Що заливати в ГУР Chevrolet Cruze

Table of Contents

Яку олію заливають у гідропідсилювач керма на Chevrolet Cruze

заливати, chevrolet, cruze

Для тих, хто занадто лінивий, щоб прочитати далі, кажуть відразу, що в Chevrolet Cruze Hydravaulicer, незалежно від типу двигуна, виливаються лише масла передачі, призначені на етикетці, як Dexron VI. При цьому фірма, яка випустила рідину, практично не має значення.

У фірмовій літровій упаковці GM Dexron VI може бути рідина різних виробників, тому за наявності на етикетці назви стандарту, можна навіть трохи заощадити.

Валільована в гурі, не зовсім, що вам потрібно!

Чому Dexron VI?

Концерн Дженерал Моторз повністю перейшов на рідини Dexron VI з 2006 року, замінивши ними олії Dexron III і на це є кілька причин.

Багато фірм-виробників досі продають і третій Дексрон, і Dexron IID, IIE, але вони не можуть бути використані в ГУР Chevrolet Cruze, оскільки концерн Дженерал Моторз вже не гарантує якість старих рідин, тим більше від сторонніх виробників.

Підбірка олії в ГУР

Особливості рідини ГУР

Новий, шостий Дексрон має цілий ряд особливостей, без яких гідропідсилювач Круза швидко зношуватиметься або працювати некоректно:

 • Низька кінематична в’язкість у межах 6,5 сантистоксу, тоді як у рідин колишніх років випуску цей показник становить понад 7,5-8 за стоградусної температури.
 • Збільшений термін експлуатації, продовжений до 8-9 років.
 • Низьке піноутворення.
 • Низький коефіцієнт термічного розширення.
 • Високі антикорозійні властивості.
 • Покращені змащувальні характеристики.

Необхідні інструменти

Для того, щоб замінити зварювальник Chevrolet Cruze Power Herfering Fluid успішно, інструменти потрібні в таблиці нижче.

НайменуванняПримітка
Домкрат 2 шт. У разі наявності витягу необхідність у домкратах відпадає.
Шприц До 10-20 см3
Шлангочка Для подовження шланга обратки у разі неможливості розміщення тари під ним
Ключ на 10

Заміна рідини ГУР dexron VI vs dexron III наші четверті вибори

Зрозуміла справа міняти рідину в ГУРі або не міняти цю справу кожного. За ідеєю її ресурс можна порівняти з ресурсом самого механізму ГУР. Але з нещодавно заводські автомобілі почали залити декрон VI замість третього. Як обіцяє виробник gm, нудота рідина має кращі характеристики, ніж третя. Ефективніше на морозі, корозійностійкіший і бла бла бла бла З урахуванням відгукних компаній через неякісну гальмівну рідину (відкликання автомобілів GM по проблемі в системі ABS) було вирішено і тут махнути не дивлячись на свіжі очі!Звичайно заміна нескладна, головне не запустити повітря в систему і не заводити мотор до закінчення профілактики.Машину піддамкрачуємо, щоб потім було легше обертати кермом і виганяти стару рідину. Колесо знімати не треба. Просто перевіряв ступінь зношування колодок.

Шприцем з бачка викачуємо попередню рідину. Багато хто знімає патрубок, що йде до насоса, щоб вся рідина пішла з бочка. Я просто одягнув на шприц подовжувач-шланг від крапельниці і тим самим не став турбувати заводські хомути.

Далі знімаємо шланг з обратки і опускаємо його в будь-яку відповідну ємність. Я взяв пластикову пляшку. Все підійшло якраз.

Єдиний зворотний клапан залишився у патрубку і я подумав, що його у мене немає. Заткнув отвір пробкою (на фото), але потім клапан вискочив з обратки при прокачуванні!

Варто обмовиться. Хоч dexron6 і сумісний із третім, але я перевірив на сумісність. Просто в новий налив старий дексрон, і він так постояв у мене пару днів. Осаду не дав, інших побічних дій не викликав. Можна заливати🙂

Наливаємо в бочок під горловинкушостий і обертаємо кермом (майже від упору і до упору). Третій, через обернено виходить, у прив’язану пляшку.Я так лив і крутив, поки весь літр не пішов. Далі зібрав все у зворотній послідовності. Заміна завершена!Наприкінці промив деталі на які потрапила рідина.

Не забув і про повітряник салону, а то справа до весни. Відкрутив його, а там гербарій мені на згадку про минулий сезон!

Коди розхідників: фільтр салону 96554421масло ATF DEXRON VI 93165414

Як кажуть без чотирьох кутів хата не рубається. Ось і ми з тартаругою не очікувано і негадано потрапили на 4-і вибори в сумі та перші вибори в 2013 році (перші вибори. Другі вибори. треті вибори ).

У загальному рейтингу ми тепер розмістилися так!

Як завжди висловлюю величезну подяку за підтримку та увагу до нашої персони. За традицією, що склалася, чекаємо перших трьох місць, але з кінця. Як прийнято говорити в подібних випадках головна участь Зрозуміло всім успіхів!

Від референту Автомобіль. Природний поворот від Hachbeck у снігу універсальний. Робота була зроблена снігопадом, у дводенній тривалості простою автомобіля.

Цього разу зайняли очікуване передостаннє, дев’яте місце! У скарбничці тепер маємо: восьме місце з перших виборів, четверте з других, п’яте з третіх !

Для тих, кому ліньки читати далі, скажемо відразу, що в гідропідсилювач Chevrolet Cruze, незалежно від типу двигуна, заливають тільки трансмісійні олії, позначені на етикетці, як Dexron VI. У той же час фірма, яка випустила рідину, практично не має значення.

КатегоріяМісцеНайменування
Найкраща Dexron 1 Motul DEXRON III
2 Febi 32600 DEXRON VI
3 Mannol Dexron III Automatic Plus
4 Castrol Transmax DEX-VI

Керуватись лише колірною градацією при виборі олії неправильно, хоча така практика широко поширена серед автовласників. Також часто вказується, якого кольору рідини можна змішувати, а які не варто.

READ  Kia RIO куди заливати масло

Змішування протипоказана рідинам у складі, а не у кольорі, а з тих пір, як у будь-якому кольорі можна представити як мінеральну воду та синтетику, слід дуже ретельно обробляти цю інформацію.

Червоне трансмісійне масло ATF, як правило синтетичне, еталонною вважається марка Dexron від General Motors, але є продукти інших виробників, такі як Revenol, Motul, Shell, Zic тощо.д. Жовте, вироблене концерном Daimler та за його ліцензією масло, використовується у гідропідсилювачах Mercedes-Benz. Це відбувається синтетичне та мінеральне.

Зелене масло. Здебільшого багатофункціональні та універсальні рідини, за складом можуть бути як синтетичними, так і мінеральними. Використовуються в гідропідсилювачах, підвісці та інших системах, що передбачають роботу на рідинах. Змішувати з іншими кольорами не можна, за винятком випадків, коли виробником заявлена ​​повна сумісність, наприклад, Comma PSF MVCHF сумісна з деякими видами Dexron.

Яка рідина заливається в гідропідсилювач керма Chevrolet Cruze

Гідропідсилювач керма є основним вузлом у системі керування будь-якого авто. Для того, щоб ГУР завжди працював правильно, необхідно стежити за станом його деталей та механізмів, а також своєчасно змінювати робочу рідину в системі. Як здійснюється заміна рідини ГУР Lacetti і в яких випадках масло потрібно міняти. дізнайтеся з цього матеріалу.

Як визначити необхідність заміни олії в ГУР?

На Chevrolet Lacetti, Chevrolet Cruze та багатьох інших моделях цього виробника рідина гідропідсилювача керма є важливим витратним матеріалом, стан якого визначає роботу вузла в цілому.

На жаль, технічні правила не вказують на точні умови заміни нафти, але багато автомобілістів стверджують, що після 15 тисяч км бігової рідини в будь-якому випадку слід змінити (автор відео. Нікіта Кисляков).

Які ознаки можуть повідомити про необхідність заміни олії:

 • рідина змінила свій колір, стала темнішою, у ній може бути осад;
 • витратний матеріал пахне гаром;
 • кермо стало важче повертати;
 • при повороті керма можуть лунати нехарактерні для його роботи звуки.

Як вибрати рідину для використання в гідропідсилювачі керма?

Спочатку при виробництві для ГУР заливається рідина Декстрон 2 або Декстрон 3. Відповідно, необхідно використовувати або те ж саме масло, або подібне до нього відповідно до технічних умов. Я навчаюся залити, що рекомендує авто виробника.

Заміна олії в ГУР на Chevrolet Cruze 1,8 Шевроле Круз 2015 року

Посібник із заміни масла

Отже, заміна масляного гура є невід’ємним компонентом утримання автомобіля Chevrolet Lacetti. Процедура заміни рідини може бути виконана вдома.

 • Щоб почати з того, вам доведеться піддосконалювати передню частину машини, необхідно, щоб передні колеса можуть вільно обертатися. Якщо домкратів у вас немає, то як варіант, можна використовувати слизьку поверхню, наприклад, лід, мокру траву і т.д.д.
 • Далі відкрийте капот і відкрутіть штепсельну вилку гідравлічного бака. Використовуючи великий медичний шприц з трубою, встановленою на ньому, ви повинні розгорнути всі витратні матеріали з резервуара.
 • Після того подивіться під бачок. по них має бути два патрубки. Той патрубок, який підключається до насоса ГУР, потрібно від’єднати, але перед цим підставте під нього ємність, наприклад, пляшку, що обрізає. Вам потрібно чекати, поки не вийде все масло з системи.
 • Далі, від’єднайте другий патрубок. це так звана обратка. Докладніше обратка відзначена на фото. Під цим шлажем також потрібно замінити контейнер, тому що нафта також вийде з неї.

При запущеному двигуні процедура з поворотом керма в крайнє праве і ліве положення повторюється, тільки паузи при цьому робити не потрібно. Ще раз перевірте рівень витратного матеріалу в розширювальний бак і, при необхідності, додайте речовину.

Продукт, що відповідає таким же характеристикам, тільки від виробника Febi, коштує близько 420 за літр, а від виробника Castrol. приблизно 520 за літр.

На відео нижче представлена ​​наочна інструкція щодо заміни витратного матеріалу в гаражних умовах (автор ролика — канал konran00).

Подивіться цікаве відео на цю тему

Яку олію заливати в гідропідсилювач керма?

Гідропідсилювач керма (ГУР) дозволяє з мінімальними зусиллями керувати не тільки легковим автомобілем, а й потужною важкою вантажівкою. Виконує він та інші функції:

 • робить автомобіль більш маневреним;
 • підвищує безпеку водіння;
 • забезпечує курсову роботу;
 • робить управління більш комфортним.

Але для ефективної та безперебійної роботи гідропідсилювача потрібно, щоб у нього було залито якісну гідравлічну олію. Воно знаходиться під високим тиском і при повороті кермового колеса передає зусилля на поршні, що забезпечують поворот у потрібну сторону.

Деякі виробники автомобілів стверджують, що масло в ГУР міняти взагалі не варто. Вони пояснюють це великим ресурсом рідини, залитої в систему. За їхніми словами, він анітрохи не менший за ресурс самого автомобіля. Однак багато експертів вважають, що періодична заміна олії необхідна, особливо якщо ви користуєтеся автомобілем довго та інтенсивно. Міняти його варто з наступною періодичністю:

 • Якщо пробіг транспортного засобу не перевищує 10 000 км на рік. кожні два роки;
 • якщо пробіг транспортного засобу більше 10 000 км на рік, то щорічно або після кожного 30-40 000 км пробігу.

При цьому бачок має бути заповнений до нормального рівня; тому фахівці рекомендують перевіряти рівень рідини після 6-7 000 км пробігу та за необхідності доливати її.

Як вибрати масло для гідропідсилювача? Найпростіший варіант – знайти відповідну інформацію у документах, що додаються до автомобіля. Але тут можуть виникнути певні проблеми, наприклад:

У всіх подібних випадках можна залити в гідропідсилювач універсальну рідину, яка підходить для більшості автомобілів. Яку саме? Ви можете уточнити це в автосервісі або скористатися порадами, які ми вам дамо.

Деякі виробники автомобілів стверджують, що масло в Gur не варто змінювати взагалі. Вони пояснюють це з великим ресурсом рідини, заповнений у систему. За їхніми словами, він анітрохи не менший за ресурс самого автомобіля. Однак багато експертів вважають, що періодична заміна олії необхідна, особливо якщо ви користуєтеся автомобілем довго та інтенсивно. Міняти його варто з наступною періодичністю:

Що розливає в гурі

Відповідь на це питання просте. рідина рекомендує виробник вашого автомобіля. І проводити експерименти тут неприйнятні. Справа в тому, що якщо постійно використовувати масло, що не підходить за складом для вашого ГУР, то з часом велика ймовірність повного виходу з ладу гідропідсилювача.

Тому при виборі, яку рідину лити в ГУР, необхідно враховувати такі фактори:

 • Рекомендації автовиробника. Не треба займатися самодіяльністю і лити в систему ГУР будь-що.
 • Змішування допустиме лише з подібними складами. Однак використовуйте таку суміш протягом тривалого часу небажаним. При першій можливості замінити рідину до рекомендованого виробника.
 • Масло повинна витримувати значні температури. Адже в літній період вони можуть розігрітися до 100 ° С і вище.
 • Рідина має бути досить плинною. Адже інакше виникне надмірне навантаження на насос, що призведе до передчасного виходу його з ладу.
 • Масло повинно мати значний ресурс використання. Зазвичай заміна здійснюється через 70 80 тисяч кілометрів запуску або кожні 2-3 роки, залежно від того, що прийшло раніше.
READ  Заміна ременя генератора Chevrolet Niva з кондиціонером

Також багато власників автомобілів зацікавлені в питаннях щодо того, чи можна вилити в масло GUR? Або моторне масло? Щодо других, то відразу варто сказати — ні. Але за рахунок першого. можна використовувати їх, однак, з певними застереженнями.

Найпоширенішими є два різновиди рідин — Dexron та Power Steering Fuel (PSF). Причому перша поширена більше. В даний час, в основному, використовують рідини, що відповідають стандартам Dexron II та Dexron III. Обидва склади спочатку були розроблені компанією “Дженерал Моторз”. Dexron II та Dexron III в даний час випускається численними виробниками за ліцензією. Між собою вони відрізняються температурним діапазоном використання.Німецький концерн Daimler, куди входить і всесвітньо відомий Mercedes-Benz, розробив власну рідину для ГУР, що має жовтий колір. Однак у світі є багато компаній, які виробляють такі ліцензію.

Машини та рідини Гур

Ми даємо невеликий стіл з дотримання гідравлічних рідин та прямих автомобільних брендів.

Марка автомобіля Рідина для ГУР
FORD FOCUS 2 (“Ford Focus 2”) Зелена. WSS-M2C204-A2, Червона. WSA-M2C195-A
Renault Logan (“Renault Logan”) Elf Renaultmatic D3 або Elf Matic G3
Chevrolet Cruze (Chevrolet Cruze) Зелені. Pentosin CHF202, CHF11S та CHF7.1, Червона – Dexron 6 GM
MAZDA 3 (“Mazda 3”) Оригінальний ATF M-III або D-II
ВАЗ Priora Рекомендований тип — Pentosin Hydraulik Fluid CHF 11S-TL (VW52137)
Opel (“Opel”) Dexron різних типів
TOYOTA (“Toyota”) Dexron різних типів
Kia (“Kia”) DEXRON II або DEXRON III
Hyundai (“Hyundai”) RAVENOL PSF
AUDI (“Audi”) VAG G 004000 М2
Honda (“Honda”) Оригінальні PSF, PSF II
Saab (“Сааб”) Pentosin CHF 11S
Mercedes (“Mercedes”) Спеціальні склади жовтого кольору для концерну Daimler
BMW (“BMW”) Pentosin chf 11s (оригінал), Febi S6161 (аналог)
Volkswagen (“Volkswagen”) VAG G 004000 М2
Geely (“Джилі”) DEXRON II або DEXRON III

Якщо в таблиці ви не знайшли марку свого авто, то рекомендуємо вам переглянути статтю про 15 кращих рідин для ГУР. Ви, напевно, знайдете для себе багато цікавого і підберете рідину, яка оптимально підійде для ГУР вашої машини.

Олія в ГУР на Chevrolet Cruze

Тому багато водіїв часто шукають альтернативу рекомендованому Generals Motors продукту. Оскільки жорстке зв’язування в інструкції з експлуатації в Chevrolet Cruze 1.

Які рідини заливати в Chevrolet Cruze правило. щоб змащувальна речовина відповідала за своїми характеристиками всім вимогам. Рекомендується звертати увагу на таких виробників: Motul Specific Dexos 2 5W. синтетичний продукт, що містить у своїй основі повний пакет необхідних двигуну присадок; Castrol Magnatec 5W A1. розроблена за унікальною технологією моторна рідина від компанії Castrol. Характеризується високими захисними властивостями; Motul X-clean. синтетика зі стабільною високою в’язкістю.

Утворює найбільш якісну олійну плівку; Shell Ultra 5W. суттєво продовжує ресурс головного силового агрегату машини. Захищає від корозії та сприяє збереженню чистоти внутрішніх конструктивних елементів двигуна. У Generals Motors допускають використання продукції від цих виробників. Тому власник Chevrolet Cruze має практично повну свободу дій. Жодних жорстких умов і правил, тільки рекомендації щодо характеристик.

Яку рідину заливають у Chevrolet Cruze автовласники? Щоб замінити моторне масло в Chevrolet Cruze необхідно придбати: Процедура заміни нічим не відрізняються від заміни на марках інших автомобілів. Артикул оригінального фільтра.а моторного масла заводського зразка. Дійте строго за інструкцією, оскільки ці кроки багато в чому визначають ефективність виконаної роботи.

Отже, при відключеному моторі не надумайте його заводити потрібно які рідини заливати в Chevrolet Cruze поспішаючи провернути рульове колесо вправо і вліво, до крайнього положення.

При цьому в кожному крайньому положенні кермо слід затримати на кілька секунд, як ви це робили раніше. При поверненні рульового колеса переконайтеся, що рівень витратного матеріалу в розширювальному баку не пішов до мінімуму.

Також бажано запобігти надходженню повітря, інакше це буде причиною повітряного руху.

А вона, у свою чергу, спровокує появу гулу та шуму повороті керма, так що будьте обережні. Якщо обсяг речовини знизиться в результаті маніпуляцій, його необхідно які рідини заливати в Chevrolet Cruze заповнити. Процедура повторюється доти, доки рівень речовини в розширювальному бачку не перестане знижуватися. Заповнивши ці дії, ви можете запустити блок живлення.

Відразу після запуску ви можете почути, як гуде насос гідропідсилювача. Деякі автолюбителі відразу ж перевіряють помпу, сам насос та інші елементи системи, але це зайве, оскільки поява звуку спочатку після заміни це нормально.

Коли речовина розійдеться по системі, всі шуми повинні зникнути. При запущеному моторі процедура з поворотом керма в крайнє праве та ліве положення повторюється, тільки паузи при цьому робити не. Ще раз перевірте рівень витратного матеріалу в розширювальному бачку і, якщо є потреба, додайте речовину. Ціна питання Вартість витратного матеріалу залежатиме від виробника, а також які рідини заливати в Chevrolet Cruze речовини.

Продукт, що відповідає таким же характеристикам, тільки від виробника Febi, коштує в районі карбованців за літр, а від виробника Castrol. приблизно карбованців за літр. Процес заміни рідини гідропідсилювача керма Для очищення насоса ГУР необхідно запустити двигун на секунди.

Вибираємо яке масло краще заливати в гідропідсилювач керма на Chevrolet Cruze

При цьому важливо уважно стежити за рівнем рідини у бачку. У разі надмірного зниження рівня олії існує ризик заповітрювання контуру.

З цієї причини багато автовласників виконують заміну мастила ГУР без запуску двигуна. Підключити всі шланги до бачка. Завести мотор та перевірити роботу гідропідсилювача керма.

Часткова заміна олії Деякі автовласники вдаються до більш простого способу зміни рідини ГУР. Для цього потрібно: відкрити кришку корпусу керма. Подовжувальний шприц з подовжувальним шлангом, щоб повністю розгортати рідину.

READ  Як правильно виставити запалювання на 402 двигуні

Запустити двигун і повертати кермо. Візуально оцінити стан олії. У разі необхідності відкачати та залити свіжу рідину повторно.

Вибір рідини в ГУР

Офіційний виробник рекомендує використовувати GM Dexron VI Oil. General Motors Corporate Fluid має посудний номер 1940184. Її Оригінальна олія має низку переваг:

 • низька кінематична в’язкість;
 • можливість довгострокової операції без втрати вихідних властивостей;
 • Низьке спінювання, незалежно від температури;
 • невеликий коефіцієнт температурного розширення;
 • Хороші антикорозійні властивості, тим самим розширюючи термін служби основних частин рульового керування рульовою машиною;
 • найкращі змащувальні властивості.

Якщо автовласник вирішив перейти на продукцію від стороннього виробника, то просте доливання заборонено. Щоб запобігти змішуванню різних рідин, системи прання та повну заміну рідини. Дешевші рідини розглядати не варто, тому що вони можуть спричинити проблеми в ГУР.

Цей метод заміни не є частковим, вся стара рідина виходить з системи! Нам знадобиться рідина ГУР 1 літр (я вибрав Motul ATF 6… номерок для замовлення 103217), плоскогубці, ключ на 10, пляшка порожня та пристрій зі шприца з підходящою шлангочкою (можна крапельницю використовувати).

Часткова заміна рідини ГУР у Chevrolet Cruze:

 • Відкручуємо кришку розширювального бачка ГУР Chevrolet Cruze.
 • Шприцем з трубкою повністю відкачуємо з бачка ГУР рідину.
 • Заливаємо в бачок нову рідину, до рівня MAX.
 • Заводимо двигун і крутимо кермом ліворуч-право до крайнього положення.

Chevrolet Cruze (J300) 1.вісім

Ми повідомимо по телефону або в повідомленні:

Наявність товарів на складах та в магазинах, а також ціна товару, вказана на

Ціни та наявність товару у всіх магазинах та складах оновлюються 1 раз на годину. При достатній кількості товару в потрібному магазині ви можете купити його без попереднього замовлення.

дійсна при замовленні на сайті або через оператора call-центру за телефоном

За умови достатньої кількості товару на момент замовлення.

Ціна у магазинах роздрібна ціна товару у торгових залах магазинів без попереднього замовлення.

Термін переміщення товару з віддаленого складу на склад інтернет-магазину.

Представлені дані про запчастини на цій сторінці мають виключно інформаційний характер.

Chevrolet Cruze масло в ГУР

Перевіряючи рівень рідини в бачку гідропідсилювача керма на Chevrolet Cruze, іноді можна помітити, що рідини менше, ніж належить. При цьому підтікань немає і гідропідсилювач працює у штатному режимі. Насправді причиною цього може бути зношена або неправильно підібрана рідина ГУР. Яке масло виливається в Chevrolet Cruze Hydraulicel і як правильно вибрати його, давайте зрозуміємо разом.

Яку олію заливають у гідропідсилювач керма на Chevrolet Cruze

Для тих, хто занадто лінивий, щоб прочитати далі, кажуть відразу, що в Chevrolet Cruze Hydravaulicer, незалежно від типу двигуна, виливаються лише масла передачі, призначені на етикетці, як Dexron VI. У той же час фірма, яка випустила рідину, практично не має значення.

У фірмовій літровій упаковці GM Dexron VI може бути рідина різних виробників, тому за наявності на етикетці назви стандарту, можна навіть трохи заощадити.

Чому dexron vi?

Концерн Дженерал Моторз повністю перейшов на рідини Dexron VI з 2006 року, замінивши ними олії Dexron III і на це є кілька причин.

Багато фірм-виробників досі продають і третій Дексрон, і Dexron IID, IIE, але вони не можуть бути використані в ГУР Chevrolet Cruze, оскільки концерн Дженерал Моторз вже не гарантує якість старих рідин, тим більше від сторонніх виробників.

Особливості рідкого гура

Новий, шостий декрон має ряд особливостей, без яких круїз-гідравлік швидко зносить або працювати неправильно:

 • Низька кінематична в’язкість у межах 6,5 сантистоксу, тоді як у рідин колишніх років випуску цей показник становить понад 7,5-8 за стоградусної температури.
 • Збільшення терміну служби, продовжена до 8-9 років.
 • Низьке спінювання.
 • Низький коефіцієнт термічного розширення.
 • Високі антикорозійні властивості.
 • Покращені мастильні характеристики.

Чи можна змішувати?

При переході на інший тип олії в ГУР необхідна повна його заміна!

При заміні олії в ГУР на Chevrolet Cruze змішувати Dexron VI з іншими видами трансмісійних рідин вкрай не рекомендується.

Заливайте в гідропідсилювач керма тільки правильні олії та безпечних усім поворотів!

Chevrolet Cruze олія для ГУР

Chevrolet Cruze. корейський автомобіль Golf-класу, що випускається з 2008 року. Седан, який прийшов замінити модель 2001 року, також є успіховою моделлю Лацетті, добре відома в Росії. Перше покоління Cruze (J300) мало підвищену безпеку, враховуючи п’ять зірок у краш-тесті EuroNCAP. Таким чином, це була одна з найдоступніших моделей у класі з таким рейтингом безпеки.

Однойменні седан, хетчбек та універсал побудовані на платформі GM Delta II, яка передбачала широку моторну гаму. Вона складалася з внутрішнього бензину 2.4, 1.6 і 1.8 л, а також дизелів 2.0 л. У Росії автомобіль продавали до 2015 року, а в 2014 році на європейському ринку розпочався продаж Cruze другого покоління.

Що заливати в ГУР Chevrolet Cruze

Chevrolet Lacetti – компактний автомобіль С-класу, раніше відомий як DAEWOO Lacetti зразка 2002 року. Перейменована модель під брендом Chevrolet надійшла у виробництво у 2004 році, а у 2006-му організовано випуск у Kalina на заводі «Автотор». На російському ринку автомобіль був проданий з бензиновими двигунами 1.4, 1.6 і 1.8 л (95-122 л. З.).

В інших країнах двигун ще був доступний 2.0 л (126 л. З.), а також 121-сильний дизельний двигун. Коробка передач. механічна або автоматична. У 2008 році наступником Lacetti став Chevrolet Cruze, однак у 2013 році в Росії відновилися продажі оновленого Lacetti під назвою DAEWOO Gentra. Це був переповнений седан з передньою частиною тіла, як оригінальний хетчбет Lacetti.

Найпопулярніші статті на сайті:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS