Table of Contents

Трохи про машину

Серед переваг даної моделі можна відзначити простоту і надійність, що було відзначено багатьма власниками хенду. Однак, незважаючи на позитивну оцінку більшості автолюбителів, машина може абсолютно раптово підвести водія. Проблема виникне, якщо машина на ходу глухне, або автомобіль зовсім перестане заводитися.

Також багато автолюбителів відзначили проблеми роботи двигуна після автозапуску транспортного засобу. Які можуть бути причини можливих поломок і як з ними можна справитися?

Ліземо в мотор

В першу чергу, рекомендується перевірити датчик температури системи охолодження. Саме через неправильні дані електронний блок керування двигуном може порушувати подачу палива і створювати бідну суміш.

Наступне місце, де варто шукати несправність. є форсунки. Саме неповноцінний уприскування палива може привести до того, що двигун буде погано заводитися не тільки на гарячий мотор, а й на холодну. Щоб перевірити елементи необхідно демонтувати їх з автомобіля, а потім перевірити на спеціальному стенді.

Також варто звернути увагу на те, що може бути розрив мембрани регулятора подачі палива. Внаслідок цього бензин потрапляє у впускний колектор, що призводить до збагачення горючої суміші. У свою чергу, переобогащенная суміш важко воспламеніма, а в більшості випадків і зовсім не горить.

машина, заводить, hyundai, solaris

Hyundai Solaris. Не заводился мотор. Причина найдена!!! Хендай Солярис / Киа Рио. Отзыв

Але, для інжекторного мотора це не всі причини. Раніше були розглянуті найпоширеніші, а тепер варто розглянути менш зустрічаються причини. Почнемо з того, що може вийти з ладу зворотний клапан бензонасоса, який буде відкачувати паливо назад і після глушіння мотора до моменту повторного пуску бензину в системі не буде.

Також, вимірювальні прилади та датчики можуть вплинути на повторний гарячий запуск двигуна. Так, вихід з ладу наступних вимірників може утруднити пуск двигуна на гарячу:

 • Датчика положення колінчастого валу. Неправильне вимір положення коленвала привід до того, що дані надходять в електронний блок керування двигуном не достовірні, а відповідно нормальна подача палива в камери згоряння буде порушена.
 • Датчик масової витрати повітря. Якщо даний вимірювач виходить зі строю, то повітря може надходити у великій кількості, що призводить до неправильного співвідношенню повітряно-паливної суміші. У свою чергу. це стає причиною поганого запуску двигуна.
 • Датчик холостого ходу. Цей вимірювач бере участь у пуску і первинної роботі двигуна, а тому вихід його зі ладу ускладнює не тільки пуск силового агрегату, але і його роботу на холостому ходу.

Високовольтні дроти. На инжекторном моторі виявити несправність високовольтних проводів досить важко, оскільки вони побічно відносяться до багатьох несправностей. А ось провести перевірку елементів досить просто. Для проведення діагностичних операцій необхідно демонтувати елементи з транспортного засобу і продзвонити кожен елемент тестером. Опір повинен складати близько 5 Ом.

Ще однією вагомою причиною поганого пуску інжекторного автомобіля стає вихід з ладу програмного забезпечення електронного блоку управління двигуном. Щоб визначити несправність доведеться підключитися безпосередньо до бортового комп’ютера і провести повноцінну діагностику. У разі виявлення несправностей варто усунути їх.

Багато автомобілістів намагаються усунути несправність самостійно. Цього не рекомендується робити, оскільки можна тільки нашкодити. Як показує практика, варто звернутися до професіоналів, які швидко класифікують несправність і усунуть її.

Заміна датчика і термометра

Іноді трапляється таке, що мотор не заводиться з-за відмови датчиків. Зазвичай для екстреного усунення виниклої поломки можна скористатися порадою по зміні місць двох пристроїв, якщо обидва справні.

Однак якщо в якомусь із датчиків виникла поломка, завести автомобіль не вийде. Серед причин, що викликають несправність роботи пристрою, відзначають:

 • Проникнення повітря в зазори між елементами і штуцером.
 • Попадання бруду в трубопровід.
 • Вихід з ладу одного з наявних датчиків.
 • Деформація або розрив проводів, що приводить до збою в усій системі.
READ  Заміна задніх гальмівних колодок на Renault Logan

На фото зображений регулятор холостого ходу на Hyundai Solaris (РХХ).

Поломка датчика в цьому списку вважається основною причиною несправності. В цьому випадку необхідно якомога швидше замінити даний елемент. Діагностику можна провести самостійно при працюючому на холостому ходу моторі. Однак замінити елемент своїми руками не вийде, в зв’язку з чим, доведеться все-таки відвідати в сервісний центр.

Заміна та ремонт ДПКВ

Вихід з ладу датчика положення коленвала також є причиною неможливості запуску транспортного засобу. За допомогою даного елемента відбувається синхронізація роботи системи запалення і живлення. При виході з ладу сполучення між системами переривається, що не дозволяє завести мотор.

дизель

Для дизельного мотора Hyundai Solaris першорядної причиною стає паливний насос високого тиску палива. Найчастіше причина несправності досить проста. вихід зі ладу сальників і втулок. В даному випадку допоможе звичайне технічне обслуговування вузла. З іншого боку причина може ховатися в поломці плунжерній пари, що фактично призводить до капітального ремонту елемента.

електрика

Ще один елемент, який вплине на пуск мотора стає датчик температури керуючої форсунки. Вихід зі строю даного електронного елемента стане причиною зміненого кута вприскування. Щоб виправити поломку. варто замінити датчик.

Як і для бензинових моторів Solaris. так і для дизельного силового агрегату. несправність блоку управління двигуном порушує роботу всіх систем. Для усунення проблеми доведеться підключитися до мотору і провести ремонтно-діагностичні операції.

машина заводиться не з першого разу

Чи варто проводити експеримент з акумулятором? Аккамулятор ні до чого, чого його мучити і себе?

Була у мене подібна історія на попередній машині, і навіть фахівці-електрички шукали несправність два дні здалися. Я потім сам знайшов, справа була в головному реле Якщо іскра все ж є, то ізоляція може бути пробита, у зв’язку з чим буде потрібно заміна модуля котушки.

Крім того, харчування ЕБУ може бути відсутнім, в результаті чого не буде працювати жодна з котушок, але подібні випадки вкрай рідкісні. Діагностика тиску в рампі При неможливості завести двигун машини, необхідно скинути тиск вимиканням запалювання з подальшим очікуванням в 3, ч, після чого слід перевірити справність системи харчування: Знімається мінусова клема, а потім відкручуються утримують гайки.

Далі необхідно між рампою і шлангом закріпити манометр, причому обов’язково повинна дотримуватися герметичність з’єднань.

Приєднується АКБ, потім включається запалювання. Показник тиску повинен бути не менше кПа.

Навігація по публікаціям

При зниженому значенні знадобитися з’ясувати причину, якою може бути засмічений паливний фільтр, зламаний насос, а, можливо, навіть утворення льоду в паливній магістралі.

Особливістю рампи двигуна Hyundai Solaris є відсутність на ній діагностичних клапанів.

Обстеження датчиків Необхідно перевірити термометр і 2 датчика: На датчиках можливо лише відновити підключення, причому при несправності ДПКВ двигун ніколи не стартує. При відсутності іскри на свічці роблять висновок про несправну проводку.

Навіть якщо іскра є, може бути пробита ізоляція. Модуль з вкрапленнями. під заміну!

При відсутності харчування ЕБУ не працює кожна з котушок. Втім, цей варіант є рідкісним. Перевірка тиску в рампі Якщо на автомобілі Hyundai Solaris не заводиться двигун, скидати тиск треба так: Дізнатися про справність системи харчування можна тільки після скидання тиску: Тиск повинен зрости до кПа.

Hyundai Solaris не бачить ключ 2

Була у мене подібна історія на попередній машині, і навіть фахівці-електрички шукали несправність два дні здалися.

Звертався в дилерський центр, але причину не знайшли (зрадницьки заводилася). Екстер’єр Трансмісія Відгуки про Hyundai

Знімаємо подає шланг з рампи На жаль, рампа двигуна не містить діагностичних клапанів. В результаті сигналка зараз нічого не блокує принаймні не повинна. тільки кричить.

Поки машина на вулиці. не заводиться, після чого машину ставлять в ангар. відігрітися, і машина Solaris Hyundai не заводиться причини заводитися. За 4 звернення, кожен раз машина стояла у ОД від трьох до 10 днів, так нічого і не знайшли. При обертанні коленвала, а це значить те, що стартер крутить, автомобіль нездатний завестися з деяких причин, вивчення яких допоможе надалі уникнути подібної неприємності в дорозі.

Після установки через 1 або 2 місяці згоріло радіо реле блокування на бензонасосі точно не пам’ятаю, по-моєму стояло в ланцюзі харчування.

Машинку привезли на евакуаторі до ОД. Реле знайшли і вирізали, ланцюг відновили, звернувся до установника сигналки з претензією. Мені запропонували поставити нове реле, відмовився.

Хундай соларис не заводится

Історія була влітку і до зими проблем більше не було. В результаті сигналка зараз нічого не блокує принаймні не повинна. тільки кричить.

Чи не заводиться Hyundai Solaris стартер крутить, але не схоплює

Hyundai Solaris не заводиться після морозів

Нею може бути забитий паливний фільтр, погано працює насос, і навіть лід в паливній магістралі. Знімаємо подає шланг з рампи На жаль, рампа двигуна не містить діагностичних клапанів.

READ  Заміна гальмівної рідини Hyundai Solaris

Чи не заводиться Solaris стартер крутить, що робити?

Ключ нехай перебуває в положенні LOCK. Знімаємо пластикову кришку, акуратно витягуємо одну з котушок, встановлюємо запасну свічку.

Далі корпус свічки притискаємо до «масі». Помічник нехай включить стартер, але не більше ніж на 5 секунд.

При відсутності іскри на свічці роблять висновок про несправну проводку.

Навіть якщо іскра є, може бути пробита ізоляція. Припустимо, пластик біля свічки має вкраплення. «черв’ячки», «точки» Значить, треба просто замінити модуль котушки.

При відсутності харчування ЕБУ не працює кожна з котушок. Втім, цей варіант є рідкісним.

Перевірка тиску в рампі

Якщо на автомобілі Hyundai Solaris не заводиться двигун, скидати тиск треба так: вимикають запалювання, чекають 3-4 години. Інших способів немає. Дізнатися про справність системи харчування можна тільки після скидання тиску:

 • Відключають клему «мінус», відкручують дві гайки (див. Фото);
 • Між шлангом і рампою встановлюють манометр. все системи повинні бути щільними;
 • Підключають АКБ, включають запалювання (НЕ стартер!). Тиск повинен зрости до 340 кПа.

Якщо значення виявилося нижчим, ніж 3,4 кгс / см2, треба шукати причину. Нею може бути забитий паливний фільтр, погано працює насос, і навіть лід в паливній магістралі.

На жаль, рампа двигуна не містить діагностичних клапанів. Це виконано для всіх авто з сімейства Hyundai Solaris.

Перевірка датчиків

Перевіряти ми будемо три датчика: ДАТ, ДПКВ і термометр. З несправним ДПКВ мотор не стартує ніколи. За ідеєю, на ДАТ і ДПКВ можна тільки відновити підключення.

А ось з термометром надходять простіше: його відключають, і до штекера під’єднують інший датчик. Далі включають стартер, і мотор на Соляріс заводиться.

Погрійте датчик в руках, і запуск буде успішним з великою ймовірністю.

Самі перевіряємо клапан адсорбера

Відключаємо АКБ. Знаходимо клапан, знімаємо підвідний патрубок, відключаємо роз’єм. Далі потрібно вийняти вузол назовні. Кожній дії відповідає одне фото.

Можна знову підключити клапан до штекера і під’єднати АКБ. При спробі завести двигун клапан буде клацати, і він повинен пропускати повітря від «тонкого» патрубка до «товстому».

Коли вузол клапана відключений, він не пропускає повітря ні в одному напрямку. перевірте це.

При несправності вузла, який ми тільки що перевіряли, мотор на Соляріс не можна завести в принципі.

Чому не заводиться Hyundai Solaris стартер крутить, але не схоплює: причини

Двигуни автомобілів Hyundai Solaris, випущених до 2017 року, за своєю конструкцією дуже схожі. Причиною неможливості завести мотор можуть бути відмови трьох різних датчиків, також порушення в електромережі і поломка клапана продувки адсорбера. Як перевірити всі ці елементи, розглянуто далі. Ми маємо на увазі, що колінвал обертається, тобто що стартер крутить, і Solaris може не заводитися по одній з шести причин. Нижче перераховані вони все.

На відео наводиться приклад, як завести автомобіль в «-30».

Найбільш часта причина не вдалих запусків двигуна

Може бути, двигуну просто не вистачає повітря? Насамперед треба було перевірити чистоту повітряного фільтра.

Ми не тестуємо датчик детонації, лямбда-зонди і ДПДЗ. До речі, при несправності останнього вузла мотор відмінно заводиться. Просто треба натискати на «газ».

Перевірка датчиків

Перевіряти ми будемо три датчика: ДАТ, ДПКВ і термометр. З несправним ДПКВ мотор не стартує ніколи. За ідеєю, на ДАТ і ДПКВ можна тільки відновити підключення.

А ось з термометром надходять простіше: його відключають, і до штекера під’єднують інший датчик. Далі включають стартер, і мотор на Соляріс заводиться.

Если не заводится хёндай солярис у тебя возможно это

Погрійте датчик в руках, і запуск буде успішним з великою ймовірністю.

Самі перевіряємо клапан адсорбера

Відключаємо АКБ. Знаходимо клапан, знімаємо підвідний патрубок, відключаємо роз’єм. Далі потрібно вийняти вузол назовні. Кожній дії відповідає одне фото.

Можна знову підключити клапан до штекера і під’єднати АКБ. При спробі завести двигун клапан буде клацати, і він повинен пропускати повітря від «тонкого» патрубка до «товстому».

Коли вузол клапана відключений, він не пропускає повітря ні в одному напрямку. перевірте це.

При несправності вузла, який ми тільки що перевіряли, мотор на Соляріс не можна завести в принципі.

Чи не заводиться Solaris стартер крутить, що робити?

Ключ нехай перебуває в положенні LOCK. Знімаємо пластикову кришку, акуратно витягуємо одну з котушок, встановлюємо запасну свічку.

Далі корпус свічки притискаємо до «масі». Помічник нехай включить стартер, але не більше ніж на 5 секунд.

При відсутності іскри на свічці роблять висновок про несправну проводку.

Навіть якщо іскра є, може бути пробита ізоляція. Припустимо, пластик біля свічки має вкраплення. «черв’ячки», «точки» Значить, треба просто замінити модуль котушки.

При відсутності харчування ЕБУ не працює кожна з котушок. Втім, цей варіант є рідкісним.

Чому не заводиться Hyundai Solaris стартер крутить, але не схоплює: причини

Двигуни автомобілів Hyundai Solaris, випущених до 2017 року, за своєю конструкцією дуже схожі. Причиною неможливості завести мотор можуть бути відмови трьох різних датчиків, також порушення в електромережі і поломка клапана продувки адсорбера. Як перевірити всі ці елементи, розглянуто далі. Ми маємо на увазі, що колінвал обертається, тобто що стартер крутить, і Solaris може не заводитися по одній з шести причин. Нижче перераховані вони все.

На відео наводиться приклад, як завести автомобіль в «-30».

READ  Заміна передніх гальмівних дисків Hyundai Solaris

Перевірка тиску в рампі

Якщо на автомобілі Hyundai Solaris не заводиться двигун, скидати тиск треба так: вимикають запалювання, чекають 3-4 години. Інших способів немає. Дізнатися про справність системи харчування можна тільки після скидання тиску:

 • Відключають клему «мінус», відкручують дві гайки (див. Фото);
 • Між шлангом і рампою встановлюють манометр. все системи повинні бути щільними;
 • Підключають АКБ, включають запалювання (НЕ стартер!). Тиск повинен зрости до 340 кПа.

Якщо значення виявилося нижчим, ніж 3,4 кгс / см2, треба шукати причину. Нею може бути забитий паливний фільтр, погано працює насос, і навіть лід в паливній магістралі.

На жаль, рампа двигуна не містить діагностичних клапанів. Це виконано для всіх авто з сімейства Hyundai Solaris.

Найбільш часта причина не вдалих запусків двигуна

Може бути, двигуну просто не вистачає повітря? Насамперед треба було перевірити чистоту повітряного фільтра.

Ми не тестуємо датчик детонації, лямбда-зонди і ДПДЗ. До речі, при несправності останнього вузла мотор відмінно заводиться. Просто треба натискати на «газ».

Чому не заводиться Hyundai Solaris стартер крутить, але не схоплює: причини

Двигуни автомобілів Hyundai Solaris, випущених до 2017 року, за своєю конструкцією дуже схожі. Причиною неможливості завести мотор можуть бути відмови трьох різних датчиків, також порушення в електромережі і поломка клапана продувки адсорбера. Як перевірити всі ці елементи, розглянуто далі. Ми маємо на увазі, що колінвал обертається, тобто що стартер крутить, і Solaris може не заводитися по одній з шести причин. Нижче перераховані вони все.

На відео наводиться приклад, як завести автомобіль в «-30».

Перевірка датчиків

Перевіряти ми будемо три датчика: ДАТ, ДПКВ і термометр. З несправним ДПКВ мотор не стартує ніколи. За ідеєю, на ДАТ і ДПКВ можна тільки відновити підключення.

А ось з термометром надходять простіше: його відключають, і до штекера під’єднують інший датчик. Далі включають стартер, і мотор на Соляріс заводиться.

Погрійте датчик в руках, і запуск буде успішним з великою ймовірністю.

Самі перевіряємо клапан адсорбера

Відключаємо АКБ. Знаходимо клапан, знімаємо підвідний патрубок, відключаємо роз’єм. Далі потрібно вийняти вузол назовні. Кожній дії відповідає одне фото.

Можна знову підключити клапан до штекера і під’єднати АКБ. При спробі завести двигун клапан буде клацати, і він повинен пропускати повітря від «тонкого» патрубка до «товстому».

Коли вузол клапана відключений, він не пропускає повітря ні в одному напрямку. перевірте це.

При несправності вузла, який ми тільки що перевіряли, мотор на Соляріс не можна завести в принципі.

Перевірка тиску в рампі

Якщо на автомобілі Hyundai Solaris не заводиться двигун, скидати тиск треба так: вимикають запалювання, чекають 3-4 години. Інших способів немає. Дізнатися про справність системи харчування можна тільки після скидання тиску:

 • Відключають клему «мінус», відкручують дві гайки (див. Фото);
 • Між шлангом і рампою встановлюють манометр. все системи повинні бути щільними;
 • Підключають АКБ, включають запалювання (НЕ стартер!). Тиск повинен зрости до 340 кПа.

Якщо значення виявилося нижчим, ніж 3,4 кгс / см2, треба шукати причину. Нею може бути забитий паливний фільтр, погано працює насос, і навіть лід в паливній магістралі.

На жаль, рампа двигуна не містить діагностичних клапанів. Це виконано для всіх авто з сімейства Hyundai Solaris.

Чи не заводиться Solaris стартер крутить, що робити?

Ключ нехай перебуває в положенні LOCK. Знімаємо пластикову кришку, акуратно витягуємо одну з котушок, встановлюємо запасну свічку.

Далі корпус свічки притискаємо до «масі». Помічник нехай включить стартер, але не більше ніж на 5 секунд.

При відсутності іскри на свічці роблять висновок про несправну проводку.

Навіть якщо іскра є, може бути пробита ізоляція. Припустимо, пластик біля свічки має вкраплення. «черв’ячки», «точки» Значить, треба просто замінити модуль котушки.

При відсутності харчування ЕБУ не працює кожна з котушок. Втім, цей варіант є рідкісним.

Найбільш часта причина не вдалих запусків двигуна

Може бути, двигуну просто не вистачає повітря? Насамперед треба було перевірити чистоту повітряного фільтра.

Ми не тестуємо датчик детонації, лямбда-зонди і ДПДЗ. До речі, при несправності останнього вузла мотор відмінно заводиться. Просто треба натискати на «газ».