Скидання міжсервісного інтервалу Nissan Qashqai

Table of Contents

.-Автозапчастини та СТО.-

Сервісний інтервал – це період часу між технічним обслуговуванням автомобіля. Тобто, між заміною олії, рідин (гальмівної, охолоджуючої, ГУРу) тощо. На офіційних СТО після цих робіт фахівці самі обнулюють лічильник.

Нічого страшного в тому, що спалахнув сервіс, в принципі немає. По суті, це нагадування про заміну розхідників. Часто таке ТО робиться самостійно, без залучення послуг сервісних центрів. Але після того, як сама процедура технічного обслуговування завершена, залишається питання, як скинути сервісний інтервал?

Скидання сервісного інтервалу здійснюється за допомогою маніпуляцій з приладовою панеллю, клемами АКБ та замком запалювання. Залежно від марки та моделі автомобіля ці маніпуляції можуть відрізнятися. Як правило, процедура зводиться до наступної послідовності.

Як скинути сервісний інтервал самому

скидання, міжсервісного, інтервалу, nissan, qashqai

Якби існувала єдина покрокова інструкція щодо скидання сервісного інтервалу для всіх автомобілів, вона виглядала б приблизно так:

 • Вимкнути запалення.
 • Натиснути на відповідну кнопку.
 • Включити запалення.
 • Затиснути/натиснути кнопку.
 • Зачекати доки скинутися інтервал.

Це приблизний порядок, який дещо відрізняється на різних машинах, але не дуже.

Такий загальний порядок дій, конкретики не дає. Щоб дізнатися точно, що потрібно зробити на окремому авто, можна пошукати його в списку внизу.

Скидання сервісного інтервалу за допомогою VAG-COM

Для діагностики автомобілів, випущених німецьким концерном VAG, існують спеціальні прилади. Зокрема, популярним є діагностичний адаптер VW AUDI SEAT Skoda з шиною CAN під назвою VAG COM. З його допомогою можна виконувати різні діагностичні операції, у тому числі використовувати для скидання сервісного інтервалу.

Програма VAG-COM

Адаптер підключається до ноутбука за допомогою шнура, що є в комплекті. Програмне забезпечення може відрізнятися залежно від апаратної версії. Старіші версії були частково русифіковані. Російськомовна версія програми називається Вася Діагност. Роботу з апаратом необхідно виконувати за наявною інструкцією, однак приблизний алгоритм буде таким:

 • Підключити адаптер за допомогою шнурка до комп’ютера або ноутбука. Встановити програмне забезпечення, що є в комплекті.
 • Підключити адаптер до автомобіля. Для цього останнє має спеціальне гніздо, куди підключається діагностичне обладнання. Як правило, воно знаходиться десь під передньою панеллю або рульовою колонкою.
 • Увімкнути запалення або запустити двигун.
 • Запустити на комп’ютері відповідне ПЗ VCDS, після чого зайти в його меню Налаштування та вибрати кнопку Тест. Якщо все добре, то ви побачите вікно з інформацією про те, що зв’язок між ЕБУ автомобіля та адаптером є.
 • Далі діагностику проводять відповідно до потреб водія та можливостей програми. Детальну інформацію про них ви зможете прочитати в інструкції, що додається.

Далі наведемо алгоритм скидання сервісного інтервалу на прикладі автомобіля Volkswagen Golf випуску від 2001 року і пізніше. Для цього необхідно перейти в режим адаптації приладової панелі та змінити значення відповідних каналів. У цьому випадку йдеться про канали від 40 до 45. Послідовність їх зміни буде наступною: 45 42 43 44 40 41. Також можливо необхідно буде виконати корекцію каналів 46, 47 та 48 у разі задіяний Longlife. Підключення та запуск програми був описаний вище, тому далі наводимо для вас алгоритм безпосередньої роботи з програмним забезпеченням.

 • Заходимо у Вибір блоку керування.
 • Обираємо контролер 17 Комбінація приладів.
 • Заходимо до блоку 10 Адаптація.
 • Вибираємо канал 45 Сорт олії та встановлюємо потрібне значення. Натискаємо Тест потім Зберегти (хоча можна не натискати кнопку Тест).
 • Вводимо значення 1 якщо звичайне масло без LongLife.
 • Вводимо значення 2 якщо використовується олія для бензинових моторів LongLife.
 • Вводимо значення 4 якщо використовується олія для дизельних моторів LongLife.
 • Далі вибираємо канал 42 Мінімальний пробіг до сервісного обслуговування (ТО) та встановлюємо потрібне значення. Натискаємо Тест потім Зберегти.
 • Крок, з яким встановлюється відстань дорівнює: 00001 = 1000 км (тобто 00010 = 10000 км). Для двигунів з LongLife необхідно встановити пробіг, що дорівнює 15000 км. Якщо Longlife немає, краще встановити 10000 км.
 • Далі вибираємо канал 43 Максимальний пробіг до сервісного обслуговування (ТО) та встановлюємо потрібне значення. Натискаємо Тест потім Зберегти.
 • Крок, з яким встановлюється відстань дорівнює: 00001 = 1000 км (тобто 00010 = 10000 км).
 • Для двигунів з LongLife: 30000 км для бензинових двигунів, 50000 км для 4-циліндрових дизелів, 35000 км для 6-циліндрових дизелів.
 • Для двигунів без LongLife необхідно встановити таке ж значення, яке ви встановили в попередньому, 42-му каналі (у нашому випадку це 10000 км).
 • Вибираємо канал 44 Максимальний час до сервісного обслуговування (ТО) та встановлюємо потрібне значення. Натискаємо Тест потім Зберегти.
 • Крок налаштування складає: 00001 = 1 день (тобто 00365 = 365 днів).
 • Для двигунів з LongLife значення має бути 2 роки (730 днів). А для двигунів без LongLife 1 рік (365 днів).
 • Канал 40 Пробіг після сервісного обслуговування (ТО). Якщо, наприклад, ви зробили ТО, а лічильник не скинувся. Можна вказати скільки кілометрів проїхали після ТО. Встановлюємо потрібне значення. Натискаємо Тест потім Зберегти.
 • Крок складає 1 = 100 км.
 • Канал 41 Час після сервісного обслуговування (ТО). Теж тільки в днях.Крок становить 1 = 1 день.
 • Канал 46. Тільки для бензинових двигунів! Загальна витрата. Величина застосовується для розрахунку longlife-інтервалу. Стандартне значення: 00936.
 • Канал 47. Тільки для дизелів! Кількість сажі в олії з розрахунку на 100 км. Величина застосовується для розрахунку LongLife-інтервалу. Стандартне значення: 00400.
 • Канал 48. Тільки для дизелів! Температурне навантаження двигуна. Величина застосовується для розрахунку LongLife-інтервалу. Стандартне значення: 00500.

Нагадуємо, що докладну інформацію про роботу з програмою ви знайдете у мануалі.

Зібрання інструкцій щодо скидання сервісного інтервалу

Як би там не було, а деякі нюанси та незначні відмінності при скиданні сервісного інтервалу на різних авто все ж таки є.

Перехід за межі сайту в цьому матеріалі безпечний!

AUDI A3 Скидання сервісного інтервалу
AUDI A4 Як скинути сервісний інтервал
AUDI A6 Скидання сервісного інтервалу
BMW 3 Як скинути ТО
BMW E39 Скидання сервісу
BMW Х3 E83 Скидання сервісного інтервалу
BMW Х5 E53 Скидання сервісного інтервалу
BMW Х5 E70 Скидання сервісного інтервалу
Chery Kimo Як скинути сервіс ТО
Citroen C4 Скидання сервісного інтервалу
Fiat Ducato Скидання сервісного інтервалу
Ford Mondeo Скидання сервісного інтервалу (скидання ТО)
Ford Transit Скидання сервісного інтервалу
Honda Insight Як скинути сервісний інтервал
Mercedes GLK 220 Скидання сервісного інтервалу
Mercedes-Benz Sprinter 1 Скидання сервісного інтервалу
Mercedes-Benz Sprinter 2 Скидання сервісного інтервалу
Mitsubishi ASX Скидання сервісного інтервалу
Mitsubishi Lancer X Скидання сервісного інтервалу
Mitsubishi Outlander 3 Скидання сервісного інтервалу
Mitsubishi Outlander XL Як скинути oil service
Nissan Juke Скидання сервісного інтервалу
Nissan Primera P12 Як скинути повідомлення service
Nissan Qashqai Скидання сервісного інтервалу
Nissan Tiida Як скинути сервіс
Nissan X-Trail Скидання сервісу
Opel Astra H Скидання сервісного інтервалу
Opel Astra J Скидання міжсервісного інтервалу
Peugeot 308 Скидання сервісного інтервалу
Peugeot Boxer Скидання сервісного інтервалу
Porsche Cayenne Скидання сервісного інтервалу
Range Rover Скидання сервісного інтервалу
Renault Fluence Скидання сервісного інтервалу
Renault Megan 2 Як прибрати міжсервісний інтервал
Renault Scenic 2 Скидання сервісу
Skoda Fabia Як скинути інспекційний сервіс
Skoda Octavia A4 Скидання сервісного інтервалу
Skoda Octavia A5 Скидання сервісного інтервалу
Skoda Octavia A7 Скидання сервісу
Skoda Octavia Tour Скидання сервісного інтервалу
Skoda Rapid Скидання сервісного інтервалу
Skoda Superb 1 Скидання сервісного інтервалу
Skoda Superb 2 Скидання сервісного інтервалу
Skoda Yeti Як скинути сервісний інтервал
Toyota Corolla Verso Скидання міжсервісного інтервалу
Toyota Land Cruiser Prado Скидання сервісного інтервалу
Toyota RAV4 Скидання інтервалу технічного обслуговування
Volkswagen Jetta Скидання міжсервісного інтервалу
Volkswagen Passat B6 Скидання сервісного інтервалу
Volkswagen Polo Sedan Як скинути сервісний інтервал
Volkswagen Sharan Скидання міжсервісного інтервалу
Volkswagen Tiguan Скидання сервісного інтервалу
Volkswagen Transporter IV Як обнулити сервіс
Volkswagen Tuareg Скидання сервісного інтервалу
Volvo S80 Скидання сервісного інтервалу
Volvo XC60 Скидання сервісного інтервалу

Звертаємо увагу, що всі вищезгадані дії Ви робитимете на свій страх і ризик. Ми ніякої відповідальності за це не несемо і рекомендуємо скористатися послугами спеціалізованих СТО або автосервісів!

Скидання сервісного інтервалу дозволить датчикам розпочати новий цикл роботи відліку систем після технічного обслуговування автомобіля. Якщо не скинути сервісний інтервал, датчик продовжуватиме подавати сигнали на приладову панель про те, що автомобілю потрібне технічне обслуговування.

Увімкніть запалення, потім натисніть кнопку, розташовану на лічильнику разового пробігу: натискайте кнопку до появи першої позиції, тобто приблизно секунд десять. Пам’ятайте: зміна позиції досягається багаторазовим натисканням цієї кнопки. Виберіть потрібну позицію, наприклад, « Олія ».

За регламентом технічного обслуговування, при нормальній їзді на різні відстані, заміна масла в двигуні повинна проводитися кожні 15 000 км пробігу. Це приблизно раз на рік.

Коментар з форуму: Перше ТО у дилера у нас намічено на 15 тис. км пробігу. Для заміни олії в двигуні, вважаю, це занадто великий інтервал. Тому власними силами проводитиму додаткову зміну між візитами на сервіс. Т.е. оновлюватися масло у нас буде кожні

Рекомендації: В умовах постійних пробок рекомендується міняти масло раз на 10-12 000 км пробігу незалежно від терміну використання. Для всієї процедури нам знадобиться: олія, масляний фільтр та нова прокладка зливної пробки.

Багато хто залишає стару прокладку зливної пробки, деякі її гріють.

Скільки необхідно олії:

Загалом без каністри на 5 літрів не обійтися ніяк. Заливається спочатку. сміливо 4 літри і далі підливаємо по щупу.

Рекомендується олія – NISSAN Motor Oil синтетика 5W-40 Артикул 5 літрової пляшки: KE900-90042

Можна підібрати тут: https://zicoil.ru/podbor_masla/Nissan_(EU)Qashqai_1.6(2007-2010)/

Олійний фільтр вибираємо простіше. З усього що буде брати той що дешевше, різниці немає.

 • Найчастіше купують фільтри з артикулами:
 • 15208-9F6OO (NISSAN Oil Filter виробництво UK)
 • 15208-65F0A (NISSAN Oil Filter виробництво Japan)
 • Ціновий розкид великий від 90 до 500.

Прокладку зливної пробки можна придбати в межах 50. Розкид цін також є.

Беремо будь-яку з артикулом 11026-01M02 (NISSAN PlateLock-Kit)

Озброївшись усім набутим та вільним часом приступаємо до самостійної заміни. У місцевих автосервісах послуга із заміни масла коштуватиме від 800.

Операцію із заміни олії робимо на ямі або підйомнику. Необхідно зручно розташуватися під машиною.

READ  Як підтягнути ручник на Nissan Almera Classic

Для початку відкручуємо кріплення пильника. Зліва та справа головкою на 10.

У центрі він тримається на кліпсі. Для її зняття потрібно підчепити центральну частину кліпси та потягнути її вниз приблизно на 8 мм. Після цього кліпса легко дістається з отвору.

Злегка відігнувши пильовик, бачимо болти кріплення захисту спереду, відкручуємо головкою на 13.

Болти кріплення ззаду послаблюються аналогічним ключем. Після цього знімаємо захист двигуна.

Заміну олії слід проводити на повністю прогрітому двигуні. Для цього заводимо мотор і чекаємо, поки температура не досягне робочого рівня або не ввімкнеться вентилятор охолодження.

Слід відкрутити кришку заливної горловини на двигуні з підкапотного простору. Потім потрібно встановити ємність під зливну пробку піддону двигуна та повністю її вивернути.

Пробка для зливу олії на 14. У підготовлену тару зливаємо основну частину олії.

Після того, як масло повністю стіче з піддону, т.е. капати буде вкрай рідко, знімаємо масляний фільтр (на двигуні розташований спереду) і даємо злитися залишкам олії із системи.

Очищаємо ганчіркою місце установки фільтра.

Обов’язково видаліть всі старі матеріали, що залишилися на монтажній поверхні двигуна. Невиконання цієї вимоги може призвести до пошкодження двигуна.

Змастіть прокладку нового фільтра чистою моторною олією. Закрутіть масляний фільтр за годинниковою стрілкою, доки не відчується невеликий опір, потім затягніть додатково більш ніж на 2/3 обороту.

Момент затягування масляного фільтра: (від 14,7 до 20,5 Н м)

Заливаємо нову олію в систему.

 • Не дивлячись на те, що каністра з оригінальною олією має зручну шийку, непролити на самому початку складно, тому слід використовувати вирву, бажано високу.
 • Якщо вирви немає, то її легко виготовити з порожньої та чистої пластикової пляшки 1,5-2 л.

Тому коли буде залито 4 л, потрібно через кожні 100 гр. перевіряти рівень по масляному щупу.

Коли рівень масла на щупі почне доходити до другого поділу, можна завершувати доливку.

Закриваємо кришку заливної горловини та перевіряємо рівень масла по БК. Для цього потрібно увімкнути запалення і, коли з’явиться напис Oil Good, натиснути кнопку “i” на кермі або TRIP на панелі приладів. Рівень має становити 4-5 поділів із 5.

Після цього потрібно скинути міжсервісний пробіг, який відображається на БК під час увімкнення запалювання. На рестайлінговий варіант він скидається через відповідне меню при повороті TRIP.

На до рестайлінговому потрібно зробити наступне:

1) При вимкненому запаленні натиснути та утримувати кнопку TRIP на панель приладів; 2) Включити запалення, продовжуючи утримувати TRIP; 3) Коли значення міжсервісного пробігу з гайковим ключем почне блимати, потрібно відпустити TRIP та натиснути її ще раз. У цьому значення міжсервісного пробігу скинеться на 15 000 км;

4) Для зміни значення міжсервісного інтервалу слід обертати TRIP у різні сторони залежно від значення.

Заміна моторного масла Qashqai для різних моторів. Посилання на основну публікацію

Програма VAG-COM для скидання сервісного інтервалу

Існує спеціалізована програма, яка виконує скидання інтервалу, називається ВАГ КОМ. Спеціальний адаптер для діагностики виготовляється німецьким концерном VAG. Для машин Audi, Volkswagen, Сеат, Skoda поширений адаптер з шиною CAN, що називається VAG COM. Даний діагностичний пристрій може виконувати різні функції аналізу роботи ДВЗ та інших вузлів автомобіля, серед яких — скидання сервісного інтервалу.

У комплекті адаптера постачається кабель для підключення до ноутбука. Програми можуть встановлюватися різними версіями. Є російськомовні програми для діагностики, одна з яких Ваша ДІАГНОСТ.

Як працювати з адаптером VAG COM:

 • Приєднуємо пристрій за допомогою шнура до ноутбука або комп’ютера.
 • Встановити програму, що йде у комплекті пристрою.
 • Підключити адаптер до гнізда в автомобілі.
 • Просто включить запалення або зробити запуск двигуна.
 • Відкрити встановлену програму VCDS на ноутбуці. Натискаємо в меню Налаштування, потім Тест. Якщо програма бачить авто, це буде видно в програмі.
 • Виконуємо потрібну діагностику.

Розглянемо на прикладі, як скинути сервісний інтервал на Volkswagen Golf.

Підключаємо пристрій до мережі автомобіля. Переходимо в режим адаптації панелі приладів та змінюємо значення каналів 40 та 45. Послідовність зміни цих каналів буде такою: 45-4243-44-40-41. Можливо також доведеться відкоригувати канали 46, 47 та 48. 48, якщо активовано Longlife.

Чи знаєте ви з чого складається пристрій SRS? Це дуже потрібний вузол автомобільної безпеки, до якого входять активні підголовники, передні подушки Airbag SRS та бічні подушки.

Порядок роботи з програмою для скидання інтервалу Фольскваген:

 • Заходимо в меню Вибір блоку управління.
 • Тут вибираємо контролер 17. Комбінація приладів.
 • Далі треба зайти в блок 10. Адаптація.
 • Потім треба вибрати канал 45 сорт масла і вказуємо потрібне значення. Тиснемо на кнопку Тест і, далі Зберегти. Можна і без Тест натиснути Зберегти.
 • Вводимо цифру 1, якщо було залито звичайне масло, тобто без Longlife (довге життя).
 • Вводимо цифру 2, якщо було залито олію для бензинових двигунів Longlife.
 • Вводимо цифру 4, якщо було залито олію для дизелів Longlife.
 • Потім переходимо до каналу 42 Мінімальний пробіг до сервісного обслуговування (ТО). Вводимо значення, натискає Тест і Зберегти. Крок пробігу обчислюється наступним чином: 1000 км. це 00001 (4 нуля та 1). 10000 км = 00010. Для моторів Longlife необхідно встановити пробіг 15000 км, тобто 00015. Якщо немає longlife, то рекомендується встановити значення, що дорівнює 10 тис. км.
 • Далі переходимо до каналу 43 Максимальний пробіг до сервісного обслуговування. Вводимо потрібне значення і Тест, і Зберегти. Крок відстані такий самий, 00001 = 1000 км. Встановлюємо для бензинових Longlife двигунів значення 30000 км пробігу. Для дизельних longlife 4-х циліндрових моторів вводимо 50000 км, для 6 циліндрових ставить 35000 км. Якщо мотор без longlife, то ставить значення таке саме, яке ставили на 42 каналі.
 • Далі, треба вибрати 44 канал Максимальний час до сервісного обслуговування. Вводимо потрібні цифри, потім тест і зберегти. Крок часу визначається так: 1 день = 00001. Значення для року виглядатиме так: 00365. Для моторів longlife ставимо цифри 00720, що відповідають двом рокам (720 днів). Для ДВЗ без longlife ставимо 00365.
 • Далі, необхідно вибрати канал 40 Пробіг після сервісного обслуговування. Для випадку, коли було зроблено технічне обслуговування авто, але інтервал не був скинутий, потім у цьому каналі можна виставити пробіг після ТО. Потім, як завжди, тиснемо тест і зберегти. Крок для відстані після ТО такий: 100 км = 1.
 • Переходимо до 41 каналу Час після сервісного обслуговування. Значення вказується у днях. Крок 1 день = 1.
 • Переходимо до 46 каналу Загальна витрата. Цей канал лише для бензинових ДВС. Стандартне значення 00936. Застосовується для обчислення longlife інтервалу.
 • Канал 47 Кількість сажі в маслі на 100 км. Цей канал лише для дизелів. Застосовується це значення для обчислення longlife інтервалу. Стандартні цифри для 47 каналу: 00400.
 • Канал 48 Температурне навантаження двигуна також тільки для дизельних двигунів. Значення застосовується для обчислення longlife інтервалу. Стандартне значення: 00500.

Скидання сервісу Nissan Qashqai

Одним із пріоритетних завдань будь-якої великої автомобілебудівної компанії на сьогоднішній день є створення максимально комфортних та безпечних автомобілів. Під терміном Comfort прийнято вважати не тільки наявність у салоні зручних, обтягнутих шкірою сидінь, а й включення різноманітних інформаційних датчиків на панелі приладів.

Одним з таких датчиків є контроль стану автомобіля, що сигналізує про необхідність проведення ТО. Цей датчик також прийнято називати – вказівником сервісного інтервалу. Однак далеко не кожен власник Nissan Qashqai має можливість проходження планового ТО у офіційного дилера. У разі стороннього обслуговування авто, показник контролю якості автомобіля необхідно обнулювати. Навіщо це потрібно і як здійснити скидання сервісного інтервалу Nissan Qashqai?

Для чого необхідне скидання сервісного інтервалу?

З урахуванням не найоптимальніших умов експлуатації автомобіля прийнято вважати, що моторне масло, паливний та повітряний фільтр вичерпують свій ресурс ближче до 20 тисяч км пробігу. Виробники встановлюють різний сервісний інтервал, який у більшості випадків залежить від конкретної моделі автомобіля. Наприклад, на Nissan Qashqai 2 заданий проміжок між плановим проходженням технічного обслуговування в 15 тисяч км.

З різних причин автомобілісти відмовляються відвідувати офіційний сервісний центр, віддаючи перевагу самостійному обслуговуванню авто або користуються послугами сторонніх станцій техобслуговування. У разі самостійної заміни всіх складових автоматичного скидання показання лічильника не відбудеться. Датчик продовжить налічувати кілометри.

Як обнулити міжсервісний пробіг на Nissan Qashqai?

Сама методика скидання показань лічильника залежить від року виробництва авто. Покази планового проходження ТО виявити досить легко. На моделях Nissan Qashqai, випущених до 2010 року, одночасно із запуском двигуна на дисплеї бортового комп’ютера починає відображатися показник міжсервісного пробігу. Цифри ці не завжди доречні і часом заважають водієві.

Щоб скинути сервісний інтервал, необхідно зробити наступний порядок дій:

 • Насамперед увімкнути запалення і провернути ключ до положення On.
 • Дочекатися появи на дисплеї показань лічильника.
 • Як тільки показник сервісного інтервалу почне відображатися, необхідно натиснути на ручку, що відповідає за керування бортовим комп’ютером. Знаходиться вона з правого боку.
 • Утримувати в такому положенні важіль необхідно доти, доки не почне блимати показник лічильника.
 • Після чого крутилку необхідно відпустити та натиснути вдруге.

Після другого натискання правого важеля стане доступною функція зміни інтервалу шляхом прокручування важеля. Якщо крутити за годинниковою стрілкою – сервісний інтервал збільшуватиметься на одну тисячу км за одне прокручування. Проти годинникової стрілки – зменшення на одну тисячу кілометрів пробігу. Як тільки необхідний показник заданий, слід відпустити ручку та зробити повторний запуск двигуна. На дисплеї бортового комп’ютера загориться новий інтервал.

На автомобілях Nissan Qashqai 2011, 2012 року випуску скинути показання лічильника ще простіше:

 • Необхідно ввімкнути запалення та дочекатися загоряння відповідного індикатора;
 • Зайти в налаштування управління шляхом натискання кнопки скидання на сервісній панелі;
 • Далі, щоб обнулити міжсервісний пробіг, необхідно крутити важіль за годинниковою стрілкою до появи розділу налаштувань техобслуговування;
 • Натисканням на важіль здійснюється вхід у відповідний розділ налаштувань;
 • Залишається тільки при написі reset натиснути на кнопку скидання.

Якщо вся робота була зроблена правильно, при кожному наступному запуску двигуна на екрані буде відображатися виставлений вами міжсервісний пробіг.

Скидання міжсервісного інтервалу Nissan Juke 2011 року

Nissan Juke. це кросовер, виготовлений японським автовиробником Nissan. Він дебютував на Женевській міжнародній виставці у березні 2010 року, а також призначений для північноамериканського ринку. 11 лютого 2009 року Nissan оголосив про початок виробництва в NMUK Washington, Великобританія, в 2010 році після того, як він з’явився як концепт-кар на Женевському автосалоні 2009 року як Nissan Qazana.

Продаж Juke почався в Італії в жовтні 2010 року з 16490 євро. У нашому регіоні зустрічаються три двигуни з механічною або автоматичною коробкою передач. Для забезпечення працездатності вашого Juke йому необхідно своєчасно надавати відповідний сервіс. Але як скинути індикатор наближення техогляду, якщо після СТО цього не сталося?

Шосте технічне обслуговування (90 тис. км)

ТО 90000 Qashqai. ґрунтовна ревізія робочих вузлів кросовера, оскільки на цьому етапі, згідно з регламентом, необхідно повторити всі кроки перших трьох обслуговувань. Якщо автомобіль, що експлуатується, оснащений механічною коробкою передач, то при зазначеному пробігу слід замінити трансмісійне масло.

Об’єм КПП з п’ятьма ступенями дорівнює 2,3 л, шестиступінчаста коробка вимагатиме 2 л. Виробник кросоверів Qashqai рекомендує використовувати оригінальне трансмісійне мастило Nissan з в’язкістю 75W80. У каталозі літрова упаковка має артикул KE91699932R.

Обслуговування Qashqai має на увазі злив старої охолоджуючої рідини та заповнення системи новим антифризом. Об’єм, включаючи розширювальний бачок, дорівнює 8,1 л. Концерн використовує фірмовий антифриз зеленого кольору Nissan L248 Coolant Premix. П’ятилітрова каністра шукається за артикулом KE90299945. Літрова тара для доливки антифризу продається під каталожним номером KE90299935. Наступну заміну роблять, коли лічильник дійде до позначки 150000.

READ  Заміна задніх гальмівних колодок Nissan Note

Ланцюг газорозподільного механізму Qashqai. ще один вузол, який потребує заміни під час шостого ТО. Для цього знадобляться:

Залежно від обсягів ДВЗ використовуються такі комплекти:

1,6-літровий мотор – ланцюг (130281KC0A), заспокійник (130911HC0A), натягувач (130701KT0A); 2,0-літровий мотор – ланцюг (13028CK80A), заспокоювач (13091EN202).Ланцюг для автомобіля Nissan Qashqai в кузові J10 (перше покоління) потребує заміни раніше, ніж інші авто. Довжина, що розтягнулася, погіршує роботу ГРМ, а обрив загрожує дорогим ремонтом мотора.

Як скинути сервісний інтервал на Nissan Qashqai

Одним із пріоритетних завдань будь-якої великої автомобілебудівної компанії на сьогоднішній день є створення максимально комфортних та безпечних автомобілів. Під терміном Comfort прийнято вважати не тільки наявність у салоні зручних, обтягнутих шкірою сидінь, а й включення різноманітних інформаційних датчиків на панелі приладів.

Одним з таких датчиків є контроль стану автомобіля, що сигналізує про необхідність проведення ТО. Цей датчик також прийнято називати – вказівником сервісного інтервалу. Однак далеко не кожен власник Nissan Qashqai має можливість проходження планового ТО у офіційного дилера. У разі стороннього обслуговування авто, показник контролю якості автомобіля необхідно обнулювати. Навіщо це потрібно і як здійснити скидання сервісного інтервалу Nissan Qashqai?

Як скинути сервісний інтервал на Nissan Qashqai

Російські автолюбителі, які давно перейшли на експлуатацію іномарок різних народів, знають, що практично всі сучасні моделі, незалежно від марки, наділені цією жовтою лампочкою з написом “check engine” на панелі приладів. У дослівному перекладі це поєднання двох англійських слів, що стало міжнародним, означає заклик до дії: “перевір” все, що пов’язано з роботою двигуна на твоєму компактному міському кросовері!

Почалася епоха масової комп’ютеризації автомобілів ще у 80-ті роки минулого століття. Саме тоді світові автобренди стали буквально “напихувати” ТЗ всілякими датчиками та мікрокомп’ютерами. У ті роки їх функції були найпростішими, стежили за карбюраторами, кількістю палива в баку та ін.

У наші інноваційні дні блок керування автомобілем є найскладнішим обладнанням, яке тримає під контролем все, що відбувається з моменту включення запалення і навіть без нього. Це і призводить до того, що на Nissan Qashqai горить check engine з приводу.

Помилка Check Engine. Забрати за 1 хвилину.

Якщо ваш авто видає помилку “Check Engine”, тоді ця стаття для вас.

Переклад виразу «check engine» російською мовою дослівно звучить як «перевірте двигун». Значок «чек» є на панелі приладів більшості сучасних автомобілів, але його значення для багатьох залишається незрозумілим. Тому, якщо ця іконка — жовтий або помаранчевий значок двигуна — з’являється і не зникає (або моргає), у недосвідченого водія виникає закономірне питання: «що це означає?». Далі спробуємо з’ясувати причини, чому засвітився check engine на панелі приладів вашого авто, а також як його позбудеться.

Спочатку ця лампочка давала знати про неполадки з карбюратором, але тепер, коли автомобілі обладнані повноцінними бортовими комп’ютерами, може свідчити про різні несправності. Наприклад, помилка «чек енджин» може повідомляти про проблеми з якістю паливоповітряної суміші або несправності запалення, а також багато іншого. Повідомлення можуть бути викликані як несерйозними поломками, так і критичними.

Таким чином, коли горить “чек енджин”, зрозуміло лише те, що ЕБУ зафіксував несправність в одній із систем автомобіля. Повну картину може дати тільки діагностика. Далі розберемо основні причини, через які світиться лампочка «чек енджин», і що з цим потрібно робити.

Правильне проведення діагностики Nissan Qashqai

Для проведення самодіагностики Qashqai необхідно виконати такі дії:

NISSAN QASHQAI 2008 скидання міжсервісного інтервалу

 • увімкнути запалення та почекати 3 секунди.
 • 5 разів натиснути на педаль газу та відпустити її (тривалість натискань повинна становити 5 секунд).
 • почекати 7 секунд після останнього натискання та втопити педаль газу в підлогу на 10 секунд.
 • переконатися у правильності проведених операцій – має початися миготіння піктограми перевірки.
 • відпустити газ.

Роз’єм для діагностики у Qashqai знаходиться нижче кермової колонки

Коди помилок на Qashqai чотиризначні. Цифри виводяться блиманням напису Check Engine: перший за рахунок довгих спалахів, наступні – за рахунок коротких. Кожна цифра при індикації відокремлена від іншого проміжку 2 секунди. За наявності кількох помилок, висновок здійснюється послідовно. Наприклад, якщо несправний вимикач круїз-контролю Qashqai (код 1564), то в режимі діагностики спостерігатиметься наступна картина:

 • довгий спалах;
 • через 2 секунди 5 коротких миготінь;
 • через двосекундний інтервал ще 6 коротких спалахів;
 • 4 короткі миготіння після аналогічного інтервалу.

Qashqai J10 до оновлення зверху, після знизу

Після усунення причини, що спричинила появу сигналу Check Engine, необхідно обнулити пам’ять бортового комп’ютера. Скинути помилку Qashqai доведеться у випадку, коли на панелі горить відповідний значок. Інакше вона вискакуватиме знову незалежно від того, чи відновлено працездатність конкретного вузла автомобіля.

Для скидання необхідно затиснути педаль газу в режимі діагностики на 10 секунд. Після завершення обнулення запалення вимикається. Для роботи використовується секундомір, що ускладнює процедуру.

Діагностика за допомогою сканера

Qashqai J10

Крім самодіагностики є ще один дієвий спосіб з’ясування несправностей на автомобілі. Він передбачає використання сканера. Пристрій приєднується до діагностичного роз’єму, який на Qashqai знаходиться нижче кермової колонки. Запалення в цей час вимкнено. Далі виконуються такі дії:

Скидання міжсервісного інтервалу нісан кашкай горить ключ Nissan Qashqai

 • автосканер підключається до PC або смартфона (залежно від того, на якому пристрої встановлено програму діагностики);
 • у меню вибирається кросовер потрібного року та кузова (j10 або J11);
 • включається запалення (можна завести мотор) та запускається процес сканування;
 • програма видасть збережені коди, їх слід обнулити та проїхати на авто пару-трійку кілометрів;
 • автосканер знову підключається та проводиться перевірка;
 • отримані коди (з розшифровкою чи без неї) фіксуються.

Згодом на підставі отриманих кодів можна буде усунути проблеми, що виникли.

Як скинути сервісний інтервал на Nissan Qashqai

Одним із пріоритетних завдань будь-якої великої автомобілебудівної компанії на сьогоднішній день є створення максимально комфортних та безпечних автомобілів. Під терміном Comfort прийнято вважати не тільки наявність у салоні зручних, обтягнутих шкірою сидінь, а й включення різноманітних інформаційних датчиків на панелі приладів.

Одним з таких датчиків є контроль стану автомобіля, що сигналізує про необхідність проведення ТО. Цей датчик також прийнято називати – вказівником сервісного інтервалу. Однак далеко не кожен власник Nissan Qashqai має можливість проходження планового ТО у офіційного дилера. У разі стороннього обслуговування авто, показник контролю якості автомобіля необхідно обнулювати. Навіщо це потрібно і як здійснити скидання сервісного інтервалу Nissan Qashqai?

Для чого необхідне скидання сервісного інтервалу?

З урахуванням не найоптимальніших умов експлуатації автомобіля прийнято вважати, що моторне масло, паливний та повітряний фільтр вичерпують свій ресурс ближче до 20 тисяч км пробігу. Виробники встановлюють різний сервісний інтервал, який у більшості випадків залежить від конкретної моделі автомобіля. Наприклад, на Nissan Qashqai 2 заданий проміжок між плановим проходженням технічного обслуговування в 15 тисяч км.

Сучасні сканери

Launch CReader V

Автосканери є пристроями, завдання яких – виявляти несправність. На ринку електроприладів представлені пристрої, розраховані на конкретну марку автомобіля. Є й універсальні варіанти.

Контроль над двигуном дає стандарт OBD-II, з яким працює популярний прилад Launch CReader V. На РК-дисплеї виводиться текстова інформація про неполадки, сканер може також будувати графіки. Завдяки цьому водій стежить за параметрами ДВЗ (наприклад, за витратою повітря при зміні кількості обертів двигуна). Користувачі відзначають вартість автосканера, точність, інтуїтивно зрозумілий інтеейс. Мінусом вважається обмеженість зазначеним стандартом.

ELM327

Під назвою ELM327 найчастіше зустрічаються дешеві діагностичні прилади китайського походження. Прототип розроблений американською компанією і розрахований на професійну діагностику. Китайські аналоги підключаються до смартфонів або PC через USB-порт або через Bluetooth. Серед плюсів сканера – велика кількість діагностичних програм для пристроїв на базі Windows OS, Android та iOS, низька ціна, зручність підключення. Мінус – програмне забезпечення аматорського рівня. Прилад також непридатний для перекодування ЕБУ авто.

Autocom CDP Pro

Ще один прилад – шведський прототип Autocom CDP Pro та його китайські дешеві аналоги. Клони за великою кількістю функцій для діагностики не поступаються оригіналу, складнощі виникають при оновленні ПЗ (китайські виробники «зламують» оновлення, тому ефективність діагностики знижується). Зручний у плані використання сканер, як зазначають користувачі, часто ламається.

Ніссан. обнулюємо міжсервісний інтервал.

Новини

Відгуки про Autocompas.ru та роботі персоналу

На сайті впроваджено розділ відгуків із застосуванням новітніх технологій, тепер кожен клієнт може написати відгук з особистого кабінету.

Абсолютно нова та інтуїтивно зрозуміла система повернень.

Глобальне оновлення розділу “Доставка”! Трек номера в особистому кабінеті та зручне відстеження вантажів.

Оновлена ​​форма створення заявки експерту на підбір запчастин із використанням VIN коду т/с.

Хвора паливна проблема

Як самі автовласники, так і автомеханіки відносять жовтий сигнал до розряду найзагадковіших з тих, що передбачені в конструкції автомобіля. Якщо на Nissan Qashqai горить check engine, можна очікувати найнеймовірніших подій, від дрібної заміни датчика та інших проблем до смертельно небезпечних збоїв у роботі не тільки силового, але й інших агрегатів та систем.

В основному автовласники відразу починають грішити на поганий бензин. Це не дивно. Навіть після заправок начебто якісним 95-м у Тверській області, наприклад, можна запросто стати на трасі з “мертвим” підкапотним простором. Добре, якщо справа закінчиться заміною лямбда-зонда, датчика детонації, каталізатора або бензонасоса, але найчастіше йде під перебір двигун або під заміну інжектор, а то й сам блок живлення.

Багато хто стверджує, що на рекомендованому виробником 95-му проблеми виникають частіше. Якщо кататися на 92-му, але заливати його, звичайно ж, на надійних мережевих заправках, то відразу зникає сигнал “чека”, що приводить в жах. До речі, досвідчені фахівці, які розуміються на ремонті Nissan Qashqai, навіть рекомендують переходити на знижену марку. Не люблять Qashqai нашого 95-го. Присадки, чи не ті, чи їх гармонія зі світовим автопромом не досягнуто?

Ми не рекомендуємо їздити на 95-му тому, що двигун не розрахований на паливо цього октанового числа. По грошам різниці немає, на 92 витрати вище, на 95-му динаміка краще.

Якщо звернутися з проблемою, що виникла на трасі, в дилерський центр, зателефонувавши туди з траси по телефону, звичайно, вони скажуть, що міг відвалитися якийсь датчик, наприклад, кисневий, і порадять спробувати обнулити дані, скинувши з акумулятора клему. Якщо після усунення помилки показань не зникає грізне попередження, і на Nissan Qashqai горить check engine з колишньою впевненістю, то прямим ходом треба їхати на сервіс. Там почнуть розумітися на причини. Їх існує досить багато, якщо порівняти з іншими збоями в системах та агрегатах.

Як скинути помилку Check engine на Nissan Note?

Скинути помилки можна натиснувши на педаль газу на 10 секунд, залишаючись у режимі діагностики. Значок Check Engine покаже код 0000. Вимкнути запалення.

Дайте індикатору контролю двигуна згаснути самому

Зачекайте, поки «чек» згасне сам собою. Найпростіший метод, тому що вам не потрібно практично нічого робити. Комп’ютерна система в більшості автомобілів автоматично перевіряє ще раз проблеми, які можуть активувати індикатор помилки. Якщо це незначна проблема, вона автоматично виправиться, і «чек» згасне. Однак, якщо “чек” все ще горить протягом трьох днів, вам потрібно застосувати методи, згадані вище, щоб його скинути.

READ  Заміна масла в варіаторі Nissan куб

Якщо це продовжує відбуватися, незважаючи на наступні процедури скидання, ви повинні показати свій автомобіль у найближчому автосервісі та діагностувати його професійним механіком. Професійна діагностика використовує складніші інструменти та дозволяє виявити точні проблеми.

ПАМ’ЯТАЙТЕ: Ви завжди можете звернутися до нашого автосервісу, де Вашому автомобілю з радістю нададуть професійну технічну допомогу. Також Ви можете записатись до нас на плановий технічний огляд! Ознайомтесь будь ласка з нашими послугами з ремонту та діагностики автомобіля.

Як скинути помилку на Nissan Qashqai?

Найпростіша дія, але не завжди результативна – зніміть мінусову клему з акумулятора і поставте її назад хвилин через п’ять. За цей час пам’ять контролера очиститься, позбавившись від накопичених помилок.

Щоб стерти помилку, треба в цьому режимі натиснути на педаль газу та потримати секунд 15-20, помилка скинеться.

Nissan Juke Black SE SPORT Як скинути помилку подушок безпеки Juke

 • Вставляємо ключ у запалювання.
 • Натискаємо педаль гальма.
 • Повертаємо в положення запалення (коли загоряються всі лампочки)
 • Чекаємо коли закінчить горіти знак айрбега.
 • Не пізніше 1 секунди після цього вимикаємо запалювання.
 • Чекаємо на 3 секунди.

Міжсервісний інтервал Nissan Qashqai

Також читайте додаткові варіанти скидання інтервалу.

Коли я ставив нову магнітолу (див. тему Установка Автомагнітоли DAEWOO AGC-0071RF та USB/AUX роз’єму Nissan 28023-BH00A), то зіткнувся з проблемою миготливої ​​лампочки airbag після фінального складання.Якщо ви теж запитуєте: Як скинути миготливий airbag на Nissan Qashqai?, то ось вам рецепт:

Сідаємо в авто, захлопуємо двері і вставляємо ключ1) Повертаємо до позначки ON (при цьому на приладку загоряються всі лампочки)

2) Слідкуємо за індикатором airbag, він горітиме пару секунд і як тільки він згасне (після цього він зазвичай починає блимати, якщо у вас помилка airbag), повертаємо ключ у положення OFF

4) Повторюємо пункти 1-2-3 ще ДВА рази (потрібно пройти три повні цикли)

5) Знову повертаємо ключ до позначки ON (як у першому пункті), індикатор airbag почне блимати у більш уповільненому темпі.Це означає, що ви увійшли до діагностичного режиму.

6) Повертаємо ключ до позначки OFF, рахуємо до п’яти (як у третьому пункті) і повертаємо до позначки ON (як у першому пункті) Якщо все зроблено правильно, то airbag не більше вас турбуватиме!

Та ж хотів розповісти спосіб скидання сервісного інтервалу та встановлення наступного інтервалу.

1) Повертаємо до позначки ON (при цьому на приладку загоряються всі лампочки)

2) Натиснути на кнопку скидання (права крутилка) і утримувати її натиснутою Почне блимати індикатор сервісного обслуговування

4) Знову натиснути на крутилку після чого на дисплеї з’явиться нова періодичність сервісного обслуговування (10 000 км), але цією ж крутилкою можна виставити іншу періодичність, достатньо покрутити її проти годинникової стрілки

Ще однією корисною функцією вважаю відмикання тільки водійських дверей при знятті з охорони

1) Повертаємо до позначки ON (при цьому на приладку загоряються всі лампочки)

2) Одночасно натискаємо та утримуємо кнопки блокування та розблокування на ключі до характерного миготіння поворотникамиОтключается (повертається на стандартний режим) у тій же послідовності

Одним із пріоритетних завдань будь-якої великої автомобілебудівної компанії на сьогоднішній день є створення максимально комфортних та безпечних автомобілів. Під терміном Comfort прийнято вважати не тільки наявність у салоні зручних, обтягнутих шкірою сидінь, а й включення різноманітних інформаційних датчиків на панелі приладів.

Одним з таких датчиків є контроль стану автомобіля, що сигналізує про необхідність проведення ТО. Цей датчик також прийнято називати – вказівником сервісного інтервалу. Однак далеко не кожен власник Nissan Qashqai має можливість проходження планового ТО у офіційного дилера. У разі стороннього обслуговування авто, показник контролю якості автомобіля необхідно обнулювати. Навіщо це потрібно і як здійснити скидання сервісного інтервалу Nissan Qashqai?

Міжсервісний інтервал пробігу – що це?

Міжсервісний інтервал пробігу, або як його ще називають сервісний – це проходження автомобілем певного проміжку відстані перед проведенням планового технічного обслуговування автомобіля. Сьогодні сучасні автомобілі оснащуються спеціальними датчиками, що сигналізують про необхідність проведення технічного огляду вашого автомобіля.

Покажчик сервісного інтервалу, як правило, виводиться на панельну приладку авто, що спалахує після проходження запрограмованого пробігу. Програмування цих датчиків у кожного автомобіля різне. Так, інтервал пробігу до наступного технічного обслуговування на одній моделі автомобіля становитиме десять тисяч кілометрів, на іншому – п’ятнадцять, а на третьому – двадцять.

Багато автомобілістів не мають можливості відвідувати офіційні сервісні центри, де після заміни масла, фільтрів та інших розхідників роблять скидання сервісного інтервалу.

Розглянемо на конкретному прикладі як самостійно скинути міжсервісний інтервал на Nissan Qashqai.

Самостійно скидаємо лічильник сервісного інтервалу

Виробники автомобілів намагаються створити комфортні, безпечні автомобілі. Comfort це не тільки м’які сидіння або приємне внутрішнє оздоблення. Насамперед це використання різних інформаційних сигналів для зручності використання автомобіля. З цієї причини на сучасних моделях встановлюється велика кількість датчиків, що сигналізують про можливі проблеми або попереджувальні сигнали про виконання сервісних операцій. Один із таких помічників — покажчик сервісного інтервалу. В офіційних дилерських центрах Nissan Qashqai скидання сервісного інтервалу відбувається при заміні масла, повітряного та паливного фільтра.

Скидання сервісного інтервалу Nissan Qashqai

Міжсервісний інтервал пробігу, або як його ще називають сервісний – це проходження автомобілем певного проміжку відстані перед проведенням планового технічного обслуговування автомобіля. Сьогодні сучасні автомобілі оснащуються спеціальними датчиками, що сигналізують про необхідність проведення технічного огляду вашого автомобіля.

Покажчик сервісного інтервалу, як правило, виводиться на панельну приладку авто, що спалахує після проходження запрограмованого пробігу. Програмування цих датчиків у кожного автомобіля різне. Так, інтервал пробігу до наступного технічного обслуговування на одній моделі автомобіля становитиме десять тисяч кілометрів, на іншому – п’ятнадцять, а на третьому – двадцять.

Багато автомобілістів не мають можливості відвідувати офіційні сервісні центри, де після заміни масла, фільтрів та інших розхідників роблять скидання сервісного інтервалу.

Розглянемо на конкретному прикладі як самостійно скинути міжсервісний інтервал на Nissan Qashqai.

Алгоритм скидання міжсервісного інтервалу Nissan Qashqai до 2010 року випуску загалом ідентичний всім моделей цієї марки.

У першу чергу увімкніть запалення, і провертайте ключ до позначки “On”.

На екрані бортового комп’ютера повинні з’явитися показання лічильника міжсервісного інтервалу пробігу ТО.

скидання, міжсервісного, інтервалу, nissan, qashqai

Відразу після появи цього табло натисніть на важіль, який відповідає за керування бортовим комп’ютером. На Nissan Qashqai цей важіль знаходиться справа боку.

Ручку необхідно утримувати, доки індикатор з поточними показаннями міжсервісного пробігу не почне блимати.

Після ручку керування бортовим комп’ютером необхідно відпустити та знову натиснути. На екрані повинен заблимати показник періодичності проведення наступних ТО автомобіля, за замовчуванням заводом-виробником цей параметр встановлено на позначці п’ятнадцять тисяч кілометрів.

Крок міжсервісного інтервалу можна змінити у більшу чи меншу сторону, якщо прокрутити ручку управління бортовим комп’ютером авто у праву чи ліву сторону. Кожне прокручування зменшуватиме або збільшуватиме міжсервісний інтервал на одну тисячу кілометрів.

Після маніпуляцій важіль управління бортовим комп’ютером можна відпустити. На екрані має з’явитись нова величина міжсервісного інтервалу, з якою і йтиме новий звіт.

Увімкніть запалювання знову. На табло бортового комп’ютера мають побачити нововиставлені числа.

перед скиданням міжсервісного інтервалу пробігу також необхідно увімкнути запалення;

на сервісній панелі знаходиться кнопка “скидання”, яку необхідно повернути вправо. це дозволить зайти в меню налаштувань;

важіль повертаємо вправо до появи слова “Техобслуговування”, після для підтвердження входу натискаємо на кнопку. На екрані має з’явитися напис “Reset”, після чого потрібно натиснути кнопку скидання. Ось і все, сервісний інтервал пробігу скинуто!

Скидання сервісного інтервалу Nissan Qashqai 2011

Одним із пріоритетних завдань будь-якої великої автомобілебудівної компанії на сьогоднішній день є створення максимально комфортних та безпечних автомобілів. Під терміном Comfort прийнято вважати не тільки наявність у салоні зручних, обтягнутих шкірою сидінь, а й включення різноманітних інформаційних датчиків на панелі приладів.

Одним з таких датчиків є контроль стану автомобіля, що сигналізує про необхідність проведення ТО. Цей датчик також прийнято називати – вказівником сервісного інтервалу. Однак далеко не кожен власник Nissan Qashqai має можливість проходження планового ТО у офіційного дилера. У разі стороннього обслуговування авто, показник контролю якості автомобіля необхідно обнулювати. Навіщо це потрібно і як здійснити скидання сервісного інтервалу Nissan Qashqai?

Для чого необхідне скидання сервісного інтервалу?

З урахуванням не найоптимальніших умов експлуатації автомобіля прийнято вважати, що моторне масло, паливний та повітряний фільтр вичерпують свій ресурс ближче до 20 тисяч км пробігу. Виробники встановлюють різний сервісний інтервал, який у більшості випадків залежить від конкретної моделі автомобіля. Наприклад, на Nissan Qashqai 2 заданий проміжок між плановим проходженням технічного обслуговування в 15 тисяч км.

З різних причин автомобілісти відмовляються відвідувати офіційний сервісний центр, віддаючи перевагу самостійному обслуговуванню авто або користуються послугами сторонніх станцій техобслуговування. У разі самостійної заміни всіх складових автоматичного скидання показання лічильника не відбудеться. Датчик продовжить налічувати кілометри.

Як обнулити міжсервісний пробіг на Nissan Qashqai?

Сама методика скидання показань лічильника залежить від року виробництва авто. Покази планового проходження ТО виявити досить легко. На моделях Nissan Qashqai, випущених до 2010 року, одночасно із запуском двигуна на дисплеї бортового комп’ютера починає відображатися показник міжсервісного пробігу. Цифри ці не завжди доречні і часом заважають водієві.

Щоб скинути сервісний інтервал, необхідно зробити наступний порядок дій:

 • Насамперед включити запалення та провернути ключ до положення «On».
 • Дочекатися появи на дисплеї показань лічильника.
 • Як тільки показник сервісного інтервалу почне відображатися, необхідно натиснути на ручку, що відповідає за керування бортовим комп’ютером. Знаходиться вона з правого боку.
 • Утримувати в такому положенні важіль необхідно доти, доки не почне блимати показник лічильника.
 • Після чого «крутилку» необхідно відпустити та натиснути вдруге.

Після другого натискання правого важеля стане доступною функція зміни інтервалу шляхом прокручування важеля. Якщо крутити за годинниковою стрілкою – сервісний інтервал збільшуватиметься на одну тисячу км за одне прокручування. Проти годинникової стрілки – зменшення на одну тисячу кілометрів пробігу. Як тільки необхідний показник заданий, слід відпустити ручку та зробити повторний запуск двигуна. На дисплеї бортового комп’ютера загориться новий інтервал.

На автомобілях Nissan Qashqai 2011, 2012 року випуску скинути показання лічильника ще простіше:

 • Необхідно ввімкнути запалення та дочекатися загоряння відповідного індикатора;
 • Зайти в налаштування управління шляхом натискання кнопки «скидання» на сервісній панелі;
 • Далі, щоб обнулити міжсервісний пробіг, необхідно крутити важіль за годинниковою стрілкою до появи розділу налаштувань «техобслуговування»;
 • Натисканням на важіль здійснюється вхід у відповідний розділ налаштувань;
 • Залишається тільки при написі «reset» натиснути на кнопку «скидання».

Якщо вся робота була зроблена правильно, при кожному наступному запуску двигуна на екрані буде відображатися виставлений вами міжсервісний пробіг.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS