Прописати чіп Ford Focus 2

Table of Contents

Як модернізувати двигун Ford Focus 2 шляхом корекції програмного забезпечення

Об’єм двигуна в його дешевих комплектаціях складає всього 1,6-1,8 літрів, що не завжди достатньо для комфортної їзди. Але вихід є. Зміна параметрів прошивки блоку управління авто здатне збільшити динаміку і потужність мотора машини.

У статті піде мова про особливості та порядок проведення даної процедури.

Ефективність чіп-тюнінгу Ford Focus 2

Найбільшу ефективність ця процедура може дати в автомобілях, мотори яких були спочатку “задушені” виробником для відповідності екологічним стандартам. Мотор нашого героя в цьому плані не сильно “постраждав”, тому чіп-тюнінг на Ford Focus 2 буде менш ефективний, ніж, наприклад, Honda Accord.

Також необхідно знати, що найбільш ефективно проводити чиповки турбированних двигунів. Середній приріст потужності в них буде становити в 2-3 рази більше в порівнянні з атмосферними аналогами. У Ford Focus 2 є 3 комплектації, оснащені мотором такого типу: Ghia 1,8 MT (115 л.с.), Comfort, 1,8 MT (115 л.с.), Titanium 1,8 MT (115 к.с.).

Деякі недобросовісні фахівці замість чіпування просто займаються установкою, так званих “Джеттера”. Ці пристрої підвищують відгук педалей газу, тому водіям здається, що машина стає більш динамічною, хоча реального приросту потужності не відбувається.

Загальні відомості

Суть чіп-тюнінгу полягає в більш точного налаштування параметрів блоку керування автомобілем.

Основними його перевагами є:

До недоліків даної процедури можна віднести тільки ризик погіршення роботи двигуна при використанні неякісних прошивок і підвищення витрати палива при агресивному стилі їзди.

Чіповка двигуна в спеціалізованій компанії

Від чіп-тюнінгу Ford Focus 2 буде набагато більше користі, якщо власник авто звернутися до професіоналів. Існує безліч компаній надають подібні послуги (навіть деякі офіційні дилери займаються цим).

В цьому випадку процес чіпування буде відбуватися таким чином.

 • Проводиться діагностика авто (потужність двигуна, стан КПП і т.д.).
 • Проводиться тестова поїздка.
 • З блоку управління скачується поточна прошивка.
 • Проводиться вивчення і на її базі створюється нова. Звертатися в фірми, що використовують прошивку завантажену з інтернету не доцільно (при бажанні водій може і сам це зробити).
 • Записується нова прошивка

Ford Focus 2. последствия от несвоевременно удаленного катализатора. Диагностика и чип-тюнинг.

Існує величезна кількість різних думок про ефективність чиповки мотора. Так як, пробіг, стан двигунів, коробок передач і інші параметри автомобілів не можуть бути однаковими, зміна параметрів їх блоків управління дає різний ефект.

Тому перш, ніж вирішуватися на проведення подібного поліпшення, водієві необхідно ретельно зважити всі за і проти.

Артикул ключа

Код жала 4576593 (це механічна частина викидного ключа), код чіпіруемой частини. 1337641.

Цього має вистачити з урахуванням неуважності і одного майстер-ключа з червоною міткою, який лежить в надійному місці поза автомобілем. Коли ми будемо прописувати ключі, все він має перебувати в салоні автомобіля, а ми будемо сидіти на водійському місці з щільно закритими дверима, щоб не збивати систему сторонніми сигналами і внутрісистемними конфліктами.

 • Щоб запрограмувати новий ключ з високочастотної дистанційкою, вставляємо будь-який ключ в замок запалювання.
 • Повертаємо його до другого положення 4 рази протягом шести секунд.
 • Ставимо ключ в нульове положення і чуємо зумер. Це говорить про те, що система готова протягом десяти секунд прописати інші ключі.
 • Беремо новий ключ і натискаємо на будь-яку кнопку дистанційки. Чуємо підтверджує зумер.
 • Ту ж операцію проробляємо з іншими програмованими ключами, після кожного натискання на кнопку нового ключа повинен бути чути зумер. Це стосується і оригінальних ключів. З запалювання ключ не виймаємо.
 • Включаємо запалювання, встановлюємо ключ в друге положення, не чіпаючи інші ключі.

Алгоритм з керівництва по прописування ключів.

Чіп іммобілайзера. Без нього не заведеться.

Після цієї процедури іммобілайзер пропише в пам’яті все ID ключів, які ми використовували і за допомогою кожного з них можна буде розблокувати будь-який замок кнопкою дистанційного керування. Не втрачайте ключі і безхмарних всім подорожей!

Ford Focus Sedan Black 2006 року на DRIVE2

Для програмування нових ключів FORD FOCUS з високочастотним пультом дистанційного керування поверніть ключ у замку запалювання в положення II чотири рази протягом шести секунд.2. Поверніть ключ у замку запалювання в положення О. Звуковий сигнал підтвердить, що протягом 10 секунд у вас є можливість запрограмувати ключі.3. Натисніть на будь-яку кнопку нового ключа Ford фокуса. В якості підтвердження пролунає звуковий сигнал. Повторіть це остання дія для всіх ваших ключів з високочастотним пультом дистанційного керування, включаючи оригінальні ключі. Не витягуйте ключ із замка запалювання при натисканні на кнопку на даному ключі.

READ  Chevrolet Niva потепління викликає двигун

Увімкніть запалювання (положення II) або почекайте десять секунд, не приступаючи до програмування наступного ключа, щоб закінчити процедуру програмування поточного ключа. Після виконання цієї процедури ви зможете замкнути і відімкнути замки вашого автомобіля лише за допомогою тільки що запрограмованих ключів з високочастотним пультом дистанційного керування.

Як прописати ключ в іммобілайзер Ford Focus 2

Штатний іммобілайзер, на відміну від додаткових систем безпеки, майже ніяк себе не проявляє протягом всього терміну служби автомобіля. Є власники, які щиро дивуються, дізнавшись, що в їх Ford Focus 2 все-таки встановлений іммобілайзер. Працює він коректно і чітко, але у людини є одна програмна недоробка. погана пам’ять. Ми забуваємо або втрачаємо ключі, і тоді доводиться прописувати в іммобілайзер новий ключ, щоб отримати доступ до автомобіля і мати запасний майстер-чіп. Як прописати ключ в іммобілайзер Ford Focus 2, з’ясуємо прямо зараз.

Як відключити іммобілайзер

Включаємо запалювання, встановлюємо ключ в друге положення, не чіпаючи інші ключі. Алгоритм з керівництва по прописування ключів.

прописати, ford, focus

Без нього не заведеться. Після цієї процедури іммобілайзер пропише в пам’яті все ID ключів, які ми використовували і за допомогою кожного з них можна буде розблокувати будь-який замок кнопкою дистанційного керування.

Не втрачайте ключі і безхмарних всім подорожей!

Як ввести код магнітоли Ford Focus 2

Внаслідок цього 6 разів тиснемо на кнопку вибору меню. На екрані повинна спалахнути напис ВТ on або ВТ off.

Ключ запалювання

Кнопки на ключі Ford Focus 2, а їх всього 3, виконують такі функції:

 • Блокування центрального замка
 • Розблокування центрального замка
 • Відкривання багажника (подвійним натисканням або утримуванням кнопки відкривання багажника)

До речі, у мене є інформація про те, як ключем відкривається капот Фокуса 2, а так само. як відкрити капот без ключа.

Для розбирання ключ влаштований абсолютно незручно і не правильно. Тому, при розбиранні його часто «шматують».

Зліва на фотографії основний ключ запалювання з блоком управління, а праворуч. запасний ключ

програмування пристрою

Не завжди після заміни джерела струму брелок починає працювати. В першу чергу потрібно перевірити, чи не сів акумулятор на машині. Для цього можна безпосередньо спробувати завести авто або включити фари. Якщо акумулятор в робочому стані, значить ключ необхідно перепрограмувати, так як авто не «бачить» його.

Для цього потрібно вставити його в замок запалювання і повернути в позицію 2 години чотири рази поспіль. Потім повернути його на 0 і чекати звукового сигналу. Це займе близько десяти секунд. Пролунає звук. значить програмування почалося. Тепер швидко натиснути на кнопку на ключі. Повинен клацнути замок. це означає, що ключ отримав нову програму.

Ford Focus 3

Заміна батарейки в брелоку Ford Focus 3 трохи відрізняється. Справа в тому, що корпус брелка Ford Focus 3 виконаний без викидний частини. Металева частина його прибрана всередину.

Заміна джерела струму на ключі Ford Focus 3 відбувається наступним чином:

 • Знімаємо верхню маленьку кришку з логотипом. Для цього викруткою натискаємо на засувку, яка знаходиться збоку і знімаємо кришечку.
 • Дістаємо старий елемент живлення і вставляємо новий.
 • Щоб повністю розібрати пристрій для його чищення або ремонту, необхідно взяти канцелярський ніж. Далі провести лезом по периметру і роз’єднати половинки коробочки. Щоб зібрати прилад воєдино, знадобиться клей.

Нагадаємо, тільки для зміни блоку живлення досить зняти верхню невелику кришку.

У старіших моделях автомобіля ключ був викидних, він закривався на 4 засувки.

прописати, ford, focus

Копирование чипа транспондера форд фокус 2

Заміна батарейки в ключі Ford Mondeo проводиться за аналогічною схемою. Важливо не забути, що елемент живлення вставляють написом від себе. У моделі Ford Transit брелок представлений з відкидною частиною. Заміна блоку живлення аналогічна попередньому опису. У деяких примірниках брелок виконаний в запаяному вигляді, і, щоб дістатися до батарейки, доводиться його розрізати. Далі все нутрощі переставляються в новий корпус.

Зміну джерел струму слід проводити вчасно, не чекаючи їх повної розрядки.

про заміну батарейки в ключі Skoda Octavia А7

Як прописати ключ в іммобілайзер Ford Focus 2. АвтоВизов

Беремо новий ключ і натискаємо на будь-яку кнопку дистанційки. З цього моменту необхідно запустити двигун протягом 30.

Штатний іммобілайзер Ford Focus 2. Так виглядає діагностичний роз’єм на 2-му Фокусі: Контролер розташований під

Перші четверо операторів о 21 годині ночі мені пропонували їхати в сервіс найближчий км.

Все те ж саме, блимає іммобілайзер, машина не подає ознак життя. Тут я почав хвилюватися, в голові такі думки: Так як часу вже було багато і було дуже пізно вирішив залишити до ранку.

Спершу перевірив запобіжник 75 10а. сподіваючись, що причина в ньому. Але, він виявився робочим.

READ  Як відкрити капот на Ford Fusion

Вранці, до речі, під час запуску, вже було чути як працює насос, мабуть вчора був настільки втомленим що не розчув його. Потім виявилося що і генератор, і реле, в нормі.

Залишилася остання думка. сигналізація. Насамперед замінив батарейки в ключах і іммобілайзер. Намагаюся завести. марно.

Голова вже кипить, і думаю полізти дивитися проводку сигналізації, раптом в ній вся причина. Щоб запрограмувати новий ключ з високочастотної дистанційкою, вставляємо будь-який ключ в замок запалювання.

Повертаємо його до другого положення 4 рази протягом шести секунд. Ставимо ключ в нульове положення і чуємо зумер. Це говорить про те, що система готова протягом десяти секунд прописати інші ключі.

Беремо новий ключ і натискаємо на будь-яку кнопку дистанційки. Ту ж операцію проробляємо з іншими програмованими ключами, після кожного натискання на кнопку нового ключа повинен бути чути зумер.

Це стосується і оригінальних ключів. З запалювання ключ не виймаємо.

Батарейка для ключа Ford Focus

Ми розібралися як розібрати і замінити батарейку в брелоку ФФ2 дорестайл. У наступному відео, ви можете подивитися розбирання і заміну батарейки викидного ключа Ford Focus.

ЗОВНІШНІЙ ТЮНІНГ на Ford Focus 2

День якийсь: Ні чого складного що розповідати. Грунтовочка лягла відмінно. До неї, в свою чергу, кріпиться щиток напрямки повітря, який закриває привід замка капота. Нагадаємо, на Ford Focus 2 рестайлінг капот відкривається за допомогою ключа запалювання.

Щоб зняти решітку радіатора, вам доведеться демонтувати привід замку і згаданий вище щиток. Отже, для цього потрібно виконати наступні дії: Відкриваємо капот і підставляємо під нього упор.

Знімаємо кріплення щитка напрямки повітря. Відкручуємо кріплення елемента до каркасу двигуна аналогічним чином.

Після цього від’єднуємо грати, виводячи її з спеціальних пазів в бампері. Від’єднуємо її від замка приводу.

Для цього потрібно буде грати радіатора Ford Focus 2 трохи зусиль, після чого решітка легко знімається зі свого місця на Ford Focus 2. Чому виникає вібрація при розгоні на FORD Focus 2? Ось і все, нічого складного немає в тому, щоб зняти цей елемент кузова Ford Focus рестайлінг. Більш того, з інструментів вам знадобиться лише плоска і фігурна викрутки.

Прописати ключ Ford Focus 2

Процедура зняття решітки радіатора FORD Focus 2

Досить часто через великі отворів забивається радіатор, а тому на допомогу прихід сітка. Її монтують на стандартну деталь і закріплюють за допомогою шурупів.

Сітка коштує досить недорого, але при цьому запобігає потраплянню будь-якого сміття в моторний відсік.

Встановлювати грати необхідно в зворотній послідовності. Захист радіатора на Ford Focus 2 Ford Focus 2 г.

Повна заміна замків і прописка нових ключів Ford Focus 2

В нашу майстерню звернувся власник автомобіля FORD FOCUS 2006р.в. з сусіднього міста, втратив всі ключі з чіпом, а так же брелок сигналізації.

Особливість вирішення проблеми в цьому випадку. віддаленість автомобіля від нашого міста. Це вплинуло на вибір способів, як завести автомобіль FORD FOCUS з втраченими ключами. Було прийнято рішення все зробити за один приїзд до автомобіля, замінивши весь комплект замків.

Для початку автомобіль був відкритий без пошкодження. Особливістю автомобілів FORD FOCUS є те, що капот автомобіля так само закривається на замок. Значить для заміни так само потрібно відкрити і замок капота. Причому повернути замок потрібно двічі: спочатку проти годинникової стрілки, а потім за годинниковою стрілкою. Послідовність відкриття замку, у вигляді своєрідної пам’ятки власнику, зображена під поворотною емблемою FORD на капоті:

Третім замком, який потрібно повернути. замок запалювання. Справа в тому, що для заміни личинки запалювання, необхідно натиснути підпружинений стопор через спеціальний отвір в корпусі замку запалювання FORD. Для цього замок потрібно повернути в положення II. Отже, комплект з трьох замків: двері, капот, запалювання, був замінений на новий.

Далі була відключена сигналізація. На даному автомобілі була встановлена ​​сигналізація CENMAX. Після відключення, підключившись до діагностичного роз’єму автомобіля, були стерті колишні ключі і в іммобілайзер автомобіля прописані два нових ключа, відповідні знову встановленому комплекту замків. На всю процедуру від початку роботи з автомобілем, до вручення господареві нового комплекту ключів пішло не більше 2.5 годин.

Ключ Ford Focus: дублювання, відновлення і прописка

Ford Focus. мабуть, один з найпопулярніших автомобілів в нашій країні. Тому працювати з ключами Ford Focus, а також з замками цього автомобіля нам доводиться постійно. Ми можемо не тільки виконати дублікат ключа з чіпом до Ford Focus, а й повністю відновити ключ при повній втраті. Більш докладніше. в матеріалі трохи нижче.

Решітка FORD FOCUS 2 ST. Ford Focus Hatchback, л., Року на DRIVE2

Вирізавши рамку емблеми треба відзначити, що ріжеться просто відмінно, так як спочатку хотів використовувати полотно решітка радіатора Ford Focus 2 по металлуі вирізавши її випирають нутрощі, доклав до грат донору і по ній вирізав необхідну частину сот. Підсумок дві порізані решітки купа сміття і паніка День другий: Наступний етап найскладніший, це зрощення решіток.

Вирішив не клеїти стільники, а припаяти. В якості припою була використана пластмаса від вирізаної рамки емблеми. Робота марудна і займає багато часу. Взагалі стайлінг і тюнінг це не для людей зі слабкими нервами! Після того як всі кінці були зіставлені в прийнятному для мене вигляді, пройшовся напилком.

READ  Як тонувати стекла автомобіля своїми руками

Відновлення ключа по замку Ford Focus 2

Власник автомобіля Ford Focus 2007 р.в. втратив всі ключі. Зняти дублікат ні з чого, заводити автомобіль нечем.Ми попросили зняти і привезти в нашу майстерню замок запалювання і дверний замок, для відновлення ключа.

Оскільки дверний замок розбирається легше, ми вирішили відновити ключ Ford Focus саме по дверному механізму.

Стопорні шайби і приводні деталі замка:

Зверніть увагу на виконання кодових елементів дверного замка Ford Focus. Елементи секретності (рамки) мають якісні протівоотмичние виступи у вигляді ряду шипів. Шипи дають жорстке зчеплення з відповідною частиною механізму замка. Завдяки такому виконанню, замки даної марки автомобіля мають дуже хороші захисні властивості і вкрай важко розкриваються спецінструменту.

Знявши пластикову декоративну деталь, на корпусі замку можна виявити заводське маркування замку і коду.

Для подальшого розбирання замку доведеться вийняти дві розвальцьовані деталі тут:

Після цього з’явилася можливість витягнути з корпусу барабан механізму секретності.

А тепер витягуємо з барабана сам механізм секретності з кодовими рамками, весь заляпаний брудом, відпрацюванням і злиплої закоксовавшіеся мастилом.

Секретність замка представлена ​​набором кодових рамок з десяти штук, які попарно розташовуються в замку.

Для відновлення нарізки ключа на лезі робиться розмітка.

Згідно кодовою елементом на лезі ключа відновлюється нарізка. Оскільки Ford Focus має систему іммобілайзера в запалюванні автомобіля, ключ відновлювався на заготівлі з місцем під чіп. Надалі ми вкладемо в заготовку потрібний чіп і адаптуємо (пропишемо) його в автомобіль, щоб ключ сприймався електронікою, як «рідний».

Прописать чип ключ Ford Focus 2 2009 г.в.,полная потеря ключей. Раменское, Жуковский, Москва

Ford Focus 2 ключ запалювання. Ключ Ford Focus: дублювання, відновлення і прописка

Ford Focus. мабуть, один з найпопулярніших автомобілів в нашій країні. Тому працювати з ключами Ford Focus, а також з замками цього автомобіля нам доводиться постійно. Ми можемо не тільки виконати дублікат ключа з чіпом до Ford Focus, а й повністю відновити ключ при повній втраті. Більш докладніше. в матеріалі трохи нижче.

Прописуємо ключ в іммобілайзер на Ford Focus 2 своїми руками

Штатний іммобілайзер, на відміну від додаткових систем безпеки, майже ніяк себе не проявляє протягом всього терміну служби автомобіля. Є власники, які щиро дивуються, дізнавшись, що в їх Ford Focus 2 все-таки встановлений іммобілайзер. Працює він коректно і чітко, але у людини є одна програмна недоробка. погана пам’ять. Ми забуваємо або втрачаємо ключі, і тоді доводиться прописувати в іммобілайзер новий ключ, щоб отримати доступ до автомобіля і мати запасний майстер-чіп. Як прописати ключ в іммобілайзер Ford Focus 2, з’ясуємо прямо зараз.

Артикул ключа

Код жала 4576593 (це механічна частина викидного ключа), код чіпіруемой частини. 1337641.

Як працює ключ з іммобілайзером Ford Focus

У кожен з ключів до автомобіля імплантована пасивна мітка. Це означає, що без запиту з боку іммобілайзера вона працювати не буде.

прописати, ford, focus

Як тільки транспондер іммобілайзера відправляє запит, ключ висилає йому свій ID, а охоронна система вирішує, прийняти його або не прийняти. На фокус другого покоління встановлений контролер, який поєднаний з транспондером, а в ключах встановлені прошиті мітки. Все це господарство працює так:

 • транспондер опитує мітки в зоні досяжності поряд з машиною;
 • отримує прописані ID з одного або декількох ключів;
 • якщо ID ключа відповідає ID, прописаному в пам’яті транспондера, контролер розблокує двигун і його можна буде запустити, якщо немає. мотор не заведеться навіть в тому випадку, коли жало ключа ідеально підходить до личинки замка запалювання.

Іммобілайзер не дає завести автомобіль.

Прописуємо ключ в іммобілайзер Ford Focus 2

Штатний іммобілайзер Фокуса другого покоління дозволяє прописувати до восьми ключів.

Цього має вистачити з урахуванням неуважності і одного майстер-ключа з червоною міткою, який лежить в надійному місці поза автомобілем. Коли ми будемо прописувати ключі, все він має перебувати в салоні автомобіля, а ми будемо сидіти на водійському місці з щільно закритими дверима, щоб не збивати систему сторонніми сигналами і внутрісистемними конфліктами.

 • Щоб запрограмувати новий ключ з високочастотної дистанційкою, вставляємо будь-який ключ в замок запалювання.
 • Повертаємо його до другого положення 4 рази протягом шести секунд.
 • Ставимо ключ в нульове положення і чуємо зумер. Це говорить про те, що система готова протягом десяти секунд прописати інші ключі.
 • Беремо новий ключ і натискаємо на будь-яку кнопку дистанційки. Чуємо підтверджує зумер.
 • Ту ж операцію проробляємо з іншими програмованими ключами, після кожного натискання на кнопку нового ключа повинен бути чути зумер. Це стосується і оригінальних ключів. З запалювання ключ не виймаємо.
 • Включаємо запалювання, встановлюємо ключ в друге положення, не чіпаючи інші ключі.

Алгоритм з керівництва по прописування ключів.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS