запускається механізм мікроклімату. Причиною цього може бути наявність поломки в електронному блоці або за сигналом температурного датчика, електронікою було зроблено блокування пуску комплексу.
 • Під час функціонування кондиціонера проявляються шуми, не властиві справному функціонуванню. Гул може бути періодичним або пропадати з часом. Часто проблемою є несправна деталь магнітної муфти – підшипник кондиціонера Peugeot 308. Приходить у непридатність внаслідок інтенсивних навантажень.
 • Кондиціювання не забезпечує заданих температурних параметрів. Недостатня кількість фреоно-масляної суміші, внаслідок різноманітних підтікань, що утворилися внаслідок корозійних процесів або механічних пошкоджень та вібрацій. Є відомості про виникнення проблем із патрубком кондиціонера. Деталь, в результаті навантажень, дає тріщину і виходить із ладу.
 • Неприємний запах у салоні машини під час функціонування кліматичної установки. Подібні ситуації настають за відсутності технічних обслуговувань та профілактичних оглядів протягом кількох років. На випарному агрегаті забиваються сміттям ребра, тут розлучається грибок, що дає запах вогкості всередині транспорту. Також таке явище може викликати тривала експлуатація фільтруючого елемента, що підходить для розвитку бактерій.

Чому я продав Пежо 307? Мінуси б/у Peugeot 307 з пробігом

Ремонт кондиціонера Peugeot 308

Компресорний вузол є дорогою деталлю, тому не потрібно поспішати виконувати його заміну. Недобросовісні техніки, які здійснюють свою діяльність у звичайному гаражі, відразу радять замінити компресорну установку, тоді як, можливо, заміна підшипника компресора кондиціонера Peugeot 308 буде достатньою мірою. Далі компресору проводять ремонтно-відновлювальні роботи та здійснюють перепродаж нібито безнадійного елемента.

Так що робити, якщо на Peugeot 308 не працює кондиціонер? Звертатися за діагностикою та ремонтом до спеціалізованого сервісного центру, про якість робіт якого говорять позитивні відгуки клієнтів.

У разі присутності знань про конструкцію системи мікроклімату, самостійно усунути несправності буде все одно важко, навіть таку просту серед них, здавалося б, як заміна підшипника компресора кондиціонера Peugeot 308 у разі поломки. Для виконання ремонтних заходів (наприклад, якщо пошкоджено шків компресора кондиціонера Peugeot 308) необхідна матеріально-технічна база на сертифікованих сервісних станціях. Діагностичні роботи також передбачають використання спеціальних приладів та пристроїв, що не продаються у вільному доступі. Експлуатація стендів та спеціалізованого обладнання передбачає курси навчання. Співробітники автосервісу мають у своєму розпорядженні необхідні документи, що підтверджують їх кваліфікацію. Неодмінної наявності відповідних знань та тренованих навичок вимагає, зокрема, ремонт компресора кондиціонера Peugeot 308, оскільки це тонка робота, яка часто пов’язана з демонтажем пристрою.

З метою унеможливлення виникнення технічних неприємностей потрібно звертатися за допомогою в автосервіс. Проводити регулярні щосезонні огляди та періодичні обслуговування. Наприклад, про такий необхідний елемент догляду за охолодною системою автомобіля, як чищення кондиціонера Peugeot 308, теж не слід забувати. Своєчасне заправлення кондиціонера Peugeot 308, ціна на яке невисока, допоможе уникнути несправностей, які можуть виникнути при недостатній кількості фреону в системі. Усі подібні заходи спрямовані на підвищення ресурсу працездатності та відсутності передчасних відмов.

Для популярних автомобілів Peugeot, у тому числі і для моделі 408, виробник радить використовувати рідину Total Quartz Energy 0W30 або Total Quartz Ineo 5W30. Це оригінальне мастило – найякісніше і найдорожче.

TOTAL Quartz Energy 0w-30 найкраще для EP6 — зольність 0.9%, міняти раз на 7500 км. 3. Energy краще за температурою застигання (РР), це добре для зимової експлуатації, але по чистоті поршнів і зносу двигуна звичайний QUARTZ з допуском PSA буде дещо кращим, приблизно на 15%.

Основні причини стороннього шуму з кондиціонера

Зазвичай фахівці такі поломки поділяють на два види:

Такі звуки можуть сказати водієві про те, що підшипник на шківу компресора вийшов з ладу. Тут його вже доведеться негайно змінити, оскільки він може повністю зноситься, заклинити і вивести з ладу та ремінь приводу. Коли ремінь загальний і крутить інші агрегати, це може стати причиною того, що власнику машини доведеться шукати евакуатор, щоб доставити транспорт на СТО або в гараж, так як машина вже самостійно не зможе їхати.

Сторонні шуми з кондиціонера можуть з’являтися внаслідок виходу з ладу підшипника на шківу компресора.

Вони також можуть стати свідченням того, що компресор терміново вимагатиме ремонту.

Може статися, що при включенні системи не буде чути жодного шуму або клацання і при цьому сама муфта не увійде в зачеплення з ротором. В цьому випадку справа не в компресорі. Тут може бути причина у нестачі газу в системі. Також увімкнення пристрою може блокуватися датчиком тиску.

Не так часто можна зустріти несправності обмотки, коли вона перегорить у процесі експлуатації, неполадки в системі клімат-контролю, відсирілий або нещільний контакт датчика.

Незалежно від того, яка причина неполадки буде, водієві важливо звернутися на СТО та провести ремонт агрегату. Коли виходитиме шум від муфти компресора, а також з’явиться неприємний запах гару, то це може свідчити про те, що підшипник там розвалився.

При появі запаху гару від кондиціонера слід перевірити підшипник.

Пежо 307 Приховані можливості Peugeot 307

Шипіння під час роботи кондиціонера може розповісти водієві, що в системі мало фреону. Треба перевірити герметичність системи, тому що може бути витік холодоагенту.

 • Перевірте рівень масла щупом, який вставлений у патрубок масляного піддону двигуна.
 • Перевіряйте рівень масла на холодному двигуні, що не працює, або через 15 хвилин з моменту його зупинки.
 • Дістаньте контрольний щуп із трубки і витріть його чистою ганчіркою або паперовою серветкою.

За промовчанням фахівці Peugeot рекомендують заливати 5W-30 або 5W-40. Усі рекомендації з приводу того, яке краще масло заливати влітку або взимку, уточнюйте у виробника. Т.до. з’являється дуже багато змінних, які залежать від регіону використання – сухий чи вологий клімат, у горах, у степах, у міському режимі чи на трасі тощо.п.

Виробником офіційно рекомендовано бренд Total Quartz. Це не означає, що інші гірші чи кращі. Виробник рекомендує підбирати масло за станом двигуна (пробігу) та умовами використання автомобіля. Рекомендації ви можете отримати в салоні дилера, магазині продажу моторного масла або на сайтах виробників масел.

Для автомобілів з бензиновими та дизельними моторами моторне масло найчастіше відрізняється. Для АКПП (автомат), МКПП (механіка), CVT (варіатор) та роботом також може відрізнятися за допусками та в’язкістю. Звертайте на це увагу при покупці!

Скільки служити шині

Міждержавний стандарт визначає гарантійний термін служби шини. 5 років з моменту виготовлення. За цим же стандартом можливість подальшої експлуатації шини визначає сам споживач відповідно до її технічного стану.

При цьому обговорюється, що зазначена норма діє лише за умови дотримання правил транспортування, зберігання та експлуатації шин. Не слід забувати, що ці зобов’язання обмежені рамками граничного зносу малюнка протектора, що відповідає висоті індикатора зносу.

До речі, не всі зразки вітчизняного виробництва доживають до закінчення гарантійного терміну. Але це вже питання якості, а не фактор часу.

П’ять років гарантії. це російські закони. Оскільки закордонні виробники мало прислухаються до нормативів, розроблених НДІШП, при покупці імпортних шин можна користуватися такими нехитрими знаннями.

Більшість провідних імпортних шин (якщо їх не зруйнують вітчизняні дороги) легко перевалять за 5-ти і навіть 10-ти річну позначку. Ось тільки чи це буде початковий продукт.

У своїй більшості фахівці з шин погоджуються, що два найважливіші фактори, що впливають на живучість шини. недостатній тиск та перевантаження. Як результат. перегрів та руйнування шини.

Не слід забувати, що відмова шини часто відбувається через природне старіння. Експерти оцінюють нормальний термін служби шини у 5 років з моменту виробництва. Навіть якщо ви їздите трохи, і за цей термін шина не встигла зноситися, шини вже підійшли до своєї вікової межі. Насправді, що менше їх експлуатували, то швидше вони розкладалися.

Отже, було б розсудливо профілактично замінити 5-річну шину. Визначити вік шини можна нескладним способом. подивившись на боковину. За нормативами DOT, на будь-якій легальній шині має бути нанесений індекс дати виробництва. Він наноситься в овалі, що йде за кодом заводу-виробника. Індекс складається з чотирьох цифр, що позначають тиждень та рік виробництва. Якщо цифр три, то ця шина була випущена у попередньому десятилітті (90-ті роки) або навіть раніше (80-ті). Щоб не було плутанини, шини 90-х додатково мають трикутник праворуч від індексу дати виробництва.

READ  Заміна олії АКПП через скільки міняти

цифри 105. означають, що ви. щасливий власник шин, випущених на 10 тижні 1985 цифри 325 [трикутник]. шини випущені на 32 тижні 1995 року цифри 4602. шини випущені на 46 тижні 2002 року

Згідно з загальною думкою експертів, повноцінно новою шиною слід вважати шину протягом двох років з моменту виробництва. Якщо пропонується старіша шина, слід прикинути кілометраж свого щорічного пробігу, зразкову ходимість шин і визначити, чи вистачить ресурсу шин протягом повноцінної експлуатації, що залишився до 5-ти річного ліміту.

У вітчизняній практиці військового виробництва це називалося залишковим гарантійним терміном. Простіше кажучи, шина, що встановлюється на транспортний засіб, повинна мати повний набір експлуатаційних якостей не лише до початку, а й до кінця терміну експлуатації.

Зразкова ходимість шин. 45 000 км. Гарантійний термін служби шини. 5 років. Ваш середній пробіг на рік. 12 000 км.

Підсумок. для забезпечення 100-відсоткової впевненості у надійності шин, з моменту їх виробництва має пройти не більше року з чвертю.

Зазвичай великі дилери легко справляються з проблемою оборотності складу, намагаються в першу чергу продати раніше завезені шини з числа однакових розмірів, дбаючи про репутацію марки і свою власну.

Але бувають і винятки, коли на складі шини зависають з тих чи інших причин. Якщо людина за останні роки зрозуміла, що живе в несоціалістичній країні, і має право на який-небудь вибір, вона. користуючись вищенаведеними знаннями. може відрегулювати вартість шини на свою користь, так щоб вони більш реально відображали свою споживчу цінність.

Вище йшлося про шини вторинної комплектації, т.е. випадку, коли шини купуються в шинному магазині окремо від самого автомобіля.

Дуже ймовірний і такий варіант. шини купуються у складі нового автомобіля із салону. І тут немає 100-відсоткової гарантії їхньої новизни. Візьмемо найнесприятливіший варіант. На комплектацію надійшли шини, які вже досягли 6-місячного віку на шляху від шинного заводу до складу автозаводу. Потім їх змонтували на диски і знову поклали в очікуванні завершення виробничого циклу. Може пройти ще місяців 6, доки зібраний автомобіль не залишить конвеєр. Ще півроку автомобіль стоятиме, чекаючи на свого покупця у дилера. Іншими словами, на момент придбання, на частку покупця доведеться лише 3-4 роки активної експлуатації.

колеса, колесо, шини, диски, гума, покришки, автошини, недорого, дешево, задарма, відгуки, літні, зимові, бу диски, литі диски, купити диски, литий диск, колісні диски, шинний калькулятор, покришки, розміри шин, диски колісні, по акції, знижки, за оптовими цінами, найкраща ціна від виробника, найкращий магазин, швидка доставка, у кредит, гума зимова, гума літня, гума б у, шини б у, шини бу, покришки бу, на колесах, в колесах. колеса для, 4 колеса, магазин шин, розмір шин, R13, R14, R15, R16, R17, R18, R19, R20, R21, шини 175, шини 185, шини 195, шини 205, шини 215, 25 245, 255, шини в раменському, диски в раменському, колеса в раменському, раменське, раменський, шини в жуковському, диски в жуковському, колеса в жуківському, шини жуковський, шини в жовтневому, диски в жовтневому, колеса в шини в люберцях, диски в люберцях, колеса в люберцях, шини люберці, шини в литкаріно, диски в литкарино, колеса в литкарино, шини в бронницях, диски в бронницях, колеса в бронницях, шини бронниці, шини в панчішно, диски в панчішко, колеса в панчохи, шини в дзержинському, диски в дзержин. шини дзержинський, шини в томіліні, диски в томіліні, колеса в томіліні, шини в воскресенську, диски в воскресенську, колеса в воскресенську, шини воскресенськ, диски воскресенськ, шини в котельниках, диски в котельниках, колеса в котельниках, шин в острівцях, диски в острівцях, колеса в острівцях, шини острівці, шини московська область, шини в білоозерському, диски в білоозерському, колеса в білоозерському, шини в бикове, диски в бикове, колеса в бикове, шини у питомій, диски у питомій, колеса у питомій, шини питома, шини гжель, володарського селище константинове молоково панчохове РАОС диски на Audi а6 диски на Audi q7 диски на Audi 80 диски на Audi а4 диски на Audi q5 диски на Audi 100 диски на Audi а3 диски на BMW x5 диски на BMW e39 диски на BMW f10 диски на BMW x3 диски на BMW 1 серії диски на BMW 3 серії диски на BMW 5 серії диски на кадилак ескалейд диски на кадилак srx диски на кадилак cts диски на кадилак sts диски на Chevro Niva диски на Chevrolet Aveo диски на Chevrolet Lanos диски на Chevrolet Captiva диски на Chevrolet Cobalt диски на крайслер 300c диски на крайслер Nexia диски на DAEWOO Matiz диски на Citroen с4 диски на Citroen с3 диски на Citroen с5 диски на Citroen берлінго диски на Dodge Caravan диски на Dodge Калібр диски на Dodge стратус диски на Dodge рам диски на Dodge джорні диски на Dodge інтерпід диски на Fiat Dukato диски на Fiat Doblo диски на Fiat Albea диски на Ford Focus диски на Ford Ford Transit диски на Ford Kuga диски на Ford Transit диски на Ford Fiesta диски на грейт вол сафе диски на Great Wall Hover диски на грейт вол сейф диски на грейт вол сейлор диски на грейт вол дір диски на Honda CR-V диски на Honda Civic диски на Honda сабер диски на Honda Accord диски на Hyundai Solaris диски на Hyundai Accent диски на Hyundai ай X диски на Hyundai Getz диски на Hyundai Santa Fe диски на Hyundai i40 диски на Hyundai i30 диски на інфініті фх диски на інфініті fx35 на Jaguar xj диски на Jaguar x-type диски на Jaguar s-type диски на джип гранд чероки диски на джип вранглер диски на джип коммандер диски на джип ліберті диски на Kia мохові диски на Kia RIO диски на Kia SEED диски на Kia Spectra диски на Kia Sportage диски на ленд Rover фрилендер диски ленд Rover спорт диски на ленд Rover евок диски на ленд Rover дефендер диски на ленд Rover Range Rover диски на Lexus рх диски на Lexus лх диски на Lexus lx диски на Lexus is диски на Lexus gs диски х 60 диски на Lifan солано диски на Lifan бриз диски на Lifan смайли диски на Mazda CX диски на Mazda 6 диски на Mazda 3 диски на Mercedes е211 диски на Mercedes w202 диски на Mercedes 210 диски на Mercedes Vito диски на Mercedes w220 диски на міні купер диски на Mitsubishi асх диски на мітсубіші Lancer диски на мітсубіші Pajero диски на мітсубіші галант диски на мітсубіші Outlander диски на Nissan Pathfinder диски на Nissan Qashqai диски на Nissan прикладу диски на Nissan Almera диски на Nissan максима диски на Nissan Note диски на Nissan Juke диски на Opel Corsa диски на Opel Astra диски на Opel мокка диски на Peugeot 308 диски на Peugeot 408 диски на Peugeot 307 диски на Peugeot Boxer диски на Peugeot 2008 диски на Peugeot 2008 диски на порші кайен диски на порші Renault симбол диски на Renault Megane диски на Renault колеос диски на Renault Kangoo диски на Renault Megane диски на сааб 9-3 диски на сааб 9-5 диски на сааб 9000 диски на сааб 900 диски на сеат леон диски на сеат ібіца диски на сеат кордоба диски на сеат толедо диски на сеат алтея диски на сеат альхамбра диски на Skoda Rapid диски на Skoda Octa диски на Skoda Fabia диски на Skoda суперб диски на Subaru Forester диски на Subaru OUTBACK диски на Subaru xv диски на Subaru імпреза диски на Subaru Legacy диски на SsangYong кайрон диски на SsangYong Actyon диски на SsangYong рекстон диски на Suki Suzuki CX 4 диски на Suzuki свіфт диски на Suzuki джиммі диски на Toyota Corolla диски на Toyota Camry диски на Toyota Land Cruiser 200 диски на Toyota Prado диски на Toyota Vitz диски на Toyota тундра диски на Toyota ярис диски на Toyota RAV4 диски на Toyota Avensis диски на фольсваген Polo диски на фольсваген Touareg диски на фольсваген Golf диски на фольсваген транспортер диски на фольсваген Passat диски на фольсваген амарок диски на фольсваген Jetta диски на Volvo xc90 диски на Volvo xc60 диски на Volvo sc00 диски на Volvo s80 диски на Volvo s40 диски на ВАЗ диски Audi а6 колеса на Audi q7 колеса на Audi 80 колеса на Audi а4 колеса на Audi q5 колеса на Audi 100 колеса на Audi а3 колеса на BMW x5 колеса на BMW e39 колеса на BMW x6 колеса на BMW e60 колеса на BMW f10 колеса на BMW x3 колеса на BMW 1 серії колеса на BMW 3 серії колеса на BMW 5 серії колеса на кадилак ескалейд колеса на кадилак srx колеса на кадилак cts колеса на кадилак sts колеса на Chevrolet Lacetti колеса на Chevrolet Cruze колеса на Chevrolet Lanos колеса Chevrolet Captiva колеса Chevrolet Cobalt колеса на крайслер 300c колеса на крайслер вояджер колеса на крайслер таун кантрі колеса на крайслер пацифіка колеса на крайслер 300м колеса на крайслер пт Cruiser колеса на DAEWOO джентра колеса на DAEWOO Nexia колеса на DAEWOO Matiz колеса на Citroen с4 колеса на Citroen с3 колеса на Citroen з5 колеса на Dodge Калібр колеса на Dodge стратус колеса на Dodge рам колеса на Dodge джорні колеса на Dodge інтерпрет колеса на Fiat Dukato колеса на Fiat Doblo колеса на Fiat Albea колеса на Ford Focus колеса на Ford Mondeo колеса на Ford Transit колеса на Ford Transit колеса на Ford Fiesta колеса на грейт Вол Сафе колеса на Great Wall Hover колеса на Грейт Вол сейф колеса на Грейт Вол Салера сейлор колеса на Грейт Вол дир колеса на Honda CR-V колеса на Honda Civic колеса на Honda сабер колеса на Honda Accord колеса на Hyundai Solaris колеса на Hyundai Accent колеса на Hyundai ай X колеса на Hyundai Getz колеса на Hyundai Santa Fe колеса на Hyundai i40 колеса на Hyundai i30 колеса на інфініті fx35 колеса на Jaguar xf колеса на Jaguar xj колеса на Jaguar x-type колеса на Jaguar s-type колеса на джип гранд чероки колеса на джип вранглер колеса на джип коммандер колеса на джип ліберті колеса на Kia мохові колеса на Kia RIO колеса на Kia SEED колеса на Kia Spectra колеса на Kia Sportage колеса на ленд Rover фрилендер колеса на ленд Rover спорт колеса на ленд Rover евок колеса на ленд Rover дефендер колеса на ленд Rover Range Rover колеса на Lexus рх колеса на Lexus колеса на Lexus лх колеса на Lexus lx колеса на Lexus is колеса на Lexus gx колеса на Lexus gs х 60 колеса на Lifan солано колеса на Lifan бриз колеса на Lifan смайли колеса на Mazda CX колеса на Mazda 6 колеса на Mazda 3 колеса на Mercedes е211 колеса на Mercedes w202 колеса на Mercedes 210 колеса на Mercedes Vi1 колеса на Mercedes w220 колеса колеса на міні купер колеса на Mitsubishi асх колеса на Mitsubishi Lancer колеса на Mitsubishi Pajero колеса на мітсубіші галант колеса на мітсубіші Outlander колеса на Nissan Pathfinder колеса на Nissan Qashqai колеса на Nissan прикладу колеса на Nissan Almera колеса на Nissan максима колеса на Nissan Note колеса на Nissan Juke колеса на Opel Corsa колеса на Opel ANTARA колеса на Opel Vectra колеса на Peugeot 308 колеса на Peugeot 408 колеса на Peugeot 307 колеса на Peugeot Boxer колеса на Peugeot 206 колеса на Peugeot 3008 колеса на Peugeot 2008 колеса на порше Duster колеса на Renault Logan колеса на Renault симбол колеса на Renault Megane колеса на Renault колесо колеса на Renault Kangoo колеса на Renault Megane колеса на сааб 9-3 колеса на сааб 9-5 колеса на сааб 9000 колеса на сааб 900 колеса на сеат леон колеса на сеат ібіца колеса на сеат кордоба колеса на сеат толедо колеса на сеат алтея колеса на сеат альхамбра колеса на Skoda Rapid колеса на Skoda Octavia колеса на Skoda Fabia колеса на Skoda суперб колеса на Subaru Forester колеса на Subaru OUTBACK колеса на Subaru xv колеса на Subaru імпреза колеса на Subaru Legacy колеса на SsangYong кайрон колеса на SsangYong Actyon колеса на SsangYong рекстон колеса на Suzu Suzuki CX 4 колеса на Suzuki свіфт колеса на Suzuki джиммі колеса на Toyota Corolla колеса на Toyota Camry колеса на Toyota Land Cruiser 200 колеса на Toyota Prado колеса на Toyota Vitz колеса на Toyota тундра колеса на Toyota ярис колеса на Toyota RAV4 колеса на Toyota Avensis колеса на фольсваген Polo колеса на фольсваген Touareg колеса на фольсваген Golf колеса на фольсваген транспортер колеса на фольсваген Passat колеса на фольсваген амарок колеса на фольсваген Jetta колеса на Volvo xc90 колеса на Volvo xc70 колеса на Volvo xc60 колеса на Volvo c30 колеса на Volvo s80 колеса на Volvo ГАЗ колеса на UAZ Audi BMW Cadillac Chery Chevrolet Chrysler Citroen DAEWOO Dodge Fiat Ford Great Wall Honda Hyundai Infiniti Jaguar Kia Land Rover Lexus Lifan ЗАЗ ТагАЗ UAZ

READ  Скільки літрів бензину в Renault Duster

Скільки фреону у кондиціонері

Зазвичай питання: «Скільки фреону у кондиціонері?» виникає у двох випадках:

 • Кондиціонер давно встановлено. Хочемо дізнатися кількість фреону, що залишилася в ньому, і чи достатньо його для правильної роботи пристрою.
 • Кондиціонер монтується з подовженою трасою або повністю перезаправляється. Скільки в конкретному випадку потрібно холодоагенту для нормальної роботи пристрою.

Характеристики Peugeot 307 / Peugeot 307

Технічні характеристики: Peugeot 307 / Peugeot 307. Дізнайтесь про габарити, витрату палива Peugeot 307 / Peugeot 307, особливості двигунів, підвісок, кузовів та інших технічних характеристик автомобілів Peugeot 307.

Історія Peugeot 307 / Peugeot 307

Дебют Peugeot 307 відбувся у березні 2001 року. Новинка була зустрінута на ура, і відразу здобула безліч шанувальників. Ця модель прийшла на зміну сімейству 306-х. Про популярність та успіхи її свідчить і той факт, що Peugeot 307 став Автомобілем 2002 року.

Належить він до європейського класу С, зазвичай званого Golf-класом. Випускається у двох варіантах: три- та п’ятидверний хетчбек. Розміри салону трьох- та п’ятидверного хетчбеків абсолютно однакові, відрізняються тільки дверні отвори.

Модельний ряд відкриває базова версія XR, оснащена кондиціонером, електропакетом, шістьма подушками безпеки, центральним замком з дистанційним керуванням та ін. Далі слідує 307 XS, додатково укомплектована клімат-контролем, комп’ютером, датчиком дощу, аудіосистемою з CD-чейнджером, а також 15-дюймовими колесами. Серію закінчує найдорожча версія 307 XSi, крім того оснащена 17-дюймовими легкосплавними дисками, шкіряними сидіннями, CD-чейнджером на п’ять компактів та іншим обладнанням.

У своєму класі Peugeot 307 опинився поза конкуренцією за обсягом салону, багажника, простором у задній частині автомобіля, а також кількістю різноманітних ємностей у салоні. Все це досягнуто шляхом добре продуманої ергономіки дизайну.

Колісна база 2,6 м дозволила зробити просторий салон. Водійське сидіння має безліч регулювань, і розміститися з комфортом може водій будь-якої комплекції. Примітно, що це ніяк не обмежить пасажира на задньому сидінні.

На Peugeot 307 встановлюється сучасна та потужна аудіо-система з CD-програвачем та CD-чейнджером повністю інтегрована із системою управління. Дисплей аудіо-системи розташований на верхній поверхні панелі приладів, джойстик на рульовій колонці дозволяє водію легко керувати системою. Базова комплектація 307 включає 6 динаміків, що створюють напрочуд чистий і об’ємний звук: 2 в задніх дверях, 2 в передніх і 2 високочастотних в кутах передньої панелі.

Місткий багажник об’ємом 420 л оснащений спеціальною сіткою для кріплення багажу та гачками для сумок. За потреби задні сидіння легко складаються, звільняючи місце для багажу об’ємом 1470 л.

Peugeot 307 комплектується одним із п’яти двигунів: трьох бензинових з робочими обсягами 1,4; 1,6/110 л.з., 2,0/ 138 л.з. та двох дизельних з технологією упорскування Common Rail об’ємом 2,0 л (EW 10 J4 та DW 10 TD) потужністю 90 л.з. та 110 л.з.

Окрім механічної 5-ступінчастої КПП, на автомобілі з бензиновими двигунами 1.6 л та 2.0 л можливе встановлення адаптивної автоматичної КПП із системою Tiptronic. У ній поєднуються переваги механічної та автоматичної трансмісій.

Передня підвіска типу MacPherson, задня багатоважільна з поперечкою, що скручується.

Велику увагу фахівці Peugeot приділили безпеці. Вони максимально оснастили автомобіль усілякими системами безпеки. По-перше, це ремені безпеки. По-друге, сидіння особливої ​​конструкції, що дозволяє при деформації салону внаслідок бічного удару уникнути затискання водія та пасажирів. Цілих шість повітряних подушок безпеки, що поки що велика рідкість у цьому класі. Подушки безпеки мають по два газогенератори, і потужність пострілу подушки регулюється в залежності від сили удару. Якщо удар був несильним, то спрацьовує лише один газогенератор, а обидва вистрілюють лише за дуже сильних аварій. Причому повітряну подушку переднього пасажира за необхідності можна відключити. Водій та пасажир на передньому сидінні захищені додатково бічними подушками безпеки. Подушки захищають від травм грудної клітки та хребта при бічному ударі, а спрацьовують одночасно з ними надувні віконні подушки-штори оберігають водія та пасажирів від зіткнення та осколків скла.

Конструкція кузова відповідає найсуворішим вимогам щодо пасивної безпеки. Кузов складається з міцного каркасу салону, що надійно захищає водія та пасажирів, а також спеціальних ослаблених зон запрограмованої деформації. Вони розроблені таким чином, щоб змінюватися, поглинати значну частину енергії удару.

Для підвищення безпеки водіння, автомобіль обладнаний дисковими гальмами на всіх колесах, системою ABS останнього покоління, електронним розподільником гальмівних сил та підсилювачем екстреного гальмування. Автоматичне увімкнення аварійної сигналізації при різкому гальмуванні допоможе вчасно зупинитися автомобілю, що йде ззаду.

У 2002 році з’являється універсал підвищеної місткості під назвою SW. Автомобіль здатний перевозити до семи пасажирів і при цьому приємно дивує відточеною керованістю та високим рівнем комфорту.

Від базового хетчбека SW відрізняється не тільки новим кузовом, а й своїми розмірами: колісна база була збільшена на 10 сантиметрів, загальна довжина кузова зросла на 12 сантиметрів. Завдяки цьому в салоні стало просторо. На замовлення пропонується семимісний варіант із трьома рядами крісел. Додаткові крісла монтуються в багажному відсіку, позаду сидінь другого ряду, причому шосте та сьоме місця являють собою не просто оббитий дерматином тоненький диван, а повноцінні крісла з можливістю регулювання та власними триточковими ременями безпеки. Якщо ж необхідності у додаткових місцях немає, то вони складаються, звільняючи таким чином місце для багажу.

Об’єм багажного відсіку можна варіювати не лише шляхом складання крісел третього ряду. У всіх версіях 307 SW крісла другого ряду сидінь теж мають можливість поздовжнього регулювання. Вони виготовлені у вигляді трьох окремих крісел, причому середнє може складатися, виконуючи функцію одночасно підлокітника та столика.

Базові версії Peugeot 307 SW оснащуються або 1,6-літровим бензиновим двигуном потужністю 110 кінських сил, або дволітровою потужністю 136 л.з., або 1,9-літровим турбодизелем потужністю 110 л.з.

Існує в модельному ряду Peugeot та модифікація з кузовом універсал під назвою Вreak. Вона має суттєві відмінності від Peugeot 307 SW. По-перше, Вreak може мати лише п’ятимісний салон, а по-друге, у нього навіть за доплату не може бути прозорого верху з електричною шторкою. Відповідно, модифікація SW це той же Break, тільки в більш багатій комплектації, що обов’язково має прозорий верх і за бажанням оснащений такими опціями, як додаткові крісла третього ряду.

Конструкторам Peugeot вдалося створити сучасний, красивий, стильний, комфортний автомобіль для життя. З випуском цього автомобіля у Golf-класі були закладені нові стандарти. Такі особливості, як незвична для класу C ширина передніх сидінь, дуже висока стеля і практично мінівенівське лобове скло в поєднанні з принципово новою компоновкою сидінь і всього салону є яскравим підтвердженням цього.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS