Opel Astra плюси та мінуси

Opel Astra J GTC відгуки власників

Переваги та недоліки Opel Astra J GTC 2012-2013 виявлено на основі відгуків реальних власників. Більш детальні плюси та мінуси Opel Astra GTC 1.4 turbo, 1.6 та 2.0 бензин та дизель з механікою та автоматом можна дізнатися з оповідань нижче:

Відгуки власників

На даний момент намотав своїх 12 тис. км, постараюся описати відчуття Живучи в глибинці, я досі чітко відчуваю, як люди свердлять поглядами та скручують голови. Так це Opel, але страшенно вдалий зовнішній вигляд нікого не залишає байдужим.

Коли купив машину, то багато хто твердив, мовляв як з нею тридверною жити-то. Однак посадка назад цілком нормальна, та й сидіти ззаду людині середнього зросту цілком нормально. Ми з дружиною не більшого зросту, сидіння відсунуті назад зовсім небагато, тому на другому ряду є солідний простір до передніх сидінь. Також ззаду є своє освітлення, динаміки, місця для склянок, пляшок або чогось ще, є гачки для одягу.

Взагалі, що мені подобається в цій машині, то це те, що при всій своїй «молодіжності» вона надає дуже дорослий рівень комфорту та оснащення. Датчики дощу, світла працюють адекватно. Адаптивний бі-ксенон уночі прекрасний, обрамлення фар діодними віями виглядає круто.

Двигун живе лише від двох з половиною тисяч оборотів, до цього зовсім овоч. На шостій передачі у 3 000 об швидкість рівно 130 км/год. Витрата у мене в основному траса, і влітку середній не перевищує 8,4 літра (природно, з кондером, причому втрата потужності від кондера мінімальна), взимку витрата трохи більша, десь до дев’яти літрів. Двигун 180 л.з. жвава в міру, точніше машина дуже важка 1613 кг. До того ж великі колеса, тому розгону, що захоплює дух, тут немає.

Відгуки про Opel Astra GTC 1.6 (180 л).з.) з механікою 2012 р.

На трасі тримається впевнено, динаміки вистачає, щоб впевнено здійснювати обгони. Варто перейти на 4- або 5-у швидкість, і ти відлітаєш. Трасами комфортно їхати на 125 км/год. Дискоморт викликають тільки несподівані купини на дорозі Серйозна купина може «пробити» підвіску з характерним звуком.

Зовнішній вигляд спочатку зводив з розуму, кайфував від загальної уваги. Постійно обертався, коли виходив з машину, бачачи свою красуню. Зараз вже менш звик, але естетичне задоволення Astra досі дарує.

А тепер чесно про мінуси:

Великий радіус розвороту. Компенсується красивими великими колесами.

Швидко забруднюється зад машини через відсутність бризковиків, а їх наявність сильно псує зовнішній вигляд.

Водійське сидіння. Після регулювання по викочування, не завжди фіксується сидіння до кінця, і потрібно вже додатковим зусиллям вставляти сидіння в паз до клацання. До того ж після поганої дороги в місті починає підносити поперек.

Електронний ручник. Було кілька випадків, коли не ставив авто на ручник, і машина починала повільно котитися. Різке клацання не завжди спрацьовує. Тому потрібно натискати на кнопку акцентовано.

А ось великі двері не відноситиму до мінусів. Так, потрібно при паркуванні розраховувати відстань до сусідньої машини, зате яке це задоволення. відчиняти і зачиняти великі і важкі двері!

Відгуки про Opel Astra GTC 1.4 турбо (140 л.з.) на механіці 2012 р.в.

Салон:

Comfort передніх спортивних сидінь, сидиш як у капсулі; гарна шумоізоляція (тільки глушник гуде на високих обертах); гарна інформативність панелі приладів, дуже багато кнопок (відчуття, як у літаку); красиво підсвічується салон (ручки відкриття дверей, панель біля ручки перемикання передач).

незручно сідати в сидіння, а так само дуже незручно вилазити з них (особливо у когось велика п’ята точка); хвороба комбінованих сидінь (після 30 тис. км. у всіх тріскається нижня бічна підтримка сидіння зі шкірозамінника, на яку зазвичай при посадці сідають, у когось буває вона взагалі порвана в мотлох); через передні широкі стійки втрачається оглядовість.

Далі перейдемо до кузова. Кузов це візитна картка даної моделі. За рахунок великих штатних 18-дюймових коліс та особливості конструкції у автомобіля маленький кут повороту, це дуже не зручно, особливо у великому місті. Незручно так само з величезними дверима, які хоч і відчиняються майже на 90 градусів, що хоч з розбігу застрибуй, але через це складно шукати місце паркування.до. при такому відкритті дверей місця потрібно багато.

Підвіска:

по трасі зі своєю вагою та колесами йде як танк.

хоч і на 18-их колесах, але жорстка, відчувається кожен стик і купина, трясе знатно!

Трансмісія МКВП:

Вважаю, що МКПП у GTC слабке місце. Я зіткнувся з тим, що біля цієї коробки при РІДНОМ пробігу в 75 000 км засвистів підшипник первинного валу. Проблема виявляється масова, багато хто з нею їздить і так, тому при розгоні понад 40 км/год з’являється свист у коробці (всі думають, що цей свист десь в іншому місці). В інтернеті також нарив інфу, що на високих швидкостях у коробці йде сильне нагрівання, а там і перегрів олії, і далі вже всім зрозумілі наслідки

Двигун:

Двигун 1.4 це задушений двигун з маленькою турбінкою, яку, як то кажуть, навіть після поїздки охолоджувати не треба, але я все одно звик при далеких поїздках хвилинку її охолоджувати. Гонки не любить, як і великі швидкості, варто притопнути і обов’язково де-небудь дає, так що від комплектації SPORT тут тільки одне слово і вихлопна система.

Відгуки про Opel Astra GTC 1.4 turbo МКПП 2012 року

На парковці поруч із GTC всі інші машини здаються безликими та непоказними. Коли заводиш двигун, включаєш музику і плавно стартуєш (хоча можна було б і запалити), то забуваєш про всі проблеми та турботи, які мучили і не давали спокою. Включаєш підігрів керма та відчуваєш усім тілом вібрацію низьких частот аудіо системи. Ну треба ж. Я їду без рукавичок, у мене не мерзнуть руки. Це просто свято якесь!

Пропускаю інших, влазю у ряд з повною впевненістю, що мене пропустять, і це відбувається. Я легко об’їжджаю будь-яку машину, яку вважаю за потрібне об’їхати, і відчуваю величезний запас потужності під капотом.

Але при цьому мені зовсім не хочеться гнати. Мені приємно на 80 км/год включити п’яту передачу і, торкаючись педалі, краєм ока бачити повідомлення: 4,5 л на 100 км. Але при цій плавності руху, я знаю, що будь-якої миті, залишаючись на тій же передачі і несильно натиснувши на педаль, авто з гарчанням гепарду за пару секунд розженеться з 80 до 120 км/год.

На GTC всі дрібні та природні нерівності російських доріг, сприймаєш, як легку вібрацію. Але якщо на швидкості влетиш у серйозну вибоїну, то удар буде сильним. І ось у цей момент ти розумієш, наскільки жорстка у авто підвіска. В результаті, доводиться попрацювати кермом, об’їжджаючи все це неподобство.

Під’їжджаємо до офісу, шукаємо місце для паркування. Знаходжу звичне для себе простір в 4,5 метра і розумію, що мій автомобіль саме такої довжини, тому припаркуватися на такому п’ята я зможу тільки за допомогою крана. Знаходжу місце на метр більше. Здається, що має вистачити.

Починаю здавати задом, і одразу чую крик патронника. Виходжу з машини. Бог ти мій, та там ще близько метра повзти та повзти. Здавалося б, вимкни парктронік і спокійно здай назад ще сантиметрів 50, але високо посаджене заднє скло не дозволяє бачити капот заднього автомобіля. В результаті, доводиться маневрувати, пригорнувшись до машини спереду, благо з оглядом у передній частині проблем немає.

Костянтин, відгук про Opel Astra J GTC 2.0d дизель (130 л).з.) MT 2012 р.

Хтось може не погодитися, але особисто я вважаю, що на сьогоднішній день з усіх Опелей найкрасивішим і гармонійнішим є саме GTC.

Проблем із адаптацією не виникло, дружина звикла до машини дуже швидко, що не дивно. Кермо дуже приємне, легке, педалі теж дуже м’які, посадка в машину зручна, кермо регулюється як по висоті, так і по вильоту, є потужна бічна підтримка і купа налаштувань самого сидіння.

Оздоблення та якість матеріалів у салоні теж на висоті, сидіння комбіновані, і в тому місці, де у них тканина, сама тканина дуже щільна, вбити її, думаю, буде дуже складно. Все інше це автомобільна шкіра, прошита рядком. В цілому, все зроблено дуже добротно.

Дуже приємний звук мотора, такий басовий з рокотом, а шумоізоляція для свого класу на рівні, причому цікаво, що на зимових шинах машина стала взагалі дуже тиха.

Дорогу машина тримає чудово, та й взагалі відмінна руліжка це найяскравіше враження від цієї машини. Кліренс для автомобіля цього класу теж цілком влаштовує майже 16 см. На зимовій гумі взагалі 17 см.

Отже, що в цій машині непрактично і незручно 8230; По-перше, це величезні двері, тому при паркуванні про це потрібно думати насамперед, у вузьке місце краще не заїжджати, бо розмах дверей не менше метра. По-друге, ліва стійка вона мені реально заважає. У заднє скло теж ні дуля не видно, але власне там і нічого дивитись, так як є парктроніки.

READ  Заміна лобового скла на газелі

Відгуки про Opel Astra GTC 1.4 автомат 2013 р.в.

Opel Astra J: плюси та мінуси

Що буде за мінімальну ціну: хетчбек 1.4 механіка (101 л).з.), подушки безпеки фронтальні та бокові, ABS, ESP, кондиціонер, автомагнітола, передні електросклопідйомники.

opel, astra, плюси, мінуси

Відгуки про Opel Astra J (седан, хетчбек, універсал):

opel, astra, плюси, мінуси
 • Прекрасні для цього класу автомобілів оздоблювальні матеріали, панель з м’якого пластику, кермо, важіль коробки і двері. приємно доторкнутися, гладжу їх весь час, як кота.
 • По-моєму, на Opel Insignia в оздобленні салону ті ж матеріали, а вона все ж таки класом вище.
 • Ззаду місця нормально так. Навіть якщо крісло водія до кінця зрушити назад, ззаду спокійно поміщається жива людина. Оздоблення салону теж на висоті. І класне підсвічування біля приладів: вдень не видно, а в темряві цифри такі, кольори молодого місяця. Прямо затишок у салоні створює
 • За нинішнім спекотним літам, клімат. контроль не дуже зі своїми функціями справляється. Тобто він охолоджує, але аж ніяк не швидко
 • На мою думку, те, що штатна магнітола наглухо вбудована в панель. це величезний недолік Opel Astra. Тому що звук дешевий, слабкий і деренчливий, тут і самої магнітоли вина, і динаміків. Економлять на них в Опелі.
 • Багажник у нас великий: можна дитячу коляску в зборі поставити, і ще для пари валіз місце знайдеться
 • Якщо сім’єю (я, дружина, жваво дітей) кудись їдеш, поміщається вся бойова викладка, і ще можна засунути щось куплене дорогою.
 • У цій машині великий багажник! У Ford Focus 3, скажімо, і у Lancer X він помітно менше
 • Керованістю вона не поступиться жодній машині цього класу, так, власне, більшість їх перевершить
 • керується здорово, крени в поворотах зовсім маленький, взагалі машинка зроблена під люблять спортивну їзду

Подивитись технічні дані Opel Astra та порівняти його з вашою нинішньою машиною або іншими моделями, які вас цікавлять

 • Підвіска жорстка. Швидко їхати поганою дорогою некомфортно
 • Дуже жорстка підвіска, будь-яка маленька ямка, тріщина в асфальті, стик на мосту. відчувається по-повній
 • Розганяється Astra дуже швидко, причому на педаль давлю ніжно
 • Машина чудово прискорюється навіть на великій швидкості
 • Динаміка машини гарна. Тобто це не Impreza, з місця в крапку не втечеш. але і на трасі недоробленим себе не відчуваєш, і, якщо треба, 90 відсотків машин залишаться позаду.
 • Гальма блиск. Антипробукувальна система грамотна. ABS теж.
 • Прекрасні гальма, з великою швидкістю різко гальмуєш. зад нікуди не веде
 • На паршивому асфальті, звичайно, звук є, але взагалі відмінна шумоізоляція, багато краще, ніж на однокласниках (Kia Cerato, Hyundai Elantra, Ford Focus 3, Mazda 3 і Chevrolet Lacetti ось, до речі, відгуки). Шум не напружує взагалі
 • В які повіки на маленькій машині пристойна шумоізоляція, після дванадцятої години за кермом башка не гуде, як після концерту
 • багато і часто бували на сервісі. Загорявся чек, доводилося перепрошувати мізки. Потім знову загорявся чек, міняли центральний процесор. На ходу прогорів один із клапанів — заводський шлюб, поміняли за гарантією, але машина місяць простояла.
 • Поскаржився на ТО на те, що коли на сухій дорозі входиш у поворот, блимає лампа ESP і якось підвиває зад машини. Майстер подивився і сказав, що у мене задня балка тріснута! Зроду не знав, що таке може бути, акуратно їздив. Поміняли за гарантією
 • На шостій тисячі пробігу стали їздити на сервіс. по дрібниці, але часто. Спочатку на ходу загорівся значок ручника, потім самі собою біля машини, що стоїть, спалахували стопи, потім кілька разів відключався клімат-контроль, а потім, коли це все виправили, стали стрибати оберти, причому конкретно: на світлофорі стоїш, а вони раптом до 3 тис.підстрибують
 • Кліренс на Астрі 165 мм щоб бордюр залізти достатньо
 • По снігу чи ґрунтовці прохідність нормальна, але на черево сідати не можна — антипробуксування не спрацює, воно тільки для дороги
 • Витрата бензину (80% Москва за пробками, 20% область). 9,7 літра на сотню. Вважаю, що це плюс
 • Невелика витрата по місту виходить 9,3 л А тут окрема невелика стаття про витрати Астр палива
 • відносний мінус Opel Asta. не найдешевше обслуговування у офіціалів. Друге ТО. 15 штук, однак!
 • Якщо запчастин на центральному складі Gmа немає, чекати два місяці
 • машину купив у лютому, що втішило з перших днів. так це те, як заводиться на морозі. Ідеально заводиться і з першого разу.
 • Автомобіль ночує на вулиці, оскільки цього року зима у нас холодна, встиг переконатися, що заводиться завжди з півоберту.
 • Штатні фари гарні. Вночі, в тумані, на мокрій дорозі світла вистачає, протитуманки увімкнути — то взагалі. Претензій жодних немає.
 • Проблема Opel Astra. огляд. Це трійка з мінусом: коли ліворуч повертаєш, стійка заважає, коли паркуєшся задом, краще дивитися в дзеркала, а не в скло. Ще незручно задом виїжджати, якщо був припаркований на узбіччі ялинкою — через задню стійку не відразу видно машини ззаду-справа.

Подивитись технічні дані Opel Astra та порівняти його з вашою нинішньою машиною або іншими моделями, які вас цікавлять

У Вас Opel Astra J? Залишіть Ваш відгук, це буде корисно всім, хто тільки збирається його купити!

При розгоні до 100 км/год Mazda 3 відіграє майже 2 секунди, як і належить більш «спортивному» автомобілю. Підвіска Mazda оснащена спереду стійками МакФерсон, ззаду багатоважільна схема. Налаштування підвіски заточені під активне водіння, проходження поворотів впевнено та без знесення. Гальмівна педаль радує чіткими та прогнозованими реакціями.

Підвіска Опеля відрізняється комфортом. Передній МакФерсон із важелями з алюмінію та задня балка Уатта з двома реактивними тягами дозволяють проходити повороти з малими кренами та м’яко долати нерівності. Бракує інформативності рульового управління та гостроти педалі гальма.

Огляд Opel Astra H 1.6 бензин. У чому її чотири головні плюси?

Двигуни Opel Astra

Натхненні модою на невеликі міські авто, 1991 року німецькі інженери компанії «Opel» створили модель Astra. Це компакт-кар, спроектований та вироблений автоконцерном Opel до цього дня. Автомобіль є «наступником» лінійки Opel Kadett, яка виробляється ще з шістдесятих років двадцятого століття.

У статті наведено список технічних характеристик кожного з силових агрегатів, що встановлюється на різні моделі Opel Astra. Щоб ознайомитися з останніми, створено спеціальний розділ статті.

І ще раз про Астра останнього покоління: оглядова стаття

Майже рік тому ми вже опублікували добірку відгуків про Opel Astra J. Сьогодні продовження: огляд автомобіля.

Цей представник Golf-класу спочатку був створений для того, щоб скинути з Олімпу власне Volkswagen Golf. Мабуть, ці амбітні плани зазнали невдачі, проте «Astra» стала надзвичайно популярною моделлю, що має величезний попит. Останній рестайлінг був проведений у 2012 році, вміло замаскувавши справжній вік моделі, виробництво якої розпочалося ще у 1998 році. У Росії автомобіль продається в трьох варіантах кузова, але найбільш затребуваним був і залишається хетчбек. Екстер’єр

  Зовнішність нової машини вдалася на “п’ятірку”. Таке стильне та в міру спортивне авто в цьому сегменті ще потрібно пошукати! Стильний передок з маленькою решіткою радіатора, що вінчає похилий і довгий капот, і величезним повітрозабірником, виглядає сучасно і благородно. Оптика, що заповзає на крила, і невеликі протитуманні фари гармонійно доповнюють образ автомобіля.

 • Салон виконаний добротно та з відмінним смаком. Спортивний настрій, що виникає після огляду зовнішнього вигляду, підтримують ефектні колодязі, в яких «затаїлися» червоні стрілки спідометра та тахометра. Покажчики температури та запасу палива аналогового виконання. Жодної інфографіки. Срібляста вставка центральної консолі дещо розбавляє підкреслено строгий інтер’єр, і, водночас, не здається сторонньою або незграбною. Пухке і дуже зручне 3-спицеве ​​кермо лягає в руки ніби влите, а прекрасні крісла, з розвиненими валиками бічної підтримки, не дадуть водієві вивалитися з нього під час крутого віражу.

Матеріали обробки благородні, пластик дорогий і якісний, а складання просто відмінна. Всі деталі підігнані з любов’ю та трепетом, зазори нитні. Втім, такий стан справ уже давно став традицією для німецьких машин. Ззаду місця цілком достатньо, але лише для дуету пасажирів. Трьом буде тісно, ​​так що про комфорт доведеться забути. Багажник також вартий поваги. 370 (1235) л. хоча є і більше.

 • Загалом салон практично не має слабких місць, за винятком одного – справжнього розсипу клавіш керування в центральній частині торпедо. Це спірне рішення німецьких маркетологів, тому що вдивлятися в масу дрібних кнопок навіть стоячи на місці не дуже зручно, а в русі зовсім небезпечно. Можливо, деякі з них варто було винести на трансмісійний тунель (біля підлокітника). Крім цього, ідилію псують лише цвіркуни в салоні. Це може бути і задня шторка, і двері та деякі інші деталі. Та й оглядовість теж не найкраща маленьке заднє скло спотворює картинку, так що без парктроніка доводиться туго.

Щодо безпеки, то вона на висоті – навіть найдешевша версія має фронтальні та бічні подушки, а також системи ESP, ABS, EBA та EBD.

«Опелівці», створивши «Астру», вирішили порадувати всі категорії водіїв. Ну, або майже всі. Справа в тому, що всі 3 мотори виключно бензинові. А що ж робити фанатам дизеля? Тим не менш, маємо те, що маємо.

opel, astra, плюси, мінуси

Найслабша 1,6-літрова атмосферна “четвірка”, оснащена інжектором, видає 115 л. з. потужності, разом із 155 Нм крутного моменту. В принципі, для неспішної їзди по місту та нечастих виїздів на трасу такого мотора більш ніж достатньо. Динаміка, звичайно, не дуже. 11,7 сек. до сотні (для авто з МКПП) або 13,3 с. (АТ), але для впевнених обгонів на міських вулицях її вистачає.

Срібний рядок належить турбованому 1,4-літровому двигуну з інжектором та квартетом циліндрів. Він розвиває 140 л. з. і має тягу в 200 Нм. як наслідок, 9,9 сек. до 100 км/год. Так що на світлофорах можна дивитися в дзеркало на різномастних забіяк, а на шосе – спокійно обганяти фури, знаючи, що в екстреній ситуації запасу потужності буде достатньо.

READ  017012 Помилка Opel Astra h

Ну, а «золото» заслужено отримує 180-сильна «четвірка», об’ємом 1,6 літра. Все це завдяки турбонаддуву та інжектору. Крутний момент дизельний. 230 Нм. З такими даними – сотку такої Opel Astra розмінює лише за 9 сек. – на міських перехрестях конкуренти практично не мають шансів. Це автомобіль для любителів «відпалу», а ось малодосвідченому водієві з ним потрібно бути якомога обережніше – заради власної безпеки.

Витрата палива у всіх модифікацій невелика – у змішаному циклі вона не перевищує 7,2 літри на сотню. (Докладніше про витрату Айстри у цій статті) Можливо саме тому керівники проекту вважали оснащення моделі дизелями просто недоцільним… Єдине, багато власників вважають, що шумоізоляції моторного відсіку явно недостатньо двигун прослуховується практично у всьому діапазоні.

5-ступінчаста МКПП доступна тільки для найслабшої версії зі 115-сильним мотором. Зате АКПП можна замовити у всі модифікації. Це звичайний, 6-діапазонний гідротрансформатор, перевірений часом і дуже добре зарекомендував себе з погляду надійності. Хоча багато хто скаржиться на кмітливість коробки, а також на доцільність включення тієї чи іншої передачі. Підвіска, керованість та прохідність

Автомобіль доступний виключно в передньопривідному виконанні, хоча варіант з колісною схемою 4х4 був дуже доречним. Спереду інженери компанії встановили стандартний McPherson, а ось задньої незалежної підвіски немає навіть у найдорожчих модифікаціях – лише напівнезалежна схема. Втім, цього цілком достатньо – автомобіль «рулиться» чітко та гостро.

Ціни на Opel Astra (з мотором 1,6 л та МТ) починаються з 649 900. За АКПП та доважок опцій до неї доведеться доплатити 95 000. Версія 1,4 Т коштує від 778 900. А топ-модифікація полегшить гаманець власника на 897 900.

Можна сміливо сказати, що Opel Astra – це чудовий автомобіль за розумну ціну.

Подивитись технічні дані Opel Astra та порівняти його з вашою нинішньою машиною або іншими моделями, які вас цікавлять

Відгуки власників Peugeot 408 позитивні та негативні, а також про переваги та недоліки Volkswagen Golf VI і трохи про більш екзотичну для нашої країни машину Fiat Bravo.

А що ви думаєте про Opel Astra? Залишіть свій коментар!

Плюси

 • Приживлення у 99,9% випадків за 2-4 місяці
 • Довічна гарантія на компоненти для клінічного застосування, за винятком компонентів для клінічного застосування, виготовлених з діоксиду цирконію, та інструментів для клінічного застосування від виробників
 • Збереження кісткової тканини по всій довжині
 • Швидка реабілітація після операції
 • Низький шанс запалення, периімплантиту та відторгнення імпланту
 • Збереження естетики посмішки ясна, як і кісткова тканина, не зменшуються, і після операції залишаються повністю цілими
 • Є можливість провести одноетапну та одномоментну імплантацію, поставити імпланти у кістку будь-якої якості

Мінуси

 • Висока вартість у порівнянні з багатьма іншими системами. Компенсується практично ідеальною якістю
 • Для вживлення в більшості випадків потрібна кісткова пластика, в лінійці немає справді коротких або вузьких імплантів
 • При імплантації в передньому відділі щелепи імпланти можуть просвічувати через ясна і кістка буде видно темні плями
 • У дуже рідкісних випадках титан може викликати алергію

Як стати власником зірки Golf класу, маючи невеликий бюджет: недоліки Opel Astra J з пробігом

Opel Astra J (Opel Astra) – четверте за рахунком покоління популярної моделі, яке багато хто вважає не лише найкрасивішим, але й найуспішнішим автомобілем у Golf класі. Плавні форми, великі диски, мускулисті арки і чудова оптика з діодними віями – така машина просто зобов’язана привертати увагу, адже маркетологи працювали над нею не менше, ніж інженери-конструктори. І старання ці були не марні, тому що автомобіль був одним із лідерів з продажу у багатьох країнах світу. З початку старту продажів минуло більше шести років, а значить вже можна робити певні висновки щодо надійності автомобіля.

Трохи історії:

У 1991 році на зміну Opel Кадет було випущено нову генерацію моделей Golf класу з гучною назвою «Astra» (у перекладі з латинського «Astra» означає зірка). З того часу змінилося три покоління. Прем’єра цієї моделі відбулася у 2009 році на автошоу у Франкфурті, але на ринку автомобіль дебютував лише у 2010 році. Починаючи з 2011 року, покупцям стала доступна спортивна версія хетчбека, яка отримала індекс «GTC». Після незначного фейсліфтінга у 2012 році з’явилася Astra J у кузові седан. Opel Astra J, 2010 модельного року, була розроблена в німецькому Рюссельхаймі і ділить одну платформу з Chevrolet Cruze.

Новинка була створена з чистого листа, виробник зробив ставку на нетрадиційний, для марки Opel, дизайн, просторий салон, підвищену безпеку, Comfort та керованість, а також на передові технології. Нова колісна база, у поєднанні зі збільшеною колійною відстанню та вдалою конструкцією задньої підвіски, надали автомобілю керованості, азарту та стійкості на дорозі, зберігши при цьому гідний рівень комфорту. У списку оснащення присутнє і мехатронне шасі з електрорегулюваннями, адаптивне освітлення, система стеження за розміткою та розпізнавання дорожніх знаків. Opel Astra J збиралася в Німеччині, Польщі, Великій Британії, а також у Росії на заводі в Шушарах.

На що звернути увагу на покупку Opel Astra J з пробігом

Opel Astra J (Opel Astra) вважається одним з лідерів у своєму сегменті (Golf-клас) завдяки вдалому поєднанню розмірів, технічних характеристик та практичності. На тлі своїх іменитих конкурентів Astra J виглядає дорожчим і соліднішим авто, а все завдяки обтічному дизайну, що прийшов на зміну незграбному кузову моделі попереднього покоління. Розповідати про переваги цього авто можна годинами, але сьогодні мова піде про його недоліки, а точніше надійність даної моделі, тому що цей фактор відіграє ключову роль при виборі автомобіля з пробігом.

Технічні характеристики Opel Astra J

Марка та тип кузова: C – хетчбек, седан, універсал;

Габарити кузова (Д x Ш x В) мм. 4419 x 1814 x 1510, 4658 x 1814 x 1500, 4698 x 1814 x 1535;

Колісна база, мм. 2658, 2685;

Opel Astra. Чи варто брати? | Потримані автомобілі

Дорожній просвіт, мм – 165;

Розмір шин – 205/60 R16; 215/50 R17;

Об’єм паливного бака, л – 56;

Споряджена маса, кг. 1393, 1405, 1437;

Повна маса, кг. 1850, 1870, 1995;

Місткість багажника, л. 370 (795), 460 (1010), 500 (1500);

Комплектації. Enjoy, Enjoy, Enjoy High, Enjoy Low, Essentia, Essentia Low, Cosmo, Cosmo Mid, S/S Cosmo.

Opel Astra H: ВСІ Плюси та Мінуси

Салон та оснащення Opel Astra J: плюси та мінуси

Салон тісний навіть у великих версіях на кшталт універсалу Astra ST, вже не кажучи про тридверку. Задній диван строго для двох, спереду теж підпирають стійки кузова, і масивна центральна консоль.

Про консоль. Там теж все непросто: Opel перемудрили з ергономікою, точніше про неї забули. У Центрі управління поїздкою на нас чекає розсип клавіш а-ля інженерний калькулятор, запам’ятати розташування та призначення яких навряд чи можливе навіть після багатьох років експлуатації.

У ранніх екземплярів та ж консоль ще й зроблена неважливо: пластикові панелі дихають, хитаються, поскрипують, про це кричав кожен огляд Opel Astra J тих років. Що з ними стало через десять років, і думати не хочеться. Правда, цей момент Opel швидко підтягнув, і вже екземпляри пізнього 2010-го, раннього 2011-го були зібрані набагато краще.

А ось обладнання Opel Astra J без недоліків. Це реально європейський автомобіль кінця нульових, тобто там вже все гаразд із системами безпеки (стабілізація, антиблокувальна, ейрбегі по колу салону) та мультимедіа (є штатна навігація, слот під карту пам’яті і навіть USB-порти для зарядки).

Різновиди Opel Astra H

На російському ринку Astra Н зустрічається у вигляді седана, трьох-і пятидверного хетчбека та універсала, а також купе-кабріолета з жорстким складаним верхом. Який варіант вибрати, питання потреб. Але очевидно, що тридверний хетч менш практичний, ніж універсал. Та й у седан влазить більше, ніж у хетчбек-п’ятидверку.

За запасом місця для пасажирів седан та універсал однакові. У короткій Astra GTC стеля нижче (тисне на голову) і колінам не розгулятися. Ще й лаз незручний.

П’ятидверний хетч не забезпечить простору седана. Колісна база з тридверкою у них однакова, і пасажири виграють лише місце над головою та окремий вхід через двері.

Між Астрами з різним типом кузова є різниця в плані їзди: короткі їдуть легше і бешкетніше.

Opel Astra J плюси та мінуси, несправності, слабкі місця

На вторинному ринку продається велика кількість Opel Astra J за доступними Hyundai Solaris, Kia RIO, Volkswagen Polo Sedan тих же років продаються за такими ж цінами. Адже Astra — автомобіль C-класу, тобто класом вище. Зовнішньо симпатичний, в салоні м’який пластик і оснащений приємними опціями. У чому ж річ, чому вартість занижена? У статті розберемося в цьому питанні, а також поговоримо про поширені проблеми, несправності та слабкі місця автомобіля.

Двигуни

Лінійка моторів складається з атмосферних та турбованих бензинових двигунів. Це для російського ринку. Для Європи доступні і дизельні агрегати, але сьогодні поговоримо виключно про версії для Росії.

Найбільш популярний двигун серед атмосферників це 1.6-літровий 115-сильний A16XER. Менш популярний варіант A14XER, об’ємом 1.4, потужністю 100 сил.

Атмосферні мотори агрегатувалися 5-ступінчастою механічною F17 та 6-ступінчастою автоматичною трансмісіями. 1.4-літровий A14XER лише механікою.

Версія з мотором 1.6 (115 л).з.) найневибагливіша. Можна заливати як 92-й, так і 95-й бензин. Турбонаддув відсутній, отже не потрібно його міняти чи ремонтувати.

З мінусів неможливо відзначити слабку розгінну динаміку Astra 1.6. Витрата палива по місту 10-11 літрів, і це при помірній їзді на механіці. З автоматом витрата вища, а якщо їздити динамічно, то складе 13-15 літрів.

Про турбомотори

Двигун 1.4 (A 14 NET) 140 л.з., крутний момент 200 ньютон-метрів за 1850 – 4900 об/хв. Комплектувався 6-ступінчастою механікою М32 та 6-ступінчастим автоматом.

З плюсів варто відзначити відмінну динаміку, розгін з нуля до сотні займає 9,8 секунд на версії з МКПП. Витрата палива за паспортом 7,9 л на 100 км. На практиці, не менше 9,6-10 літрів.

З мінусів: турбокомпресор виходить з ладу в середньому на 100 000 км пробігу. У когось раніше, у когось пізніше. Тут не вгадаєш. Робота із заміни турбіни у офіційних дилерів оцінюється в 3000. а оригінальна деталь у зборі коштує 50 000. але можна купити і неоригінальну Garret за 32000.

READ  Ford Focus 2 при розгоні смикається причини

Ще один недолік це руйнування поршнів. Симптомами поломки є посилений масложер, від 0.5 до 1-2 літри олії на 300-350 км пробігу, а також вібрація або троїння. Виявити проблему можна лише шляхом “розкриття” двигуна.

Як заявляє компанія General Motors: “при використанні низькоякісного бензину відбувається детонація, яка призводить до поломки поршневих кілець та їх перегородок. аж до повного руйнування поршнів”. Тому рекомендується заливати паливо з октановим числом АІ-95 і лише на перевірених заправках.

Менш популярні, але потужніші двигуни.6 Turbo (A 16 LET) 180 л.з., та 1.6T SIDI (A16XHT) мають ті ж проблеми, що 1.4 Turbo.

Втім, турбодвигуни Опеля примхливі і вимагають ретельного догляду.

Коробки передач

П’ятиступінчаста F17 має конструктивну особливість: перша та друга швидкості на непрогрітому двигуні можуть включатися з утрудненням. І це нормальне явище. Таке відбувається через конструкцію синхронізаторів.

Шестиступінчаста КПП M32, яка доступна тільки з турбованими моторами, перемикається на всіх швидкостях чітко та плавно. З недоліків: на швидкості може виникнути шум. Зазвичай думають, що винуватцем є вичавний підшипник, але насправді зношені підшипники валів КПП.

Шестиступінчастий Джи-Емівський автомат Hydra-Matic (6T30E, 6T40E, 6T45E) є класичним гідротрансформаторним і на перший погляд здається безпроблемним, але на практиці це не так.

На різних пробігах виходить з ладу гідравлічний блок, ламаються шестерні, течуть трубки охолоджувача, зношується планетарний ряд і так далі. Вирішуються проблеми заміною АКПП, або капітальним ремонтом.

Купуючи продіагностуйте вузол, бажано у дилера. І важливо, періодично раз на 50-60 тисяч проводити часткову заміну трансмісійної олії Dexron VI.

Система охолодження

Термостат очевидне слабке місце у Astra J. Коли вентилятор охолодження починає постійно крутитися і на приладовій панелі висвічується вимога пройти ТО, це означає, що настав час міняти термостат.

Власники купують термостат у металевому корпусі від Chevrolet Cruze і після заміни такої проблеми не мають. Вартість 4000. Як правило, подібна поломка відбувається на пробігу від 20 до 50 000 км, незалежно від моделі двигуна.

Крім цього, на Астрах виникає проблема з помпою, яка пропускає охолодну рідину. Вирішується шляхом заміни помпи.

На пробігах 80-90 000 км. потрібна заміна прокладок теплообмінника, які пропускають моторне масло в антифриз. Якщо під час не замінити, то з’явиться емульсія, вийде з ладу термостат, що може призвести до перегріву двигуна. Робота запчастини = 10 000 у офіційного ділера.

Як тільки помітили потемнілий антифриз у розширювальному бачку, значить туди потрапляє моторне масло. Рекомендуємо купувати лише оригінальні прокладки. Оскільки неоригінальні деталі вже за півроку виходять з ладу. Відповідно, доводиться ремонтувати заново.

З підвіскою та кермовим управлінням Астри J особливих проблем немає. Якщо з’явився стукіт ззаду, то це стукають задні супорти. Конструктивна особливість моделей, виготовлених до 2013-2014 року. На рестайлінгові машини встановлювалися модифіковані скоби супортів та напрямних, які не видають сторонніх стуків при їзді.

Стук супортів усувається заміною скоб з напрямними, або встановленням пружинок від задніх барабанів ВАЗ 2108, 2109. Одна скоба коштує 4500.

Описав поширені проблеми Астри J, варто відзначити плюси:

Якісне лакофарбове покриття, товстий шар фарби. Кузов оцинкований із заводу.

Зручний та приємний інтер’єр з м’яким пластиком.

Відмінна керованість. Швидкість на 140 км/год не відчувається. Дорогу тримає чудово.

Багаті комплектації. У базовій версії ABS, ESP, чотири подушки безпеки, кондиціонер, обігрів дзеркал тощо.д.

У висновку скажу, що безпроблемних автомобілів не існує. У кожної гідності та недоліки. Щоб мінімізувати ризики, перевірте машину перед покупкою в автосервісі і бажано з фахівцем.

Відгуки Opel Astra

Вирішили придбати Opel Astra? Сумніваєтесь у виборі? Читайте відгуки власників Opel Astra на нашому сайті. дізнайтесь плюси та мінуси цієї моделі Opel. Наш каталог автовідгуків допоможе Вам зробити правильний вибір з урахуванням досвіду та порад власників Opel Astra. З року в рік як комплектація так і якість Astra може змінюватися, тому ми передбачили пошук відгуків за роком випуску автомобіля. Щоб заощадити час, відсортуйте відгуки щодо корисності, яку визначили інші відвідувачі нашого сайту.

Opel Astra II покоління (G)

Офіційно модель F перестала збиратися на території Німеччини у 97 році, але бюджетну версію айстри продовжили випускати на заводі у Польській Республіці. Виробництво цієї моделі Opel тривало до 2002 року.

На Франкфуртському автосалоні в 97 році розробниками General Motors було представлено оновлену версію Opel Astra, яка отримала індекс G. Однак варто зауважити, що при розробці моделі не було взято жодної фундаментальної деталі від лінійки автомобілів F покоління. Опелевці запропонували абсолютно новий автомобіль, який був спроектований з нуля. Лінійка моделей G включила помітно менше модифікацій кузова: тридверний і пятидверний хетчбек, седан і універсал. До позитивних рис нової моделі Opel Astra G можна віднести:

 • Відмінна аеродинаміка кузова. Лобовий опір становив всього 0.3.
 • Міцність кузова. При розробці кузовів General Motors Opel Astra G використовували близько 20 різних марок сталі. Також, покращення антикорозійних властивостей, дозволило компанії надати покупцям гарантію 12 років від наскрізної корозії.
 • Безпека. Чотири подушки безпеки, одна з яких вбудована в панелі, ще одна в рульовому колесі, і дві в спинках сидінь. За бажання можна було отримати дві додаткові подушки, розташовані у стелі автомобіля. Педальний блок влаштований таким чином, що при деформації кузова педалі не зміщуються, а знімаються з кронштейнів, дозволяючи зберегти ноги водія при серйозних зіткненнях.
 • Дизайн автомобіля. Сучасний та елегантний стиль, створений командою розробників, був нагороджений премією за високі досягнення в дизайні.

Проте машини модельного ряду G були позбавлені недоліків:

 • Клапан рециркуляції газів головна проблема двигунів автомобілів марки Opel Astra другого покоління. Підказками проблеми, що виникла, є помилка, що загорілася на панелі приладів і підвищена витрата масла.
 • Сальник компресора кондиціонера. Часто виходить із стоячи і призводить до несправної роботи кондиціонера.
 • Механічну коробку айстри можна віднести до плюсів, проте пластиковий шарнір куліси швидко зношується і призводить до труднощів при перемиканні передач.

Виробництво айстри G-покоління закінчилося в Німеччині у 2004 році, проте модель випускалася на заводах Польщі та України до 2008 року.

Хотілося б відзначити, що кожна модель, колись стає опілем. Але Astra, другого покоління, повернула повагу до марки. Також, Opel Astra серії G, став найпопулярнішим автомобілем у 1999 році на території Європи.

Переваги та основні недоліки Opel Astra(J)

Opel Astra J – «зірка» Golf класу. Дана модель одна з найпопулярніших на автомобільному ринку. Привертає увагу покупців гарним зовнішнім виглядом та хорошими технічними характеристиками. Машина стала найуспішнішою у своєму класі.

Вперше модель представлена ​​майже десять років тому. Доступна автолюбителям стала через рік після випуску. Трохи пізніше з’явилася спортивна версія хетчбека та кузов седан.

Opel Astra J істотно відрізняється від автомобілів цієї марки. У неї нетрадиційний дизайн, привабливий та комфортний салон, відмінний рівень безпеки та чудова керованість. Створювалася модель з використанням передових технологій. Вона добре тримається на дорозі завдяки новій колісній базі, збільшеній колійній відстані та вдалій конструкції підвіски, розташованій позаду. Складання Opel Astra 2009–2016 рр. випуску здійснювалася на польському, німецькому, англійському та російському заводах.

За час експлуатації автомобіля були виявлені його переваги та переваги, слабкі місця та мінуси. Детальніше про них поговоримо далі.

Типові недоліки та слабкі місця Opel Astra GTC

Вибираючи собі автомобіль, кожен водій ретельно зважує всі переваги та недоліки конкретної моделі. І хоча у російських споживачів німецькі автомобілі марки Opel асоціюються з відмінною якістю, але вони мають свої слабкі місця. Розглянемо детально Opel Astra GTC, що з’явилася на ринку в 2011 році і спробуємо розібратися, чим це авто приваблює споживачів, і чим може відштовхнути.

Технічні характеристики

Виробник характеризує Opel Astra GTC як купе, але це скоріше тридверний хетчбек. Залежно від комплектації він може мати на борту бензиновий або дизельний двигун, з турбонаддувом або без, об’ємом від 1,4 до 2,0 л. Заявлена ​​витрата палива – від 6 до 7,2 л/100 км. при режимі експлуатації місто-траса.

Паспортні інженерні дані Opel Astra GTC:

 • Тип кузова – хетчбек;
 • Габарити – 4466 мм. довжина, 1840 мм. ширина, 1482 мм. висота;
 • Колісна база – 2695 мм;
 • Дорожній просвіт – 145 мм.;
 • Місткість багажника – 380 л. при складених задніх сидіннях, 1165 – при розкладених;
 • Кількість дверей – 3;
 • Кількість посадочних місць.5;
 • Привід – передній;
 • КПП. механіка, робот або автомат, 5-ти або 6-ступінчаста;
 • Розгін. 9,9-10,7с. від 0 до 100 км/год.;
 • Макс. Швидкість – 195-210 км/год.

На весь модельний ряд Opel Astra GTC виробник гарантує 3 роки або 100 тис. км. пробігу.

Переваги та безперечні плюси автомобіля:

 • Стильний, привабливий зовнішній вигляд;
 • Екстер’єр салону продуманий, зручний як водія, так пасажирів;
 • Надійні, збалансовані гальма, що зупиняють досить тяжкий автомобіль плавно, без ривків;
 • Електронне стоянкове гальмо, що надійно фіксує транспортний засіб на місці;
 • Якісна світлотехніка з ксеноновими фарами гарантує чудове освітлення дорожнього полотна у темну пору доби;
 • Зручне кермо;
 • Гідна ізоляція, хоча деякі водії вважають її недостатньою;
 • Приємне для очей підсвічування панельної консолі;
 • Відмінна акустична система.

Усі водії Opel Astra GTC відзначають відмінну керованість – на швидкості 170-180 км/год. машина йде асфальтом, як по рейках. Досягається це конструкційними особливостями підвіски – подовженою колісною базою, задньою напівзалежною балкою з механізмом Уотта, передньою багатоважелевою підвіскою HiPerStrut та широкими шинами.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS