Не включається кондиціонер Peugeot 307

Автокондиціонери Peugeot

Кондиціонери Peugeot, як і будь-якого іншого автомобіля, мають безліч вразливих місць. Найчастіше це негерметичність системи. Наприклад, хворим місцем кондиціонера Peugeot 307 є шланг високого тиску від компресора кондиціонера до радіатора. Шланг цей не витримує підвищеного тиску і починає протікати. Підвищений тиск, у свою чергу, виникає через сильно забруднені радіатори. Радіатори кондиціонера Peugeot 307 теж часто течуть. На Peugeot 308 кондиціонер може вирубатися як через потеклого радіатора кондиціонера, так і через те, що, наприклад, накрився термостат або вентилятор. У цьому випадку мозки встають в аварійний режим і кондиціонер просто перестає вмикатися. У Peugeot 308 також часто обламуються алюмінієві фітинги трубок, що підходять до компресора кондиціонера. Оскільки ми досконало володіємо аргонним зварюванням, а також у нас є токарні верстати, виготовлення нових фітингів не є для нас складним. Уявіть тільки, скільки коштує одна така трубочка, як на фото внизу. Це не просто окремо взятийшланг, а велика і дорога деталь. Завдяки нашому ремонту вона ще послужить.

Пежо 307. ремонт автокондиціонера.

Peugeot 308. Зламана трубка кондиціонера до ремонту. Новий, виточений нами фітінг приварений аргонним зварюванням до трубки. Peugeot 308. Встановлення відремонтованої трубки кондиціонера на місце.

Насамперед тому, що ми не обманюємо, не розводимо, робимо тільки те, що необхідно. За бажання господаря машини, діагностика, наприклад, ходовий, відбувається в його присутності, можна попросити слюсаря показати, що саме несправно і побачити хворе місце на власні очі.

Виявляємо та усуваємо неполадки кондиціонера Peugeot 307-308: робимо компресор і міняємо радіатор

Система кондиціонування призначена створювати комфортні умови в салоні автомобіля, особливо це актуально у спеку. У статті розглядаються типові неполадки автокондиціонера, даються поради щодо догляду, інструкції, як відремонтувати компресор кондиціонера Peugeot 308 та інші моделі, та поміняти радіатор.

Василь сказав тобі там. Ну жінки. ну люди.

Грегорі Хм, не вмикайте кондиціонер, поки не замініть термостат і, нарешті, не перейдіть на інший сервіс.

Перевірка Єгора Фреона. може бути в цьому причина, а може й ні. Друг Opel Astra також не працював, тому що вони не намагалися чи роблять

Юрій А, де термостат, у кондів є окремий радіатор, це розлучення від фахівця до кондів.

Ілія, вони все правильно розповіли на службі. Це термостат! і машина не буде перегріватися, оскільки термостат, схоже, заклинило у відкритому положенні, а рідина, що охолоджує, веде до великого кола! так що треба його поміняти!)))))))))))) Фреон не нова машина, тому ти її випарував))))))

Анатолій. жінка, краще замінити термостат, а потім йди спокійно. Не перевіряйте міцність бідної вовни.

Мені подобається ходити до фахівців з Кондер, ви можете потерти труби

Антоніна Зайдіть до офіційного дистриб’ютора Pyzho у вашому регіоні і коріться господарю у всіх відносинах і без будь-яких клопотів ваш пошук. Це очевидно.

Ігор Може бути Раїсі потрібно розібратися з охолоджувальною рідиною, можливо компресор зчепленняелтогда дешевше їздити без нього на зиму а потім продавати!

Про фреона говорити не будемо вам у будь-якому випадку необхідно його поміняти, щоб стабілізувати роботу пристрою.

Розглянемо інші, найбільш поширені причини, через які не працює кондиціонер в автомобілях Peugeot:

 • Резистор вентилятора, що вийшов з ладу. Потрібна заміна.
 • Реле, що відповідає за функціонування клімат-системи. Також треба змінити.
 • Електронний термостат іноді стає причиною несправності, особливо це часто проявляється на моторах ЕР6, його помилка одразу відключити кондиціонер.
 • Деякі власники стикаються з радіатором пристрою, що протікає, причому витік зазвичай фіксується прямо в центрі за самим вентилятором. Яка причина такої “хвороби” нам невідомо.
 • Необхідність заміни муфти компресора або витік охолоджувальної рідини. Якщо антифриз йде, в системі не буде підтримуватись потрібний рівень тиску. У деяких випадках знижений тиск можна визначити за новим звуком, схожим на шум, що лунає з дефлекторів печі, але на цю ознаку орієнтуватися не можна.
 • Поломка датчика тиску. Вихід з ладу даного регулятора унеможливлює роботу системи кондиціювання в цілому.
 • Сміттям або відкладеннями забився осушувач.
 • Поломка редуктора вирішується ремонтом останнього або його заміною.
 • Сам радіатор системи кондиціювання забився брудом. Можна спробувати очистити його та продути всі виходи.
 • Вентилятор охолодження вийшов з ладу. Можливо, з самим кондиціонером все гаразд, а причиною є поломка вентилятора.

Ми рекомендуємо звертати увагу на всі ці ознаки лише після того, як ви розберетеся з фреоном. При неправильній експлуатації у 98% випадків проблема полягає саме у цьому. Залежно від типу двигуна (DV6 від номера 10080 до 10218, з номера 10218) кількість фреону варіюється від 450 до 585 грам.

Повітря всередині

Коли пічка французького Peugeot 307 не працює, то винуватцем може бути повітря всередині каналів. Він заважатиме правильному руху рідини, що в результаті позначиться на робочій температурі системи. Проникати повітря зможе в морозну погоду внаслідок виходу з ладу кришки розширювального бачка. На ній присутній клапан, необхідний для регулювання тиску та не допущення всередині розрядження. Гірше, коли гази проникають у систему через нещільні хомути чи основний радіатор. Також розгерметизація виникає на сальнику помпи. Це проявляється у легких потіках на корпусі. Якщо не міняти ущільнення там, то текти лише посилиться і створить більше проблем.

READ  Перестала працювати пічка ВАЗ 2110

Як працює муфта компресора кондиціонера

Головне призначення муфти компресора кондиціонера – забезпечувати силовий зв’язок між компресором та двигуном.

У роботі вони взаємодіють між собою так:

 • Ви натискаєте кнопку, щоб увімкнути кондиціонер;
 • на електромагнітну котушку подається живлення;
 • магнітне поле, створене котушкою, до шківа притягує притискну пластину;
 • крутний момент передається від двигуна валу компресора;
 • компресор, включаючись у роботу, нагнітає фреон;
 • в салоні автомобіля стає свіжо та прохолодно.

Тобто все просто: включення-тяжіння-робота. Все набагато складніше, коли потрібно визначити, де в цьому ланцюжку стався збій.

Як працює кондиціонер?

У системі кондиціювання є два контури. Один – «низького» тиску, а другий – «високого». Кожен із цих контурів має замкнуту систему. Високий тиск відповідає за нагнітання, а низький тиск – за всмоктування.

Компресор встановлюється на ДВЗ як навісне обладнання. При включенні кондиціонера піддається одразу живлення до електромагніту, який встановлений на шків компресора. Шків тягне муфту, при цьому фіксується з’єднання та компресор починає працювати.

При виробництві конденсатора використовують лише ті матеріали, які мають високу теплопровідність. Відмінним варіантом вважається алюміній.

Включення в роботу компресора веде до незначної втрати потужності двигуна та як наслідок збільшення витрати пального. Завдяки кондиціонеру можна зменшити вологість повітря та знизити температуру. Крім комфорту температури та вологості слід пам’ятати про безпеку. Оскільки при не комфортних температурах концентрація та реакція знижується, а це надалі може призвести до аварії.

На жаль, система вентиляції або опалення, яку найчастіше використовують автомобілісти, не дає можливості скористатися повноцінною подачею повітря по всьому салону. Особливо ця проблема виникає влітку. Саме тому тільки робота кондиціонера зможе допомогти при вирішенні цієї проблеми.

Не включається кондиціонер Peugeot 307

Група: Пижоводи Повідомлень: 19 Реєстрація: 1.3.2011 З: Україна, Кіровоград Користувач №: 2 973

Група: Пижоводи Повідомлень: 19 Реєстрація: 1.3.2011 З: Україна, Кіровоград Користувач №: 2 973

Група: Ветерани клубу Повідомлень: 2 800 Реєстрація: 7.2.2010 З: Пітер.Василівський острів. Користувач №: 755

Натискаю на кнопку увімкнення клімат-контролю. діод жовтий спалахує, на дисплеї БК світить AUTO. а ось характерного клацання з-під капота не чути

Тепле повітря йде. Усі кнопки працюють. Все функціонує типу обігрів заднього скла, обдув лобового скла. напрямок потоків повітря. рециркуляція. температура. все працює і заслінки рухаються як треба.

При запуску ДВЗ включається вентилятор охолодження радіатора. Може вимкнути через деякий час. а може і не вимкнеться.

Група: Ветерани клубу Повідомлень: 4 400 Реєстрація: 17.3.2011 З: Москва. СЗАТ Користувач №: 3 116

Натискаю на кнопку увімкнення клімат-контролю. діод жовтий спалахує, на дисплеї БК світить AUTO. а ось характерного клацання з-під капота не чути

Тепле повітря йде. Усі кнопки працюють. Все функціонує типу обігрів заднього скла, обдув лобового скла. напрямок потоків повітря. рециркуляція. температура. все працює і заслінки рухаються як треба.

При запуску ДВЗ включається вентилятор охолодження радіатора. Може вимкнути через деякий час. а може і не вимкнеться.

Група: Ветерани клубу Повідомлень: 2 195 Реєстрація: 14.2.2009 З: Корольов Користувач №: 15

Група: Партнери Повідомлень: 2 314 Реєстрація: 29.9.2012 З: Воронеж Користувач №: 7 695

Група: Ветерани клубу Повідомлень: 2 800 Реєстрація: 7.2.2010 З: Пітер.Василівський острів. Користувач №: 755

іншими словами. компресор КК. за умови, що на екрані БК відображається режим AUTO. не включиться доки температура за бортом не підніметься вище 5С. Я таке й раніше чув.

Група: Ветерани клубу Повідомлень: 13 524 Реєстрація: 9.9.2011 З: Москва Користувач №: 4 634

Група: Пижоводи Повідомлень: 328 Реєстрація: 21.10.2013 З: Нижній Новгород Користувач №: 10 648

Група: Ветерани клубу Повідомлень: 1 144 Реєстрація: 9.7.2012 З: Волгоград Користувач №: 7 093

Цікавить інше питання, якщо не справний датчик температури зовнішнього повітря, що в дзеркалі, компресор напевно буде включатися завжди?

Група: Ветерани клубу Повідомлень: 13 524 Реєстрація: 9.9.2011 З: Москва Користувач №: 4 634

включається, кондиціонер, peugeot

Група: Ветерани клубу Повідомлень: 4 400 Реєстрація: 17.3.2011 З: Москва. СЗАТ Користувач №: 3 116

датчик тиску не дасть. захист від дурнів;)

Група: Ветерани клубу Повідомлень: 2 800 Реєстрація: 7.2.2010 З: Пітер.Василівський острів. Користувач №: 755

Система КК порожня. Тиску немає. У трубках тільки олія. Судячи з усього масло звичайно скло до компресора Питання ось у чому.

Чому включається вентилятор охолодження двс на максимальні обороти ?

Температура за бортом 9С з приладу в машині. Включення КК або вимкнення. значення не має. Вентилятор працює при запуску двс. Вимкнути вентилятор можна лише якщо зняти фішку з датчика тиску, який праворуч від радіатора.При знятті фішки з датчика тиску. вент вимикається. При перегріві двс. охолодження працює як слід.Все включається під час.

Група: Пижоводи Повідомлень: 7 Реєстрація: 2.10.2012 З: Алтайський край Користувач №: 7 705

READ  Установка фаркопа на Mitsubishi Outlander 3

Група: Ветерани клубу Повідомлень: 1 144 Реєстрація: 9.7.2012 З: Волгоград Користувач №: 7 093

Не включається кондиціонер Peugeot 307

Група: Пижоводи Повідомлень: 27 Реєстрація: 26.5.2010 З: Ульяновськ Користувач №: 1 261

Група: Пижоводи Повідомлень: 164 Реєстрація: 18.3.2012 З: Смоленська обл. г. Сафонове Користувач №: 6 270

Можливо і не розлучення, для початку спробуй розчепити роз’єми на самому компресорі і пролити їх рідиною для очищення контактів, у мене так було почистило і все запрацювало, хоча теж усі кричали мандрівник прийшов компресору, але принаймні мені пощастило буває іноді контакт пропаде поворухню і все ОК. якщо дивитися на компресор, то бачимо на ньому два роз’єми. один жовтий прямо на корпусі, а другий справа внизу (виходить, судячи з усього з клапана або датчика).

Група: Ветерани клубу Повідомлень: 4 400 Реєстрація: 17.3.2011 З: Москва. СЗАТ Користувач №: 3 116

Група: Пижоводи Повідомлень: 164 Реєстрація: 18.3.2012 З: Смоленська обл. г. Сафонове Користувач №: 6 270

Група: Ветерани клубу Повідомлень: 3 012 Реєстрація: 23.5.2010 З: Краснодарський край Користувач №: 1 239

Якщо докладно то має бути так, у системі має бути тиск від 4кг до 5кг, при заглушеному двигуні, якщо нижче, то нічого в тебе не працюватиме, датчик не включить систему, змінювати його толку немає, т.е компресор і вентилятор не вмикаються, при заведеному двигуні має бути тиск близько 20кг, Тому тобі треба зробити як сказав Ko-toff в сервіс по кондеям.

Група: Пижоводи Повідомлень: 118 Реєстрація: 18.9.2012 З: sibai Користувач №: 7 621

Група: Ветерани клубу Повідомлень: 1 144 Реєстрація: 9.7.2012 З: Волгоград Користувач №: 7 093

Прогрітий двигун

Якщо двигун уже прогрітий, але він не заводиться, то спробуйте увімкнути стартер без педалі газу. ЕБУ повинен сам встановити необхідні параметри, а двигун завестись.

Якщо були «залиті» свічки запалювання, можна спробувати скористатися режимом «продування циліндрів».

Якщо ж ні в холодному, ні в гарячому станах двигун все-таки не заводиться, то перше, на що варто звернути увагу. на ділянку, де можливий збій.

Не працює клімат контроль на Peugeot 307

У автомобілях Peugeot 308, 408, 3008, 207, можна схопити помилку за малою швидкістю вентилятора з-за згорілого резистора вентилятора.

Також у двигунах EP6 не дуже надійно працюють електронні термостати, помилка по термостату відразу відключає роботу кондиціонера. На Peugeot 307 дуже часто протікає радіатор кондиціонера, причому незрозуміло з яких причин протікання радіатора відбувається по центру за вентилятором, де не видно масляної плями і не відразу можна знайти витік холодоагенту,

На Peugeot 206 як правило не працює кондиціонер через знос магнітної муфти компресора, або є витік холодоагенту і відповідно немає тиску в системі.

Якщо в Peugeot 406 не працює кондиціонер, то може також впливати безліч факторів таких як:

 • Несправний датчик тиску системи кондиціонування
 • Витік холодоагенту
 • Не працює муфта компресора
 • Забитий осушувач
 • Поломка редуктора
 • Забитий брудом радіатор кондиціонера
 • Не працює вентилятор охолодження

Скільки заправляти холодоагенту в кондиціонер

Недостатній тиск у системі кондиціонування можна розпізнати по шуму з повітряних дефлекторів, але не завжди він присутній. У деяких моделях недостатній тиск не дасть увімкнеться компресору, тобто муфті компресора, крім моделей з двигуном EP6 на якому встановлено компресор і змінної геометрії.

Небагато загальних фактів про систему кондиціювання в автомобілі

Коли на вулиці стає жарко і температура піднімає шкалу термометра на високий рівень, більшість автомобілістів починають замислюватися про те, як краще заправити автомобільний кондиціонер і де? Місць, де це можна здійснити багато, але як би це дивно не звучало, у кожному з представлених місць є свої відвідувачі. Найцікавіше, що з приходом тепла заправок для кондиціонерів з’являється, як ягід у лісі. Вони розташовані в майстернях, на дорогах та в будь-яких інших місцях.

В одних заправках є мінімальні ціни на роботу, а інші – навпаки, відлякують своєю ціною. Але при знахідці недорогої заправки кондиціонерів слід все перевірити, тому що це може бути просто пастка для людей. І все-таки, від чого залежить вартість даної послуги? Можливо, чи зашкодити заправкою кондиціонеру? Адже якщо кондиціонер працює, значить, нічого міняти не потрібно. Або це не так? Потрібно в цьому всім розібратися. Для цього необхідно дізнатися, як працює і з чого складається цей прилад?

Не працює пічка Peugeot 307

причина не включає вентилятор пічки і природно не перемикає швидкості проведені роботи з пошуку неполадки 1 запобіжники цілі 2 двигун вентилятора при прямому подачі живлення аж злітає 3 при включенні ручки регулювання швидкості вентилятора 12 вольт виходить на моторчик показує так тестер 4 при підключенні фішки блок не запускається

у кого таке було допоможіть. до кінця зими ще далеко

 • Ім’я Ruslan
 • Місто Київ
 • Автомобіль Peugeot 307 5d
 • Детальніше Після 605 тільки піжики.
 • Мріє про Peugeut 407, 3008

ну резистор відповідно дивитись. клімат чи кондей.

 • Ім’я Ruslan
 • Місто Київ
 • Автомобіль Peugeot 307 5d
 • Детальніше Після 605 тільки піжики.
 • Мріє про Peugeut 407, 3008

sasa307, на малюнку під номером 5 [Peugeot-Club.net] резистор.jpg 63,32К Кількість завантажень: 652

Тим у кого 307 та 407 з клімат-контролем.

Для того щоб зняти резистор моторчика печі (Блок управління швидкостями вентилятора обігрівача) необхідно виконати такі дії:

READ  Заміна лампочки ближнього світла Passat б6

Як рекомендує нам мануал перед будь-якими роботами знімаємо плюсову клему акумулятора:

[Peugeot-Club.net] капот.jpg 33,58К Кількість завантажень: 364

Далі знімаємо пластикову накладку під кермом, акуратно відстібаючи застібки по периметру. А так само знімаємо карпет над педалями, що закриває надра торпеди (стрілками показано розташування кліпс):

[Peugeot-Club.net] ПлПідРуль.JPG 44,83К Кількість завантажень: 1060

Тепер пірнаємо під кермо і бачимо купу всього, але нам потрібно дивитися в зону позначену червоними стрілками там і знаходиться резистор. (Зеленими стрілками показаний двигун пічки, але про це пізніше):

[Peugeot-Club.net] ОблРіз.JPG 45,05К Кількість завантажень: 690

Далі тягнемося рукою до резистори і натискаючи на торці знімаємо фішку електричного роз’єму. Тепер задача така потрібно повернути резистор на десь 20 градусів проти годинникової стрілки, для цього інженери-конструктори люб’язно передбачили на корпусі ручку а-ля газпліту. Беремося за цю ручку і докладаємо зусилля титану.

[Peugeot-Club.net] Резнамі.JPG 43,43К Кількість завантажень: 407

розуміємо, що для цієї операції потрібно тиснути пензлем із зусиллям як мінімум 150 кг. Поминаємо добрим словом усіх, зокрема французів, беремо плоскогубці, хапаємо ними цю приблуду і ривком зриваємо її з місця готово:

[Peugeot-Club.net] Різняться.JPG 39,93К Кількість завантажень: 307 [Peugeot-Club.net] РезНіз.JPG 44,87К Кількість завантажень: 317

Установку проводимо у зворотній послідовності (начебто якось ще).

включається, кондиціонер, peugeot

Тепер цікаво ж що всередині цієї штуковини, за допомогою викруток розколупав:

[Peugeot-Club.net] Резразобр1.JPG 39,71К Кількість завантажень: 334

Так як в моєму випадку резистор був не до чого я поліз перевіряти сам мотор печі. Заодно розповім, як знімати його:

На просторах інтернетів є багато інструкцій як демонтувати мотор і майже скрізь пишуть, що на початку необхідно відкрутити карданчик кермового колеса, інакше мотор буде не витягнути, все витягується нормально. так не зовсім зручно, але нормально.

Отже, підготовчі роботи ті ж, що перед зняттям резистора (знімаємо клему, пластик під кермом, карпет). Пірнаємо під кермо, але тепер глибше, я лягав на спину головою на педаль акселератора, Тягнемося рукою в зону позначену зеленими стрілками:

[Peugeot-Club.net] ОблРіз.JPG 45,05К Кількість завантажень: 690

Намацуємо на корпусі двигуна електричний роз’єм, витягуємо фішку натиснувши на вусики з боків.

Тепер беремося двома руками за мотор і повертаємо його УВАГА за годинниковою стрілкою, т.е. як би по зворотному різьблення це зробити досить просто, я очікував, що зусилля має бути ще більшим, ніж при знятті резистора, тому мої відчуття були приблизно такі ж як якщо приготуватися піднімати 36 кілограмову гирю, а вона виявиться пінопластовим муляжем.

Не працює перша швидкість вентилятора охолодження Peugeot 307, вирішено

Коли мотор повернули акуратно виймаємо його у напрямку рульової колонки, потім повертаємо його крильчаткою вгору і маневруємо між проводами, рульовою колонкою і педалями, бережемо очі з мотора сипиться багато пилу ОСЬ ВІН:

[Peugeot-Club.net] Мотор.JPG 56,36К Кількість завантажень: 308

Продуємо, чистимо клеми, перевіряємо на пряму від акумулятора плюс з мінусом можна плутати нічого не буде, просто мотор крутитиме в інший бік. Можна ще відкрутити єдиний болт на корпусі мотора і вийняти його із пластикового корпусу, щоб змастити підшипники, але у мене не виявилося потрібного розміру викрутки torx, а іншими способами болтик не піддався.

Знову крильчаткою вгору маневруємо між педалями та іншими принадами, коли довели до місця, розташовуємо корпус мотора так, щоб ось ця опуклість:

[Peugeot-Club.net] Мотор1.JPG 43,54К Кількість завантажень: 286

виявилася спрямована вертикально вниз. Вставляємо мотор щільно в корпус, попередньо прибравши тоненький чорний проводок, що йде кудись вгору і постійно норовить потрапити під мотор, і повертаємо проти годинникової стрілки до упору. ворушимо мотор вниз-вгору-вправо-вліво, щоб переконатися, що сидить міцно все, приєднуємо роз’єм і збираємо назад лушпиння.

Поради власників автомобіля

Це допомагає продовжити термін служби технічної частини автомобіля та не потрапляти у неприємні ситуації на дорогах.

Підібрати правильну заміну запчастини, заправити хорошим холодоагентом систему. все це можна тільки у фахівців, які займаються цим щодня. Самостійно щось підлагодити, не маючи навичок та досвіду, чревато поганими наслідками.

Важливо пам’ятати, що все коли-небудь ламається, але якщо вчасно стежити за своїм автомобілем і ставитися до нього дбайливо, то він прослужить Вам довго без нарікань, а в спекотний день ще й з комфортом в салоні.

«Майже не бита» «LADA»

У власника цієї “LADA” або гарне почуття гумору, або він реально сподівався, що ніхто нічого не помітить. В оголошенні продавець написав, що автомобіль “майже не битий”.

«А це так, мабуть, невелика вм’ятина?». жартують під постом передплатники. Один із коментаторів справедливо підсумував: «Вже вбито».

Пежо 307, ремонт кондиціонера #peugeot

Багато хто відзначив, що у X-Ray в момент аварії не спрацювали подушки безпеки при нехилом ударі. Але господар не втрачає надії продати її за 350 тис

| Denial of responsibility | Contacts |RSS