Регулювання фар Priora своїми руками

Як Налаштувати Фари На Priora. Автоновини та поради по ремонту автомобіля

Як робиться регулювання фар LADA Priora

У будь-якому автомобілі повинні бути правильно налаштовані фари головного світла. Якщо в машині є проблеми з головним світлом, це може призвести до засліплення водія, керуючого їдуть назустріч автомобілем, що призводить до серйозних дорожньо-транспортних пригод. У кращому випадку така проблема значно знизить видимість на дорозі.

Контролювати правильність регулювання фар головного світла рекомендується раз на рік або кожен раз при заміні лампочки або ремонті передній кузовний частини. Варто зазначити, що самостійна регулювання головного освітлення автомобіля вважається тимчасовою і може проводитися до того моменту, як автомобіль потрапить на обслуговування в спеціально обладнану майстерню.

Якщо в автомобілі неправильно відрегульовані фари головного світла, це здатне нести серйозну загрозу безпеці в темну пору.

Це, в особливості, стосується автомобілів, у яких встановлено ксенон. Щоб не допустити аварійної ситуації і не заважати іншим учасникам дорожнього руху, слід своєчасно провести правильну регулювання фар. Як це зробити самостійно, розберемося на прикладі автомобіля LADA Priora.

Регулювання світла фар

LADA Priora, підписуйся на мій канал.

Зняття, розбирання і регулювання другого вироби не складе великих труднощів. Перше зажадає зусиль. Пов’язано це з тим, що використовується скло прикріплене до корпусу за допомогою твердого герметика. Розправити його, не пошкодивши фари, складно. В цьому випадку автомеханіки радять використовувати монтажний різак.

Їм розрізається смужка пластика корпусу освітлювального приладу разом з герметиком по колу скла. Заключний етап цього процесу передбачає застосування викрутки. З її допомогою акуратно поддевается скло, і одночасно розрізається герметик, розташований під ним. Далі від’єднується останній елемент від першого.

Як відрегулювати фари Пріори вручну в польових умовах

ФТАР КАНАЛ “В точку” (для відморожених 18) підписує

Перевірка і регулювання світла фар ВАЗ-2170

Перевірку та регулювання світла фар проводите на спорядженому автомобілі: з повністю заправленим паливним баком, комплектом інструментів і запасним колесом.

Попередньо перевірте і при необхідності доведіть до норми тиск повітря в шинах.

Схема регулювання світла фар:

горизонтальна волосінь, відповідна центрам фар;

волосінь, що проходить через центри світлових плям;

READ  Как проверить раздатку на Niva Chevrolet. Как пользоваться раздаткой на Niva, устройство коробки

А, В. вертикальні косильною волосіні, відповідні центрам фар;

Про. осьова волосінь; h. відстань від центрів фар до підлоги;

d. відстань між центрами ламп фар.

регулювання, фара, priora, своїми, рука

Встановіть автомобіль перпендикулярно гладкій стіні (наприклад, гаража) на відстані 5 м. Покладіть на сидінні водія додатковий вантаж масою 75 кг. Розмітьте на стіні екран і накресліть на ньому вертикальні косильною волосіні: осьову О і косильною волосіні А, В, проходять через точки, відповідні центрам ламп ближнього світла фар. Ці косильною волосіні повинні бути симетричні щодо осьової косильною волосіні автомобіля. На висоті h, відповідної відстані центрів фар від статі, проведіть волосінь 1 і нижче її на 75 мм волосінь 2 центрів світлових плям.

регулювання, фара, priora, своїми, рука

Увімкніть запалювання і ближнє світло фар, поверніть ручку електрокоректора фар в положення «0» (це положення відповідає навантаженню автомобіля з одним водієм).

Відкрийте капот і відрегулюйте гвинтами 1 (у вертикальній площині) і 2 (в горизонтальній площині) ручного регулювання пучка світла положення світлової плями для кожної фари на екрані, якщо розташування світлових плям на екрані не відповідає малюнку.

Напрямок світлової плями регулюйте для кожної фари окремо. Другу фару під час регулювання закрийте непрозорим матеріалом або від’єднайте від неї джгут проводів.

Світло фар вважається відрегульованим, якщо верхня межа лівих частин світлових плям збігається з лінією 2, а вертикальні косильною волосіні А і В проходять через точки перетину горизонтальних і похилих ділянок світлових плям.

 • фото інструменту
 • Якісних фото ремонту

Джерело: http://www.parts66.ru/manuals/?mbrid=24trid=51356

Фари на Priora: настройка освітлювальних елементів

Налаштування освітлювальних елементів

Як відрегулювати фари на Priora, знають автомеханіки. Необхідно врахувати, що неправильна їх регулювання може призвести до реальної загрози безпеки руху в темний час доби. В цьому випадку:

 • погано освітлюється проїжджа частина,
 • засліплює водії автомобілів, що їдуть назустріч.

Схема регулювання світла фар на автомобілі LADA Priora

Для запобігання вищеописаних ситуацій рекомендується своєчасно і правильно відрегулювати освітлювальні елементи. Для цього будуть потрібні наступні інструменти.

Регулювання фар починається з вибору місця. LADA Priora встановлюється на рівному майданчику на відстані 5 м від гладкої стіни. Залив повний бак бензину, перевіряють за допомогою манометра тиск в шинах. При відхиленні від норми здійснюється його настройка до мінімального показника. Якщо фара потіє або брудна, тоді вона витирається і миється відповідно.

Далі перевіряється працездатність лампочок. Для цього вмикається світло. При виявленні несправних освітлювальних елементів вони замінюються новими. Наступний крок полягає в перекладі важеля регулятора ширини освітлення фар в нульове положення. Фари включаються, і гойдається машина з боку в бік. Ця дія дозволить деталям підвіски прийняти відповідне положення.

На стіні малюється спеціальна розмітка. Осьова волосінь чертится таким чином, щоб відстань від центрів освітлювальних агрегатів до неї було однаковим. Потім знаходяться центри кожної фари. Вони відзначаються на стіні точками. Через них проводяться 2 вертикальні косильною волосіні. Між ними малюється пряма волосінь і відзначається буквою «А». Паралельно їй внизу на відстанях 12 і 22 см чертятся ще 2 косильною волосіні.

READ  Який тиск має бути в рампі Priora

Далі вимикається ближнє світло, і закривається один ліхтар. Верхня частина світлового плями повинна збігатися із середньою горизонтальною лінією «Б» (див. Схема регулювання світла фар на автомобілі LADA Priora). При цьому потрібно врахувати, що точки перетину похилого і горизонтального ділянок кордону цих плям збігалися з вертикальною лінією, яка проведена через точку, відповідну центру освітлювального приладу.

Регулювання освітлювальних елементів передбачає наявність деяких відхилень. В цьому випадку налаштовується їх положення по горизонталі і вертикалі. Для цього підтискаються гвинти, що знаходяться під капотом машини.

необхідний інструмент

Для регулювання фар на автомобілі LADA Priora знадобиться:

регулировка фар в гараже, это просто

Як на Priora відрегулювати фари дальнього світла

Далекий і ближнє світло потрібно налаштовувати окремо. Поверхні стін готують до нанесення розмітки, між лініями витримують відстані 10 м і більше.

 • Машину ставлять на рівній вертикальної майданчику, розставляють центри.
 • Щоб закріпити центри, їх попередньо знаходять на авто. Точки з’єднують один з одним, на 10 см нижче групи проводять горизонтальну волосінь.
 • У міру завершення розмічального процесу машину відганяють на 10 м, потім налаштовують регулятор світла на нуль.

Світловий пучок повинен виконувати роль верхніх і нижніх меж.

Способи регулювання світла фар на Priora

Існують такі способи настройки світла:

 • на стенді (потрібне відповідне обладнання, метод зазвичай використовують автосервіси);
 • із застосуванням апарату;
 • повністю ручні роботи.

Останній варіант в умовах гаража застосовують найчастіше. Можливі способи регулювання. вертикаль або висота.

Как отрегулировать фары Приоры вручную в полевых условиях

Що потрібно для регулювання фар на Priora вручну

До початку регулювання готують повний набір інструменту. Досить штатного «валізи» в багажнику, якщо його немає, потрібно підготувати матеріали, аксесуари за списком. Також може бути корисною домкрат, аварійний знак.

Підготовка до налаштування фар на Priora

Механізм регулювання фар Priora може бути різним. Підготовка включає в себе:

 • Рівне виставлення кузова, перевірку тиску коліс, порівняння з оптимальними значеннями.
 • Видалення бруду з оптики. бажано робити це просто водою, якщо забруднення стійкі, то використовують розчинник.
 • Змочування гвинтів спеціальним складом, ослаблення кріплення, перевірка надійності посадки фар в ніші заново.

Коли це буде зроблено, можна перевіряти тиск всередині шин. Для цього автомобіль заганяють на рівну площадку, на стінах роблять вертикально спрямовану розмітку.

Щоб світло фар був таким, як потрібно, перелік необхідних налаштувань багато водіїв роблять самостійно

Регулювання фар на Priora електрокоректором

Регулювати світло головного і протитуманного типів дозволено за єдиною схемою. Уважно вивчають послідовність проведення робіт, потім роблять налаштування. Звертатися до майстрів гострої необхідності немає, хоча це полегшить вирішення поточних завдань. Нехтувати необхідністю регулярних обслуговувань не слід.

Електромеханічний коректор фар відноситься до високотехнологічних приладів, сфера застосування широка. До складу конструкції входять мотор-редуктор, проводка, перемикач положень. Його ставлять в оптимально зручному місці на панелі приладів. зазвичай трохи нижче рульової колонки. Потім водій починає налаштовувати кордону світла і тіней, піднімаючи і опускаючи перемикач в фіксоване положення.

READ  Замена свечей зажигания FORD FOCUS 2. Ford Focus 2- замена свечей зажигания

Сенс налаштувань полягає в тому, що водій реагує на зміни положень кузова під впливом маси вантажів, пасажирів, потім із застосуванням перемикача або вручну регулює оптимальне положення світлових приладів. Також існують автоматичні коригувальники.

Регулировка фар головного света и птф от канала RS.

Як відрегулювати протитуманні фари на Priora

Головний принцип регулювання протитуманного світла передбачає обертання оптики в різних напрямках для вибору оптимального кута нахилу. Болти кріплень спочатку послаблюють. Потім потрібно виконати наступні дії:

 • Виставити на видаленні 5-7 м від головної вертикальної осі (наприклад, звичайної стіни) автомобіль, поверхня повинна бути рівною. Машину виставляють так, щоб її вісь дивилася перпендикулярно на майданчик для розмітки.
 • Протестувати показник тиску всередині коліс. воно повинно бути в нормі, пружинні елементи швидко встануть на місце, якщо качнути кузов збоку.
 • Заміряти відстань від підстави майданчики, центральній частині противотуманной оптики.
 • Розмаїття горизонтальну лінійку, враховуючи рівень проведених попередньо вимірювань.
 • Поставити вертикальні позначки і проставити центри на фарах ближнього світла.
 • Відключити противотуманки, підключити світло ближнього типу.
 • Обмежувач пучка зверху зробити менше висоти майданчики, яка розташована горизонтально, на 10 см. Оптику зафіксувати паралельно осі поздовжнього типу.

Оптимально залишити інтервали між центрально розташованими пучками світла трохи більше 1 м. На стінах намалювати косильною волосіні, які поділять автомобіль на дві рівні частини. Додатково в нижній зоні роблять смугу нижче першої приблизно на 10 см. Заміряють ступінь віддаленості від грунту до фари, від центру осі авто до лавной лампи. Точка перетину ліній. орієнтовний центр.

Правильність настройки противотуманок найпростіше оцінити в темряві

Схема регулювання фар на Priora

Щоб виконати коректну регулювання фар Priora своїми руками, діють по відео, або звичайною інструкції. Слід продумати схему розмітки на стіні, потім під’їхати до неї на пару метрів, нанести позначку центральній частині машини, осьових зон ламп. Далі зазначають видалення від покриття дорожнього траси до освітлювального приладу. Від центральної області джерела світла відзначають віддаленість до середини авто, відступити вниз потрібно кілька сантиметрів.

Віддаляються від стіни на відстань близько 7 м. Відмітки в областях оптичних центрів з’єднують один з одним за допомогою прямої косильною волосіні. Її можна буде доповнити набором вертикально розташованих відрізків. У міру готовності розмітки починають робити регулювання.

Існує стандартна схема регулювання, відступати від якої годі було

| Denial of responsibility | Contacts |RSS