Не відкривається багажник седан Polo

Table of Contents

Чому багажник вашого Volkswagen Polo замкнений?

Тепер ми розглянемо одну за одною проблеми, через які ви можете захотіти відкрити сейф вашого Volkswagen Polo зсередини.

Обрізані з’єднувальні дроти, які блокують багажник Volkswagen Polo.

Перший мотив замкненого багажника на вашій машині. Ймовірно, що дроти або джгут проводів замку багажника були розрізані силою або внаслідок ударів. Ця проблема призводить до того, що зовнішня ручка розблокування багажника не реагує, а також може викликати проблеми з вашими задніми ліхтарями, які можуть бути пов’язані з тим самим джгутом проводів. Якщо у вас є ці дві проблеми, і ваші лампи не перегоріли (будь ласка, ознайомтесь з м нашої статті про заміну ламп задніх ліхтарів на Volkswagen Polo, якщо ви не знаєте, як перевірити їх стан, є хороший шанс що двері багажника вашого Volkswagen Polo заблоковані через несправність електрообладнання.

Зламаний замок багажника на Volkswagen Polo

Друга проблема, яка може змусити вас спробувати знайти як відкрити багажник вашого Volkswagen Polo зсередини, полягає в тому, що саме замок багажника вашого Volkswagen Polo є початком вашої проблеми. Зрештою, він може заблокуватися або зламатися внутрішні механізми. В цьому випадку дія зовнішньої ручки багажника більше не приводить у дію механізм. Ви все ще можете чути звук активації, але механізм не обертається.

Щось застрягло у замку

Нарешті, остання можливість, хоча походження проблеми зазвичай вже встановлено. Можливо, у вас щось (наприклад, сумка, куртка, листя) застрягло в замку вашої скрині, і це стороннє тіло утримує його в закритому положенні.

Послідовність дій під час заміни

Максимально, на що розраховували, то це 350 – 380 літрів. Задній ряд сидінь комфортно розмістить двох пасажирів у ваговій категорії «80» або трьох, але з меншими параметрами. Ідеальний варіант для охочих подорожувати сім’єю, з друзями.

Розміри багажного відділення седана 2015 року випуску та вище становлять 460 літрів. Інженери не стали нічого нового розробляти і помістили ідентичні багажники на різні модифікації кузова. У конкурентів моделі Kia, Hyundai, LADA становлять 475, 500, 525 літрів відповідно. Не найкращий показник у Polo.

Нестача відсіку для валіз компенсована зручністю для пасажирів заднього ряду сидінь. Збільшити корисне місце можна встановивши на дах додатковий бокс для речей. Це пластикові вироби для транспортування. У продажу модифікації із замком, кодом та без обмежувачів.

При необхідності задній ряд складається, збільшуючи обсяг на 37%. Зручно та практично при перевезенні негабаритних вантажів, великої кількості речових валіз.

 • Шестерня, надрукована на 3d-принтері (або готовим купленим варіантом);
 • Мікровимикачем;
 • Викрутками Torx T20, T45;
 • Паяльником;
 • Тонким гострим ножем.
багажник, седан, polo

Як відбувається ремонт замку багажника Volkswagen Polo?

 • У поглибленнях накладки кришки викручують два шурупи викруткою Torx T20.
 • Знімають накладку, для цього доведеться докласти зусиль і водночас діяти обережно, щоб не подряпати кліпсу або лакочервоний шар.
 • Відкручують гвинти, на яких тримається замок. Тепер його можна вийняти разом із личинкою та тросом, попередньо відключивши електрику.
 • Фіксатори віджимають та витягують.

Розбір замку

Тонким та гострим ножем поділяють місця спайки, щоб відкрити корпус. Подальше залежить від побаченого якщо там розкололася шестірня, її міняють, якщо вийшов з ладу мікровимикач, його перепаюють.

Важливо: металеву пластинку зі старого мікровимикача припаюють до нового.

Розібрані частини замку з’єднують, встановлюють заклепку на місце. Замок повертають на місце, підключивши трос та роз’єм. Тепер залишається перевірити, як він працює.

Як відкрити багажник Polo; Volkswagen; Volkswagen клуб у Білорусі

Колісні болти однаково підходять як для штампованих, так і для литих дисків.

З розширенням першої заслінки переконайтеся, що заслінки, що залишилися, з іншого боку не може тримати задню двері. На пробці бензобака є прорізи, її можна повісити на лючок.

Надто довго задні двері заслінки Polo, але залишив надто багато до швидкого майже над пробкою. гальмують занадто пізно і знищити як петлі та кріплення!

Scirocco буфери занадто довго. З чверть обороту, вони можуть бути зрушені та заблоковані. З катер вперед приблизно на 2 мм гума може бути акуратно обрізаний.

Можливо, ви захочете, щоб очистити його з файлом або наждачним папером краю. В цілому, новий буфер не може бути коротшим, ніж старий, безпружинний. Вирішальним єпробіл, щоб бути із задніх дверей зачинені, т.

Так що не різати дуже багато відразу, а невеликими кроками! Буфер можна пригвинтити за допомогою гайкового ключа або плоскогубців француз лише на чверть оберту наліво, тому що це багнет!

Потрібна допомога! Не відкривається багажник WV Polo 97.злегка блондинка(

Тоді вони можуть бути витягнуті вже. Вставте новий буфер і збігається з тільки чверть оберту праворуч не далі!

Інакше вони випадають ще раз. Розблокування буфер не забув.

Пружини призначені для подолання безпеки замка двері задка. Заміна двох газових пружин легко. Магазин на обох кінцях з весни кліп на шаровий шарнір: З розширенням першої заслінки переконайтеся, що залишки заслінки з іншого боку не може тримати задню двері.

Потім зі збільшенням гучності програвання починається з того ж місця. Натиснувши та утримуючи кнопку MENU на штатній магнітолі, на екрані з’являється службова інформація.

Volkswagen Polo Sedan 2011, 105 л. з інше

Увімкнувши запалення, але не заводячи машину, можна натиснути кнопку обнулення пробігу і дізнатися кількість км до наступного ТО або кількість діб. Для підкачування коліс немає потреби знімати ковпачок, в ньому є клапан і можна качати прямо через нього.

Коли відкриваєш двері водія, кілька секунд чутний звук якогось електромотора це бензонасос створює необхідний тиск попереднє підкачування палива. Для того, щоб змінити або відкинути двірники сервісне положення треба вимкнути запалення, ключ не виймати, натиснути на важіль один раз вниз двірники приймуть вертикальне положення.

Головне після заміни не забути опустити щітки на скло Якщо залишити важіль покажчика повороту натиснутим, то при закритті машини горітиме передній і задній габарит з відповідного боку.

Якщо увімкнено режим аварійної сигналізації, то ввімкнувши важіль покажчика повороту, вона тимчасово вимикається. При екстреному гальмуванні режим аварійної сигналізації включається автоматично.

Колісні болти однаково підходять як для штампованих, так і для литих дисків. Обігрів заднього скла автоматично вимикається через 10 хв. У заднє скло вбудовано дві антени.

READ  Встановлення багажника на дах LADA Kalina

На пробці бензобака є прорізи, її можна повісити на лючок. У кишені дверей поміщається півтори літрові пляшки. Задній центральний підголовник можна зняти, огляд покращується. Якщо з відкритим капотом спробувати увімкнути омивача лобового скла він не спрацює.

Як відкрити багажник на Volkswagen Bora

Повідомлення: 3275 Зареєстрований: 25 трав 2006, 00:00 Звідки: Тюмень Авто: Nissan X-Trail 2.5CVT

Рейтинг: 3 425
Репутація: 1

evgen2112 Є від чого впасти у відчай. (Особливості Російського національного полювання)

1.Завари нах. (Ща модно все заварювати), 2.Зріж у балона кріплення (якщо можливо), 3.Шукай тих, хто розкриває автозамки (у хорошому сенсі слова, але з не зовсім добрим минулим життєвим досвідом). Шукай на форумі теми. були. писали про зачинені двері в машинах. Є люди, які розкривають за гроші автозамки!

Повідомлення: 3981 Зареєстрований: 06 Лют 2006, 00:00 Звідки: Тюмень Стаж: з червня 1997 г. : Нагороди: 1

Рейтинг: 5 684
Репутація: 3

Дякував (а): 4 рази Подякували: 14 разів

uat. чи можна балон ворушити сумнівно. Адже там патрубки/трубки. Та й зрізання кріплення з боку салону може не допомогти у бік багажника він не зрушить від цього. Значить, тільки мучити личинку замку.

А через балон у багажник взагалі ніякої щілини?

Повідомлення: 3068 Зареєстрований: 12 Вер 2007, 00:00 Авто: peugeot 308 : Нагороди: 3

Рейтинг: 14 484
Репутація: 45

Дякував (а): 92 рази Подякували: 138 разів

Поради для власників седанів та купе

Дещо за іншою схемою слід діяти, якщо не відкривається кришка багажника в автомобілях типу седан або купе.

 • Опустити до упору або взагалі демонтувати спинку на задньому сидінні.
 • Визначити необхідність зняття внутрішньої обшивки (у деяких випадках можна уникнути цього етапу).
 • Спробувати проникнути в багажник і користуватися вже знайомим нам воротком.
 • Якщо не виходить дістатися запірного механізму, то можна подовжити вороток за рахунок палиці або будь-якого іншого предмета відповідної конструкції.

Відкриваємо замок із електроприводом

Бувають випадки, коли не відкривається замок багажника від брелка. Такі механізми часто використовуються під час виробництва сучасних моделей автомобілів. Що робити, якщо доступ до завантаження неможливий:

 • Відкриваємо кришку брелка та досліджуємо його внутрішній пристрій на наявність ключа. Знайшов? Використовуємо за прямим призначенням.
 • Якщо в брелоку немає наконечника ключа, вам слід звернутися до сервісного центру або безпосередньо до дилера, який продав вам автомобіль.

Паніка не найкращий помічник, якщо багажник не відкривається при використанні брелока. Загляньте всередину машини, раптом виявляється спеціальна кнопка, яка відповідає за відкриття багажного відділення.

В крайньому випадку можна звернутися за допомогою до ведмежатників. Цей метод дорогий і вимагає тривалого очікування. Але як один із можливих варіантів це можна розглядати. І пам’ятайте, що безвихідних ситуацій не буває, особливо для відвідувачів нашого сайту.

трапилося таке лихо: не відкривається багажник. Спочатку пішов і не надав цьому значення, але це треба робити! Був вихідний і я зайшла до багажника через салон

Відразу скажу, що тут нічого складного немає, але повозитися треба та обережно. Отже, приступимо. Відкидаємо задні сидіння та входимо в багажник

Знімаємо полицю та усуваємо все, що може заважати. Перед нами

і можна зняти кришку багажника, що закриває замок.

Дійшовши до замку, сіпаємо за нижній важіль і відкриваємо його.

Далі з’ясуємо, у чому причина не відкриття.

Найчастіше не працює агрегат, але у мене личинка переплуталася і ключем розкрити не вийшло і тсз не спрацював. Я повністю зняв блокування і вийняв черв’як. Він занурив личинку в гас.

Добре, що стовбур можна закрити без личинки, достатньо відкрити його лише зсередини. Боки можна ставити на місце, задню панель поки що відкладемо))

Як відкрити капот на Polo седан

Капот є елементом кузова для автомобіля, що захищає функціональну частину двигуна від погодних умов, а також забезпечує шумлізолювання та підвищує ефективність системи охолодження. При необхідності заміни деталі на нову важливо правильно підібрати комплектуючі – інакше існує ризик виникнення наслідків під час експлуатації: мимовільного відчинення, заклинювання фіксаторів або попадання вологи всередину рухового відсіку.

Причини блокування лючка

На седані Volkswagen Polo встановлено класичний лючок бензобака, який чудово працює в тандемі з ЦЗ. Активація замку блокує «стулку» так само як і натискання кнопки водія закриття дверей. Подібний принцип характерний і для інших родичів «європейця» – Гольфа та Пассата. Чеські Skoda теж мають схожу схему роботи лючка бензобака.

Про подібну «фішку», на жаль, знають не всі власники калузького седана. В результаті. водії, що зневірилися, привозять до дилера свого «залізного коня» зі зламаним приводом і віддають солідні гроші за ремонт пристрою. Досвідчені ж повені чудово обізнані про маленький секрет калузьких майстрів і їм відомо про те, як «обійти» незручний захист ЦЗ.

Винуватцем всіх дрібних неприємностей є горезвісний привід, що блокує лючок бензобака. Достатньо відключити його вручну і життя власника седана стане набагато простіше.

Однак, каверза може критися і в іншому. Одне з головних джерел бід для багатьох іномарок – суворі зими нашої країни. Ну не можуть теплолюбні та зніжені «європейці» безпроблемно переживати важкі кліматичні умови Росії. Хоч і напихають їх різними зимовими пакетами.

ЧИТАТИ ДАЛІ: Як встановити підлокітник на Volkswagen Polo седан

«Обмороження» замку лючка бензобака – стандартна ситуація для седана Polo. У важку хвилину часто допомагають розморожувачі скла та різні силіконові мастила. Як варіант, для відкриття замку можна застосувати і традиційну «ведешку» – а раптом? Добре, якщо знайдеться місце, де можна відігріти машину. Але коли стрілка на датчику палива наближається до нуля, іншого вибору як відкривати замок підручними засобами не залишається. Звичайно, це призводить до його пошкоджень.

РІПОСТ!

Як зняти лючок бензобака Polo Sedan. Volkswagen.

Розповідь власника Volkswagen Polo Sedan. спостереження. Сьогодні вирішив підібрати фарбу для сколів, довелося знімати лючок бензобака, раніше цього не робив. але виявилося. 1 рік Мітки: спостереження. Всім привіт! Радий бачити вас на сторінці Сірого))) На початку 2014-го вирішив поміняти авто.

Не працює кнопка багажника Polo седан

Загалом одного чудового дня намагаюся відкрити багажник із салону і нічого не відбувається, оскільки у мене комплектація з викидним ключем заводським намагаюся зробити це з ключа вуаля все відкрилося. Ну і якось не працює і фіг з нею якось не до того було. Минув час кілька разів упіймав себе на тому, що треба заглушити машину, витягнути ключ із запалення, щоб відкрити багажник. Взагалі набридло, почав вивчати проблему все в основному грішать на замок багажника почитавши форуми виявив що виявляється у мене ще не горить підсвічування багажника. Вирішив не зв’язуватися з ремонтом і купити бу тим більше що новий не дорого коштує. Подумав вуаля купив за 1500р із серій запчастини b. Почитавши що нічого складного немає приїхав у гараж і почав розбирати зоряні болти відкрутилися нормально а ось зняти пластикову обшивку довелося докласти зусиль оскільки пластик жіночий і щільно прилягає до кришки багажника, довелося застосувати затичку ременя безпеки з тонкого металу обмотав її ізолентою що б не подряпати і почав підчіпувати пластик взагалі (не пере старайтеся щоб не потрапити ще на 1500р. бу стоїть цей шматок пластику). Загалом зняв її оглянув проводку в заводській ізоляції перетертись не може вона вся заізольована і закріплена на фіксатори і перевірити свою роботу а у відповідь тиша що заробило світло багажника. (трохи нецензурних вигуків і згадавши всіх). Увімкнув мозок раз у багажному відсіку все гудіння. Наступним під підозру потрапила кнопка у двері водія взявши тонкий ножик спробував підчепити кнопку. З першого разу не вийшла, оскільки там сильно розігнута виявилася клямка загалом по шурудів ножиком цей час вона відстебнулася і моєму погляду відкрилася картина під номером один ну ще не цензури і витрачені 1500р на світло в багажнику який я навіть не знав що він там є. Почав відновлювати обломлений контакт, який навіть напевно не обломився всередині фішки, а просто згнив. Оскільки і роз’єм і фішка була зеленого кольору взяв ВД і рясно почав заливати і чистити контакти потім зрозумів що цей контакт не припаяти ну думаю все, доведеться шукати фішку нову. Але потім прийшла думка просто взяти шило і щільно запхати залишок контакту всередину і заклинити його голкою кнопки роз’єму що й було зроблено. Після почув приємний звук замкнутого замку кришки багажника так що на моїх помилках починайте перевіряти при даних симптомах з кнопки все.

READ  Volkswagen Polo заміна масла в двигуні

До речі у кого проблеми з даним роз’ємом мені дали код запчастини пін (мама тобто по народному) який у роз’ємі. (N90764701)

Кришка багажника багатьох сучасних автомобілів (Volkswagen Passat. Chevrolet Cruze та ін.) оснащена спеціальною кнопкою, натиснувши на яку ця кришка відкривається.

У процесі активної експлуатації авто і частому перевезенню речей в багажному відсіку дана функція виявляється дуже корисною, оскільки немає необхідності постійно встромляти ключ в замок або відкривати двері водія, щоб дотягнутися до аналогічної кнопки в салоні.

Однак, як і будь-які інші електропристрої, що працюють в умовах постійного впливу перепадів температур і вологості, кнопка може працювати з перебоями або зовсім зламатися.

Як правило, відбувається все саме через попадання води всередину механізму через його недостатню герметичність.

Якщо у вас зламалася кнопка відкриття багажника, не поспішайте звертатися до автоелектрика. цю проблему можна усунути своїми руками без зусиль і великих фінансових витрат.

Для початку потрібно розібратися, як влаштована сама кнопка та який принцип її роботи. А тут все дуже просто: при натисканні на кнопку спрацьовує активатор, який знімає клямку, відкриваючи багажник. Сама кнопка є звичайним перемикачем у пластиково-силіконовому корпусі.

Відкриваємо багажник із салону на Ford Focus 2 седан

У FORD Focus другого покоління не так багато вроджених хвороб. Напевно тому він і став бестселером на нашому ринку. І все ж є деякі пакості, на які здатний другий Focus. Одна з них – наглухо і безповоротно замкнений багажник. Особливо це злить власників седанів, тому що в хетчі та універсалі дістатися до замку багажника просто. Ситуація ускладнюється ще й тим, що під час численних модернізацій Focus отримував різні конструкції замків багажника, а якщо до цього додати різноманітність комплектацій, то завдання стає ще важчим. Але ми спробуємо розібратися як відкрити багажник із салону на Ford Focus 2.

Габарити багажника седан Polo

Машина приємно здивувала дуже гарною для своїх габаритів місткістю салону та багажника. У ній зручно розміщуються навіть ті вантажі, які здавалося б і залазити туди не повинні. Далі про те, що і як можна розмістити всередині автомобіля.

– Ємності:Багажник Polo-седан вміщує по висоті стандартний офісний сулій,

– Великогабаритні коробки.Через вузький проріз у багажник не пропхати предмети, наприклад великі коробки, які за своїми розмірами в самому багажнику зможуть розміститися. Однак завдяки тому, що задні двері відчиняються майже під прямим кутом до кузова, великі предмети. такі як пральна машина або водонагрівач, можна легко розмістити на задньому дивані.

При цьому можна зняти та прибрати в багажник задні подушки-сидушки,

Замок багажника фольцвагене поло поломка

тоді вантаж буде стоять твердо і не зіпсує їх.

– Довгоміри. Якщо скласти спинки задніх сидінь і максимально нахилити назад спинку переднього пасажирського сидіння, в коридор

можна легко вмістити різні довгомірні вантажі довжиною до 2,5 метрів. Найдовшим же, що я перевозив Polo-Седан були 2 упаковки оздоблювальних панелей ПВХ довжиною 2 метри 70 сантиметрів. При цьому кінець першої упаковки вдалося засунути під торпеду, а кінець другої довелося запхати в бардачок :))

– І нарешті моє улюблене. ВАННА.Завдяки високому, широкому і майже прямокутному отвору з багажника в салон, що утворюється при складанні спинок задніх сидінь, при правильному розміщенні в Polo-седан може увійти ванна довжиною 150 см і шириною 70 см, за умови, що її ніжки знімаються.

Удачі на дорогах. Ну і насамкінець врожай і кіт.

Незважаючи на те, що модель Polo відноситься до бюджетного класу машин, деякі її параметри вражають, дивують. Наприклад: об’єм багажного відсіку, що трохи менше 500 літрів. Не очікувано, але це факт.

ремонт замку багажника поло/поло не відкривається багажник/як відкрити багажник поло седан\

Максимально, на що розраховували, то це 350 – 380 літрів. Задній ряд сидінь комфортно розмістить двох пасажирів у ваговій категорії «80» або трьох, але з меншими параметрами. Ідеальний варіант для охочих подорожувати сім’єю, з друзями.

Розміри багажного відділення седана 2015 року випуску та вище становлять 460 літрів. Інженери не стали нічого нового розробляти і помістили ідентичні багажники на різні модифікації кузова. У конкурентів моделі Kia, Hyundai, LADA становлять 475, 500, 525 літрів відповідно. Не найкращий показник у Polo.

Нестача відсіку для валіз компенсована зручністю для пасажирів заднього ряду сидінь. Збільшити корисне місце можна встановивши на дах додатковий бокс для речей. Це пластикові вироби для транспортування. У продажу модифікації із замком, кодом та без обмежувачів.

При необхідності задній ряд складається, збільшуючи обсяг на 37%. Зручно та практично при перевезенні негабаритних вантажів, великої кількості речових валіз.

Порівняльні характеристики багажних відсіків Volkswagen Polo

 • Volkswagen Polo рестайлінг 2015, седан, 5 покоління: об’єм двигуна 1.4 TSI MT GT /1.6 MPI AT Comfortline – 460 літрів;
 • Volkswagen Polo 2008, седан, п’яте пок.: 1.6 MPI MT Trendline – 460 л.;
 • Volkswagen Polo 2008, хетчбек, 5 пок.: 1.2 TSI DSG Comfortline / 1.4 DSG CrossPolo – 280 л.;
 • Volkswagen Polo рестайлінг 2005 хетчбек, 4-е пок.: 1.2 Comfortline / 1.4 TDI / 1.6 / 1.8 GTI / 1.9 TDI – 270 л.;
 • Volkswagen Polo 2001, хетчбек, 4 пок.: 1.2/1.4/1.9 TDI – 250 л.;

Розмір “речового” відсіку хетчбек: висота 0.8 м., мінімальна глибина 0.7 м., максимальна 1.3 м., ширина по внутрішньому периметру 1.0 м. Габарити моделі седан: висота 1.5 м., ширина по внутрішньому периметру 1.1 м., максимальна глибина 1.7 м., мінімальна 1.0 м.

Причини несправності замку багажника

 • ушкодження електричної проводки;
 • несправність запобіжника;
 • негативний наслідок аварії, ДТП, зіткнення;
 • наявність пилу, бруду, вологи всередині замку, унаслідок чого не може повноцінно функціонувати;
 • природне зношування внутрішніх сполучних частин замку, приводу.

Перед заміною діагностуємо, що саме стало непридатним станом. Перевіряємо механізм, привід. Якщо кришка відкривається кнопкою, але немає реакції на ключ, тоді заміні підлягає серцевина. Коли відчиняється навпаки, потрібна заміна кнопки або дефектування електричного кабелю. Третій варіант – заміна запобіжника.

Нерідко трапляється так, що поломка таїться в ключі запалювання або втулках серцевини. На центральній консолі приладів Volkswagen Polo сигналізує індикатор про «неприховану» кришку багажника, що фактично не відповідає дійсності.

Заміна кнопки багажника Volkswagen Polo

Кнопка – активатор кришки багажника Volkswagen Polo встановлена ​​на лівій двері (водійській) у нижній частині. Це не єдиний спосіб відкрити відсік для валіз. Виробник передбачив класичний варіант – ключ. Замкова свердловина (серцевина) встановлена ​​на кришці у правій частині. Щоб відкрити потрібно вставити ключ, повернути його на 90°.

READ  Де знаходиться реле стартера ВАЗ 2115 інжектор

Підготовчий етап: набір автомобільних інструментів, мультиметр, електропроводи, ізоляція, контакти, клеми, нова механічна кнопка.

Послідовність дій під час заміни

 • автомобіль Volkswagen Polo знаходиться у транспортному положенні, безперешкодний доступ по периметру;
 • відкриваємо капот, скидаємо обидві клеми з акумуляторної батареї, щоб уникнути короткого замикання;
 • у передній, водійській двері приступаємо до демонтажу дверної картки. Використовуємо викрутку з плоским наконечником;
 • з внутрішньої сторони від’єднуємо контактні плати з механічних кнопок, блок управління;
 • виймаємо кнопку активації кришки багажника, встановлюємо нову;
 • мультиметром перевіряємо цілісність електричної проводки всередині дверного отвору. Якщо стрілка вказує на нескінченність, замінюємо проводку, оскільки виявлено коротке замикання, пошкодження ізоляційного шару;

Що робити, якщо багажник не відкривається

Часто трапляється так, що кришка багажника заклинює в найнесподіваніший момент, коли під рукою немає ключа або інших пристроїв для відмички. Офіційних методичних рекомендацій немає у природі, але практично склалися такі приемы:

 • з боку салону Volkswagen Polo скласти верхню частину заднього ряду сидінь;
 • пролізти в отвір, з внутрішнього боку відкрити замок багажника. Виробник передбачив на цей рахунок спеціальний важіль, зсунувши який відкривається кришка. Екстрений аварійний вихід.

Зазначений спосіб дієвий як для седана, так і для хетчбек. Якщо немає можливості потрапити до салону Volkswagen Polo, а багажник при цьому закритий, скористайтеся наступним способом. Молотом чи іншим предметом спробуйте вибити серцевину замка кришки багажника. Після чого його відкрийте. Це швидше виняток із правил. При виникненні подібних ситуацій власники викликають майстрів сервісного центру, фахівців, які підбирають відмички та без ушкодження серцевини відмикають замок. Єдиний мінус – дорожнеча послуг виїзного автосервісу.

VW Polo sedan, кінець замку багажника, принцип роботи замку та ремонт шестерні.

Ресурс експлуатації замку, серцевини понад 200 000 км. пробігу, за умови систематичного огляду, змащування деталей та профілактики.

Розміри багажника Довжина / спинка заднього сидіння складена, мм. 699/1371 Ширина, мм. 962 Ширина між колісними нішами, мм. 942 Висота/до стелі салону, мм. 499/820

Здогадуюсь, що довжина – це глибина багажника, причому у нижній частині. Раптом у кого є така машина і не ліньки виміряти? Або ще є якийсь спосіб, якого я не знаю? За відповіді всім заздалегідь дякую!

Увага! Є замовлений товар із статусом «Відмова постачальника».

Обшивку піднімаємо і добираємося до замку і відкручуємо потужною викруткою гвинти кріплення. Часто водії цікавляться, що робити, якщо не відкривається багажник Ford Focus 2 седан. Як правило, причина проблеми криється в особливостях електроприводу кришки багажника.

Можна сказати, що це хвороба цієї модифікації. У зв’язку з цим практично кожен власник цієї моделі стикається з такою поломкою.

Відремонтувати її можна самостійно. У деяких випадках це коштуватиме мінімальних вкладень. У будь-якому випадку, звернення в сервіс обійдеться вам значно дорожче. Навичка з відкриття багажника, у разі відмови, допоможе уникнути проблем при необхідності дістати будь-що з нього.

Що робити, якщо не відкривається багажник Ford Focus 2? Перед відповіддю на це питання просто необхідно розібратися в причинах такої ситуації. Власне, причин всього 2.

Найчастіше зустрічається перетирання дроту, що подає харчування на кнопку. Це найпростіший варіант. Найдорожчою несправністю є відмова самої кнопки. Перед тим, як йти до магазину за новою кнопкою, бажано перевірити стан проводки.

Здебільшого, причина саме в ній. Сам замок складається з кнопки, замикаючого пристрою та скоби.

Найслабшим елементом тут є скоба. Відкриваємо багажник Несправність виявляється завжди несподівано. Просто, одного разу, багажник відмовляється відкриватися. Іноді він може попереджати водія, якийсь час, відкриваючись під час руху мимовільно. Вони мають пластикові вставки всередині, так що можна не побоюватися покриття їх різьблення іржею.

На самих кінцях планки є 2 пластикові фіксатори. Демонтаж їх краще виконати зсередини з одночасним потягуванням планки назовні. Це дозволить зберегти цілісність фіксаторів.

Від’єднуємо електричний роз’єм кнопки відкривання кришки багажника.

Потім видавлює з отвору гумову заглушку для ущільнення джгута проводки живлення кнопки. Тільки після цього від’єднуємо електричні роз’єми ламп підсвічування номерного знака і знімаємо планку повністю.

На накладці перевіряємо цілісність кріпильних кліпс. При виконанні цієї операції майте обережність, щоб запобігти пошкодженню лакофарбового шару кришки багажника.

Якщо ж це не допомогло, потрібно визначити причину. Замок багажника на Ford Focus 2 седан може не відкриватися з двох основних причин: Від кнопки в салоні до замку йдуть дроти, які можуть перетертися.

Незважаючи на те, що вони знаходяться в захисному кожусі, згодом, і він може пошкоджуватися. Це призводить до того, що при натисканні на кнопку нічого не відбувається, і відкрити п’яті двері не виходить. Якщо після перевірки проведення з’ясовується, що з нею все гаразд, то проблема може бути в самій кнопці.

Що робити, якщо не відкривається багажник Ford Focus 2? Все можна виправити

Що робили за гарантією не знаю, після дії знайшов у багажнику дрібні обрізки проводів. Полагодили за годину. Перетирається джгут елпроводки і замикає на масу Справа в тому, що в багатьох випадках допомагає виконання банальних дій: Після цього все починає працювати як. Якщо ж це не допомогло, то потрібно визначити погано відкривається багажник на Ford Focus 2. Замок багажника на Ford Focus 2 седан може не відкриватися з 2 основних причин: Що робити, якщо виявлена ​​помилка u на FORD Focus 2 Від кнопки в салоні до замку йдуть дроти, які можуть перетертися.

Незважаючи на те, що вони знаходяться в захисному кожусі, згодом, і він може пошкоджуватися. Це призводить до того, що при натисканні на кнопку нічого не відбувається, і відкрити п’яті двері не виходить. Інші на межі.

Справа в тому, що всі вони одного чорного кольору, тому призначення можна визначити лише продзвінком тестером до роз’єму замку.

Інші дроти йдуть на підсвічування номера та кнопку відкривання багажника. Нижче розпинування роз’єму замка багажника.

Зверніть увагу на нумерацію контактів. Нижче витримка зі схеми електрообладнання, нумерація та. На роз’єм замку: Звідки на контакт 1 роз’єм при цьому приходить позитивний імпульс.

Як правило, причина проблеми криється в особливостях електроприводу кришки багажника. Можна сказати, що це хвороба цієї модифікації.

У зв’язку з цим практично кожен власник цієї моделі стикається з такою поломкою.

Відремонтувати її можна самостійно. У деяких випадках це коштуватиме мінімальних вкладень.

У будь-якому випадку, звернення в сервіс обійдеться вам значно дорожче. Навичка з відкриття багажника, у разі відмови, допоможе уникнути проблем при необхідності дістати що-небудь з. Що робити, якщо не відкривається багажник Ford Focus 2?

Перед відповіддю на це питання просто необхідно розібратися в причинах такої ситуації. Власне, причин всього 2. Найчастіше зустрічається перетирання дроту, що подає харчування на кнопку. Обшивку демонтували. Після розвантаження багажника зніматимемо обшивку.

Ford Focus Клуб

Вона кріпиться на 13 пістонах, але після видалення кріплень обшивка залишиться висіти на клямці замку. Обшивку піднімаємо і добираємося до замку і відкручуємо потужною викруткою гвинти кріплення. Після цього можна відкривати багажник, замок залишиться на клямці.

З’ясовуємо причину, знаходимо місце, де дроти перетерлися та відновлюємо їх цілісність. Успіхів у пошуках несправностей і добрих усім доріг!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS