Скільки фарб потрібно малювати бампер

Table of Contents

Підготовка пластмасового бампера до фарбування

Стара фарба з поверхні бампера видаляється очищенням. Це робиться наступним чином:

 • Вся поверхня обробляється сухим напеченим папером 40. Необхідно це зробити, щоб рис не залишився на пластику. Метою роботи є порушення цілісності старого покриття.

скільки, фарб, потрібно, малювати

Поверхня бампера ретельно обробляється наждачним папером з невеликим зерном

“Мити”, щоб видалити стару фарбу, ретельно застосована до бампера

Далі ми беремо наждак P 600, ми сеча і обробляємо всю очищену поверхню для надання бампера. У той же час головне. не перестаратися і не залишайте рису, який не може бути покритий грунтом. Тоді весь бампер покритий антисиліконом, і якщо це не так, то деякі інші обезжири.

На наступному етапі застосовується грунтовка. Це необхідно зробити у двох прийомах:

 • Перший шар має клею. Іншими словами, він забезпечує зчеплення з поверхнею бампера. Після нанесення першого шару вам потрібно дати йому висушити. Як довго воно буде триватиме залежить від температури навколишнього повітря та якості сировини.
 • Другий шар буде головним, тому фарба повинна бути застосована в достатній кількості. Однак, і тут неможливо перестати, оскільки дуже жирний шар буде сухим.

Повністю сушіння грунту складається з напеченого паперу P 1000 з великою кількістю води. Ви не повинні виконувати цю роботу з надмірною старанністю, основною метою операції полягає в тому, щоб зробити поверхню матового та видалення Shagren, утвореного після застосування грунту.

Як малювати пластиковий бампер з може. Покрокова інструкція.

Бампер часто піддається як кліматичним, так і механічним впливам. Неправильно припаркований і очищений деякий фарби, або літаючи каміння та бруд, також постійно пошкоджують лакофарбову речовину цього елемента тіла. Зрештою, після декількох років роботи автомобіля, вам доведеться відновити бампер. У цій статті ми скажемо, як намалювати бампер з навісу з власними руками, і якими етапами всієї технології роботи. Чітко спостерігаючи алгоритм, ви можете заощадити гроші і отримати хороший результат.

Підготовка бампера до фарбування.

Якщо ви плануєте повністю перефарбувати цей елемент тіла, то в цьому випадку це не без демонтажу. Таким чином, ви надасте комфортні умови праці, а також, вам не потрібно буде грати з захисною плівкою. Якщо пошкодження бампера є місцевим, у цьому випадку вони роблять часткове фарбування, і тут він вже використовує фільм і скотч, ми намагаємося покрити всі безперервні зони тіла та декору якомога більше, а також туман Якщо вони присутні.

Далі потрібно мити елемент з миючими засобами і сухим. Після цього всі проблемні області очищаються напеченим папером марки P80-150. Ми видаляємо глибокі подряпини, чіпси та опухлі або кушетки.

Знежирюють поверхню пластику. антисилікону.

Вирівнюючи поверхневі приміщення.

З шпаклівкою можна заповнити глибокі подряпини, чіпси або інші дефекти, присутні на бампері. Використовуйте для цього автомобільного двокомпонентного шпаклівка. Для цього він перемішують затверджувач безпосередньо перед поданням до частини. Тільки обсяг матеріалу, який ви можете негайно покласти, інакше він буде тріснути і може бути викинутий тільки. Після нанесення першого шару ми чекаємо приблизно від 15 до 20 хвилин, щоб це було. Далі, за допомогою наждачного паперу поверхня полірована, і її якість перевіряється, якщо у вас ще є недоліки, ми застосовуємо другий, і, якщо необхідно, третій шар шпаклівки, доки ми не отримаємо відмінно гладку поверхню. Особливо потрібно спостерігати суглоби полірованого і не обробленого розділу бампера.

Нанести грунт.

Після завершення сушіння шпаклівки, і цей період становить близько 24 годин, вам потрібно додатково нокати оброблювану область абразивним брендом P400-600. Потім знову знежирюють поверхню. Наступний етап грунту. Для цього використовуйте стандартний акриловий грунт, який у пропорціях зазначив, що виробник замішується отверджувачем і розчинником.

READ  Скільки літрів бак Mazda CX 5

Ви також можете намалювати бампер з каністру готової композиції грунту.

Далі, після повного сушіння грунту, і шари можуть бути 2. 3, поверхня шліфувала абразивний бренд P800. Потім знову знежирює поверхню, натираючи першу вологу, а потім суху тканину.

Малярський бампер.

Перш за все піднімає колір фарби. Ви використовуєте каталог або маркування, вказану на корпусі автомобіля. Ви також можете попросити пораду від продавців у магазинах профілю.

Картина пластмасового бампера з каністру, як використовується, так і нова, це дуже відповідальна і скрупульова заняття. Перед нанесенням фарби на поверхню краще практикувати на тестовій поверхні, щоб визначити відстань до обробки площі, а ступінь розпилення.

Раніше вам потрібно добре потрясти повітряну кулю, щоб фарба змішана. Як правило, каністр утримує на відстані 30. 35 см від поверхні бампера. Після нанесення першого шару дайте час, щоб висушити 25. 35 хвилин. Загальна кількість шарів 2. 4. Тут вам потрібно подивитися якість отриманого покриття.

Якщо ви зацікавлені в тому, наскільки багато кольорових банок потрібно, то вам потрібно подивитися з завдання. Якщо це місцевий живопис, то вам знадобиться один розпилювач, а також праймери та лак. Якщо це повна фарбування частини, то залежно від розміру, вам може знадобитися від 3 до 6 бризок фарби та як багато лаку та грунту.

Далі, якщо це необхідно, застосовуйте лак, також з може. Повний сушіння матеріалу відбувається в день.

Шліфувальний бампер.

Наступний етап полірує фарбоване ліжко. Цей етап роботи усуває невеликі дефекти, отримані шляхом нанесення лаків і дозволяє досягти блиску поверхні.

Полірування здійснюється в кілька етапів. По-перше, за допомогою “мокрого шліфування” дрібнозернистий напеній папір P1500-R2000 видаляють грубий нерівність поверхні лаку. Далі, він дивиться за допомогою грубого та м’якого абразивного полірололу, ми шукаємо гладкості поверхні, і за допомогою полірувальної пасти, дайте LCP Gloss. Далі змити бампер сліди полірололу і насолоджуйтеся результатом.

Як ви бачите, навіть не маючи професійних інструментів, і використання банок для фарб може самостійно здійснювати невеликий ремонт бампера.

Виберіть найкращу фарбу для автомобіля

Живописне споживання на машині безпосередньо залежить від свого типу. Щоб зрозуміти основні властивості LKM для тюнінг-робіт та вибрати найкращий варіант, необхідно вивчити їх склад. Однак будь-яка високоякісна фарба складається з наступних компонентів:

 • Пігмент, який відповідає за колір;
 • зв’язуючий елемент (призначений для прикріплення пігменту до необхідної частини тіла);
 • Розчинник (відповідальна за текучість фарби).

Отже, яка фарба підходить для малювання автомобілів? Для гаражних робіт є найбільш придатними наступними типами фарб:

Найбільш оптимальним варіантом є акрилова емаль. Вони мають ряд безперечних переваг у порівнянні з іншими фарбами:

 • Ідеальне поєднання високої якості та низькою ціною;
 • рівномірне забарвлення поверхні;
 • натуральний блиск;
 • Тривалий термін служби.

Урок 5 “Споживання болю на столі на деталі тіла. Металевий, основа, перлина “(художник)

Переваги акрилової емалі слід також віднести до економічного споживання. Скільки фарб потрібен на одному квадратному метрі? Це займе лише 200 мл, бампер та інші великі ділянки займають до двох літрів. І при фарбуванні автомобіля зсередини буде потрібно не більше півтора літрів фарби.

Акрилова емаль дуже стійка до механічного впливу, через яку покриття не потрібно оновлювати кожні два-три роки. Це також заощаджує ваші фінансові ресурси.

Забарвлення зовнішньої сторони транспортного засобу за допомогою акрилових емалей відбувається досить легко і за короткий час, а не вимагає спеціальних навичок та професійних знань. Цей процес займає близько декількох годин.

Незважаючи на те, що акрилова фарба має високу стійкість і пігментацію, отримане покриття не полірована. З первинним покриттям автомобіля ви можете використовувати цей тип LKM, а “м’які” фарби будуть придатними для повторного фарбування, які легко стійкі до полірування (Alkyd, Nitroemali).

Підготовка

Спочатку потрібно вирішити, як намалювати його. Якщо це фарбує новий бампер, то краще працювати з видаленням. З частковим відновленням ви можете залишити бампер на машині і застосувати композицію локально. Але пам’ятайте, що через складну геометричну форму дуже важко досягти рівномірного шару. Можливо, утворення свердлів, якщо бампер пофарбований на місці.

Далі, нам потрібно ретельно промити та знежирювати поверхню. Особлива увага до прихованих місць. краї та суглобів продукту. Бітумні плями можуть бути видалені спеціальним розчинником, який не торкається шару LCP. Таким чином, ми забезпечимо найбільш гладку поверхню до фарбування бампера з може.

READ  Який цоколь у фарах ВАЗ 2110

Кольорова прикладна фарба та вихідне тіло

Кількість фарби, необхідної для фарбування автомобіля, залежить від того, як колір буде пофарбований, і який джерело кольору пофарбована поверхня. Якщо панель тіла має кольоровий контрастний розпилювач, то фарба, відповідно, залишить більше. Такі кольори, як жовтий, червоний, синій, слабо папір, тому така фарба може знадобитися більше, щоб перекривати оригінальний колір.

Такі кольори, як чорний, білий, яскраво-зелений, мають хорошу притулку.

Якщо машина переповнена через численні невеликі дефекти та подряпини, які ущільнюються під час приготування тіла, щоб фарбувати, то фарба залишить менше, ніж при зміні кольору автомобіля.

Колір субстрату вплине на кінцеві кольори.

Примітка: Нарту. це здатність фарби при розпилюванні повністю перекриваються поверхню поверхні, тобто закрити колони кольору субстрату. Таким чином, фарба більш прихована, тим менше вона буде потрібно для фарбування елемента.

Визначте споживання фарби для фарбування автомобілів. Розрахунок таблиця потрібного об’єму матеріалу.

Коли само фарбування ви значно заощаджуєте гроші, так багато і цікаво є питанням технології всієї роботи. Але одне з основних питань, що збуджує новацькі автомобілі Малярова: “Яка споживана фарба для автомобіля?”. Фарба не зовсім дешева матеріал і купуючи зайвий, насправді не хоче звільнити гроші на вітер. Ви не отримаєте точну відповідь на це питання, тому що багато факторів впливають на об’єм матеріалу.

Що впливає на споживання?

На перший погляд, площа поверхні можна відрізнити від основних параметрів, які повинні бути оброблені, а кількість планується застосовувати кількість шарів матеріалу.

Але насправді є інші фактори.

 • Матеріал технології матеріалу. Це включає в себе здатність розпилювати рівномірний шар матеріалу без надмірного.
 • Товщина та кількість шарів LCP.
 • тип фарби та його параметр як притулок поверхні.
 • В’язкість фарби. Якщо фарба занадто мало розбавлена ​​розчинником, то це буде в’язкою, а висушена поверхня буде з ефектом Picrane. З сильним розведенням матеріалу, ймовірність формування нахилу. Найкраще рішення буде використання віскозиметра та чіткого дотримання інструкцій, зазначених виробником.
 • Колір і якість підготовленої поверхні. Цей етап також може значно зменшити витрати на фарбу на автомобілі. Якісно поверхня грунту грунту P800. P1000 та хороший грунт з тоном збігу основного покриття може зменшити кількість шарів фарби, що застосовується і заощадити вам гроші.
 • Налаштування Краскопту. Тут, насамперед, є питання вибору діаметра сопла та однорідність подачі повітря від компресора. Він попередньо намагався застосувати шар матеріалу на тестовій поверхні, після чого він починає закінчити машину.
 • Температура робочого середовища в приміщенні.

Зокрема, багато майстрів рекомендували використовувати праймери, фарби та лаки від одного виробника. Таким чином, ви можете уникнути дефектів та зберегти споживання фарбою для автомобілів для всіх видів змін.

Яка фарба вибирає для вашого автомобіля?

Фактично, існує кілька різних типів автоматичних емалей, які використовуються для застосування до тіла автомобіля вдома.

 • Nitroemali. Вони характеризуються кількома недоліками. По-перше, вони легкозаймисті. По-друге, вони швидко зникають і знищують. По-третє, зазвичай наноситься з тонким шаром, і вам знадобляться кілька шарів. Їхній ринок замінюється більш сучасними рішеннями.
 • Блискавка. Ці матеріали висушують протягом тривалого часу на 2. 4 тижні, а для самих сушіння необхідно підтримувати достатньо високу температуру.
 • Акрилова емаль. Це найпопулярніших видів ринку матеріалів. Вони швидко висихають, а на виході ви отримаєте високу якість поверхні. Вони, як правило, двокомпонентні, і при роботі розбавляють отверджувачем, який прискорює процес полімеризації. Можна використовувати і лак у комплексі. Вони застосовуються в більшості випадків або вкпультації, або можуть.
 • Алкидні фарби. У порівнянні з акриловими матеріалами, вони будуть сухим і важко полірувати.

Норми споживання фарби для автомобіля

У середньому, це займе близько 150 мл фарби для фарбування, наприклад, двері або крила, близько 250. 300 мл матеріалу на бампері, а приблизно 600 мл на капоті.

В середньому, швидкість стягується у 200-250 мл на 1 кВ.М. оброблена поверхня. Лак споживання приблизно однакові, виключають розчинник і отверджувач.

На середньому седані, під дотриманням технології, близько 2 становить 2,5 літрів акрилової фарби, за винятком розчинника та отверджувача. Якщо ви використовуєте алкідну фарбу, то його споживання буде трохи вище 3. 3,5 літра. Якщо ваше завдання полягає у фарбуванні та всім поверхням всередині тіла, то споживання матеріалу становить 1,5. 2 рази.

READ  Скільки масла в рульовому редукторі ГАЗель

Якщо, при відваті деталей, стара фарба була, наприклад, чорною, і ви вирішили застосувати білий шар, то потік збільшиться на 50%. Це відбувається, застосовуючи додаткові шари, що перекриваються.

Ми даємо таблицю, яка допоможе вам приблизно переміщатися в споживанні фарби для окремих частин автомобіля.

Ось корисне відео про розрахунок споживання матеріалу при здійсненні живопису працює з автомобілем.

І якщо ви використовуєте аерозольні картриджі?

Вони в основному використовуються з місцевим ремонтом, а один навіс має об’єм 150 грамів фарби. Середнє споживання фарби на фарбу автомобіля за допомогою аерозольного навісу буде від 0.25 кв.М. до 0.5 кВ.М.

За 1 кв.М. Нам знадобиться близько 2. 4 бризок фарби і стільки лак.

Урок 5 “Споживання таблиці фарби для частини тіла. Металевий, основа, перлина “(художник)

Споживання фарби автомобіля. Таблиця середніх значень

З часом фабрична фарба на машині втрачає свою апеляцію. Її захисні характеристики погіршуються. Це може відбуватися внаслідок впливу на шар фарби навколишнього середовища (тепла, морозу, вологи, відмінності від температури), пошкодження іншої природи. Відновити колишній вигляд, покращити захисні характеристики, як ви знаєте, може фарбувально малювати машину.

Фактори, що визначають споживання фарби автомобілем

Живопис на службі спричинить значні витрати, дешевше виконати її. Але, вибираючи останній варіант, вам потрібно мати певні навички та обчислити споживання автомобіля для автомобіля. Сума впливає кілька факторів:

 • Оригінальний колір тіла та нова емаль
 • Розміри автомобілів
 • інструменти
 • Область, яку потрібно малювати (повністю або окремо)
 • В’язкість фарби
 • Особистий досвід фарбування
 • Підготовка поверхні

Розмір машини

Точно визначити, скільки фарби потрібна достатньо, щоб пофарбувати машину. Нижче наведено приблизне споживання фарби для окремих деталей.

В середньому намалювати машину, це займе від 2 до 3 літрів емалі. Невеликий мікроавтобус або ГАЗель не залишить не більше 5 літрів, для джипів, фургонів, кросоверів, автомобілів бізнес-класу. 4.5 л, сегмент комфорту. близько 3.5 л.

Кольорова прикладна фарба та вихідне тіло

З якого джерела кольору мав машину, споживання лакоференці буде залежати. Якщо колір контрастує джерело, фарба залишатиме більше, ніж з стандартним фарбуванням. Необхідно знати: темні кольори погано перекриваються легкими відтінками.

LXDS потрібні в декількох шарах. Наприклад, червоний або жовтий погано перекривається субстрат. Для повного перекриття, можливо, вам знадобиться близько 9 або 10 шарів фарби. Добре перекриваються основою чорного, зеленого та їх відтінків.

В’язкість фарби

З усіх параметрів, коли фарбування автомобіля найбільш значущим є в’язкість LKM. Це залежить від того, наскільки правильно розбавляли композицію забарвлення. Більшість банок вказують на пропорції, які повинні бути дотримання при змішуванні активатора та фарби. Це може бути 2: 1 (або інше значення). У цьому випадку розлучаються 2 частини фарбувальної речовини та 1 частини активатора.

Категорично неможливо додати всі компоненти. Такий експеримент може призвести до того, що фарба буде або занадто товста або рідина. У першому випадку, коли фарбування є ефект “апельсинової шкірки”, а у другому. сформовані барабани.

За відсутності професійного інструменту для вимірювань ви можете використовувати звичайну лінію. Він поміщається в контейнер і заливають фарбувальним агентом. Шкала лінії визначається кількістю активатора для додавання.

Важливо: в’язкість може залежати від температури приміщення, а також поверхні деталей. При холодній температурі в гаражі, “сльози” утворюються на фарбованій поверхні. Краще виконувати фарбування при температурі не нижче 23 °.

Підготовка до фарбування

Поверхня машини повинна бути підготовлена. Вона повинна бути гладкою, відполірована під фарбування, чистою, знежиреною.

Якщо потрібно, вам потрібно посилити всі нерівності, забруднювати їх і примарою. Живопис їх не приховує, але лише підкреслює.

Грунт також може бути використаний з Can. Він застосовується в 2-3 шарах. Це однокомпонентна грунт (без отверджувача), достатньо довго. Після випарювання розчинника залишається досить тонкий шар, тому він не може заповнити великі подряпини. Деталь під таким грунтом готується абразивним P180. P220. При застосуванні декількох шарів сушіння потрібно між ними приблизно 10 хвилин. Сушені грунтовки та старе покриття готують шліфувальним папером P600-P800. Всі суміжні елементи машини, не підлягають кольору, закриті камуфляжними матеріалами.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS