Японська коробка на Niva

Передавальні числа КПП AISIN (Японія) VAZ серія I передача 3,704 3,667 II передача 2,020 2,100 III передача 1,369 1,361 IV передача 1,000 1,000 V передача…

Японський двигун на Niva 2121

Навіщо деякі власники встановлюють двигун Niva від іномарки? Старі радянські автомобілі на зразок ВАЗ-2121 “Niva”, ВАЗ-2107, ВАЗ-2108 зараз можуть здатися щонайменше

Хитрощі Життя

Додайте сюди текст або видаліть його.

ЗАМЕНА ПОРОГА НА НИВЕ ЗА 4 ЧАСА

Японський мотор у класику

Купив автомобіль ВАЗ 2107 ВАЗ 2106 дизель від Golf 2, витрата 4л/100км задні дискові гальма. який двигун від іномарки можна поставити на ВАЗ 2106?

Яндекс навігатор на LADA Vesta

СітіГід LADA Vesta – це мультимедійна навігаційна система для автомобіля LADA Vesta, що відповідає всім стандартам навігаційних пристроїв нового покоління. Додаток дозволяє не тільки чудово орієнтуватися.

Плюси Чудова ергономіка. Прийнятна розгінна динаміка. Гарні гальма. Прекрасна керованість на всіх швидкостях. Невелика ціна. Мінуси Шумна робота зчеплення. Мотоцикл вироблявся тільки для європейського та…

Реєстр.: 06.01.2011Повідомлень: 244Звідки: м.КотельничВік: 32Авто: ВАЗ 21213,1997

Реєстр.: 30.05.2011Тем / Повідомлень: 1 / 149Звідки: Москва, СЗАОВік: 57Авто: 2131, 2003р.в.

Після розтину порогів іржу прибрало хутро способом по можливості до металу, звичайно в кутах і важко жоступних місцях це зробити не вдалося. Потім кілька разів обробив перетворювачем іржі фірми Хорс. Після кожної обробки все здирав шкіркою, знежирював та знову покривав перетворювачем. Те саме зробив з підсилювачем, т.к. вирішено було залишити його. після всього виконаного розкривав кислотним ґрунтом, потім 2к акриловим ґрунтом і зверху запиляв фарбою з балончика який був у наявності. Після того як все було готове зачистив місця, де буде зварювання до металу. Місця з’єднання деталей промазав пластиліном, вважаю це найефективнішим способом захисту від корозії.

Щодо підсилювача, купив дві штуки в “Русі” виробництва здається Гомель, природно натуральна лажа. Метал тонкий, штампування погане. Ціна десь в районі 90 руб за шт.

Реєстр.: 20.07.2010Повідомлень: 748Звідки: Пермь 59Вік: 42Авто: Niva 44_М, 213100, 10

Почав учора займатися порогами. Спершу, хотів залишити частину зовнішнього порога та рідний з’єднувач, але після видалення частини порога вирішив замінити все на новий метал.

Видно, що з’єднувач не в кращому стані

За вечір вдалося вирізати весь зовнішній поріг, підрівняти підсилювач під вварювання профілю та відрізати частину з’єднувача. Також виявив дірку вздовж заднього піддомкратника — доведеться міняти майданчик будиночка, добре заздалегідь купив її про всяк випадок, та й нові будиночки поставлю.

Обрізав всю трібуху, що залишилася (залишки з’єднувача, майданчик кріплення поздовжньої тяги, піддомкратники, підсилювач), далі була зачистка від іржі — провозився довго, двічі обробляв усе перетворювачем іржі і чистив, чистив, чистив. Після “відносин” з іржею обробив все якоюсь ґрунтовкою (підігнав знайомий зі старих запасів), заодно заґрунтував і арки. Дивимося

Реєстр.: 24.05.2007Тем / Повідомлень: 1 / 457Звідки: НовосибірськВік: 39Авто: Chevrolet Niva (ВАЗ-2123) 2004 р. “срібло”

Реєстр.: 10.01.2009Тем / Повідомлень: 9 / 836Звідки: MoscowВік: 46Авто: ВАЗ 2131, 1.8, 2004

Реєстр.: 12.05.2009Повідомлень: 55Звідки: Ахметов citiВік: 48Авто: ваз2121

Реєстр.: 31.01.2009Повідомлень: 2Звідки: сергиев посадВік: 41Авто: 21213

Реєстр.: 24.12.2008Повідомлень: 26Звідки: ХарківВік: 44Авто: ВАЗ 2121(90), 1,8 карб, куплена 14,01,09

Реєстр.: 30.12.2008Повідомлень: 219Звідки: ВолзькийВік: 45

Реєстр.: 08.05.2009Повідомлень: 32Звідки: Архангельська облВік: 45Авто: ВАЗ 21213 1997

Реєстр.: 30.12.2008Повідомлень: 219Звідки: ВолзькийВік: 45

READ  Скільки олії в передньому мосту Niva

брали 4 задні короткі тяги моста, відрізали по 1 юшку. потім від іншого вуха залишали лише невеликий сегмент, який згодом і приварювався до труби. діаметр тяг 16 мм. на кінцях приварених штоків нарізалося різьблення. плюс на шток одягався шматок трубки і приварювався теж до труби. трубки служать якимось обмежувачем. штоки вставляються в піддомкратники і затягуються зі зворотного боку гайкаї.

а ось фотка кенгура

порог, niva, 2121, рука

Реєстр.: 24.07.2008Повідомлень: 556Звідки: ІркутськВік: 35Авто: 21214 2006р. 21213 1994р.

Цю конструкцію робив не я, тому можу досить об’єктивно критикувати роботу і вирішив поділитися вдалою загалом схемою реалізації захисту днища, порогів, бамеру та кенгуринів, з’єднаних у зборі в одне ціле. Цей захист витримав усі суворі випробування, яким була змушена піддаватися мисливська ніфка, в порівнянні з якими багато покотушки здаються дитячими забавами в пісочниці. Проте не обійшлося без вад. Майстер який це все робив, мені не знайомий, і, схоже, він дуже непогано розбирався в тому, що він робить. Але для ВАЗ 2121 робив такий захист уперше, і не зовсім розумів специфіки цієї машини в порівнянні з важкими рамними позашляховиками. Усе це господарство важить близько 150 кг. і більшість ваги лягла на передню підвіску, котою це задарма не минає. Технологія виготовлення не така складна, як здається. В даному випадку труба 50мм ріжеться і з’єднується в місці вигину відводами, які обрізаються так, щоб отримати необхідний кут, обварюється по колу, стики на видних місцях шліфуються болгаркою. Труби на 25, 20, 15 гнуться трубогибом. Щоб мати уявлення загалом, я намалював схематичний малюнок захисту днища в масштабі 1:10. Розміри не дуже які точні, малював поспіхом і десь від руки, але можна роздрукуватися у форматі А4 на весь лист і за допомогою лінійки приблизно розрахувати необхідні матеріали якщо хтось наважиться робити щось схоже.

Спереду бампер був видалений на його штатне кріплення, підвішений новий потужний, але й важкий бампер зроблений з труб, на який встановлена ​​електролебідка. Таким можна валити невеликі дерева у лісі. Місця з’єднання його показані на схемі бірюзовим кольором.

Від бампера до поперечки передньої підвіски тягнеться захист піддону двигуна, який разом із рештою захисту днища швидше відіграє роль лижі. Це дозволяє накатом долати перешкоди побіжно так би мовити, можна не побоюватися пня, що потрапив під неї. Зроблена з обрізаних навпіл труб. які з’єднують дві поперечні труби на 20. Кріпиться болтами одним краєм до переднього бампера інші до лонжеронів через спеціальні кронштейни. Точки кріплення на схемі показані фіолетовим кольором.

Далі йде захист переднього моста із цільного листа заліза, що закриває його повністю. Кріпиться переднім краєм до поперечки передньо-підвіски, іншим до передньої поперечної труби силових порогів. Показано. жовтим кольором.

І остання стадія. захист роздавальної коробки, зроблений так само як захист піддону двигуна. Кріпиться на чотирьох болтах до з’єднувальних труб порогів. Кріплення. зелений колір.

Але не обійшлося без вад. Синя смуга на схемі це частина передньої поперечної труби порогів, яку довелося вирізати, тому що вона не дає зняти коробку передач. Хоча пороги тримаються на болтах і теоретично можуть зніматися, але в сервісі категорично відмовилися знімати цю конструкцію. У принципі, я їх розумію. Після різноманітних пригод весь цей захист сильно деформується і навіть при знятті трьох частин навісного захисту доводиться добряче попітніти, щоб потім потрапити чотирма болтами в приварені до кронштейнів гайки. А вже наживити різьблення одночасно у восьми місцях досить важкої, конструкції, що перебуває в стані напруженої деформації. Завдання не менш легке ніж змінити зчеплення на Niva. Обрізавши цю ділянку, ударостійкість була хоч і не критично але знижена, тому що при ударі тепер гнуться кронштейни відповідного порогу і як наслідок проблеми з одяганням знімного захисту назад роздавання і переднього моста. Рішення. раємна ділянка труби з’єднується на фланцях болтами, і при необхідності зняття КПП відкручується та витягується. Я поки що забив, але потім реалізую. Також безперечно треба вдосконалити точки кріплення цього захисту, щоб його можна було таки без проблем зняти і поставити одній людині. Ці та інші недоліки я сподіваюся виправити у проекті “Захист днища 2.0” вже власної розробки та виконання. Далі буде.

READ  Як замінити гидрокомпенсатори на Niva Chevrolet

Види обважень на «Niva 2121, 2131, 21214»

Обважування умовно можна поділити на два види – силовий та пластиковий. Перший не тільки захищає кузов «ВАЗ 2121 2121» у складних жорстких умовах від пошкоджень та відколів, а й несе допоміжну функцію. Здебільшого захисні обважування виготовляються з металу. Другий тип обважування – пластиковий, він встановлюється здебільшого для краси. А тепер про кожного детальніше.

Силовий бампер

Він з’явився на світ майже півстоліття тому, являючи собою простий швелер. Багато автолюбителів запросто варили його у своєму гаражі власними руками. З появою іноземних позашляховиків, вигляд силового бампера почав змінюватися. Зараз силовий бампер буває переднім та заднім. Модифікації представлених на ринку моделей відповідають різним потребам автовласника «ВАЗ 2121 2131».

Однак наявність різноманітних моделей бамперів не означає, що автомеханіки перестали варити обважування власними руками. Хоча такі посилені пристрої, не передбачені заводською конструкцією транспортного засобу, можуть надати своєму господареві ведмежу послугу.

Закон прямо не забороняє їх використання, проте при проходженні ТО автомобіль «ВАЗ 2121» напевно «загорнуть», а у разі ДТП вина водія з кустарним бампером виявиться під сумнівом. В будь-якому випадку, встановлюючи силовий бампер, внесіть зміни про автотранспорт у ПТС.

Задній бампер також має свої особливості та різновиди.

  • Це може бути просто частина металевої труби.
  • Труба може мати куточки під освітлення.
  • Самі куточки можуть виступати силовим бампером.
  • Металева основа може бути оснащена платформою, що дозволяє на неї вставати.
  • Труба має решітку для захисту задніх габаритних вогнів.

Задні обважування встановлюють, скоріше, для захисту в межах міста від несподіваних дій водіїв ззаду.

«Кошик» на дах

Незамінна річ для джиперів, які віддають перевагу подорожам, а не просто борсанню в бруді. Дозволяє взяти із собою набагато більше поклажі, ніж може вмістити штатний багажник “ВАЗ 2121 2131”. Крім цього, на «кошик» зручно монтувати «робоче» світло, як спереду, так і ззаду.

Мінуси: змінюється центр ваги, ВАЗ 2131 стає більш хитким. За вдалого збігу обставин може навіть «прилягти відпочити» — завалитися на бік, наприклад, у колії. Крім цього, занурені у обважування речі відкриті для дощу та снігу.

Виготовлення переднього бампера власноруч.

Якщо немає бажання віддавати гроші за готове обважування, його нескладно виготовити самостійно. Для цього знадобиться лише матеріал, інструмент та прямі руки.

Починаючи зварювання бампера, потрібно точно знати, яким чином проводити зварні роботи. Якщо шов вийде нерівним, буде прикро за зіпсований матеріал.

  • Метал завтовшки 4 мм, швелер, куточки. Точна кількість деталей залежить від моделі обважування.
  • Зварювальне обладнання
  • Болгарка, болти, диски.

Перед тим, як розпочати зварювання, потрібно зробити модель з картону. Так навіть зручніше буде приміряти майбутній бампер. Вирізаємо з металу деталі викрійки. Використовуємо болгарку та диски по металу. Згинаємо метал за допомогою пальника, захищаємо обличчя та руки.

Знімаємо все навісне з передньої частини ВАЗа 2131, встановлюємо основу для лебідки та закріплюємо бампер за допомогою болтів. Потрібно посилення лонжеронів, використовуємо металеві пластини. Після установки обробляємо бампер антикорозійним складом та фарбуємо.

Обважування на Niva: кенгурятник, пороги, дуги та сходи на дах

Російський позашляховик Niva, серед небагатьох вітчизняних автомобілів давно і міцно завоював любов автолюбителів всього світу. Звичайно, «Niva 2121 і 21214» не має легендарної прохідності знятого з виробництва «ЛУАЗу» або «УАЗу», що залишився в строю, але більш важкого, але серед представлених на ринку позашляховиків «Niva» — одна з найдешевших.

READ  Яку охолоджуючу рідину заливати в Niva Chevrolet

Цей автомобіль часто використовується в екстремальних умовах, він рятує рибалок та мисливців, невибагливий у ремонті за рахунок простоти конструкції та доступності запасних частин. Його часто вибирають для катань по пересіченій місцевості, борсання у бруді, їзді по болотистій грунті. Заслужено люблять «Niva 2131» і в сільській місцевості, ВАЗ 21214 він і є ВАЗ 21214, і полагодити його серед лісу за допомогою викрутки, пасатижів та мотка ізоленти не становить труднощів.

Вітчизняний автопром ніколи не балував автовласників різноманітністю тюнінгу, а досвід експлуатації показує, що потреба у ньому є. Часто, після покупки автомобіля ВАЗ 2121 багато автовласників придивляються до додаткових захисних і декоративних елементів. обважень, які не тільки надають брутальний зовнішній вигляд позашляховику, а й несуть збережену місію. Йдеться, звичайно ж, про дуги, пороги, кенгурини, фаркопи, силові передні та задні бампери та інші захисні аксесуари.

Пластикові обважування

Цей тип обважування встановлюється на Niva 21214 швидше для краси та задоволення амбіцій її власника. Використовується як можливість надати машині індивідуальності. На бездоріжжі пластикове обважування не тільки марне, а й смішне в очах досвідчених джиперів. Кущі та дерева зривають з дверей накладки, пластикові бампера кришаться та розлітаються на шматки при контактах з твердими предметами.

Окрім цього, глина, яка «замилила» колеса і забила колісні арки, легко відриває пластикові бампера. Традиційно вважається, що пластик додає автомобілю аеродинаміку, але уявити «Niva 2121 і 21214», що мчать по шосе зі швидкістю 150 км/год, звичайно, можна, але для таких швидкостей автомобіль не призначений. Саме тому виробник зробив його незграбним, а не обтічний.

Думки щодо встановлення пластикового обважування серед нивоводів ходять різні. Одні борються за його монтаж, стверджуючи, що пластик захищає метал “ВАЗ 2121 2131″ від попадання зайвої вологи. Інші власники ВАЗу 21214, і небезпідставно, переконані, що пластик якраз сприяє появі іржі.

Процедура встановлення обважування часто відбувається в гаражі, власними руками, а через рік-півтора автовласники стикаються з тим, що кузовом пішла іржа і навіть наскрізна корозія. Це пов’язано з тим, що в щілини між металом і пластиком забивається бруд, який під вплив вологи довго залишається вологим, і, контактуючи з металом кузова, гниє і цвіте.

Метал ушкоджується, а волога довершує свою справу. Перед монтажем обважування майстри намагаються ретельно обробити кузов антикорозійним засобом або мастикою. Обважування кріпиться на двосторонній скотч, рідкі цвяхи і пістони, бампера садяться на саморізи. Ціновий діапазон нижче, ніж у металевого обважування.

Пластикові обважування при ДТП ламаються на дрібні частини, не захищаючи «Niva 2131», але й не травмуючи пішоходів та інші транспортні засоби.

пороги на ниву своими руками

Сходи на дах

Сходи виготовляють з металу і приварюють до задніх дверей. З її допомогою можна дістатися до даху, укладати та кріпити вантаж та проводити роботи з багажником. А також піднятися по ній, якщо автомобіль кудись занурився. Таке обваження витримує вагу до 100 кг. Крім цього, сходи на дах оцінять на автомийці, коли заляпаний “по вуха” автомобіль “Niva 2121” приїде до них після покатушок.