Прихована установка відеореєстратора в автомобіль

Table of Contents

Підготовка до прихованої установки

Перед безпосередньою установкою камери і блоку управління визначається місце розміщення обладнання. Власне, відповідні точки будуть очевидні вже після покупки комплекту. зазвичай конструкція тих же камер передбачає інсталяцію в конкретних ділянках. Наприклад, це може бути вищезазначене внутрісалонне дзеркало заднього виду, лобове скло або центральна панель. Головне, щоб прихована установка камер автомобільного відеореєстратора дійсно забезпечувала ефект маскування або, по крайней мере, не допускала візуально відкритого присутності обладнання в салоні.

Після того як точки інсталяції визначені, слід підготувати ці місця до монтажу. Поверхні потрібно очистити від бруду, слідів жиру і по можливості виправити дефекти за допомогою герметиків і силіконових розчинів. Це дозволить міцніше і надійніше зафіксувати відеореєстратор. Прихована установка, до слова, передбачає не тільки маскування основних функціональних компонентів системи. Проводка теж ретельно ховається, інакше буде порушений головний принцип такої інсталяції. Провід HDMI прокладаються в підстельових нішах і отворах. Іноді своїми силами зробити такий монтаж не виходить і монтаж електропроводки довіряється фахівцям.

Особливості моделей з виносними камерами

прихована, установка, автомобіль

Стандартні відеореєстратори пропонуються у вигляді приладів, в яких спочатку передбачено все необхідне для ефективної фіксації матеріалу. Але для реалізації прихованої установки така схема не підійде, так як замаскувати масивне пристрій з контролером і виносної камерою просто не вийде. Тому застосовується схема роздільного монтажу, тобто одна або кілька камер встановлюються на місце, з якого найкращим чином відслідковується відбувається на дорозі, а головний блок управління і зовсім ховається з поля зору в надійному місці. При цьому відеореєстратор з виносної камерою прихованої установки має свої технологічні переваги. Наприклад, багато виробників постачають такі моделі більш надійними конструкційними матеріалами. також розвивається і елементна технічна база, що, втім, позначається і на підвищенні вартості таких пристроїв.

Установка моделей з двома камерами

Потреба в застосуванні двох камер виникає не завжди, але зайвим такий функціонал точно не буде. Відмінності в камерах полягають в експлуатаційних характеристиках і нюансах монтажу. Сьогодні існують дві основні конфігурації розміщення таких моделей. Найбільш популярна схема передбачає установку головного модуля біля дзеркала. Вона ж буде надавати основну інформацію про те, що відбувається перед автомобілем. Друга камера може інтегруватися Поблизу основного апарату відеозапису, однак звернена вона буде не вперед у напрямку руху, а в салон. тобто назад. Таким чином, здійснюється система двостороннього відеоспостереження. Але і це ще не все. Як правило, відеореєстратор з двома виносними камерами прихованої установки через перевищення в розмірах комплексу позбавляється дисплея.

При необхідності цю ваду можна виправити, доповнивши комплект окремим монітором або реалізувавши підключення до системи мультимедіа. Але виробники рекомендують більш сучасне рішення. Такі комплекти спочатку забезпечуються підтримкою інтерфейсу Wi-Fi. Це означає, що користувач може отримувати дані з камер спостереження на портативний пристрій, в тому числі на смартфон.

Загальна конфігурація підключення реєстратора

Технологія бездротового підключення при всіх своїх перевагах не завжди вписується в концепцію прихованої установки відеореєстраторів. Пов’язано це з тим, що такого типу камери в обов’язковому порядку повинні забезпечуватися елементом харчування і згаданим радиодатчиком. Отже, буде збільшений і розмір конструкції пристрою, що не йде йому в плюс з точки зору завдань маскування. Тому зберігає популярність і стандартна схема підключення із застосуванням кабелів. Пов’язувати електропроводкою, що включає кабель HDMI, необхідно кілька компонентів. Базовий набір буде містити контролер, тобто центральний блок обробки даних, монітор, камеру і кнопку управління. Також треба враховувати, що відеореєстратор для прихованої установки в авто може харчуватися і від прикурювача, і від автономного акумулятора.

У випадку з енергопостачанням від прикурювача необхідно спочатку підвести відповідний провід на 12 В до місця установки основного блоку. Далі кабель на 5 В відійде до монітора, а постачання камери реалізується через третій канал проводки. Але в даному випадку цілком себе виправдає і відеореєстратор з прихованою установкою, оснащений власним акумулятором. На відміну від мініатюрної камери, доповнення контролера власним джерелом живлення ніяк не відіб’ється на його маскування і техніці монтажу. в будь-якому бардачку цілком можна організувати невелику секцію для розміщення такої комбінації.

Загальні відомості про відеореєстратори прихованої установки

Концепція прихованого монтажу спочатку обумовлює цілий ряд конструкційних особливостей, якими відрізняються відеореєстратори такого типу. В першу чергу все без виключення моделі характеризуються невеликими розмірами. Типовий відеореєстратор з камерою прихованої установки являє собою комплект, що складається з декількох компонентів. Відеокамери часто мають мініатюрні розміри, що дозволяє їх інтегрувати в самі затишні зони. Зокрема, як у випадку з камерою заднього виду, для таких потреб може використовуватися центральне дзеркало. Деякі комплекти припускають інтеграцію в нього єдиною або однією з комплектних камер.

Що стосується головного блоку управління, то він повністю ховається з відкритого простору. Зазвичай його встановлюють в бардачок, але можуть бути й інші варіанти розміщення в залежності від можливостей конкретного салону. Незважаючи на очевидні обмеження по конструкционному виконання, які накладаються на такі прилади, в більшості випадків вони повністю відповідають сучасним експлуатаційним вимогам в характеристиках відеозапису. Це саме можна сказати і до функціонального забезпечення, яке отримує відеореєстратор. Прихована установка реалізується за допомогою кабелів HDMI, тому можна розраховувати на забезпечення якісного відеоматеріалу і фотознімків.

монтаж відеореєстратора

Якщо точок для установки камер може бути 3-4, то варіацій монтажу в рази більше. Одне лише дзеркало заднього виду дозволяє монтувати камеру декількома способами. Найбільш надійним рішенням вважається безпосередня інтеграція мініатюрної відеокамери в корпус дзеркала. Для цього необхідно в пластиковій конструкції виконати відповідне отвір і вставити в нього мініатюрну камеру так, щоб вона мала хороший огляд. Інша схема, по якій виконується прихована установка відеореєстратора в автомобіль, передбачає зовнішню інсталяцію по відношенню до того ж дзеркала. Тобто невеликий корпус з камерою встановлюється попереду по відношенню до корпусу з дзеркалом.

Сама ж фіксація здійснюється різними способами. від механічних кріплень у вигляді скоб, затискачів та кронштейнів до клейових складів. Також буде не зайвим передбачити кошти антискрип. Це склади, призначені для пластикових деталей, які вільно розміщуються один з одним. Практикується і відкритий монтаж на головній панелі в салоні. У цьому випадку проводиться механічна фіксація невеликої камери, але таким чином, що в процесі експлуатації користувач може при виході з автомобіля скласти пристрій в спеціально підготовлену нішу без демонтажу. При цьому сучасні виробники пропонують чимало рішень, що дозволяють полегшити процес підключення. Зокрема, набуває все більшого поширення модуль бездротової передачі даних, який певною мірою робить незалежним відеореєстратор. Прихована установка в даному випадку і зовсім не вимагає прокладки проводів, так як дані транслюються через радіоканал.

Виробники реєстраторів прихованої установки

Одним з лідерів сегмента є компанія Axiom, що представляє лінійку Car Vision з різними модифікаціями. Асортимент містить кілька рішень, які передбачають внесений монтаж камер відеоспостереження. Вони відрізняються експлуатаційними можливостями, просунутим програмним забезпеченням, механічною міцністю і розширеним функціоналом.

Гідні за характеристиками комплекти пропонує і фірма iRoad. У сімействі цієї марки можна знайти компактні моделі, забезпечені модулями Wi-Fi і GPS. Якщо потрібен відеореєстратор з антирадаром прихованої установки, то вибір варто робити на користь продукції цього виробника. Як відзначають власники модифікації V9, прилад стабільно відстежує параметри розташування, реєструючи дані про позиції всіх сучасних радарів.

Цікаві варіанти пропонує і компанія BlackVue. Якщо потрібен комплект з двома камерами, то модифікація DR650-2CH допоможе вийти з положення. Ця версія включає основну та тильну камеру, забезпечену інфрачервоним випромінювачем. Тобто водій зможе отримати якісне зображення навіть в нічний час.

Особливості моделей з виносними камерами

Стандартні відеореєстратори пропонуються у вигляді приладів, в яких спочатку передбачено все необхідне для ефективної фіксації матеріалу. Але для реалізації прихованої установки така схема не підійде, так як замаскувати масивне пристрій з контролером і виносної камерою просто не вийде. Тому застосовується схема роздільного монтажу, тобто одна або кілька камер встановлюються на місце, з якого найкращим чином відслідковується відбувається на дорозі, а головний блок управління і зовсім ховається з поля зору в надійному місці. При цьому відеореєстратор з виносної камерою прихованої установки має свої технологічні переваги. Наприклад, багато виробників постачають такі моделі більш надійними конструкційними матеріалами. також розвивається і елементна технічна база, що, втім, позначається і на підвищенні вартості таких пристроїв.

READ  Установка газового устаткування на ГАЗель

Установка моделей з двома камерами

Потреба в застосуванні двох камер виникає не завжди, але зайвим такий функціонал точно не буде. Відмінності в камерах полягають в експлуатаційних характеристиках і нюансах монтажу. Сьогодні існують дві основні конфігурації розміщення таких моделей. Найбільш популярна схема передбачає установку головного модуля біля дзеркала. Вона ж буде надавати основну інформацію про те, що відбувається перед автомобілем. Друга камера може інтегруватися Поблизу основного апарату відеозапису, однак звернена вона буде не вперед у напрямку руху, а в салон. тобто назад. Таким чином, здійснюється система двостороннього відеоспостереження. Але і це ще не все. Як правило, відеореєстратор з двома виносними камерами прихованої установки через перевищення в розмірах комплексу позбавляється дисплея.

При необхідності цю ваду можна виправити, доповнивши комплект окремим монітором або реалізувавши підключення до системи мультимедіа. Але виробники рекомендують більш сучасне рішення. Такі комплекти спочатку забезпечуються підтримкою інтерфейсу Wi-Fi. Це означає, що користувач може отримувати дані з камер спостереження на портативний пристрій, в тому числі на смартфон.

Автомобільний відеореєстратор: прихована установка

Методика прихованої установки приладів в салоні автомобіля використовується давно і рекомендується виробниками як спосіб запобігання загрози злому. Пояснюється це тим, що потенційного зловмисника часто залучають залишені в машині речі, що мають цінність. Очевидно, що і дорога апаратура з електронними пристроями може стати гарним видобутком. До такої техніки цілком можна віднести і відеореєстратор. Прихована установка, в свою чергу, дозволить замаскувати прилад і усунути таким чином непотрібний ефект залучення злочинців.

Виробники реєстраторів прихованої установки

Одним з лідерів сегмента є компанія Axiom, що представляє лінійку Car Vision з різними модифікаціями. Асортимент містить кілька рішень, які передбачають внесений монтаж камер відеоспостереження. Вони відрізняються експлуатаційними можливостями, просунутим програмним забезпеченням, механічною міцністю і розширеним функціоналом.

Гідні за характеристиками комплекти пропонує і фірма iRoad. У сімействі цієї марки можна знайти компактні моделі, забезпечені модулями Wi-Fi і GPS. Якщо потрібен відеореєстратор з антирадаром прихованої установки, то вибір варто робити на користь продукції цього виробника. Як відзначають власники модифікації V9, прилад стабільно відстежує параметри розташування, реєструючи дані про позиції всіх сучасних радарів.

Цікаві варіанти пропонує і компанія BlackVue. Якщо потрібен комплект з двома камерами, то модифікація DR650-2CH допоможе вийти з положення. Ця версія включає основну та тильну камеру, забезпечену інфрачервоним випромінювачем. Тобто водій зможе отримати якісне зображення навіть в нічний час.

Загальні відомості про відеореєстратори прихованої установки

Концепція прихованого монтажу спочатку обумовлює цілий ряд конструкційних особливостей, якими відрізняються відеореєстратори такого типу. В першу чергу все без виключення моделі характеризуються невеликими розмірами. Типовий відеореєстратор з камерою прихованої установки являє собою комплект, що складається з декількох компонентів. Відеокамери часто мають мініатюрні розміри, що дозволяє їх інтегрувати в самі затишні зони. Зокрема, як у випадку з камерою заднього виду, для таких потреб може використовуватися центральне дзеркало. Деякі комплекти припускають інтеграцію в нього єдиною або однією з комплектних камер.

Що стосується головного блоку управління, то він повністю ховається з відкритого простору. Зазвичай його встановлюють в бардачок, але можуть бути й інші варіанти розміщення в залежності від можливостей конкретного салону. Незважаючи на очевидні обмеження по конструкционному виконання, які накладаються на такі прилади, в більшості випадків вони повністю відповідають сучасним експлуатаційним вимогам в характеристиках відеозапису. Це саме можна сказати і до функціонального забезпечення, яке отримує відеореєстратор. Прихована установка реалізується за допомогою кабелів HDMI, тому можна розраховувати на забезпечення якісного відеоматеріалу і фотознімків.

Загальна конфігурація підключення реєстратора

Технологія бездротового підключення при всіх своїх перевагах не завжди вписується в концепцію прихованої установки відеореєстраторів. Пов’язано це з тим, що такого типу камери в обов’язковому порядку повинні забезпечуватися елементом харчування і згаданим радиодатчиком. Отже, буде збільшений і розмір конструкції пристрою, що не йде йому в плюс з точки зору завдань маскування. Тому зберігає популярність і стандартна схема підключення із застосуванням кабелів. Пов’язувати електропроводкою, що включає кабель HDMI, необхідно кілька компонентів. Базовий набір буде містити контролер, тобто центральний блок обробки даних, монітор, камеру і кнопку управління. Також треба враховувати, що відеореєстратор для прихованої установки в авто може харчуватися і від прикурювача, і від автономного акумулятора.

У випадку з енергопостачанням від прикурювача необхідно спочатку підвести відповідний провід на 12 В до місця установки основного блоку. Далі кабель на 5 В відійде до монітора, а постачання камери реалізується через третій канал проводки. Але в даному випадку цілком себе виправдає і відеореєстратор з прихованою установкою, оснащений власним акумулятором. На відміну від мініатюрної камери, доповнення контролера власним джерелом живлення ніяк не відіб’ється на його маскування і техніці монтажу. в будь-якому бардачку цілком можна організувати невелику секцію для розміщення такої комбінації.

монтаж відеореєстратора

Якщо точок для установки камер може бути 3-4, то варіацій монтажу в рази більше. Одне лише дзеркало заднього виду дозволяє монтувати камеру декількома способами. Найбільш надійним рішенням вважається безпосередня інтеграція мініатюрної відеокамери в корпус дзеркала. Для цього необхідно в пластиковій конструкції виконати відповідне отвір і вставити в нього мініатюрну камеру так, щоб вона мала хороший огляд. Інша схема, по якій виконується прихована установка відеореєстратора в автомобіль, передбачає зовнішню інсталяцію по відношенню до того ж дзеркала. Тобто невеликий корпус з камерою встановлюється попереду по відношенню до корпусу з дзеркалом.

Сама ж фіксація здійснюється різними способами. від механічних кріплень у вигляді скоб, затискачів та кронштейнів до клейових складів. Також буде не зайвим передбачити кошти антискрип. Це склади, призначені для пластикових деталей, які вільно розміщуються один з одним. Практикується і відкритий монтаж на головній панелі в салоні. У цьому випадку проводиться механічна фіксація невеликої камери, але таким чином, що в процесі експлуатації користувач може при виході з автомобіля скласти пристрій в спеціально підготовлену нішу без демонтажу. При цьому сучасні виробники пропонують чимало рішень, що дозволяють полегшити процес підключення. Зокрема, набуває все більшого поширення модуль бездротової передачі даних, який певною мірою робить незалежним відеореєстратор. Прихована установка в даному випадку і зовсім не вимагає прокладки проводів, так як дані транслюються через радіоканал.

Плюси і мінуси прихованою установки

До переваг прихованих в встановлення відеореєстраторів можна віднести можливість непомітного розміщення електроніки зі збереженням функції трансляції сигналу з спостережуваної зони. Такий підхід до встановлення має перевагу не тільки з точки зору безпеки. Компактне розміщення вигідно і через економію місця в салоні. Багато користувачів часто відзначають незручність експлуатації габаритних конструкцій з масивними кріпленнями. Мініатюрні камери з прибраним контролером позбавлені таких недоліків. Але натомість користувач отримує чимало негативних чинників такого вибору.

До недоліків відноситься, наприклад, складність монтажу. Якщо в роботі зі звичайними моделями досить лише зафіксувати один прилад і підвести до нього необхідну проводку, то відеореєстратор з виносної камерою прихованої установки вимагає окремого підходу до кожного компоненту. Більш того, при інтеграції мініатюрної камери в нішу дзеркала заднього виду і зовсім може знадобитися використання спеціального інструменту для свердління отвору в пластиковому корпусі. Це саме можна сказати і до електромонтажних операціями, пов’язаними з необхідністю здійснення прихованої проводки під обшивкою в салоні.

Установка моделей з двома камерами

Потреба в застосуванні двох камер виникає не завжди, але зайвим такий функціонал точно не буде. Відмінності в камерах полягають в експлуатаційних характеристиках і нюансах монтажу. Сьогодні існують дві основні конфігурації розміщення таких моделей. Найбільш популярна схема передбачає установку головного модуля біля дзеркала. Вона ж буде надавати основну інформацію про те, що відбувається перед автомобілем. Друга камера може інтегруватися Поблизу основного апарату відеозапису, однак звернена вона буде не вперед у напрямку руху, а в салон. тобто назад. Таким чином, здійснюється система двостороннього відеоспостереження. Але і це ще не все. Як правило, відеореєстратор з двома виносними камерами прихованої установки через перевищення в розмірах комплексу позбавляється дисплея.

При необхідності цю ваду можна виправити, доповнивши комплект окремим монітором або реалізувавши підключення до системи мультимедіа. Але виробники рекомендують більш сучасне рішення. Такі комплекти спочатку забезпечуються підтримкою інтерфейсу Wi-Fi. Це означає, що користувач може отримувати дані з камер спостереження на портативний пристрій, в тому числі на смартфон.

Підготовка до прихованої установки

Перед безпосередньою установкою камери і блоку управління визначається місце розміщення обладнання. Власне, відповідні точки будуть очевидні вже після покупки комплекту. зазвичай конструкція тих же камер передбачає інсталяцію в конкретних ділянках. Наприклад, це може бути вищезазначене внутрісалонне дзеркало заднього виду, лобове скло або центральна панель. Головне, щоб прихована установка камер автомобільного відеореєстратора дійсно забезпечувала ефект маскування або, по крайней мере, не допускала візуально відкритого присутності обладнання в салоні.

Як вибрати відеореєстратор з прихованою установкою?

В процесі вибору повинні враховуватися різні характеристики. від конструкційного пристрою і методу інсталяції до способу управління приладом. Важливо спочатку розрахувати, яким чином буде здійснюватися взаємодія з реєстратором. Це може бути і класична схема, що передбачає формування комплекту камера. монітор, і більш технологічна конфігурація, в якій задіяні модулі бездротової передачі даних, в тому числі на мобільні пристрої в віддаленому режимі.

Що стосується цінників, то автомобільний відеореєстратор прихованої установки в середньому доступний за 10-15 тис. Руб. Це оптимальний розмір плати для моделей, що пропонують стандартні набори функцій. Однак вимогливим і вимогливим до якості автовласникам варто придивитися до апаратури, доступною за 20-25 тис. У такій техніці передбачається начинка з передовими сенсорами і датчиками руху, навігаційні моделі та інші допоміжні опції.

READ  Замена тормозной жидкости на Kia RIO 3. Зачем менять тормозную жидкость

КАК УСТАНОВИТЬ видеорегистратор. Быстро. Просто. Аккуратно.

монтаж відеореєстратора

Якщо точок для установки камер може бути 3-4, то варіацій монтажу в рази більше. Одне лише дзеркало заднього виду дозволяє монтувати камеру декількома способами. Найбільш надійним рішенням вважається безпосередня інтеграція мініатюрної відеокамери в корпус дзеркала. Для цього необхідно в пластиковій конструкції виконати відповідне отвір і вставити в нього мініатюрну камеру так, щоб вона мала хороший огляд. Інша схема, по якій виконується прихована установка відеореєстратора в автомобіль, передбачає зовнішню інсталяцію по відношенню до того ж дзеркала. Тобто невеликий корпус з камерою встановлюється попереду по відношенню до корпусу з дзеркалом.

Сама ж фіксація здійснюється різними способами. від механічних кріплень у вигляді скоб, затискачів та кронштейнів до клейових складів. Також буде не зайвим передбачити кошти антискрип. Це склади, призначені для пластикових деталей, які вільно розміщуються один з одним. Практикується і відкритий монтаж на головній панелі в салоні. У цьому випадку проводиться механічна фіксація невеликої камери, але таким чином, що в процесі експлуатації користувач може при виході з автомобіля скласти пристрій в спеціально підготовлену нішу без демонтажу. При цьому сучасні виробники пропонують чимало рішень, що дозволяють полегшити процес підключення. Зокрема, набуває все більшого поширення модуль бездротової передачі даних, який певною мірою робить незалежним відеореєстратор. Прихована установка в даному випадку і зовсім не вимагає прокладки проводів, так як дані транслюються через радіоканал.

Загальні відомості про відеореєстратори прихованої установки

Концепція прихованого монтажу спочатку обумовлює цілий ряд конструкційних особливостей, якими відрізняються відеореєстратори такого типу. В першу чергу все без виключення моделі характеризуються невеликими розмірами. Типовий відеореєстратор з камерою прихованої установки являє собою комплект, що складається з декількох компонентів. Відеокамери часто мають мініатюрні розміри, що дозволяє їх інтегрувати в самі затишні зони. Зокрема, як у випадку з камерою заднього виду, для таких потреб може використовуватися центральне дзеркало. Деякі комплекти припускають інтеграцію в нього єдиною або однією з комплектних камер.

Що стосується головного блоку управління, то він повністю ховається з відкритого простору. Зазвичай його встановлюють в бардачок, але можуть бути й інші варіанти розміщення в залежності від можливостей конкретного салону. Незважаючи на очевидні обмеження по конструкционному виконання, які накладаються на такі прилади, в більшості випадків вони повністю відповідають сучасним експлуатаційним вимогам в характеристиках відеозапису. Це саме можна сказати і до функціонального забезпечення, яке отримує відеореєстратор. Прихована установка реалізується за допомогою кабелів HDMI, тому можна розраховувати на забезпечення якісного відеоматеріалу і фотознімків.

Коректність підключення відеореєстратора своїми руками

Може вийти так, що дроти відеореєстратора підключені неправильно. В цьому випадку пристрій починає працювати некоректно. Тому, перш ніж самостійно підключати пристрій, найкраще звернутися до професіоналів. Також нерідко зустрічаються випадки, коли відеореєстратор «садить» акумулятор, через що потім у автолюбителя виникають проблеми.

Правила, яких необхідно дотримуватися після підключення відеореєстратора

Установка відеореєстратора без проводів

Для цього в першу чергу, потрібно визначити місце, де буде монтуватися відеореєстратор. Запам’ятайте що, він повинен бути розташований так, щоб не заважати огляду і не відволікати водія. Розглянемо основні правила, яких необхідно дотримуватися при виборі місця для реєстратора:

 • Обов’язкове розташування по центру лобового скла.
 • Направляється на дорогу, а приціл трохи нижче косильною волосіні горизонту.
 • Кріплення повинно бути добре зафіксовано і реєстратор не повинен міняти положення незалежно від місцевості, по якій рухається транспортний засіб.

Визначившись з місцем розміщення, потрібно знежирити і очистити поверхні для установки пристрою.

Підключення пристрою починається після того, як вибрано місце для його розміщення і встановлений кронштейн. Тепер необхідно розібратися з проводами харчування. Найчастіше реєстратори підключаються до прикурювача. Варто пам’ятати, що якщо дроти будуть тинятися по центру лобового скла, то будуть відволікати водія, а це неприпустимо. Один з варіантів розміщення проводки. це розташувати дроти під стелею машини.

Не забудьте залишити невеликий запас проводки, в разі, якщо знадобиться змінити місце розташування реєстратора. Це один із способів положення проводки. Можна також провести її через бардачок. Пам’ятайте, що який би не був обраний спосіб проведення проводки, прикріплюйте її вже до наявних джгутів, щоб провід не торкався рухомих частин машини.

Провід можна вивести також двома способами:

 • Вивести до прикурювача і підключитися за допомогою штекера.
 • Підключити всередині, що допоможе залишити прикурювач вільним.

Для другого способу необхідно дроти припаяти до штекера. Контакт, що знаходиться в центрі. дає 12V, а бічний контакт буде грати роль заземлення. Який саме з бічних працює, можна визначити, продзвонивши обидва контакти.

Відкриваємо панель виведення прикурювача. Спочатку необхідно вивести дроти до місця виведення прикурювача і закріпити штекер так, щоб він не стукав, а потім вже припаювати дроти від відеореєстратора до проводів прикурювача (найбільші за діаметром). Після того як всі дії зроблені, потрібно ізолювати місця з’єднання проводів і поставити на місце панель.

Ми розібрали один із способів підключення відеореєстратора, який може використовуватися при підключенні прихованої установки. Подивіться на відео, як встановити відеореєстратор в автомобіль своїми руками.

Як встановити відеореєстратор в автомобіль без проводів

Деякі моделі відеореєстраторів дозволяють фіксувати не тільки ситуації, що відбуваються зовні автомобіля, але і всередині салону. Головне завдання відеореєстраторів. це збір доказів, необхідних при вирішенні спірних ситуацій. Пристрій включає в себе відеокамеру і записуючий пристрій. Прихована установка відеореєстратора в автомобіль своїми руками без проводів має безліч корисних функцій:

 • Фіксація маршруту руху і стилю водіння (в разі якщо автомобіль орендований, робочий і т.д.).
 • Надання незаперечних доказів при вирішенні спірних ситуацій.
 • Запобігає, так звані «автопідстави».
 • Захищає від неправомірності співробітників ГИБДД.
 • Під час навчання водінню дозволяє переглянути і проаналізувати свої помилки.
 • Сприяє швидкому вирішенню питань, пов’язаних з дорожньо-транспортною пригодою.

Ціна установки відеореєстратора в автомобіль

 • Простий реєстратор, що включає в себе одну камеру. 2,5 тисячі рублів.
 • Реєстратор з виносної камерою. 3,5 тисячі рублів.
 • Реєстратор з декількома камерами. 6 тисяч рублів і більше, в залежності від кількості камер.

Подивіться відео по установці реєстратора в автомобіль своїми руками.

Установка відеореєстратора автомобільного

Thinkware 5 Для чого потрібен відеореєстратор у кожного відповідь буде вже свій.

установка відеореєстраторів

Хтось скаже, що у нього або у знайомих було ДТП, де даний прилад, був би дуже до речі і заощадив би гроші і нерви. Знайдуться і такі, хто пристосовує свій відеореєстратор для нічного спостереження за улюбленим авто. Відеореєстратор повинен бути інстальований так, щоб не зменшувати оглядовість. Провід живлення повинні бути заховані за обшивку автомобіля, а не бовтатися або звисати до прикурювача. Отже лише деякі можливості, які отримуєте Ви, встановивши відеореєстратор: Захист від автоподстав на дорогах.

Часто на форумах, в ЗМІ можна читати про те, що банди шахраїв досі орудують на дорогах і магістралях міст. Захист від конфліктних ситуацій на дорогах.

установка відеореєстратора

Нерідко виникають спірні, конфліктні ситуації, переростають в щось більше. Хамство, загрози на вашу адресу, псування майна, все це буде записано на камеру, що згодом може стати вагомим доказом у суді проти хуліганів.

Захист від ДТП за участю пішоходів, грубо порушують правила дорожнього руху, що знаходяться в алкогольному або наркотичному сп’янінні. Скільки разів ми спостерігали картину, як пішоходи вибігають на проїжджу частину поза пішохідної зони або на заборонний сигнал світлофора.

Захист від ДТП без визначення провини кожного з його учасників. ДТП, в якому немає свідків, і кожна сторона доводить свою правоту. Скільки разів такі відеоролики піднімалися в топ різних інтернет ресурсів і піднімали хвилю невдоволень? І тільки завдяки відеореєстратора вдавалося довести невинність автолюбителів. Захист від недбалості дорожніх служб.

Ями, нерівності дороги часом призводять до досить сумних наслідків. Автомобілю може бути завдано великої шкоди, часом ремонт навіть не можливий.

Також через неякісне ділянки дороги може статися ДТП, в якому постраждають люди і автомобіль. Все записано, все понесуть провину за своє ставлення до роботи і до нас, автолюбителям.

Можливість відобразити нестандартну ситуацію і поділитися нею зі своїми друзями знайомими, розмістити відеоролик на популярному відеопорталі або в соцмережі.

Установка відеореєстраторів в Автостудія. Великий досвід і знання особливостей всіх марок і моделей автомобілів. Багатоступенева система контролю якості проведених робіт. Тільки прямі поставки обладнання від виробників.

Переваги невидимою установки камери

Повна непомітність відеореєстратора не впливає на його роботу. Він буде сумлінно фіксувати все, що відбувається на дорозі. А якщо попадеться щось цікавеньке, можна потім і на YouTube викласти, зібравши безліч лайків.

У прихованої установки є безліч плюсів:

 • здатність виводити відеокартинку на монітор;
 • показ ролика на моніторі машини;
 • непомітна установка;
 • GPS-відстеження;
 • гідну якість картинки;
 • хороший кут огляду;
 • можливість підключення датчиків руху-прискорення.

Навіщо потрібна прихована установка відеореєстратора

Вихід в цьому випадку один. встановити відеореєстратор так, щоб його не було видно. А проводку з цього потайного місця пропустити крізь гумки і заховати в бардачку. Таким чином, можна встановити відразу декілька камер, в тому числі заднього виду і ту, яка буде знімати салон.

Мініатюрну приховану камеру можна закріпити, наприклад, на дзеркалі заднього виду. А провід живлення реєстратора буде захований, не займаючи зайвих роз’ємів. При цьому включення-виключення налаштовується разом з включенням-виключенням запалення.

READ  Peugeot 308 погано гріє пічка причини

Це набагато зручніше, ніж постійно рухати тумблер, коли збираєтеся виїжджати. Так що звертатися до нього доведеться тільки в разі потреби переглянути відеозаписи.

Як приховати апаратуру

Щоб камери не було видно ні всередині, ні зовні, слід дотримуватися такого плану:

 • блок ховається в бардачку;
 • передню камеру встановлюють на вітровому склі в безпосередній близькості до крайки;
 • задню камеру монтують на задньому склі;
 • дроти простягаються під обшивкою від основного блоку, підключаючи до пристрою.

УСТАНОВКА ЛЮБОГО ВИДЕОРЕГИСТРАТОРА ЗА 5 МИНУТ НА ЛЮБОЕ АВТО

Задні скла зазвичай тонуються, так що вічко камери буде не видно. А ось з переднім відеореєстратором доведеться повозитися, так як зустрічаються моделі різної конструкції, форми, розмірів вічка і кріплень.

Щоб не привертати уваги до камери, можна вибрати модель, яка імітує датчик дощу і світла або будь-яке інше обладнання машини.

Прихована установка відеореєстратора

Але існує одна проблема. злодюжки, побачивши камеру в салоні, можуть спробувати розбити скло і заволодіти недешевої іграшкою. І навіть якщо заховаєте його в бардачок, це не гарантує цілісності пристрою.

Як заховати дроти від відеореєстратора

Крім непомітною установки відеореєстратора, щоб не привертати сторонніх цікавих поглядів, бажано приховати і стирчать від камери дроти.

 • дві гільйотини, щоб з’єднати дроти;
 • розетку прикурювача;
 • 1 м двожильного мідного дроту.

Найзручніше заховати кабель в бардачок. Для цього пропонуємо покрокову інструкцію:

 • Один палець просуньте в розетку.
 • Другим зачепите прикурювач і потягніть на себе донизу.
 • Витягнувши панель з прикуривателем, просуньте розетки до проведення.
 • За допомогою гільйотин підключіть прикурювач.
 • Підключіть його на другому кінці дроту, скориставшись пластиковими стяжками.
 • Провід пропустіть по стійці під обшивкою стелі і простягніть до дзеркала.
 • Підключіть кабель до реєстратора.

Тепер ви убезпечите свій автомобіль від цікавих поглядів, і при цьому завжди будете володіти повною записом подій, що сталися на дорозі.

Прихована установка відеореєстратора

Прихована система відеореєстрації. цей той же відеореєстратор, але виконаний в комплекті з декількох компонентів і встановлений таким чином, що непомітний або практично непомітний як зовні, так і всередині салону. Своєю появою такі системи зобов’язані автомобільним злодіям, які мають звичку виглядати в припаркованому автомобілі цінні речі (в тому числі електроніку) і не шкодують дорогих автомобільних стекол в гонитві за своєю здобиччю. Прихована установка відеореєстратора дозволяє захистити його від злодіїв і допомагає запобігти спробам проникнути в автомобіль з метою крадіжки дрібного майна.

У більшості випадків комплект поставки прихованих відеореєстраторів включає окремий блок управління і запису інформації, а також одну або дві виносні камери. Встановлюються такі системи, як правило, за стандартними правилами:

 • Основний блок приховано встановлюється в «бардачок» (бардачок) або іншу вільну закриту нішу в салоні;
 • Передня камера встановлюється у верхній частині вітрового скла, як можна ближче до крайки. так вона практично непомітна;
 • Задня виносна камера встановлюється у заднього скла автомобіля;
 • Провід камер простягають під обшивкою салону до основного блоку, підключають до харчування.

Вимоги до прихованості установки задньої виносної камери мінімальні, адже більшість легкових автомобілів в Росії мають сильно тоновані задні скла, за якими обладнання непомітно. А ось правильна установка передньої виносної камери відеореєстратора вимагає високої кваліфікації установника. Пошук місця установки, як правило, не займає багато часу. Вона залежить, в першу чергу, від конструкції, форми, розмірів камери і деяких особливостей місця кріплення дзеркала заднього виду в салоні, самого дзеркала і оббивки стелі.

Конструкційні відмінності між різними моделями «прихованих» реєстраторів стосуються компонування (системи з однією або двома камерами), технічних особливостей компонентів (наявність або відсутність монітора у основного блоку і ін.), А також геометричних параметрів компонентів (форма і розміри виносних камер). Поставляються в комплекті універсальні монтажні компоненти способи істотно спростити роботу установника.

Ще одна перспективна різновид прихованих відеореєстраторів. системи в корпусі «моноблок», що імітують штатне устаткування автомобіля (наприклад, датчики дощу і світла). Незважаючи на всі свої переваги (в тому числі в плані простоти установки), навіть такі системи можуть спровокувати зловмисника «заглянути» в салон.

 • Зовнішня камера може встановлюватися на окремому кріпленні, врізатися в штатні поверхні автомобіля або вимагати заміни деяких «рідних» компонентів. «Кардинальне втручання», як правило, передбачає зняття і розбирання дзеркала заднього виду, а також створення в ньому монтажного отвору. Камера в такому випадку розміщується всередині корпусу штатного дзеркала;
 • Заміна компонентів. це установка замість штатного нового салонного дзеркала заднього виду з вбудованою камерою. Такий спосіб дозволяє заощадити час і гарантує певний результат;
 • Установка виносної камери на власному тримачі. це, мабуть, найкращий в плані технологічності метод монтажу. Разом з тим, він нечасто може зрівнятися з двома попередніми способами установки відеореєстратора з виносної камерою в плані скритності.

Існують і інші місця і способи установки відеореєстраторів з двома камерами, але вони набули меншого поширення через наявність об’єктивних недоліків. У пошуках затишного місця для основного блоку не потрібно забувати і про необхідність залишити до нього зручний доступ. Виникає раз у раз необхідність переглянути записаний матеріал або змінити налаштування може доставити користувачеві чимало клопоту, якщо блок захований занадто ретельно. Пряме підключення харчування від відеореєстратора до гнізда прикурювача в разі з прихованою установкою системи неприпустимо. Воно не тільки явно вказує на наявність реєстратора в машині, але і неприйнятно в плані естетики і зручності перебування в салоні автомобіля.

Підключення до харчування і спосіб управління. важливий момент, на який необхідно звернути увагу ще до початку установки. Професійна установка гарантує безпеку підключення для самого реєстратора і для штатного обладнання автомобіля. Наслідки некваліфікованого втручання (підключення без запобіжників) загрожують не тільки псуванням електроніки, а й загорянням в автомобілі.

Установчі центри додаткового автомобільного устаткування «Автоінжінірінг» пропонують послугу «відеореєстратор з двома виносними камерами прихованої установки» з гарантією. Компанія також надає документи, що дозволяють зберегти гарантію на автомобіль.

ТОП-5 відеореєстраторів прихованої установки

У новому огляді редакції «Авто-Профі» розповідаємо про найкращі відеореєстратори прихованої установки. У рейтинг потрапили класичні моноблоки і камери з імітацією під штатну деталь. Жодна накладка на дзеркало заднього виду конкурсний відбір не пройшла.

Якщо шукаєте реєстратор-дзеркало, краще відразу звернутися до консультанта.

Самая правильная установка видеорегистратора в автомобиль

Прихована і умовно прихована установка відеореєстратора в автомобіль. акуратний монтаж, непомітний ні з вулиці, ні з боку водія. Провід живлення пускається під обшивкою і нерідко підводиться до бортової мережі живлення безпосередньо. А сама камера настільки компактна, що легко ховається за дзеркалом заднього виду, вбудовується замість його короба або інтегрується з ніжкою.

Зібрали ТОП-5 моделей, які набрали найбільшу кількість балів на конкурсній основі. Рейтинг прихованих відеореєстраторів складається з бюджетних пристроїв і моделей в середньому ціновому сегменті. Реєстратори відфільтровані за ціною в порядку зростання:

Стартуємо з базового реєстратора Fujida zoom 4. Пристрій не підтримує розширений функціонал. Тому варто недорого. Зате якість зйомки і дизайн корпусу тут на рівні. Пристрій з легкістю встановлюється за дзеркалом заднього виду, що не сліпо водія підсвічуванням екрану. А для більш комфортної установки є два типи кріплення на вибір. вони включені в комплект поставки.

З додаткового: оптимізація відео в часто мінливих умовах освітлення. Пристрій компенсує засвічені ділянки. Наприклад, при виїзді з тунелю на сонці. При цьому кадри, в яких світла недостатньо, виходять яскравіше.

SHO-ME FHD 725 WI-FI. фактичний брат-близнюк попередньої моделі. Технічні характеристики, і правда, схожі. За винятком двох пунктів.

Перший. наявність Wi-Fi. Реєстратор від SHO-ME підтримує бездротовий зв’язок зі смартфоном, планшетом або ноутбуком. Тому дивитися знятий матеріал і зберігати потрібні фрагменти буде зручніше.

Другий. дизайн корпусу. Виробник відійшов від ідеї класичного моноблока. Тому модель виглядає непомітніше. Але підійде не всім. Камера не обертається навколо своєї осі, і зловити потрібний кут нахилу буде складно.

Наступний на черзі. CARCAM U4-FullHD. Реєстратор з двома камерами, Wi-Fi-модулем і роз’ємами для підключення до бортової мережі живлення. Установка займає трохи більше часу. Але в результаті. ніяких проводів і акуратний монтаж, непомітний з вулиці.

CARCAM U4-FullHD входить в серію реєстраторів для установки за дзеркалом заднього виду. Карк пропонує п’ять моделей, які відрізняються здатністю і форм-фактором. Якщо вибираєте CARCAM U4, переконайтеся, що прилад знімає в Full HD. У серії є точно такий же прилад з дозволом HD. Тільки якість оптики, кут огляду і деталізація кадру у молодшій версії гірше.

Якщо шукаєте камеру з високою роздільною здатністю, розгляньте Muben mini. Реєстратор знімає в Super HD або Full HD на вибір. При цьому частота кадрів може регулюватися до 60 к / c: тоді шансів впіймати дрібні деталі в русі в два рази більше.

Переглянути знятий матеріал можна з екрану смартфона. Для цього є фірмовий додаток, яке підтримує перегляд відео в реальному часі і в записі, настройку параметрів зйомки, оновлення ПО і скачування вибраних файлів в галерею.

З додаткового: антибліковий фільтр. Він потрібен, щоб чистити кадр від відблисків від лобового скла. Однак використовувати його потрібно з обережністю. При неправильному налаштуванні він садить експозицію, і кадр стає темним.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS