Що таке розрив GAP Candlelight

Наприклад, якщо ви порушили значення кліренс свічки на чотиризважний дволіковий чотирициліндровий вісім-гангліп двигун лише на 1/5 міліметрів, він збільшить споживання палива на 4% і призведе до втрати влади двигун приблизно однаковий.

Очищення свічки запалювання. це відстань між верхніми та нижніми електродами, вам потрібно оптимально працювати і запалити паливну суміш. Якщо ця відстань відрізняється від рекомендованих правил, двигун не буде працювати точно, або посмикування, або детонація, подібна до “троянди” вашого агрегату.

Існує три думки щодо розриву між бічними та центральними електродами для двигуна, що працюють на газі: 1) Очищення повинно бути зменшене відносно стандарту на 0.05 мм 2) Очищення залишається стандартним, рекомендованим виробником, автомобілем. 3) Розрив необхідно збільшити.

Для двигуна рекомендується використовувати свічки запалювання A11. Підтримка свічок запалювання полягає в тому, щоб перевірити їх стан, очищення від монооксиду вуглецю та регулювання розриву між електродами.

Звичайне очищення свічки запалювання залежить від дизайну двигуна: для “класичних” карбюраторних автомобілів. 0,5-0,6 мм; Для карбюраторних машин з електронним запалюванням 0,7-0,8 мм; Для ін’єкцій.1 1,3 мм.

таке, розрив, candlelight

Відповідь: Якщо ви, ви, перейдіть до газу, то колір Nagar Spark plugs на бігах у 10-20 тисяч. км., повинен бути білим з ледь помітним рожевим відтінком. Рожевий відтінок свічки на газі, з’являється з короткочасної роботи двигуна в бензині, при погріванні та високих оборотах.

Мені потрібні спеціальні свічки для СПГ

Багато автомобілістів приходять до магазину з проханням. мені потрібні спеціальні свічки для газу до інжектора і не розуміють, що ніхто не виробляє такі продукти. Свічки поділяються не-бренду або тип палива, але в калії. Якщо у вас є двигун до 98 бензину, клапани не сформовані для Nagar, стиснення є нормальним, ви їдете без екстремальних вантажів, то вам не потрібні спеціальні свічки. Досить використовувати максимум заступу рекомендованого в посібнику. Якщо ви використовуєте середні свічки (номер Calil від 11 до 17), то вам потрібно перевірити їх раз на 2-3 місяці, але не пізніше, ніж 10 тисяч кілометрів. Необхідно контролювати, чи не з’являється, якщо розрив відповідає вказаному значенню. Це допоможе визначити, чи є вони підходять для режиму двигуна та їзди, або потрібно покласти холодні свічки.

Якщо ви збираєтеся швидко їздити, але ступінь стиснення двигуна нижче 11, то необхідно поставити найбільш холодну з доступних свічок. Бажано вибрати номер калі не нижче 23 і перевірте розрив, Нагар кожні 2-3 тисячі кілометрів. Якщо ви повністю перейшли до СПГ і не збираєтеся їздити на бензині, то Нагар не з’являється на свічку, а трохи змінений розрив між електродами не загрожує двигуном. Якщо двигун зі ступенем стиснення понад 9,5 постійно працює на ЗПГ, то не виникає більшої частини тих проблем, які чекають на мотори, що споживають бензин і газ. Зрештою, занадто холодна свічка охоплює Nagar, а кліренс змінюється на температуру занадто гарячу. Все це негативно впливає на роботу двигуна.

READ  Заміна масла в АКПП Honda CR-V 3

Для карбюратора з гумою, відстань 0,5-0,6 мм допустимий. З такими значеннями, оптимальна операція досягається; Для двигуна з інжектором, розрив у свічому вилку достатньо, щоб встановити 1-1,3 мм; Якщо карбюратор оснащений електронним запалюванням, на відміну від травбара, достатньо 0,7-0,8 мм.

таке, розрив, candlelight

Слід пам’ятати, що оформлення інтеейсу не повинно бути менше 0,7 мм. В іншому випадку якість запалення паливо-повітряної суміші погіршиться, що призведе до зменшення потужності та збільшення споживання палива. Для керування розривом між електричними вичерпами, використовувався набір зонда.

Переваги свічок з іридієм

Іридійські свічки танцюють десять разів дорожче, ніж прості свічки для генерації HBO 4. Мають тривалий термін експлуатації через ізолятор з оксиду алюмінію, використання газоутворених ізоляторів центрального електроду. Використання дорогоцінних металів розширює життєздатність продуктів.

Переваги високотехнологічного DENSO WK20 останнього покоління очевидно. Але не все так просто.

Центральний електрод тонкий, і це сприяє хорошому очищенню свічок від Нагара, вони повинні бути змінені набагато менше. Переваги свічок з дорогоцінними металами є стабільна іскри та майно при великому тиску. Але вам потрібно розглянути якість місцевого палива. Згідно з спостереженнями автомобілістів, він демонструє продукти Iridium не так скоро, як звичайна, але також не дозволяє їм розвивати свій власний ресурс. Іридійські свічки НГК понад 50 тисяч. км не йдуть. І спочатку вони заклали можливість довшої роботи. Свічки для HBO 4 покоління NGK LPG LaserLine 2 Японський виробник з дорогоцінними металами ідеально підходить для дорогих іноземних автомобілів з річним пробігом більше 5000 км.

Придатність дорогих свічок на лайки, газелі, патріоти, на питання, на цих машинах, процедура їх змін не є складністю.

Необхідно вибрати свічки в калії. Це виключає ймовірність детонації циліндрів та креслення своєї сажі, тобто передчасного виходу його будівництва.

Іридія поводиться дуже добре, коли змінюючи розрив, також самоочищення.

Газова свічка. Обов’язково виставте!

Важливий! Для продуктів Iridium це вигідно встановити розрив у розмірі 1 мм більше, ніж виробник рекомендує, він додає ще 5% потужності до двигуна.

Отже, приваблива в іридій свічки:

  • Він відчуває себе краще під тиском, близьким до порога формування SPAR, просто не тягнути до необхідного 16 банкомату;
  • Якщо машина заправляє з високоякісним газом, “дорогоцінні” продукти будуть служити 2 двічі довше, ніж звичайне;
  • Економія палива з іридієм становить 2-8%, залежить від двигунів: карбюратора або ін’єкції.

Газова свічка запалювання для газопропану

Він просто згадується за старі часи з класом системи запалювання, існує кліренс 0.6. це норма. При переході до безконтактної системи запалювання виробники підвищили силу системи запалювання, яка дозволила збільшити розрив до 1.1. У ідеї влади не зменшилася і збільшувалася по відношенню до контактної системи запалювання з зазором 0.6 до ▲ Дякуємо: 1 19.03.2017, 14:58 Мудрий Спеціаліст Васильків Вік 50 Реєстрація 05.04.2014 Повідомлення 1763 Репутація 43 [/.] Re: Candle Clearance при роботі на газі збільшення вторинних струмів призводить до більшого навантаження в первинних та контрольних клавішах. І на двигуні і так жарко знову. хто для того, скільки.

READ  Chevrolet Lacetti не працює зворотна

Газова свічка. Обов’язково виставте!

Свічки для газу. буде ефект

▲ Дякую: 1 19.03.2017, 17:26 Майстер-місто Брянськ Реєстрація телефону 27.02.2017 Повідомлення 490 Репутація 3 [/.] Re: Candle Clearance при роботі на свічці може мати інший розрив і визначає цього виробника свічок. за типом ядра та ізоляції. Всередині свічки може бути. І, можливо, не резистор. Говорячи про розрив не має сенсу без конкретного. Так, і з нею трохи допоможе. Виробники багато і типів свічок теж. Я рекомендую ці. Що стояло з фабрики і досягти оптимальної роботи на них. Крапка. Вгору ▲ Дякую: 27 Подякував Юрія Геннадевич: Серега Таксера (19.03.2017) 19.03.2017, 19:21 Супер професія Київської області. Г.

Газова свічка запалювання для газопропану

Тому що водій ретельно відреагував на підготовку двигуна. Збільшився ступінь стиснення, передаючи GBC, поставив правильне запалювання і встановіть найвищі можливі свічки. Ефекти детонації потрібні спеціальними свічками для LNG, які багато автомобілістів приходять до магазину з запитом. мені потрібні спеціальні свічки для газу до інжектора і не розуміють, що ніхто не виробляє такі продукти.

Розрив для свічки запалювання для газопропану на ВАЗ

▲ Дякую: 1 19.03.2017, 14:11 Мудрий Спеціаліст Васильків Вік 50 Реєстрація 05.04.2014 Повідомлення 1,763 Репутація 43 [/] Re: Очищення на свічках при роботі на газ менше оформлення. більше струму на вторинному. З нульовим розривом. у нас є CZ на вторинному (за винятком дротів, але з урахуванням напруги). це добре для котушки? Це так. теорія. Хто знає маржу безпеки? ▲ Дякую: 155 19.03.2017, 14:47 Starge Starter Student City Ulyanovsk Реєстрація телефону 12.03.2017 Повідомлення 19 Репутація 0 [/] Re: Candle Claranting при роботі на газовому повідомленні від Едуарда Київ менше оформлення. більше струму на вторинному.

З нульовим розривом. у нас є CZ на вторинному (за винятком дротів, але з урахуванням напруги). це добре для котушки? Це так. теорія. Хто знає маржу безпеки? Правда 100%.

Розрив для свічки запалювання для газопропану на лан

▲ Дякую: 197 20.03.2017, 11:43 Мудрий Спеціаліст Васильків Вік 50 Реєстрація 05.04.2014 Повідомлення 1,763 Репутація 43 [/.] Re: Candle Clearance при роботі на газі, компресор був зношений. до 11 дітей смілив Так що ж була лотерея. ▲ Дякую: 155 20.03.2017, 13:20 Тема автора студентського міста Ульяновськ Реєстрація телефону 12.03.2017 Повідомлення 19 Репутація 0 [/] Re: Candleen Clarants при роботі на газі для обладнання Це так, це дуже важко для цього, у майбутньому я планую принаймні просту Діко (до речі, що ви говорите Для себе, для дому буде відповідати ? Вид запалення, плюс ДД тощо може бути підключений до точки зору.

Очищення для газового запалювання Чисто для Gazelle

Таким чином, він не зможе підкрасти його в будь-якому випадку. І з перенасиченості вони не провалюються, тільки у випадку виходу клавіші виведення живлення. Але до цього існує тестування ізоляції (проміжності), то ключ виходить, а потім в результаті КЗ.

READ  Заміна ременя ГРМ на ВАЗ 2115

Я згоден з Олексом та Генеторевичем у індивідуальному підході. Я додам до цього. був “пиріг”, свічки закручуються власником, пропускання залишилися. На стенді. тиск 8-10. свічки працюють без проблем (1 мм).

Розрив для свічки запалювання для газопропану на інжектор ВАЗ

Повернув кліренс назад до 0.7 (0.9 На першому поколінні та асортименті буде занадто багато), знову шепоче двигун знову. Газова система дійсно перевищує свічки та розрив, відповідно, на бензину, розрив такої тісної уваги не платив, а тут нещасний 0.2 мм відіграють дуже велику роль. Ще раз, спасибі за відповіді. Вгору ▲ Дякую: 1 «Попередня тема | Наступна тема »Користувачі Переглянути цю тему: 2 (Користувачі: 0. Гості: 2) Двигун ECU Тюнінг-прошивка, протестований на автомобілях! REMAP CHIPTUNING FILES / ECU прошивка для чіп-настройки Поточний час: 16:47. Часовий пояс GMT 3.

таке, розрив, candlelight

Свічка запалювання. Що виставляти?

Газ не розбавляє моторне масло і практично не закупорює його з продуктами згоряння, тому масло можна змінити рідше, ніж при роботі з бензином. Газ у випаровуваній формі значно чистіше, ніж бензин, отже, у камері згоряння та в двигуні, практично немає ряду та родовищ смоли. Автомобіль, оснащений газовою системою, стає двопалинним, і це велика перевага у разі відмови однієї з систем зменшення максимальної потужності на 5-7%. які можуть бути частково компенсовані шляхом встановлення більш раннього авангу.N 5-7 градусів зменшення корисного обсягу багажного відділення через появу газових танків Не бажано запустити холодного двигуна на газі при навколишньому повітрі нижче 0 градусів. Хоча, з надзвичайною ситуацією, така можливість існує.

Які газові набори відрізняються від бензину?

Температура займання бензину при атмосферному тиску становить приблизно 470-530 градусів за Цельсієм, а газ 510-580 означає, що газ, що працює на газі, нагрівається, крім того, газової паливної суміші довше, це викликає збільшення нагрівання Вихлопний клапан та вихлопні системи. Свічки при роботі на газі також сприйнятливі до збільшення опалення.

Номер Calil. це характеристика, яка описує, як жорстка свічка дає тепло в голову двигуна. Шляхом калільного числа розрізняє:

Calil кількість свічки свічки для HBO має бути холоднішою (більше), ніж для бензину.

Очищення між електродами дуже важливо: з занадто великою величчю на котушці запалювання, буде розміщено занадто сильне навантаження. Найбільш більше стрес для розриву іскри. Занадто мало. іскра буде слабкою. Газової суміші має більшу електричну стійкість, ніж суміш бензину з повітрям. Щоб зупинити цю різницю, зменшити розрив між бічним і центральним електродом. Свічка очищення на HBO дорівнює Замовити 0,8 мм.

Якщо їздити на бензинових свічках на ГБО, на них утворюватиметься нагар та непотрібні відкладення, їх перегрів призведе до передчасного виходу з ладу або калільного запалення. Крім того, нагар сильнішим буде і на циліндрі, і у вихлопній системі. Краще їздити на газових, з бензином як паливо, ніж навпаки.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS