Land Rover фрілендер 2 не заводиться

Чому не заводиться Land Rover Range Rover 3?

Симптоми прояву їх несправності: При проведенні діагностики за допомогою комп’ютера, клапана ЄДР тестуються, у разі несправності підлягають заміні.

Ремонту ці елементи не підлягають.

Водночас періодично виходять з ладу охолоджувачі клапанів ЄДР. Внаслідок появи мікротріщин антифриз потрапляє в гази, що перепускаються з випускної системи, після чого з’являється білий дим з вихлопної труби, зниження потужності, зменшення рівня антифризу.

Підбір аналогів

Вибираючи акумулятор на заміну штатному в Ленд Rover, треба враховувати кілька параметрів одночасно. Не можна забувати, що від цього залежатиме точність функціонування всіх електросистем, їх ресурс та якість запуску ДВЗ. Ось на які параметри треба звертати увагу насамперед.

 • Місткість повинна бути в межах 55-70 А/год для малопотужних модифікацій та 80-130 А/год – для дизельних та потужних бензинових. На позашляховику використовується велика кількість електроніки, яка споживає значно струму. Однак надто високий параметр амперів за годину теж не річ, тому що заряджатися батарея стане довше, у тому числі і від генератора.
 • Струм холодного прокручування — в межах 800-900 А. Якщо цей показник буде недостатнім, виникнуть проблеми із запуском двигуна.
 • Полярність АКБ у Land Rover Discovery останнього покоління зворотна. Плюс розташований з правого боку.
 • Токовивідні клеми акумулятора на європейських версіях Ленд Rover повинні підбиратися з діаметром 19,5/17,9 мм, а на азіатських. 12,7/11,1 мм.
 • Тип кріплення також залежить від ринку збуту автомобіля. Наприклад, для російських версій позашляховика акумулятори мають бути з висновками, які виступають над корпусом. Кріплення здійснюється спеціальною верхньою планкою з болтами. Для європейських модифікацій акумулятор повинен мати нижній буртик. Тут буде здійснюватися кріплення скобою.

Один з найкращих акумуляторів для встановлення в Land Rover Discovery, це EXIDE виробництва США. Виготовлено його за технологією AGM. На ринку також є польський варіант, але його купувати не рекомендують. Термін служби штатівського акумулятора складає 9 років і більше. Це перевірялося на різних модифікаціях, у тому числі дизельних.

Інші відповідні аналоги:

 • Аком EBF 100 А/год 930 А;
 • Fiamm AGM 90 А/год 900 А;
 • Fiamm Ecoforce A 95 А/год 850 А;
 • Yuasa AGM 95 А/год 850 А;
 • Tab EcoDry AGM 95А/год 850 А;
 • Alphaline AGM 95А/год 850 А;
 • Alphaline EBF 95А/год 900 А;
 • Banner Running Bull AGM 92А/год 850 А.

Ну і звичайно, популярні батареї з параметрами 95А/год та 850 А:

 • Varta AGM;
 • Bosch AGM;
 • Topla AGM та EBF;
 • Mutlu
Discovery 4 покоління 5.0 V8 375 л. с. 510 Нм 90 А/год, 800 А, 190х317х175
Discovery 4 покоління 3.0 SDV6 245 л. с. 600 Нм 80 А/год, 750-800 А, 213х345х172
Discovery 4 покоління 2.7 TDV6 190 л. с. 440 Нм 130 А/год, 900 А, 190х317х175
Discovery 5 покоління 3.0 TDV6 249 к. с. с. 600 Нм 130 А/год, 900 А, 190х317х175
Discovery 5 покоління 3.0 AJ126 340 к. с. с. 450 Нм 90 А/год, 800 А, 190х317х175

Не заводиться Land Rover Фрілендер (вирішено) — 2 відповіді — АвтоВиклик

Інші вважають, що Фрілендер 2 не заводиться, бо стартер крутить неправильно. І тут я згадав про поради Djaaz. датчик положення коленвала. Але тільки досвідчений водій зможе правильно визначити причину несправності, і набагато менше людей зможе позбутися її самостійно.

в Дефе така фішка є:) у фрілендері.Нам Кручу двигун — не заводиться. ще.

Якщо в закритому — двигун мав ковбасити під час глушіння. Причини, через які не заводиться Фрілендер 2 дизель можуть бути різними: Ну ні фіга ні собі!

Положення датчика не регулюється. Але тільки досвідчений водій зможе правильно визначити причину несправності, і набагато менше людей зможе позбутися її самостійно. Інші вважають, що Фрілендер 2 не заводиться, бо стартер крутить неправильно.

Він мені чорт знає коли рекомендував його змінити, коли в мене машина раптово глухла.

Тільки тоді подивившись на ціну в 2 руб, мені жаба нашіптала на вухо. та ти з’їзд до електрика, дізнайся, може його продіагностувати можна, 2 з половиною штуки то не зайві.

Так я і не з’їздив Гаразд, подивимося.

Датчик CKP встановлений у передній частині двигуна і закріплений на блоці циліндрів за допомогою штифта і гвинта. Положення датчика не регулюється.

Оригінальна батарея

Штатна батарея цього автомобіля розрахована для роботи у складних умовах, як і сам Ленд Rover. Вона малочутлива до різких температурних коливань, видає високу напругу в режимі «Старт/Стоп».

Виготовлено акумулятор за технологією AGM. абсорбентовий електроліт знижує випаровування води, покращуючи технічні характеристики. Батарея надійна, не протікає, якщо перевертається поганими дорогами. Вона продовжує працювати у такому стані.

Корпус дуже якісно загерметизований.

Що стосується розрядки в нуль, то вона можлива через частий запуск системи «Вебасто» на холодному дизельному моторі з одночасно включеними додатковими споживачами струму.

А через сильні морози генератор не встигає заповнити розтрачений акумулятором струм. Як тільки водій помічає падіння рівня зарядки, він зобов’язаний відключити всі опції автомобіля, які споживають струм, до відновлення стандартних значень.

Цим і хороші AGM батареї, що спокійно перезавантажуються після багаторазових глибоких розрядок.

Land Rover Freelander Запуск у мороз.

Жаба вийшла і сіла дупою прямо на голову. Сім із половиною тисяч!

Десь цінник 5 У понеділок вирішив дізнатися, що скажуть постачальники за цінами та аналогами, бо сам побоювався вибрати херовську фірму. Підсумок – оригінал без можливості повернення, неоригінал. причому той, що за півтора протягом тижня можна повернути і термін доставки завтра, у вівторок. Інші вважають, що Фрілендер 2 не заводиться, бо стартер крутить неправильно.

Але тільки досвідчений водій зможе правильно визначити причину несправності, і набагато менше людей зможе позбутися її самостійно.

Ось чому краще звернутися за допомогою справжніх фахівців, а не працювати самому. Причини, через які не заводиться Фрілендер 2 дизель можуть бути різними: Забруднений клапан холостого ходу.

Як правило, це спочатку призводить до того, що Фрілендер 2 дизель погано заводиться, а згодом авто взагалі не може завестися; Неякісна моторна олія. Таке буває, якщо звернутися в автосервіс із сумнівною репутацією, або самостійно замінивши масло, вибравши не підходящий склад; Погане паливо.

Тут все залежить від водія. Заправляйтеся тільки в перевірених місцях, не заощаджуючи на паливі, і тоді, можливо, вам не доведеться скаржитися, що Freelander 2 не заводиться; Пошкодження бензонасосу.

У такому випадку двигун Фрілендер 2 заводиться і глухне відразу після запуску, оскільки система подачі паливних сумішей не працює належним чином; Засмічення фільтрів. Якщо Фрілендер 2 заводиться і глохне, це також може бути ознакою засмічення фільтрів, що не пропускають домішки циліндри та інші забруднюючі компоненти, які можуть утримуватися в бензині.

 • ВАЗ 2114 крутить, але не заводиться
 • Hyundai Solaris не заводиться в мороз
 • Nissan Almera не заводиться у мороз
 • Skoda Yeti не заводиться у мороз
 • Заміна підшипника маточини Niva Chevrolet
 • Не заводиться Nissan мікро
 • Kia SEED не заводиться в мороз
 • Land Rover фрілендер 2 не заводиться
 • Заміна АКПП Land Rover

З яких причин автомобіль не заводиться?

Головка датчика розташовується поблизу відповідного імпульсного колеса, яке знаходиться позаду ведучого шківа колінчастого валу. Імпульсне колесо зафіксовано на колінчастому валі за допомогою шпонки. Модуль ECM використовує цю інформацію для визначення кількості впорскуваного палива, моменту початку подачі палива і кількості відпрацьованих газів, що рециркулюються.

Якраз і подача палива та ЄДР задіяні! А в мене як було — машина вперше при запуску заводилася, тут же глухла я не встигав натиснути газ. Потім не заводилася взагалі.

land, rover, фрілендер, заводить

Не заводиться Land Rover. що робити?

Чи проводилися до цього якісь ремонтні роботи з двигуна та паливної системи? Уточніть будь ласка VIN-код та точний рік випуску автомобіля.

Хотілося б уточнити, який тиск у рампі створюється насосом, наскільки відрізняється від заданого, чи зростає тиск, якщо використовувати аерозольний «швидкий старт»?

land rover range rover vogue Не заводиться. LAND ROVER. форуми на avtoremont13.ru

На даних ДВС їх два. лівий і правий.

Суть їх роботи. перепускати у певні періоди частину випускних газів назад на впуск. Управляються ел. Клапана ЄДР знаходяться в агресивному середовищі і під високою температурою, внаслідок чого вони досить часто стають непридатними з різних причин.

Фрілендер не заводиться

ПРОБЛЕМА: Фрілендер не заводиться. стартер крутить, схоплює, але не заводиться чи заводиться та глухне

РІШЕННЯ: Для того, щоб вирішити цю проблему, достатньо зняти з машини і надіслати нам наступні електронні блоки:

 • Блок іммобілайзера Land Rover
 • Блок керування двигуном Land Rover
 • Панель приладів Land Rover
 • Блок комфорту Land Rover
 • та ключ запалення (за наявності). Якщо всі ключі Фрілендер втрачені, то ми їх зможемо відновити.

Дивитися відео. як ми заводимо Фрілендер 1 у подібній ситуації: https://youtu.be/OyaoYL4BDt4Тепер докладніше: часта ситуація, коли Land Rover Фрілендер 1 не заводиться, при цьому стартер крутиться. Якщо коротко, система іммобілайзера на Freelander 1 за принципом дії дуже схожа на систему іммобілайзера BMW. Навіть іноді зустрічаються блоки іммобілайзера EWS 3D, але найчастіше стоять свої фірмові блоки іммобілайзера Land Rover під назвою SAWDOC.

Фото блоку іммобілайзера Land Rover: Усередині такого блоку стоїть процесор PIC 18F252. який найчастіше закритий від читання. Але в майстерні ІммоБокс у Нижньому Новгороді є унікальна можливість прочитати будь-який, навіть закритий, захищений від читання процесор PIC та зробити чіп ключ. Якщо втрачені всі ключі від фрілендера 1, то надсилайте такий блок до нашої майстерні і цього ж дня чіп буде запрограмований.

Фото плати іммобілайзера із захищеним від читання процесором PIC18F252:

Блок керування двигуном Land Rover Фрілендер 1 з двигуном 1.8 виробництва MOTOROLLA. Відразу хочу попередити, що часто, при проблемах з іммобілайзером коли фрилендер 1 не заводиться, або коли втрачені всі ключі, деякі намагаються відключити іммобілайзер. прошити ЕБУ Фрілендер. На даному автомобілі цей номер не проходить, іммобілайзер вимкнути не вийде, так що раджу не посилювати становище та не доламувати блок, а одразу надсилати нам для ремонту.

Фото блоку управління двигуном Фрілендер 1 1.8 : Панель приладів Фрілендер 1 містить VIN код автомобіля, пробіг і т.д. Вона також знадобиться нам для виконання робіт з пожвавлення авто, коли фрілендер стартер крутить, але не заводиться.

Фото приладової панелі FreeLander 1:

Так само для вирішення проблеми та ремонту системи іммобілайзера фрілендер 1 знадобиться блок комфорту (CCU) Land Rover. блоки ми підключаємо на столі, з’єднуємо один з одним для перевірки, діагностики, ремонту та перепрограмування системи іммобілайзера Land Rover фрілендер 1 1.8

Після чого, подавши харчування, імітуємо включення запалювання на автомобілі та його запуск. Тобто відразу діагностуємо, що наш фрілендер завівся. Оскільки дані автомобілі вже літні та ще й рідкісні, то для роботи з системою іммобілайзера FreeLander 1 потрібно рідкісне та дороге обладнання. Якщо у вас відбулася така ж ситуація, і фрілендер не заводиться, а так само якщо втрачені всі ключі, то надсилайте необхідні блоки в нашу майстерню – все відновимо та заведемо вашу машину.

Для запису на роботи з іммобілайзером Фрілендер телефонуйте в Нижньому Новгороді 8(903) 602-64-06 або якщо, ви знаходитесь в іншому місті, то пишіть запит на нашу електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас має бути включений JavaScript для перегляду. або звертайтесь в онлайн чат до консультанта на нашому сайті.

land, rover, фрілендер, заводить

Машина не заводиться. Поміняв свічки. Двигун крутить, схоплює, але не заводиться. Підкажіть, що робити? Заздалегідь дякую

 • Не запускається Land Rover Фрілендер – 4 відповіді
 • Не заводиться Land Rover Фрілендер – 2 відповіді
 • Не заводитися Land Rover Фрілендер – 2 відповіді
 • Не заводитися після загину клапанів Денд Rover Фрілендер 1.8 – 1 відповідь
 • Не запускається двигун на холодну в Land Rover Фрілендер – 1 відповідь

Проблема може бути наприклад як паливо. Також потрібно перевірити чи є іскра, імпульс на форсунки, тиск у паливній системі. Спробуйте трохи натиснути на педаль газу під час прокручування стартером. Якщо ікри немає, то проблема може бути в датчику колінвалу, іммобілайзері.

Якщо в рампі є паливо, а в циліндри воно не надходить, тоді або тиску недостатньо або форсунки не відкриваються через те, що на них не надходить керуючий імпульс від ЕБУ.

Підпишись на наш канал у Я ндекс.

Ще більше корисних порад у зручному форматі

Як замінити масло в коробці передач і в роздатці Land Rover Фрілендер?

Де знаходиться заливний затор масла в АКПП?

Заміна ременя ГРМ, Ланд Rover Фрілендер 1, дизель, 2,0

Як замінити паливний фільтр на Land Ровері?

Як виставити мітки ГРМ у Land Rover Фрілендер?

Де знаходиться заливний отвір в АКПП Land Rover Фрілендер?

Як замінити радіатор пічки на Land Rover Freelander?

Як відкрити капот?

Заміна прокладки головки блоку Land Rover Фрілендер

Заміна переднього сальника випускна распредвала на двигуні 25 кв6

Всім привіт. З новим роком!

Хочу поділитися з вами якоюсь історією, яка трапилася практично з покупкою авто. В принципі, нічого особливого, але я трохи очокнув.