Lancer 9 заміна задніх амортизаторів

Mitsubishi Lancer 9 (Mitsubishi Lancer 9) заміна передніх амортизаторів, стійок. Відео

Інструкція показує наочно як своїми руками зробити заміну передніх амортизаторів в автомобілі Mitsubishi Lancer 9 (Mitsubishi Lancer 9). У прикладі на нашому Лансері стоїть розтяжка, тому насамперед необхідно відпустити її гайки. Скидаємо колесо, домкратимо один бік, на якому буде проводиться робота, до стійки кріпиться датчик ABS, гальмівний шланг, стійку необхідно буде зняти. Ззаду ключем на 12 відкручуємо гайку, яка тримає дужки. Відкручуємо ось ці дві гайки та два болти:

Зверху з-під капота відкручуємо 3 гайки, які тримають опору амортизатора. Витягуємо болти, які ми попередньо відкрутили. Тепер амортизатор нічого не тримає, і його можна знімати. Далі для стиснення пружини ми використовуємо спеціальні стяжки. Беремо новий амортизатор, знімаємо з нього фіксатор та прокачуємо вручну його 10 разів. Одягаємо відбійник, пружину і збираємо все у зворотному порядку.

Відео заміна передніх амортизаторів у Mitsubishi Lancer 9:

Резерв відео як замінити передні амортизатори на Mitsubishi Lancer 9:

Mitsubishi Lancer FAQ

Міняти задні амортизатори краще відразу парою, якщо автомобіль не новий, тому потрібно два амортизатори Kayaba 341368, які обійшлися по 1500. Любителям оригінальних запчастин, ось номер Mitsubishi MN101960, але відразу попереджаю, що в коробці опиниться той самий амортизатор Каяба. Після зняття задньої стійки було виявлено невелику потертість на нижній прокладці пружини Mitsubishi MR510446, тому при бажанні її також можна замінити. Решта було в дуже хорошому стані на пробігу 145000 км і заміни не вимагало.

Для заміни задніх амортизаторів потрібні такі інструменти:

Приступимо до заміни задніх амортизаторів.

Відкидаємо задню спинку сидінь, витягуємо плоскою викруткою два пістони біля облицювання та виймаємо її:

Далі необхідно відкрутити верхній пістон і витягнути решту трьох пістонів кріплення облицювання багажника. Для цього натискаємо на центральний шток пістону, тим самим продавлюючи його на невелику глибину, і вже за допомогою плоскої викрутки дістаємо пістон:

Послаблюємо гайку штока амортизатора накидним або ріжковим ключем на 17, утримуючи центральний шток другим ключем на 5 від провертання.

lancer, задніх, амортизатор

Тепер необхідно відкрутити дві гайки кріплення стійки торцевим ключем.

Після цих виконаних операцій послаблюємо гайки кріплення коліс, піднімаємо автомобіль домкратом та знімаємо колесо.

Найкраще відразу побризкати всі гайки з болтами WD-шкою, щоб можна було без проблем відкрутити їх.

Підкладаємо дошки під нижній поперечний важіль, ключем на 19 відкручуємо гайку та витягуємо болт кріплення стійки до важеля.

Далі починається найцікавіше Щоб витягнути стійку, необхідно відкрутити болт кріплення поздовжнього важеля до нижнього, а також нижню гайку стійки стабілізатора. Після цього опускаємо нижній поперечний важіль і нарешті дістаємо телескопічну стійку:

Дістали стійку, тепер її потрібно розібрати для заміни амортизатора.

Щоб при відкручуванні гайки штока амортизатора у нас все не розлетілося на всі боки, найкраще закріпити пружину стяжками і тільки після цього почати відкручувати гайку.

Після розбирання стійки бажано все відмити, щоб виглядало як нове:

На фотографії видно невелику потертість/тріщину на нижній прокладці пружини. На жаль, дана прокладка не була замовлена, тому довелося залишати стару прокладку.

Після прокачування амортизатора збираємо стійку у зворотній послідовності, попередньо стиснувши пружини стяжками.

Встановлюємо стійку на місце, закрутивши дві гайки кріплення стійки в багажному відсіку.

Далі необхідно закріпити стійку до нижнього поперечного важеля:

Піднімаємо нижній поперечний важіль таким чином, щоб можна було просунути болт у поздовжній важіль:

Вставляємо на місце гумку з шайбою біля стійки стабілізатора та закручуємо гайку.

Далі одягаємо колесо та опускаємо машину. Тепер необхідно закрутити дві гайки кріплення стійки до кузова автомобіля та центральну гайку біля штока амортизатора.

Робота завершена, тепер необхідно виконати всі аналогічні дії з іншого боку.

Mitsubishi Lancer FAQ

Заміна передніх амортизаторів на автомобілі Mitsubishi Lancer IX не дуже складне завдання, зазвичай на це потрібно 2-3 години вільного часу, якщо все робити не поспішаючи. При великому пробігу можуть виникнути труднощі з відкручуванням гайок кріплення стійки до поворотного кулака, доводиться рясно користуватися WD.

Для заміни передніх стійок потрібні такі інструменти:

Також знадобляться такі запчастини:

 • Kayaba (Excel-G) 334420 передній амортизатор (встановлюється із заводу на 1.3 та 1.6, але також підходить і для 2.0).
 • Kayaba (Excel-G) 334369 передній амортизатор (встановлюється із заводу на 2.0, але також підходить і на 1.3 та 1.6).
 • Mitsubishi MR272946 підшипник опори амортизатора
 • Mitsubishi MR244220 сідло передньої пружини
 • Mitsubishi MR961189 демпфер стійки
 • Mitsubishi MB303070 пильник

Амортизатори можна вибрати як від дволітрового лансера, так і від 1.6. За розміром, ходу штока вони повністю ідентичні, відрізняються лише жорсткістю та ціною. Чомусь тому було вирішено купувати їх, проте через деякий час дуже сильно пошкодував, аж надто жорсткі вони в порівнянні з 1.6. На пробігу 150000 км всі запчастини стійки були в хорошому стані, проте вирішив не ризикувати і замінити про всяк випадок опорний підшипник (Mitsubishi MR272946). Інші запчастини: сідло передньої пружини, демпфер стійки та пильовик міняти по необхідності.

Фотографії необхідних запчастин та матеріалів:

Приступимо до заміни передніх амортизаторів.

Знімаємо переднє колесо. Не забудьте підкласти під лонжерон колесо або дошки, щоб уникнути перекидання автомобіля з домкрата.

Відкриваємо капот, послаблюємо гайку кріплення штока амортизатора. Для цього краще придбати спеціальний ключ для відкручування штока амортизатора. Коштує в районі 200. зате допоможе полегшити завдання.

Відкручуємо від стійки кронштейн гальмівного шланга та дроту ABS.

Відкручуємо 3 верхні гайки опори та нижні 2 болта кріплення стійки до поворотного кулака, для цього може знадобитися міцний ключ, потім виймаємо стійку. При витягуванні стійки потрібно маточину відхиляти назовні і при цьому привід виходить з коробки передач, дивіться щоб не порвався пильовик! У підсумку має вийти така картина:

lancer, задніх, амортизатор

Зверніть увагу на велику кількість бруду під аркою колеса:

Стійка у зборі:

Тепер необхідно стягнути пружину стійки за допомогою спеціальних стяжок:

Стиснувши пружину стяжками, можна вже розібрати телескопічну стійку:

Розібрана стійка:

Зверніть увагу, що опорний підшипник у дуже хорошому стані, але його все одно краще замінити про всяк випадок.

Після розбору стійки бажано відмити пружини та всі гумки від бруду.

Далі перед складання телескопічної стійки необхідно прокачати амортизатор.

Ставимо стиснуту пружину на місце. При складанні стійки зверніть увагу, що на амортизаторі у верхній чашці та опорі є мітки: на амортизаторі та чашці отвори, на опорі мітка у вигляді кружка. При складанні та встановленні вони повинні бути в одній площині! Не забуваючи поставити підшипник опори, збираємо стійку, наживляємо гайку на штоку амортизатора і розтискаємо пружину. Далі акуратно ставимо стійку на місце, делікатно звертаючись з пильником ШРУСу та приводу від КПП. Після встановлення та затягування стійки ставимо на місце колесо, опускаємо машину і лише після цього затягуємо шток амортизатора.

READ  Заміна задніх гальмівних колодок Chevrolet Aveo Т250

У звіті використовувалися матеріали автора Паша (p-tone), за що йому дякую!

Амортизатори на Mitsubishi Lancer (Mitsubishi Lancer)

Якщо запчастина, яку підібрав спеціаліст магазину, не підійшла на ваше авто, ми приймемо цю запчастину назад без зайвих формальностей протягом 30 днів!

Як це працює?

Ми підбираємо запчастини (або перевіряємо правильність підбору) за VIN-кодом. Якщо у вашому автомобілі немає жодних позаштатних деталей, не був зроблений тюнінг або аматорський ремонт, підбір буде правильним і ми несемо за нього відповідальність.

Запчастини, які не підійшли з нашої вини, ми приймемо в найкоротші терміни, навіть якщо пошкоджено упаковку або на деталі є сліди встановлення.

Скористатися послугою може будь-який наш покупець автозапчастин.

Величезний асортимент: понад 12 млн. запчастин та автотоварів

Нервозберігаючий режим

Нервозберігаючий режим

Ми завжди прагнемо надати найкращий сервіс. Але якщо ми чомусь не виправдали ваших очікувань, не витрачайте часу, звертайтеся до наших нервозберігаючих фахівців за тел. 0800nbsp339nbsp639 (безкоштовно по Україні). Спеціальний відділ турботи про клієнтів працює для того, щоб допомогти вам розібратися з будь-якою складною ситуацією, пов’язаною з нашою роботою. Зберігайте внутрішній дзен, поки ми вирішимо ваше питання!

Модель випускається з 70-х років, багато модифікацій. Найпопулярніші у нас – нові 9 та 10 покоління. В основному, амортизатори на Mitsubishi Lancer ставляться газомасляні, і лише деякі старі версії йдуть масляні.

Серед усіх модифікацій є варіанти спортивної підвіски – це Mitsubishi Lancer Evolution (він же Lancer Evo), у яких не тільки ходова, а й інші характеристики агресивніші, ніж на «цивільних» версіях. На ці моделі ставляться або оригінальні амортизатори, або аналоги Kayaba, Bilstein та Koni, у яких в асортименті є спортивні серії.

Найпопулярніші амортизатори на Mitsubishi Lancer – газомасляні виробництва Kayaba. На звичайні модифікації ставити оригінальні амортизатори немає сенсу: за ціною вони вдвічі дорожчі, ніж Kayaba, а служать ненабагато довше.

Оскільки варіантів підвіски та ходової у цієї моделі багато, амортизатори на Lancer вибирають в основному за vin-кодом. Непрямо визначити тип підвіски можна за характеристиками двигуна: якщо це 1.6 л, то й стандартна підвіска.

Термін служби амортизаторів у середньому 4 роки, причому навіть недорогі аморти ходять на цих автомобілях досить довго. Продукція преміум-класу прослужить ще довше. Ця машина не вимоглива до комплектуючих підвіски.

Рекомендуємо раз на півроку робити огляд на СТО. Насамперед, вчасно змінювати пильовики і не допускати їх пошкодження. І стежити за технічним станом амортизаторів: якщо на них є постійні сліди вологи (які не висихають, на відміну від води) або автомобіль почав сильніше розгойдуватися при гальмуванні та кренитися в поворотах, значить настав час міняти амортизатори. Крайній ступінь їхнього зносу – поява характерного стуку, що свідчить про остаточну «смерть». Заміну амортизаторів роблять парою на одній осі, лівий та правий одночасно.

В інтернет-магазині запчастин DOK Ви можете купити амортизатор на Mitsubishi Lancer 2, 9, 5, 6, 7, 8, 10 з об’ємами двигунів: 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 2.0, 2.4 л., отримавши професійну консультацію щодо підбору цієї запчастини на конкретну модифікацію вашого автомобіля, а також замовити доставку обраного Вами товару по Києву, а також у Дніпропетровськ, Запоріжжя, Одесу, Львів, Харків, Вінницю, Полтаву та інші міста України. Для відображення каталогу запчастин з фотографіями та цінами, виберіть у формі вище ваш автомобіль.

Ви можете підібрати амортизатор на Mitsubishi Lancer 2, 9, 5, 6, 7, 8, 10 одним із зручних для вас способів:

 • вказавши рік випуску, та модифікацію вашого автомобіля Mitsubishi Lancer у формі вибору автомобіля на цій сторінці;
 • за VIN кодом (номером кузова) автомобіля, набравши по телефону наших фахівців;
 • за каталожним номером запчастини (артикулу), ввівши його в поле пошуку по артикулу у верхній частині сайту.

У нашому каталозі ви можете побачити основні характеристики і те, як виглядають амортизатори Mitsubishi Lancer на фото, а також скільки коштує запчастина. Наші фахівці знають, які амортизатори підходять на Mitsubishi Lancer в залежності від року випуску та модифікації автомобіля, тому перш ніж замінити амортизатор, і для того, щоб установка запчастини відбулася без проблем, зверніться до нас, і ми допоможемо правильно вибрати запчастину та оформимо продаж з доставкою на вашу адресу або на умовах самовивезення з нашого офісу.

Альтернативні назви товару: стійка, амортизатор.

В автомагазині DOK є амортизатор Lancer в залежності від модифікації вашого авто з об’ємом двигуна.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 2.0, 2.4 л. наступних поколінь та їх модифікацій седан, універсал, хетчбек:

Конструкція стійки та її призначення

На авторинках зустрічаються масляні, газові та газомасляні амортизаційні стійки. Перший варіант призначений для вантажних авто, другий – більше підходить агресивній їзді спортивних машин. Автомобіль Mitsubishi Lancer 9 оснащений третім видом амортизаторів, які є втіленням комфорту та надійності.

Амортизаційний вузол Mitsubishi Lancer 9 складається з пружини, пильовика, гумових подушок, опорного підшипника, стрижня та двох стабілізаторів. Саме стабілізатори виконують функцію зменшення відриву кузова автомобіля під час руху дорогою. Пристосування виконане у вигляді п-подібної сталевої штанги перетином 20 мм, яка закріплюється до кузова авто двома втулками, а кожний кінець – з важелем підвіски через стійку.

Несправні амортизатори – причина порушення керованості автомобілем, яка може призвести до трагічних наслідків.

Заміна амортизаторів 9

До обов’язкової заміни входить:1. Амортизатор. 334420 KAYABA (ставиться із заводу) 3867х2 = 7734 руб2. Пружина — RA3026 KAYABA, але я взяв собі шведські 4059239 LESJOFORS, вийшли трохи дорожче за каябовські. 2681х2 = 5362 руб3. Опорний підшипник. MR272946 550х2 = 1100

По можливості замінити також доведеться:. Гумову накладку MR244220 350х2 = 700 Якщо будете натягувати шланги на пружини, що я рекомендую, то можна її і не міняти, головне її завдання. не дати тертися пружині об метал опори, як на аморті знизу, так і на опорі згори. Зношування прокладки йде саме на кінцях пружин, в інших місцях вона ще жива через 140к пробігу і ще стільки ж проходить.5. Відбійник(демпфер) MR961189 565х2 = 1130 рубПильовик і відбійник(демпфер) можна перевірити візуально, піднявши машину на домкраті. Якщо є тріщини, тоді доведеться докупити і сам пильовик, але я ще не бачив в інтернеті проблему з пильовиками)6. Я замінив ще й передні стійки стабілізатора 4056A161, т.до. на мертвих амортизаторах старі просто розірвало за півроку. Металеві шайби у гумках прорізали їх майже на крізь. Та й перетягнули мені їх минулого помічники. 431х2 = 862

READ  Заміна задніх сайлентблоків Kia RIO

Виробляв заміну сам у гаражі за інструкцією, нічого нового не скажу, тільки власні враження.

Пружини міняти теж треба, метал справді втомлюється. Так, це дорого. Для порівняння:Пружини нова та 10 річна абсолютно ідентичні за висотою.

Але на практиці, замінивши пружинку, я офігел! Машина піднялася на 29мм!Ось тут і помічається втома металу.

Отже, приступимо. Заміна задніх амортизаторів дешевша за передні, а саме:1. Амортизатор двотрубний газовий. 341368 KAYABA (той самий оригінал). 2798х2 = 5596 руб2. Пружини задні RC6418 KAYABA. 1625х2 = 3250

Заміна задніх амортизаторів на мітсубісі лансер 9

Якщо задні стійки стабілізатора змінювалися давно, їх теж доведеться замінити.до. потрібно зняти нижню гайку кожної стійки. х2 = 900. йде без втулок та гайки. Беремо оригінал MR476595. 250х2 = 500 (комплект їх двох втулок та гайки). У мене стійки стабілізатора нові, все відкрутилося і були у відмінному стані.4. Перевірити перед ремонтом стан пильовиків та відбійників, зробити це легко, просто піддомкративши машину. Особисто у мене задній демпфер, він же відбійник, з пильником був тріснутий. Заміна на задній пильник KAYABA 910063 (комплект з 2 шт.).) = 800.

РАЗОМ: у кращому випадку вам доведеться викласти за пружини та аморти близько 9 тисяч, у гіршому (із заміною стійок стаба). 11к.

Насправді робив заміну по всій відомій інструкції. З чим зіткнувся:— Пропустивши перший пункт інструкції зняття обшивки через те, що просто не міг зрозуміти що зображено на фото, я зіткнувся з проблемою зняття обшивки в багажнику.Для таких же незрозумілих як і я зробив більш зрозумілу і чітку фотографію.

Після скручування всіх гайок та болтів я був у паніці, амортизатор не знімається. Верхня опора застрягла у корпусі. Я робив все через дупу. Стягував пружини на встановленому амортизаторі, відкрутив шток (дуже легко), зняв усе, крім опори. Потім узяв гумовий молоток і просто вибив опору.

В іншому складнощів не виникло. Хіба що одягнути назад важіль на колесо, тут допоміг молоток.

Наприкінці хотілося б відзначити абсолютно мертвий стан одного відбійника з пильником на задній підвісці, обох амортизаторів та однієї пружини.

Заміна амортизаторів Mitsubishi

У цій статті йтиметься про те, яку функцію виконують амортизатори в автомобілі, які їх ознаки зношування і як замінити амортизатори в автомобілі Mitsubishi моделі Lancer. Як правило, на всіх моделях цієї марки процес заміни приблизно однаковий, так що буде корисно прочитати власнику автомобіля марки Mitsubishi незалежно від моделі авто.

Lancer. належить до найпопулярніших моделей автоконцерну Mitsubishi Motors. Вона виробляється з 1972 року та поставляється на численні ринки різних країн світу. У 2007 році було вперше представлено десяте покоління Mitsubishi Lancer. Його особливістю є використання незалежної підвіски коліс, це додає моделі жорсткості та керованості. Але, як і всі автомобілі Лансеру необхідний ремонт та правильне обслуговування.

Давайте розберемо по порядку, що відбувається з підвіскою, а якщо бути точніше. то з її основними частинами. амортизаторами, в даному автомобілі.

Заміна задніх амортизаторів (стійок). пара Дніпро

Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ

Топ

Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ
Топ

 • Шиномонтаж
 • Автокомплекс
 • Автошкола
 • Тюнінг ательє
 • Комісійний майданчик
 • Юридична компанія
 • СТО
 • Офіційний сервіс
 • Евакуатор
 • Автострахування
 • Автомийка
 • Стіл замовлень
 • Магазин
 • WI-FI
 • Кава
 • Виїзд майстра
 • Комп’ютер
 • Підм. авто
 • Кондиціонер
 • Кімн. відпочинку
 • WC
 • Дитячий. кімната
 • Розрахунок карткою
 • Б\Н розрахунок
 • Телевізор
 • Цілодобово
 • Заберемо авто

Олексій Севостьянов Знавець міста 6 рівня 15 травня 2021

Відмінний тех. центр, займаються корейцями та японцями. Приїхав, щоб оцінити вартість ремонту задньої підвіски, провели діагностику, співорієнтували за вартістю робіт. Діагностику зробили безкоштовно. Відмінний сервіс, рекомендую!

Професійна заміна амортизаторів Mitsubishi Lancer 9 пропонується автомобілістам у нашому сервіс-центрі. У нас працюють досвідчені механіки, які чудово справляються з несправностями різного походження та складності. Ми використовуємо для ремонту комплектуючі високої якості – це можуть бути оригінальні запчастини або їх якісні аналоги, що мають бездоганні експлуатаційні характеристики. Заміна амортизаторів Mitsubishi Lancer 9 у нашому сервісі здійснюється за регламентом, з дотриманням встановленої послідовності ремонтних операцій. При цьому діє гарантія на надані послуги, що відрізняються високою якістю та привабливою вартістю.

Заміна лампи ближнього світла та габаритів у Mitsubishi АСХ (Mitsubishi ASX), фото та відео інструкція

На заміну ламп ближнього світла та габаритного вогню приїхав автомобіль Mitsubishi АСХ (Mitsubishi ASX), 2013 року випуску. Покажемо як зробити таку заміну своїми руками швидко та правильно.

Лампи ближнього світла змінюються дуже просто, повертаємо патрон проти годинникової стрілки та витягуємо його разом із лампочкою.

Лампа тут стоїть H11, на цьому автомобілі хвороба, що постійно горять або самі лампочки, або їх роз’єми. Пробували ставити різні лампи як дорогі, так і дешеві. Результат той самий, або згорає роз’єм, або сама лампа. Для заміни затискаємо бічні вусики та витягуємо стару лампочку. Вставляємо до звуку клацання нову:

При цьому не чіпайте руками за її цоколь, це скорочує термін служби. Якщо все-таки це сталося, то знежирте поверхню за допомогою уайт-спіриту. Перед тим як закручувати, перевірте роботу лампочки.

З габаритом будемо складніше, він знаходиться вгорі і підлізти до нього незручно. У нього довгий патрон, повертати також необхідно проти годинникової стрілки:

Лампочку габаритів при заміні просто висмикуємо на себе. Нова лампа для габаритів у нас стоятиме JSTAR 12v-24v T10 54smd, вона йде з лінзою. Просто вставляємо її в посадкове місце, вона набагато яскравіша за стандартну. Перевіряємо її роботу та закручуємо на місце.

На другому боці заміна відбувається аналогічним чином. Рекомендуємо міняти все попарно, тому що якщо перегоріла одна з ламп, незабаром за нею піде та інша.

Відео заміна ламп ближнього світла та габаритів у Mitsubishi АСХ:

Резервне відео як замінити лампи ближнього світла і габаритів Mitsubishi ASX:

Послідовність дій під час діагностики

Перевірити стан маточини та її складових можна самостійно, звертатися до сервісного центру зовсім не потрібно. Для зручності використовуємо оглядовий канал або піддомкрачуємо машину. Розхитуємо колесо вгору – вниз, вліво – вправо. У справному стані не повинно бути жодних стуків, люфту. Механічним впливом провертаємо колесо вперед, назад. Чутний лише легкий шелест – механізм справний, інакше встановлення нових компонентів.

Мітсубісі Лансер 9. Заміна задніх амортизаторів.

Оригінали

Оригінальна стійка KYB 334420. Оригінальна стійка KYB 334369. Ми ж на перше місце поставимо ті, що свого часу поставлялися на конвеєр Mitsubishi. KYB 334420 та KYB 334369. Це взаємозамінні номери від японського виробника Каяба, який відноситься до світової еліти фахівців з амортизаторів. Продукція Каяби шанована, шанована та відрізняється найвищою якістю виконання.

READ  Як перевірити датчик DMRV на Каліну

У комплект постачання передніх амортизаторів для Mitsubishi Lancer 9 входить:

Lancer 9 заміна задніх амортизаторів

Автомобіль: Carisma 1.6 MPI Кузов: Хетчбек, рестайлінг Трансмісія: МКПП Рік випуску: 2003

Не знайшов такої теми, Екзист з моєї комплектації видає тільки оригінали стійок перед MR 554948/49, і зад MR 913123 замінників не показує, хто стикався з такою проблемою? міняв стійки на такій моделі, пружини?

Carisma 2003 р., DA1A 1.6 MT 103 л/с LNSEL6 з комплектом для поганих доріг Opc: A35 : HIGH GROUND CLEARANCE SUSP

Автомобіль: Carisma 1.3 MPI Кузов: Седан, рестайлінг Трансмісія: МКПП Рік випуску: 2003

Рестайлінг з адаптом. підвіскою для Росії. За аналогами:

як замінити задні амортизатори лансер 9

якщо перед. Оригінал MR 554948 (9) то ставимо монро 16688 (9) якщо задні Оригінал MR 913123 ТО СТАВИМО Bilstein 191-18703.Тільки обов’язково перевіряйте свої оригінали, які стоять

Автомобіль: Carisma 1.6 MPI Кузов: Хетчбек, рестайлінг Трансмісія: МКПП Рік випуску: 2003

а є інформація щодо пружин до цієї моделі і чи підійдуть задні Monroe 23827 на заміну оригіналу MR 913123 ?

Автомобіль: Carisma 1.3 MPI Кузов: Седан, рестайлінг Трансмісія: МКПП Рік випуску: 2003

а є інформація щодо пружин до цієї моделі і чи підійдуть задні Monroe 23827 на заміну оригіналу MR 913123 ?

Monroe 23827, буде заниження задньої підвіски.

Автомобіль: Carisma 1.6 MPI Кузов: Хетчбек, рестайлінг Трансмісія: МКПП Рік випуску: 2003

Автомобіль: Carisma 1.3 MPI Кузов: Седан, рестайлінг Трансмісія: МКПП Рік випуску: 2003

Автомобіль: Carisma 1.6 MPI Кузов: Седан, рестайлінг Трансмісія: АКПП Рік випуску: 2002

Автомобіль:Не вказано Кузов:Не вказано Трансмісія:Не вказано Рік випуску:Не вказано

Автомобіль: Carisma 1.6 MPI Кузов: Седан, рестайлінг Трансмісія: АКПП Рік випуску: 2002

Автомобіль: Carisma 1.6 MPI Кузов: Хетчбек, рестайлінг Трансмісія: МКПП Рік випуску: 2002

Автомобіль: Carisma 1.3 MPI Кузов: Седан, рестайлінг Трансмісія: МКПП Рік випуску: 2003

Автомобіль: Carisma 1.6 MPI Кузов: Седан, рестайлінг Трансмісія: МКПП Рік випуску: 2000

Автомобіль: Carisma 1.6 MPI Кузов: Седан, рестайлінг Трансмісія: АКПП Рік випуску: 2002

Ось знайшов інфу зі старого форуму (у себе на PC):

-Виходячи з інформації на форумі, для рестайлінгових каризмів, з русифікованою підвіскою (А35), я зробив висновок, що замість оригіналу на мій автомобіль підійдуть на перед Monroe 16688/9 і Kayaba 334154/5, тому Monroe 23827, 2390 341204. Ці амортизатори встають без переробок і доробок, сумісно з рідними деталями, авто стане нижче на 10-15 мм. За більштайнами, богами та саксами інформації мало. Змінюю амортизатори по колу і думаю буде розумним ставити всі однієї марки і не морочитися. Власне ось.-

-Monroe 23932 (у мене ще такі стоять) для вольво40 (підвіска з підвищеною прохідністю) 200% підходить як заміна адаптованих під рашу задніх стійок MR913123. так само підходить KYB 341145 і з великою ймовірністю (дуже великий: bigrin:) Tokico U2947. газові / Q2947. масляні в результаті машина злазить з підйомника без заниження дупи так само при заміні задніх стійок не забувайте міняти гумки зверху чашки (по 2 шт. з кожного боку) і ще маленькі резиночки прокладки між чашкою і кузовом (по штучці з кожного боку) і про всяк випадок купуйте нижні болти з гайкою (яким кріпиться стійка знизу до поперечного важеля)-

Це дві різні посади. Хто дізнався про свої пости. Відгукніться. та розкажіть детальніше про Monroe 23932.

Так як Lancer 10 більший і по-масивніший за свого попередника, то при проектуванні його ходової частини конструктори взяли багато від Аутлендера. і сам тип цього механізму, і навіть ряд його комплектуючих, що істотно полегшило роботу майстрів з ремонту:

 • По-перше, вони зіткнулися не з принципово новою конструкцією, а з знайомим їм механізмом. Так що навіть ті співробітники автосервісів, в руки яких «десятка» потрапила вперше, можуть легко розібратися з тим, як вбудована задня підвіска, і знайти причину її несправності.
 • По-друге, немає проблем із запчастинами для ремонту цього вузла. І що важливо, це стосується не тільки оригінальних деталей: у них ніколи не спостерігалося браку, благо, у більшості великих навіть не фірмових сервісів давно налагоджені міцні зв’язки з виробником машини. Це відноситься і до їх якісних аналогів, що виготовляються, здебільшого, в Росії і з російських сталей (а наша сталь завжди славилася своїми властивостями. як міцністю і довговічністю, так і антикорозійністю).

Щодо задніх амортизаторів «десятки», слід сказати наступне: їхні стійки поєднані з пружинами. Така сама конструкція і на колесах передньої осі. Тому заміна задніх стійок на Lancer 10. процес значно більш трудомісткий, ніж на попередніх версіях цього автомобіля. Теоретично, на «десятці» ці елементи взагалі не є розбірними, і якщо ви вирішите встановити замість оригінальної деталі, що вийшла з ладу, вам доведеться купувати її в комплекті з пружиною.

Так як Lancer 10 більший і по-масивніший за свого попередника, то при проектуванні його ходової частини конструктори взяли багато від Аутлендера. і сам тип цього механізму, і навіть ряд його комплектуючих, що істотно полегшило роботу майстрів з ремонту:

 • По-перше, вони зіткнулися не з принципово новою конструкцією, а з знайомим їм механізмом. Так що навіть ті співробітники автосервісів, в руки яких «десятка» потрапила вперше, можуть легко розібратися з тим, як вбудована задня підвіска, і знайти причину її несправності.
 • По-друге, немає проблем із запчастинами для ремонту цього вузла. І що важливо, це стосується не тільки оригінальних деталей: у них ніколи не спостерігалося браку, благо, у більшості великих навіть не фірмових сервісів давно налагоджені міцні зв’язки з виробником машини. Це відноситься і до їх якісних аналогів, що виготовляються, здебільшого, в Росії і з російських сталей (а наша сталь завжди славилася своїми властивостями. як міцністю і довговічністю, так і антикорозійністю).

Щодо задніх амортизаторів «десятки», слід сказати наступне: їхні стійки поєднані з пружинами. Така сама конструкція і на колесах передньої осі. Тому заміна задніх стійок на Lancer 10. процес значно більш трудомісткий, ніж на попередніх версіях цього автомобіля. Теоретично, на «десятці» ці елементи взагалі не є розбірними, і якщо ви вирішите встановити замість оригінальної деталі, що вийшла з ладу, вам доведеться купувати її в комплекті з пружиною.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS