плавають оберти

прогрів сьогодні машину поїхав на роботу спочатку все було нормально, трохи проїхавши відпускаючи газ оберти плавали від 5 до 10 і машина глухне, торік зіткнувся два рази з такою проблемою ганяв на діагностику сказали датчик холостого ходу поміняв два датчики вони на холостих видавали 20 поставив старий на місце все нормально працювало, через рік почалося знову, що може бути? може вода куди потрапила? машина 2005 року

Коментарі 14

Та й ще до того ж з’ясувалося, у мене немає датчика положення распредвала, якщо це звичайно на щось впливає

На старих шнивах немає датчика розподільного валу. Після 2006 року почали ставити

Доброго дня, оберти “залипають на 1500”, потім плавно падають до 800, але при зупинці тримають спочатку 1500, замінив датчик холостого ходу, регулятор, трос газу, бензонасос, проблема не пішла, зараз спробую продути трубку відведення газів

Самодиагностика Нива Шевроле, замена датчика холостого хода

тільки таку ж шану вилікував. Замінив свічки. Були загажені далі нікуди та зазори 1.2. Поставив нові проміжки 0.7 і всі ок.

особисто у моїй практиці із цим було три варіанти:1. накрився датчик регулятора холостого ходу (РХХ) без помилки діагностування як на панель, так і БК. допомогла заміна.2. накрився датчик положення дросельної заслінки (ДПДЗ) так само без діагностування помилки як на панелі приладів, так і на діагностичний комп’ютер. допомогла заміна.3. банально зірвався шланг сапуна з двигуна, прикрутив на місце. стрибати оберти перестали

READ  Точки підключення сигналізації Ford Focus 1

Я теж цього року влітку змінював датчик ХХ, теж оберти до 20 підлітали, потім цього ж дня поставив машину та пішов на роботу. Коли вийшов (через годину 5-6) оберти підлітали до 15, а потім коли машина прогрівалася падали до норми.

РХХ треба 21203. Тобі може 2112 ставили. Плюс до цього після заміни РХХ треба або клему з акуму скидати на 10-15 секунд, щоб обнулити ЕБУ, або через БК або діагностичний сканер, або робити кілька запусків двигуна, щоб РХХ нормально виставив кроки штока. Ще плавання обертів може бути через забитої на дроселі трубки-жиклера, на яку натягується тонкий шланг вентиляції картера. У ньому накопичується конденсат і на морозі замерзає. Потім у міру прогріву дроселя тосолом лід починає танути, а оберти плавати, доки конденсат не випарується. Також ця трубка може бути просто засрана гамном із системи вентиляції. Зніми та промий дросель та рідний РХХ жижей для промивання карборатора/інжектора, в т.ч. цю трубку, щоб вона наскрізь ротом продувалася.

Загадка инжекторного ДВС. Холостые обороты плавают. Высокие холостые обороты. ПРИЧИНА НАЙДЕНА!

Скільки їздиш у км розділити на 100, помнож на витрату в літрах, розділи на 20 і помнож на 0,1 і отримаєш точний результат у літрах спирту. Я, наприклад, не п’ю і мені вистачає 5 літрів на 2 зими. Ну, це так для сміху. А взагалі не пошкодуєш. Я три рази наривався в дорозі при мінус 30 градусах на бензин з водою. Залив спирту, чекаєш 1 хвилину і їдеш як не бувало. І бак на зиму постійно повний, менше конденсату утворюється.

При заправці взимку не полінуйся і заливай півсклянки спирту на 20 літрів бензину. І ніколи не знатимеш проблем з паливною апаратурою. Якщо правда фільтра змінюєш вчасно і не ллєш сурогат. Я постійно так роблю вже 15 років і на різних машинах. Більше скажу. Без пляшки спирту у багажнику взимку навіть не виїжджаю. Жив у Архангельській області неодноразово мене це рятувало. І жодного разу не змінював РПХХ.

READ  Де знаходиться номер двигуна на Chevrolet Aveo

Практика показує, що обороти, що плавають на Niva Chevrolet, можуть залежати від декількох факторів. Серед причин. неполадки в регуляторі холостого ходу, датчику положення дросельної заслінки, температурному датчику двигуна, впускному колекторі або з регулюванням кута дросельної заслінки.

Найчастіше з проблемою можна впоратися самостійно, не маючи спеціальних навичок. Але якщо виник хоч найменший сумнів, краще скористатися допомогою професіоналів.

Температурний датчик двигуна

При поломці пристрою приладова панель видає неправильні дані щодо температури двигуна. Для перевірки та зміни температурного датчика діють за наступним алгоритмом:

  • Готують автотермометр для роботи з високими температурами, тестер та металевий таз із водою для нагрівання на плиті.
  • Від’єднують роз’єми та підставивши таз, дістають сенсор із гнізда. На місце датчика ставлять заглушку.
  • Пристрій поміщають в холодну воду, що обертається в ГБЦ стороною. Вимірюють опір та ставлять таз на газ.
  • Виробляють виміри кілька разів за різної температури і порівнюють із даними норми в сервісній книзі.

Значні розбіжності говорять про необхідність замінити температурний датчик на новий.

плавають, оберти, niva, chevrolet

Чинники, що впливають на плаваючі оберти

При включенні автомобіля двигун пришвидшено прогрівається для набору оптимальної температури. Після цього за допомогою електронного блоку керування обороти знижуються до значень норми. Коли з якоїсь причини блок не спрацьовує, слід з’ясувати причину несправності.

Підвищена інтенсивність роботи двигуна призводить до плачевного результату – теплового удару, збою роботи в циліндровому блоці, прискореної амортизації.

Коли оберти на холостому ході плавають у Niva Chevrolet з інжектором, причини можуть бути такими:

  • несправна робота регулятора холостого ходу (РХГ);
  • вихід з ладу датчика положення дросельної заслінки (ДПДЗ);
  • проблеми у регулюванні кута ДЗ;
  • зламаний температурний датчик двигуна (ДТОЖ);
  • пошкодження впускного колектора.
READ  Антилід для стекол автомобіля своїми руками

Також можлива проблема. збій в електронному блоці управління.

Датчик дросельної заслінки. Chevrolet Niva

А що за проблеми з підсмоктуванням повітря були? Вирішилося все його заміною CatAlex Вирішилося все його заміною Фіга собі Ну у мене при гальмуванні трохи гуляють оберти. Але, знову-таки, тільки на газі.

Писав тут уже десь про це Але на його заміну я поки не готовий У мене здається така ж нісенітниця, але здається це прийшло з холодами: Виникало саме що “іноді”. Сьогодні з’їздив до Арха, такого не було.

Навпаки, кілька разів глух при зупинці на перехрестях.

Повернувшись, заправився “до повного”. На перехресті зупинишся, оберти секунд через 5 лише падають.

Способи вирішення проблем

Діагностика цієї проблеми вимагає деяких знань, оскільки в процесі може бути завдано непоправної шкоди двигуну. Тому необхідно уважно ознайомитися з інструкцією з експлуатації даного авто. Також важливо пам’ятати, що на авто Chevrolet Niva встановлюються бензинові двигуни інжекторного типу, тому підвищені обороти холостого ходу на прогрітому двигуні викликані швидше за все електронними компонентами авто.

Датчик температури двигуна.

Цей компонент найчастіше виходить із ладу, оскільки постійно піддається сильному впливу високих температур. Тому в деяких випадках краще розпочати пошук проблем із нього. Перевіряється він також за допомогою мультиметра. Після заміни може знадобитися чищення від помилок ЕБУ.