Mazda CX 5 заміна олії

Як зробити правильний вибір

Унікальна технологія Скайактив вимагає використання паливно-мастильних матеріалів високої якості. Щоб не помилитися з вибором і точно розуміти, яке масло лити в Mazda CX-5, необхідно звернутися до технічної документації на автомобіль. Найчастіше в мотор кросовера заливають марки 0W-20 та 5W-30, т. до. вони найбільше підходять для силової установки SKYACTIV та сумісні з усіма режимами їзди. Використання аналогових ПММ також допускається, але при цьому виробник знімає з себе відповідальність за працездатність силової установки та всіх основних вузлів.

Перед тим, як визначитися, яку олію заливати в Mazda CX-5, варто звернути увагу на маркування. На етикетці вказують:

Цей показник інформує про рівень зносостійкості силового агрегату та рівень тертя. SAE поділяється на 3 підкласи – зимовий, літній та всесезонний.

Для японських, корейських та американських автомобільних брендів рекомендують специфікацію API SN.

При покупці товару важливо дивитися на дату виготовлення, щоб не купити продукцію з відповідними термінами. За нормальних умов ПММ зберігаються без втрати своїх властивостей до 3 років.

Заміна олії АКПП Mazda CX 5 у Балашихі

Автоматична коробка передач – один із найскладніших і найдорожчих вузлів автомобіля. Щоб коробка-автомат у Mazda CX 5 функціонувала нормально і служила довго, потрібно регулярно проводити її технічне обслуговування та міняти масло, яке є важливим компонентом АКПП.

mazda, олії

Масло в коробці передач використовується не тільки як мастильний матеріал для рухомих елементів, але і як робоче тіло для гідравлічної системи управління та гідротрансформатора. Крім того, воно відводить надлишки тепла від деталей, що нагріваються, тому нормальна робота АКПП без нього неможлива.

Як поміняти олію Mazda CX5

Згодом олія втрачає свої властивості. Це несприятливо відбивається на керованості автомобіля та прискорює знос окремих елементів трансмісії. Своєчасна заміна мастила полегшує перемикання передач КПП Mazda CX 5 і значно продовжує термін експлуатації коробки.

Як перевірити рівень олії щупом

Процедура перевірки об’єму масла в двигуні Mazda CX-5 повинна проводитись регулярно. Це простий процес, що не вимагає особливих умінь, тому з ним впорається навіть новачок. Заміряти рівень рідини потрібно за допомогою спеціального металевого щупа. Якщо він знизився до позначки «min», варто зробити доливання.

Заміна олії Mazda cx-5

Крім кількості мастила, важливо дивитися і на її зовнішній вигляд. Вона повинна бути:

При виявленні відхилення, хоча б по одному з перерахованих пунктів, необхідна повна та термінова заміна ПММ. Самостійно провести таку процедуру не складе труднощів, а якщо подібна маніпуляція для вас у новинку, краще ввести в інтернеті пошуковий запит «заміна олії Mazda CX-5 своїми руками», де досвідчені водії докладно покажуть і розкажуть, як все зробити правильно. Повна заміна змащувальних речовин проводиться після очищення двигуна від залишків старого мастила та промивання двигуна від сторонніх вкраплень.

Часто недосвідчені автомобілісти запитують: «Скільки масла в двигуні Mazda CX-5?» Кількість рідини розраховується з урахуванням об’єму двигуна, який, залежно від комплектації, може бути 2,0 л. та 2,5 л. Для меншого двигуна заливають 4,2 л. олії, а для більшого – 4,5 л.

Заміна олії в АКПП Mazda CX 5

Перелопатил багато інформації, порадився з сервісменами з приводу необхідності заміни масла в АКПП і дійшов висновку: 1. якщо авто куплено новим і ви точно впевнені в реальному пробігу авто, то краще робити повне промивання АКПП і заливати свіже масло КОЖЕН раз при пробігу 50.60 тис км.2 — якщо авто куплено з рук і РЕАЛЬНИЙ пробіг невідомий, то краще робити ЧАСТИНУ зміну масла, інакше відкладення старі можуть забити канали в коробці.3. взагалі нічого не міняти і їздити доки не з’являться симптоми, після чого швидко продавати авто та шукати нове. Тому що лікувати вже зазвичай марно і витратно і недоцільно.Ну і втім, вирішив робити за пунктом 1 оскільки пробіг становить на сьогодні 52 тис км

Поїхав у клубний сервіс www.mazda-sto.jw.org uk де і виконані всі роботи з промивання АКПП заміни фільтра та повної заміни масла.

Олія була темно зелена і брудна (природно). Заливали доки не полилося блакитного кольору масло зі шланга. Стружки на магніті було небагато і вся дрібна.пішло на промивання 18 літрів масла АТФ Mazda FZПередачі стали м’якше включатися. В іншому без змін масло Мазда ATФ FZ 1 л 8300-77-246. 18 л. 830 1 літільтр АКПП М6 GJ/CX-5 FZ01-21-500. 1 шт. 2100 рубпромивка АКПП WINNS W64 шт чорний 5910 1126633. 1 шт. 400 рубочиститель спецмастила 7102-136228. 1 шт. 250

Повна заміна олії в АКПП із заміною фільтра. 3500

Щоб не виникало питань навіщо ж промивати АКПП, коли можна просто злити старе і залити нове масло… читаємо і дивимося далі

READ  Заміна олії МКПП Kia RIO 3

Включаємо установку та спостерігаємо за тим, що відбувається.Що робить установка: якщо спочатку масло просто циркулювало через установку, то після включення, установка розриває цю циркуляцію і починає зливати масло, що надходить з коробки, в спеціальну каністру, з іншого боку з ємності з новим маслом, рівно з таким же тиском як зливається старе масло, коробку подається нове масло.

Таким чином, з одного боку зливаємо старе масло і одночасно з іншого заливаємо нове, при цьому рівень або кількість масла в АКПП залишається постійними коробка навіть не розуміє, що в даний момент міняється масло.У процесі заміни візуально контролюємо колір масла, що випливає з коробки, наше завдання отримати ось такий результат. Причому щоб повністю промити АКПП від старої олії та залити до рівня в коробку, потрібно в середньому від ! 10 до 20 літрів нової олії, залежно від стану старої олії, зносу, пробігу тощо.

в результаті промивання зі зворотного шланга витікає нормальна олія блакитного кольору

Заміна оливи у двигуні Mazda CX 5

Щоб поміняти масло в двигуні Mazda CX-5 більшість власників відправляються в сервіс до офіціалів, але якщо є бажання полежати під тачкою у вільний час, то можна зробити заміну олії на Mazda CX-5 і своїми руками. Для цього знадобиться пара ключів, естакада та витратні матеріали.

Купуємо моторне масло MAZDA Original oil Ultra 5W30) каністру 5 л. (в двигун заливаємо близько 4,5 літрів) та масляний фільтр PE0114302A (оригінал), а також незабутнє прикупити ущільнювальну шайбу зливної пробки М12 (кат ном. 995641400).

Спочатку з заводу в двигун Мазди, заливається масло з в’язкістю 0W-20, тому при черговій заміні виробник рекомендує лити або оригінальне 0W-20 (SN), або 5W-30 (SM).

Періодичність заміни олії по мануалу – кожні 15 тис. км., Проте, як показує практика, краще поміняти на 10 тис.

Особливо дбайливі водії, що люблять своє авто, практикують заміну вже через 7,5 тис.

Щоб поміняти масло, потрібно прогріти двигун, потім встановити авто на естакаду або оглядову яму, відкрити капот і відкрутити кришку заливної горловини для швидкого зливу старої олії.

Якщо у вас стоїть штатний захист двигуна, то щоб дістатися до зливної пробки та масляного фільтра, потрібно зняти лючок. Для викручування фільтра потрібен знімач масляних фільтрів, а для викручування зливної пробки шестигранник.

Масло в двигун Mazda CX-5, критерії підбору та ТОП-5 масел

Перед тим як зливати відпрацювання, підставляємо порожню тару і чекаємо хвилин 15, поки стече старе масло (в даному випадку захист картера знімався для зручнішого доступу).

Тим часом можна розпакувати новий масляний фільтр (беремо оригінал), змастити гумове кільце ущільнювача свіжою олією. А на болт зливного отвору встановити нову шайбу ущільнювача (вони одноразові і обов’язково змінюються при кожному відкручуванні, тому можна купувати або одне кільце, або ж цілий комплект).

Олія та фільтр для заміни. В даному випадку всі розхідники, за рекомендацією виробника, оригінальні.

В’язкість олії краще підбирати виходячи з кліматичних умов та загальних рекомендацій автовиробника.

Після того як масло втекло, закручуємо зливний отвір, вкручуємо новий масляний фільтр і переходимо до підкапотних робіт. Для того, щоб було зручніше заливати олію, можна зняти декоративний пластиковий захист. Беремо каністру з олією та акуратно заливаємо в горловину. Потрібно залити близько 4,5 літрів.

Потім закручуємо кришку горловини, за хвилину витягуємо масляний щуп і дивимося на рівень масла в двигуні Mazda CX-5 (має бути на максимальній позначці). Потім, прогрів двигун, заміряємо рівень контрольний раз (має бути посередині між макс. та мін.)

Заміна оливи у двигуні Mazda CX-5

Для безвідмовної роботи силової установки та захисту основних вузлів двигуна необхідно стежити за рівнем паливно-мастильних матеріалів та своєчасно заливати змащувальну речовину. Ця процедура не вимагає особливих навичок, тому навіть новачок зможе виконати її самостійно. У цій статті ми розповімо про види машинних масел, періодичність заміни та способи перевірки рівня рідини.

Заміна олії в коробці передач Mazda CX 5

На сьогоднішній день ремонт автомобіля власними руками – процес, який займає нетривалу кількість часу, але значно заощаджує сімейний бюджет. Для того, щоб правильно здійснити заміну тієї чи іншої деталі на транспортному засобі, необхідно озброїтися мінімальною кількістю інструментарію, а також спеціальною покроковою інструкцією, яка доступна у технічному посібнику користувача.

Недостатньо масла в МКПП автомобіля

Заміна масла в МКПП на Mazda CX 5 має відбуватися із завидною регулярністю. кожні три роки. У разі заливання недостатньої кількості олії в систему перемикання передач транспортний засіб:

 • Непередбачено поводиться при русі;
 • Видає нехарактерні звуки, зокрема постукування та поскрипування;
 • Може випускати деякі шари диму із синюватим відтінком.

Власнику автомобіля варто бути гранично уважним до того, яким маслом скористатися для свого автомобіля. При цьому також важливо звертати увагу на такі характеристики:

При виборі олії водієві варто віддавати перевагу перевіреним виробникам і намагатися по можливості використовувати марку мастила, яка спочатку була залита заводом виробником.

Як правильно замінити масло в МКПП на Mazda cx5?

Підготовка до заміни масла в МКПП в Mazda cx5 повинна включати обов’язковий прогрів автомобіля протягом деякого часу. Під прогріванням системи розуміють їзду транспортним засобом приблизно 5-7 кілометрів. Далі автомобілю слід дати охолонути. Відповідно до технічного посібника користувача та правил техніки безпеки – це оптимальний спосіб підготувати автомобіль Mazda до заміни трансмісійної рідини.

Здійснювати заміну олії для Mazda cx5 необхідно за допомогою наступних інструментів:

 • Рушник та рукавички для захисту шкіри рук;
 • Ємність для зливу старого відпрацьованого продукту із системи;
 • Рідина для промивання системи під час використання методу повної заміни трансмісійної рідини;
 • Нове мастило обраної категорії та торгової марки;
 • Універсальний набір викруток;
 • Викрутка шестигранник та зірочка.
READ  Заміна ременя генератора Mazda 3

Здійснити покупку даних підручних засобів можна на автомобільному ринку або в будь-якому магазині комплектуючих запчастин.

Часткова заміна олії в механічній коробці передач

Часткова заміна олії в МКПП Mazda cx5 своїми руками має на увазі під собою долив трансмісійної рідини в систему. При цьому промивання не здійснюється.

Часткова заміна трансмісійної рідини на Mazda включає наступні етапи:

 • Відкручування болтів системи за допомогою шестигранної викрутки;
 • Злив відпрацювання в спеціальну ємність, заздалегідь при цьому підготовлену (злив здійснюється тільки якщо мастило вже не придатне до використання);
 • Долив нового масла за допомогою спеціальної вирви або заздалегідь підготовленого для цих цілей шприца;
 • Закручування пробки згідно з технічним посібником користувача.

Слід зазначити, що метод часткової заміни мастила — найпоширеніша практика для водіїв, які здійснюють заміну трансмісійної рідини на власні руки. Для повної заміни масла в МКПП у Mazda cx5 необхідно звернутися на станцію технічного обслуговування автомобілів.

Повна заміна олії в МКПП

Інструкція заміни масла в МКПП на Mazda cx5 містить наступні етапи:

 • Відкручування болтів системи за допомогою спеціальної викрутки шестигранника;
 • Злив старого продукту у спеціальну ємність;
 • Здійснення промивання системи за допомогою спеціальної рідини. Для цього засіб для промивання заливається в коробку передач, заводиться двигун і протягом декількох хвилин по черзі перемикаються швидкісні режими, після чого розчин зливається;
 • Вилучення піддону та видалення металевої стружки та непотрібних елементів;
 • Заливка нового змащення обраної торгової марки та категорії;
 • Закручування болтів системи.

Після того, як буде здійснено заливання нової трансмісійної рідини в систему, необхідно протестувати автомобіль згідно з технічним посібником користувача. Для цих цілей слід прогнати транспортний засіб протягом півгодини. Після цього дати двигуну CX охолонути і при необхідності долити недостатню кількість мастила в систему. Для вимірювання кількості олії необхідно використовувати спеціальний універсальний щуп із персональними відмітками.

Кожен власник повинен регулярно проходити технічний огляд транспортного засобу та по можливості здійснювати ремонт тих чи інших запчастин. Це дозволить не тільки утримувати автомобіль у хорошому стані, а й заощадить кошти надалі.

Дивно, Neste Hypoidi S 75w-90 GL-5 є артикули 200911 та 200952. Назви та в’язкість однакові

А ви шайби зливних болтів ставили нові? Вони ж у чотирьох точках однакові?

Нові ставив, вони однакові Арт. 9956-41-800 ціна 25р/штОсь тут детальніше розписав www.drive2.ru/l/486702396521578594/

75W-90 після 80W-90! Читав сальники можуть потекти. Як у вас? Я дуже хочу поміняти 80W-90 на Neste Hypoidi S. Що скажете? Варто переживати?

Точно вже не пам’ятаю… але на oil-club є про несприятливий вплив на гумки (сальники) естерами в синтетиці… коротше багато фантазії… Ви мені краще скажіть, як масло на практиці, як сальники? Зараз у мене в роздаванні тоталь 80W-90, коли заливали в ОД, був далекий від понять в’язкість, мінералка, синтетика Заливали через зношування всіх підшипників Тепер переживаю, що в роздаванні мінералка, сам живу на півночі.

Я тільки недавно залив його і поки все ок, але об’єктивні висновки все ж таки рано робити (кілометраж на ньому занадто маленький та й морозів не було ще).Вибрав його так само, як і Ви, завдяки оіл-клабу. За результатами лабораторних аналізів це одне з кращих масел (якщо не найкраще) для роздаткових коробок і диференціалів у категорії GL-5, і на мій погляд найкраще підходить для CX-5. Сумніваюся, що можуть виникнути будь-які проблеми з цією олією.Наскільки я пам’ятаю, у деяких власників CX-5 виникали проблеми із сальниками на оригінальній олії. Але, все ж таки думаю, що доцільніше запитувати у тих, хто давно вже катає на цьому маслі. Наприклад, на тому ж оіл-клабі деякі шановні люди заливали у свої авто.

Згоден. Там висить питання про олію на cx-5 у роздатку, але ніхто не відповідає. Покатаюсь ще місяць-два на тоталі, потім планую міняти на несті. Дякую Вашій! Прямий мінеральний вантаж відпустив…

Вчора у наших офіціалів запитав на якому пробігу міняти масло в роздаванні, редукторі та яке масло туди лити. Відповідь мене приголомшила. У роздаванні не змінюється, а задній редуктор сухий і там олії просто немає. Якось я засумнівався в компетентності

Я б теж сумнівався у компетентності таких фахівців.Вам можу лише порадити відкрити інструкцію з експлуатації авто, знайти 6-ий розділ, а в ньому планове технічне обслуговування, і не забудьте прочитати виноски #8 і #9

Все б добре, але там знову-таки немає заміни олії в АКПП. Може й роздатка за таким же принципом на весь термін служби. А щодо редуктора — може він мав на увазі муфту

Так ви про роздатку з диференціалом або про АКПП?Про заміну масла в АКПП краще керуватися поняттям виробника АКПП, ніж виробника авто.І не забудьте уточнити, що таке весь термін служби.

Хочу поміняти всі рідини, крім антифризу. А хто виробляє нашу АКПП?

6-ступінчаста АКПП поперечного розташування була розроблена Aisin в пару до унікальних бензинових двигунів SkyAktive Mazda до 2010 року.Було розпочато у 2010-му власне виробництво замість постачання айсинівської TF81-SC.

Коробка FW6A-EL — конкурент ZF 6HP19-21 та конструктивно має багато спільного з коробкою AisinWarner U660E.

Основний тип обслуговування. своєчасна заміна олії та фільтра.

А взагалі Aisin рекомендує міняти масло в АКПП приблизно кожні 40 т.км. ZF, відповідно, кожні 60-80т.км.

READ  Заміна олії в передньому мосту Niva

Ну і насамкінець питання для роздуму: навіщо в необслуговуваній АКПП масляний щуп?

Завдання будь-якого редуктора. зниження частоти обертання ведучого валу за допомогою використання шестерень із зубчастими колесами різних розмірів. Вони служать для зміни швидкостей обертання валів як на зниження, так і підвищення.

Заміна олії Mazda 5

Загалом, Mazda 5 мало чим відрізняється від інших моделей цієї фірми щодо обслуговування. Власникам кросовера Mazda 5 не обов’язково відвідувати станції обслуговування та платити гроші за планову заміну фільтрів та олії. Ця проста операція і її можна виконати вдома своїми руками. Достатньо мати мінімальний набір інструментів, ганчірки та новий витратний матеріал у вигляді відповідного для двигуна масла та фільтра. Якщо робити все за нашою інструкцією, труднощів виникнути не повинно. Якщо ж є питання, можете переглянути відео ролики. Вони допоможуть зрозуміти нюанси та поставити все на свої місця.

Заправні обсяги та вибір олії

Заправний об’єм масла у двигуні складає

4,5 л. Тому якщо брати каністру на 5 літрів має вистачити на невеликий запас і періодичну доливку.

Вимоги до моторної олії Рекомендована марка моторного масла
Моторне масло Європейські країни API SL/SM або ACEA АЗ/А5 10W-40 5W-30 0W-30 Mazda Original Oil 5W-30 Ultra
5W-20
API SL/SM/SN 0W-20 Mazda Original Oil 0W-20 Supra
Усі інші країни, крім європейських API SG/SH/SJ/SL/SM/SN або ILSAC GF-II/ GF-III/GF-IV/GF-V

Заміна олії Mazda CX 7

Власникам кросовера Mazda CX 7 не обов’язково відвідувати станції обслуговування та платити гроші за планову заміну фільтрів та олії. Ця проста операція і її можна виконати вдома своїми руками. Достатньо мати мінімальний набір інструментів, ганчірки та новий витратний матеріал у вигляді відповідного для двигуна масла та фільтра. Якщо робити все за нашою інструкцією, труднощів виникнути не повинно. Якщо ж є питання, можете переглянути відео ролики. Вони допоможуть зрозуміти нюанси та поставити все на свої місця.

Масло для АКПП Mazda CX-5

Mazda CX-5 – компактний кросовер і перша модель Mazda з фірмовим дизайном Kodo та технічною концепцією Skyactiv Technology, яка спрямована на зниження маси та покращення їздових якостей автомобіля. CX-5 є наступником компактної моделі Tribute та кросовера CX-7. У модельному ряду Mazda автомобіль знаходиться між компактнішим CX-3 і флагманським позашляховиком CX-9. Виробництво розпочалося у 2011 році, а з 2016 року випускається CX-5 другого покоління. Автомобіль розташовується в одній ціновій категорії з кросоверами Mitsubishi Outlander, Toyota РАВ4 та Chevrolet Captiva.

Змінюємо масло в АКПП Mazda CX-5: Обслуговуємо коробку передач

Mazda CX5 відрізняється надійністю коробки передач. Як правило, цей елемент виходить з ладу дуже рідко. Якщо з’явилися такі ознаки, як пробуксовка, вібрації та ривки необхідно провести діагностику АКПП.

До появи вищезазначених проблем може призвести відсутність або недостатня кількість олії в коробці передач. Виробник Mazda CX5 дає рекомендації щодо заміни цієї рідини кожні 60 тисяч км за наявності механічної коробки, і через 3-4 роки – при автоматичній коробці передач.

Всі роботи із заміни краще довірити фахівцям, але й самостійно це також можна зробити. Використовувати необхідно рідину Mazda Dexlia Original Oil ATF M-V або MAZDA Original oil Ultra 0W-20 (SN). Часто на сервісних майстернях використовують засіб 5W-30 (SM). У будь-якому випадку витрата рідини для заміни становить у середньому 14 літрів.

Перевірка рівня олії в АКПП

Однією з важливих процедур на авто Mazda CX 5 є перевірка рівня олії в АКПП. Якщо є підозри в тому, що «трансмісійка» вже відпрацювала своє, потрібно перевірити її кількість в агрегаті, заразом звернути увагу на її зовнішній вигляд і запах.

На спеціальному щупі, розташованому під капотом автомобіля Mazda поряд з повітряним фільтром, нанесено 4 ризики. Дві нижні (Cold) показують межі рівня холодної трансмісійної рідини при двигуні, що не працює. Дві верхні позначки (Hot) є обмежувачами для рівня гарячого флюїду, що вимірюють його рівень у працюючому агрегаті.

Перед перевіркою потрібно щуп витерти ганчіркою насухо, потім вставити назад. Витягнувши щуп відразу, перевіряють кількість холодного флюїду. Якщо потрібно порівняти результат із гарячою олією, на машині необхідно проїхати не менше 2-3 км, зупинитися, протерти щуп та встановити його на колишнє місце. Не заглушаючи двигун сісти на сидіння водія і по черзі проклацати всі режими ручкою КПП. Після цієї процедури можна перевірити рівень.

Кількість рідини в обох випадках має бути в межах норми або трохи менше, але не більше. Перелив “трансмісійки” призводить до серйозних поломок АКПП Mazda.

Перевірка обсягу та стану олії

Для профілактики рівня та якості олії не потрібно особливих зусиль. Так, для цього відкриваємо капот, витягуємо мірний щуп з маслозаливного отвору, і дивимося на рівень. Швидше за все, при великому пробігу рівень буде значно нижчим за позначку Min. За відсутності інших відхилень у такому разі варто лише долити потрібну кількість свіжої олії. Але цього буде недостатньо, якщо виявлено такі відхилення:

 • Масло втратило прозорий відтінок, і забарвилося в темно-коричневий колір
 • Масло містить бруд, сажу та металеву стружку, що вказує на механічне зношування
 • Масло смердить горілим

У таких випадках потрібна термінова заміна моторного масла.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS