Помилка 30101 Opel Astra h

Помилка 30401 Opel Astra Н 1.8

Слід задуматися про підміну, якщо: Opel Astra Н. Заміна гальмівних колодок гальмівного механізму заднього колеса Перевіряйте стан гальмівних колодок при кожному технічному обслуговуванні см.

Перевірка ступеня зносу гальмівних колодок і дисків Opel Astra h. Гальмівні колодки потрібно Замінювати при зносі накладок мало допустима товщина фрикційних накладок. 2.

P, P і P. препядствия з запірним клапаном паливної дозволяє вести бухгалтерський облік софт. На початку струму немає, і доведеться знаходити обрив в ланцюзі по іншому обмотці самого клапана. Однак, перш за все, кілька корисних порад.

Як усунути своїми руками помилки на Opel Astra gtc? форум Opel Astra

На АКПП для цього: Вставляємо ключ в замок запалювання. Якщо блокіратор двигуна бесьключевой, то проблема може полягати в електронній мітці. Потрібно перевірити батарейку в ключі і зробити діагностику блоку управління іммобілайзером.

Помилка може проявлятися в результаті установки на транспортний засіб охоронної системи з автоматичним запуском двигуна. Необхідна перевірка модуля, а також якості зв’язку з пристроєм. Причина проблеми може полягати в пошкодженні одного з проводів, підключених до блоку.

Виклав адмін: Критика автовласника на ім’я Герберт: М’який, прохідність супер Оригінальна назва: Свічки, модуль запалювання, помилка Opel Astra н або пропуски запалювання в першому циліндрі Ставте иридивие свічки запалювання на Opel Astra н і ви уникнете наслідків пов’язаних з модулем запалювання

Троітслабо тягне Opel. Помилки і Перевіряємо модуль запалювання Завів Opel Astra h gtc помилка 30101 після ночівлі авто в гаражі, і про жах машина вся здригнулася і затремтіла.

Помилки не було відразу Після виконання цих процедур на одометрі: Перевірка коректності регулювання фар повинна виконуватися ча Рульове колесо саме повертається в усіх напрямках, тахометр і спідометр стріляють танцями у всіх напрямках. Євген Bhartri Як і багато людей: Opel Astra H Який Акумулятор Акумулятор. накопичувач електрики в автомобілі.

Без нього машина Opel Astra h gtc помилка 30101 не поїде. Розбираємося, як обрати акумулятор Opel Astra H, як його зняти і встановити.

Як усунути помилки на Opel Astra gtc? 035108, 030101, 059761

Перевірку проводки і датчиків слід створювати тільки слабкострумових мультиметром. Інакше можна завдати непоправної шкоди електричним компонентів автомобіля і неодноразово збільшити вартість потрібного ремонту.

Приступати до обстеження проводки рекомендується скористатися електросхеми, точно належними по комплектації і року випуску з комплектацією і роком випуску вашого автомобіля. На машинах з пробігом разом з помилкою з’являються коди ісігналізірующіе про проблеми з електромагнітними клапанами фазовращателей розподільних валів двигуна.

Якщо не допоможе процедура очищення контактів, то доведеться змінювати ці клапани разом з шестернями розподільних валів. Після самостійної заміни ременя ГРМ нерідкі випадки появи помилок ісігналізірующіх про невірних фазах газорозподілу.

В такому випадку необхідно повторно перевірити правильність установки валів. Іноді причиною цих помилок є неправильна робота електромагнітних клапанів фазорегулятора можливо Opel Astra h gtc помилка 30101 поява з помилками і Виведення помилок на дисплей комбінації приладів наочно показано в ролику від автора Mr11vlad Неполадки в електропроводці Найпоширенішою проблемою всіх Opel Astra є заливання і окислення контактів блоку запобіжників і блоку управління двигуном.

Найчастіше це з’являється незабаром після миття лівої арки автомобіля і показується кодом Двигун при цьому запустити не вдається.

Коди несправностей Opel Astra H

Побачили на приладовій панелі “джекічан”? Улюблене авто перестало заводитися і Ви бачите загадкові цифри на приладовій панелі? Значить, настав час проаналізувати помилки на Opel Astra H. Розглянемо як астраводу перевірити їх самостійно.

помилки ABS

При виході з ладу системи ABS неполадки виводяться у вигляді двухзначной комбінації.

Найменування коду позначення
16 Пошкоджено або замкнута на заземлення електролінія, що підключає соленоїд клапана лівого переднього колеса. Код розпізнається тільки при русі на швидкості більше шести кілометрів на годину
17 Вийшла з ладу електричний ланцюг, що відповідає за управління клапаном соленоїда правого переднього колеса
18 Замкнута або пошкоджена клапанна волосінь задньої гальмівної системи
19 Вийшли з ладу реле клапанів. Зафіксувати помилку можна при наявності напруги, що подається на пристрій, що перевищує 5 вольт протягом тридцяти секунд
25 Вийшло з ладу або сильно зношене зубчасте колесо, яке відповідає за контроль частоти обертання. Цей код висвічується тільки тоді, коли колесо обертається мінімум на 25% швидше, ніж інші пристрої протягом двох хвилин
35 Чи не працює електричний ланцюг, що замикає реле насоса, що подає паливо назад. Реєстрація пошкодження можлива в разі, якщо відгук триває більше п’яти секунд
37 Пошкоджено волосінь, що відповідає за виключення педалі гальма. Зазвичай причина в обриві проводу датчика
39 Неправильна робота контролера лівого переднього колеса. Потрібно переконатися в цілісності кабелю і датчика
41 Зламаний або відключений датчик ABS на лівому передньому колесі. Потрібно викрутити колесо і спробувати руками увіткнути вилку в роз’єм, іноді вона просто відходить.
42 Ідентична попередньої помилка, але вже для контролера справа
48 Низька напруга автомобільного акумулятора. Завдання водія полягає в перевірці роботи батареї і діагностиці на предмет наявності кислоти в банках. Тестування рекомендується виконати на заглушеному або заведеному силовий агрегат
55 Вийшов з ладу керуючий модуль антиблокувальної системи

Для ручної і роботизованою коробки передач

Послідовність дій при наявності автомобіля з ручною або роботизованою КПП виглядає наступним чином:

  • Водій одночасно вичавлює педалі газу і гальма. Запалювання в цей момент має бути виключене.
  • Продовжуючи тримати педалі натисненими, потрібно вставити в замок запалювання ключ і повернути. Заводити двигун не потрібно.
  • На панелі приладів (там де відображається пробіг) відобразиться напис “ECN” (error code number) і виявлені помилок у вигляді кодів. Якщо помилок кілька, вони будуть відображатися по черзі. Щоб зрозуміти, в чому саме полягає проблема, потрібно розшифровувати код.

Розшифровка кодів помилок зі значеннями

Варіанти комбінацій бувають різними. все залежить від обраного методу. Пам’ятайте, що при запуску режиму самостійної діагностики на панель одометра виводяться шестизначні коди. При використанні персонального комп’ютера з встановленим фірмовим програмним забезпеченням. п’ять символів. Першим є буква, що дозволяє визначити тип поломки, і тільки потім виводиться комбінація.

Бюджетний сканер помилок OP-COM

Сканери OP-COM поділяються на дві категорії. До першої відносяться моделі, які підтримують синхронізацію з транспортними засобами, випущеними до 2012 року. Друга категорія. це пристрої, які, відповідно, заточені під синхронізацію з більш сучасними автомобілями.

Після підключення пристрій зможе запустити самодіагностику Opel Astra, за результатами якої користувач побачить записані в ЕБУ помилки.

Головні відміну від ELM327. можливість діагностувати практично всі помилки, а так само наявність деяких сервісних функцій, наприклад адаптація точки схоплення робота.

Як використовувати діагностичний роз’єм?

Зверніть увагу: оскільки помилки в автомобілі мають різний статус, далеко не завжди при їх появі загоряється лампочка Check Engine (кажучи по-нашому “джекічан”). Водій може і не підозрювати, що транспортний засіб знаходиться в частково справному стані. Для діагностики потрібно підключитися до блоку управління за допомогою спеціального сканера.

Діагностика в загальних рисах здійснюється за наступним алгоритмом:

  • Ноутбук або телефон, на якому заздалегідь встановлений фірмовий софт для розшифровки даних (наприклад OP-COM), підключають до блоку управління автомобіля через роз’єм OBD2. У Opel Astra H є спеціальна колодка, встановлена ​​в салоні. Зазвичай вона розташована під декоративною накладкою біля ручника. Щоб підключитися і вважати помилки, використовується фірмовий кабель з сумісним інтерфейсом (якщо у Вас не бездротове пристрій).
  • Далі необхідно запустити програмне забезпечення.
  • У програмі натискаємо спеціальну кнопку, яка запускає перевірку автомобіля. Іноді ПО зажадає вибрати двигун, а також типу кузова (універсал, седан або хетчбек).
  • Програма починає перевірку. Як тільки вона завершиться, на екрані демонструються всі помилки, виявлені в ході сканування. За отриманими даними, визначається подальша послідовність дій для усунення поломки. Виходячи з обраної програми, використовуваної для зчитування, інтерфейс також може продемонструвати робочі показники транспортного засобу.

ELM327. дешево, але нефункціональні

Є ціла пачка китайських сканерів на базі чіпа ELM327. Існують пристрої з різним інтерфейсом. WI-FI, bluetooth, USB. Їх основною перевагою є низька ціна і можливість працювати без проводів.

На момент підготовки цього матеріалу Але його робота пов’язана з цілою низкою нюансів:

  • Для використання сканера необхідно обзавестися спеціальним платним додатком, наприклад, Torque. Зазвичай ніхто не хоче переплачувати, тому доведеться шукати безкоштовну (читай зламану) версію.
  • Пристрій може не виявити всі помилки (особливо якщо порівнювати його з дилерськими сканерами типу GM Tech2 або MDI).
  • Інтерфейс хоч і адаптований під читання кодів, він не передбачає підтримку сервісних функцій, наприклад, програмування іммобілайзера, зміна параметрів електронного блоку управління і т.д.

Помилка 30101. Модуль запалювання закінчився).

Поїхали на рибалку, машина почала сіпатися злегка, вискочив чек. Туди назад, без особливих пригод. На наступний день діагностика педалями показала. помилка 30101. Пропуск запалювання в першому циліндрі. Є чотири варіанти у мене виникнення: Поганий бензин (ЛУКОЙЛ, ніби нормальний повинен бути), Свічки здохли (тільки 10 тиш тому нові іридієві), Зазор збився у свічок (лінь шукати ключ свічки на 16), Здох модуль запалювання. Думав обійдеться меншим, але немає!) Дістав модуль. Зовні ніби нічого, почав крутити першу гумку і хрускіт. Таке відчуття що пластик і гума злиплися. Найгірші очікування виправдалися. Він просто розсипався. Питання: В чому різниця котушок запалювання Delphi CE2000912B1A і CE20009-12B1? Яку брати? Начебто подивився у інших пишуть, що просто різні постачальники і склади.

Коментарі 53

Поставив вже новий модуль влітку CE20009-12B1 португальська. Бадьоріше стало все!

Який порядок відліку циліндрів на двигуні? Показує помилку в другому, а така ж дурниця в четвертому була (ну, по відліку зліва)

Відмінна інфа, дякую! А проблема була в свічках, замінив і все ок!)

а що якщо на пластиці є тріщина? критично?

Привіт, сьогодні така ж фігня (так хочеться сказати х я), з чого в один? Тільки за третім.

Скажіть будь ласка, як робиться діагностика педалями?

www.Astra-h.ru/ecn.html Наступного разу рекомендую запитати у гугла, швидше буде)

Скажіть будь ласка, як робиться діагностика педалями?

затискаємо дві педалі газ і гальмо включаємо запалювання, після починають видавати номери помилок де загальний кілометраж, коли з’являться всі нулі означає сканування пройшло, все 5 значні номери записуємо і гугл = D

дуже цікава запісь.у мене сьогодні (08.02.2016г.) така ж біда трапилася. машина пряма в дорозі засмикалася і загорівся чек і противобуксовочная система.

офіціали усно по телефону коментують, мовляв швидше за все це модуль, блін але у них він коштує 235 буду тепер альтернативні варіанти шукати

да, машина на гарантії, але офіціали мені вчора заявили, мовляв, якщо машині вже більше року, то це не гарантійний випадок. А у мене якраз, машина катається 1 рік 1 місяць.

дуже цікава запісь.у мене сьогодні (08.02.2016г.) така ж біда трапилася. машина пряма в дорозі засмикалася і загорівся чек і противобуксовочная система.

офіціали усно по телефону коментують, мовляв швидше за все це модуль, блін але у них він коштує 235 буду тепер альтернативні варіанти шукати

Помилка 30101 “Прощай модуль запалювання!” Opel Astra H

І все-таки Astra. машина турботлива, терпляче намотуючи щодня на вісь колеса по 200 км, чекала дня зарплати у господаря і не ламалася :)) Вранці минулої п’ятниці, здійснивши марш-кидок на 80 км все було штатно, а от увечері того ж дня, якраз після найулюбленішою усіма SMS-ки, рушив ввечері додому, з думками про те, що на вихідних відвезу нарешті спойлер на фарбування, а в будні заїду на установку. відпустка же! з самого початку руху відчув, що машина трохи тупить, але вирішив, що переробив і вже туплю я)), поїхав далі, після зупинки на заправці, де-то в центрі п’ятничного дачно-Балашихинського стійбища на Горьківка, виїжджаючи з території АЗС, зробив те, що і завжди. педальВпол, але замість звичного прискорення, машина засмикалась, а на приборке з’явилася “м’ясорубка” зупинився для перевірки ошібок.На АКПП для цього: Вставляємо ключ в замок зажіганія.Включаем запалювання (двигун не заводимо!) Натискаємо на педаль гальма і держімПереключаем селектор АКПП в положення “D” (Drive) Викл ючаем запалювання і відпускаємо тормоз.Нажімаем тепер уже разом педаль газу, педаль гальма і держім.Включаем запалювання (двигун не заводимо!) Чекаємо кілька секунд, утримуючи педалі, до появи повідомлення

За успішно виконаний квест отримуємо номер помилки:

Ну зрозуміло, які свічки, або модуль. Нові свічки були з собою, а ось ящик з інструментом днем ​​раніше відніс додому У підсумку по пробці повз не більше 2000-2500 оборотів, а решту дистанції йшов на круїзі 60-80 км / ч (2000-2500 оборотів).Добравшісь до будинки, зняв модуль і викрутив свічки.

Опель Астра H (Opel Astra H) затроил двигатель. Замена модуля зажигания

Перші дві свічки з пробою Зазори у всіх однакові

1мм. До речі, про свічках це Denso KJ16CR-L11, на машині пройшли близько 12 тисяч км, переважно трасовий пробіг, за часом близько 6 месяцев.Осмотрев модуль, знявши гумку так і не виявив місця пробою, замінив свічки, стер помилку оп-комом

Вирушаю на шосе для тесту, тапка в підлогу і знову “м’ясорубка” на приборке і тупящееся машина Посмішка до вух, знову повзу в бік будинку, розуміючи, що гроші заплановані на фарбування і установку спойлера за фактом підуть на покупку модуля)) По модулів багато всяких різних варіантів на ринку, але експериментувати бажання немає, тому тільки DELPHI, але і тут кумедна ситуація: CE2000912B1 нібито європейського виробництва (але швидше за все Китай) CE2000912B1А китайського виробництва, з одного боку для країн 3 світу тобто гірше, але не факт.Сравнівая ціни, стає зрозуміло, що котушка для “ніщебродов” стоїть на 500 руб. дорожче, ніж котушка для “білих людей”)) Вибір очевидний)) З урахуванням святкових днів, покупка затягнулася на тиждень, в результаті весь відпустку машина простояла під вікном. і у кого в результаті була відпустка. у мене або у неї?))

На коробці написано “Португалія”, на самій котушці, крім DELPHI і номера нічого немає. сумніви))

Новий модуль на законне місце, а стару котушку на досліди)))

Що хочу сказати за підсумком: 1) Часта зміна свічок не дає ніяких гарантій, що модуль проживе довге і щасливе жізнь.2) Чи не оригінальні свічки допомагають модулю одягнути білі чешки значно швидше)) 3) Не бійтеся великих витрат, бійтеся маленьких доходів 🙂 хто дочитав. молодець))

Перевірка котушки запалювання прямо на автомобілі

Цифра на 3-му місці означає тип несправності: Датчик рідини в АКПП P. Некоректна робота датчиків гідротрансформатора АКПП P. Несправність датчика, заміряли частоту обертання колінчастого вала Датчики Однією з поширених помилок на Astra GTC є ошібкакоторая позначає проблему з датчиком температури подається в двигун повітря. Ця проблема пов’язана з невдалою конструкцією модуля запалювання Opel Astra h код помилки 30101 Opel Astra, який часто виходить з ладу.

З’їздив до приятеля, зробили діагностику, помилка не змінилася, сфотографував її на телефон і почав шукати

Однією з основних причин такої помилки є пошкодження або перегнивання проводів, що йдуть до селектора коробки. У цьому випадку причиною може бути пошкоджена мембрана, що засмітилися форсунки уприскування або збиті параметри роботи датчика кисню.

Р Перевірте напругу клапана тиску наддуву. Відкидаємо останні 2 тобто, На машинах з АКПП може з’явитися помилка

Утримуємо педалі в натиснутому положенні до появи повідомлення на приборке. Коли вичавлюємо педалі, на гальмо потрібно натискати, докладаючи середні зусилля, а на педаль газу слід тиснути до упору, поки не почується клацання, це необхідно, щоб спрацювали концевики автор відео. VIDEO ZAG.

В кінці списку висвітиться код з 6 нулів. Якщо нулі з’являться відразу ж, це говорить про те, що неполадок немає.

V.A.Eremin

Код несправності знаходиться в перших чотирьох цифрах, в останніх двох зашифровано значення несправності. Якщо кількість цифр 5, то для розшифровки потрібно спереду додати нуль.

Розшифровка кодів Щоб розібратися з кодами помилок Opel Astra Н російською мовою, слід знати, розшифровку літерних позначень, які прийняті виробником. до них відносяться В, С, Р і U.

Неполадки з перемикачем B положення педалі або дросельної заслінки.

Р Неполадки первинної ланцюга паливного насоса. Високий або низький сигнал. Р Перевірте напругу клапана тиску наддуву.

Р Неполадки датчика коленвала. Відкидаємо останні 2 в цьому випадку це Якщо отримали помилку. спочатку додаємо нуль, потім відкидаємо останні 2 цифри.

Отримуємо помилку Р На машинах з великим пробігом може з’явитися повідомлення про помилку Ця проблема пов’язана із забрудненням або відсирівання електронної педалі газу.

В іншому випадку знадобиться розбирання і чищення контактної площадки педалі.

На нових машинах часто фіксувалася помилка. викликана неузгоджені роботою CAN-шини автомобіля через відключення акумуляторної батареї під час перевезення. У цих випадках помилка з часом йшла. На машинах з пробігом разом з помилкою з’являються коди і. сигналізують про проблеми з електромагнітними клапанами фазовращателей розподільних валів двигуна.

Якщо не допоможе процедура очищення контактів, то доведеться змінювати ці клапани разом з шестернями розподільних валів. Після самостійної заміни ременя ГРМ нерідкі випадки появи помилок і. сигналізують про невірних фазах газорозподілу.

В такому випадку необхідно повторно перевірити правильність установки валів.

Помилки і. Opel Клуб. форум автолюбителів Opel

autovizov.ru Astra 1.8 Троит, горить чек і система курсової стійкості

Іноді причиною цих помилок є неправильна робота електромагнітних клапанів фазорегулятора можливо спільне поява з помилками і Виведення помилок на дисплей комбінації приладів наочно показано в ролику від автора Mr11vlad Неполадки в електропроводці Найпоширенішою проблемою всіх Opel Astra є заливання і окислення контактів блоку запобіжників і блоку управління двигуном.

Найчастіше це з’являється незабаром після миття лівої арки автомобіля і показується кодом Двигун при цьому запустити не вдається. Для усунення проблеми необхідно роз’єднати контакти блоків і промити їх спеціальними миючими рідинами.

Контакти могли слід змастити спеціальним мастилом, що запобігає повторне окислення.

На машинах з АКПП може з’явитися помилка Поява помилки супроводжується поганим переключенням передач в русі.

Скільки може коштувати помилка P Opel Astra H ?: mrdamian

Заміна термостата Opel Astra Термостат грає важливу роль в фу Коди Помилок Kalina 1. Для якого призначена конструкція виникнення дефектів при роботі автомобіля електричний блок управління ЕБУ двигуном запам’ятовує помилки в пам’яті.

Потім помилки ЕБУ Kalina звичайно прочитати за допомогою бортового комп’ютера або спеціального обладнання для діагностики автомобіля.

Крім кодів помилок контролера можна помилка 30101 Opel Astra н самодіагностику Калі P, P і P. препядствия з запірним клапаном паливної дозволяє вести бухгалтерський облік софт. На початку струму немає, і доведеться знаходити обрив в ланцюзі по іншому обмотці самого клапана.

Однак, перш за все, кілька корисних порад. Перевірку проводки і датчиків слід створювати тільки слабкострумових мультиметром.

Інакше можна завдати непоправної шкоди електричним компонентів автомобіля і неодноразово збільшити вартість потрібного ремонту. Приступати до обстеження проводки рекомендується скористатися електросхеми, точно належними по комплектації і року випуску з комплектацією і роком випуску вашого автомобіля. Відмінності бувають дуже істотні не дозволять помилка 30101 Opel Astra н несправність.

Індуктивні датчики нерідко не призначені до діагностування. Якщо з’явилося коливання в справності такого датчика, має сенс спробувати поміняти його на заздалегідь справний.

Однак, в більшості випадків, може виявитися достатнім просто мало поміняти положення датчика. Поворухнувши. Такі пристрої досить чутливі до відстані між реєструючим датчиком і магнітною міткою. Не поспішайте. Дійте по черзі, намагаючись записувати вже виконані дії та отримані результати.

помилка 30101 Opel Astra h

Це допоможе уникнути власних помилок. P. несправності відсутні.

Це зовсім не означає, що їх. Просто ЕБУ їх не бачить, і знайти несправність засобами електричної діагностики немає можливості.

P. система доповідає що, що розімкнути ланцюг регулятора тиску палива. Серед основних причин. обрив проводки або обмотки соленоїда. Якщо ви поставили собі за мету переконатися тут, досить продзвонити сам регулятор і проводку в цій сфері від роз’єму регулятора до відповідного контакту роз’єму ЕБУ.

P, P і P Подібні помилка 30101 Opel Astra н також пов’язані зі збоєм в роботах регулятора тиску палива. На початку це означає, що характеристики регулювання порушені.

Винуватцем такої несправності в більшості випадків буває сам клапан. Для тих людей, хто розшукує потрібну для цієї мети інформацію, пропонуємо розшифровки кодів, можливі причини та методи виявлення поломок.

За базу взято коди Opel Astra H року випуску з двигуном внутрішнього згоряння об’ємом 1,8 літра.

Для автомобілів інших років випуску і об’єму двигунів якісь коди мають деякі відмінності. На АКПП для цього: Вставляємо ключ в замок запалювання.

Включаємо запалювання двигун не заводимо! Натискаємо тепер уже разом педаль газу, педаль гальма і тримаємо. P Підвищена напруга в помилка 30101 Opel Astra н вакуумного магнітного клапана. Можлива причина Р може складатися в замиканні провідників. P Код вказує на несправність приводного пристрою системи зчеплення.

Необхідно перевірити вузол, зокрема, його щітки, останні при зносі змінюються.

Найдокладніший список кодів помилок для всіх моделей автомобіля Opel

Також слід запустити тест приводу, оцінити його роботу. вузол не повинен заклинювати; перевірити напругу. P Вихід з ладу іммобілайзера або неправильний сигнал, що надходить з пристрою. Потрібно діагностика блоку управління вузлом, перевірка всіх контактів і цілісності проводів.

P; Код проявляється в результаті відсутності зв’язку між иммобилайзером і чіпом, встановленим в ключі. Якщо блокіратор двигуна бесьключевой, то проблема може полягати в електронній мітці. Потрібно перевірити батарейку в ключі і зробити діагностику блоку управління іммобілайзером. Помилка може проявлятися в помилка 30101 Opel Astra н установки на транспортний засіб охоронної системи з автоматичним запуском двигуна.

Тема: Як полагодити модуль запалювання і заощадити 250!

свічки поміняв нічого не змінилося. Завтра зніму модуль і подивлюся

Інакше і бути не може

Так! Все ОК! Все працює, чек погас! Дякую форуму!

Наврочив свій. Сьогодні помилки 0301 і 0304 причому виявляються по черзі

ну ось і моя черга прийшла. одного разу раптом, рухаючись почав троить, на холостих з’явилася невелика детонація і нестійкими оборотами з помилкою 030201, я дізнався, що незабаром стану щасливим володарем нового модуля запалювання. проте знайшов цю тему))), металеві ізолятори довелося зняти повністю тк місце пробою 2-го циліндра йшло під метал, місце пробою зачистив ножем і надфілем, Момент епоксидний клей в допомогу, залив, на ніч залишив, одягнув обидва металевих екрану і пішов пробувати. Як годинник. Поміняв свічки, які відходили 58 000 км. Поміняв на Bosch FR78x, поживемо побачимо наскільки це грунтовно, а новий М3 замовлю однако. спасибі, що дочитали, усім удачі і хороших доріг)))

Поясніть, навіщо зав’язувати георгіївські стрічки на машині і їхати, не обертаючись, повз голосуючого на дорозі ветерана в медалях і орденах? Пишаємося? пам’ятаємо?

помилка (жовтий кран) згасла, на 3-й день, після приблизно 13-ої заведення)))

Поясніть, навіщо зав’язувати георгіївські стрічки на машині і їхати, не обертаючись, повз голосуючого на дорозі ветерана в медалях і орденах? Пишаємося? пам’ятаємо?

Привіт всім. Підкажіть пож. як зняти металевий екран з МОЗ. ? (Боюся зламати)

Останній раз внесено зміни assksa; 29.02.2012 о 13:47.

Комрад а яким ключем отворанівать болти на МОЗ ?? ну ті які під ecotec Сорії за тупість. в пошук не відправляти)

Ну ось і мені “пощастило” (((позавчора МОЗ полетів (пробіг 83 тис.). Заколбасіло акурат після заправки на короби, висвітилася м’ясорубка з помилкою 30401 (4-й циліндр). Спасибі форуму за зекономлені кошти. Озброївся зірочкою на 40. вийняв МОЗ, зняв гумку з 4-ої котушки і переконався в наявності доріжки-прогара (з епоксидкой заморочуватися не став), купив новий МЗ (від дельфи). і Astra знову полетіла. струму поки помилка не зникла, але це справа часу. весь ремонт обійшовся в 3100. Про причини пробою МОЗ, мабуть ось з цим погоджуся:

Під кришкою виявив сліди від підтікання вологи. придеться колгоспів гумку по периметру.

Сьогодні загорівся “джеки чан”, машину заколбасіло аж страшно стало. Методом “педалювання” визначилася помилка 30101. Зняв модуль і точно. пробою, 1-й циліндр. На сьогодні місце пробою обмотав ізолентою. начебто допомогло. Завтра куплю епоксидку. буду ремонтувати. ЗИ Дякую за тему!

Вчора підремонтували модуль за допомогою епоксидної смоли, сьогодні поставив. працює як годинник)))

Вітаю всіх! Проблема не оминула й мене (103 т.км, 1,8XER), причому вона почалася невеликими пробою (на холостому ходу), я не особливо спочатку звертав уваги, потім протягом тижня-півтора все частіше і частіше, потім вже загорівся “Чек “і тоді початок ковбасити на трьох циліндрах, зрозуміло, що просто заміна свічок нічого не вирішила, прочитав форум, вирішив сам зробити все, вийшло!)) вже проїхав 3 т.км, все шляхом. “Чек” пропав через 300 км, помилка пізніше. Прикладаю фотки. Дякую за тему! Фото046.jpg Сам пробою (2 циліндр) Фото055.jpgНадфілем зробив жолобок (НЕ наскрізний) Фото058.jpgЕпоксідкой замазав (типу холодної зварювання Момент, але не для металів!) Почистив надфілем щоб гумовий пильовик встав на місце.

Останній раз внесено зміни Володимирка; 14.04.2012 о 19:21.

встановив, працює як годинник.

Поясніть, навіщо зав’язувати георгіївські стрічки на машині і їхати, не обертаючись, повз голосуючого на дорозі ветерана в медалях і орденах? Пишаємося? пам’ятаємо?

Погоджуся той же. Після першого ремонту пройшло трохи часу. Погода дуже волога. знову почалися симптоми пробою. Буду знову знімати і дивитися.

А через скільки можна вже їздити після ентого ремонту?

якщо поксіпол клеїти, то годинки через 1,5-2!

[QUOTE = Мішаня78; 4528148] якщо поксіпол клеїти, то годинки через 1,5-2! [/ QUOTE

Вчора на початку заміської поїздки загорівся чек і почав троить движок. Помилка 30200.

Заліз в інтернет, дізнався, що до чого і прийняв рішення продовжувати маршрут. У підсумку з помилкою проїхав 350 км. Движок не тягнув, всю дорогу блимав чек (рідше. Просто горів) доводилося їхати на підвищених обертах спорт режим.

На наступний день викрутив свічку з 2-ої циліндра, вся в смолі, встромив стару свічку Bosch. ситуація не змінилася. Став дивитися МОЗ. пробою. Рассверлени, залив епоксидкой Момент, почекав годинку, шліфанулі, помазав ще супер клеєм і обмотав ізолентою.

Дякую форуму, сподіваюся до продажу авто цього ремонту вистачить

Для довідки: пробіг 67000. Рідні свічки Bosch поміняв на 47000 на NGK.

Тема: Читаємо коди помилок (обговорення)

вобщем пробіг 38 000. пішов другий рік машині Горить гайковий ключик. До цього падав рівень олії на 0,5 літра. У сервісі просто долили і все. Щас видав помилку 111306 потім все нулики загорілися. Гучний ключик не гасне ужо тижнів зо два (((Що за помилка і як з цим боротися.

З грудня 2008 року і Hyundai Tucson 2,0 тубро АТ 4WD

sharek У мене загорівся ключик, коли у Карлсона згоріла одна сходинка.

Ця п’ять баллофф! Продай на GM за сто баксів!

якщо я правильно зрозумів, то моя помилка 111306 Це помилка 1113 і її значення 06 А що це за помилка? Підкажіть, а то не знайшов (

З грудня 2008 року і Hyundai Tucson 2,0 тубро АТ 4WD

у мене така ж фігня, записався в сервіс але чекати два тижні, але сказали їздити можна. Через знайомого в тому ж сервісі розмовляв з діагностом, прочитав йому помилку і переклад, він сказав що у них інше опис помилки, цікаво де правда. І на мою діагност був дуже здивовані коли дізнався що коди помилок можна читати самому. У кого горіла машинка з ключиком і чим закінчилося напишіть.

Низька напруга в ланцюзі датчика температури повітря на впуску (IAT) sharek якщо що дізнаєшся по цій помилки відпиши

якщо я правильно зрозумів, то моя помилка 111306

Низька напруга в ланцюзі датчика температури повітря на впуску (IAT)

Всім привіт, у мене то “двигун” горить то ключик, їздив на діагостіку сказали поміняти заправку.тіпа через бензіна.Но чомусь мені не верітся.Ошібкі видає такі:

Превед від лямбда зонда (не означає його несправність). При пропусках не дивно.

у мене така ж фігня може датчик температури на впуску винен?

Превед від лямбда зонда (не означає його несправність). При пропусках не дивно.

Дякую за інфу, а як на вашу кататися з такою проблемою без шкоди для авто можна? і що це-лямбда зонд?

“Помилка і повинна залишитися вона записується в пам’ять, з приводу скидання помилки відпишуся трохи пізніше треба поритися” Прівет.Обращаюсь знову до тебе за допомогою, якщо знайшов як обнулити помилки повідом, а то у мене ще 5нових вийшло.

Mistr Лямбда-зонд. це датчик кисню.

Свечи, модуль зажигания, ошибка 30101 опель астра н или пропуски зажигания в первом цилиндре

А про пропуски запалювання. зовсім не факт, що винен бензин. в першу чергу я б припустив замінити модуль запалювання (4 котушки над свічками одним монолітом). Мені здається це найімовірніше. До речі з цією помилкою ти докаталися до смерті датчика кисню і потім вже тобі буде складно поміняти по гарантії датчик. а коштує він грошей. Ключик і машинку тобі дилери повинні усунути за фактом появи. при таких помилках це їх турбота. а не посилки на нормальну заправку. Моєму тестю модуль без базару поміняли. навіть при тому, що він натякав, мовляв можливо він сам ліванул з каністри поганого бенза з водою.

Превед від лямбда зонда (не означає його несправність). При пропусках не дивно.

Засада в іншому. може розжаритися і обсипатися каталізатор.

Несправний модуль запалювання 2. Низька компресія (регулювання клапанів або кільця). 3. Сильний підсмоктування повітря 4. Мало чого ще. на відстані і не побачиш.

Дії: викручуємо свічки і дивимося. Нормальний колір нагару. рудий. Або зовсім його може не бути. Якщо свічка мокра, нагар чорний або білий. ознака неправильної роботи. У цьому випадку непогано б поміряти компресію. Якщо вона низька, то в кожен циліндр по чайній ложці моторного масла. Якщо після цього компресія зростає сильно і різко. то це кільця. Якщо незначно. то клапана (або притирати або регулювати зазори). Непогано б перевірити тиск у паливній рампі. Нижче 2 кгс / кв.см. погано. Або обратка або насос. Норма. в районі 6 кгс / кв.см.

Ще може бути банально вбив свічки поганим бензом і вже катаєшся на нормальному. У цьому випадку просто їх міняєш і буде тобі щастя.