Підібрати шини та диски по марці автомобіля

Вибір дисків за моделлю автомобіля

Більшість автоконцернів, які виробляють легковий транспорт для масових продажів серед населення намагаються привести витратні деталі для кожної марки під єдині міжнародні стандарти для зручності їх заміни після зносу або пошкодження. Найпопулярнішими елементами в будь-якому авто, які підлягають заміні, є шини і диски. Так, по найпростішим показниками сумісності розмірного ряду виробів, рекомендованого виробником, а також характеристикам маточин. разболтовка і діаметру центрального отвору, кожен автолюбитель може підібрати колеса для свого «залізного коня» в будь-якій торговельній точці країни.

Диски на авто по марці автомобіля

Технічне керівництво до кожного автомобілю описує базові інженерні рішення в основних системах транспортного засобу, включаючи маточини для можливості вибору коліс. Так, знаючи конкретну марку і модель серійного автомобіля, водій може бути впевнений в наступних параметрах колісних дисків:

підібрати, шини, диск, марці

Базові параметри колеса

 • Всі диски на авто по марці автомобіля характеризуються головною єдиної величиною. діаметром посадкового отвори, яке необхідно для того, щоб колесо нормально підійшло на вісь маточини. Якщо даний показник не збігається з тим же параметром маточини, то власнику авто доведеться або переробляти її конструкцію, або використовувати проставочное пластини, які зношуються набагато швидше, ніж колесо. Ця розмірність для легкових авто коливається від 50 мм до 140 мм.
 • Кожен диск, незалежно від матеріалу, розмірності і способу виготовлення, має власну разболтовка, тобто кількість кріпильних отворів і діаметр кола їх розташування. Так, стандартне авто має від 4 до 6 шпильок і діаметр окружності, на якій розташовані отвори для них від 98 мм до 150 мм, і при позначенні маркування на колесі цей параметр вказується як 4 × 98, 5 × 114, 6 × 133 і т. д.
 • Конструкція кузова будь-якого авто розрахована лише на певну радіальні диска, і в залежності від класу, габаритів і маси транспортного засобу, головною характеристикою колеса є його діаметр по обіду в дюймах, від R12 до R24, і цей же параметр є визначальним для сумісності шини.
 • Також конструкція маточини і колісної арки мають два важливих показника, на основі яких підбирається диск. це його ширина, що варіюється від 4 до 12 дюймів, а також пов’язана величина. виліт колеса, або показник ЕТ. Даний розмір характеризує відстань від внутрішньої проекції обода до найближчої привалочной площині, і в залежності від її зростання, колесо утапливается під арку кузова.

Підбір дисків по авто: робимо правильно

Основа основ, «фундамент», на якому тримаються не тільки шини, а й сам транспортний засіб. це диски. Багато хто не надають значення даного елементу, забуваючи про те, що автомобіль можна порівняти з людським організмом, не можна не звертати уваги на всі його складові.

Параметри і характеристики дисків

Ми постаралися максимально спростити підбір колісних дисків (коліс) потрібного розміру, придатних улюбленій марці, моделі, вашого автомобіля (під авто, машини) онлайн. Тепер вам достатньо просто виставити відповідні параметри на сайті і отримати готовий результат, не витрачаючи свій час на тривале вивчення керівництва по експлуатації вашого засобу пересування, не переглядати гори додаткових матеріалів. Щоб мати загальне уявлення про установки, радимо ознайомитися з такими цікавими фактами.

Правильний вибір диска під марку авто складається з декількох ступенів:

 • визначаємо вид диска;
 • обов’язковий діаметр посадки для монтажу (R);
 • число, а також необхідний діаметр розміщення отворів для кріплення (PCD);
 • ширину дискової поверхні (J);
 • точний діаметр для визначення ступичного отвори (DIA, також D);
 • виліт вироби (ET). вимірюють в мм;
 • точну форму для отворів кріплення;
 • присутність хампов. завдяки їх виступаючих частин відбувається фінальна посадка гуми на місце: бортовий коло розміщується між ними і окраїнної частиною дисків.

Існують такі види виробів за типом виробництва: легкосплавні, штамповані, а також ковані. Окремо можна винести вантажний тип. Крім того, за типом конструкції, поділяються на розбірні і нерозбірні.

В силу особливостей конструкції до найбільш бюджетного типу відносяться штампований. До переваг цих виробів відноситься їх виготовлення зі сталі. Вони не переламуються при отриманні сильного удару, можлива тільки деформація вироби, яке легко відновити. Як правило, моделі не притаманний химерний дизайн. Тільки функціональність в поєднанні з користю і великою вагою.

Литий варіант має меншу вагу, виробляється із сталі, алюмінію. При нанесенні ушкоджень механічного характеру починає злегка тріскатися.

Самий люксовий клас кованих виробів для машини створюється за методом гарячого штампування. Цей процес в подальшому забезпечує структурну цілісність аксесуара для транспорту, зменшує вагу, збільшує загальну міцність і довговічність використання.

Де підібрати диски по авто на найвигідніших умовах?

На сайті представлені такі вироби від світових виробників, здатних задовольнити найвибагливіший смак:

 • K K;
 • DISLA;
 • KFZ;
 • iFREE Коперник і інші.

Розмір шин по марці авто

Підбір та пошук розміру шин по марці автомобіля. Таблиця штатних, заводських розмірів шин і дисків по марці і моделі авто. Який розмір гуми можна поставити на свою машину, допустимі розміри покришок для вашої машини, підібрати стандартні (рекомендовані), максимальні і мінімальні розміри шин.

Виберіть марку машини

Параметри штатних шин: штатні заводські, рекомендовані і допустимі розміри шин.

Незважаючи на те, що дана інформація взята з сайтів авто виробників, наш каталог є інформаційним і не гарантує повної відповідності пропонованих розмірів вашого автомобіля.