Nissan Almera заміна ланцюга ГРМ

Заміна ланцюга ГРМ Nissan Almera N16

Як і ремінь ГРМ, ланцюг газорозподільного механізму потребує періодичної заміни. Робити це потрібно один раз в 150-200 тис км, або при появі сторонніх звуків під капотом. Багато власників Nissan Almera N16 звертаються для цього на станції техобслуговування, хоча при наявності елементарного набору автомобільного інструменту зробити це можна самостійно.

Зняття старої ланцюга ГРМ

Варіант 1

Для того щоб зняти шестерню коленвала можна підставити між його зубцями і внутрішньою стінкою картера дерев’яний брусок або щось в цьому роді. Потім знімаємо шків помпи і масляний насос. Прокладка маслонасоса при цьому не зберігається. встановлюємо нову.

Варіант 2

Слід послабити ланцюг, для чого знімаємо верхню планку успокоителя, гидронатяжитель, а після. нижню планку. Тепер вона вільна і її можна з легкістю зняти. При цьому шківи залишаться в правильному положенні.

Установка ланцюга Nissan Almera і збірка

Як бачимо, заміна ланцюга ГРМ на Nissan Almera N16 не така складна, як здається на перший погляд. Звичайно, ви витратите свій час, але будете впевнені в тому, що все зробили якісно.

Nissan Daily News. 2018-09-02

Для того щоб замінити ланцюг, потрібно розібрати всю передню частину ДВС, для цього зняти :. Автомобіль Nissan Sunny проводився японським концерном в різних кузовах, найбільш відомими поколіннями Sunny вважаються моделі N14 роки випуску. N15 і N16 Всі двигуни на авто Sunny чотирициліндрові, мають поперечне розташування.

Фінальні акорди в зворотній збірці

Перед завершенням роботи перевіряємо збіг міток на шківах і ланцюгах. Тільки після цього можна продовжувати:

 • Перед установкою маслонасоса найкраще провести заміну всіх кілець ущільнювачів.
 • Збоку від двигуна наноситься новий шар високотемпературного герметичного пристрої.
 • Динамометричним ключем закрутити кожен кріпильний болт (момент на 50 Н.м.).
 • Після прикріплення бічний роботи припиняються, щоб герметик схопився.
 • Встановлюються новий прокладка, а слідом і помпа при моменті 40-50 Н.м.
 • Після того, як шків сподівався на насос (водяний), туди ж «повертаються» і все приводні ремені.
 • Після цього на законне проживання «переїде» і подушка.
 • Наступний крок. замінить прокладку на клапанної кришці на нову.
 • Встановлюється глушник і піддон.
 • Решта болти можна закрутити за інструкцією (краще використовувати для цього динамометричним ключем).
READ  Заміна хрестовини рульового валу Lacetti

Таким чином проходить заміна ременя ГРМ. дешево і самостійно (ціна в автосервісах може бути в сотнях доларів). На практиці нічого складного. головне, за умови збігу міток, інакше ланцюг може зірватися (а, значить, є ризик пошкодження двигуна). Для тих, кому потрібна наочна інструкція, надано заміна ременів на Nissan Almera Н16 на

Index of references to Nissan in Global Information Space with daily updates

Всі перераховані движки на Nissan Almera. з ланцюговим приводом ГРМ, газорозподільний механізм на цих моторах дуже надійний. Перші ознаки несправності починає з’являтися не раніше ніж через тис.

У комплекті ГРМ для двигунів GA входить два ланцюги, відповідно, і два натяжителя, але немає верхнього успокоителя. У наборі ГРМ SR20DE 2,0 л передбачена одна ланцюг, верхній і бічний заспокоювачі, башмак, натягувач, шестерня клонували і распредвала 2шт. Самостійно змінювати комплект ГРМ на двигунах QR досить складно, краще таку роботу довіряти спеціалізованим автосервісам.

Nissan Almera N16 1.5 замена Цепи ГРМ

Як поставити програму на iPhone

Але те, що мотор заробив як дизель, теж є перевагою. водій не може не помітити з’явився шум і обов’язково вживе заходів для його усунення.

Ремінь ГРМ завжди обривається несподівано, а через нього часто гнуться клапана в голівці блоку циліндрів, що призводить до досить великих фінансових і трудових витрат. Як правило, ланцюгові бензинові двигуни виробництва Nissan мають чотири клапани на циліндр, два розподільних вала, встановлених в ГБЦ.

Заміна ланцюга ГРМ

Як і ремінний привід ГРМ, ланцюгової так само потребує періодичного обслуговування і заміни. Заміна ланцюга ГРМ на «Nissan Almera N16» зазвичай виконується один раз в 150-200 тисяч кілометрів. Також її змінюють, якщо під капотом з’являються різні сторонні звуки.

Крім того, про необхідність швидкої заміни автомобіль повідомить підвищеною витратою масла. ЕБУ автомобіля буде видавати помилки 0340 і 0330. Фахівці заявляють, що заміну потрібно робити навіть частіше. один раз в 120 тисяч кілометрів. Іноді відбувається і так, що ланцюг працює більше відведеного їй терміну.

Автолюбителі вважають за краще міняти ланцюг в автосервісах, але таку процедуру можна виконати і своїми руками.

nissan, almera, ланцюга

Заміна ременя ГРМ на Nissan Almera Classic: правильність проведення процедури

Усі наступні роботи з ланцюгом слід проводити з особливою уважністю. Перший поршень встановлюється в своєму верхній межі. для цього колінвал провертається до досягнення потрібного положення. Мітки на шестернях теж обов’язково повинна збігатися.

Мітки на шестернях обов’язково повинні збігатися

Щоб поміняти ремені на Nissan Almera Classic (зняти вийшла з ладу ланцюг), спочатку все кріпильні болти розподільного вала викручуються по черзі. Фіксацію самого распредвала можна зробити за допомогою розвідного ключа (або спеціального інструменту). Вся робота по демонтажу йде в такій послідовності:

nissan, almera, ланцюга
 • З успокоителя знімається верхня планка.
 • забирається гидронатяжитель.
 • Демонтується натяжна планка від успокоителя.
 • Нижню планку слід надіти на шпильку.
 • Тепер можна зняти ланцюг ГРМ, піддягаючи найнижчий зразок її шестерні за допомогою плоскою викруткою.

Ознаки розтягнутої ланцюга ГРМ Nissan Almera

А чому хадо не просто так залили. І знімаємо її разом з прокладкою металізованого. Зафіксувавши розвідним ключем розподілвали по одному викручуємо болти кріплення зірочок распредвала. Дивимося фото зняті болти кріплення зірочок.

READ  Чи не працює спідометр Nissan Almera Classic

Замена цепи ГРМ Nissan Almera.

Особливості виконання процедури і поради

Будь-які роботи з ланцюгом дотримуюся виконувати з особливою акуратністю. Уважно варто поставитися до виставлення поршня першого циліндра у верхню мертву точку. Важливо виставити поршень в його саме верхнє положення. Всі кріпильні болти розподільного вала двигуна вивертають по черзі.

Якщо візуально порівняти зношену і новий ланцюг, то навіть неозброєним оком видно, наскільки стара деталь розтягнута. Крім неї змінюють натягувач і зірочку. Встановлюючи новий натягувач, потрібно, щоб його виступ потрапив в спеціальний паз.

Натяжітельний гайку потрібно тільки встановити і ні в якому разі не затягувати. Також важливо ще раз перевірити, що колінчастий вал знаходиться в ВМТ першого циліндра.

Шпонка буде дивитися вгору, а сам вал НЕ буде провертатися за годинниковою стрілкою.

Коли змінюють ланцюг ГРМ на «Nissan Almera N16», встановлювати її потрібно за годинниковою стрілкою. Так можна виключити її провисання між шестернями.

Чому важлива своєчасна заміна ланцюга ГРМ Nissan Almera N16

Термін служби ланцюга лише трохи більше, ніж у ременя, а стежити за станом цієї деталі доводиться навіть ще більш уважно, і ось чому:

 • Ланцюг, як і ремінь, теж схильна до розтягування. Але якщо ремінь деформується поступово і однаково протягом усього свого терміну служби, то ланцюг збільшується в довжину приблизно на 1-2% (а це досить серйозна величина) в основному в перші місяці роботи. Тому на першому ж плановому ТО автомобіля необхідно буде провести її підтяжку;
 • Розрив ланцюга ГРМ майже стовідсотково стане причиною серйозних руйнувань двигуна, в той час як при подібній біді з ременем є шанс звільнитися «малою кров’ю». Крім того, що при розриві передачі ГРМ порушується синхронізація колінчастого і розподільного валів і ймовірність зіткнення поршнів з клапанами виявляється високою, що розірвалася на працюючому моторі ланцюг легко пробиває свій захисний кожух і буквально розмелює все на своєму шляху.

Уберегти свою машину від раптового розриву ланцюга і тим самим уникнути істотних витрат можна, дотримуючись двох простих правил:

nissan, almera, ланцюга
 • Заміна ланцюга ГРМ Nissan Almera N16 необхідно заміняти кожні 100-120 тис. Км. пробігу автомобіля, але не рідше одного разу на три роки. Навіть автомобіль більшу частину свого життя проводить в гаражі, ланцюг все одно руйнується. тієї ж самої корозією;
 • Регулярно, не рідше одного разу на рік, проводите діагностику газорозподільного механізму. це допоможе виявити його несправність на самій ранній стадії і тим самим уникнути серйозної поломки.

В яких випадках потрібна заміна Nissan Almera 16: ознаки несправності ланцюгової передачі

Крім високого пробігу показання до заміни ланцюга ГРМ Nissan Almera 16 можуть виявитися такими:

 • При візуальному огляді видно, що ланки ланцюга сильно зношені або пошкоджені корозією;
 • В процесі комп’ютерної діагностики з’ясувалося, що датчики фаз розподільного і колінчастого валів показують зсув їх фаз. Це говорить про те, що ланцюг сильно розтягнута і не в змозі забезпечити синхронізацію їх обертання з належною точністю;
 • Ланцюг ослабла і неможливо досягти необхідного рівня її натягу методом регулювання натяжна шестерні;
 • У момент запуску двигуна ланцюг видає що раніше не характерний для неї брязкітливий звук. В цьому випадку, цілком ймовірно, доведеться замінити не тільки її, але і шестерні валів.
READ  Установка карбюратора солекс 21083 на ВАЗ 2106

Майстри про ланцюг ГРМ і в яких випадках потрібна її заміна Nissan Almera 16 (N16 / Н16)

Прийнято вважати, що ланцюг ГРМ надійніше і довговічніше ременя. Однак, це твердження вірне лише частково. Тому, ставши власником Альмера другого покоління з більш потужним, ніж раніше, бензиновим або дизельним мотором і ланцюговою передачею ГРМ, розраховувати, що цей ланцюг буде вічною, не доводиться.

Доступна заміна ланцюга Nissan Almera Н16: ціна професійного підходу

Потрібно розуміти, що для якісної роботи автомобіля бажана планова заміна ланцюга Nissan Almera Н16, ціна якої на кілька порядків нижче, ніж коли необхідність в цій операції виникне після розриву цієї деталі. Тому після закінчення гарантійного терміну експлуатації цієї деталі, навіть якщо на тій і немає видимих ​​ознак зносу, її слід замінити на нову. У сервісній книжці автомобіля чітко прописано, в процесі яких з планових ТО необхідно здійснювати цю операцію.

Якщо ми говоримо про планове оновлення передачі ГРМ, то вона досить проста: стара ланцюг знімається разом з притискної шестернею (при необхідності видаляється і стара пружина) і на місце відслужили своє ставляться нові деталі. Але, по-перше, на Альмера другого покоління доступ до ланцюга непростий. для цього доведеться не тільки знімати кожух ременя і демонтувати клапанну кришку, а й знімати праву подушку двигуна, а це вже непрості процедури. Насамперед майстер ставить опори під двигун і тільки після цього приступає до його часткової розбиранні.

Але на цьому труднощі, які несе з собою заміна ланцюга ГРМ Almera 16, тільки починаються. Недостатньо встановити нову деталь. перш необхідно скоординувати положення клапанів і циліндрів. Зазвичай вони наводяться в положення, відповідне початку першої фази роботи двигуна, коли поршні перебувають в крайньому нижньому положенні і все клапани закриті. Після цього ланцюг фіксується і майстер приступає до регулювання її натягу.

Ціна ця через велику загального обсягу робіт і точності, якої ці роботи вимагають цілком виправдана. А наші фахівці мають великий досвід в обслуговуванні двигунів Nissan, так що в якості їх послуг ви можете не сумніватися. До того ж на всі роботи, виконані у нас, а також на деталі, придбані в нашому сервісі, діє гарантія.

Ми напряму співпрацюємо з оригінальними і ліцензованими виробниками запчастин, так що, купуючи деталі для своєї машини у нас, ви будете повністю захищені від придбання виробів сумнівного походження і низької якості.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS