Не працює вентилятор пічки Priora з кондиціонером

У наведеному вище матеріалі розглянуті всі основні складові обігрівача, завдяки чому кожен бажаючий може розібратися в пристрої печі LADA Пріори.

Найрозумніше розпочати дії з пошуку несправності в тому порядку, який описаний у статті.

Поступово переходячи від більш простих маніпуляцій до складних, можна буде самостійно виконати ремонт опалювального агрегату Пріори.

Заміна вентилятора

Якщо перестав працювати вентилятор печі, або він видає дивні звуки, то в такому разі необхідно його демонтувати, почистити або замінити.

Однак не варто поспішати із заміною, для початку необхідно переконатися, що щітки механізму цілі, у такому разі заміна не буде потрібно.

працює, вентилятор, пічки, priora

Дістатись цієї деталі не так просто, але для автомобілів з конструкцією LADA «десятого» сімейства, існує перевірений часом надійний спосіб дістатися вентилятора:

 • Звільніть праву частину панелі приладів, відкрутивши вісім гвинтів, потім панель необхідно підняти.
 • Після необхідно відсунути штатну шумоізоляцію щита двигуна.
 • Далі потрібно в салоні зайняти розташування, щоб плечі упиралися на килимок, саме так дотягнутися до вентилятора найпростіше.

Витягти вентилятор досить просто. Достатньо мати необхідний інструмент і небагато часу. Шляхом відкручування трьох шурупів кришки кожуха і зняття каркаса ущільнювача патрубків радіатора, можна витягти пристрій. Але, перш ніж змінювати деталь, необхідно визначити, чи працює вона чи ні.

Адже часто буває, що демонтований вентилятор крутиться і нормально функціонує, але варто його поставити на місце, він відразу перестає виконувати свої прямі обов’язки. Тому причиною найчастіше є дрібні частинки, що скупчилися, які перешкоджають нормально контакту в механізмі.

не працює пічка Priora

Додаткова причина, чому двигун може не прогріватися до робочої температури. негерметична кришка розширювального бачка. Вона має тримати зайвий тиск у системі. Часто нормальною зміною цієї кришки вдається повністю позбутися проблем.

На «Priora», на противагу «десяткам», організація радіаторів виконана інакше. І формування повітряної пробки там фактично виключено.

З’явитися вона може при негерметичності, що дозволяє вести бухгалтерський облік (софт) або заливання тосолу в порожній розширювальний бачок. Усувається це досить легко.

Потрібно на прогрітій машині заїхати фронтальними колесами на якусь гірку і енергійно погазувати на місці. Кришку розширювального бачка при цьому слід зняти.

Ще однією причиною того, що в автомобілі «LADA-Priora» не працює пічка (дме холодне повітря з дефлекторів), вам сподобаються скупчення бруду в теплообміннику.

Під час роботи радіаторів у самому блоці мотора з часом накопичуються відкладення, які потім розносяться на всій системі, зокрема і в радіатор печі. Ці відкладення заважають його дієвій роботі. Система нагріватиме повітря гірше.

Тут радіатор грубки можна змінювати повністю. Він виймається не знайомим двигуном. До початку роботи необхідно обов’язково злити тосол з радіаторів. Потім демонтувати повідці склоочисників, накладку «жабо» та відсунути частину шумоізоляційного щита.

Після чого розібрати корпус пічки, від’єднати дроти, зняти електродвигун вентилятора разом з крильчаткою і витягнути теплообмінник, від’єднавши від нього шланги, що підводять.

Найпоширеніша несправність на автомобілі «LADA-Priora». не працює піч. Не дме повітря взагалі.

По-перше, слід переконатися, що моторчик обігрівача працює. з дефлекторів повинен дути хоча б холодне повітря. Якщо ні, потрібно перевірити цілісність запобіжника F9.

Якщо він цілий, отже, не працює вентилятор пічки. “Priora” оснащується “десятковим” вентилятором. Тому зняття його точно повторює функцію на “десятку”. Іноді вентилятор не крутиться оскільки між крильчаткою та її корпусом потрапило листя або інші сторонні предмети, які звичайно перекрити обертання. Тоді можна почути відповідний гуркіт.

Прохолодне повітря з дефлекторів може йти ще й тому, що не працює моторедуктор, що управляє заслінкою, яка перекриває потік гарячого повітря. Доступ до нього також здійснюється з-під капота.

Нерідко причиною відмови моторедуктора стає окислення струмопровідних контактів. Їх потрібно зачистити наждачкою, розібравши корпус. Також необхідно з’ясувати силу повітряного потоку. Якщо навіть на найбільшій швидкості повітря дме слабо, можливо, справа в салонному фільтрі, що засмічився. Він розміщується під капотом у корпусі обігрівача та робить додаткові перешкоди.

Нерідко трапляються ситуації, коли не працює перемикач грубки на «Priora» – моторчик працює лише на четвертій швидкості, як ще його називають лише на першій. Причина тут може полягати у додатковому опорі, який уповільнює оберти обертання вентилятора пічки.

Це опір насправді є блок резисторів (четверта швидкість. рівна, без уповільнення). Розміщується в корпусі обігрівача з лівого боку і кріпиться двома гвинтами. Цей опір також уніфіковано з багатьма російськими моделями (2110, Kalina, Chevrolet-Niva).

Ще є причина, чому печка на «Priora» не працює правильно. З’являється вона через несправність салонного датчика температури. Він розміщений у стельовому плафоні.

Елемент, вимірюючи температуру повітря в салоні, пропонує команду редуктору заслінки на відкриття або закриття. Таким чином регулюється локальний клімат у салоні. Його справність також слід перевірити.

Несправність системи охолодження двигуна

Якщо автомобіліст запідозрив, що проблема криється саме в системі охолодження силового агрегату, слід переконатися в тому, що рівень охолоджувальної рідини, яка знаходиться в розширювальному бачку, знаходиться посередині критичних значень.

Іншими словами, тосола в бачку має бути стільки, щоб він не був нижчим за позначку «мін» і вищим за «макс». В іншому випадку автовласнику доведеться стежити за станом охолоджуючої рідини, якщо її доводиться періодично доливати, цілком можливо, що в системі охолодження є дірка і вона тече.

Перш ніж щось змінити з комплектуючих, потрібно перевірити всі патрубки, що дозволить знайти текти. Крім того, незайвою буде процедура підтягування хомутів.

Замена мотора печки Приора с кондиционером Панасоник

Є одна хитрість, якою користуються багато власників LADA Пріори: у зимовий час у бачок наливається тосол тільки до позначки мін, що дозволяє швидко прогріти салон. Справа в тому, що менша кількість рідини у пристрої сприяє його швидкому нагріванню.

Щоб упевнитись у нормальній циркуляції тосолу в системі, слід гранично уважно оглянути розширювальний бачок.

Основні причини

Причин, чому не працює пічка на Priora, може бути кілька:

 • Неправильне функціонування термостату.
 • Засмічення радіатора обігрівача печі.
 • Неправильна робота моторедуктора заслінки обігрівача або електродвигуна обігрівача.
 • Несправність блоку керування обігрівачем.
 • Неправильна робота салонного датчика температури повітря.

Таким чином, знаходження причин, через які грубка на «Priora» не працює, — не таке вже й складне заняття. Головне — дотримуватись чіткої послідовності дій і розуміти, від чого залежить робота того чи іншого вузла.

Не працює вентилятор пічки на 1,2,3, положення | ВАЗ-2110 11, 12, 13 Priora.Ремонт за копійки

Робота комплексу бухгалтерських програм опалення повністю зав’язана на блоці управління обігрівачем. Він розподіляє повітряні потоки, інтенсивність обдування різних зон салону та температурний режим. При його відмові грубка, ніж, перестає працювати.

Нерідкою причиною, чому працює печка («Priora» з кондиціонером), є відмова блоку регулятора частоти обертання (РЧВ), розташований на корпусі обігрівача під капотом. Він регулює інтенсивність роботи електродвигуна вентилятора. При його відмові пічка перестає працювати взагалі інакше діє тільки на четвертій швидкості.

Причиною несправності нерідко стає тривала робота обігрівача, працюючи в режимі рециркуляції (із закритою повітряною заслінкою) і, як закономірний результат, його перегрів. Тому його працездатність також слід перевіряти.

Таким чином, перебування причин, внаслідок яких грубка на «Priora» не працює. не таке вже й складне заняття. Головне. дотримуватися чіткої послідовності процесів і усвідомлювати, від яких чинників залежить робота тієї чи іншої вузла.

Ми вже писали про те, що обігрівач ВАЗ 2110 та LADA Priora дуже схожі, можливо ви знайдете багато корисного на їхньому сайті. А які проблеми з грубкою ви відчували? Чи вдалося вам їх вирішити? Беручи участь в опитуванні, ви допомагаєте іншим автолюбителям визначити причини. Читайте також інші статті з ремонту та експлуатації LADA Priora.

Якщо повітря в салон перестало надходити з печі або ви почули шум під час роботи вентилятора, необхідно звернути увагу на систему опалення і полагодити її. При цьому вам доведеться перевірити всі елементи системи опалення, щоб з’ясувати, в якому з них стався збій. Розберемося, чому не працює вентилятор пічки на автомобілі Priora.

Піч працює тільки в 4 положенні

Якщо не працює перше, друге або третє положення печі, отже (у дужках вказано відсоток поломки за результатами опитування серед власників цього автомобіля):

 • Несправний резистор печі (7%).
 • Несправний блок керування обігрівачем (13%).

Не працює перемикач режимів (обличчя/ноги/скло)

Можливі причини (у дужках вказано відсоток поломки за результатами опитування серед власників цього автомобіля):

 • Несправний контролер керування обігрівачем (13%).
 • Несправний моторедуктор розподілу повітряного потоку всередині салону (8%).

Якщо шумить грубка

Можливо гуде підшипник електровентилятора (17%). Також додатковий шум може спричинити сухий лист, що потрапив під його лопаті.

Елементи системи опалення (пічки)

У тому, що грубка “Пріори” на 95% схожа на “десятку” можна побачити за каталожними номерами:

Не работает вентилятор печки Приора. ЕСТЬ РЕШЕНИЯ!

 • Обігрівач у зборі (2170-8101012 або 2111-8101012-10).
 • Моторедуктор розподілу повітряного потоку (2170-8127100). Розподіляє потоки повітря в ноги/обличчя/вітрове скло. Знаходиться всередині торпедо.
 • Датчик температури повітря у салоні (11186-8128050). Знаходиться на стелі.
 • Контролер керування обігрівачем (КУО) або блок керування пічкою (21703-8128020). Блок, на якому водій задає параметри роботи печі. Розташовується на панелі.
 • Резистор додатковий або додатковий резистор (2123-8118022). Визначає швидкість обертання вентилятора пічки. Закріплений у моторному відсіку.
 • Електровентилятор обігрівача (2111-8118020). Знаходиться під капотом.
 • Моторедуктор заслінки обігрівача (2110-8127200). Розподіл потоків повітря в салон (вулиця/радіатор пічки). Всередині обігрівача у зборі.
 • Фільтр повітряний (2110-8122020).
 • Радіатор грубки (2110-8101060). Розташовується всередині обігрівача.

Несправність одного з цих елементів викликає проблеми в роботі печі.

Якщо піч дме холодним повітрям (не гріє)

Причин, чому погано гріє грубка “Пріори” може бути кілька (у дужках вказано відсоток поломки за результатами опитування серед власників цього автомобіля):

 • Несправність у системі охолодження двигуна (радіатор грубки холодний і не може віддати тепло). Поторкайте обидва шланги радіатора обігрівача, вони повинні бути гарячими. Іноді причина криється в самому радіаторі (шлюб, недостатньо продуктивний) (8%).
 • Брудний фільтр салону. Спробуйте на якийсь час прибрати фільтр і перевірити роботу печі (2%).
 • Не працює заслінка пічки, її просто заклинило (17%).
 • Несправний моторедуктор пічки (16%).
 • Несправний блок керування обігрівачем (13%).
 • Несправний датчик температури повітря у салоні. Спробуйте вимкнути його на час та перевірити роботу обігрівача (6%).

Пункти 3-6 також можуть бути причиною, коли постійно дме гаряче повітря з пічки.

Принцип роботи печі

Обігрівач управляється контролером, від якого надходить сигнал включення печі. Водій виставляє температуру у салоні. Якщо датчик температури фіксує, що температура опустилася нижче встановленого рівня, то контролер посилає сигнал зміну ширини відкриття заслінки печи. У ряді випадків відбувається збій в електроніці, замість гарячого повітря подається холодний.

Також контролером регулюється кількість обертів вентилятора. Він посилає сигнал на додатковий резистор, а той, своєю чергою, коригує роботу вентилятора за допомогою вбудованого опору. Резистор може зовсім не використовуватись – тоді вентилятор працює на максимальній швидкості. Таким чином він виконує роль “гальма” для цього вузла. При поломці резистора вентилятор може не запускатися зовсім.

Водій може регулювати, в якому напрямку прямуватиме потік повітря. Для цього йому потрібно виставити значення на панелі приладів. Регулятори управління гавкають команду на переміщення заслінок.

Чому не працює вентилятор пічки на Priora

З настанням холодів починають виявляється і перші несправності обігрівача Пріори. Ситуації можуть бути різні, в одному випадку проблеми можуть бути з вентилятором, в іншому із заслінками тощо. У цій статті описано порядок дій на той випадок, якщо Ви вирішили виконати ремонт печі Пріори своїми руками.

Особливості обігрівача в Priora з кондиціонером

Частою причиною, чому не працює пічка (Priora з кондиціонером), є відмова блоку регулятора частоти обертання (РЧВ), який розташовується на корпусі обігрівача під капотом. Він регулює інтенсивність роботи електродвигуна вентилятора. При його відмові пічка перестає функціонувати взагалі або діє лише на четвертій швидкості.

Причиною несправності часто стає тривала робота обігрівача в режимі рециркуляції (із закритою повітряною заслінкою) і, як наслідок, його перегрів. Тому його працездатність також слід перевіряти.

Неправильна робота салонного датчика температури

Є ще причина, через яку грубка на «Priora» не працює правильно. Виникає вона через несправність салонного датчика температури. Він розташований у стельовому плафоні.

Елемент, вимірюючи температуру повітря в салоні, дає команду редуктору заслінки на відкриття чи закриття. У такий спосіб регулюється мікроклімат у салоні. Його справність також слід перевірити.

Підготовчий етап

Усунення несправностей роботи обігрівача слід починати за умови, що силовий агрегат та система охолодження двигуна в порядку, щоб унеможливити їх вплив. Для цього треба переконатися, що тосол залитий у належній кількості, двигун справний і функціонує нормально. І після цього вже з’ясовувати, чому ж піч на Priora не працює. Спочатку слід перевірити рівень охолоджуючої рідини у розширювальному бачку. Далі потрібно запустити двигун та прогріти його до робочої температури. Після цього треба перевірити справність термостата — помацати товсті шланги, що йдуть від нього до радіатора автомобіля.

Верхній повинен поступово ставати гарячим. Якщо гумовий патрубок все ще холодний, то термостат несправний. У цьому випадку продовжувати роботу можна лише після заміни цього елемента. Добре, що його вартість невелика.

Ще одна причина, через яку мотор може не прогріватися до робочої температури, – негерметична кришка розширювального бачка. Вона має тримати надлишковий тиск у системі. Часто простою заміною цієї кришки вдається повністю позбавитися проблем.

На Priora, на відміну від десятки, організація системи охолодження виконана по-іншому. І формування повітряного затору там практично виключено. Виникнути вона може при негерметичності системи або при заливанні тосолу повністю порожній розширювальний бачок. Усувається це досить легко. Треба на прогрітій машині заїхати передніми колесами на якусь гірку та енергійно погазувати на місці. Кришку розширювального бачка при цьому слід зняти.

Проблеми в елементах обігрівача Пріори?

Чи не гріє пічка на Priora і система охолодження справна? Тоді спочатку слід зрозуміти принцип її роботи:

Блок управління обігрівачем (САУО) отримує сигнал від датчика температури салону (встановлений у плафоні салону) та порівнює її з температурою, яку виставив водій. Якщо різниця більша за певне значення (наприклад, більше 2 градусів), то блок САУО посилає керуючий сигнал на моторедуктор заслінки обігрівача (ММР), який керує заслінками обігрівача (відкриває або закриває подачу повітря від радіатора печі).

Якщо піч дме тільки холодним або гарячим повітрям незалежно від регулятора (ручок) на блоці обігрівача, це означає, що не працюють заслінки пічки і причин цього може бути кілька. Почніть із перевірки стельового датчика температури салону.

Таким чином, ми розглянули всі елементи обігрівача (див. також “пристрій печі Пріори”). Починайте діяти по порядку статті, просуваючись від простого до складного, і тоді Ви, напевно, зможете виконати ремонт обігрівача Пріори самостійно.

Всім миру ! Сталася, поки що, «неприємність»! З настанням холодів ця “неприємність” переросте у велику проблему, якщо не вирішити її. Загалом не вмикається вентилятор пічки. При включенні чути невеликий гомін і все. Читав на різних форумах, пишуть, що плавиться фішка моторчика. Замінив фішку – все одно не працює. Перевірив запобіжник під кермом зліва. робітник, реле під капотом клацає коли запобіжник знімаю і ставлю. Через що вентилятор не включається на жодній швидкості ?

P.S. Вирішено! Все виявилося простіше, ніж я думав. Загалом за порадою Автоелектрика, який не зміг визначити причину непрацюючого вентилятора, записався до електрика в нашому місті Сергію, якого всі хвалять. І не дарма! Після моєї розповіді про те, що я практично все змінював і все перевіряв, він вирішив до розбору жабо перевірити реле. і ось воно довгоочікуване РІШЕННЯ. реле вентилятора пічки згоріло

Купив прозоре реле за порадою продавця, мовляв краще звичайного чорного. Головне я бачив що реле трохи підгоріло, але лампа всередині горіла, мабуть через лампу не став грішити на реле, а дарма. У результаті замінили реле і вентилятор заробив

Автомобіль «LADA-Priora» користується заслуженим коханням та повагою наших співвітчизників. Непогане співвідношення ціни та якості, поширеність запчастин та чудова ремонтопридатність роблять її лідером вітчизняного автомобільного ринку. Проте, будучи результатом російської розробки, цей автомобіль має й деякі недоліки.

Як відомо, Priora. це глибокий рестайлінг попередньої моделі. 2110-й. Тому більшість вузлів та агрегатів перейшли з «десятки», у тому числі й пристрій системи опалення та вентиляції салону. Більшість основних деталей цієї системи – «десяткові».

Несправності радіатора обігрівача

Ще однією причиною того, що в автомобілі «LADA-Priora» не працює грубка (дме холодне повітря з дефлекторів), може бути накопичення бруду в теплообміннику. При роботі системи охолодження в самому блоці двигуна з часом накопичуються відкладення, які потім розносяться по всій системі, в тому числі і в печі радіатор. Ці відкладення заважають його ефективній роботі. Система нагріватиме повітря гірше. У цьому випадку радіатор грубки можна замінити повністю. Він виймається з боку двигуна. Перед початком роботи треба обов’язково злити тосол із системи охолодження. Потім демонтувати повідці склоочисників, накладку «жабо» та відсунути частину шумоізоляційного щита. Після цього розібрати корпус пічки, від’єднати дроти, зняти електродвигун вентилятора разом з крильчаткою і вийняти теплообмінник, від’єднавши від нього шланги, що підводять.

Несправності блоку керування обігрівачем

Робота системи опалення повністю зав’язана на блоці керування обігрівачем. Він розподіляє повітряні потоки, інтенсивність обдування різних зон салону та температурний режим. При його відмові грубка, природно, перестає працювати.

Інші причини, через які пічка на Ладі Priora погано функціонує

Досить часто з настанням холодів автовласники автомобілів LADA Priora починають помічати, що опалювальний пристрій працює ледь-ледь. Тому якщо з пічки йде лише трохи тепле повітря, ймовірно, циркуляція рідини, що охолоджує, погана або зовсім не велика. Причиною такої несправності може стати недіючий помпа, який згодом потрібно буде просто поміняти. Подібні проблеми можуть виникнути і в тому випадку, якщо система охолодження засмічена, у такій ситуації допоможе тільки грамотне чищення системи, що охолоджує двигун.

Щоб перевірити працездатність печі на Priora, необхідно дізнатися про стан термостату. Щоб здійснити цю маніпуляцію, необхідно прогріти силовий агрегат хоча б до 75 °C. Після цього перевіряється патрубок радіатора, розташованого вгорі. Якщо цей елемент системи холодний, мабуть, циркуляція тосолу відбувається виключно по малому колу. Найкраще замінити термостат, що дозволить позбавитися проблеми.

Буває й таке, що опалювальний агрегат починає дмухати тільки холодним повітрям, у цьому випадку причину несправності найкраще шукати в системі охолодження силового агрегату, оскільки вона буде завозиться. Якщо, наприклад, потрібна заміна двигуна обігрівача з кондиціонером або ремонт вентилятора, власнику LADA Пріори необхідно буде попередньо ознайомитися з призначенням всіх складових.

Насамперед доведеться оглянути блок управління агрегатом. Справа в тому, що від цієї конструкції залежить взаємодія системи з датчиком температури, розташованим у салоні автомобіля. Завдяки такому пристрою дані, що надійшли всередину LADA Пріори, порівнюються з температурою, заданою безпосередньо власником транспортного засобу. У тому випадку, якщо різниця температур занадто велика, зокрема перевищує/не добирає до заданого значення 2 °C, блок управління системою передає сигнал на моторедуктор, що відповідає за нормальне функціонування заслінок печі. Іншими словами, за допомогою розглянутого агрегату припиняється або відновлюється подача повітря, що йде від радіатора.

Опалювальний агрегат може постачати в салон авто тільки холодне або гаряче повітря, що не залежатиме від регулятора, встановленого на блоці пічки. Така проблема найчастіше свідчить про те, що не функціонують належним чином заслінки обігрівача. Проте несправність немає однозначного рішення, тому потрібно буде розглянути кілька причин. Як правило, почати слід зі стельового датчика, що регламентує температуру в салоні.

Якщо з попереднім елементом конструкції все в порядку, доведеться оглянути мікроредуктор, іноді у нього стирається резисторний шар, зношуються досі зубчики шестерні.

Обігрівач Пріори може дмухати зовсім слабко, тому не буде зайвою перевірка салонного фільтра. Коли тепле або холодне повітря взагалі перестане надходити в салон авто, необхідно дізнатися про працездатність запобіжника пічки. Ця ж проблема може спричинити необхідність перевірити ще один елемент системи, швидше за все, заміна вентилятора обігрівача позбавить автовласника проблеми. Придивитися до цієї деталі печі необхідно в тому випадку, якщо обігрівач почав свистіти або гудіти. Насправді, зняти вентилятор досить просто, з цим зможе впоратися навіть автомеханік-аматор-початківець.

Причина печі, що не працює, може ховатися в її резистори. Саме цей пристрій впливає на швидкість руху вентилятора. Найчастіше з цим питанням стикаються ті, у кого перестає вмикатися найвища четверта швидкість печі.

Обігрівач може подавати до салону авто замість гарячого повітря холодний. Тому, перевіривши функціональність заслінки та переконавшись у її нормальній працездатності, необхідно шукати причину в радіаторі.

Одним з найважливіших пристроїв будь-якого автомобіля можна назвати його опалювальний агрегат, особливо явно відчувається відсутність нормальної працездатності пічки в холодну пору року, коли їзда в машині, що намерзла, стає просто гранично дискомфортною. У більшості випадків багато несправностей опалювального пристрою LADA Пріори пов’язані із системою охолодження силового агрегату. Зважаючи на цю обставину, насамперед слід розглянути проблеми, які викликає саме це пристосування. Разом з тим дізнаємося про влаштування самої печі та її складових, які також схильні періодично виходити з ладу.

Несправність системи охолодження двигуна

Якщо автомобіліст запідозрив, що проблема криється саме в системі охолодження силового агрегату, слід переконатися в тому, що рівень охолоджувальної рідини, яка знаходиться в розширювальному бачку, знаходиться посередині критичних значень. Іншими словами, тосола в бачку має бути стільки, щоб він не був нижчим за позначку «мін» і вищим за «макс». В іншому випадку автовласникові доведеться стежити за станом охолоджуючої рідини, якщо її доводиться періодично доливати, цілком можливо, що в системі охолодження є дірка і вона тече. Перш ніж щось змінити з комплектуючих, потрібно перевірити всі патрубки, що дозволить знайти текти. Крім того, не зайвою буде процедура підтягування хомутів. Є одна хитрість, якою користуються багато власників LADA Пріори: у зимовий час у бачок наливається тосол тільки до позначки мін, що дозволяє швидко прогріти салон. Справа в тому, що менша кількість рідини у пристрої сприяє його швидкому нагріванню.

Щоб упевнитись у нормальній циркуляції тосолу в системі, слід гранично уважно оглянути розширювальний бачок.

У наведеному вище матеріалі розглянуті всі основні складові обігрівача, завдяки чому кожен бажаючий може розібратися в пристрої печі LADA Пріори. Найрозумніше розпочати дії з пошуку несправності в тому порядку, який описаний у статті. Поступово переходячи від більш простих маніпуляцій до складних, можна буде самостійно виконати ремонт опалювального агрегату Пріори.