Renault Logan не починає початковий поворот

Table of Contents

Основні причини

Причиною дефекту, зазначеного у питанні, може бути один. дефектний датчик DTP. Сам датчик потрібно буде замінити, але ви можете спочатку витратити одну перевірку.

Датчик температури охолодження рідини

Наведені нижче два вкладки змінюють вміст нижче.

Чому двигун не запускається на Renault 8 клапана на Renault Logan, Logan2, Sandero Part1

Я володію Renault Megane 2, перш ніж це було Citroen і Peugeot. Я працюю в службовій зоні дилера-центру, тому я знаю автомобільний пристрій від і до. Ви завжди можете зв’язатися зі мною за порадою.

Отже, ми будемо імітувати проблему ситуації:

 • Ми починаємо “на холод”, нагріваємо двигун;
 • Потрібно досягти двигуна. Зачекайте 5 хвилин в той же час;
 • Якщо двигун не може бути запущений, відкрийте капот і вимкніть датчик благоговіння. Відразу спробуйте почати.

Висновки: якщо “крок 3” знову розпочався двигун, це означає, що причина в несправний датчик. Наступний надлишок.

Інша ймовірна причина

Ми припустимо, що все в порядку з датчиком. Якщо дефект не проходить, ми робимо це: відкрийте капот, ми знаходимо роз’єм R212 (див. фото), протріть його.

Вимкніть роз’єм, коли запалювання вимкнено. Не забудьте зібрати все, як це було.

Lesk B8 в роз’ємі R212 пов’язаний з блокуванням запалювання. Коли він порушує його, стартер буде працювати, але початок двигуна заблоковано.

Розглянемо причини, коли Renault Logan не починає “на холод”. Вони виглядають triate:

Але є ще одна причина, характерна лише для сімейства Logan.

Дефектна програма ЕКЮ на двигуні з Євро-3

Якщо двигун відповідає стандартам EURO-3, це означає, що контролер ЕКУ може знадобитися замінити прошивку. Одного разу було переглянуто, але не всі відповіли на запит Renault.

Логан Седани, які підлягають перегляду, виробляються з грудня 2007 року, перш ніж до рестайлінг. Ми говоримо про перехід до “етапу 2” (до норм Євро-4).

Не запускайте Renault Logan

Навіть самий хороший двигун автомобіля швидше або пізніше може вийти з ладу, тому щороку виробники прагнуть вдосконалювати вироблені моделі та збільшити зносостійкість двигунів. Автоматичні власники Renault Logan Line часто стикаються з несправностями двигуна і негайно поспішайте зв’язатися з сервісним центром.

Всі власники автомобілів Renault Logan знають, що найчастіше двигун не запускається “на холод”: це означає, що температура двигуна не досягла операторів. Для роботи автомобіля двигун повинен зігрітися до 70-80 градусів, але це завдання ускладнюється, якщо вікно.30 0 С. Під час низьких температур відбуваються наступні зміни:

 • Метал стиснута;
 • Збільшує відстань між деталями;
 • знижений рівень тиску;
 • Масло стає більш щільним. саме з цієї причини мешканці холодних областей змушені переходити до зимової олії;
 • Двигун час від часу кіосків.

Точно через охолодження власників автомобілів двигуна вранці теплий автомобіль заздалегідь, інакше автомобіль може просто розпочати роботу. Спроба запустити несправний двигун у холодній сезоні може призвести до ряду інших невдач.

Renault Logan не запускає: причини та методи усунення

З кожним новим поколінням автомобілів дизайнерські інженери намагаються покращити двигуни внутрішнього згоряння. У той же час, винайдіть всі нові та нові покращення для більш стабільної роботи. Renault Designers роблять все можливе, щоб моделі Logan працюють стабільно і без перерви, але розбиття відбувається, і автомобіль виходить.

Вирішення розломів

Є три основні причини, для яких Renault Logan двигун не запускається: автомобіль не працює системи запуску, запалювання або влади.

У випадку, якщо стартер не запускається, причиною поломки може бути порушення контактних сполук або їх розрив. Тоді вам потрібно відновити стабільне з’єднання кабелів один до одного. Під час стартового стартера водій може почути характерні кліки, які можуть вказувати або сильний розряд батареї, або послабити контактні світильники.

READ  Як зняти фару на Renault Logan

Якщо стартер постійно працює, але анкер не обертається, він вказує на знижений рівень заряду автомобільного акумулятора, наявність спалених контактів або забруднення колекціонерів у кількості з пошкодженими щітками, а не копіюваним з їх основним завданням. Якщо стартер повертається разом з якоря, але маховик залишається зігнутою, а двигун, швидше за все, зуби або фіксація стартера.

 • Вимкніть запалювання автомобіля та перевірте посадку кабелів у гніздах запалювання.
 • Перевірте цілісність модуля запалювання.
 • У випадку, якщо модуль запалювання є повним, перевірте наявність іскри на свічку запалювання. Для правильної перевірки замініть свічки запалювання на запас. Ця перевірка здійснюється протягом декількох секунд.
 • Якщо немає іскри, вам потрібно замінити старі високовольтні кабелі до нових.
 • Якщо заміна кабелю не призвела до відповідальних результатів, потрібно змінити модуль запалювання. Наявність іскри та відмови двигуна в роботі вказує на необхідність замінити свічки.
 • Якщо жодна з варіантів не принесла відповідні результати, вам потрібно перевірити всю систему керування двигуном.

Основні причини та способи їх усунення

Причина 1. Пошкоджений контроль швидкості простою

У деяких випадках порушення коригування холостого повороту призводить до того, що під час початку двигуна в циліндрі не проходить паливна суміш. Недостатня функція електронного режиму очікування достатньо. Якщо проблема в цьому вузлі достатньо, щоб натиснути на педаль акселератора та відкрити дросель. двигун негайно стає. Вирішення проблеми. очищення режиму очікування.

Причина 2. Датчик положення колінчастого валу (DPKV) є дефектним

Датчик позиції колінчастого валу (DPKV) надсилає імпульси до електронного блоку керування (ECU). У майбутньому мікропроцесор інтерпретує їх у сигнали, які контролюють енергетичні системи, запалювання та т. D. Тому розбивка датчика колінчастого валу може бути виявлений не тільки шляхом прямої заміни, але і за непрямими ознаками, пов’язаними з відсутністю напруги на ключових вузлах двигуна.

Які несправності є найбільш поширеними?

Якщо двигун Renault Logan навряд чи розпочався, він не запускається або не зупиняється, серед основних причин цієї несправності, такі можуть бути:

 • Регулятор тиску палива не вдалося;
 • поганий іскриється через несправність свічок або котушок запалювання;
 • Неправильна установка етикеток розподілу газу, через яку порушується синхронна операція фаз запалювання палива;
 • Порушення в роботі дроселя, регулювання обсягу повітря, що подається до впускного колектора;
 • Можлива відмова іммобілайзера через часті випадки зникнення зворотного зв’язку з ключовим чіпом блоку управління;
 • Якщо двигун має тенденцію до руху під час водіння, перевірте насадки на якість розпилення палива;
 • Іншою причиною вимкнення двигуна може бути брудний паливний фільтр;
 • Поганий запуск пристрою або відключення відразу після запуску вказує на неефективну роботу або відмову паливного насоса;
 • Якщо починається двигун, але через деякий час перестає працювати, винуватця може бути несправним датчиком колінчастого валу;
 • Також носити розподільний вал або його датчик може спричинити нестабільний початок двигуна та нестабільну роботу.

Тепер почнемо аналіз причин нестабільної операції двигуна та спробувати діагностувати несправності своїми руками.

Невдача запуску або стартеру Renault Logan Twists і двигун не починається: серйозні причини

Складність подальшого розслідування пов’язана з обробкою за межами водія та використання додаткового обладнання. Численні роботи здійснюються з блоком реле та запобіжників, розташованих під капотом з лівого боку поруч із акумулятором, одним з світильників, проводки паливного насоса, різними датчиками систем двигуна. Щоб не потрапити на сцену, тому важко усунути педаль Grip Crig Renault Logan набагато складніше.

Датчик положення колінчастого валу (DPKV)

Якщо Renault Logan не починається холодний або гарячий двигун не запускається, проблема може бути пов’язана з DPKV або його джерелом живлення. Швидке рішення для переміщення роз’єму та спробувати запустити установку живлення. Час від часу це допомагає, доцільно переконатися, що ця область є несправною функцією шляхом повного діагнозу.

Алгоритм функціонування в аварійному стані

У разі несправності датчика положення колінчастого валу, паливний насос отримує потужність на етапі пейджингової стадії (ключ знаходиться в положенні “запалювання”). Коли ключ переведений у режим обертання стартера, на паливному насосі немає електрики. Також на свічку запалювання.

Бензиновий насос

Невдача паливного насоса або елементів його паливного замикання може призвести до того, що запалення двигуна Renault Logan буде пропагувати, а машина не запускається, незалежно від того, чи є вона в морозному або в гарячій погоді. Харчова група включає реле і запобіжник, розташований під капотом. Кожне покоління має свої власні позначення:

Перевірити запобіжник

Спочатку ми перевіряємо, чи енергетика не досягає паливного насоса, використовуючи мультиметр або лампу. Зніміть елемент безпеки з відповідними плоскогубкою, дотримуючись цілісності нитки всередині нього. Елемент може бути пошкоджений короткою замиканням в ланцюжку, наприклад, спалену АЗС. Очищення та підключення контактів під запобіжником з проводкою, увімкніть запалення.

READ  Як зняти торпеду на Renault Logan

Тестовий реле

Якщо цей вузол електричної схеми не натискає, то має сенс перевірити його. Спочатку потрібно перемістити контакти, закривши ланцюжок і включити запалювання. Нічого не змінилося, щоб визначити, чи відбувається негативний контроль над ЕКЮ, щоб підключитися до нього одну дротяну лампочку 12В, іншою до позитивного терміналу акумулятора. Команда часто з’являється з блоку керування, про що свідчить світло.

Примітка. З хорошим реле і запобіжним та непрацюючим паливним насосом, вам потрібно перевірити термінальний бар, що з’єднує задні проводки. Він розташований на підлозі від водія, найближчий до стійки. Від’єднайте, очистіть контакти та підключіть рецепт для лікування цього вузла. При необхідності перевірте їжу паливного насоса на з’єднання з лампочкою при 12 В.

Датчик температури охолодження рідини

З помилковими показаннями датчика теплового стану, Renault Logan не починається в нагрітому та охолодженому двигуні. Його ресурс визначає правильний вибір і заміну антифризу відповідно до вимог виробника. Метод випробування базується на початку двигуна, обходячи датчик. Для цього потрібно видалити термінали з останнього і спробувати запустити двигун. Викликають проблему пошкодженого датчика або поганих контактних роз’ємів у зв’язку з окисленням.

Харчовий дошка

Звичайна ситуація полягає в тому, що підсвічування приладів, стартер та паливний насос працюють нормально, але двигун не запускається. Окислені термінали акумулятора повністю призведуть до такого результату. Непрямий вигляд у вигляді періодичного розряду годинника вказує на короткостроковий енергозбереження ECU.

Доводжу до Вашого відома. У разі виникнення проблем з силою акумулятора, автомобіль може вільно відійти від буксира або “Толкач”. Сильні падіння напруги, спричинені активацією стартера, можуть призвести до відключення.

На замітку

Іноді важче усунути причину невдалого запуску, ніж замінити переднє колесо на Renault Logan. Це судження є актуальним у випадку тріщин у нижній частині котушки у восьми клітинних моделях значна перешкода в процесі стабільного щирого. Сушіння та склеювання герметик допомагає усунути дефект.

Під час ремонту це буде варто перевірити електричні характеристики компонентів системи запалювання:

Неможливість запуску, коли початковий запуск також можливий з наступних причин:

 • Забруднений повітряний фільтр.
 • Заповніть бензин водою (допомогти склянку алкоголю наночі).
 • Льодовий вилка в лінії палива.
 • Паливний насос спалив.

Коротка масштабна діагностика картки

Якщо є іскра, потоки палива, стартер Renault Logan обертається, а двигун не запускається, варто виконувати одне з наступних:

renault, logan, почин, початковий
 • Перевірте роботу іммобілайзера.
 • Збільшити дросельний дросель при ковзанні стартового механізму (МАК дефектний).
 • Зніміть повітря з камери згоряння, повністю натиснувши педаль акселератора.

Найбільш серйозні методи діагностики базуються на наступних припущеннях:

 • Проблеми з роботою WFTD та іскри виглядають датчиком положення колінчастого валу та його харчування.
 • Паливний насос не працює, перевіряє електричну схему (роз’єми під поріг водія, запобіжник і реле).
 • Шорсткість при запуску гарячого двигуна подивіться на датчик охолодження рідини та його паливо.
 • Годинники скинули перевірку терміналів акумулятора.

Всі методи обмануті безрезультатно: аналізувати розділ “Примітка”.

Чому не запускає двигун на Renault 8 клапан на Renault Logan, Logan2, Sandero Part1

Renault Logan Power Plant не починається на гарячому або холодному, а робіт стартер: перші дії

Через три до чотирьох невдалих починається до 7-10 секунд, кожен повинен зупинити будь-які операції за допомогою замка запалювання та перейти до аналізу допуску системи роботи експлуатації ДВС. Більшість причин можуть бути об’єднані на три групи факторів:

Швидкий вихід з положення можливий, коли працює паливний насос (підбурюється, коли увімкнено запалення). Якщо ознаки хорошої роботи нагнітача не спостерігається, то негайно необхідно перейти до аналізу серйозних причин, викладених у другому блоці.

Іммобілайзер

Коли Renault Logan не починає і стартовий твіст, спочатку варто аналізувати роботу іммобілайзера. Ключова система розпізнавання сигрів може залишатися у трьох станах, показник кожного з яких є характер функціонування лампи на панелі приладів:

 • Блимає: клавіші поблизу немає, запустіть заблоковано.
 • Світло: ключ у положенні запалювання, код читається, запуск неможливий.
 • Не світить: чіп розпізнається, ви можете почати.

Інспекція в силі контрольного органу не дозволить правильно реалізувати процедуру розпізнавання ключової картки. лампою буде постійно спалювати, початком перекручується, а команди для постачання палива та електричних імпульсів на свічках не буде. Як результат, двигун не запускається і повинен виконувати одну з двох дій:

renault, logan, почин, початковий

Регулятор холостого ходу

З підпільним RXX спостерігається не тільки плаваюче простою. Одним з симптомів його несправності є неможливість запуску двигуна за стандартними умовами. Аварійний вихід з позиції. при включенні ключа до найменшого, натисніть на педаль газу, а двигун почнеться.

READ  Заміна охолодної рідини Kia Spectra

Очищення камери згоряння

Велика кількість невдалих запусків або витоку форсунок призводить до надмірної кількості палива в камері згоряння. Свічка не здатна встановлювати вільно збагачену суміш. Вирішення проблеми. використовувати холодну прокрутку.

Інжектор двигун дозволяє видувати циліндри з повністю стиснутою педалью газу. Датчик положення дроселя записує термін, а ЕКЮ вимикає корм для палива. Радіо спосіб. удар 10 секунд і спробуйте активувати установку живлення відповідно до стандартної техніки.

Причина 3. Несправності паливних насосів

Серед причин, чому паливна суміш не приходить до циліндрів, в першу чергу існують помилки, пов’язані з паливним насосом. Далі ми скажемо, як діагностувати продуктивність самого палива та перевірки здоров’я електричної частини.

Basonasos не вдалося

Маючи доступ до верхньої частини паливного насоса, очистіть всі поверхні від пилу або стисненим повітрям. Видаліть паливо (на фото, він позначається стрілкою) і зніміть його разом з шлангом до сторони.

Перевірте, чи є насос, який виробляє паливо, дуже простий. Для цього тонка трубка підключена до вихідного сопла насоса, другий кінець якого опускається в невеликий контейнер. Достатньо, щоб увімкнути клавішу запалювання на кілька секунд і повернути двигун до стартера, щоб переконатися, чи надходить паливо по шосе. І, тим не менше, навіть якщо це не відбудеться, не робіть поспішні висновки. це можливо, що насос не приходить до насоса 12 В. Як перевірити вже згадується електрична частина. Якщо все з урахуванням пропозиції, то ви можете спокійно змінити насос-турбіну. з великою часткою ймовірності, причиною розбиття лежить в ньому.

Шукаєте можливість придбання сталевих труб з скарбів? Вас можуть зацікавити оптові ціни на метал. Тільки високоякісні труби!

Немає їжі на роз’ємі паливного насоса

Якщо, в результаті перевірки паливного насоса, було встановлено, що він не отримує їжі на своєму роз’єму, потім спочатку перевірте запобіжник. Доплавний елемент знаходиться на лівій стороні (в ході автомобіля) вітряна, в блоці безпеки. У ланцюжку постачання паливного насоса 8-клапанних двигунів обсягу 1.4 і 1.6 Renault Logan, Largus, Sandero та інші подібні автомобілі використовуються плавкий елемент, розрахований для струму 25 A. його розташування в блоці вказується на фото стрілкою.

renault, logan, почин, початковий

Розподіл запобіжників на 99% вказує на проблеми з паливним насосом, хоча неможливо виключити можливість короткого замикання його позитивного дроту на “масі”. Перевірте останню просту. достатньо, коли роз’єм видаляється з насоса, щоб вставити хороший запобіжник. Якщо контрольна лампа загорялася, то ви можете приступити до демонтажу та заміни насоса. В іншому випадку дроти його потужності слід назвати та усунути коротке замикання.

Якщо під час обстеження запобіжника було виявлено, що він залишається як ціле число, то його слід перевірити, якщо “плюс” походить від бортової мережі автомобілів. Крім того, перевірте роботу реле, яке відповідає за перемикання живлення паливного насоса.

Для цього пристрій, обведений на верхній фотографії, виготовлений з блоку, а перемичка встановлюється на своєму місці. З’єднувачі останнього закриття, які відповідають контактам живлення елемента комутації. Поява харчування на терміналах насоса вказує на здоров’я ланцюга. В іншому випадку необхідно переконатися, що сам перемикач та наявність керуючого сигналу за контактами.

Щоб дізнатись, чи отримано напругу керування на реле, перевірте наявність постійного “плюс” на відповідний термінал у блоці запобіжників та діагностувати, чи відбувається контроль “мінус” на блоці.

Майте на увазі.12V “з’являється на вхідному контакті реле лише тоді, коли двигун працює, тому він повинен не тільки включити запалювання, але також перетворити стартер двигуна. Якщо лампа, підключена до контролера “мінус” та термінал плюс, не загорявся, то причиною може бути обидва обрізаний дріт до блоку керування та проблем з самою ECU, іммобілайзером і т. D.

Щось корисне для вас:

Renault Logan Revolves і двигун не почнеться: серйозні причини

Складність подальшого розслідування пов’язана з маніпуляцією поза кріслом водія та використанням додаткового обладнання. Ряд робіт виконується з блоком реле та запобіжниками під капотом на лівій стороні поруч із акумулятором, одним з світильних вилок, накачуванням бензину, різними датчиками систем двигуна. Не потрібно приймати стадію як складну. набагато складніше усунути кризи педалі Crunch Renault Logan.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS