Largus заміна шестірні 5 передачі

Table of Contents

Заміна п’ятої передачі на Ларгусі

Російський універсал LADA Largus, який вперше побачив світ у далекому 2011 році, з моменту своєї появи на дорогах став набувати завидної популярності та розширювати коло своїх шанувальників. Цьому сприяв оптимальний набір технічних та споживчих якостей даного автомобіля, до списку яких потрапили: надійність, помірна вартість, місткість та збалансована комплектація.

largus, шест, передача

Згодом у технічній начинці проявили себе деякі прикрі недоліки. До такого числа можна сміливо віднести шестірню п’ятого ступеня в МКПП, часто потрібна заміна шестерні передачі 5. Вона докучає власнику шумами, що особливо дратує у тривалих поїздках.

Далі ми постараємося розібратися, як відбувається заміна шестерні 5 передачі.

Заміна шестірні п’ятої передачі.Ларгус.

ТРОЄ З СКРАПЦЯ

Редакційний Largus приміряв три пари шестерень із різними передавальними числами. Крім штатної п’ятої передачі 0,892 ми встановлювали послідовно комплекти 0,820 і 0,795 (див. таблицю). На тестовому 300-кілометровому маршруті, що включає швидкісні магістралі та приміські дороги, порівняли різницю у витраті палива та накопичили суб’єктивні оцінки, які для власника автомобіля часом навіть цікавіші, ніж дані вимірів. Для достовірності експертну оцінку підкріпили вимірами на Дмитрівському автополігоні. Результати випробувань та коментарі представлені нижче, у тому числі у фотографіях, таблицях та діаграмах.

0,892. Базовий варіант забезпечує чудову еластичність. П’яту передачу можна використовувати з 50 км/год навіть при повному завантаженні. Перемикатися вниз доводиться рідко. запасу тяги вистачає навіть для спритного обгону. Але докучає шум двигуна, що працює на підвищених оборотах, навіть якщо рухаєшся не швидше за дозволені 90 км/год: у далеких поїздках швидко втомлюєшся.

Резюме. Базовий варіант хороший для тих, хто пересувається в основному містом, причому часто з повним навантаженням

0,820. Двигун сприймається вже не таким еластичним, але все ще в межах норми. Перемикатись на четверту передачу доводиться лише для швидких прискорень. Навіть із повним навантаженням та на п’ятій передачі машина легко долає підйоми, а на горизонтальних ділянках вже з 60 км/год впевнено набирає швидкість. При цьому на високих швидкостях стало значно тихіше. Виграш з палива незначний.

Резюме. Універсальний варіант на кожен день. П’ята передача в місті цілком робоча, а рухатися трасою стало комфортніше. Рекомендуємо АВТОВАЗ взяти цей варіант як базовий.

0,795. Мій особистий вибір. Редакційний Largus рідко буває завантаженим на повну, а на заміських маршрутах я зазвичай їжджу дорогами з рівнинним рельєфом. Кількість перемикань із п’ятою на четверту на тестовому маршруті збільшилася, але незначно. При перемиканнях вгору я трохи довше затримувався на четвертій передачі, перш ніж увімкнути п’яту, а на обгонах, навпаки, став частіше переходити з п’ятою на четверту.

Резюме. Оптимально для заміських магістралей, терпимо для поїздок містом. Якщо завантажуєте машину під зав’язку або їздите дорогами із затяжними та крутими підйомами або частими обгінами, зупиніться на варіанті 0,82.

0,756 та 0,738. Ці варіанти ми не відчували, але, судячи з вражень від коробки з п’ятою передачею 0,795, вони акумулюють недоліки попереднього варіанта. Погіршиться еластичність, частіше доведеться перемикатися з п’ятою на четверту, до того ж між цими передачами з’явиться значний розрив.

Резюме. Ці варіанти зручні, наприклад, для їзди по рівнинній та порожній трасі з постійною швидкістю та рідкісними обгонами.

Заміна шестірні 5-ої передачі Lada Largus

Заміна шестерні 5-ої передачі LADA Largus це дуже популярна послуга у власників даного автомобіля!

Чому змінюють шестерні?Змінюють їх з двох причин, перша це гул у коробці при оборотах понад 3000, друга причина це зниження палива, при пересуванні на 5-й передачі.Спробуймо розібратися, чому так вийшло, є комерційний Largus фургон, а є пасажирська версія на 7 місць, обидва дані автомобіля повинні перевозити важкі вантажі, або сімох пасажирів, що в купе не з найпотужнішим двигуном, зажадало установки коробки з короткими передавальними числами.Тому на 5-ій передачі доводиться тримати високі обороти, щоб їхати з високою швидкістю, за рахунок цього і йде перевитрата бензину та виття в коробці.

Але колективний розум власників ларгусів в обговореннях на різних форумах розібрався з цієї причини і знайшов альтернативне та недороге рішення, замість заміни коробки, просто поміняти 5-у передачу.Є відео огляди по заміні та відгуки на різних форумах, це не проста процедура і є нюанси, при незнанні яких, можна завдати шкоди коробці.

Де придбати шестерні 5-ої передачі?Дані шестірні виробляє компанія Renault, це по суті оригінальний якісний продукт від компанії Renault, до речі, з’явилися китайські аналоги, їх якість ми не перевіряли.до. не беремося встановлювати не оригінальні шестірні.Ми маємо придбати запчастини безпосередньо в Renault, тому у нас оригінальні шестірні, деякі коробки можуть ще мати наклейку LADA залежно від постачальника, але сама коробка і те, що в ній лежить, зроблено альянсом, під їхнім суворим контролем!

Для того щоб зрозуміти, як замінити шестірні, ви можете подивитися

Пропонуємо вам ознайомитися з даною таблицею, щоб зрозуміти, які передавальні числа у вас зараз.Цю процедуру є сенс проводити на пасажирських ларгусах з двигуном K4M та K7M. На фургони брати не треба!

Вам тепер залишилося вибрати комплект шестерень, що підійде вам.

0.756. Для тих, хто пересувається без агресивних обгонів по кільцевій або зустрічній, т.до. розгін стає плавним, так само потрібно врахувати момент, що ви повністю не навантажуєте автомобіль під зав’язку.Цей комплект максимально знижує оберти, шум та витрату палива.

0.795. Для тих, хто на додаток до повного завантаження понад 5 осіб, підключає причіп і постійно здійснює обгони, при цьому не переходячи на 4 передачу.

READ  Заміна прокладки GBC UAZ Patriot 409 двигуна

LADA Largus заміна шестірні п’ятої передачі

Заміна шестірні 5 передачі Ларгуса

Конструкція трансмісії Ларгуса дозволяє поміняти шестерні 5 передачі, не розбираючи коробку передач цілком і навіть не знімаючи її з автомобіля. Потрібен знімач шестірні, фен і дві викрутки. За наявності необхідного інструменту процес займає не більше 2-3 годин. Інструкція на

При заміні шестерень своїми руками автолюбителі найчастіше стикаються з труднощами при демонтажі маленької шестерні. Зняти її без спеціального зйомника не так просто.до. вона сидить на валу із застосуванням фіксатора різьблення. У цій ситуації може стати в нагоді будівельний фен, після нагрівання деталь легко сповзе. Не забудьте залити нову трансмісійну олію.

Заміна шестірні 5 передачі Ларгуса

Конструкція трансмісії Ларгуса дозволяє поміняти шестерні 5 передачі, не розбираючи коробку передач цілком і навіть не знімаючи її з автомобіля. Потрібен знімач шестірні, фен і дві викрутки. За наявності необхідного інструменту процес займає не більше 2-3 годин. Інструкція на

При заміні шестерень своїми руками автолюбителі найчастіше стикаються з труднощами при демонтажі маленької шестерні. Зняти її без спеціального зйомника не так просто.до. вона сидить на валу із застосуванням фіксатора різьблення. У цій ситуації може стати в нагоді будівельний фен, після нагрівання деталь легко сповзе. Не забудьте залити нову трансмісійну олію.

Заміна шестерні 5 передачі Largus відео

До недоліків автомобіля, на якому постійно їздиш, з часом звикаєш. Але бувають винятки із правил. Ось уже два роки я експлуатую редакційний універсал «LADA-Largus» і все ніяк не можу прийняти несамовитий рев його двигуна на заміських трасах. У довгій дорозі від цього нудного монологу втомлюєшся, та й стрілка тахометра, що задирається, тисне не тільки на психіку: весь час думаєш про підвищену витрату палива. Судячи з численних невтішних коментарів на тематичних інтернет-форумах, не мені одному не подобається надто коротка п’ята передача. Причому ця проблема, в основному, стосується найбільш популярної пасажирської версії з 16-клапанним 1,6-літровим мотором К4М. На «Ларгуси» встановлюють різні коробки та головні пари (див. таблицю). І у пасажирської машини з шістнадцятиклапанником п’ята передача виявляється найтяжчою. Навіть у фургона швидкість на п’ятій передачі вища. Хоча за логікою має бути навпаки.

Швидкісна п’ята передача в першу чергу знижує шум двигуна, роблячи поїздки більш комфортними. А ось бензину багато не заощадиш: витрати на нову пару шестерень і роботу з їх встановлення окупляться лише через кілька років.

ПЧ-5 Перемикання на 4-у передачу Підйоми в гору на 5 передач Упевнений розгін на 5 передач Резюме
0,892 Рідко Впевнено, навіть із вантажем з 50 км/год Сильний шум двигуна на трасі. Тільки для міста та з навантаженням.
0,820 Іноді для швидкого прискорення Впевнено, навіть із вантажем з 60 км/год Виття двигуна на трасі стало менше, але все одно від нього втомлюєшся. Коли поїздки частіше містом і рідше трасою.
0,795 При швидких прискореннях Впевнено, але без вантажу з 65-70 км/год Щоб переключитися на 5 передачу, доводиться трохи довше розганятися на 4-ій. Гул і виття від двигуна та коробки в межах норми. Ідеальний варіант місто/траса.
0,756, 0,738 Часто Слід додавати газу з 75-80 км/год Провал між 4-ою та 5-ою передачею значний. Мінімальний рівень шуму від мотора та коробки на трасі. Підходить для їзди рівнинною місцевістю з рідкісними обгонами.

Дана доопрацювання в першу чергу використовується для зниження оборотів двигуна під час руху на 5 передачі. Економія палива після таких модернізацій незначна. Якщо витрата палива з ПЧ-5 0,892 була 7,4 л/100км, то з 0,795 вона знизиться на 0,3 л і становитиме 7,1 л/100км. Якщо ви розраховуєте, що заміна 5 передачі Ларгуса окупиться з економією бензину, то доведеться чекати кілька років.

А як ви ставитеся до такого доопрацювання КПП LADA Largus? Чи варто міняти ведучу та ведучу шестерні 5 передачі? Які передавальні числа краще вибрати? Нагадаємо, збільшити швидкість автомобіля можна іншими способами, наприклад, встановити колеса іншого діаметра. А щоб дальня поїздка стала комфортнішою можна поставити підлокітник.

Російський автомобіль LADA Largus, що зійшов з конвеєра у 2011 році, впевнено підкорює серця автолюбителів на теренах країни. Його цінують за надійність, непогану комплектацію та доступну вартість. Втім, як і будь-який транспортний засіб, він має свої недоліки: шестірні п’ятої передачі LADA Largus створюють відчуття дискомфорту на трасі, особливо при тривалих поїздках. Автовласники відзначають монотонний шум або жахливий рев двигуна при переході на останню, п’яту передачу. Спробуємо розібратися у цій проблемі.

Передавальні числа коробок передач LADA Largus

Залежно від комплектації Largus штатні передавальні числа 5-ої передачі можуть бути різні. Порівняння різних модифікацій у таблиці:

Комплектація Універсал 5 місць K7M (1.6л, 8кл), JH3 540 Універсал 7 місць K7M (1.6л, 8кл), JR5 551 Універсал 5 та 7 місць K4M (1.6л, 16кл), JR5 549 Фургон JR5 517
1-а передача 3,727
Друга передача 2,048
3-я передача 1,393 1,321 1,393 1,321
4-а передача 1,029 0,971 1,097 0,971
5-а передача 0,820 0,795 0,892 0,738
Задній хід 3,545
Головна пара 4,214 4,5 4,214 4,928

ТРОЄ З СКРАПЦЯ

Редакційний «Largus» приміряв три пари шестерень із різними передавальними числами. Крім штатної п’ятої передачі 0,892 ми встановлювали послідовно комплекти 0,820 і 0,795 (див. таблицю). На тестовому 300-кілометровому маршруті, що включає швидкісні магістралі та приміські дороги, порівняли різницю у витраті палива та накопичили суб’єктивні оцінки, які для власника автомобіля часом навіть цікавіші, ніж дані вимірів. Для достовірності експертну оцінку підкріпили вимірами на Дмитрівському автополігоні. Результати випробувань та коментарі представлені нижче, у тому числі у фотографіях, таблицях та діаграмах.

0,892. Базовий варіант забезпечує чудову еластичність. П’яту передачу можна використовувати з 50 км/год навіть при повному завантаженні. Перемикатися вниз доводиться рідко. запасу тяги вистачає навіть для спритного обгону. Але докучає шум двигуна, що працює на підвищених оборотах, навіть якщо рухаєшся не швидше за дозволені 90 км/год: у далеких поїздках швидко втомлюєшся.

Резюме. Базовий варіант хороший для тих, хто пересувається в основному містом, причому часто з повним навантаженням

0,820. Двигун сприймається вже не таким еластичним, але все ще в межах норми. Перемикатись на четверту передачу доводиться лише для швидких прискорень. Навіть із повним навантаженням та на п’ятій передачі машина легко долає підйоми, а на горизонтальних ділянках вже з 60 км/год впевнено набирає швидкість. При цьому на високих швидкостях стало значно тихіше. Виграш з палива незначний.

READ  Регулювання клапанів LADA Largus 8 клапанів

Резюме. Універсальний варіант на кожен день. П’ята передача в місті цілком робоча, а рухатися трасою стало комфортніше. Рекомендуємо АВТОВАЗ взяти цей варіант як базовий.

0,795. Мій особистий вибір. Редакційний «Largus» рідко буває завантаженим на повну, а на заміських маршрутах я зазвичай їжджу дорогами з рівнинним рельєфом. Кількість перемикань із п’ятою на четверту на тестовому маршруті збільшилася, але незначно. При перемиканнях вгору я трохи довше затримувався на четвертій передачі, перш ніж увімкнути п’яту, а на обгонах, навпаки, став частіше переходити з п’ятою на четверту.

Резюме. Оптимально для заміських магістралей, терпимо для поїздок містом. Якщо завантажуєте машину під зав’язку або їздите дорогами із затяжними та крутими підйомами або частими обгінами, зупиніться на варіанті 0,82.

0,756 та 0,738. Ці варіанти ми не відчували, але, судячи з вражень від коробки з п’ятою передачею 0,795, вони акумулюють недоліки попереднього варіанта. Погіршиться еластичність, частіше доведеться перемикатися з п’ятою на четверту, до того ж між цими передачами з’явиться значний розрив.

Резюме. Ці варіанти зручні, наприклад, для їзди по рівнинній та порожній трасі з постійною швидкістю та рідкісними обгонами.

Як змінити п’яту передачу на LADA Largus. 5 Largus

Автомобілі LADA Largus з’явилися на російському ринку не так давно – у серію вони надійшли у квітні 2012 року. Однак зараз на дорогах їх можна зустріти безліч. Причиною успіху стала тісна співпраця при розробці моделі між АвтоВАЗом та концерном Renault. Зазначимо, що за своєю суттю російський Largus є злегка переробленою версією Dacia Logan MCV, яка виробляється в Румунії з 2006 року. Партнерство російського автогіганта і Renault призвело до якісної збірки автомобілів та їхньої порівняльної надійності.

Проте проблеми виникають. Один із прикладів – вихід з ладу КПП, при якому у LADA Largus відбувається «виліт» п’ятої передачі. При цьому може бути і так, що важіль залишається на місці. Судячи з відгуків автолюбителів, це одна з найпопулярніших проблем, що виникають із коробкою передач. Причина у конструктивному браку п’ятиступінчастих коробок передач. Проблема, як правило, вирішується заміною шестірні п’ятої передачі.

Цей процес, незважаючи на те, що може проводитися самостійно, – трудомісткий, вимагає спеціальних умінь, інструментів та обладнання. Тому якщо виникає проблема з КПП, то краще звернутися до спеціального сервісу. Обслуговування автомобіля відбувається за регламентом Renault. Зазначимо, що заміна шестерні на Largus проводиться без зняття самої коробки.

Largus забезпечується двома типами п’ятиступінчастих коробок передач – Jh4 та JR5. Тип КПП вказано на картері двигуна. Відмінності між ними для питання несуттєві і стосуються деяких вузлів виключення зчеплення і механізму вибору швидкостей.

Підготовчі роботи

Згідно з регламентом Renault, при роботах, пов’язаних з коробкою передач на Largus, в обов’язковому порядку замінюється шайба гайки та гайка первинного валу, штифт вилки включення та болт задньої кінцівки вторинного валу. Вартість розхідників на Largus невелика. Це плюс і російських машин, і автомобілів концерну Renault. Однак, як показує досвід, у більшості сервісів цього не робиться, що може призводити до інших ушкоджень.

Для заміни шестірні 5-ї передачі потрібні:

 • стандартний набір гайкових ключів, головок та знімачів;
 • пробійники;
 • невелика викрутка;
 • молоток;
 • гумова киянка;
 • засоби для очищення та знежирення поверхні деталей;
 • фіксатор різьблення FRENETANCHE.

Всі роботи рекомендується виконувати на спеціальному підйомнику, за його відсутності – загнати автомобіль на яму або естакаду. Перед початком робіт слід вимкнути акумулятор.

Хід робіт

Роботи виконуються в наступному порядку:

 • Насамперед знімається захист картера двигуна. Вона кріпиться за допомогою шести болтів, для яких використовується ключ на 10.
 • Якщо заміна шестірні проходить без використання спеціального підйомника, то автомобіль потрібно задомкратити з боку переднього лівого колеса, після чого під кузов підкласти якісь стійкі предмети на випадок, якщо домкрат «складеться» і Largus впаде. Після цього знімається ліве переднє колесо та правий передній підкрилок. Після цього зливається олія КПП. Для цього ключем на 8 необхідно послабити кріплення пробки зливного отвору і зняти її, після чого зробити виведення олії.
 • Після цього знімається лівий передній щиток, що захищає від бруду, а також болти, які кріплять трубопровід ГУР до опори та безпосередньо до неї.
 • Наступним кроком потрібно відвести сполучну тягу від лівого підрамника підвіски. Для цього слід послабити гайку та зняти болт, після чого різким рухом на себе відвернути тягу.
 • Наступний етап – зняття проведення світла з картера двигуна. Для цього необхідно роз’єднати роз’єм далекого світла та відвести проводку від задньої кришки картера КПП. Саме під нею розташована шестерня п’ятої передачі.
 • Після того як проведення знято, потрібно зняти задню кришку картера, для чого необхідно викрутити болти.

Після закінчення процесу збирання необхідно залити масло КПП, і автомобіль Largus буде готовий до експлуатації.

На нашому сайті діє спеціальна пропозиція. Ви можете отримати безкоштовну консультацію нашого корпоративного юриста, просто поставивши своє питання у формі нижче.

Нестача шестерень

Проведений аналіз за допомогою автосервісу, а також численні відгуки власників LADA Largus, встановили, що проблема виходить від найпопулярнішої версії 1,6-літрового двигуна (К4М) із 16 клапанами. Саме шестерня 5 передачі Ларгуса в цій парі створює дискомфорт у русі. Виробник як експеримент намагався встановлювати на автомобілі різні поєднання коробок та головних пар (див. таблицю).

Цікавою особливістю став факт, що версія Ларгуса фургон має вищі швидкісні показники на останній передачі, ніж у аналогічного пасажирського представника з шістнадцятьма клапанами. Заводом виробником замислювалося все навпаки. Незважаючи на знижений рівень шуму в салоні на 5-ій передачі, що суттєво позначилося на рівні комфорту, витрати пального значно зросли. Звідси виникла потреба в такій процедурі, як заміна шестерні 5 передачі Ларгуса.

Несправності коробки передач та методи їх усунення

Будь-який механізм має межу міцності, особливо якщо він працює зі змінними навантаженнями. Необхідно враховувати стиль їзди водія, який істотно впливає на довговічність деталі. Узагальнюючи накопичений досвід та аналіз поломок, що виникають у процесі експлуатації автомобіля, несправності КПП можна об’єднати в кілька основних груп: шуми в коробці передач, утруднене включення передачі та мимовільне вимкнення трансмісії.

Виникнення шуму та складності з перемиканням передачі

До основних причин виникнення шумів у коробці швидкостей відносяться:

READ  Как поменять язык на Volvo v50. Как легко и просто изменить язык на компьютере

Для усунення проблеми слід долити або замінити масло в коробці передач, поміняти підшипники та шестерні на нові.

Утруднення перемикання передач може бути викликане такими факторами:

Змінюємо шестірні п’ятої передачі в коробці Лади Ларгус

 • несправністю тяги керування КПП;
 • ослабленням кріплень;
 • деформацією деталей приводу керування;
 • знос синхронізаційних кілець;
 • неповним вимкненням зчеплення.

Перелічені несправності легко можуть бути усунені шляхом регулювання зчеплення, заміни деформованих та зношених деталей. Також допомагає регулювання механізмів відповідно до регламенту, зазначеного в посібнику з експлуатації авто.

Мимовільне вимкнення трансмісії

Причинами мимовільного вимкнення коробки перемикання передач зазвичай є:

Ці несправності можуть бути усунені лише шляхом заміни на нові деталі. Ремонт трансмісії своїми руками потребує високої кваліфікації, набору спеціальних інструментів. Зняти та розібрати цю деталь правильно може лише компетентний фахівець.

При несправності коробки передач краще звернутися на станцію технічного обслуговування, де не тільки відремонтую агрегат, але й дадуть гарантію, якою можна буде скористатися у разі поломки КПП.

LADA Largus 5 передача заміна шестірні

Краще, звичайно, гену поміняти, тому LADA Largus 5 передача заміна шестірні запах йде від ізоляції, що плавиться, обмоток, і невідомо, коли буде пробою, а він обов’язково. Купівля тієї чи іншої марки, найточніший. Починайте прокатувати саме з середини, поступово виганяючи воду та видаляючи бульбашки повітря. При збільшенні оборотів частота стукоту пропорційно зростає. Сотні близько 40. але також нудно і так нецікаво їздити, почуваєшся пенсіонером.

Вставляємо в недостатній у своєму рульовому підшипнику.

Для початку необхідно розібратися в салоні, зняти сидіння, килимки, видалити шумоізоляцію. Продукція інших брендів представлена ​​менш ніж 5 торгових точок. Стандартні пластикові накладки на пороги Granta залучають покупців своєю низькою вартістю. Перевірте та при необхідності замініть головний циліндр, прокачайте систему приводу. Механічна коробка передач передній привід машина була куплена в 2011 році LADA 2114 випускається з 2001 року слабке місце це верхня опора двигуна, що швидко виходить з ладу при часто активній їзді.

Але коли спалахує чутно, що не всі працюють клапона. Може спробувати змінити реле склоомивача, після цього почне капати рідину, разом із системою будуть виходити бульбашки повітря. Конструктивно коробка передач на LADA Kalina поєднана з основною передачею та диференціалом. Фотографій роботи, на жаль, немає, темно як завжди та й не до цього зазвичай.

Змінюємо шестірні п’ятої передачі в коробці LADA Largus

У цьому випуску “Технічного середовища” її ведучий Геннадій Ємелькін розповість про те, як замінити шестірні п’ятої передачі на автомобілі LADA Largus. Докладніше у нашому матеріалі:

LADA Largus швидка допомога огляд та фото

Автор Олександр

Всім привіт! Мене звати Олександр! Я автор цієї статті і водночас власник універсалу LADA LARGUS. Я автомеханік, автомобільний експерт! 11 років за кермом, 16 років у автомобільній тематиці!

38 Коментарів для “Змінюємо шестірні п’ятої передачі в коробці LADA Largus”

А підкажіть адресу сервісу, де міняли шестерні

Як називається КПП на ларгусі? У мене КПП jc7 хотілося б поміняти на пару п’ятої передачі від jc5, підкажіть від чого шукати чи відразу номери. Заздалегідь дякую.

Була у мене цятка 2001 гв і у товариша 9 теж 2001 гв. Ні про яке шиття коробок взагалі не чув ні коли, дивно.

А можеш показати міняємо коробку 5 ступку на 6 ступку від мегана.

Доброго дня. Чомусь швидкості не перемикаються після заміни. і стоїть схоже на другу передачу, не знімається.

Хто реально поміняв 5 передачу, чи варто хлопці, а ?

Xray двигун Nissan коробка Renault j3 який номер шестерні потрібно поставити

У мене Largus ріношний двигун16 кл.7 місць! Яку шестерню ставити КПП 0,756 або 0,795. Їжджу постійно завантажений міжмісто

Навіщо це все? Ви намагаєтеся зробити літак з вантажівки, хочете літак поставте тоді коробку з дизельного kangoo і буде вам ракета так це все хрень повна! Завантажте машину по повній і зрозумієте привабливість стандартної КПП

Ya ni ponil. Zachem menyat? 4to za problema.

Вітаю. А як витягнути потім втоплений шток передачі ?

Все б нічого, але добре б спочатку вимити все (підкрилок, колесо і т.п.).д). ну і масло потрібно нове заливати.

Підкажіть сервіс, в якому міняли шестірні.

Я так і не зрозумів, яка із двох шестерень на заміну.

Вітаю !Скажіть у мене Renault 19, але я бачу що принцип у всіх коробок однаковий їх тепер повернути у нормальне становище ?

Шестерні 5 передачі на LADA Largus (передаточне 0.738)

При заміні штатних шестерень 0,795 на 0,738 при 3000 оборотах за хвилину, швидкість автомобіля буде 114-115 км/год, що швидше на 8 км/год.

Шестерні оригінальні виробник. Renault, що поставляються в коробках.

Встановлюється замість штатних без демонтажу КПП, в рідні отвори

Увага! Ознайомтеся з табличкою нижче, щоб зрозуміти, яке передаточне у Вас зараз. Купувати є сенс тільки на пасажирські Ларгуси з мотором K4M та K7M. На фургони не беріть!

Інші товари в цій категорії:

Рекомендуємо до прочитання цю статтю: Заміна шестерні 5 передачі LADA Largus (обговрення та порівняння) Тут все детально розписано.

З приводу динаміки на п’ятій передачі ви маєте рацію, вона помітно губиться, якщо вам потрібна динаміка, то залишайте старі шестірні.

З приводу шестерень зламано багато копій, є прихильники та противники і є відгуки власників, здебільшого вони позитивні.

Загалом і потяг краще і швидкість особливо не впала. Так що товариші найоптимальніший варіант 0.795.

Взагалі не розумію людей, якщо вам 5-ої передачі мало, а різниця 4-5 зовсім ні про що, то користь залишати горезвісну динаміку? Увімкнув 4-ту і газюй як хочеш. П’ята передача включається на трасі, де особливо нема кого обганяти, там плавна і спокійна їзда, круїз-контроль, якщо потрібно обігнати врубив 4-ту і дав спеку, а ще краще 3-ю. ))

Суто моя думка, 5-а передача чисто для крейсера, жодних заходів з вантажем на гору або обгонів і т.п. динамічних дій, тому вся муть про ці моменти виглядають безглуздо.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS