Nissan блюберд сілфі який двигун

Достоїнства і недоліки

Незважаючи на те, що пристрій даного ДВС є простим, мотор отримав деякі недоліки:

 • Так як гидрокомпенсатори відсутні, час від часу потрібно регулювати теплові клапанні зазори.
 • Підвищений шкідливих речовин у вихлопі, що не дозволяє дотримати протокол Євро-4 і реалізовувати мотори на зовнішніх ринках. В результаті потужність двигуна була знижена. це дозволило вписати мотор в норми протоколу Євро-4.
 • Складна електроніка. в разі поломки самостійно розібратися не вийде, доведеться звертатися до фахівців.
 • Вимоги до якості і періодичності заміни масла високі.
 • Все навісне обладнання розміщено дуже вдало, що не заважає ремонту та обслуговування.
 • Чавунний блок піддається ремонту, що значно збільшує ресурс двигуна.
 • Завдяки схемі запалювання DIS-4 і Завихрювачі досягається зменшення витрат на бензин і знижується в вихлопі шкідливих речовин.
 • Система повної діагностики. будь-який збій в роботі мотора фіксується і записується в пам’ять системи управління двигуном.

Двигун Nissan QG18DE

QG18DE. це вдала силова установка з об’ємом 1.8 літра. Вона працює на бензині і використовується на автомобілях Nissan, відрізняється високим крутним моментом, максимальне значення якого досягається на низьких оборотах. 2400-4800 об / хв. Це побічно означає, що розроблявся мотор для міських автомобілів, так як пік крутного моменту при низьких оборотах актуальний при великій кількості перехресть.

Модель вважається економічною. споживання палива на трасі складає 6 літрів на 100 км. У міському режимі витрата за різними даними може зрости до 9-10 літрів на 100 км. Додатковою перевагою двигуна вважається низька токсичність. екологічна чистота забезпечується завдяки використанню нейтралізатора на поверхні днища поршнів.

У 2000 році агрегат переміг в номінації «Технологія року», що підтверджує його технологічність і високу надійність.

модифікації

Крім основної версії, яка отримала розподільний уприскування, є й інші:

 • QG18DEN. працює на газу (пропан-бутанова суміш).
 • QG18DD. версія з паливним насосом високого тиску і безпосереднім уприскуванням.

Остання модифікація використовувалася на Nissan Sunny Bluebird Primera з 1994 по 2004 рік. У ДВС застосовувалася система впорскування NeoDi з насосом високого тиску (як в дизельних установках). Вона була скопійована з системи упорскування GDI, раніше розробленої Mitsubishi. В використаної суміші застосовується пропорція 1:40 (паливо / повітря), а самі насоси Nissan є великими і відрізняються великим терміном експлуатації.

Особливістю модифікації QG18DD є високий тиск в рампі в режимі холостого ходу. воно досягає 60 kPa, а при старті руху підвищується в 1.5-2 рази. За рахунок цього якість використовуваного палива грає вкрай важливу роль для нормальної роботи двигуна, тому для умов Росії подібні модифікації менш придатні в порівнянні з класичними силовими установками.

Що стосується модифікацій, які працюють на газу, то ними автомобілі «Nissan Блюберд” не комплектувалися. вони встановлювалися на моделі Nissan AD Van 2000-2008 років випуску. Природно, вони мали більш скромні характеристики в порівнянні з оригіналом. потужність двигуна 105 л. с., а крутний момент (149 Нм) досягається при більш низьких оборотах.

Список автомобілів з двигуном QG18DE

Ця силова установка проводилася протягом 7 років. За цей час вона використовувалася на наступних автомобілях:

 • Bluebird Sylphy G10. популярний передньо- або повнопривідний седан, що випускається з 1999 по 2005 рік.
 • Pulsar N16. седан, що надійшов на ринки Австралії і Нової Зеландії в 2000-2005 роках.
 • Avenir. поширений універсал (1999-2006).
 • Wingroad / AD Van. вантажопасажирський універсал, який проводився з 1999 по 2005 рік і був доступним на ринках Японії, Південної Америки.
 • Almera Tino. мінівен (2000-2006).
 • Sunny. популярний в Європі і Росії передньопривідний седан.
 • Primera. випускається з 1999 по 2006 рік автомобіль з різними типами кузова: седан, ліфтбек, універсал.
 • Expert. універсал (2000-2006).
 • Sentra B15 / B16. седан (2000-2006).

З 2006 року ця силова установка не випускається, проте автомобілі, створені на її базі, до сих пір на впевненому ходу. Більш того, зустрічаються і машини інших марок з контрактними двигунами QG18DE, що підтверджує універсальність даного мотора.

несправності

Будь-двигун має ті чи іншими проблемами. Агрегат QG18DE добре вивчений, і його характерні несправності давно відомі:

NISSAN BLUEBIRD двс G18DE меняем цепь грм

 • Протікання антифризу. найбільш поширена поломка. Причиною стає знос прокладки клапана холостого ходу. Її заміна вирішить проблему з протіканням охолоджуючої рідини.
 • Підвищений витрата масла стає наслідком поганої роботи маслоз’ємних кілець. У більшості випадків їх необхідно замінити, що супроводжується зніманням головки блоку циліндрів і практично прирівнюється до капітального ремонту. Відзначимо, що в процесі роботи двигуна масло (особливо підроблене) може випаровуватися і вигоряти, також незначна його частина може потрапляти в камеру згоряння і займатися разом з бензином, що вважається нормою. І хоча в ідеалі витрати масла бути не повинно, допускається його угар в розмірі 200-300 грам на 1000 км. Втім, багато користувачів на форумах відзначають, що витрата до 0.5 літра на 1000 км можна вважати нормальним. У рідкісних випадках жор масла вкрай високий. 1 літр на 1000 км, але це вимагає швидкого рішення.
 • Невпевнений запуск двигуна в нагрітому стані. вихід з ладу або засмічення форсунок. Проблема вирішується шляхом їх очищення або повної заміни.

Однією з проблем двигуна є ланцюговий привід. Завдяки йому мотор хоч і служить довше, але обрив або перескок ланок приводу ГРМ обов’язково погнеться клапана. Тому замінювати ланцюг необхідно строго відповідно до рекомендованими термінами. через кожні 100 тисяч кілометрів пробігу.

nissan, блюберд, який, двигун

Характерною неприємністю моделі є прокладка КХХ. у багатьох власників автомобілів антифриз з часом починає текти на блок керування двигуном, що може закінчитися погано, тому час від часу необхідно контролювати рівень охолоджувальної рідини в бачку, особливо, якщо спостерігається плавання холостих обертів.

Останньою дріб’язкової проблемою є розташування номера двигуна. він вибитий на спеціальному майданчику, яка знаходиться в правій частині блоку циліндрів. Це місце може заіржавіти до такої міри, що розгледіти номер не вдасться.

конструктивні характеристики

Двигун QG18DE в серії отримав максимальний об’єм циліндрів. Конструктивні особливості силової установки наступні:

 • Блок циліндрів і гільзи. чавунні.
 • Хід поршня. 88 мм, що перевищує діаметр циліндра. 80 мм.
 • Поршнева групи відрізняється підвищеним термін служби через зниження горизонтальних навантажень.
 • Головка блоку циліндрів виконана з алюмінію і є 2-вальної.
 • Є навісне обладнання в випускному тракті. каталітичний нейтралізатор.
 • Система запалювання отримала унікальну особливість. власна котушка на кожному циліндрі.
 • Немає гидрокомпенсаторов. Це дозволяє знизити вимоги до якості масла. Втім, з цієї ж причини з’являється гидромуфта, для якої важлива періодичність заміни мастила.
 • Є спеціальні заслінки-завіхрітелі у впускному колекторі. Така система раніше використовувалася тільки на дизельних моторах. Тут її наявність сприяє поліпшенню характеристик згоряння паливно-повітряної суміші, в результаті чого знижується оксидів вуглецю та азоту в вихлопі.

Відзначимо, що агрегат QG18DE. це конструктивно проста установка. Виробник надає інструкції з докладними ілюстраціями, відповідно до яких автовласники зможуть провести капітальний ремонт двигуна самостійно.

Технічні характеристики

QG18DE отримав дві модифікації. з об’ємом циліндрів 1.8 і 1.6 літра. Витрата палива у них практично рівний. Виробник використав рядну схему мотора з 4 циліндрами і чавунними гільзами. Для підвищення потужності двигуна Nissan використовував такі рішення:

 • Застосування гідромуфти NVCS для регулювання фаз.
 • Запалювання DIS-4 з котушкою на кожному циліндрі.
 • Система газорозподілу DOHC 16V (два верхніх розподільних вала).

Тюнінг

Поставляються в Європу і країни СНД мотори трохи затиснуті нормами екологічних стандартів. Через них виробнику довелося пожертвувати потужністю для поліпшення якості вихлопних газів. Тому перше рішення для підвищення потужності. вибити каталізатор і оновити прошивку. Таке рішення дозволить підвищити потужність з 116 до 128 л. с. Зробити це зможуть на будь-який СТО, де є потрібні версії програмного забезпечення.

І взагалі, оновлення прошивки потрібно при фізичній зміні конструкції двигуна, вихлопної або паливної системи. Також можливий і механічний тюнінг без оновлення прошивки:

 • Шліфування каналів ГБЦ.
 • Використання полегшених клапанів або збільшення їх діаметра.
 • Поліпшення випускного тракту. можна замінити стандартний вихлоп на прямоточний із застосуванням павука 4-2-1.

Всі ці зміни дозволять підвищити потужність до 145 л. с., але навіть це не є верхівкою. Потенціал мотора вищий, і для його розкриття використовують наддувной тюнінг:

Нисссан Блюберд Силфи QG18DE не заводится. Диагностика

 • Установка спеціальних високопродуктивних форсунок.
 • Збільшення отвори випускного тракту до 63 мм.
 • Заміна бензонасоса на більш потужний.
 • Установка спеціальної кованої поршневої групи під ступінь стиснення 8 одиниць.

Турбірованіє двигуна підвищить його потужність на 200 л. с., але експлуатаційний ресурс впаде, та й коштуватиме це буде дорого.

Витрата палива QR20DD

На прикладі Nissan Bluebird Sylphy 2004 з автоматичною коробкою передач:

Аналогічні двигуни інших виробників:

Технічні характеристики мотора Nissan QR20DD 2.0 літра

точний обсяг 1998 см³
Система харчування прямий впорскування NEO-Di
потужність ДВС 150 к.с.
Обертаючий момент 200 Нм
Блок циліндрів алюмінієвий R4
Голівка блока алюмінієва 16v
Діаметр циліндра 89 мм
Хід поршня 80.3 мм
Ступінь стиснення 11
особливості ДВС EGR
гідрокомпенсатори немає
привід ГРМ два ланцюги
фазорегулятор тільки на впуску
Наддувши немає
Яке масло лити 3.9 літра 5W-30
Тип палива АІ-98
Екологічний клас ЄВРО 4
приблизний ресурс 200 000 км

Двигун Nissan QR20DD

2.0-літровий двигун Nissan QR20DD випускався концерном з 2000 по 2005 роки в Японії і масово встановлювався на одну модель авто. досить популярний седан Блюберд Сілфі. Агрегат досить вимогливий до якості палива і в нашій країні практично не зустрічається.

Недоліки, поломки і проблеми Nissan QR20 DD

Перш за все зазначимо, що цей двигун має примхливу паливну апаратуру

Від нагару швидко забиваються форсунки, залягають кільця, виходить з ладу ТНВД

Приблизно до 100. 150 тисячам км тут вже починається прогресуючий масложор

Мотор мерзлячій, при температурі нижче 20 градусів авто так просто не заведеш

Невеликий ресурс мають: ланцюг ГРМ, термостат, фазорегулятор і масляний насос

Власники постійно стикаються з течами масла з-під клапанної кришки ДВС

У мережі описано безліч випадків руйнування каталізаторів на малих пробігах

Детальний відео по розбору мотора Nissan QR20DD

Всі тексти написані мною, мають авторство Google, занесені в оригінальні тексти Yandex і завірені нотаріально. При будь-якому запозиченні ми відразу ж пишемо офіційний лист на фірмовому бланку в підтримку пошукових мереж, вашого хостингу і доменного реєстратора.

Далі подаємо в суд. Не випробовуйте удачу, у нас понад тридцять успішних інтернет проектів і вже дюжина виграних судових розглядів.

Як відбувається регулювання заслінки?

Щоб виконати адаптацію, необхідно мати діагностичний софт, а також мотортестер. Регулювання датчика Nissan передбачає виконання кількох основних дій, проте спочатку потрібно розглянути деякі позначення:

 • 01 (двигун)
 • 04 (базові установки)
 • 60 (адаптація заслінки). Для деяких, більш старих моделей Nissan, ця адреса. 98.

Тепер можна розглянути і алгоритм виконання всіх дій:

 • В поле 60 слід натиснути на кнопку «налаштувати». Цілком можливо, що замість «налаштувати» буде написано «адаптувати»;
 • Відразу ж після натискання на екрані датчика з’являться відсотки, а також слова «адаптація виконується»;
 • Через кілька секунд повинна з’явитися ще один напис «Адаптація ОК». Якщо це не відбулося, значить, щось пішло не так.

Важливо! Перед початком виконання вище перелічених дій слід включити запалювання автомобіля Nissan, щоб його мотор працював.

ДРОСЕЛЬНА ЗАСЛОНКА НА NISSAN

В автомобілі Nissan дуже важливо внести корективи дросельної заслінки. Таким чином, кожен водій зможе полегшити собі їзду на автомобілі. Адаптація дросельної заслінки. процес, виконання якого передбачає наявність певних навичок. Являє собою операцію, необхідну для того, щоб блок, керуючий мотором, визначив, в якому місці знаходиться педаль газу під час їзди. За рахунок цього процес управління автомобіля буде полегшений в кілька разів, тому водій зможе нормально керувати своєю машиною.

Основні причини адаптації

Необхідність адаптації дросельної заслінки може з’явитися в декількох основних випадках. Так, наприклад, з її допомогою можна зробити наступне:

 • При холостому ході мотор автомобіля працює нестійкий, оскільки йому не вистачає потужності. В результаті, здається, що двигун незабаром може стихнути;
 • Резистивний шар зносився, тому з’явилася необхідність в його заміні. До речі кажучи, на ньому з’являються дефекти через те, що водієм була вчасно виконана регулювання дросельної заслінки в автомобілі Nissan;
 • Змінюється кількість повітря між корпусом і заслінкою, що призводить до розширення зазору між ними.

Перевірка

Необхідно перевірити, яким є кут між каналами 1 і 3. Його величина не повинна бути більшою або меншою 3,5. Тепер слід розігріти двигун до 85 градусів, заглушити його. Бажано відразу ж починати процес адаптації датчика. Після закінчення процесу, бажано виключити запалювання приблизно на 15 секунд. Промивання також повинна відбуватися максимально акуратно, щоб ніде не були зачеплені контакти.

промивання дроселя

Важливо промити дросель автомобіля Nissan перед тим, як буде розпочато регулювання. Більшість автолюбителів з цією метою використовують очищувач карбюратора. Він також непогано справляється з усуненням бруду. Щоб з’явився доступ до вхідної частини заслінки датчика, слід прибрати всі патрубки. Промивати пристрій слід за допомогою спеціального балончика і трубочки. Після закінчення процедури, автомобіль Nissan слід завести. Цілком можливо, що через неправильну регулювання датчика, машина буде запущена не з першого разу.

Іноді регулювання не закінчується успішно навіть після здійснення ретельного промивання. У деяких випадках проблеми спостерігаються в патенціометре. Якщо і в вашому випадку це так, то його можна сміливо викидати, замінивши в подальшому новим.

Але в деяких випадках проблема полягає в тому, що моторчику не вистачає сил для закриття заслінки, коли виконується регулювання. При цьому власник автомобіля Nissan може самостійно йому допомогти: натиснути кілька разів на язичок (5-6), після чого моторчик прийде в норму. Деякі люди не знімають дросель, а відразу ж використовують розчинник і зубну щітку. Однак слід розуміти, що Симоса можуть не адаптуватися з першого разу: коли починають його адаптацію, він смикається, ворушиться в різні боки, при включеному запалюванні сильно гуде, але після його виключення замовкає приблизно через 5 секунд.

Навіть після промивання дросельної заслінки з метою адаптації датчика, її адаптація також необхідна. І навіть їли на екрані датчика пише «Адаптація ОК», пристрій слід відрегулювати ще раз. Якщо ж цього не зробити, то після буде важко заводити, і вона буде вести себе зовсім інакше на холостому ходу. Приблизно через тиждень цей дефект повинен зникнути, але він може завдати непоправної шкоди автомобілю Nissan. Ще одна умова правильної роботи машини. прогрівання двигуна до 80 градусів. Якщо цього не зробити, то навіть при якісно виконаної адаптації можуть спостерігатися проблеми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть CtrlEnter.

Nissan Блюберд Сілфі масло для двигуна

Nissan Блюберд Сілфі. компактний бюджетний автомобіль, представлений в 2000 році. Конструктивно дана модель була схожа з Pulsar і Almera, але мала більш високу цінове позиціонування. Так, машина відрізнялася стильним дизайном і багатим оснащенням. Блюберд Сілфі продавали в основному в Японії, проте в Австралії пропонували його копію під назвою Pulsar, а на Близькому Сході і деяких країнах Азії це був Nissan Sunny. У «базі» автомобіль оснащувався двигуном 1.5 л (109 л. С.), А дорожча версія мала під капотом 120-сильний агрегат 1.8 л. На вершині сімейства розташовувалася 150-сильна модифікація з об’ємом 2.0 л і варіатором. У 2005 році дебютував «другий» Блюберд Сілфі, який продавали в Японії до 2012 року. У Китаї та інших країнах Азії дана модель була відома як Nissan Sylphy, а в Росії. Nissan Almera. Однойменний седан оснащувався 109-сильним ДВС об’ємом 1.5 л або дволітровим мотором на 133 л. с. Коробки передач. автоматична або варіатор. Привід. передній або повний, однак 4WD був доступний тільки для мотора 1.5 л.

Оригінальна

Для седана Nissan Блюберд Сілфі з бензиновим двигуном рекомендується фірмове масло Nissan Motor Oil 0W-30 (art KE900-90132). Що стосується в’язкості, її підбирають в залежності від температурних умов. Так, для всесезонного використання підійде в’язкість 10W-40, 10w-30 або 5W-40. Переважно влітку рекомендується заливати 20W-40 або 25W-50, а взимку більше підходить 0W-30, 0w-40 або 5W-30.

Перше покоління G10, 2000-2005

Блюберд Сілфі першого покоління спроектований на платформі MS, яка передбачала передній або повний привід. Седан С-класу виділявся оригінальним дизайном «Тіло дельфіна». На думку його творців, дана концепція стала подальшим розвитком биодизайна, вельми популярного в 90-х. Обтічний силует позбавлений будь-яких незграбних форм, що теоретично йде на користь аеродинаміці і є повною протилежністю попередньої світової концепції дизайну, актуальною в період 80-х і початку 90-х. Інтер’єр Блюберд Сілфі виконаний в бежевих тонах, що поєднуються з псевдодеревом і фітингами з титановим покриттям. Вражаючого за мірками класу запасу місця над головою вдалося домогтися за рахунок закруглених обводів в передній частині даху. Залежно від комплектації седан міг мати клімат-контроль, аудіосистему з чотирма динаміками, шкіряне кермо, електропривод дзеркал, камеру заднього виду та інші корисні опції, актуальні сьогодні. Двигуни. бензинові 1.5 (QG15DE, 105 л. С) і 2.0 л (QR20DD), а також 1.8 (QG18DE, 115 л. С.). Коробки передач. механіка або автомат.

 • 1.5 105 л. с. (QG15DE), обсяг масла. 2,7 літра, допуск і в’язкість: API-SH, SJ; SAE 10W-40, 5w-40, 0W-40, 5W-30
 • 1.8 115 л. с. (QG18DE), обсяг масла. 2,7 літра, допуск і в’язкість: API-SH, SJ; SAE 10W-40, 5w-40, 0W-40, 5W-30
 • 2.0 150 л. с. (QR20DD), обсяг масла. 3,9 літра, допуск і в’язкість: API-SH, SJ; SAE 10W-40, 5w-40, 0W-40, 5W-30

Друге покоління G11, 2005-2012

Блюберд Сілфі другого покоління мав безліч споріднених моделей, які поставляли в різні країни, в тому числі і Росію. У нас це була Nissan Almera з аналогічним кузовом, а також платформою від Renault Logan 2004 року. Оригінальний же Сілфі був створений переважно для Європи. З точки зору дизайну новий седан став схожим на зменшену версію бізнес-седана Teana другого покоління, але технічно не мав з ним нічого спільного. Інтер’єр Блюберд Сілфі другого покоління оформлений на рівні бюджетних моделей С-класу, але при цьому володіє гідним оснащенням. З його особливостей можна виділити нові крісла, виготовлені за технологією HADASARA (обшивка матеріалом, насиченим амінокислотами), а також кондиціонер з антиалергенним фільтром і спеціальне лобове скло із захистом від ультрафіолету. При цьому в салоні домінує чорний колір, а в екстер’єрі. масивна темно-сіра решітка радіатора і великі розкосі фари. Моторна гамма Bluebird Sylphy складається з бензинових ДВС об’ємом 1.5-2.0 л, які працюють з 4-ступінчастим автоматом або варіатором. Привід може бути переднім або повним.

 • 1.5 109 л. с. (HR15DE), обсяг масла. 4,2 літра, допуск і в’язкість: API-SJ, SH, SL, SM; SAE 10W-40, 5w-40, 0W-40, 5W-30
 • 2.0 133 л. с. (MR20DE), обсяг масла. 4,4 літра, допуск і в’язкість: API-SJ, SH, SL, SM; SAE 10W-40, 5w-40, 0W-40, 5W-30

Яке масло потрібно заливати в двигун Nissan Блюберд Сілфі

неоригінальні

Власники старих і підтриманих автомобілів Nissan Блюберд Сілфі віддають перевагу перевіреним моторні масла відомих брендів Kixx, Shell, Mannol, Valvoline, Liqui Moly, Castrol, Mobil, Motul та ін. Крім того, при виборі потрібного товару необхідно звертати увагу на допуск API, вказаний в характеристиках масла. Даний параметр підбирають в залежності від року випуску автомобіля, а також типу двигуна. Нижче представлені рекомендовані характеристики масла для бензинових моторів Nissan Блюберд Сілфі.

 • Перше покоління (2000-2005): для машин 2000 року в. рекомендується мінеральне або напівсинтетичне масло з в’язкістю 10W-30 або 10W-40, а також допуском API-SH. Для моделей 2005 року слід використовувати також мінералку або напівсинтетику, але з допуском API-SJ.
 • Друге покоління (2005-2012): автомобілів 2005 модельного року необхідна мінералка або напівсинтетика 10W-30 або 15W-40 з допуском API-SJ, для моделей останніх років випуску (2012) рекомендується напівсинтетика API-SM.

Нижче представлені відповідні альтернативні масла для Nissan Bluebird Sylphy.

 • Total Quartz 9000 5W-40
 • Idemitsu 5W-30 SN / GF-5
 • Shell Helix Ultra 5W-30 ECT C3.