Peugeot 408 заміна масла в МКПП

Table of Contents

Скільки коштує заміна масла в АКПП Peugeot 408, прайс

Кількість передач Часткова заміна Повна заміна
4 передачі (DP0 / AL4) 5.900 руб. 9.020 руб.
5 передач (AW55-50) 6.680 руб. 10.300 руб.
6 передач (TF70 / TF80) 6.680 руб. 10.300 руб.

Як відбувається заміна масла в АКПП Peugeot 408

Як і будь-якому гідравлічному «автомату» КПП DP0 (AL4), покладена і рекомендована заміна трансмісійної рідини, як же правильно її виконати?

Для початку необхідно мати «під рукою» все необхідне, а саме:

 • Трансмісійну рідина з відповідним допуском, наприклад Mobil ATF LT 71141;
 • Необхідний інструмент;
 • Діагностичний прилад (для перевірки температури ATF).

Часткова або повна заміна масла в АКПП?

Часткова заміна (оновлення ATF) проводиться без промивання АКПП. Для проведення такої роботи в середньому потрібно 4-5 літрів і півгодини часу. Нове масло перемішується зі старим, а робота коробки стає більш плавною. Багато автолюбителів вважають, що краще здійснювати виключно повну заміну ATF, з промиванням системи і витісненням старої рідини. Ми ж не ставимо собі за мету заробити якомога більше на наших клієнтах, а попереджаємо про можливі проблеми, і рекомендуємо виконувати в окремих випадках ТІЛЬКИ часткову заміну.

Наприклад, якщо пробіг автомобіля більш 100.000км., А масло в коробці жодного разу не змінювалася, то така заміна може негативно позначитися на роботі АКПП, аж до її повного виходу з ладу. В автомобілях з солідним пробігом це пов’язано з тим, що при повній заміні трансмісійної рідини з промиванням АКПП вимиваються різні відкладення по всій системі, які забивають масляні канали, а без нормального охолодження коробка вмирає досить швидко. У такому випадку для максимального заміщення старого масла. слід провести 2-3 часткових заміни з інтервалами 200-300км. Це, безумовно, не буде порівняти з повною заміною ATF, але відсоток свіжої рідини складе 70-75%.

Ціни на витратні матеріали (Масло, фільтр)

Для заміни трансмісійної рідини в КПП ДП0, необхідно:

 • відкрутити зливну пробку, дочекатися повного зливу масла;
 • Потім необхідно затягнути назад зливну пробку (момент затягування 2.4 д.нм).

Далі приступаємо до затоки масла, потрібно залити 4.5-4.7 літра, далі через діагностичний прилад стежимо за температурою АТФ, при досягненні 59. 69 градусів, відкручуємо контрольну пробку!

Якщо масло витекло тонким струменем, а потім почало капати значить рівень правильний!

Якщо при заміні масла ви побачили сильне запотівання корпусу АКПП, значить настав час заміни сальників, це часта проблема коробок DP0

Знижка 10% на заміну масла всім передплатникам:

Замінити масло в КПП самостійно або звернутися на СТО

Питання в підзаголовку майже риторичне, бо кожен сам оцінює свої можливості, технічну обізнаність і умови для подібної роботи. Але в будь-якому випадку слід враховувати деякі особливості.

 • Повна заміна масла в АКПП Peugeot 408 неможлива в «домашніх» умовах без професійного обладнання. Лише частковими підмінами в кілька етапів можна домогтися загальної зміни технічної рідини, підсумкова вартість якої, в результаті, виявиться більше послуг спеціалізованого сервісу.
 • Разом із заміною ATF в «автоматі» може змінюватися масляний фільтр, розташування якого може бути різним, залежно від моделі автомобіля. внутрішній або зовнішній елемент. Однак на деяких коробках його заміна можлива тільки при повному розбиранні АКПП, тому на таких коробках при заміні масла його не змінюють.
 • Необхідність заміни масла в «механіці» в процесі обслуговування автомобіля об’єктивно зможе оцінити майстер, що володіє відповідним досвідом і знаннями. Як правило, визначається потреба в зміні з візуального і хімічним станом масла, «поведінки» КПП та іншими ознаками. Якщо ж в сервісній книжці автомобіля прописаний регламент заміни масла КПП, то необхідно його дотримуватися, не допускати збільшення інтервалу заміни, а в деяких випадках, для продовження терміну служби агрегату, рекомендується даний інтервал заміни скоротити.

Заміна масла в КПП Peugeot 408 в Єкатеринбурзі

Заміна зчеплення (для машин з РКПВ вартість збільшується)

Сучасна коробка передач, якщо говорити в цілому і не вдаватися в конструктивні особливості, є цілком надійним агрегатом автомобіля. А одну з ключових ролей її довговічності грає якість і своєчасна заміна масла в КПП. У той же час, досить часто сьогодні можна почути твердження про «вічну» трансмісійної рідини, залитої на весь термін служби коробки передач. Де істина? Давайте розбиратися.

Коли необхідна заміна масла в коробці передач Peugeot 408

По-перше, як вже, напевно, всі знають, основні агрегати трансмісії сьогодні бувають різного виду за своєю конструкцією, способу управління і, відповідно, застосовуваним експлуатаційних рідин. Це механічна, роботизована коробки передач, коробка вариаторного типу і, так званий, «автомат».

По-друге, існують різні види трансмісійного масла (по аналогії з моторним) по використовуваної для виробництва масла основи: мінеральне, напівсинтетичне, синтетичне. А для автоматичних КПП застосовується спеціальна технічна рідина червонуватого відтінку ATF (automatic transmission fluid).

І ось з урахуванням всього цього технологічного різноманіття узагальнити і встановити точну періодичність заміни масла для всіх моделей авто і КПП просто неможливо. Але якщо міркувати більш цілеспрямовано, то у тих же «автоматів» деякі виробники рекомендують міняти ATF з періодичністю пробігу автомобіля від 60 до 100 тис. Км. Можливе зменшення терміну, що вже буде залежати від умов експлуатації та стану змазує рідини.

Поміняти масло в коробці передач механічної краще після обкатки нового автомобіля в районі 5 тис. Км пробігу. А в подальшому, навіть якщо використовувати якісне рекомендований для даної коробки масло, потрібно міняти його з певною періодичністю. Це допоможе продовжити період безвідмовної роботи коробки передач.

СТО Е2 в Єкатеринбурзі

Ми спеціалізуємося на обслуговуванні італійського та французького автопрому. Акцентування уваги на обмеженому сегменті моделей дозволяє стверджувати про якісний сервіс Peugeot і знанні нашими майстрами всіх конструктивних нюансів від конкретних автовиробників. Наявність запчастин на складі дозволяє скоротити терміни ремонту до мінімуму. А розумні ціни на роботу і запчастини, а також гарантія на результати своєї діяльності і великий список послуг, привертають увагу автолюбителів далеко за межами Єкатеринбурга.

До слова, крім заміни масла, ми виконуємо весь перелік робіт від діагностики АКПП і МКПП з подальшими рекомендаціями фахівців щодо подальшої експлуатації агрегатів з урахуванням їх стану до капітального ремонту цих агрегатів. Адреса автосервісу Е2 у відповідному підрозділі сайту. телефонуйте, приїжджайте. завжди допоможемо радою і справою.

Термін заміни мастила в МКПП і необхідний обсяг

Після великого терміну експлуатації будь-яка технічна рідина підлягає заміні, адже вона втрачає свої властивості і забезпечення якості. Якщо не змінювати, в результаті трансмісійна суміш загусне, а це призведе до поломки двигуна. Отже, заміна масла в МКПП на Peugeot 407 важлива для хорошої роботи автомобіля в цілому.

Періодичність заміни масла в МКПП в Peugeot 407 залежить від наступних факторів:

 • Автомобіль досяг потрібного пробігу для зміни суміші;
 • Шум і стукіт при русі;
 • Труднощі з перемиканням швидкості, в механічній коробці передач;
 • Сезонність;
 • Якість суміші в двигуні.

При ігноруванні ознак того, що виробник рекомендує замінити масло, почне накопичуватися бруд, металева стружка. Шестерінки почнуть швидко руйнуватися, отже, ремонт неминучий.

Термін заміни суміші становить кожні 5-10 тис. Км або рік експлуатації. Обсяг масла в МКПП на Peugeot 407 залежить від типу двигуна і може варіюватися від 3,5 до 6,3 літрів. Перед здійсненням заміни необхідно перевірити необхідну кількість мастила для коробки передач по паспорту автомобіля.

Як правильно замінити масло в МКПП на Peugeot 407 своїми руками?

Ефективна робота автомобіля багато в чому залежить від якості рідини для МКПП. Як і інші суміші, масло для Peugeot 407 слід замінити після закінчення терміну експлуатації. З огляду на марку двигуна, рекомендують заливати тільки оригінальну моторну рідина.

Злив старого масла з коробки передач і прочищення піддону

Виконавши підготовку до заміни масла, можна починати зливати стару суміш з коробки передач. Для здійснення цього етапу роботи рекомендується дотримуватися наступної послідовності дій:

 • Встановити машину на естакаду, повинна бути рівна тверда поверхня. Автомобіль поставити на першу швидкість.
 • Заглушити двигун і почекати 15-30 хвилин. Масло має охолонути.
 • Одягти гумові рукавички.
 • Під піддон картера поставити ємність для зливу відпрацьованої рідини.
 • Пробка піддона картера повільно повинна бути ослаблена ключем проти годинникової стрілки.
 • Відкрутити пробку, притримуючи рукою.
 • Викручену пробку швидко прибрати в сторону.
 • Відпрацьована рідина виллється в ємність.
 • Дрантям протерти поверхню коробки фільтру.
 • Відкрутити фільтр, зрушити ємність для зливу.
 • Встановити пробку для зливу назад.
 • Поміняти масляний фільтр.
 • Прибрати тару з відпрацьованою сумішшю.
 • Перевірити, чи немає пошкоджень на фланці.

Перед заливкою нової рідини, для ефективної роботи мотора необхідно зробити промивання. Покрокова інструкція промивання піддона в МКПП в Peugeot 407:

 • Після зливу відпрацювання закриття зливну кришку.
 • Залити промивну суміш.
 • Завести мотор, дати йому попрацювати. В інструкціях на промивної суміші завжди вказано час дії промивання.
 • заглушити двигун.
 • Злити промивку в підготовлену тару.
 • Відкрутити піддон двигуна, видалити залишки відпрацювання.
 • Після промивання встановити новий фільтр.
READ  Заміна сальника приводу АКПП Polo седан

Правильна робота автомобіля залежить від різних факторів. Одним з них можна назвати промивку силового агрегату. Рідина для очищення повинна відповідати виду мастила двигуна. Концентровані засоби для промивання необхідно розбавляти. Наприклад: засіб для промивки “5-хвилинка” застосовують при заміні рідини. Один балон суміші 250 мл розбавляють в 6-ти літрах масла. Розчин використовують перед заміною суміші.

Підготовка до заміни і необхідні інструменти

При неправильному технічному обслуговуванні автомобіля, можна отримати різні травми. Обов’язковою умовою при роботі з машиною є дотримання правил техніки безпеки.

Для того щоб процес підготовки до заміни масла в МКПП Peugeot 407 пройшов успішно необхідно:

 • Зливати при охолодженому силовий агрегат;
 • Виробляти зміну в гумових рукавичках;
 • Автомобіль встановити в правильному положенні.

Для виконання роботи слід підготувати необхідні інструменти. До цього списку входять:

 • ознайомитися з рекомендаціями виробника;
 • дізнатися, яку рідину заливали в автомобіль до заміни;
 • визначити, який тип масла відповідає моделі автомобіля.

Для зручності проведення роботи по заміні масла в МКПП на Peugeot 407 рекомендується здійснювати всі дії на естакаді або ремонтної ямі, це полегшить підхід до деталей автомобіля.

Заливка нового масла в МКПП

Виконавши слив відпрацювання та промивку силового агрегату, можна приступати до заключного процесу. Заміна масла в МКПП на Peugeot 407 закінчується заливкою нової суміші:

 • підняти капот.
 • Відкрутити кришку масляного фільтра.
 • Обережно залити новий розчин за допомогою воронки.
 • Закрутити кришку для затоки рідини.
 • Завести мотор, давши попрацювати вхолосту.
 • Перевірити, чи немає витоку суміші.
 • Відключити мотор і прибрати інструменти.
 • Запустити двигун і з’їхати з естакади.
 • Перевірити рівень рідини, в разі потреби долити. Рівень повинен знаходитися між min і max.

Своєчасна заміна масла в МКПП на Peugeot 407 забезпечить збереження коробки передач і відповідно безпеку руху по дорогах, тому не варто нехтувати його заміною.

Peugeot 408 заміна масла в МКПП

ось, перевірено. https://www.motul.com/ru/ru/products. iscosity% 5D = 68

2-2,1 літра (якраз налилося дві повних літрових каністри з-під нового масла). Нове масло залив Тотал Gear8 (дві літрових каністри і від третьої ще 100 додав) і додав молибденовую присадку від Ликви.

А яким чином отщелкнул шток перемикання МКПП?

Наконечник троса знімається дуже просто: треба стиснути пальцями два стопорних пластикових вусики, що зверху наконечника, і підняти його догори (зняти з шарніра). Знімається дуже легко. Зняти кришку сапуна можна і так, але якщо відсунути тросик (зняти наконечник троса з шарніра), то набагато зручніше.

На банку з nfp зазвичай задній міст намальований elf-маркетологи, змінивши лінійки масел, дуже заплутали експериментаторів в частині трансміссіонок. І багато, потикатися в мозкові штурми і абсолютно протилежні опису на авто-форумах, просто плюють на ельф))

залив Кастрол gl4 75-90 синтетика syntrax

теж залив тисяч 20 проїхав, після Мотуль ще покращилися перемикання, рекомендую

Тут Ви маєте рацію. Дисульфід молібдену знижує тертя, тому при перевищенні дози присадки. це може негативно позначитися на роботі синхронізаторів. Але в коробці крім синхронізаторів є ще купа деталей на які ця присадка робить позитивний вплив і знижує рівень шуму роботи. Тому, дійсно, головне не переборщити. Одного тюбика в 20 мл. буде досить на 2 літри олії і все буде гуд.

Пежо 408 HDI 1.6 замена масла в коробке передач

А ось тут я з Вами посприяє, чорний колір масла у вашій коробці ось звідси:

Функціонально ПРИСАДКА АНАЛОГІЧНА OIL ADDITIV (для моторного масла). Знижує тертя і знос, зменшує шум у роботі, знижує температуру в зонах тертя, зменшуючи загальний нагрів агрегату. Надає трансмісійного маслу характерний сіро-чорний колір. Не застосовувати препарат в трансмісійних агрегатах, що використовують корисні властивості тертя, таких як: АКПП, задні диференціали з дисковою блокуванням LSD, роздаткові коробки з фрикційними муфтами відкритого типу.

Дисульфід молібдену утримується в підвішеному стані протягом всього робочого терміну, не утворюючи осад всередині двигуна / трансмісії.

У Німеччині під час Другої світової війни дисульфід молібдену використовувався в танкових військах. Якщо відбувався витік масла, двигун міг ще якийсь час працювати завдяки молібденовим відкладенням. Американці під час війни у ​​В’єтнамі змащували молібденовими маслами трансмісії вертольотів, щоб в разі пошкодження не впасти як камінь, а якийсь час протриматися в повітрі і приземлитися.

Опис самої присадки: антифрикційні присадка в трансмісійне масло Pro-Line Getriebeoil-Additiv Властивості Присадка на основі дисульфіду молібдену (MoS2) спеціально призначена для механічних коробок передач і диференціалів. Значно знижує знос і температуру в зоні тертя. Як наслідок, більш м’яке перемикання передач, коробка працює плавніше і тихіше, менше нагрівається в процесі роботи. При додаванні присадки в старі коробки передач і диференціали, за рахунок згладжування профілю зубів, значно поліпшується їхня робота, підвищується плавність перемикання передач і ефективність роботи. Завдяки MoS2 підвищується експлуатаційна надійність вузла і якість його роботи.

Як застосовувати Присадку Pro-Line Getriebeöl-Additiv: додають в трансмісійне масло, де вона сама змішується з ним при роботі трансмісії. Присадка повністю сумісна як з мінеральними, так і з повністю синтетичними маслами. Один тюбик присадки (20мл) розрахований на 1-2л трансмісійного масла (відповідає концентрації приблизно 1 відсоток), при жорстких режимах експлуатації автомобіля концентрацію присадки необхідно збільшити вдвічі (до 2 відсотків).

ss-45, якщо я Вас переконав (чорний колір), то тоді ще питання. чому на заводі додають цю присадку?

P.S. на всіх моїх попередніх авто при зливі масла з коробки воно було практично завжди як новий, тому я вважаю і переконаний, що “продукти зносу” не можуть надати чорний колір маслу. Де логіка ?

Підкажіть. скільки потрібно присадки для двох літрів масла, два тюбика. або досить буде одного

По суті, дійсно, може присадка і не нужна.хз. А якщо вже вирішили додати, то і одного вистачить. Не такі в ній, коробці, супер навантаження. Я додавав завжди тільки один тюбик. так, про всяк випадок.

Начитався рад і додав. Спочатку дійсно стало краще, але потім поступово стали з’являтися труднощі при перемиканні. Може звичайно це не через присадки, але для себе вирішив, що вона там не потрібна.

Але якщо зберетеся лити, то не більше 1 тюбика.

Начитався рад і додав. Спочатку дійсно стало краще, але потім поступово стали з’являтися труднощі при перемиканні. Може звичайно це не через присадки, але для себе вирішив, що вона там не потрібна.

Але якщо зберетеся лити, то не більше 1 тюбика.

все підтверджую, злив чорне масло, і синхрони все частіше стали хрустіти під кінець, заливши зараз чисте масло зрозумів істину що твердять всі автомеханіки. присадки вже є вмасле, а додані ззовні можуть змінити пакет їх як правило в гіршу сторону, так що не раджу!

Цілком логічно. молібден забарвлює олію в чорний колір, навіть якщо залити його не в коробку, а в каністру з маслом.

синхрони все частіше стали хрустіти під кінець

затоку зараз чисте масло зрозумів істину

твердять всі автомеханіки. присадки вже є вмасле, а додані ззовні можуть змінити пакет

Всі автомеханіки? Або тільки хіміки (фахівці по маслу)? Автомеханік автомеханіка ворожнечу!

Наприклад: головний автомеханік ОД Peugeot, сказав мені свого часу, що стукіт в підвісці це нормально. Погодитися чи ні з ним? А ще сказав, що масло в моторі краще міняти у них, а не в інших автомеханіків, тому що тільки у них “правильне” масло.

Все сказане, ІМХО! І ні в кому разі не на захист присадок! Так, для розуміння питання.

Як міняти масло в 6-ти ступінчастою механічною коробці?

Якщо не утруднить, почитай у мене в БЖ (https://www.drive2.ru/l/502876487444070443/)

Вчора міняв масло в МКПП Peugeot 408, залилося 1.9л, чекав поки не побіжить через пробку біля лівого колеса, АЛЕ. Тут почитав про 308 пиж і інструкцію, кажуть потрібно болт відкручувати попереду на МКПП.33507

Я бачив цю пробку, ще подумав для чого вона. ПР і заливці масла пише людина що так і не полилося у нього попереду через пробку (як на фото), зате відкрутивши болт у колеса збоку. вилилося 200гр! Виходить ми їздимо з недоливом все??

Дизель, 2018 рік, 6 МКПП Скрізь пишуть масло в коробку 2.1 літр заливають. У мене злилося з коробки рівно 2,5 літра (спеціально заміряв).

Несподівано. З моєї МКПП6 (правда 2016 р.в.) злилося 2 літри (прибрати в дві літрові каністри з масла). Коробка BVM6. Яка у Вас коробка?

коробка по VIN така ж BVM6. У Вас прибрати в 2 літрові прям за ризиком літр? Або все ж під горло?

Звичайно не «під горло”. я б сказав по плечі. За ризиками не дивився. Думаю злилося 2-2,05 літра. Залив дві літрушкі і від третьої ще мілілітрів 100 (про всяк випадок). Купував масло заздалегідь, не знав скільки зіллється. Тому купив 3 каністри по літру. Так що можу бахнути ще грам 400, для переконливості.)) Тільки боюся верхом б не пішла.

Звичайно не «під горло”. я б сказав по плечі. За ризиками не дивився. Думаю злилося 2-2,05 літра. Залив дві літрушкі і від третьої ще мілілітрів 100 (про всяк випадок). Купував масло заздалегідь, не знав скільки зіллється. Тому купив 3 каністри по літру. Так що можу бахнути ще грам 400, для переконливості.)) Тільки боюся верхом б не пішла.

peugeot, масло, мкпп

Я теж побоювався, але все таки вирішив залити саме стільки скільки злилося. Спостерігаю, їжджу. Мені здається якщо і проявляться надлишки, то за літом в спеку. Поки сапун сухий. Майже кожен день пробіги по трасі 300-500 км. Швидкість 130 км / ч., Іноді 150 при обгонах. Шкода що немає інформації по даній КПП, її модифікаціям і можливим модернізацій з роками, на тому чи іншому авто. Можливо мені і перелили з заводу, хоча з таким я ще не стикався, ось з недоливом неодноразово.

READ  Заміна масла в варіаторі Audi А6 С6

що то боляче дешево говорите, а так все вірно. коробас тільки спасибі скаже

Вибачте що помилився на 50 р. Якщо ви звернули увагу варто знак приблизно. https://www.ozon.ru/context/detail/ID/140690134/?utm_content=id_140690134%7Ccatid_8516utm_source=cpc_yandex_marketutm_medium=cpcutm_campaign=tvr_cargoods_kciymclid=15527122239654996624300002

пробіг 50тис. Скажу так масло ще могло походити однозначно.

раз в 30 тис треба міняти в МКПП або 2 роки

надумав замінити масло в шестісупенчатой ​​МКПП (дизель). почитав форум і вирішив заливати нове масло через сапун. дістався до того місця, де мав би знаходиться сапун і спробував його відкрутити. а його кришка виявилася непрікученной. та й різьблення там немає. просто встромлено пластмастка в коробку і сидить там вільно. трохи піднімається вгору, але далі вилізти їй не дає тросик перемикання передач. вопрос такой, це точно сапун, я нічого не переплутав??

34699 фото моторного відсіку зверху. праворуч акумулятор, зліва повітроводи турбіни.

цікаве спостереження. я задумав масло поміняти в МКПП не просто так, а тому що мені не подобалося плавність включення швидкостей. я і на форумі кілька разів писав повідомлення про невиразному включенні передач. побризкав мастилом на шарніри механізму під ручкою перемикання передач. і відразу швидкості стали краще включатися. а через деякий час знову погано швидкості стали встромлятися, як ніби щось заважає рухатися ручці перемикання передач, як би в щось вона впирається в середині ходу і доводиться з деяким зусиллям її проштовхувати. поки я шукав сапун і думав як до нього долезть для заміни масла, я посмикав механізм перемикання швидкостей, розташований на самій коробці. той, на який з салону приходять троси. і про чудо, перемикання швидкостей миттєво стало плавним і легким. такі відчуття я на новій машині тільки відчував. з одного боку може мені просто здалося, може похолодало у нас і це відбилося на роботі зчеплення. я не знаю. але з іншого боку ось уже третій день їжджу і кайфую від плавності включення передач!

А яке Ви масло заливали в коробку? У мене теж дизель з МКПП.

А яке Ви масло заливали в коробку? У мене теж дизель з МКПП.

Лейте рекомендований заводом-виробником, не помилитеся!

Якщо поставити на стоянку на 1-ю передачу під нахилом.

Для наших двигунів не рекомендується стоянка “на швидкості”. особливо під нахилом!

Замінив масло. Нічого складного. За порадою друзів купив Total Transmission Gear 8 75W-80. Зловили гнучкою трубкою за допомогою воронки через колесо. На домкраті підняв, зняв ліве переднє колесо, відкрутив найбільший болт, і через нього заливав і контролював рівень заливки. Інструменти: головка на 21 зливна і на 19 наливна. Мідна шайба для зливної як для масла, і алюмінієва для наливної (можна використовувати стару). Проїхав мало. Суб’єктивно швидкості стали включатися краще. Далі подивимося. 3501035011

[QUOTE = puvlva; 224355] Якщо поставити на стоянку на 1-ю передачу під нахилом, то вранці її так-же важко вимкнути. Пробіг 40 000. Механіка

peugeot, масло, мкпп

Вичавлюєш зчеплення і заводиш. Важіль перемикання передач сам дає раду включеній першій або задній передачі. Колись прочитав про це на нашому форумі. При необхідності сам користуюся цим способом, ніколи не додаю великих зусиль.

Andrey.Nesterov, Тримай: 7703062062 прокладка зливного болта піддону Renault Logan.

цікаве спостереження. я задумав масло поміняти в МКПП не просто так, а тому що мені не подобалося плавність включення швидкостей. я і на форумі кілька разів писав повідомлення про невиразному включенні передач. побризкав мастилом на шарніри механізму під ручкою перемикання передач. і відразу швидкості стали краще включатися. а через деякий час знову погано швидкості стали встромлятися, як ніби щось заважає рухатися ручці перемикання передач, як би в щось вона впирається в середині ходу і доводиться з деяким зусиллям її проштовхувати. поки я шукав сапун і думав як до нього долезть для заміни масла, я посмикав механізм перемикання швидкостей, розташований на самій коробці. той, на який з салону приходять троси. і про чудо, перемикання швидкостей миттєво стало плавним і легким. такі відчуття я на новій машині тільки відчував. з одного боку може мені просто здалося, може похолодало у нас і це відбилося на роботі зчеплення. я не знаю. але з іншого боку ось уже третій день їжджу і кайфую від плавності включення передач!

продовжую свої спостереження з приводу утрудненого включення передач на МКПП6. пробіг 40ткм за 4 роки.

за останній рік передачі стали включатися трохи гірше, плюс з’явилося складне становище при виключенні передачі. проблема плаваюча: то добре передачі включаються / вимикаються (цей більш рідкісний випадок), то як ніби щось заважає їх включити, метал по металу треться (в більшості випадків). поміняв масло на рекомендовану тут напівсинтетику від Motul. залив 2 літри. відбулися зміни в кращу сторону в дуже великому обсязі. пропало утруднене вимикання передач, а включення стало набагато м’якшим. хоч ситуація стала набагато краще, але все одно невеликі затики при включенні передач продовжують спостерігатися (зараз майже завжди на 1 і 2-ий швидкостях, хоча раніше і підвищені швидкості могли туго включатися). Зараз утруднене включення присутній в основному на холодній машині, хоча раніше залежність ні від прогріву, ні від пори року не спостерігав.

я на машині катаюся щодня, але пробіги зовсім невеликі (в рік не більше 10ткм) і з малою швидкістю. середня швидкість по місту не більше 20км / год; за містом їжджу мало. при цьому двигун особливо не кручу, на 2200-2500 об / хв переключаюсь. випадково помітив, що якщо покриття двигун до 3000-3500 об / хв, то майже відразу швидкості починають включаться плавніше. з огляду на це і мій попередній позитивний досвід з деякими маніпуляціями з механізмом включення передач на самій коробці, не може бути такого, що всі мої проблеми пов’язані з недостатнім потрапляємо масла на механізм вибору швидкостей? теоретично така проблема може мати місце? думаю долити ще 0,5 літра олії в коробку. для надлишків в разі потреби є сапун, по цьому вважаю що гірше стати не повинно.

ну і на зчеплення звичайно трохи грішу: зовсім невелика вібрація на педалі присутній в першій половині ходу, наче пелюстки трохи криві. з іншого боку це було з новья і начебто все раніше непогано працювало.

може є у кого ще якісь думки з приводу поганого включення передач?

теоретично така проблема може мати місце? немає

думаю долити ще 0,5 літра олії в коробку Цього робити точно не потрібно

може є у кого ще якісь думки з приводу поганого включення передач? 1. Коробка 2. Зчеплення 3. Заїдання тросів Це якщо проблемма дійсно є, наприклад завод.брак. Навіть від масла не рекомендованої в’язкості, наприклад 75W90 хоч і синтетика, єдиний помітний трабл цей важкий перемикання на холодному (особливо 1ую на початку руху). На гарячому все так-же, як і на оригіналі. Тому 75W80 наше все (перевірено не раз). А з огляду на ціну рекомендованого Тотал, немає сенсу в Мотюль, каструлі і т.д. Це по бензинки, у вас же дизель? Може справа не в тій в’язкості короткі пробіги. непрогрев. А коли дали 3500об робочий температурний режим-робоча в’язкість і все ок. Це думки. Мотюль який?

Машинку показував і офіцій, і неофіціалів. ніхто нічого путнього не сказав, як би нічого критичного немає. троси чи не заїдає, заводський брак після діагностики не виявляють. так ось уже років зо два і катаюсь з цією проблемою. може ще в який сервіс треба скататися, але сервісів по франзцузам в Нижньому Новгороді не так вже й багато. але перемикаються швидкості з труднощами якщо порівнювати з новою машиною, а якщо порівнювати з жигулем, волгою. то перемикання в цілому непогані.

Масло залив MOTYLGEAR 75W-80. Різниця з заводським маслом (з пробігом 40ткм) істотна.

турбують в цілому дві речі: 1) проблема плаваюча і постійно доводиться включати швидкості з різними зусиллями; часом важіль мало не сам залітає в потрібне положення (і це досить часто буває), а часом ніяк не заженуть його і доводиться двічі вичавлювати зчеплення; така поведінка машини стомлює дуже сильно. 2) не дуже хочеться кататися з цією проблемою і чекати коли розваляться, наприклад, синхронізатори.

поки, на підставі опитаних мною фахівців, лідирує версія про можливу несправність зчеплення. але знову-таки цією версією не все пояснюється. розбирати зчеплення теж поки не хочу. начебто не так вже й погано швидкості включаються. поки так і катаюсь. за містом після заміни масла з включенням високих передач проблем ніяких немає, а в пробках і дворах першу і другу швидкості іноді подзаедает.

а якщо заллю додатково 0,5 літра олії в коробку, то що поганого трапитися з нею? сальники видавить?

троси чи не заїдає відокремлювали один кінець і рухали трос в сорочці (легкість переміщення)?

заводський брак після діагностики не виявляють заводський брак виявляється після повного розбору вузла

а якщо заллю додатково 0,5 літра олії в коробку, то що поганого трапитися з нею? сальники видавить? обольете коробку маслом через сапун, а поки буде надлишки виганяти (довго з короткими пробігами) масло буде піниться. бульбашки повітря. відсутність потрібної плівки. знос деталей. Прокачайте зчеплення, може повітряний пухирець гуляє і відбувається недовижім.

READ  Де знаходиться датчик коленвала Peugeot 308

відокремлювали один кінець і рухали трос в сорочці (легкість переміщення)? так, саме так і робили.

Прокачайте зчеплення, може повітряний пухирець гуляє і відбувається недовижім. влітку за регламентом змінювали гальмівну рідину, всю систему прокачували. після цієї процедури передачі цілий тиждень включалися помітно краще (я б навіть сказав ідеально). але така ж ситуація відбувається і при смикань механізму перемикання передач на коробці, теж приблизно на тиждень включення передач поліпшується (хоча після прокачування гальмівної рідини ефект був сильніший).

містика коротше, напевно саме так відбувається становлення автентичного французького духу.

Peugeot 408 заміна масла в МКПП

підглянув в сервісбоксе, що в коробку ллється ESSO GEAR BV 75W-80, просто кому цікаво для довідки. На зиму однозначно заллю 75w90

Воно рідині в 2 рази) А з нашими зимами-це оптимальний варіант

Не розумію. чому деякі люди вважають себе розумнішими інженерів заводу виробника ?

Не вважаю себе розумнішим. 75w80 в мороз под.30 реально дубєєт. У всі свої машини лив 75w90 і все було добре. А що інженери заводу виробника? ллють що дешевше. Це суто індивідуальний вибір і нікого до подібного не закликаю, просто висловлюю думку-маю право.

Читайте внімательнее45 це вже температура замерзання при якій масло втратить будь-яку плинність, ручка КПП встане колом, а шестерні хрін зміниш. На ділі ж воно набагато раніше дубєєт, і ручка КПП рухається важко, передачі перемикаються важко. Просто перші хвилин 10 не зручно так їхати. а по навантаженнях, то 75W90 переносять набагато більше навантаження, так що боятися нічого.

Не вважаю себе розумнішим. 75w80 в мороз под.30 реально дубєєт. У всі свої машини лив 75w90 і все було добре.

Я прошу вибачення, але 75W80 як і 75W90 (при інших рівних: виробник, синтетика / мінералка, клас і т.д.) мають однакові властивості в мороз, тому що зимовий показник пишеться до “W”, а після неї. річний, тобто масло 75W80 при високій температурі буде менш в’язке, ніж 75W90, в той час як при низькій температурі дані масла будуть володіти майже рівній в’язкістю, на що вказують їх рівні зимові індекси.

Менш в’язке взимку масло, тобто то, що ви хочете отримати, це масло з меншим зимовим індексом, наприклад, 70W

findpolДа я вже думав про це. Але чому на практиці 75W90 менше дубєєт я не знаю. Може бути просто не все 75w80 виготовляються на синтетичній основі і звідси все випливає.

Клас по SAE нічого не говорить про те. синтетика це, підлозі або мінералка взагалі. Це тупо в’язкість, виміряна при певних умовах і методиках.

Значення в стандарті задаються як “не більше” і “не менше”, тобто можна зробити краще стандарту, але не гірше. В результаті два різних масла з однаковим зимовим показником можуть мати різну в’язкість взимку.

Замена масла в коробке авто. МКПП Citroen C4 седан

Ну ось понишпорив у інтернеті, чого власне і треба було довести http://www.exist.ru/cat/UCat/7/303/B77088B2 http://shop.by/model/desc/total_transmission_bv_75w_80_20_l/ http: // 130. com.ua/product/transmission-oil-synthetic-total-transmission-bv-75w-80-2-l-for-cars/

Скрізь написано що TOTAL TRANSMISSION BV 75W-80 Миниральная, а будь-який 75W90-синтетика (ну вже не будь-яке, але в основному)

ось понишпорив у інтернеті Для любителів понишпорити в інтернеті. почитайте форум про масла (http://www.oil-club.ru/forum/topic/2118-2118/pagest510). І зверніть увагу на рекомендації по заміні масла 75W-90 хоча б на 75W-85.

Як виберу вихідні машинкою зайнятися, заллю 75W90 для експерименту, про результат відпишу на форумі)

Я купив. http://liquimoly.ru/product_view.php?ID=295 Додавав цю присадку в МКПП форда. чомусь масло стало кольору “кави з молоком”. Зниження шуму не помітив.

Загалом як і обіцяв, відписуюся, Поміняти масло в коробці! Злилося ЩОСЬ, що має бути маслом, чорнющий, навіть на сонце не прозоре, на сонці переливається як серебрянка з золотим відливом тобто привіт синхронізатором, піниться як морська вода. І це те на пробігу 3900км CRAZY, уявляю що на 40,80,100ткм було б.

Залив синтетику 75W90, як відбилося на експлуатаційних характеристиках поки не зрозумів, поїжджу розповім)

Злилося у мене рівно 1,9 л. Яку залив-хз:.D Знаю що синтетика, знаю що 75w90, знаю що GL4, знаю що хороша, на півночі з бочки в каністру наливали на вулиці в 35 морозу, наливалося майже як влітку) ще знаю що в роздріб продавалося по 800р за літр 😀

А хто виробник-не знаю, Баті наливали, він марку не подивився)

У всьому маслі була щільна суспензія пудри кольору синхронізаторів, зараз злив в пляшку щоб відстоялося. Так, і залив рівно 2 літри)

Ну ось поїздив, погіршення не помітив, ніби як даж почётче передачі встромлятися стали, хоча особливої ​​різниці не помітив)

Днями заморожу в морозилці обидва масла, проведу тест плинності:.D

До речі саме шокірующе.то, що пробка на картері кооробкі під квадрат хз на скільки, точив за місцем. Таке враження, що в ПСА є спеціальний відділ проектувальників-диверсантів, які спеціально ускладнюють конструкцію, щоб простий люд туди не Сува, а їхав до дилерам.

Зловили через сапун) скидає аккум і пластикову майданчик під ним. Металеву площадку.открутіл все болти, що під капотом, а той що під підкрилки не став відкручувати (який м @ дак придумав його звідти загорнути, щоб у нього яйця відсохли) На одному болті майданчик трохи відігнув, щоб можна було підлізти до Сапун, вставив в нього шланг, в шланг воронку і залив 2л масла. За шумності нічого не ізменілось- як торохтіла так і торохтить. Ну може бути підвивання на 4й трохи менше стало, про який тут хто то говорив, але мені це завивання фіолетово я його не помічав і не помічаю (точніше уваги не звертаю).

Та й пробка зливна розташована в задній частині коробки, тому не погано було б передніми колесами наїхати на щось на зразок невеликого бардюра, так мені здалося краще зіллється.

Шлях то звичайно є. Знімаєш переднє ліве колесо і на тебе дивиться величезна пробка заливної горловини КПП з торця. Оскільки домкрат вже коштувати піднімаєш на 95% приблизно інакше навіть 1.9л не увійде і ось воно щастя.

А мені оф дилери казки розповідали, що контрольної пробки немає і вони не можуть перевірити уровеньCRAZY А адже пробка то не тільки заливна, а й контрольна

Сьогодні поміняв масло в МКПП. Міра була вимушено. запланована. Суть в тому, що мені міняли по гарантії вижимний у ОД. Козли і п.раси ОД поставили все на старі сальники, хоча давно і кожному облізлі їжаку відомо, що сальники у Peugeot виключно ОДНОРАЗОВІ. Природно ті стали потіти, так як у Peugeot тема дуже проста. Якщо чіпали привід, то сальники 100% під заміну правий (довгий) і 50 на 50 лівий (короткий). З лівим мені пощастило. він був чистий. Хотів провернути це через гарантію, але коли ОД почав мимрити про те, Що машину треба їм залишати в понеділок і там інженер по гарантії буде погоджувати я абсолютно щиро послав їх на ЮГ бо заміна 1600 руб. і сальник оригінал. 350 руб. А за три дні я зароблю на машині ну не менше десятки чістимі.Смисл зрозумілий. А тепер дуже важлива інформація для тих хто не в танку Злилося близько 1.5 літра. Повинно було бути 1.9 літра як мінімум.То є не вистачало 25% масла або 1/4 кому як відомо. Спробуйте в движок літрів не долити. Вообщем. Залили 2 літри нового масла Motul.Почему я взагалі поліз міняти масло в МКПП якщо в книжці для ідіотів написано. не обслуговує. 1.Появілась нечіткість включення передач. Кожен п’ятий раз легкий хрускіт при включенні задней.Іногда хрускіт при включенні першої або другої. Хрускіт слабенький і не напряжно. ВРОДЕ ЯК Підсумок після заміни. всі передачі включаються супер м’яко. Ні про яке хрускіт навіть близько не йдеться 2. З’явився поштовх, якщо їдеш на швидкості і знімаєш ногу з педалі газу. рухаєшся накатом при включеній передачі, а потім знову натискаєш на педаль. Поштовх не сильний і схожий на те, як ніби подушки движка померли, але все ж цього раніше не було. Неначе вибирається люфт.Здесь писали. що це мовляв нормально.Ну ну. їздите шановні добродії і далі і розповідайте казки про відмінну машину пижо. Підсумок після заміни. Всі поштовхи зникли. Знімаєш ногу з газу при включеній передачі на будь-якій швидкості. Ніяких поштовхів ВЗАГАЛІ нет.Все плавно і чітко. Значить проблема була і була пов’язана саме з витоком масла

Заміна масла. 400 руб. Ну де то 500 грн. 600 максимум в якихось конторах. Невелика втрата. Вартість двох літрів хорошого масла в районі 1200 руб. Я рекомендую цю операцію тим, у кого є вищевказані симптоми. Ціна копійчана. будете спокійні.

Далі про заміну. займає п’ять хвилин. Нічого глобального, крім одного колеса (лівого) відкручувати не треба. Зливається з пробки за хвилину. Заливається трохи довше. Коротше однією проблемою стало менше. Тепер голова не болить. як там сальник і.т.п. Всім у кого сальники потіють. просто збоку через колесо подивитися. не побачите за винятком зовсім ахтунгових ситуацій. Зате добре видно на підйомнику

По складу злите масло було цілком нормальним. Насторожило тільки наявність золотистої емульсії і після відстою масло начебто расслаивалось на масло і водянисту частина. Зловили Motul 75W90 і присадку Ликви Моли в МКПП з молібденом. ціна 215 рубю за тюбик. Треба один тюбик на літр.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS