Проставки для збільшення кліренсу Skoda Octavia Tour

проставки, збільшення, кліренсу, skoda, octavia

Проставки для збільшення кліренсу Skoda oktavia tour

Відгук власника Skoda Octavia Combi Mk2. самостійний ремонт. Хочу дізнатися про думку тих, хто ставив проставки на свою Окташу універсал для збільшення кліренсу. Підвіска у мене європейська, тру пузом іноді там де на своєму пижі м ніколи не зачіпав. На риболовлях/пікниках думаю виорю всі косогори, поки доїду. Знайшов такі проставки (Autodvc, сподіваюся — вишлють в Хочу дізнатися думку тих, хто ставив проставки на свою Окташу універсал для збільшення кліренсу. Підвіска у мене європейська, тру пузом іноді там де на своєму пижі м ніколи не зачіпав. На рибалках/пікниках думаю орю всі косогори, поки доїду.

Загальні питання. Тюнінг. Підвищення дорожнього просвіту Octavia Tour 1,6. Увійдіть, щоб передплатити. Передплатники 1. Збільшення дорожнього просвіту Octavia Tour 1.6. Свого часу моя Окташа приїхала з Німеччини з відповідним кліренсом. Господарі ТУрів знають, що найнижче місце це передній бампер, благо у мене стоять фартухи (дорестайлінгова версія). Розкудлавши черговий задумався про те, як би її підняти. Довелося морочитися з проставками. Висоту проставок робив на знижку. Вгадав із першого разу т.к. права на помилку практично не було (проблема з матеріалом) Металеві надто важкі тому довелося шукати пластик. Зад піднявся на 35. 40 мм.

READ  Регулювання поплавця карбюратора ВАЗ 2107

Великий вибір нових та уживаних запчастин для Skoda у Росії з цінами та фото. Пошук за маркою машини та номерами запчастин.

Бери тоді Skoda Octavia Scout і не треба “заморочуватися”! Коли пружина стискається, сталевий прут піддається сильним крутильним навантаженням, які рівномірно розподіляються по всій його довжині. Авто і таке високе. Я колись купував, то просто повідомив що у мене Skoda Octavia Tour і що мені потрібно 20мм проставки під задні пружини. ці 20 мм я акуратно наміряв рулеткою по порогу спереду і ззаду. Для пошуку потрібної проставки можна скористатися:

Проставки для збільшення кліренсу Октавії

Сторінка 7 з 10 Перша Показано з 61 до 70 з Параметри теми Версія для друку Пошук Дякуємо, ща спробую з вини пробити. Нещодавно купив машину, ось не можу зрозуміти, чи то пружини просіли, чи євро підвіска коштує.

проставки, збільшення, кліренсу, skoda, octavia

Авто збирався в Калузі у м. Підняв я собі машину. Поставив пружини від 1. Коротше передок піднявся приблизно на 30 мм, зад на 20 мм.

проставки, збільшення, кліренсу, skoda, octavia

Я задоволений, тепер проблем немає з лежачими полецаями, їх у нас роблять як вийде, можуть таку гору асфальту нафігачити, що паркетники черевом чіпляють. та й у ліс на пікнік набагато простіше їздити стало. Шановні форумчани, які мають проставки під перед і зад, не могли б Ви зробити ескіз і викласти.

READ  Як розібрати бічне дзеркало на Kalina

Купити не де, а зробити можливість їсти. Знати б тільки розміри. Буду дуже вдячний, ПЛІЗ. Креслення проставок з инета. Номери пружин хтось може сказати від 1. Хочу на свій ліфтбек 1. Зараз коштує 2 проставки, 21. штатна та друга в половину менше. Бордюров перестав боятися, правда попа трохи занизька. Може на екзист подивитися. Тобто, на скільки я розумію, краще поставити пружини від 1. Я собі поставив і проставки і пружини від 1,8.

Якщо ставити тільки одні пружини передок підніметься приблизно на 1 см. Отже поки бачу 3 варіанти вирішення питання: Каяба така встромиться, за описом йде на Octavia від 1,8 до 2.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS