Не працює пічка Citroen с4

Table of Contents

Прочищення радіатора пічки Citroen С4. частина 2 (коли погано гріє грубка)

У грудні, три місяці тому, розпочалася моя боротьба за відновлення системи охолодження авто та прочищення радіатора печі – досвід експлуатації рідного (синьо-зеленого) антифризу PSA та забитий радіатор пічки.В той раз я не повністю вивчив матчасть і прочищав радіатор, чим спало на думку. Основною помилкою було використання засобів для прочищення труб (з лугами).Почитав звіти пижоводів 308х з прочисток радіаторів. приклад 1 приклад 2Після детального вивчення статті про речовини, що викликають корозію алюмінію, я запасся наступним набором:. лимонна кислота. антинакіпін (у складі суміш цитрату натрію. сіль лимонної кислоти м’якого очищення котлів та іншого обладнання в промисловості від накипу.- промивання системи охолодження LAVR Radiator Flush Classic арт. Ln1103. для промивання всієї системи, т.до. якщо піч у мене забилася, то термостат, передній радіатор, сорочка двигуна теж мають наліт. Містить суміш органічних і неорганічних кислот, ПАР. те, що треба для зняття нальоту.- Очищувач системи охолодження LM Kuhlerreiniger Артикул: 1994. Містить практично те саме, що у LAVR.- Антифриз TOTAL GLACELF AUTO SUPRA: 5л каністру готового продукту.37 градусів, і дві літрушки концентрату.

План був такий: спочатку в старий (рідний синьо-зелений від PSA) антифриз додати очисник від LM і покататися на ньому хвилин 30. Можна і стояти на ХХ, але краще нехай помпа сильніше поганяє цю рідину по всій системі.- Злити розчин і двічі промити систему дистильованою водою.— потім разом із дистильованою водою залити промивання від LAVR і теж поганяти її хвилин.- Знову злити і двічі промити дистильованою водою.- Потім розібрати радіатор печі і день прочищати його. Нагадаю, після першої швидкої прочистки я недобив дальню зону і повітря на пасажира дуло прохолодне.- потім все зібрати і залити хороший антифриз G12.До речі, судячи з форумів, рідний синьо-зелений антифриз PSA перестали заливати після 13 року на заводі в Калузі і стали лити якраз Total, чим і підтверджується, що у седанів С4 він уже йде червоний.Тепер підводне каміння, яке деякі можуть не знати.При заміні антифризу на більшості сервісів ОД та інших, старий зливають просто знявши нижній патрубок із переднього радіатора.

При цьому з повного об’єму системи (5,5-6 літрів) зливається лише 3 із копійками. Решта залишається в печі, біля помпи та в трубках.Тому якщо заміна антифризу проводиться без знімання радіатора печі, то треба робити як писав Safemode у своїй статті, щоб не змішати старий антифриз із новим.Якщо знімаєте радіатор, після зливу старого антифризу і промивання водою, обов’язково дунути в розширювальний бачок, щоб вигнати залишки бруду з малого кола, помпи, движка.Ось які залишки я продув після двох промивок хімією та 5-6 промивок дист.водою. Вийшло це з трубок грубки, на які я вдягнув дві пляшки.

Повний розмір рідини видувалася з піною, що залишилася від LAVR і LM

Повний розмір такий осад залишився б якщо не продути залишки. Як дістатися до радіатора печі. Тримається вона на двох кліпсах, а по решті контуру просто на клямках.

Потім накладку над педалями, тримається вона на 2-3 кліпсах.

Знімаємо затискачі на вході та виході. Просто стягувати з трубок. Виглядають вони такставити їх потім так само, як на фотці.Потім відкручуємо болт на 6, який утримує трубки входу і виходу тут Потім відводимо трубки трохи вниз Потече антифриз грам 500, краще підкласти дитячі простирадла, що вбирають)) Відкручуємо 4 болта на 6. планка яка утримує радіатор.Виймаємо разом із планкою радіатор.

Тепер про прочищення радіатора Вищевказані лимонна кислота та антинакипін дали дуже слабкий результат. Я заповнював ними радіатор і ставив у гарячу кострулю з водою для нагрівання градусів до 70-80. Рудий шмурдяк, як на фотці, вимивався з нього вкрай неохоче. Промивав я у ванній, підключаючи шланг із душу в радіатор.Потім купив у Магніті засіб для прочистки сантехніки від іржі та нальоту Санокс

У складі крім ПАР, щавлева кислота, яка руйнує алюміній при нагріванні.Помивав я цією хімією заливаючи в радіатор разом із водою та підігріваючи. Руді пластівці охоче вилітали після промивання (треба прям бовтнути їм і трясти).

У результаті рівно добу з 8 ранку до 1 ночі я витратив на багаторазові цикли промивання радіатора всіма вищезазначеними засобами.Потім протестував, засунувши шланг від душу у вхід і ввімкнувши спочатку холодну воду, а потім гарячу. Далека зона радіатора змінювала температуру так само швидко, як і передня.Через дні два дні поневірянь Зібрав назад радіатор!Залив літрів 6-7 антифризу в розширювальний діжок.Як робити прокачування повітря із системи: Відкручуємо перший прокачний гвинт на верху термостату. розташований праворуч від двигуна

Повний розмір (звіт та фотки справедливі для версії з АКПП та ер6с 120 сил. Так само можуть термостати трохи відрізнятись і розташування прокачного клапана)

другий клапан прокачування печі розташований за повітряним фільтром, на трубі обратки печі

Повний розмір у зеленому кружку ковпачок, що відкручується, як на ніпелі колеса Спускаємо з них повітря, підливаючи рідину в розширювальний бачок.Потім заводимо двигун і ганяємо його на 1500-2000 оборотах до спрацьовування першої швидкості вентилятора охолодження радіатора або градусів до 90. Ще раз стравлюємо повітря із системи.КоротшеВся ця фігня забрала у мене рівно 2,5 дняЗате повністю реабілітував радіатор грубки. Нормально працює термостат (відкривається та закривається). Печка смажить як нова… за хвилини 15 їзди неможливо сидіти в куртці на 23-24 градусах клімату. А раніше я на 26 ганяв кілька годин і мені було не тепло)) Всім франководам удачі!

Як зняти двигун пічки Citroen евазіон

Почалося все з повернення з г. Радянський.По дорозі зробили вилазку до лісу)

Вентилятор пічки перестав дмухати, а на вулиці вже холодно.Почав ритися на Драйві. Згадав, що нещодавно andmay вже намагався боротися з цією проблемою. Тому пішов його шляхом.

Ой як не хотілося тунель з підлокітником розбирати ((( Зняв шумку над педалями, панель з кришкою запобіжників (та що під кермом)). Луску потилицю, тунель розбирати неохота, панель повітроводу ніг зняти треба

Панель повітроводу ніг закриває регулятор вентилятора і зняти клему з регулятора проблематично.Такий вигляд має регулятор

Щоб зняти панель потрібно відкрутити два болти. Найгеморойніший болт ховається під панеллю тунелю.Дуже акуратно потягнув за край і відігнув його. Отримав доступ до болта.

Вентилятор зрадницьки мовчав. Зняв його і перевірив підключивши до акб… Крутиться))) Дуже швидко крутиться))))

Ну значить реле BSM наказало довго жити (і так перед перевірив насамперед)

Озброївшись колодками для зради та реле, самим реле, пішов колгоспити цю схему

Підключив реле… пробуємо… вентилятор крутиться… УРРРААААА!Не потрібно купувати дорогий BSM, бо брати БУ = кіт під капотом.

Наступного дня повертаю ключ, вентилятор дунув на повній потужності та затих. Кнопки на панелі клімату погоду не правлять. УРРРАААА з одного боку, що було ліньки збирати салон вчора, і сумно що вентилятор так і не працює сьогодні((((.

У результаті розібрав бороду, зняв магнітолу, клімат, почав вивчати схему.Виходить приблизно так.

Виходило наступне. Відключаю фішку управління вентилятором (зелена на блоці клімату), заводжу, підключаю назад і нічого не відбувається. Вентилятор не крутиться.Ще помітив, що поки тримаєш ключ у крайньому положенні, вентилятор дме на максимумі, як тільки відпускаєш вирубується

Пробував відключати живлення блоку клімату, допомагає та вентилятор працює у штатному режимі.Дергал інші проводки. Зауважив, що блок клімату працює до вимкнення електронної маси.

У результаті інженерний мозок зробив висновки.Якщо регулятор вентилятора керується блоком клімату і не дає мінус вентилятору, доки блок клімату не дасть команду. Отже колгоспне реле, як би не потрібне у схемі.

І про диво все ПРАЦЮЄ.Виходить, що вентилятор та регулятор завжди підключені до плюсу. Можливо, блок клімату втрачав регулятор, коли відключалося колгоспне реле.

Зрадівши перемозі прикупив пару ніштяків

працює, пічка, citroen

P.S.: тим хто не вірив у байку, що на півночі гойдалки у дворі:

Ремонт пічки на Citroen С4

12.08.2017 Будь-який водій повинен бути готовий до періодичних поломок, що трапляються з автомобілем. Особливо неприємно буває, коли з ладу виходить грубка, що обігріває салон у зимовий час. Розглянемо, як вирішити проблему, якщо у Citroen С4 перестав працювати обігрівач.

Для успішного ремонту необхідно провести детальний аналіз несправності. Будь-яка заміна має бути обґрунтована. Не варто бездумно міняти всі деталі поспіль, сподіваючись, що це допоможе. Краще витратити більше часу на діагностику, ніж міняти справні елементи.

Для кращого розуміння проблеми необхідно знати пристрій системи опалення салону.

Пристрій обігрівача

Тепло в салон потрапляє з двигуна за допомогою охолодної рідини. Тепло є побічним ефектом роботи двигуна. Рідина омиває сильно нагріті деталі, тим самим охолоджуючи їх. У теплу пору року тепло викидається в атмосферу, а взимку його частина витрачається на обігрів салону. По патрубках рідина потрапляє із двигуна в салонний радіатор.

У салоні встановлений електродвигун із крильчаткою, який проганяє повітря через гарячий радіатор, нагріваючись, він поширюється по салону. Регулювання температури здійснюється шляхом регулювання кількості гарячої ОЖ, що проходить через обігрівач. У корпус печі встановлені заслінки, що регулюють потік повітря. Заслінки управляються з блоку управління за допомогою моторедуктора.

Регулювання швидкості обертання вентилятора здійснюється також із цього блоку, через реостат.

READ  Чи не працює електропідсилювач керма на Kalina причини

Діагностика

Після детального екскурсу пристрій можна перейти до діагностування несправності. Грамотно проведена перевірка може заощадити чимало коштів та часу. На стадії проведення діагностики потрібно зрозуміти, що саме вийшло з ладу. Для початку необхідно визначити, який із вузлів системи працює некоректно чи взагалі не працює.

Типові поломки системи опалення салону:

 • з дефлекторів перестало дмухати повітря;
 • дме, але холодним;
 • вентилятор обертається лише на останньому положенні регулятора швидкості обертання;
 • під час роботи обігрівача чути сторонні звуки;
 • грубка починає гріти тільки при високих оборотах колінчастого валу.
 • Несправності електричної частини. Все, що пов’язано з електродвигуном та моторедукторами.
 • Поломка механічної частини. Все, що пов’язано з циркуляцією рідини та з рухами заслінок.
 • Насамперед перевірити запобіжник, оскільки він є найслабшою ланкою усієї електромережі.
 • Потім перевірити живлення на блоці управління обігрівачем і рухатися далі за схемою:
 • від блоку до реостату;
 • від реостату до електромотора.
 • Якщо не відбувається обдування певної ділянки, необхідно перевірити, чи спрацьовує моторедуктор. Зробити це можна при заглушеному моторі: увімкнути обдування непрацюючої ділянки і послухати, чи чуються виразні клацання. Якщо цього не відбувається, потрібно перевірити харчування на шляху до редуктора, якщо воно є, значить, зламаний сам моторедуктор.

Важливо знайти те місце, де пропадає харчування, або на якому відрізку знаходиться коротке замикання. Для перевірки механічних вузлів потрібно знайти місце, де «зникає тепло». Для того, щоб це зробити, потрібно:

 • Завести двигун автомобіля та почекати 5 – 7 хвилин.
 • Перевірити нагрівання елементів на шляху прямування від двигуна до обігрівача. Зробити це можна рукою:
 • насамперед перевіряємо нагрівання від блоку до краніка;
 • потім від краніка до радіатора;
 • порівнюємо температуру патрубків на вході в обігрівач та при виході з нього.

Ремонт

Після проведеної діагностики та виявлення причини поломки можна приступати до ремонту або заміни несправного вузла. При ремонті електричної частини важливо бути дуже акуратним, щоб не замкнути проводку. Краще відключити живлення на акумуляторі, щоб не пошкодити електронні вузли.

 • Проблеми, пов’язані з обдуванням, можна усунути шляхом очищення та змащення електродвигуна. Але перш ніж демонтувати вентилятор, потрібно перевірити, чи приходить харчування на «» дріт, оскільки несправним може виявитися блок керування піччю.
 • Якщо обдування здійснюється тільки на останньому положенні регулятора швидкості обертання, значить необхідно шукати проблему в реостаті, так як останнє положення обдува йде безпосередньо до електродвигуна, минаючи опір. Реостат має свій запобіжник, спочатку можна перевірити його. Перевірити його можна, тільки знявши опір.
 • Якщо проблеми, пов’язані з заслінками, краником керування піччю, необхідно демонтувати моторедуктори непрацюючих заслін і провести діагностику, після чого або зробити ремонт, або заміну.

ЦЕ ЦІКАВО: Не заводиться в мороз Citroen с4При виході з ладу механічного вузла необхідно проаналізувати ступінь серйозності поломки та вирішити: або самому робити заміну, або звернутися на станцію технічного обслуговування.

 • Основною причиною поганого обігріву в Citroen С4 може бути повітря в системі охолодження. Повітряний затор утворюється через порушення герметичності. Усунути причину можна тільки після усунення протікання, після чого:
 • долити ОЖ рівня;
 • прогріти двигун до включення вентилятора;
 • підняти обороти колінчастого валу до 1,5 – 2 тис.;
 • продавлювати гумові патрубки по всій довжині до того моменту, коли в розширювальному бачку перестануть утворюватися бульбашки повітря.
 • Якщо проведена діагностика виявила несправність термостата, його необхідно замінити, оскільки дана поломка передбачає тільки заміну, цей вузол неремонтопридатний.
 • Якщо несправним виявився кран грубки, потрібно провести перевірку на знятому краніку. Потрібно перевірити, яка його частина не працює (електрична чи механічна). Після перевірки приймаємо рішення про заміну або ремонт, після чого збираємо та перевіряємо.
 • Якщо при діагностиці виявлено, що патрубки теплі до обігрівача, а після нього холодні, то забитий радіатор. Радіатор може бути забитий як зовні, так і всередині. Для очищення його необхідно зняти та промити. Якщо немає видимих ​​пошкоджень, то заміна не буде потрібна.
 • Заслінки також мають у своєму складі механічну та електричну частини. Якщо при включенні заслінок чути клацання, а змін потоку не відбувається, то поломка полягає в механічній частині. Для ремонту заслінки потрібно її зняти і полагодити, при неможливості її змінюють.

В основному поломки, пов’язані з піччю, виникають у холодну пору року, тому важливо підготувати обігрівач до зими ще в теплу пору року, оскільки для розбирання пластмасових засувок салону потрібно тепло, інакше вони починають ламатися. Усі вище викладені поради допоможуть знайти несправність і приступити до ремонту до виходу з ладу всієї системи опалення (на ранніх стадіях), що значно легше, ніж запущені стадії поломки, коли необхідно змінювати весь вузол.

Не гріє піч Citroen с4

Ремонт Citroen (Citroen) Ремонт та обслуговування Citroen C4

Автомобіль Citroen C4 вперше побачив світ у 2004 році, і недаремно, оскільки і до сьогодні цей автомобіль, як і раніше, відповідає показникам заявленої надійності та безпеки в порівнянні з іншими машинами такого ж класу.

Спочатку відносно непомітний, з кожною новою версією Citroen C4 почав вміщати все нові і нові функції. Останні ж версії машини ґрунтовно «нафаршировані» різною електронікою, яка іноді рятує, але іноді й потріпує нерви, і тоді стає необхідним ремонт Citroen С4.

Зазначимо, що ремонт Citroen, точніше його потреба, в деяких моментах залежить від комплектації автомобіля. Так, до лінійки цього «француза» включено такі версії:

Щодо правильності вибору моделі – це вже справа особисто кожного. Ремонт Citroen С4 Пікассо через час експлуатації може знадобитися так само, як Citroen С4 Кактус. Тому суть не так у принциповості вибору моделі та комплектації, а у знанні слабких місць машини, на які в свою чергу потрібно іноді звертати увагу.

Заздалегідь хочеться помітити, що в цілому Citroen C4. автомобіль видний, що має чудові характеристики як для їзди в межах міста, так і за її межами. Але в даній статті ми більше приділимо увагу не переваг моделі, а недоліків, щоб потенційні покупці могли побачити повну картину технічних можливостей машини.

АКПП Citroen С4

Отже, ремонт Citroen C4 дуже часто пов’язаний із несправностями автоматичної коробки передач. Іноді перестає тримати клапан, іноді відбувається збій всього гідроблоку, а буває і так, що взагалі обриває стрічкове гальмо, в результаті коробку просто клинить. Хоч як б’ються виробники над цією проблемою, а повною мірою вирішити не можуть. Тому нерідко любителі моделі С4 розумно вибирають “механіку”.

Електричний підігрів сидінь

Іноді відвідати автосервіс Citroen C4 в СПб потрібно через виходу з ладу системи електробогріву сидінь. Найбільший «бум» цієї проблеми припав на 2008 рік. Тим не менш, не часто, але іноді цей дефект виникає і в нових моделях. Це відбувається через з’єднані воєдино елементи системи спинки і подушки. Тому коли перетирається хоча б один проводок, перестає працювати вся система.

Інші дрібниці

До інших поломок, внаслідок яких необхідне обслуговування Citroen C4, можна віднести періодичне відключення датчика температури двигуна, часті збої в роботі фароомивача. Та й з генератором переважно через вплив хімії, яку дорожні служби розсипають дорогами, борючись з ожеледицею, роки через три-чотири починаються проблеми.

А так автомобіль, звичайно гарний, дизайнери постаралися на славу. Але однією красою ситий не будеш, тому не забуваємо проводити своєчасне обслуговування Citroen C4, і періодично поглядати на вузли, схильні до слабкостей.

Найчастіші поломки та способи їх усунення:

Заміна пружин та амортизаторів Citroen C4

» Різне » Не гріє пічка на Priora причини

Якщо в автомобілі погано гріє грубка (Priora нас цікавить найбільше в цей момент), то водієві та пасажирам ця ситуація завдає маси незручностей. У літню пору ця проблема неактуальна, тому ніхто особливо не турбується про те, в якому стані знаходиться обігрівач. І тільки з настанням холодів переважна кількість автомобілістів спантеличуються проблемою непрацюючої опалювальної системи.

Можливі причини подачі холодного повітря

Поширеною є ситуація, коли дме холодне повітря з печі Пріори, причина цього може бути не одна. Саме у визначенні несправності і полягає головна проблема. Причин того, що не дме грубка на Priora, може бути кілька:

 • Поломка системи охолодження двигуна – це найпоширеніша проблема. Саме з неї варто починати діагностику. У більшості випадків не включається пічка на Priora саме з цієї причини.
 • Сильно забруднений салонний фільтр, який слід замінити на новий. Цю процедуру варто виконувати кожні півроку, не чекаючи того моменту, коли грубка почне дмухати холодним повітрям.
 • Погано дме пічка на Priora, можливо, через заслінку, яка може перебувати в стані, що заклинив. Вона може відкриватися не повністю, перешкоджаючи таким чином шлях гарячим потокам повітря.
 • А також проблема може полягати в моторедукторі. Потрібно перевірити його на працездатність.
 • Якщо не працює пічка на Priora так, як вам хотілося б, то варто звернути увагу на блок управління.
 • Датчик температури також може негативно впливати на працездатність опалювальної системи. Щоб визначитися з цим моментом, потрібно відключити датчик і подивитися, як поводитиметься обігрівач.

Проводимо комплексну діагностику

Зняти несправний обігрівач із LADA Пріори не так просто. Навіть досвідченим автомобілістам не вдається впоратися із цим завданням швидко. Щоб не робити такий великий об’єм роботи, краще спочатку провести діагностику опалювальної системи. Діяти необхідно так:

 • Прощупуємо канали, через які охолодна рідина надходить до обігрівача. Вони повинні бути теплими при увімкненій печі. Крім цього, при натисканні на магістральні гумові шланги має відчуватися опір. Якщо опір не відчувається, можна говорити про несправність помпи насоса. Цей механізм відповідає за створення тиску потоків рідини, необхідного для нормальної роботи обігрівача.
 • Невеликий секрет, можливо, буде корисний власникам LADA Пріори: пічка дме холодним повітрям тривалий час і прогрівається не так швидко, як хотілося б? Тоді можна спробувати заливати охолодну рідину до нижньої позначки у бачку. В цьому випадку рідина прогріватиметься швидше. Якщо цей спосіб буде вами практикуватися, то потрібно постійно перевіряти рівень теплоносія.
 • Якщо працюючий обігрівач є джерелом шуму, то можна говорити про проблему в підшипнику, що розташовується на електровентиляторі. Ігнорувати цю ситуацію не можна, оскільки надалі може заклинити вентилятор і ремонт набере значно більших масштабів.
 • Не працює грубка? Можливо, проблема ховається в запобіжнику F9 з номіналом 25 А. Його функції полягають у захисті силових електричних ліній обігрівача. Запобіжник, що перегорів, необхідно замінити. Якщо подібна ситуація виникає із завидною постійністю, то необхідно перевіряти всі електричні схеми обігрівача, ізоляцію обмоток на вентиляторі та наявність перевантаження ланцюга живлення.
READ  Заміна ременя ГРМ на Geely мк крос

Відсутність обігріву на неодружених оборотах

Це питання не дарма винесено на окремий розгляд, оскільки хвилює він багатьох автомобілістів і вирішення проблеми може бути набагато складнішим, ніж очікується. Отже, у вас Priora, не гріє грубка на неодружених оборотах, хоча при русі автомобіля салон опалюється в нормальному режимі. Тут також можна виявити кілька можливих причин:

 • Недостатній рівень охолодної рідини.
 • Протікання, які призводять до зниження рівня тосолу.
 • Наявність повітряної пробки у системі.

Якщо перші дві проблеми можна легко діагностувати і усунути, то з повітряною пробкою куди складніше. Якщо ви виключили перші дві причини і все одно не гріє грубка Пріори на неодружених оборотах, необхідно усунути повітряний затор. Діяти необхідно так:

 • Демонтуємо екран із двигуна.
 • Хомут опускаємо, після чого необхідно зняти трубку підігріву дросельного вузла. З двох вибираємо будь-яку.
 • На розширювальному бачку відкручуємо кришку. На горловині розміщуємо чисту ганчірку і починаємо дмухати в розширювальний бачок. Подача повітря повинна здійснюватися до тих пір, поки з трубки, яка була попередньо знята, не почне виливатися рідина, що охолоджує.
 • Негайно одягаємо на штуцер трубку та ретельно затягуємо хомут.
 • Встановлюємо екран.

Якщо варіант з продуванням бачка вам не підходить, можна піти іншим шляхом. Прогріваємо двигун, щоб тиск в опалювальній системі підвищився. Через деякий час глушимо автомобіль і знімаємо шланг з обігріву дросельного вузла. В цьому випадку пробку з бачка знімати не потрібно. Внаслідок високого тиску через трубку витіснятиметься охолодна рідина. Залишається помістити трубку на штуцер і затягнути хомут.

Тепер не повинна доставляти складнощів печка Priora, несправності як усувати, ви знаєте, а також проводити діагностику та виявляти джерело проблем. Нехай обігрівач на вашому автомобілі завжди буде включатися, працювати справно та дарувати Comfort незалежно від погоди за вікном.

Чому погано гріє піч LADA Priora і що робити

Щоб пічка працювала без збоїв у повному режимі, необхідно, щоб усі його запчастини були у справному стані. Пристрій цього автомобіля багато в чому схожий на автомобіль ВАЗ десятого випуску, і, звичайно, це стосується системи опалення. Принцип роботи печі в автомобілі той же, внесені лише деякі зміни. Тому і проблеми з опалювальною системою в цьому автомобілі залишилися колишніми, немає тепла, а дме прохолодне повітря.

Складається пічка з безпосереднього радіатора, спеціального пристрою для регулювання руху рідини, патрубків, повітряних заслін, повітроводу та вентилятора. Якщо всі його запчастини будуть у працездатному стані, без пошкоджень, то пічка справно працюватиме.

Ремонт

Після проведеної діагностики та виявлення причини поломки можна приступати до ремонту або заміни несправного вузла.

При ремонті електричної частини важливо бути дуже акуратним, щоб не замкнути проводку. Краще відключити живлення на акумуляторі, щоб не пошкодити електронні вузли.

 • Проблеми, пов’язані з обдуванням, можна усунути шляхом очищення та змащення електродвигуна. Але перш ніж демонтувати вентилятор, потрібно перевірити, чи приходить харчування на «» дріт, оскільки несправним може виявитися блок керування піччю.
 • Якщо обдування здійснюється тільки на останньому положенні регулятора швидкості обертання, значить необхідно шукати проблему в реостаті, так як останнє положення обдува йде безпосередньо до електродвигуна, минаючи опір. Реостат має свій запобіжник, спочатку можна перевірити його. Перевірити його можна, тільки знявши опір.
 • Якщо проблеми, пов’язані з заслінками, краником керування піччю, необхідно демонтувати моторедуктори непрацюючих заслін і провести діагностику, після чого або зробити ремонт, або заміну.

При виході з ладу механічного вузла необхідно проаналізувати ступінь серйозності поломки і вирішити: або робити заміну, або звернутися на станцію технічного обслуговування.

 • Основною причиною поганого обігріву в Citroen С4 може бути повітря в системі охолодження. Повітряний затор утворюється через порушення герметичності. Усунути причину можна тільки після усунення протікання, після чого:
 • долити ОЖ рівня;
 • прогріти двигун до включення вентилятора;
 • підняти обороти колінчастого валу до 1,5 – 2 тис.;
 • продавлювати гумові патрубки по всій довжині до того моменту, коли в розширювальному бачку перестануть утворюватися бульбашки повітря.
 • Якщо проведена діагностика виявила несправність термостата, його необхідно замінити, оскільки дана поломка передбачає тільки заміну, цей вузол неремонтопридатний.
 • Якщо несправним виявився кран грубки, потрібно провести перевірку на знятому краніку. Потрібно перевірити, яка його частина не працює (електрична чи механічна). Після перевірки приймаємо рішення про заміну або ремонт, після чого збираємо та перевіряємо.
 • Якщо при діагностиці виявлено, що патрубки теплі до обігрівача, а після нього холодні, то забитий радіатор. Радіатор може бути забитий як зовні, так і всередині. Для очищення його необхідно зняти та промити. Якщо немає видимих ​​пошкоджень, то заміна не буде потрібна.
 • Заслінки також мають у своєму складі механічну та електричну частини. Якщо при включенні заслінок чути клацання, а змін потоку не відбувається, то поломка полягає в механічній частині. Для ремонту заслінки потрібно її зняти і полагодити, при неможливості її змінюють.

В основному поломки, пов’язані з піччю, виникають у холодну пору року, тому важливо підготувати обігрівач до зими ще в теплу пору року, оскільки для розбирання пластмасових засувок салону потрібно тепло, інакше вони починають ламатися. Усі вище викладені поради допоможуть знайти несправність і приступити до ремонту до виходу з ладу всієї системи опалення (на ранніх стадіях), що значно легше, ніж запущені стадії поломки, коли необхідно змінювати весь вузол.

Діагностика

 • Працює лише на останньому положенні регулювання швидкості обертання електродвигуна.
 • При роботі чути сторонні звуки.
 • Дує, але дуже слабко.

Citroen C4 не працює пічка живе своїм життям моторчик пічки ремонт блоку запобіжників BSI

Після перевірки роботи електродвигуна у всіх положеннях можна розпочати подальшу діагностику.

 • Насамперед необхідно перевірити запобіжник електродвигуна, він знаходиться в загальному блоці запобіжників, під капотом.
 • Якщо він перегорів, необхідно знайти коротке замикання, воно може бути як у електропроводці, так і в самому електродвигуні. Якщо КЗ не знайдено, потрібно поставити справний запобіжник та спробувати запустити електромотор.
 • Далі, включаємо перше положення печі та перевіряємо, де зникає напруга. Починаємо з блоку управління обігрівачем, далі рухаємося до реостата і потім до мотора.
 • Якщо обігрівач працює тільки в останньому положенні регулятора швидкості обертання, то потрібно замінити або провести ремонт реостату, який знаходиться з пасажирського боку в районі речового ящика.

Після виявлення несправного елемента його необхідно демонтувати та провести заміну чи ремонт.

Не працює вентилятор пічки Citroen с4 пікассо

Будь-який водій повинен бути готовим до періодичних поломок, що трапляються з автомобілем. Особливо неприємно буває, коли з ладу виходить грубка, що обігріває салон у зимовий час. Розглянемо, як вирішити проблему, якщо у Citroen С4 перестав працювати обігрівач. Для успішного ремонту необхідно провести детальний аналіз несправності. Будь-яка заміна має бути обґрунтована. Не варто бездумно міняти всі деталі поспіль, сподіваючись, що це допоможе. Краще витратити більше часу на діагностику, ніж міняти справні елементи. Для кращого розуміння проблеми необхідно знати пристрій системи опалення салону.

НЕ ПРАЦЮЄ ПІЧКА НА Citroen Peugeot 807

Ремонт пічки Ремонт пічки Citroen Берлінго – один із напрямків діяльності техцентру Двигун Комтранс. Ford Ka Поки що чорний піджачок Вентилятор пічки працює лише на 4-ій швидкості. Не працює вентилятор пічки на авто?. Тривалість:

Ремонт закінчено. Зібрали все на свої місця. Peugeot 807

Ремонт, обслуговування вентилятора пічки Peugeot. Всього-то діл))).

Радіатор пічки Peugeot 806 частина 2 так надійніший

Не працює пічка Peugeot/Citroen? Є рішення. Коротко, у справі.

Ремонт вентилятора Peugeot, Citroen (PSA Peugeot Citroen) з електронним блоком управління (ЕБУ) з по рік Якщо не працює кондей або клімат на Peugeot. потрібно перевірити блок керування вентилятора радіатора.І при. Peugeot Partner Origin рік, 1,6. VF3GCKFWCAX Хлопців хто допоможе зі схемою підключення вентилятора печі? Машина без кондиціонера. Пропав постійний плюс на вентиляторі. По дроту відстежити не вдається, йде за панель без повного сіяння торпеди.

Про несправності пічки на Peugeot і Citroen c5 не писав лише лінивий. Тим не менш, ми коротко розповімо про це ще раз, оскільки це явище масове. Якщо у вашому Peugeot не працює пічка, приїжджайте, ми визначимо причину та полагодимо ваш обігрівач. Додати коментар Скасувати відповідь.

Ремонт

Після проведеної діагностики та виявлення причини поломки можна приступати до ремонту або заміни несправного вузла.

При ремонті електричної частини важливо бути дуже акуратним, щоб не замкнути проводку. Краще відключити живлення на акумуляторі, щоб не пошкодити електронні вузли.

 • Проблеми, пов’язані з обдуванням, можна усунути шляхом очищення та змащення електродвигуна. Але перш ніж демонтувати вентилятор, потрібно перевірити, чи приходить харчування на «» дріт, оскільки несправним може виявитися блок керування піччю.
 • Якщо обдування здійснюється тільки на останньому положенні регулятора швидкості обертання, значить необхідно шукати проблему в реостаті, так як останнє положення обдува йде безпосередньо до електродвигуна, минаючи опір. Реостат має свій запобіжник, спочатку можна перевірити його. Перевірити його можна, тільки знявши опір.
 • Якщо проблеми, пов’язані з заслінками, краником керування піччю, необхідно демонтувати моторедуктори непрацюючих заслін і провести діагностику, після чого або зробити ремонт, або заміну.

При виході з ладу механічного вузла необхідно проаналізувати ступінь серйозності поломки і вирішити: або робити заміну, або звернутися на станцію технічного обслуговування.

 • Основною причиною поганого обігріву в Citroen С4 може бути повітря в системі охолодження. Повітряний затор утворюється через порушення герметичності. Усунути причину можна тільки після усунення протікання, після чого:
 • долити ОЖ рівня;
 • прогріти двигун до включення вентилятора;
 • підняти обороти колінчастого валу до 1,5 – 2 тис.;
 • продавлювати гумові патрубки по всій довжині до того моменту, коли в розширювальному бачку перестануть утворюватися бульбашки повітря.
 • Якщо проведена діагностика виявила несправність термостата, його необхідно замінити, оскільки дана поломка передбачає тільки заміну, цей вузол неремонтопридатний.
 • Якщо несправним виявився кран грубки, потрібно провести перевірку на знятому краніку. Потрібно перевірити, яка його частина не працює (електрична чи механічна). Після перевірки приймаємо рішення про заміну або ремонт, після чого збираємо та перевіряємо.
 • Якщо при діагностиці виявлено, що патрубки теплі до обігрівача, а після нього холодні, то забитий радіатор. Радіатор може бути забитий як зовні, так і всередині. Для очищення його необхідно зняти та промити. Якщо немає видимих ​​пошкоджень, то заміна не буде потрібна.
 • Заслінки також мають у своєму складі механічну та електричну частини. Якщо при включенні заслінок чути клацання, а змін потоку не відбувається, то поломка полягає в механічній частині. Для ремонту заслінки потрібно її зняти і полагодити, при неможливості її змінюють.
READ  Як поміняти свічки на priora 16 клапанів

В основному поломки, пов’язані з піччю, виникають у холодну пору року, тому важливо підготувати обігрівач до зими ще в теплу пору року, оскільки для розбирання пластмасових засувок салону потрібно тепло, інакше вони починають ламатися. Усі вище викладені поради допоможуть знайти несправність і приступити до ремонту до виходу з ладу всієї системи опалення (на ранніх стадіях), що значно легше, ніж запущені стадії поломки, коли необхідно змінювати весь вузол.

ПІЧКА НА Citroen С4

Не працює вентилятор пічки Citroen ксара. Заміна ГРМ на Citroen Ксара Пікассо — Тривалість: Box N8 6 перегляду. Мотор вентилятора обігрівача салону С 4. ремонт пічки Citroen С5 Пікассо не працює вентилятор Citroen С5 заміна.

Заміна прокладок радіатора печі (Citroen С4,2005 г.,купе)

Заміна радіатора обігрівача швидка Citroen С4.

Обігрівач салону Citroen C4. The heater matrix Citroen

Погано гріє грубка. причини чому печка дме холодним повітрям, промивання печі кислотою

#OffGearChannel#Citroen Не працює піч Citroen C4

Обігрівач салону Citroen C 4. The heater matrix Citroen. Як поміняти Радіатора пічки на Citroen c 4 Мотор вентилятора обігрівача салону С 4. Не працює вентилятор пічки Peugeot Citroen. Схема управління вентилятором салону на Citroen xsara року. Піч у нас починає працювати не відразу, а коли двиг. прогріється ґрунтовно, за моїми відчуттями град. до Сніг тоді пояснити те, що при тривалій роботі печі на мах температурі, і подальшим переведенням регулятора на холод, повітря.

8/12/ Ремонт пічки на Citroen С4. Особливо неприємно буває, коли з ладу виходить грубка, що обігріває салон у зимовий час. Розглянемо, як вирішити проблему, якщо Citroen С4 перестав працювати 5/5(1). Ремонт пічки на Citroen С4 Будь-який водій повинен бути готовим до періодичних поломок, що трапляються з автомобілем. Особливо неприємно буває, коли з ладу виходить грубка, що обігріває салон у зимовий час.

У продажі пічки салону Citroen С4. База автозапчастин для легкових та вантажних авто Citroen C4. Тюнінг, заміна, ціна на обігрівач салону. У вас двигун недогрівається, температура охолоджуючої рідини не вище 80 градусів при нормі.

ЧОМУ НЕ ПРАЦЮЄ ПІЧКА НА Peugeot 407 та Citroen C5

Виконано деталь у найкращих традиціях радянського автопрому. При настанні холодів пластмаса заслінок твердне і стає крихкою. Якщо ввечері, залишаючи автомобіль, ви залишили клімат-контроль увімкненим, то вранці, коли ви заводите машину, клімат-контроль починає виставляти заслінки в робоче положення. Не встигнувши прогрітися і розм’якшитися, осі заслінок ламаються, не витримуючи зусилля сервомоторчика. Рекомендації щодо збереження заслінок пічки Peugeot 407 та Citroen C5 ви можете отримати, переглянувши наш невеликий відеоролик, розміщений вище.

Якщо вісь заслінки ламається біля моторчика, то тепле повітря перестає йти зовсім. Якщо вона ламається посередині, без тепла залишається пасажир.

Щоб усунути несправність, на жаль, доводиться знімати торпеду і міняти заслінки на нові. Ця операція займає півтора-два робочі дні і відносно недешево коштує. Благо, тепер хоч заслінки поставляються окремо у вигляді ремкомплекту. (Ще недавно дилери пропонували купити весь блок грубки тисяч за 50. Мало хто на це наважувався у хід йшли вмілі руки, клей, бандажі, хомути). Осі ремонтних заслін уже посилені. Виробники врахували свою помилку.

Є ще один варіант недорогий, але тимчасовий. На нього йдуть, коли зайвих грошей нема, а їздити треба і на вулиці зима. У цьому випадку зламану заслінку можна зафіксувати в потрібному положенні, від’єднавши від сервомоторчика електричну фішку. У машині буде тепло, але навесні операцію доведеться повторювати у зворотному напрямку.

Насамперед тому, що ми не обманюємо, не розводимо, робимо тільки те, що необхідно. За бажання господаря машини, діагностика, наприклад, ходовий, відбувається в його присутності, можна попросити слюсаря показати, що саме несправно і побачити хворе місце на власні очі.

працює, пічка, citroen

Ремонт пічки на Citroen С4

Будь-який водій повинен бути готовим до періодичних поломок, що трапляються з автомобілем. Особливо неприємно буває, коли з ладу виходить грубка, що обігріває салон у зимовий час. Розглянемо, як вирішити проблему, якщо у Citroen С4 перестав працювати обігрівач. Для успішного ремонту необхідно провести детальний аналіз несправності. Будь-яка заміна має бути обґрунтована. Не варто бездумно міняти всі деталі поспіль, сподіваючись, що це допоможе. Краще витратити більше часу на діагностику, ніж міняти справні елементи. Для кращого розуміння проблеми необхідно знати пристрій системи опалення салону.

Citroen С5 Не Працює Вентилятор Пічки

сторінка » Citroen С5 Не Працює Вентилятор Пічки 11.06.2018 Не працює вентилятор пічки на

Для економії часу та коштів перед будь-яким ремонтом потрібно перевіряти причини несправності, а потім прийматися усувати їх. Клуб Любителів Citroen: Не відкривай вікна та вентилятор пічки (не працює вентилятор. ЦЕ ЦІКАВО: Ford Focus 2 заміна передніх стійок Адже причиною, за якою не

працює електромотор, можливо відсутність електрики на гідному дроті, і заміною тут проблему не вирішити. Для виявлення причини необхідно зробити детальну діагностику всіх вузлів, після чого приступити до заміни або ремонту вузла, що вийшов з ладу.

Розберемо далі, як зняти вентилятор пічки Citroen С5 і зробити діагностику і при необхідності ремонт або заміну.

Citroen ? Є рішення. Виявляється не працює вентилятор. вентилятора пічки(( Citroen ) автоклуб. Коротко, у справі

не реагує, запобіжник цілий, що може бути? Відповідь у цьому відео. Пропозиції.

Ремонт

ремонт блоку управління вентилятора печі Після виявлення несправного елемента його необхідно демонтувати та провести заміну або ремонт.

Citroen с4 не гріє грубка. Не гріє печка. С4, 2004 2011

З настанням холодів отримав проблему грубка стала погано гріти. Точніше дивно.

У русі дме нормально, на ХХ за хвилину починає йти реально холодне (забортне явно повітря).

Мабуть, поки що було.4 на вулиці не помічав, а тут.16 І ось воно, приїхали.

Не працює пічка на Сітроєні С4

При цьому, що найдивніше, на задні димарі надходить мало того, що гаряче повітря, так там ще дме теплим, коли з передніх дефлекторів уже дубак.

Що вдалося з’ясувати експериментальним шляхом:

Термостат робітник, перевірявся на дотик по шлангах та радіатору, а також лексією нагрівання йде до 93 градусів, далі спрацьовує вентилятор, температура падає до 80 з чимось, і знову нагрівання. Верхній шланг з термостату не гріється доки не відкриється термостат, все шляхом. Сам двигун прогрівається та охолоджується нормально, і не перегрівається.

Рідини в розширювальному бачку по ризику min, практично не йде (за рік долив один раз із півсклянки, дрібниця).

Якщо машину поставити мордою на гірку і прогазуватися до відсічення грубка починає дмухати як треба, і далі на ХХ все в ажурі. Однак якщо з’їхати з гірки і поїздити, спочатку все добре, грубка смажить, але через півгодини максимум починається знову 25 на хх морозюка замість тепла.

При збільшенні оборотів шланги на грубку відчутно гарячіше стають (нижній більш гарячий, верхній менше).

Про всяк випадок скажу, що після запуску теплішає нижній шланг. що йде з радіатора в корпус термостата, на ньому ж стоїть розподільник у розширювальний бачок і на теплообмінник автомата. Чому так, не знаю, і впливає на що теж невідомо.

Зрозуміло все дуже схоже на повітряний затор у печі. Але тут така засідка клапан для стравлювання повітря із системи на шлангу з пічки я відкручував з нього повітря не йде, одразу охолоджуйка ллється. Що на хх, що на високих оборотах. Тобто повітря в печі начебто і ні.

На сервісі (теж дивилися рівень у бачку, шланги, крутили клапан) також припустили, як варіант, напівживу помпу. Наприклад прослизає крильчатка на осі, але самі ж зізналися що це дуже малоймовірно, бо в практиці на EW10A з таким жодного разу не стикалися, і майже напевно були б проблеми з перегрівом, а рідина по великому колу циркулює нормально, нижній шланг швидко прогрівається після відкриття термостата.

Ось сиджу і не знаю, що ще зробити, щоб отримати теплий салон.

У кого які ідеї? Мозковий Sturm вітається

Citroen С4 НЕ ПРАЦЮЄ ПІЧКА

У результаті грубка почала працювати як раніше, тобто була пробка. Зробили зі знайомим виміри, на ходу розігрівається до. зупиняєшся починає остигати при включеній печі. грубку вимикаєш.

Обігрівач салону Citroen C4. The heater matrix Citroen

#OffGearChannel#Citroen Не працює піч Citroen C4

Не гріє грубка, що робити основні причини. Просто про складне

Як поміняти Радіатора пічки на Citroen c4 2013

#OffGearChannel#citroen Не працює піч Citroen C4

Не працює пічка Citroen з 4. Показів: Дата виходу: року. Відповідь автовласника на ім’я Рашад: Габарити, довжина (влазить 6 велосипедів зі знятими передніми колесами або 4 без розбору). Їздили до Литви вчотирьох, 4 велосипеди, niva-rusalyans.jw.org uk Не працює пічка Peugeot/ Citroen? Є рішення. Коротко, у справі. Обігрівач салону Citroen C 4. The heater matrix Citroen. Citroen Ксара, Пікассо не працює вентилятор пічки. Цікавий ремонт. Мотор вентилятора обігрівача салону С 4.

8/12/ При несправності обігрівача потрібно зрозуміти, який саме з елементів працює не у встановленому режимі. Ремонтуємо пічку в автомобілі Citroen С4 своїми руками.5/5(1). Ремонт пічки на Citroen С4 Будь-який водій повинен бути готовим до періодичних поломок, що трапляються з автомобілем. Особливо неприємно буває, коли з ладу виходить грубка, що обігріває салон у зимовий час.

Відгук власника Citroen C4 (2nd generation). Вітаю всіх хорошого дня. Сталося лихо з біди не працює грубка! Всім дорогий день! Ситуація така, з ранку завів машину, вентилятор пічки запрацював у штатному режимі, після зупинки на 5хв.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS