Peugeot 307 заміна радіатора грубки

Table of Contents

Зняття печі Hyundai Getz: 403 — Доступ заборонено – Заміна радіатора печі Getz: процес, опис, артикули, відео

Хоча на Hyundai Getz стоять непогані заводські радіатори, згодом і за підвищених навантажень на систему опалення вони можуть виходити з ладу.

Ремонтувати радіатор обігрівача не завжди доцільно, оскільки ремонт дає лише тимчасовий ефект. Краще купити нову деталь та поставити її на місце старої.

Реле вентилятора

Але перш ніж звинувачувати у всьому радіатор, переконайтесь у працездатності інших елементів опалювальної системи. Нерідко перегорає реле вентилятора пічки на Hyundai Getz, через що перестає функціонувати весь вузол.

Потрібне нам реле розташоване в монтажному блоці у підкапотному просторі автомобіля. Підніміть капот і відіжміть клямки, встановлені на кришці блоку.

З внутрішньої сторони кришки нанесена спеціальна схема, яка дозволяє знайти запобіжники та реле.

За вентилятор опалювальної системи відповідає реле з маркуванням Е51. Його можна перевірити тестером або вивчити поточний стан візуально, залежно від вашого досвіду та навичок.

Заміна реле не займає багато часу, а сам елемент коштує дешево. Але якщо реле виходить з ладу регулярно, доведеться розуміти причини.

Якщо ж реле та інші вузли не мають відношення до порушення роботи опалення в Hyundai Getz, тоді доведеться знімати та міняти сам радіатор.

Заміна радіатора опалювальної системи

На деяких моделях Hyundai Getz передбачено наявність електронагрівального елемента системи опалення. Він призначений для додаткового нагрівання повітря, що надходить у салон.

Управління елементом здійснюється через блок управління двигуном. При цьому враховуються температура повітря та поточні параметри рідини охолодження, навантаження генератора. Він працює в роботі, коли ручка панелі керування пічкою переведена в режим максимального обігріву.

Якщо ви вирішили самостійно зняти та поміняти опалювальний радіатор на Hyundai Getz, дотримуйтесь інструкцій та робіть собі позначки, щоб правильно зібрати вузол після встановлення нового елемента.

Пежо-307. заміна радіатора пічки

 • Спочатку відключіть мінусову клему акумуляторної батареї, що дозволить знеструмити автомобіль. Це захист для самої машини та міра особистої безпеки.
 • Тепер знімається підлогова консоль. Із системи охолодження зливається антифриз. Після цього не забудьте перетиснути шланги підведення та відведення радіатора печі. Якщо ви збираєтеся повністю міняти старий радіатор, тоді рідина зливається та утилізується. Стару ОЖ у новий вузол заливати не рекомендується.
 • Підійдіть з боку підкапотного простору і маркером зробіть мітки про початкове положення патрубків обігрівача. Далі відкручується кріпильний болт. Патрубок та шланги витягуються. Їх відкладіть убік, щоб не пошкодити. Маркування потрібне для правильного зворотного складання.
 • Отвори в радіаторі слід заглушити підручними засобами. Якщо у вас Hyundai Getz з електронагрівальним компонентом, потрібно додатково відключити колодку з проводами від джгута, розташованого ліворуч від обігрівача. Також відключіть мінусовий провід.
 • Далі, на черзі демонтаж перехідника нижнього повітроводу системи. З трьох сторін знімаються скоби пружинного типу, які кріплять кожух радіатора печі Hyundai Getz.
 • Кожух радіатора витягується через панель приладів. Робити це потрібно з правого боку. Радіатор витягається з кожуха досить легко, якщо всі попередні кроки були зроблені правильно.

Процедура не найскладніша, але потребує підвищеної уваги та акуратності. Зворотне складання частіше викликає більше питань, ніж демонтаж. Це пов’язано з тим, що автовласники Hyundai Getz не запам’ятовують особливостей розташування тих чи інших елементів опалювальної системи. Тому маркування або спеціальні записи в блокноті під час ремонтних робіт повинні вас виручити.

Пишіть у коментарях, чи доводилося вам займатися подібними роботами та з якими складнощами ви стикалися.Не забувайте підписуватись і розповідати про нас своїм друзям!

Заміна та ремонт радіатора «Peugeot»

Автомобілі Peugeot користуються великим попитом завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам, доступній вартості. Незважаючи на якісне складання, під час експлуатації можуть з’явитися несправності. Наприклад, може зламатися радіатор. Як відомо, ця деталь використовується для теплообміну охолоджуючої рідини з навколишнім середовищем, для підтримки оптимальної температури двигуна. Радіатор може засмічитися комахами, пилом, брудом, все це негативно позначається на роботі двигуна та автомобіля загалом:

 • знижується ККД двигуна;
 • всі складові двигуна функціонують у низькій або надто високій температурі робочого середовища;
 • швидше зношуються елементи циліндра поршневої групи;
 • збільшується витрата пального;
 • система опалення салону функціонує з перебоями.

Щоб запобігти таким негативним наслідкам, потрібна заміна радіатора PEUGEOT Partner. Це складна процедура, що вимагає наявності знань, професійного обладнання та інструментів. Тому, якщо вам потрібна заміна радіатора охолодження на Peugeot 504 або іншу модель, зверніться в наш сервісний центр.

Як зняти радіатор на Peugeot 307

Необхідність замінити радіатор Peugeot найчастіше виникає через його наскрізне пошкодження. У поодиноких випадках відбувається розгерметизація вузла при різкому підвищенні тиску в системі. В обох випадках ремонт алюмінієвого радіатора не передбачений конструкцією, тому потрібна покупка нової запчастини.

Здійснити необхідний ремонт системи охолодження автомобіля Peugeot-308 самостійно можна за наявності:

 • сухого та рівного майданчика під авто,
 • набору торцевих ключів,
 • рукавичок,
 • плоскогубців,
 • викрутки,
 • ємності для зливу антифризу.

Перед початком робіт слід вивчити принцип роботи системи охолодження та візуально запам’ятати розташування основних приладів: радіатора, бачків, патрубків та іншого.

Рекомендується сфотографувати підкапотний простір до початку будь-яких ремонтних дій, а потім зробити кілька фото в процесі роботи – це полегшить зворотний монтаж і дасть можливість перевірити, чи все на місці, ще до запуску двигуна.

Злив рідини, що охолоджує, заміна радіатора та інших агрегатів системи охолодження автомобіля повинні проводитися на холодному двигуні. Щоб не обварити руки окропом, слід відкривати кришку бачка радіатора і приступати до зливу ОЖ не раніше ніж через 15 хвилин після поїздки.

Роботи з ремонту вузла, що відмовив, можна умовно розділити на наступні етапи:

 • злив охолоджуючої рідини із системи;
 • демонтаж старого радіатора;
 • встановлення нового обладнання;
 • затока свіжої ОЖ у систему;
 • перевірка працездатності системи.

Зняття радіатора необхідно проводити акуратно, щоб не пошкодити оточуючі його пластикові деталі.

Зняття, встановлення радіатора Peugeot

Зняття радіатора на автомобілі Peugeot проводиться після від’єднання всіх гумових патрубків, що ведуть до нього. Слід уважно переглянути, чи всі кріплення звільнені, потім потихеньку витягнути деталь.

Заміна радіатора може збігтися з необхідністю змінити термостат. Для того, щоб замінити деталь, необхідно звільнити патрубок (закріплений разом з повітряним), що веде до приладу, від кріплень. Відкрутивши три болти на 10, зняти кришку термостата разом із трубкою.

Замінюючи робочий елемент, що знаходиться всередині, необхідно пам’ятати, що охолодна рідина, що залишилася в системі, може вільно стікати внизу, тому порожня ємність повинна весь час знаходитися під зливним отвором. Складання термостата проводиться у зворотній послідовності.

Заміна радіатора пічки Peugeot 206

Як визнають власники Peugeot 206, пічка є одним із слабких місць автомобіля. Втім, багато несправностей можна усунути самостійно, заощадивши при цьому значні суми.

Що таке радіатор печі

Опалювальна система. одна з найважливіших в автомобілі. Вона забезпечує не тільки комфортні умови для водіїв та пасажира, а й частково і безпеку, оскільки перешкоджає запотіванню стекол, а отже, покращує видимість дороги. Крім того, система опалення перерозподіляє тепло, відводячи його від працюючого двигуна, що не дає мотору перегріватися.

Які функції виконує радіатор печі

Серце опалювальної системи автомобіля – це радіатор. Основні функції радіатора. акумуляція тепла і нагрівання повітря, що надходить в салон.

Влаштування радіатора печі

У більшості автомобілів (в тому числі і в Peugeot 206) встановлені рідинні радіатори обігрівача. Такий радіатор є невеликою «коробочкою», сполученою з двигуном трубками, за якими циркулює антифриз. Патрубків два. відповідно впускний та випускний. Тепло розподіляється по трубках теплообмінника, що утворює решітку радіатора; у нього ж через так звані стільники надходить повітря зовні. Проходячи через трубки повітря нагрівається і вже теплим потрапляє в салон.

Через впускний патрубок в радіатор надходить антифриз, від якого нагріваються трубки теплообмінника, вони, у свою чергу, передають тепло повітря, що надходить в автомобіль зовні

Аналогічний принцип лежить в основі роботи рідинних електропідігріваних та повітряних обігрівачів. Однак вони, як правило, використовуються як додаткове джерело опалення.

Де розташований радіатор пічки в Peugeot 206

Радіатор разом з патрубками, що кріпляться до нього, знаходиться всередині корпусу обігрівача, в якому фіксується за допомогою засувок і гвинтів. У «Peugeot 206» радіатор розташований внизу центральної консолі, праворуч від педалей. Однак, щоб дістатися до нього, потрібно зняти панель, розташовану під кермом, а також бічну стінку центральної консолі.

Шукати радіатор обігрівача «Peugeot 206» слід у районі педального вузла

Поломки радіатора пічки Peugeot 206

Найочевидніша ознака того, що з радіатором щось не так – «болото» з характерним запахом антифризу під килимком водія. Воно виникає через те, що антифриз проникає в простір між безпосередньо радіатором і корпусом обігрівача, а звідти капає на підлогу.

READ  Peugeot 308 заміни середніх ламп

Сині сліди на обшивці свідчать про протікання антифризу

Підтікання охолоджуючої рідини може бути пов’язане з тим, що патрубки або радіатор заржавіли. Встановити це можна, уважно оглянувши вузли обігрівача.

Сумнівів у несправності радіатора не виникне, якщо при включенні грубки з дефлекторів повіє холодне повітря замість теплого. В даному випадку може бути порушена циркуляція охолоджуючої рідини, до чого призводить непрацюючий кран обігрівача або «забитий» радіатор.

У вищезазначених випадках радіатор обігрівача автомобіля підлягає негайній заміні.

Як замінити радіатор пічки «Peugeot 206»

Численні рекламні оголошення автомайстерень стверджують, що заміна радіатора печі Peugeot 206. дуже клопітке заняття, і з незвички можна не тільки не усунути несправність, але й ускладнити ситуацію. наприклад, пошкодити кріплення або розлити антифриз і потім мучитися з очищенням та провітрюванням салону. Однак якщо дотримуватися запобіжних заходів і все передбачити заздалегідь, процес заміни радіатора обігрівача займає близько 3-4 годин (у бувалих автолюбителів. близько 1,5 години, у новачків. приблизно півдня).

Які інструменти знадобляться

Для заміни радіатора обігрівача «Peugeot 206» достатньо стандартного набору автоінструментів, що є майже у будь-якого водія. Будуть потрібні:

 • ключі Torx розмірів Т10 та Т20;
 • гайкові ключі на «8» та на «10»;
 • шліцева викрутка;
 • розсувні плоскогубці;
 • компресор (для продування патрубків).

Ключі Torx потрібні для зняття декоративного кожуха з двигуна

І також знадобляться ємність для зливу антифризу і власне антифриз. на можливу долив. Незайвим буде і ліхтарик.

Як зняти радіатор пічки «Peugeot 206»

Фахівці рекомендують, перш ніж приступати до роботи, відігріти салон (якщо заміна проводиться в холодну пору року). Достатньо, щоб машина кілька годин постояла в теплому місці. Це необхідно для того, щоб пластикові елементи автомобіля стали еластичнішими і не ламалися. Заміну радіатора, так само як і інші маніпуляції з ремонту машини, слід у теплому, сухому, добре освітленому місці.

Ще на попередньому етапі необхідно вимкнути запалення та скинути провід «маси» з акумулятора, щоб убезпечити себе від удару струмом. Адже при заміні радіатора обігрівач має працювати і з електронікою.

Для зручності слід зняти центральну частину торпеди, хоча водії, що самостійно займаються ремонтом своїх авто, стверджують, що за наявності належного вправства можна обійтися і без цього.

 • Роботу із заміни радіатора обігрівача починаємо всередині салону. Для початку демонтуємо нижню панель, яка знаходиться під панеллю приладів.
 • Далі знімаємо бічну стінку центральної консолі. для цього необхідно відкрутити три гвинти, що фіксують її.

На малюнку цифрами позначено: 1 — нижню панель; 2. панель обробки під кермовою колонкою; 3. гвинти кріплення; 4. бічна стінка центральної консолі

Будьте уважні: при знятті патрубків із них виллється антифриз. Щоб рідина, що охолоджує, згодом не опинилася в салоні, на цьому етапі необхідно «продути» грубку — направити компресор у верхню трубку, а під нижню підставити ємність, в яку і буде зливатися антифриз.

На малюнку цифрами позначені: 1, 2 – гвинти; 3. радіатор обігрівача; 4. фіксатори

Як встановити радіатор пічки «Peugeot 206»

Установка радіатора обігрівача проводиться у порядку, зворотному зняттю.

 • Частково вставляємо радіатор обігрівача в гніздо.
 • Приєднуємо до радіатора впускний та випускний патрубки та засуваємо радіатор у гніздо.
 • Доливаємо антифриз і, щоб уникнути пробок, спускаємо повітря (кришка розширювального бачка повинна бути відкрита).
 • Повертаємо на місце декоративний кожух двигуна, бічну панель центральної консолі, а також панель, розташовану під кермом.
 • Приєднуємо знятий на попередньому етапі провід «маси» до акумулятора та перевіряємо адекватність роботи електроніки автомобіля.

Як замінити ущільнювальні кільця радіатора печі

Кільця ущільнювачів з часом спресовуються, чому нещільно прилягають до трубок. Це, в свою чергу, може призвести до витікання рідини, що охолоджує, з радіатора.

Пежо 307 усуваємо текти антифризу в салоні

Ущільнювачі трубок радіатора: ліворуч. старі, праворуч. нові

Щоб замінити кільця ущільнювачів, слід проробити описані в попередньому пункті маніпуляції 1–7 зі зняття радіатора. Однак у цьому випадку можна не витягувати радіатор із гнізда цілком, достатньо зрушити трубки. Знімаємо з трубок ущільнювачі та міняємо на нові. Складання робимо у зворотному порядку.

Самостійна заміна радіатора пічки «Peugeot 206» — не таке складне заняття, яке допоможе вам зберегти гроші та досить оперативно повернути комфортну «погоду» у ваш автомобіль.

Для перегляду онлайн клацніть на відео ⤵

Давно збирався почистити всі патрубки салону вентиляції через запах пилу, а тут і привід потік з’явився радіатор обігрівача.

Дані по машині: Peugeot Автомобіль 206, бензин, 1, 4л, розташування керма АКПП, ліворуч, клімат контроль ручний, подушка одна безпеки у водія, магнітола не вбудована.

Мат. набір: забезпечення інструментів (тріскачка, набір головок до 16 набір, включно насадок зірка), плоскогубці, для прискорення шуруповерта; література Peugeot 206 Ремонт та обслуговування технічне 700р., хоча, сподіваюся, цей дозволить звіт обійтися без неї;

фотоапарат з легше ним виконуватимеу зворотному порядку; обігрівача радіатор (код 6448Q2). Купував у дилера Продавці за 4К. майже радять придбати і патрубки, так як у комплекті з ними йдуть ущільнювальні гвинти та кільця кріплення патрубка до радіатора. У моєму ущільнювальному випадку кільця та гвинти були в комплекті з взагалі. А радіатором гвинт, гайка і шайба 4 рупля за будь-яким в комплект магазині автозапчастин, кільце ущільнювача 2 штуки за рупля, а якщо ніде немає ущільнювального фіг, кільця з ним, можна і старі використовувати, затягнути головне на всі три гвинти кріплення, заводі на оскільки кріплять одним гвинтом (мабуть, проблема Франції з гвинтами); ганчір’я, поліетилен це чистоти для процесу, т.до. килими з боку водія залиті, напевно, антифризом; кілька штук невеликих побутових пакетів у них поетапно складати гвинти під час роботи час. Антифриз.

Місце та умови проведення. заміни звичайний московський двір, листопадові температура, вечори на вулиці не вище 5. Освітлення штучне Трудовитрати.

налобне: Три людиновечора на зняття плюс людинополудня один на установку.

Процес. Так як полягало завдання не тільки у зміні радіатора печі, а й у патрубках чищення системи вентиляції та самого вентилятора, то знімати, питання чи ні лицьову панель (рульову) та торпедо колонку, відпало сам собою.

Знімаємо негативну акумулятор з клему (нехай зручніше зняти тільки ланцюг і плюс буде розірвано, але робимо, як Знімаємо). написано магнітолу. Знімаємо обрамлення годинника, засувках на воно. Під обрамленням викручуємо два знімаємо та гвинти панель дефлекторів. Знизу панель тримається дефлекторів на металевих клямках. Під панеллю викручуємо дефлекторів чотири гвинти, які тримають управління панель обігрівачем. Панель керування трохи виштовхуємо і піднімаємо всередину, знімати її не потрібно, хай викручуємо. висить два гвинти, якими кріпиться металевий до обігрівач основи торпедо. Викручуємо верхній кріплення гвинт лицьової панелі до корпусу. Він знаходиться за Годинник. годинами потрібно зняти, потім поставити на Складаємо. місце дев’ять гвинтів у пакет.

Знімаємо водійське сидіння. Воно кріпиться чотирма гвинтами до зайвих. Не підлозі буде зняти і пасажирське сидіння, але я не нім, став зручно розміщувати інструмент. Знімаємо центральну консоль. Для цього знімаємо обрамлення передач перемикача. Знімаємо органи управління склопідйомниками, закріплені вони засувками, знімати підчеп плоскою обгорнутою викруткою тканиною. Для зняття задньої консолі частини відкриваємо лючок та викручуємо гвинт. зняття Для передньої частини консолі під органами знятими управління склопідйомниками відкручуємо гайку; попільничку виймаємо, відводимо убік підсвічування попільнички; пластикову знімаємо накладку над місцем встановлення накладкою, за попільнички викручуємо два гвинти. Кладемо партію чергову гвинтів у новий пакет. Якщо частина передня консолі при знятті упирається в ручник, ручник доведеться зняти. Для цього нерухомість забезпечити машини, знятися з ручника, вивернути гайки три кріплення ручника до підлоги. Можливо, послабити знадобиться натяг тросів. Сам не ослапляв. з’явилася Як можливість нахилити ручник, передня консолі частина вийшла.

Гвинт з боку капота не так, ставимо як обігрівач до його кріплення до панелі лицьової.

Встановлюємо вентилятор, приєднуємо до роз’єму.

Встановлюємо лицьову панель. Головне прикріпити її до моторного щита, лицьової. До підлоги панелі прикручуємо обігрівач. Тепер гумову ставимо прокладку та металеву накладку з боку моторного відсіку, закручуємо гвинт. Під’єднуємо шланги охолодження системи. Ставимо повітряний патрубок, т.е. готуємося до запуску перевірці двигуна. Заливаємо антифриз (стежимо за мітками за рівнем на розширювальному бачку). НЕ ЗАБУДАЄМО закрити розширювальну кришку бачка, інакше при відкритті контуру другого охолодження антифриз потече з бачка. рульову Підвішуємо колонку. Підключаємо всі роз’єми колонки кермової. Підключаємо панель приладів для температури контролю. Виганяємо всіх людей та тварин з автомобіля салону. Під’єднуємо негативну клему акумулятора. пасажирське на Сідаємо сидіння (пам’ятаємо про подушку Заводимо). безпеки двигун. Контролюємо температуру. Періодично під заглядаємо капот. Оглядаємо радіатор обігрівача, шланги, патрубки на предмет течі. Розігріти двигун включення до потрібного вентилятора охолодження (карлсона). Після вентилятора вимкнення глушимо двигун. Знімаємо негативну акумулятору з клему. Продовжуємо надавати автомобілю вихідний.

P.S. Так, вид замінити радіатор без зняття лицьової панелі. Роботи точно не на годину, але все ж таки буде швидше, ніж зі зняттям.

Коди помилок Peugeot 307

Переклад помилок бортового комп’ютера завжди знадобиться в дорозі. Для Peugeot 307 рідкість російський інтеейс бортового комп’ютера. Як наслідок, всі повідомлення, які ваша машина хоче до вас донести, відображаються іноземною мовою. Пощастило тим, хто знає іноземні мови. А що робити тим, хто не знайомий? До вашої уваги пропоную зібраний в одному місці переклад з англійської мови більшості можливих звернень.

Роздрукуйте цей файл і покладіть собі під козирок, може здорово полегшити життя в дорозі.

peugeot, грубки

Переклад помилок для друку

Анлійська мова — Російський переклад ABS fault — Помилка ABS Access to the vehicle — Доступ до автомобіля Action impossible while driving — Неможливо виконати операцію під час руху Airbag fault — Помилка Airbag All doors — Всі двері Ambiance lighting — Підсвічування Antipollution fault — Несправність системи очищення (екологія) Automatic central locking — Автоматичне закриття дверей (коли функція активна) Automatic door locking activated/deactivated — Автоматичне блокування дверей активоване/дезактивоване Automatic gearbox fault — Помилка роботи АКПП або Робота Automatic handbrake — Автоматичний стоянковий гальм Automatic передніх фар несправна Automatic headlamp lighting deactivated — Автоматичне увімкнення фар дезактивовано Automatic screen wipe activated/deactivated — Автоматичний режим роботи склоочисника активовано/деактивовано Automatic wiper — Автоматичний режим роботи склоочисників Battery charge fault — Зарядка батареї Bonnet — Капот Boot — Багажне відділення Boot permanent locking — Постійне закриття дверей багажного відділення Brake fluid level — Низький рівень гальмівної рідини Brake fluid low pads worn — Зношування гальмівних колодок Catalitic Converter fault — Несправність системи очищення вихлопу (екологія) Check engine oil level — Перевірте рівень моторного масла level too low — Рівень охолодної рідини занадто малий Coolant level warning — Низький рівень охолоджуючої рідини Cooling circuit level low — Низький рівень охолоджуючої рідини Cruise control not possible: speed too low — Використання круїз-контролю неможливе: швидкість занадто мала Daytime-running lamps — Лампи денного освітлення (постійно включені лампи ближнього світла) Daytime-running lamps faulty — Лампи денного світла несправні Depollution system faulty — Система захисту навколишнього середовища system faulty — Несправність у системі контролю відпрацьованих газів (екологія) Diesel additive low level — Низький рівень присадки Direction indicators) faulty — Лампа(и) покажчиків повороту не справна(и) Directional headlamps — Регулювальні фари Door двері при роботі двигуна Driver — Водій Driver seat belt warning — Не пристебнутий ремінь безпеки Driving assistance — Допомога при керуванні Driving position opening — Відкриття дверей водія Economy mode active — Економічний режим

READ  Газ 406 двигун інжектор не заводиться

/Engine oil level too low — Низький рівень масла в двигуні Engine oil pressure too low — Низький тиск масла в двигуні Engine oil temperature — Висока температура масла двигуна Engine temperature too high — Висока температура двигуна EOBD fault — Несправність системи контролю ESP fault — Помилка ESP ESP system activated/deactivated — Система ESP активована/дезактивована Flip action — Натискання на пульт дистанційного керування foglamp bulb(s) faulty — Перегоріла лампа(и) у протитуманній фарі Foglamp bulb(s) faulty — Лампа(и) протитуманних фар несправна ) Foot must be on brake — Потрібно натиснути на педаль гальма Front Left hand door open — Передні ліві двері відкриті Front LH tyre deflated — Передня ліва шина спущена Front LH tyre not monitored — Передня ліва шина; немає інформації» Front LH tyre punctured — Прокол передньої лівої шини Front RH tyre deflated — Передня права шина спущена Front RH tyre not monitored — «передня права шина; немає інформації» Front RH tyre punctured — Прокол передньої правої шини Front right hand door open — Передні праві двері відчинені Fuel circuit deactivated — Вимкнена подача палива Fuel pump cut-off — Вимкнення паливного насоса Fuel tank access not properly locked — Кришка бензобака неплот faulty — Помилка роботи АКПП або Робота Guide me home lamps — Вимкнення фар із затримкою Handbrake!. Гальмо стоянки! Handbrake on — Включено ручне гальмо High position — Високе розташування Ice alert — Ризик ожеледиці (У діапазоні від — 3 C до 3 С блимає індикатор температури за бортом — попередження про можливу ожеледицю) Interior lighting — Внутрішнє освітлення Lamps left on!. Не вимкнені фари! Lane Departure Warning System activated/deactiva — Система попередження про мимовільне перетинання осьової косильної ліски дорожньої розмітки активована/дезактивована Left hand stop lamp bulb faulty — Задній лівий стоп сигнал несправний Lighting and signalling — Освітлення Lights in AUTO mode and door open — Не вимкнене світло і відчинені двері Low Fuel Level — Низький рівень палива Low position — Низьке розташування Main beam bulb(s) faulty — Лампа(и) далекого світла не справна(и) Max. speed — Максимальна швидкість Max. tightening of parking brake — Максимально ефективне положення гальма стоянки Measure invalid|Speed20 km/h — Вимірювання не можливе. Швидкість більше 20км/год. Measurement in progress|Max. speed = 12 mph. Вимірювання в процесі (максимальна швидкість. 12км/год) Measurement in progress | Max. speed = 20 km/h. Вимірювання в процесі (максимальна швидкість. 20км/ч) Mid-high position — Середнє розташування than one tyre deflated — Спуск більш ніж однієї шини than one tyre not monitored — Більш ніж по одній шині немає інформації No fault — Помилки не виявлені Normal position — Нормальне розташування Oil level warning — Низький рівень масла в двигуні Тиск масла Opening in progress — Опускання Overspeed warning — Перевищення швидкості Parking assistance — Паркувальна система Parking assistance deactivated — Допомога при паркуванні дезактивована Parking brake on/off — Стоянкове гальмо затягнуте/відпущено Parking difficult — Парковка утруднена Parking lamps activated advised — Парковка не рекомендована Particle filter additive level too low — Низький рівень присадки в дизпаливі Particle filter clogging — Засмічення фільтра сажі Passenger airbag diactivated — Подушка пасажира відключена Place automatic gearbox in position “P”. “Помістіть важіль АКПП в позицію “Р” Plip battery low. Батарейка пульта (зарядка низька) Presence of key in ignition. Ключ у замку запалювання Puncture warning. Пошкодження шини

Range — Автономія Rear left hand door open — Задні ліві двері відкриті Rear LH tyre deflated — Задня ліва шина спущена Rear LH tyre not monitored — Задня ліва шина; немає інформації» Rear LH tyre punctured — Прокол задньої лівої шини Rear RH tyre deflated — Задня права шина спущена Rear RH tyre not monitored — «Задня права шина; немає інформації» Rear RH tyre punctured — Прокол задньої правої шини Rear right hand door open — Задні праві двері відчинені Rear screen — Заднє скло Rear wipe in reverse gear — Увімкнення заднього склоочисника при включенні задньої передачі Remote battery low — Батарейка пуль Request not granted — Недозволений запит Right hand reversing lamp bulb faulty — Сигнал заднього ходу не функціонує Right hand stoplamp bulb faulty — Задній правий стоп сигнал несправний Risk of ice — Ризик ожеледиці (В діапазоні від — 3 C до 3 С бортом — попередження про можливу ожеледицю. — Ризик засмічення фільтра сажі Screen wash fluid level too low — Рівень омиваючої рідини недостатній/Choice of side by indicators — Вимір доступного місця для паркування: Вибір з боку включених покажчиків повороту Sport suspension mode activated, deactivated — Режим спортивного налаштування підвіски активовано, дезактивовано Transponder fault Помилка — Передача коду ключа Type pressure not detected — Немає сигналу тиску в шин Tyre(s) punctured|Max. speed = 80 km/h — Шина проколота (максимальна швидкість=80 км/год) Under — inflation warning — Падіння тиску в шині Vehicle lighting — Зовнішнє освітлення Tyre pressure(s) too low — Низький або різний тиск у шинах

Причини заміни радіатора грубки на радіаторі печі

І все ж таки перша причина, через яку доводиться займатися заміною — текти радіатора.

Тут грає свою роль і не найкраща якість поставлених на конвеєр деталей (залежно від заводу-виробника), і неправильна експлуатація, і некоректна установка. Течія радіатора печі помітна відразу, оскільки він завжди залишає сліди антифризу в салоні. Тягнути із заміною не варто, оскільки тріщина сама по собі не заросте, а тільки збільшуватиметься. На жаль, більшість сучасних радіаторів пічки виконані з алюмінію та ремонту практично не підлягають.

Де знаходиться радіатор на DAEWOO Nexia??

Як і в більшості автомобілів, DAEWOO Nexia радіатор обігрівача встановлений під передньою панеллю в районі бардачка, ближче до центральної консолі.

peugeot, грубки

Але на відміну від багатьох моделей, для заміни радіатора не потрібно розбирати половину салону та знімати панель. Робота не особливо приємна і тривала, але нікуди подітися. На сервісі тільки за заміну просять від 2500 до 3000 і дві-три години часу. Можливо, заміна радіатора пічки на DAEWOO Nexia своїми руками займе більше часу, але економія трьох тисяч буде приємною компенсацією за наші муки.

Не працює вентилятор

Найбанальніша причина, буває – не працює вентилятор, банально не обдується, а відповідно тепле повітря погано надходить у салон, а точніше взагалі не надходить. Звичайно, радіатор пічки буде розігріватися, але для опалення всього салону, це вкрай мало.

Потрібно замінити вентилятор чи електроніку, яка ним керує. Або подивитися запобіжник, часто він просто перегорає і його потрібно замінити.

Peugeot 307 заміна вентилятора пічки

Власне з моменту покупки авто, не працювала 8 швидкість пічки (у Peugeot на кліматі 8 швидкостей вентилятора). Максимальна швидкість з якою крутився вентилятор. 7, при виставленні 8 швидкості, вентилятор як би напружувався і крутив повільніше ніж на 7. Не напружувало абсолютно.В один прекрасний день, різко включилася 8 швидкість і вже не вимикалася, вентилятор на зниженні швидкостей не реагував, не вимикався кнопкою OFF.Почав гуглити. інформації купа, ось коротко.1. На Peugeot дорестайлах з клімат контролем Резистор обертів пічки. стоїть на самому ВЕНТИЛЯТОРІ.2. На Peugeot з кондиціонером, резистор обертів стоїть у повітрозабірнику над бардачком (потрібно бардачок зняти, включити рециркуляцію та вивернути його)

Для того, щоб зняти наш вентилятор. потрібно зловчитися1. Зняти пластик біля ніг водія (за ним відразу ж патрубки, які йдуть на салонний радіатор опалення). Зняти картонно-повстяну накладку над педалями3. Зняти дві фішки з вентилятора ( вентилятор розташований під БК приблизно )4. Роз’єднати фішки (у мене вентилятор вже вивернуто, я поспішав)

Намацати вентилятор і повернути його рукою за годинниковою стрілкою, можна підбити його трохи за квадратну штуку

Тема побита, але ніхто виразно не описав зняття моторчика грубки, тепер я розумію чому. Сьогодні після роботи я вирішив зробити це поки не дуже холодно, а грубка якщо працювала то тільки на 4-й швидкості.Я ще не знав що мені знадобиться спритність щупалець восьминога та вміння розгадувати геометричні головоломки.Прогрів машину, загнав у гараж, відкрив капот, щоб було не так холодно.Зняв килимок, відкрутив пластмаски праворуч від педалей, так само зняв щиток під кермом. він на клямках. Відсунув сидіння, ліг на підлогу, зазирнув усередину, побачив моторчик.Спочатку від’єднав від нього роз’єм. Повернув проти годинникової стрілки, моторчик піддався і впав мені в руку. Повертавши його він упав на педалі. Щоб витягнути його мені знадобилося відкрутити ліворуч шуруп під діагностичним роз’ємом, щоб відігнути пластмасову рамку. Тут ваша фантазія крутити крутити двигун і головне нічого не відірвати і не зламати. Ось він

READ  Ford Focus 1 заміна радіатора грубки

Потім лізете в дірку звідки вийняв мотор і намацуєте резистор. такий на дотик керамічний у вигляді платівки. Повертаєте його, він виходить із пазів і його можна витягнути на себе. Можете однією рукою або якщо пролізе друга рука. одна рука тримає резистор друга витягує з нього роз’єм. Якщо хочете роз’єм оглянути, його необхідно рукою виштовхнути в отвір, в який був вставлений резистор.На фото видно він такий зелененький.

Ремонт печі, що потекла, в Peugeot 307 SW

Резистор у вас у руці.Оглядаєте його, зачищаєте клеми.У мене проблема була в самому роз’ємі, який залишився в трубі.Щоб його дістати треба зняти шкіряки з боку пасажира і знайти джгут проводів, що йде в трубу вентилятора. Так само лежачи на підлозі обличчям до верху протягувати щупальця і ​​тягнути джгут дротів. На фото його видно поруч із моторчиком заслінки.

Я його витягнув максимум на рівень бордачку. Зачистив, підігнув контакти.Збирав у зворотному порядку.Тільки щоб пропхати назад роз’єм в отвір для резистора треба з боку водія потягнути за провід, який підключався до моторчика, потім підправити з боку пасажира.Пальцем залізти в цю дірку і зачепити цей роз’єм і просмикнути в дірку для вставки резистора.Резистор на роз’єм я насадив з першого разу, а ось резистор вставити на місце в пази труби довелося пої після п’ятихвилинного намацування пазів, вилаявся і резистор відразу потрапив у пази і зафіксувався поворотом Далі ставимо моторчик, так само вирішуючи геометричну головоломку протаскуємо пластмас і трубок радіатора печі. Ставимо його по пазах повертаємо за годинниковою стрілкою до фіксації і підключаємо силовий роз’єм. Заводимо машинку і насолоджуємося 4ма швидкостями вентилятора

6 січня 2019р. Мій найхолодніший день зими. Причиною тому став молодший брат Карсона, що не працює, вентилятор обігрівача. Так як сильно замерз розбиратися зі старим не було бажання, хотів якнайшвидше зігрітися і закрити це питання. Подивився по постачальникам що є в наявність. Оригінал Behr ціна 8350₽ другим варіантом вибрав Nissens ціна 4200₽.Порівняння Nissens 87021 та HELLA. BEHR 8EW 009 159-581

Власне Nissens якість пластмаси різниці з оригіналом не помітив. Пристойне впакування, інструкція. Заміна вентилятора обігрівача зайняло близько півтори години в мороз на колінах. Встановив гаджет я відчув тепло, почуття радості переповнювала, зігрівся.Через два тижні з новим вентилятором обігрівача став помічати: на малих оборотах працював нестабільно, створював підвивання, що дуже напружувало мій тонкий слух.

25 лютого завів машину як завжди без стороннього шуму. Почав рух почув звук виючого ролика зупинився і зрозумів що виє зсередини. чорт забирай це був знову вентилятор обігрівача він відмовився працювати.

Добре, що я залишив старий обігрівач у гаражі, а не викинув. Переставивши їжачок з оригінального behr все запрацювало. Як підсумок згорів їжачок на Nissens.Розтин старого вентилятора показала повне зношування щіток. Різниця в моторі у оригіналу щітки замінити можна тільки при висвердлюванні заклепок, а у китайців вже все підготовлено: зроблено ніжки для заміни щіток. Внутрянка

Заміна ущільнювальних кілець радіатора пічки. Peugeot 307 SW, 1.6 л., 2006 року на DRIVE2

Взимку у мене протікли кільця радіатора печі, але через холодригу заміна була відкладена на наступ тепла. Тепло настало! Поїхали!

Для більш тісного знайомства з близнюками потрібно подолати обставини, які нам заважають: накладку біля ніг водія, деталюню в червоному квадраті і ганчірковий пилозбірник під нею — все знімається до нудьги просто.

Он ту фігню пораджу зняти, буде краще видно весь бардак

Бачимо радіатор та два патрубки. Нам потрібно викрутити гвинт 4. краще і гайку у відповідь витягнути і прибрати, щоб не загубилася; далі йде самонарізний гвинт під номером 2. його ще треба розглянути: сором’язка ховається за проводами в темряві. Відгинаємо засувки 3 і тягнемо грубку на себе, відводячи патрубки у бік двигла.

Не забуваємо підставити банку під струмені антифризу. У мене злилося близько 200мл у банку і ще десь 100мл на килимок.

Старі кільця сплющились від часу, у перерізі стали не циліндричними. а прямокутними. ось вам і текти! Нові. красиві двосотрублеві кільця під кодом 6462 54 справжня фірма! Так і хваляться ситропижною наклейкою на пакетику, одна вона коштує 50

Стандартне

Після закінчення завів і вмазав грубку на всю, дме як із Ташкента. Ну, а якщо я все-таки загнав повітряний затор: завтра на мене чекають пара непоганих підйомів, думаю, вижену. А якщо і воно не допоможе, то мене чекає перша! Ні, я серйозно! У мене вже призначено побачення, але це вже інша історія.

Сьогоднішня поїздка показала: грубка смажить на повну силу, потіків немає.

Після всіх процедур заміни радіатора печі, необхідно прокачати систему охолодження.

Автомобілі марки Peugeot користуються досить великою популярністю серед багатьох людей у ​​всьому світі. Перш за все це пояснюється тим, що транспортні засоби від даного автомобільного концерну відрізняються надійністю, красивим дизайном, функціональністю. При цьому власники Peugeot все ж таки стикаються з необхідністю виконати ремонт автомобіля. Це зовсім не говорить про те, що транспортні засоби є ненадійними. У даному питанні йдеться про планове обслуговування або ремонт у зв’язку з тим, що автомобіль експлуатувався неправильно. Одним із найпоширеніших видів проведення ремонтних робіт є заміна радіатора Peugeot. Зазначимо, що ремонт може бути проведений самостійно. Для цього необхідно розуміти технічну складову автомобіля.

Радіатор грубки забитий

Перша – неправильне змішування антифризів та тосолу. Наприклад, у G13 ви залили скажімо G11 або взагалі ТОСОЛ, тоді можливо проявиться осад, який досить швидко заб’є всі тонкі патрубки радіатора.

Друге – заливали воду. Вода викликає не тільки іржавіння металів у системі, а й утворює накип на стінках.

Третє. усували текти радіатора печі або основного радіатора всілякими герметиками. З одного боку лікуємо, з іншого боку. Ходи в радіаторі грубки можуть закупорюватися надлишками цього герметика, рідина не може нормально в ній циркулювати, а відповідно і розігріти її, а значить. грубка не гріє. Правда, у вас двигун може показувати більші температури, на рівні межі (головне його не перегріти). Потрібно або промивати систему, чистити радіатор печі, або міняти цей радіатор.

Радіатор пічки на Peugeot 301 (Peugeot 301)

У нашому інтернет каталозі укрпартс.кому.юа можна зробити покупку за доступною ціною охолодження та опалення з доставкою в Хмельницький, Бориспіль, Краматорськ, Кременчук, Мелітополь, Павлоград та мешканцям будь-яких міст України. Радіатор салону також підбереться для таких марок автомобілю Honda FR-V. У нашому каталозі онлайн магазину Ви маєте можливість подивитися зовнішній вигляд оригінальних запчастин для автомобіля на фотографії, дізнатися розміри, параметри та характеристики а також дізнатися скільки коштує радіатор пічки на Peugeot 301.

Ви маєте можливість підібрати оригінальні радіатори пічки на Peugeot 301 за допомогою однієї з умов:

Наші фахівці дадуть можливість Вам розібратися які комплектуючі для авто ідеально підходять саме для Peugeot 2012, 2013, 2014, 2016, 2017, 2018, 2019 років випуску, з об’ємами двигуна.2, 1.6, та їх видів седан.

Інші назви автозапчастини: Радіатор салону.

Зробіть дзвінок, і наш спеціаліст дасть відповідь на всі питання, а також знайде охолодження та опалення для Вашого авто з найкращими умовами з можливістю доставки до Вашого населеного пункту.

Наш магазин автодеталей Укрпартс привозить товар з категорії радіатора пічки мешканцям у регіонах: Тернопіль, Біла Церква, Кропивницький, Запоріжжя, Миколаїв, Черкаси, а також у всі куточки України. Характеристики та зовнішній вигляд автомобільних деталей можуть різнитися залежно від року випуску машини. Наші менеджери точно знають, які запчастини для автомобіля підійдуть саме Вам.

Заміна Радіатора Відпильника.як Змінити

Давно збирався викласти це невелике відео про ремонт печі, що протікає на морозі, в Peugeot SW. Зазвичай проте Новий радіатор повинен бути оригінальним або, принаймні, сумісним з ним за розмірами та технічними параметрами.

Тепер нам буде доступний злив охолоджуючої рідини з радіатора. Природно, що заздалегідь доведеться подбати про ємність, куди ця рідина зливатиметься.

Є не багато похибок, наприклад, при зміні радіатора не варто знімати тарпеду взагалі, випилювати віконце теж не варто псувати кансоль! Кому потрібно буде можу описати докладно заміна радіатора займає не більше годинника в даний момент міняв менше ніж за годину!

Поломки радіатора пічки Peugeot 206

Мій другий канал, там більше Лайва Мій особистий канал На роль штатного радіатора обігрівача непогано підійде модель спеціально для LADA Granta Лузар під індексом LRh b. Забитий зсередини радіатор пічки на Peugeot часта проблема. Якщо на вашому Peugeot або Citroen не працює пічка Попередньо треба зняти з дверей пластикову декоративну накладку.

Під нею розташована плівка, яку знімати рекомендується зверху, щоб не пошкодити.

Далі від ручки слід зняти тяги та демонтувати сам вузол. З похолоданням на вулиці в наш автосервіс, стали звертатися клієнти зі скаргою, що пічка дме як прохолодно. Інтернет-портал Легіон-Автодата створений для зручних покупок: Радіатор пічки Peugeot частина 1 все як належить Для початку, відкручуємо пару хомутиків, якими кріпляться патрубки пічки до радіатора обігрівача. Ремонт потеклої печі в Peugeot SW Він повністю виконаний з алюмінієвого сплаву, а

| Denial of responsibility | Contacts |RSS