Peugeot 408 заміна паливного фільтра

Table of Contents

Заміна паливного фільтра Peugeot 408

Марка Модифікація Потужність
DV6CM 1.6 HDI 112 л.з.
114 л.з.

?Графік роботи: ПН-СБ з 10:00 до 19:00, НД вихідний

Якщо автомобіль почав споживати більше палива, знизилася потужність або з’явилися інші проблеми, варто звернутися за допомогою до сервісу «Альфа-дизель». Ми маємо багаторічний досвід діагностики, ремонту та обслуговування дизелів. заміна паливного фільтра на Peugeot 408 ми здійснюємо протягом 30 хвилин. Для запису в сервіс та консультації звертайтесь за телефоном 7 (495) 646-82-56.

Якщо ви хочете зробити замовлення або у вас залишилися питання, ви можете зателефонувати нам за номером 7 (495) 646-82-56 або надіслати повідомлення через спеціальну форму

– Karcher SE 4001

Фірма Karcher давно стала синонімом техніки, пов’язаної з використанням води, а тому уявити топ миючих пилососів без неї немислимо. Справжня робоча конячка, яка підкуповує не унікальним дизайном або переліком незрозумілих і найчастіше марних функцій, а результатом своєї роботи.

Спробуйте після першого прибирання подивитися в мішок зі сміттям – даємо зуб, що ви ніколи і не підозрювали, що у вашій квартирі може бути стільки бруду.

Але за подібну ефективність доводиться платити. працює девайс дуже голосно, електрики споживає дуже багато. Та й аквафільтр має пристрасть залишати по собі невеликі калюжі – дрібниця, а неприємно.

Заміна фільтрів на Peugeot 308, 408 із двигуном EP6DT

Небагато складніше міняти повітряний фільтр на двигуні ep6dt, так як його кришка втоплена і важче знімається:

 • відкручуємо бачок з гальмівною рідиною викруткою з торексом на 20 і відвести його убік, щоб не заважав
 • потрібно відкрутити короткою, плоскою викруткою, хомут повітряного патрубка
 • відкрутити три саморізи з торексом на 20
 • зробити заміну

Кришка витягується на себе, її необхідно підняти і витягнути з пазів, що знаходяться з тильного боку.

Встановлюємо її на місце, спочатку вставляємо в пази, притискаємо і закручуємо саморізи, обов’язково проконтролюйте, щоб кришка щільно встала в пази, з цим можна трохи провозиться.

peugeot, паливного, фільтра

Як замінити фільтри на Peugeot 308 і 408 самостійно

Як зробити заміну фільтрів на автомобілі Peugeot 308 і 408 своїми руками?

Автомобілі Peugeot 308 і 408 дуже схожі і побудовані на одній базі, так і двигуни в них встановлюються однакові як і фільтруючі елементи.

Для двигуна EP6 встановлено масляний фільтр касетного типу (вставка), про його заміну можна почитати у цій статті.

Повітряні фільтри для цих моделей теж однакові, можуть відрізнятися тільки за типом двигуна.

Заміна олії Peugeot 408 Авто-ремонт

Як визначити, що моторне масло пора міняти? Рекомендуємо звернутися в автосервіс не чекаючи регламентного терміну заміни масла, якщо режими експлуатації ДВЗ значно відрізняються від середньостатистичних:

 • машина частіше їздить трасами на далекі відстані
 • автомобіль використовується у комерційній діяльності
 • пробіг авто понад 150 000 км
 • двигун працював з перевантаженнями (буксирування причепів, бездоріжжя)

Ми швидко замінимо масло в ДВС та масляний фільтр, а дилерська гарантія на ваше авто буде збережена!

Технічний стан агрегату та особливості його експлуатації

Рекомендовані терміни заміни олії Peugeot 408

Наслідки експлуатації двигуна із забрудненою олією

з рекомендаціями щодо частоти заміни масла в ДВЗ Peugeot 408

Як зрозуміти, що масло у двигуні старе

Основні поради щодо заміни моторного масла

з інструкцією з самостійного проведення тесту на якість моторного масла у двигуні Peugeot 408

Інженери автоконцернів розробляють регламент обслуговування ДВЗ для кожного типу двигуна: як правило, це проміжок від 10 000 до 15 000 км. У деяких випадках слід відступати від регламенту та проводити обслуговування мотора раніше.

ТЕХНІЧНИЙ СТАН АГРЕГАТА ТА ОСОБЛИВОСТІ ЙОГО ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Двигуни автомобілів з пробігом понад 150 000 км вже мають ступінь зносу, нехай і малу, проте це впливає на швидкість засмічення масла, відповідно і на його в’язкість. Крім того, мотори, ресурс яких добігає кінця, починають спалювати робочу рідину: її рівень знижується, а якість за всіма характеристиками погіршується швидше. Для періоду заміни масла в двигуні слід враховувати не тільки пробіг, але також умови, в яких агрегат працює:

 • У місті масло може відпрацювати і 600 годин поїздки, але на трасі при тому ж пробігу – не більше 250.
 • Для сучасних ДВС швидкість до 130 км/год є середнім або мінімальним навантаженням, тому такий режим не збільшує зношування масла, але поїздки з більшою швидкістю скорочують ресурс технічної рідини двигуна. Сильна спека або мороз також погіршують стан мастильного матеріалу. Екстремальна їзда та бездоріжжя – пил, пісок, бруд, пробуксовки, круті схили та вибоїни, – все це змушує працювати системи автомобіля на межі, відповідно, скорочуючи регламент обслуговування та заміну мастильних рідин.
 • Склад палива також впливає на стан олії. Неякісне пальне з високим вмістом сірки призводить до швидкого окислення мастильного матеріалу, а значить і до погіршення його властивостей.

РЕКОМЕНДУЄМО ТЕРМІНИ ЗАМІНИ ОЛІЇ Peugeot 408

Терміни заміни олії для бензинових двигунів:

Терміни заміни масла для дизельних ДВЗ:

НАСЛІДКИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ДВИГУНА З ЗАБРУДНЕНИМ МАСЛОМ

На моторне масло покладено багато функцій:

Заміна паливного фільтра Пежо 408 1,6 hdi

 • Відведення тепла від агрегату. Такі ж обов’язки і у радіатора з антифризом, але масло працює безпосередньо на місцях тертя, що збільшує якість охолодження ДВЗ.
 • Захист від корозії. Деталі двигуна схильні до температурних перепадів і високих навантажень, що може спровокувати не тільки механічні пошкодження, але й окислення металу. Масло утворює захисну плівку, чим і оберігає метал від утворення іржі.
 • Очищення деталей двигуна. Змащення, циркулюючи по системі, збирає нагар, сажу, металеву стружку і пил, тим самим запобігаючи появі подряпин на поверхнях, що труться.

Якщо масло не міняти вчасно, його функціональність значно знижується: великі фракції продуктів зносу та згоряння осідають на масляному фільтрі та на магніті масляного піддону, дрібні – залишаються в маслі, продовжуючи рух по магістралях, – масло починає густіти, втрачає можливість змащувати поверхні.

Тепловідвідність речовини знижується, і двигун починає перегріватися, з’являються сторонні звуки. стукіт, свист. Найнебезпечніший наслідок роботи двигуна зі старою олією – провертання шатунних вкладишів і, як наслідок – капітальний ремонт двигуна.

Також можна зіткнутися і з масляним голодуванням двигуна, коли розподільний вал заклинює, відбувається загинання клапанів або залипання поршневих кілець, що також призводить до капремонту ДВС.

ЯК ЗРОЗУМІТИ, ЩО МАСЛО У ДВИГУНІ СТАРЕ

Для визначення стану мастила у двигуні достатньо вивчити його візуально. Для цього випливає:

 • Прогріти двигун.
 • Дістати масляний щуп (він має ручку у формі кільця жовтого, червоного або помаранчевого кольору і розташований найчастіше з пасажирського боку передньої частини двигуна — на блоці циліндрів).
 • Крапнути трохи олії на чистий папір.
 • Оцінити краплю, що утворилася.

Чим густіша консистенція масла і темніший колір — тим гірші його властивості. Фахівці «Моменту, що крутить» рекомендують не завжди дотримуватися регламенту із заміни моторного масла для вашого автомобіля, а міняти раніше терміну, якщо стан мастила погіршився.

ОСНОВНІ ПОРАДИ З ЗАМІНИ МОТОРНОГО ОЛІЇ

 • На моторному маслі негативно позначаються: екстремальне водіння, їзда бездоріжжям, часте перебування в пробка. У таких умовах захисні властивості мастила знижуються, тому намагайтеся використовувати надійну моторну олію на синтетичній основі і не доводити термін її вироблення до максимуму.
 • Часті простої автомобіля також відносяться до факторів, що негативно впливають на стан моторного масла. приводячи до утворення конденсату в двигуні та серйозної зміни хімічного складу масляної рідини. При накопиченні конденсату масло може призводити до корозії двигуна і надалі до серйозних проблем з ДВЗ.
 • Не допускайте перегріву двигуна, це зменшує термін служби моторного масла та зменшує експлуатаційний період мотора.
 • Періодично перевіряйте стан моторної олії у двигуні за допомогою щупа: олія має бути прозора без видимих ​​вкраплень.
 • Зміну моторного масла необхідно проводити при розігрітому моторі.
 • Рідина повинна мати відповідний вимогам автовиробника індекс в’язкістю, щоб захистити двигун від пошкодження та зношування.

Дотримуючись цих простих правил заміни масла, ви зможете продовжити термін служби двигуна вашого автомобіля.

Як замінити фільтри на Peugeot 308 і 408 самостійно

Як зробити заміну фільтрів на автомобілі Peugeot 308 і 408 своїми руками?

Автомобілі Peugeot 308 і 408 дуже схожі і побудовані на одній базі, так і двигуни в них встановлюються однакові як і фільтруючі елементи.

Для двигуна EP6 встановлено масляний фільтр касетного типу (вставка), про його заміну можна почитати у цій статті.

Повітряні фільтри для цих моделей теж однакові, можуть відрізнятися тільки за типом двигуна.

Peugeot 408 заміна паливного фільтра

Корисний досвід у розділі F.A.Q.: фотозвіт (http://peugeot-408.ru/showthread.php?t=3316) від Mikle − Заміна паливного фільтра на HDI 1.6 Прокачування при технічному обслуговуванні (наявність рідини) Встановити автомобіль на підйомник. Зняти : Захисний щиток під двигуном Кришка двигуна (залежно від комплектації) Встановити ємність під вихід трубки зливу (під моторним відсіком).

READ  Заміна паливного фільтра Mazda 3 бк

802 803 Вимкнути та зрушити : Роз’єм (в b) (Датчик виявлення води, що потрапив у дизельне паливо) Розблокувати : Гвинт прокачування води із системи (2) (Поверніть за годинниковою стрілкою) ; Підніміть болт прокачування (2) до упору (відповідно до стрілки c). Дайте паливу стекти в резервуар. Натисніть на болт прокачування (2) до упору (Нижнє положення). Заблокувати : Гвинт прокачування води із системи (2) (Повернути проти годинникової стрілки). Підключіть роз’єм (в b) (Датчик виявлення води, що потрапив у дизельне паливо) Натисніть кілька разів на насос ручного підкачування палива (9), щоб заповнити паливний контур. Видалити ємність з-під двигуна.

peugeot, паливного, фільтра

Підігрів палива є: Детектор присутності води в дизпаливі, насос, що підкачує, і підігрівач дизпалива вбудовані в кришку (5a) паливного фільтра (5b). У разі несправності замінювати повністю кришку (5a) паливного фільтра (5b). 804

Peugeot 408 заміна паливного фільтра

Від якості палива, що поступає в двигун Peugeot 408, безпосередньо залежить надійність роботи, і довговічність силового агрегату. Навіть той, хто пройшов багатоступінчасте очищення, бензин або дизельне паливо потребує фільтрації. У ємностях на АЗС, та й у самому бензобаку автомобіля з часом з’являються наліт, що утворюється природним чином на дні та стінках. Потраплення забрудненого палива в інжектор автомобіля може призвести до серйозних проблем, пов’язаних із живленням двигуна:

 • перевантаження паливного насоса та пов’язана з цим нерівномірна подача бензину або дизпалива;
 • засмічення паливної магістралі та рампи, і, як наслідок, нестабільність тиску всередині неї;
 • забивання жиклерів, клапанів, внутрішніх паливопроводів;
 • передчасне знос деталей, в першу чергу, клапанів.

Щоб уникнути подібних проблем, всі автовиробники використовують паливні фільтри, які потребують періодичної заміни або профілактики.

ВИДИ ФІЛЬТРІВ ПАЛИВНОГО БАКА

Очищаючим елементом у фільтрах є спеціальна мембрана, що має високу щільність, вона затримує сторонні включення, домішки, частинки металу, пил, перешкоджаючи їх проникненню в двигун внутрішнього згоряння. Незважаючи на загальну функціональність, паливні фільтри відрізняються як за своїм конструктивом, так і спеціалізації.

Заміна паливного фільтра Пежо-408/308

Фільтр грубої очистки розташовується безпосередньо в бензобаку Peugeot 408 і є синтетичною або металевою сіткою з дрібним осередком, на якій осідають великі фракції, що містяться в паливі. Наприклад, у старих автомобілях з металевим паливним баком, елемент не допускав попадання частинок внутрішнього покриття бака, що відшаровуються, в бензонасос і паливопровід. Розташовується фільтр паливного бака безпосередньо в ємності, що дещо ускладнює його заміну.

Фільтр тонкого очищення, монтується на паливній магістралі Peugeot 408 і має складніший пристрій, що складається з:

 • жаро- та удароміцного корпусу;
 • впускного та випускного штуцера, у деяких автомобілях додатково може використовуватися зворотний штуцер, через який відводяться надлишки палива назад у бак (при перевищенні тиску у магістралі).
 • основного та додаткового фільтруючого елементів (5-10 мкм папір).

Фільтр тонкого очищення розташовується за межами бензобака, що робить роботи з його заміни менш трудомісткими. У деяких моделях автомобілів вузол розташований у підкапотному просторі, проте в більшості випадків елемент розміщений під днищем авто в районі паливного бака.

У дизельних двигунах для очищення палива додатково використовується сепаратор, який відокремлює воду від солярки. Сепаратор також потребує періодичної заміни

ОСНОВНІ ОЗНАКИ ЗАБРУДНЕННЯ ПАЛИВНОГО ФІЛЬТРУ

Зростає витрата палива. Багато сучасних машин оснащені бортовим комп’ютером, який приймає роботу форсунок за константу і перераховує показники, пов’язані зі збільшенням часу упорскування. Фактичні витрати також дещо підвищуються, оскільки ДВЗ доводиться тривалий час працювати в перехідному режимі. І чим більше буде пробіг на засміченому ТФ, тим більше зросте витрата.

Перебої та «троїння» в роботі двигуна. Спочатку на холостому ходу, а потім і під навантаженням можна відчути «троїння» ДВЗ Peugeot 408. Чим більше забивається паливний фільтр, тим більш вираженим буде «троїння». Перебої пов’язані безпосередньо з нестачею пального в паливній суміші.

Різкі провали у певному діапазоні оборотів. Для більшості інжекторних двигунів провали наступають між 2 та 3 тисячами оборотів. Двигуну просто не вистачає бензину для збереження динаміки.

Втрата тяги. Нестача живлення призводить до суттєвої втрати потужності. Робота двигуна «внатяг» стає зовсім проблематичною, оскільки на цих режимах (до 1500 об/хв) потрібна збагачена суміш.

Неможливо швидко набрати швидкість. Бензонасос починає працювати з перебоями, ЕБУ двигуна Peugeot 408 переходить в аварійний режим.

Ривки під час руху з постійною швидкістю. Зношений паливний фільтр може пропускати дрібні частинки, які при попаданні в паливну суміш ускладнюють її запалення. Особливо виражений «симптом» під час руху в гору.

Автомобіль Peugeot 408 глухне без підгазування. Нестабільний холостий хід виникає, коли знос або забруднення фільтруючих елементів досягає критичних значень.

ДВЗ глухне при різкому прискоренні, особливо після тривалої роботи, або при спробі пустити машину внатяг. Бензонасос перегрівається, спрацьовує захист (не на всіх автомобілях). Обидва симптоми є найбільш характерними ознаками забруднення фільтра паливного бака.

Двигун не запускається. Мінімально допустимий тиск у паливній рампі не набирається, суміш збіднена, її запалення неможливо.

Крім перерахованих вище існують окремі випадки, які застосовні тільки до певних моделей автомобілів Peugeot 408. Так, на деяких машинах при старті на «холодну» 1-2 секунди не виходить набрати обертів, в іншому ДВС працює справно.

У деяких автомобілях “забитий” паливний фільтр може викликати непередбачувані наслідки. На сучасних машинах при неполадках з живленням двигуна можуть відбуватися помилкові спрацьовування датчиків, наприклад, кисневих, при цьому бортовий комп’ютер виводитиме відповідну помилку на панель приладів Peugeot 408.

ЯК НЕОБХІДНО ПРОВОДИТИ ТЕХОБСЛУГОВУВАННЯ І ЗАМІНУ ФІЛЬТРІВ

Оцінка стану фільтра грубої очистки проводиться у разі потреби. При плановому технічному обслуговуванні змінюють лише фільтр тонкого очищення. Періодичність заміни фільтрів прописується у сервісній книжці. Однак слід мати на увазі, що:

 • розрахунок ресурсу фільтра виробляється у лабораторії, де використовується вже очищене паливо;
 • у міру експлуатації автомобіля в баку з’являються відкладення, обсяг яких рік у рік зростає;
 • при заправках на АЗС, в резервуари яких нещодавно було зроблено злив нафтопродуктів, завись може потрапити в бак.

Залежно від експлуатації заміну та технічне обслуговування паливних фільтрів Peugeot 408 слід проводити трохи частіше, ніж це рекомендує виробник. При цьому не варто чекати навіть перших ознак зносу елементів.

Фільтрам необхідно приділити особливу увагу, якщо є підозра на заправку паливом низької якості. У цьому випадку слід обов’язково відвідати авторизований сервісний центр для прочистки та заміни елементів, а також зливу поганого бензину або дизельного палива (залежно від типу двигуна).

ПРАВИЛЬНА ЗАМІНА ПАЛИВНИХ ФІЛЬТРІВ

Залежно від конкретної моделі авто правила заміни фільтрів Peugeot 408 відрізняються, якщо ви не впевнені у своїх силах, довірте роботу з обслуговування та заміни паливних фільтрів, авторизованому технічному центру.

Це дозволить уникнути серйозних проблем, починаючи від пошкодження кріпильних елементів до розгерметизації паливної магістралі.

До того ж, в умовах вулиці, або навіть власного гаража, роботи із заміни не завжди можливі – може знадобитися спеціальний інструмент чи підйомник.

При обслуговуванні фільтра грубої очистки слід зняти, промити і просушити фільтруючий елемент. Якщо є якісь пошкодження сіточки, її необхідно замінити. У деяких моделях автомобілів використовують картриджні фільтри, їх не промивають, а здійснюють заміну на нові.

Далеко не у всіх авто можливий доступ до фільтра бака із салону або багажника. Технічний регламент може мати на увазі повний демонтаж ємності для її обслуговування.

Фільтр тонкого очищення відноситься до елементів, що не обслуговуються, і підлягає повній заміні.

Слід використовувати лише сертифіковані запчастини, рекомендовані автовиробником.

Ціна питання. Заміна 15 хвилин. Погодилися без наслідків. Сам фільтр продув стисненим повітрям, ще поживе, навіть не потемнів. Разом зекономив р. Є повно гідних аналогів за р.

До того ж хто розпилював його після тис. Якщо немає бажання соплі морозити взимку, то краще поміняти цей дешевий девайс перед зимою. Та й топік Не заводиться! Не розпилював. А збирання насоса знімав на пробігах після тис.

І так більше 10 років, у чому переконався при заміні збирання насоса.

Заміна паливного фільтра на Peugeot 408 1,6 Пежо 408 2012 року

ЗАМІНА РЕМНЯ ГРМ: РУХА СИЛА

Якщо немає бажання соплі морозити взимку, що маркетинговий хід це зрозуміло, тут кожен сам знає де і який по чистоті приблизно бензин. Але не забуду випадок, коли він у мене заліпився лише за однієї поїздки в Сибір і то в один бік. Траса справа. Я розпилював, дермеце є, але не критично. Критично інше.

Якщо людина, проїхавши стільки не користував очисні засоби, а потім раптом вирішив, то є дуже велика ймовірність, що це дермецо у фільтрі підрозчиниться, ну і піде за фільтр. Знаю випадок, коли після 80 т. Фахівці сказали, що потрібно було перед цим, або паливний фільтр поміняти, або їздити і не морочитися.

Peugeot 408 заміна паливного фільтра

Від якості палива, що поступає в двигун Peugeot 408, безпосередньо залежить надійність роботи, і довговічність силового агрегату. Навіть той, хто пройшов багатоступінчасте очищення, бензин або дизельне паливо потребує фільтрації. У ємностях на АЗС, та й у самому бензобаку автомобіля з часом з’являються наліт, що утворюється природним чином на дні та стінках. Потраплення забрудненого палива в інжектор автомобіля може призвести до серйозних проблем, пов’язаних із живленням двигуна:

 • перевантаження паливного насоса та пов’язана з цим нерівномірна подача бензину або дизпалива;
 • засмічення паливної магістралі та рампи, і, як наслідок, нестабільність тиску всередині неї;
 • забивання жиклерів, клапанів, внутрішніх паливопроводів;
 • передчасне знос деталей, в першу чергу, клапанів.

Щоб уникнути подібних проблем, всі автовиробники використовують паливні фільтри, які потребують періодичної заміни або профілактики.

ВИДИ ФІЛЬТРІВ ПАЛИВНОГО БАКА

Очищаючим елементом у фільтрах є спеціальна мембрана, що має високу щільність, вона затримує сторонні включення, домішки, частинки металу, пил, перешкоджаючи їх проникненню в двигун внутрішнього згоряння. Незважаючи на загальну функціональність, паливні фільтри відрізняються як за своїм конструктивом, так і спеціалізації.

READ  Заміна паливного фільтра 2110 8 клапанів

Фільтр грубої очистки розташовується безпосередньо в бензобаку Peugeot 408 і є синтетичною або металевою сіткою з дрібним осередком, на якій осідають великі фракції, що містяться в паливі. Наприклад, у старих автомобілях з металевим паливним баком, елемент не допускав попадання частинок внутрішнього покриття бака, що відшаровуються, в бензонасос і паливопровід. Розташовується фільтр паливного бака безпосередньо в ємності, що дещо ускладнює його заміну.

Фільтр тонкого очищення, монтується на паливній магістралі Peugeot 408 і має складніший пристрій, що складається з:

 • жаро- та удароміцного корпусу;
 • впускного та випускного штуцера, у деяких автомобілях додатково може використовуватися зворотний штуцер, через який відводяться надлишки палива назад у бак (при перевищенні тиску у магістралі).
 • основного та додаткового фільтруючого елементів (5-10 мкм папір).

Фільтр тонкого очищення розташовується за межами бензобака, що робить роботи з його заміни менш трудомісткими. У деяких моделях автомобілів вузол розташований у підкапотному просторі, проте в більшості випадків елемент розміщений під днищем авто в районі паливного бака.

У дизельних двигунах для очищення палива додатково використовується сепаратор, який відокремлює воду від солярки. Сепаратор також потребує періодичної заміни

ОСНОВНІ ОЗНАКИ ЗАБРУДНЕННЯ ПАЛИВНОГО ФІЛЬТРУ

Зростає витрата палива. Багато сучасних машин оснащені бортовим комп’ютером, який приймає роботу форсунок за константу і перераховує показники, пов’язані зі збільшенням часу упорскування. Фактичні витрати також дещо підвищуються, оскільки ДВЗ доводиться тривалий час працювати в перехідному режимі. І чим більше буде пробіг на засміченому ТФ, тим більше зросте витрата.

Перебої та «троїння» в роботі двигуна. Спочатку на холостому ходу, а потім і під навантаженням можна відчути «троїння» ДВЗ Peugeot 408. Чим більше забивається паливний фільтр, тим більш вираженим буде «троїння». Перебої пов’язані безпосередньо з нестачею пального в паливній суміші.

Різкі провали у певному діапазоні оборотів. Для більшості інжекторних двигунів провали наступають між 2 та 3 тисячами оборотів. Двигуну просто не вистачає бензину для збереження динаміки.

Втрата тяги. Нестача живлення призводить до суттєвої втрати потужності. Робота двигуна «внатяг» стає зовсім проблематичною, оскільки на цих режимах (до 1500 об/хв) потрібна збагачена суміш.

Неможливо швидко набрати швидкість. Бензонасос починає працювати з перебоями, ЕБУ двигуна Peugeot 408 переходить в аварійний режим.

Ривки під час руху з постійною швидкістю. Зношений паливний фільтр може пропускати дрібні частинки, які при попаданні в паливну суміш ускладнюють її запалення. Особливо виражений «симптом» під час руху в гору.

Автомобіль Peugeot 408 глухне без підгазування. Нестабільний холостий хід виникає, коли знос або забруднення фільтруючих елементів досягає критичних значень.

ДВЗ глухне при різкому прискоренні, особливо після тривалої роботи, або при спробі пустити машину внатяг. Бензонасос перегрівається, спрацьовує захист (не на всіх автомобілях). Обидва симптоми є найбільш характерними ознаками забруднення фільтра паливного бака.

Двигун не запускається. Мінімально допустимий тиск у паливній рампі не набирається, суміш збіднена, її запалення неможливо.

Крім перерахованих вище існують окремі випадки, які застосовні тільки до певних моделей автомобілів Peugeot 408. Так, на деяких машинах при старті на «холодну» 1-2 секунди не виходить набрати обертів, в іншому ДВС працює справно.

У деяких автомобілях “забитий” паливний фільтр може викликати непередбачувані наслідки. На сучасних машинах при неполадках з живленням двигуна можуть відбуватися помилкові спрацьовування датчиків, наприклад, кисневих, при цьому бортовий комп’ютер виводитиме відповідну помилку на панель приладів Peugeot 408.

ЯК НЕОБХІДНО ПРОВОДИТИ ТЕХОБСЛУГОВУВАННЯ І ЗАМІНУ ФІЛЬТРІВ

Оцінка стану фільтра грубої очистки проводиться у разі потреби. При плановому технічному обслуговуванні змінюють лише фільтр тонкого очищення. Періодичність заміни фільтрів прописується у сервісній книжці. Однак слід мати на увазі, що:

 • розрахунок ресурсу фільтра виробляється у лабораторії, де використовується вже очищене паливо;
 • у міру експлуатації автомобіля в баку з’являються відкладення, обсяг яких рік у рік зростає;
 • при заправках на АЗС, в резервуари яких нещодавно було зроблено злив нафтопродуктів, завись може потрапити в бак.

Залежно від експлуатації заміну та технічне обслуговування паливних фільтрів Peugeot 408 слід проводити трохи частіше, ніж це рекомендує виробник. При цьому не варто чекати навіть перших ознак зносу елементів.

Фільтрам необхідно приділити особливу увагу, якщо є підозра на заправку паливом низької якості. У цьому випадку слід обов’язково відвідати авторизований сервісний центр для прочистки та заміни елементів, а також зливу поганого бензину або дизельного палива (залежно від типу двигуна).

ПРАВИЛЬНА ЗАМІНА ПАЛИВНИХ ФІЛЬТРІВ

Залежно від конкретної моделі авто правила заміни фільтрів Peugeot 408 відрізняються, якщо ви не впевнені у своїх силах, довірте роботу з обслуговування та заміни паливних фільтрів, авторизованому технічному центру.

Це дозволить уникнути серйозних проблем, починаючи від пошкодження кріпильних елементів до розгерметизації паливної магістралі.

До того ж, в умовах вулиці, або навіть власного гаража, роботи із заміни не завжди можливі – може знадобитися спеціальний інструмент чи підйомник.

При обслуговуванні фільтра грубої очистки слід зняти, промити і просушити фільтруючий елемент. Якщо є якісь пошкодження сіточки, її необхідно замінити. У деяких моделях автомобілів використовують картриджні фільтри, їх не промивають, а здійснюють заміну на нові.

Далеко не у всіх авто можливий доступ до фільтра бака із салону або багажника. Технічний регламент може мати на увазі повний демонтаж ємності для її обслуговування.

Фільтр тонкого очищення відноситься до елементів, що не обслуговуються, і підлягає повній заміні.

Слід використовувати лише сертифіковані запчастини, рекомендовані автовиробником.

Тема: Паливний фільтр на дизелі

Прокачка при технічному обслуговуванні (наявність рідини) Встановити автомобіль на підйомник. Зняти : Захисний щиток під двигуном Кришка двигуна (залежно від комплектації) Встановити ємність під вихід трубки зливу (під моторним відсіком).

Вимкнути та зрушити : Роз’єм (в b) (Датчик виявлення води, що потрапив у дизельне паливо) Розблокувати : Гвинт прокачування води із системи (2) (Поверніть за годинниковою стрілкою) ; Підніміть болт прокачування (2) до упору (відповідно до стрілки c). Дайте паливу стекти в резервуар. Натисніть на болт прокачування (2) до упору (Нижнє положення). Заблокувати : Гвинт прокачування води із системи (2) (Повернути проти годинникової стрілки). Підключіть роз’єм (в b) (Датчик виявлення води, що потрапив у дизельне паливо) Натисніть кілька разів на насос ручного підкачування палива (9), щоб заповнити паливний контур. Видалити ємність з-під двигуна.

Підігрів палива є: Детектор присутності води в дизпаливі, насос, що підкачує, і підігрівач дизпалива вбудовані в кришку (5a) паливного фільтра (5b). У разі несправності замінювати повністю кришку (5a) паливного фільтра (5b).

Тест-ремонт: обслуговуємо Peugeot 408 самотужки

Перетворивши “Peugeot-308” на седан з індексом 408, французи не стали скорочувати лінійку доступних бензинових моторів. Їх три. Перший. TU5 (110 л.з.) з ремінним приводом ГРМ, який стояв ще на попереднику «Peugeot-307». На жаль, 408-х з ним обмаль, тому помацати такий у сервісі нам не вдалося.

Найбільшого поширення набули два двигуни серії EP6, добре відомі за 308-м: наддувний (150 л.з.) та атмосферний (110 або 120 л.з.). Потужність другого залежить від типу коробки передач. з “механікою” вона нижче, з “автоматом” вище. А залізом ці мотори ідентичні. Ланцюговий привід ГРМ розрахований на весь термін служби двигунів. У разі вимушеного ремонту необхідний спецінструмент, як і у більшості виробників, правильно виставити мітки без нього неможливо.

Своє нестандартне мислення французи втілили в архітектурі навісного обладнання. Щоб замінити ремінь на моторі ЕР6, потрібно не тільки послабити автоматичний натягувач, але й відвести додатковий ролик приводу помпи вбік, вийнявши характерну чеку на пластиковому корпусі його натяжного пристрою. Цей ролик працює по зовнішній поверхні ременя, притискаючи його до шківа коленвала. Причому ролик змінює своє положення щодо двох шківів — коленвала та помпи. Таким чином, змінюється продуктивність водяного насоса. Термін життя ременя не регламентований, але його змінюють вже на 80 000–100 000 км пробігу.

Індивідуальні котушки запалювання у атмосферного двигуна EP6 заховані під декоративною кришкою, закріпленою двома «торксами». У наддувного мотора котушки відкриті. Для свічок потрібна багатогранна головка “на 14”. Регламент їх заміни – через кожні 40 000 км.

Повітряний фільтр розташований за двигуном. У атмосферного двигуна його верхня кришка закріплена аж на семи торксах. Кріплення у наддувного менше, а ось проблем більше: щоб зняти кришку, потрібно демонтувати впускний патрубок і відвести убік розширювальний бачок гальмівної системи — заради банальної заміни повітряного фільтра!

У наддувного мотора паливний фільтр завжди виносний, розташований поруч із баком. Заміна за регламентом – кожні 40 000 км. Паливні трубки прокладені на пластикових швидкознімних кріпленнях. А ось у атмосферного двигуна фільтр може бути в зборі з паливним насосом, причому він недоступний як окрема запчастина — терміни заміни не регламентовані.

Турбодизель перекочував з 308-го. Ремінний привід ГРМ вимагає обслуговування на 180 000 км. Сервісмени рекомендують не чекати червоної межі та замінити ремінь після 120 000 км. Заодно міняють два ролики натягувача і, за результатами огляду, помпу. У приводі передбачені мітки та шпонки. маючи досвід, можна сміливо проводити обслуговування самотужки. Загалом компонування моторного відсіку не сильно відрізняється від бензинового варіанту, а регламент заміни розхідників той же.

Привід навісного обладнання турбодизеля без сюрпризів. Для заміни ременя потрібно послабити лише простий автоматичний натягувач. Термін його життя – як на бензинових моторах. Повітряний фільтр теж розташований за двигуном. Його кришка закріплена трьома «торксами» та засувкою з боку бачка гальмівної системи. Паливний фільтр. під капотом, праворуч від корпусу повітряного фільтра. При його заміні сусідні елементи турбувати не доведеться.

Заміна паливного фільтра Peugeot 408

Заміна паливного фільтра із збереженням дилерської гарантії! Приїжджайте до нас, якщо підійшов регламент щодо заміни паливного фільтра, а також при появі ознак його засмічення:

 • збільшилася витрата палива
 • двигун троїть або глухне на неодружених оборотах, на робочих. відбуваються провали
 • з нижчою потужністю ДВЗ
 • автомобіль загальмовує без участі гальмівної системи
 • на підйом машина рухається ривками
READ  Заміна паливного фільтра на LADA Kalina

Ми оперативно проведемо заміну паливного фільтра, а за необхідності – комплексне планове ТО та діагностику паливної системи та ДВЗ.

ФУНКЦІОНАЛЬНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ

Від якості палива, що поступає в двигун Peugeot 408, безпосередньо залежить надійність роботи, і довговічність силового агрегату. Навіть той, хто пройшов багатоступінчасте очищення, бензин або дизельне паливо потребує фільтрації. У ємностях на АЗС, та й у самому бензобаку автомобіля з часом з’являються наліт, що утворюється природним чином на дні та стінках. Потраплення забрудненого палива в інжектор автомобіля може призвести до серйозних проблем, пов’язаних із живленням двигуна:

 • перевантаження паливного насоса та пов’язана з цим нерівномірна подача бензину або дизпалива;
 • засмічення паливної магістралі та рампи, і, як наслідок, нестабільність тиску всередині неї;
 • забивання жиклерів, клапанів, внутрішніх паливопроводів;
 • передчасне знос деталей, в першу чергу, клапанів.

Щоб уникнути подібних проблем, всі автовиробники використовують паливні фільтри, які потребують періодичної заміни або профілактики.

ВИДИ ФІЛЬТРІВ ПАЛИВНОГО БАКА

Очищаючим елементом у фільтрах є спеціальна мембрана, що має високу щільність, вона затримує сторонні включення, домішки, частинки металу, пил, перешкоджаючи їх проникненню в двигун внутрішнього згоряння. Незважаючи на загальну функціональність, паливні фільтри відрізняються як за своїм конструктивом, так і спеціалізації.

Фільтр грубої очистки розташовується безпосередньо в бензобаку Peugeot 408 і є синтетичною або металевою сіткою з дрібним осередком, на якій осідають великі фракції, що містяться в паливі. Наприклад, у старих автомобілях з металевим паливним баком, елемент не допускав попадання частинок внутрішнього покриття бака, що відшаровуються, в бензонасос і паливопровід. Розташовується фільтр паливного бака безпосередньо в ємності, що дещо ускладнює його заміну.

Фільтр тонкого очищення, монтується на паливній магістралі Peugeot 408 і має складніший пристрій, що складається з:

 • жаро- та удароміцного корпусу;
 • впускного та випускного штуцера, у деяких автомобілях додатково може використовуватися зворотний штуцер, через який відводяться надлишки палива назад у бак (при перевищенні тиску у магістралі).
 • основного та додаткового фільтруючого елементів (5-10 мкм папір).

Фільтр тонкого очищення розташовується за межами бензобака, що робить роботи з його заміни менш трудомісткими. У деяких моделях автомобілів вузол розташований у підкапотному просторі, проте в більшості випадків елемент розміщений під днищем авто в районі паливного бака.

У дизельних двигунах для очищення палива додатково використовується сепаратор, який відокремлює воду від солярки. Сепаратор також потребує періодичної заміни

ОСНОВНІ ОЗНАКИ ЗАБРУДНЕННЯ ПАЛИВНОГО ФІЛЬТРУ

Зростає витрата палива. Багато сучасних машин оснащені бортовим комп’ютером, який приймає роботу форсунок за константу і перераховує показники, пов’язані зі збільшенням часу упорскування. Фактичні витрати також дещо підвищуються, оскільки ДВЗ доводиться тривалий час працювати в перехідному режимі. І чим більше буде пробіг на засміченому ТФ, тим більше зросте витрата.

Перебої та «троїння» в роботі двигуна. Спочатку на холостому ходу, а потім і під навантаженням можна відчути «троїння» ДВЗ Peugeot 408. Чим більше забивається паливний фільтр, тим більш вираженим буде «троїння». Перебої пов’язані безпосередньо з нестачею пального в паливній суміші.

Різкі провали у певному діапазоні оборотів. Для більшості інжекторних двигунів провали наступають між 2 та 3 тисячами оборотів. Двигуну просто не вистачає бензину для збереження динаміки.

Втрата тяги. Нестача живлення призводить до суттєвої втрати потужності. Робота двигуна «внатяг» стає зовсім проблематичною, оскільки на цих режимах (до 1500 об/хв) потрібна збагачена суміш.

Неможливо швидко набрати швидкість. Бензонасос починає працювати з перебоями, ЕБУ двигуна Peugeot 408 переходить в аварійний режим.

Ривки під час руху з постійною швидкістю. Зношений паливний фільтр може пропускати дрібні частинки, які при попаданні в паливну суміш ускладнюють її запалення. Особливо виражений «симптом» під час руху в гору.

Автомобіль Peugeot 408 глухне без підгазування. Нестабільний холостий хід виникає, коли знос або забруднення фільтруючих елементів досягає критичних значень.

ДВЗ глухне при різкому прискоренні, особливо після тривалої роботи, або при спробі пустити машину внатяг. Бензонасос перегрівається, спрацьовує захист (не на всіх автомобілях). Обидва симптоми є найбільш характерними ознаками забруднення фільтра паливного бака.

Двигун не запускається. Мінімально допустимий тиск у паливній рампі не набирається, суміш збіднена, її запалення неможливо.

Крім перерахованих вище існують окремі випадки, які застосовні тільки до певних моделей автомобілів Peugeot 408. Так, на деяких машинах при старті на «холодну» 1-2 секунди не виходить набрати обертів, в іншому ДВС працює справно.

У деяких автомобілях “забитий” паливний фільтр може викликати непередбачувані наслідки. На сучасних машинах при неполадках з живленням двигуна можуть відбуватися помилкові спрацьовування датчиків, наприклад, кисневих, при цьому бортовий комп’ютер виводитиме відповідну помилку на панель приладів Peugeot 408.

ЯК НЕОБХІДНО ПРОВОДИТИ ТЕХОБСЛУГОВУВАННЯ І ЗАМІНУ ФІЛЬТРІВ

Оцінка стану фільтра грубої очистки проводиться у разі потреби. При плановому технічному обслуговуванні змінюють лише фільтр тонкого очищення. Періодичність заміни фільтрів прописується у сервісній книжці. Однак слід мати на увазі, що:

 • розрахунок ресурсу фільтра виробляється у лабораторії, де використовується вже очищене паливо;
 • у міру експлуатації автомобіля в баку з’являються відкладення, обсяг яких рік у рік зростає;
 • при заправках на АЗС, в резервуари яких нещодавно було зроблено злив нафтопродуктів, завись може потрапити в бак.

Залежно від експлуатації заміну та технічне обслуговування паливних фільтрів Peugeot 408 слід проводити трохи частіше, ніж це рекомендує виробник. При цьому не варто чекати навіть перших ознак зносу елементів.

Фільтрам необхідно приділити особливу увагу, якщо є підозра на заправку паливом низької якості. У цьому випадку слід обов’язково відвідати авторизований сервісний центр для прочистки та заміни елементів, а також зливу поганого бензину або дизельного палива (залежно від типу двигуна).

ПРАВИЛЬНА ЗАМІНА ПАЛИВНИХ ФІЛЬТРІВ

Залежно від конкретної моделі авто правила заміни фільтрів Peugeot 408 відрізняються, якщо ви не впевнені у своїх силах, довірте роботу з обслуговування та заміни паливних фільтрів, авторизованому технічному центру. Це дозволить уникнути серйозних проблем, починаючи від пошкодження кріпильних елементів до розгерметизації паливної магістралі. До того ж, в умовах вулиці, або навіть власного гаража, роботи із заміни не завжди можливі – може знадобитися спеціальний інструмент чи підйомник.

При обслуговуванні фільтра грубої очистки слід зняти, промити і просушити фільтруючий елемент. Якщо є якісь пошкодження сіточки, її необхідно замінити. У деяких моделях автомобілів використовують картриджні фільтри, їх не промивають, а здійснюють заміну на нові.

Далеко не у всіх авто можливий доступ до фільтра бака із салону або багажника. Технічний регламент може мати на увазі повний демонтаж ємності для її обслуговування.

Фільтр тонкого очищення відноситься до елементів, що не обслуговуються, і підлягає повній заміні.

Слід використовувати лише сертифіковані запчастини, рекомендовані автовиробником.

Паливний фільтр Peugeot 308 та 408

Дуже багато клієнтів, які приїжджають на технічне обслуговування свого Peugeot 308, бажаючи поміняти паливний фільтр.

На Peugeot 308 встановлюється кілька двигунів:

Зовнішні фільтри тонкого очищення встановлюються на дизельні двигуни та знаходяться під капотом.

Про фільтр бензинового двигуна та паливної системи Peugeot 308

Фільтри WIX FILTERS для PEUGEOT 408

Зовнішній діаметр [мм]: 84 Внутрішній діаметр 2 (мм): 13 Висота [мм]: 145

Зовнішній діаметр [мм]: 84 Внутрішній діаметр 2 (мм): 13 Висота [мм]: 145

Форма: круглий Висота [мм]: 72,5 Діаметр [мм]: 83,5 Внутрішній діаметр 1(мм): 19 Внутрішній діаметр 2(мм): 17

Форма: круглий Висота [мм]: 112 Діаметр [мм]: 65 Внутрішній діаметр 1(мм): 13,5 Внутрішній діаметр 2(мм): 13,5

Форма: круглий Висота [мм]: 112 Діаметр [мм]: 65 Внутрішній діаметр 1(мм): 13,5 Внутрішній діаметр 2(мм): 13,5

Форма: круглий Висота [мм]: 111,5 Діаметр [мм]: 86,5 Внутрішній діаметр 1(мм): 19 Внутрішній діаметр 2(мм): 17

Форма: круглий Висота [мм]: 131 Діаметр [мм]: 109 Внутрішній діаметр 2(мм): 81 Внутрішній діаметр 1(мм): 90 Розмір різьблення: M 80×2 Виконання фільтру: з водним сепаратором

Форма: круглий Висота [мм]: 163 Діаметр [мм]: 110 Внутрішній діаметр 1(мм): 71 Внутрішній діаметр 2 (мм): 62 Розмір різьблення: UNF 3/4-16

Виконання фільтра: Фільтр грубої очистки Форма: круглий Висота [мм]: 122,5 Діаметр [мм]: 76 Розмір різьблення: M 16×1,5

Форма: круглий Висота [мм]: 122,5 Діаметр [мм]: 75 Розмір різьблення: M 16×1,5

Висота [мм]: 132 Зовнішній діаметр 1 [мм]: 93 Розмір різьблення: 7/8-14

Форма: круглий Висота [мм]: 148 Діаметр [мм]: 80 Внутрішній діаметр 2(мм): 62 Внутрішній діаметр 1(мм): 72 Розмір різьблення: M 16×1,5

Зовнішній діаметр [мм]: 85 Внутрішній діаметр 1(мм): 71 Внутрішній діаметр 2 (мм): 62 Розмір різьблення: M 16×1,5 Висота [мм]: 155

Зовнішній діаметр [мм]: 96 Внутрішній діаметр 1(мм): 72 Внутрішній діаметр 2 (мм): 62 Розмір різьблення: M 18×1,5 Висота [мм]: 203

Висота [мм]: 339 Зовнішній діаметр 1 [мм]: 234 Зовнішній діаметр 2 [мм]: 234 Внутрішній діаметр 1(мм): 16 Внутрішній діаметр 2 (мм): 124

Форма: круглий Висота [мм]: 331 Зовнішній діаметр 1 [мм]: 151 Зовнішній діаметр 2 [мм]: 201 Внутрішній діаметр 1(мм): 73

Зовнішній діаметр [мм]: 150 Внутрішній діаметр 1(мм): 71 Внутрішній діаметр 2(мм): 11 Висота [мм]: 306

Форма: круглий Висота [мм]: 420 Діаметр [мм]: 282 Внутрішній діаметр 2(мм): 17 Внутрішній діаметр 1(мм): 178

Форма: круглий Висота [мм]: 395 Діаметр [мм]: 173 Внутрішній діаметр 1(мм): 148 Внутрішній діаметр 2(мм): 14

Висота [мм]: 263 Зовнішній діаметр 1 [мм]: 103 Зовнішній діаметр 2 [мм]: 130 Внутрішній діаметр 1(мм): 17 Внутрішній діаметр 2 (мм): 62

Форма: круглий Висота [мм]: 300 Діаметр [мм]: 242 Внутрішній діаметр 1(мм): 132 Внутрішній діаметр 2(мм): 11

Форма: круглий Висота [мм]: 381 Діаметр [мм]: 302 Внутрішній діаметр 1(мм): 191 Внутрішній діаметр 2(мм): 11

Форма: круглий Висота [мм]: 222 Діаметр [мм]: 210 Внутрішній діаметр 1(мм): 103

| Denial of responsibility | Contacts |RSS