LADA Priora троит на холодну

Table of Contents

неякісне пальне

Це одна з можливих причин того, чому троїть двигун на холостому ходу або при русі.

Троит мотор: чим це небезпечно?

Це досить критичне явище, особливо якщо агрегат починає вібрувати під час розгону.

Якщо враховувати, що «LADA Priora» виготовляється з 2007 року, часто зустрічаються екземпляри, де двигун стукає так, як на старій машині 20-річної давності. Це робота мотора на трьох циліндрах. Може стояти найостанніша прошивка, однак якщо на автомобілі «LADA Priora» троит двигун, горить чек, то такому автомобілю залишилося зовсім недовго.

Система харчування

Якщо троит двигун “Priora” (16 клапанів), причини можуть бути банальні. Коли немає спалаху в циліндрі, можливо, там просто немає пального. Якщо в ньому нормальна ступінь стиснення, варто продіагностувати систему харчування. Слід звернути максимум уваги на повітряний фільтр і на патрубок. Необхідно переконатися, чи надійно затягнуті хомути, чи цілий сам корпус очищувача, чи немає підсосу повітря ззовні. Також зверніть увагу на трубки. Вони повинні щільно закріплюватися на дросельному вузлі. Про те, що деякі деталі несправні, можуть повідомляти патьоки пального, щілини, відламаний пластик.

Типові причини і техніка безпеки

Варто врахувати, що можливих причин, за якими відключається один з циліндрів, досить багато.

Перевірка свічок запалювання

На думку фахівців, основною причиною, яка призводить до того, що двигун починає троіть, є прийшли в непридатність свічки запалювання. Тому ці елементи потрібно перевірити в першу чергу, адже досить часто проста заміна свічок допомагає повністю усунути аналізований дефект. Для перевірки справності свічок потрібно зробити наступне:

lada, priora, троить, холодну
 • зняти клему з автомобільної акумуляторної батареї;
 • від’єднати і зняти зі свічок високовольтні дроти;
 • використовуючи автомобільний ключ відповідного розміру, зняти свічки з циліндрів, строго дотримуючись при цьому черговості;
 • кожна знята свічка повинна бути ретельно оглянута. Якщо при огляді буде виявлено несправність або будь-який інший дефект, елемент необхідно замінити на новий в обов’язковому порядку.

Якщо на місце старої свічки буде встановлюватися нова, обов’язково потрібно відрегулювати зазор елемента і перевірити свічку на опір. Після того як всі комплектуючі будуть встановлені на колишнє місце, враховуючи послідовність, двигун Пріори рекомендується завести, щоб зрозуміти, чи вийшло при заміні свічок усунути неполадку. Якщо дефект прибрати не вдалося, слід перевірити цілісність високовольтних проводів.

Перевірка котушки запалювання

Особливою методики, за якою можна перевірити роботу деталей, просто немає. В інструкції до автомобіля вказано один із способів самостійної діагностики. Так, при відключеному запалюванні перевіряють, чи міцно закріплена котушка запалювання ( «Priora» не виняток) до мотора.

LADA Priora на холодну троїть двигун

Думаю цей запис буде вельми корисна або стоїть її враховувати!ПРОХАННЯ! Перш ніж писати коментар прочитайте повністю, що б кожному не відповідати що проблема не в свічках або датчиках, або т.п.Била проблема на моєму здоровань, троил двигун при холодному запуску до тих пір поки не прогріється. Тобто прогрівав 70-90град., потім глушив машину, чекав близько хвилини і сново “заводив” і тільки після цього можна було їхати нормально, без троенія.Проблема виникла після того як Priora перестала заводиться, при спробах завестися був тільки щелчек (первинний огляд і Прокаєв свічок, заміна акумулятора результатів не дали). “Клік” означав що стартер не крутить. Надалі я замкнув його безпосередньо, покрутив І двигун завівся! Ч / з 5хв. заглушив, спробував завести але безрезультатно, повторив все по новій і поганяв двигун довше Двигун почав заводиться, але правда видав ЧЕК (Check-Engine). За особистим відчуття мав труднощі пуск при зниженні температури (ніже.18-20 град).Думаю прийшов час для заміни 4ой ІКЗ (при пробігу близько 85 000км). Замінив ІКЗ, проблема залишилася. Довго мучився з цією проблемою, і не міг знайти причину. Були різні варіанти, від акумулятора до різних датчиків і поршней.Діагностіка нічого путнього не порадила (гроші на вітер), лише повідомили про численні пропуски в 3-м циліндрі і порадили замінити свічки (що і зробив, замінив на NGK. безрезультатно).Решіл відвідати місцевого Кулібіна, він заспокоїв що датчики справні і на прогріту машина працює як годинник. Після довгих розмов вирішили промити форсунки є не снімая.В процесі промивки на 2-му циклі на комп’ютер надійшла помилка на котушку в 3-м циліндрі (про всяк випадок позначили її лаком). За підсумками промивання троение залишилося, але воно з’являлося не відразу як раніше ч / з 1хв., А через 3-5хв. роботи, та й грітися доводилося менше щоб пройшло троение двс.В вихідний день вирішив замінити позначену котушку на стару (з 4-го циліндра) І І троение пропало! Однак зауважив що якщо відразу після того як заведеш двигун і включиш обігрів дзеркал / заднього лобового, обдув скла, магнітолу і т.д., то часом машина починала троить або були “спроби” такового.Прішел до висновку що вся заковика полягала в ІКЗ! Проблема не до кінця була усунена, вважаю що ще якась з котушок вимагала заміни. До кінця розібратися не вдалося, тому що продав свого здорованя.

READ  Заміна паливного фільтра на LADA Granta

p / s: На одному з форумів вичитав що опір котушки запалювання може змінюватися в залежності від температури!

Незважаючи на те що Ладі Priora 16 клапанів притаманно чимало дефектів, саме ця модель є найбільш вдалою з численних різновидів ВАЗ. Серед найбільш вагомих переваг виділяють наступні:

 • динамічність;
 • комфортабельність;
 • помірний витрата палива.

Однак деякі проблеми ця модель також приносить своїм власникам, наприклад, двигун погано заводиться або відразу глухне, а запах бензину чітко відчувається навіть всередині салону. Але найпоширенішою проблемою, на думку автовласників, є те, що Priora троит на холодну, внаслідок цього двигун швидко перегрівається. Тобто якщо автовласник заводить свою машину, а мотор починає працювати з так званими перебоями, при цьому з вихлопної труби доносяться специфічні звуки і поширюється сильний запах від незгорілого до кінця бензину, ці причини вкажуть на те, що двигун троїть на холодну. Усунути такий вид поломки можна і самостійно, але щоб ремонтні роботи були зроблені правильно, фахівці рекомендують усувати поломку поетапно.

Як усунути несправність форсунок?

Якщо опір знаходиться в нормі, тоді рекомендується повністю демонтувати паливну рампу і ретельно промити кожну деталь. Не варто виконувати цю операцію, якщо досвіду в цій роботі немає. Для промивки необхідно відкрити клапани форсунки. Потім подати туди під тиском аерозольну промивку. Це нескладно, однак без досвіду можна все зіпсувати.

4 дросельний впуск на ВАЗ 21124

Для підвищення стабільності роботи движка і відгуку педалі газу ставлять 4 дроселя. Суть в тому, що кожен циліндр отримує свою дросельну заслінку і завдяки цьому пропадають резонансні коливання повітря між циліндрами. Маємо більш стабільну роботу мотора від низів до верхів. Самий народний метод це установка 4-х дросельного впуску від Toyota Levin на ВАЗ. Необхідно придбати: сам вузол, виготовити колектор-перехідник і дудки, додатково до цього потрібен фільтр нулевик, форсунки, ДАТ (датчик абсолютного тиску), регулятор тиску палива і прошивка. Так само у продажу зустрічаються готові комплекти 4-х дросельного впуску, які цілком годяться до використання. З огляду на позамежні обороти, рекомендується замінити важку поршневу 124-го мотора на легку пріоровскій, широкофазних вали (не менше 280), доопрацьовану ГБЦ, вихлоп павук 4-2-1 на 51 трубі або більше. Більш повна інформація по дроселів в статті по тюнінгу мотора 2112. З правильної конфігурацією 124-й движок видає близько 180-200 к.с. До недоліків можна віднести скорочення ресурс двигуна і це не дивно, адже движки на дудках крутяться більш 8000-9000 і більш об / хв. Так що постійних поломок і ремонту вам не уникнути.

запалювання

Але може виявитися, що вкоротив свічку, ви побачите, що вона мокра. Це говорить про відсутність іскри. В результаті не відбувається згорання палива. Перевірка запалювання виробляється в наступному порядку:

 • Для початку візуально оцінюємо свічку. Вона повинна бути коричнево-пісочного кольору. Якщо вона темніше, то можливо вона несправна. Бажано перевірити її на спеціальному стенді. Іскра повинна бути синьо-білої. Якщо вона жовта або червона, то це погана ознака. Можна звичайно спробувати її почистити наждачним папером, але це може не принести належного ефекту;
 • Спробуйте поставити іншу свічку і перевірте, як буде працювати двигун. Якщо все нормалізувалося, то причина знайдена. Також перевірте високовольтний провід;
 • Після цього перевіряють котушку запалювання. Вона найслабша деталь запалювання в Priora. Для перевірки скидаємо помилки з ЕБУ. І на вимкненому запаленні міняють місцями імовірно неробочу котушку запалювання зі свідомо робочої. Двигун заводиться на пару хвилин. Діагностика повторюється. Якщо пропуск спалаху «перекочував» разом з котушкою проблема в ній. Замініть її на нову.

ТРОИТ на холодную и плавают обороты на Лада ПРИОРА.

Пристрій і принцип роботи

Кожному автолюбителю відомо, що основна функція КЗ на LADA Priora полягає в запаленні горючої суміші, що необхідно для запуску силового агрегату. Щоб забезпечити підпалив суміші, в КЗ виробляється дуже висока напруга, що становить 40 тисяч вольт. Сама по собі КЗ є трансформаторне пристрій, призначений для підвищення низької напруги, яке виробляє АКБ. За своєю будовою КЗ 16-клапанного двигуна складається з двох обмоток. первинної та вторинної, які намотані за допомогою мідного дроту на сталевий сердечник.

READ  Установка задніх електросклопідйомників на Priora

Спочатку на сердечник намотується первинний пристрій, а зверху нього. вторинне. Ця конструкція захищається за допомогою спеціального корпусу. У тому випадку, якщо в первинній обмотці міститься близько 150 витків, то у вторинній їх буде вже не одна тисяча.В конструкції КЗ немає високовольтних кабелів, оскільки вони надягають саме на свічку.

Коли блок управління силовим агрегатом передає сигнал на первинну обмотки, навколо сердечника є магнітне поле. В кінцевому підсумку воно сприяє утворенню високої напруги на вторинній обмотці. Що стосується свічки, то в цей момент вона здійснює займання горючої суміші в циліндрах 16-клапанного мотора. КЗ обладнана захисним корпусом, а всередині конструкції є спеціальна пружинка з діодом. Останній призначений для оперативного відсікання сигналів з високою напругою (автор відео про несправності вузла. канал IZO))) LENTA).

Перевірка свічок запалювання

На думку фахівців, основною причиною, яка призводить до того, що двигун починає троіть, є прийшли в непридатність свічки запалювання. Тому ці елементи потрібно перевірити в першу чергу, адже досить часто проста заміна свічок допомагає повністю усунути аналізований дефект. Для перевірки справності свічок потрібно зробити наступне:

 • зняти клему з автомобільної акумуляторної батареї;
 • від’єднати і зняти зі свічок високовольтні дроти;
 • використовуючи автомобільний ключ відповідного розміру, зняти свічки з циліндрів, строго дотримуючись при цьому черговості;
 • кожна знята свічка повинна бути ретельно оглянута. Якщо при огляді буде виявлено несправність або будь-який інший дефект, елемент необхідно замінити на новий в обов’язковому порядку.

Якщо на місце старої свічки буде встановлюватися нова, обов’язково потрібно відрегулювати зазор елемента і перевірити свічку на опір. Після того як всі комплектуючі будуть встановлені на колишнє місце, враховуючи послідовність, двигун Пріори рекомендується завести, щоб зрозуміти, чи вийшло при заміні свічок усунути неполадку. Якщо дефект прибрати не вдалося, слід перевірити цілісність високовольтних проводів.

троит двигун

Незважаючи на величезну кількість критики на адресу «LADA Пріори», це один з найпопулярніших автомобілів, які виходили з конвеєра «АвтоВАЗу» за останні роки. «Priora» оснащена досить вдалим двигуном з хорошою динамікою, салон вийшов дуже зручним.

А в максимальних комплектаціях пропонуються корисні опції. Але при цьому час від часу машина приносить власникам незначні проблеми. Одна з найпопулярніших несправностей. троит двигун «Priora» (16 клапанів). Причини цього явища досить неприємні.

lada, priora, троить, холодну

Та й до того ж мотор перегрівається в результаті.

Коли водій вранці заводить свій автомобіль, то двигун працює не рівно, як раніше, а з перебоями. З вихлопної труби в цей час лунають глухі звуки. При цьому відчувається стійкий і сильний запах незгорілого палива. Вібрації постійно ростуть, і це загрожує тріщинами в подушках. Так двигун троїть на холодну.

Тюнінг двигуна 21124

Чіп тюнінг 124 мотора розглядати немає сенсу, на стандартній машині це відчутних змін не внесе, прошивка потрібна, для більш ретельної і правильного налаштування, після доопрацювання двигуна, з неї і почнемо. Найпростіший і стандартний спосіб як збільшити потужність двигуна 21124, це замінити розподільні вали на Стольників 8.9 280 або Нуждин 8.85, поставити прямоточний вихлоп 4-2-1, ресивер і заслінку 54-56 мм це дасть нам в сумі понад 120 к.с., а для більш ефективної роботи моторчика, поршневу міняємо на полегшену пріоровскій. Це додатково підвищить потужність і знизить витрата палива. У разі коли цих цифр недостатньо, рекомендується доопрацювати ГБЦ і поставити злі широкофазних вали, що на виході дасть 150 к.с.

Компресор на ВАЗ 21124 16V

В якості альтернативи, а так само для отримання подібної потужності у всьому діапазоні, потрібно ставити компресор. Самий розповсюдженний компресор для ВАЗа це пітерський кіт на базі PC-23, але В мережі повно відео з компресорів як на 8 клапанники, так і на шеснаре, в одному з найвідоміших відео, власник мотора на компресорі доступно пояснюється все нюанси установки і що потрібно для успішної реалізації проекту на прикладі восьмиклапанний мотора. Даний компресор може бути встановлений і на 16 клапанний двигун

Нарощувати потужність без використання турбіни можна і до 200 к.с., із застосуванням 4-х дросельного впуску, але найбільш оптимальні, придатні для міського використання, варіанти це вищеописані методи.

Двигатель от Приоры троит на холодную!

Гідрокоменсатори

В Priora, а саме 16-ти клапанному двигуні замість регулювальних шайб на клапанах стоять гідравлічні компенсатори, які регулюють зазор між розподілвалом і клапаном автоматично за допомогою тиску масла. З великим пробігом у автомобілів з’являється проблеми з роботою даної деталлю, гидрики починають стукати і незабаром зовсім не можуть відкрити клапан, що призводить до появи пропусків запалення в цьому циліндрі.

Свічки запалювання

Найчастіше двигун може троить через зношених свічок запалювання. Так як свічки встановлені в камері згоряння і піддаються високим температурам, вони досить часто виходять з ладу, що призводить до пропусків запалювання в циліндрі, в якому свічка вийшла з ладу.

READ  LADA Kalina плюси та мінуси

Якщо на авто з’явилися пропуски запалювання, насамперед необхідно перевірити свічки, а найкраще замінити їх на нові.

Ознаки троение двигуна

Якщо на Priora починає троить двигун, то цього складно не помітити, на авто з’являться наступні ознаки несправності:

 • Втрата тяги автомобіля;
 • З вихлопної труби гази виходитимуть нерівномірно, будуть чутні невеликі удари;
 • На приладовій панелі спочатку лампа «CheckEngine» замигает, а потім і зовсім залишиться горіти. У блоці управління двигуном зафіксується помилка про пропуски запалювання в певному циліндрі.
 • Двигун буде довше запускатися або з’явитися необхідність в натисканні на педаль газу для запуску двигуна;

Якщо на вашому автомобілі з’явилися такі ознаки несправності, то найімовірніше на автомобілі не працює один з циліндрів.

компресія

При великому пробігу двигун автомобіля зношується і тим самим втрачає свою компресію. Як і у випадку з клапанами гази недостатньо стискаються тим самим, не утворюючи хорошою паливної суміші.

вступ

Досить часто власники Пріори стикаються з втратою тяги на автомобілі, що супроводжується великою вібрацією, ударами з труби і багатьма іншими проблемами. Такі несправності можуть бути викликані трійнят двигуна, а саме відмовою одного з циліндрів, що значно позначається на роботі двигуна і приводить до його аварійного режиму.

У даній статті мова піде про причини, чому LADA Priora може троить і як самостійно усунути проблему.

Чому двигун троїть

Троение двигуна виникає з кількох причин, а іноді ці причини все разом можуть послужити виходом з ладу будь-якого з циліндрів.

Всі вище перераховані деталі, способи вплинути на троение двигуна. Розглянемо кожну з причин більш детально.

Система харчування

Якщо троит двигун “Priora” (16 клапанів), причини можуть бути банальні. Коли немає спалаху в циліндрі, можливо, там просто немає пального. Якщо в ньому нормальна ступінь стиснення, варто продіагностувати систему харчування. Слід звернути максимум уваги на повітряний фільтр і на патрубок. Необхідно переконатися, чи надійно затягнуті хомути, чи цілий сам корпус очищувача, чи немає підсосу повітря ззовні. Також зверніть увагу на трубки. Вони повинні щільно закріплюватися на дросельному вузлі. Про те, що деякі деталі несправні, можуть повідомляти патьоки пального, щілини, відламаний пластик.

Система запалювання

Досвідчений автолюбитель, який зіткнувся з двигуном, що працює на трьох циліндрах, відразу ж починає діагностувати свічки. «LADA Priora» повинна добре охолонути, інакше при відкручування є ризик отримати опік. Якщо через кілька секунд відключити запалювання і перевірити свічки, то одна з них буде мокрою від бензину. Також рекомендується окремо перевірити кожну деталь на наявність іскри.

обмотка форсунок

Вона може не тільки забитися брудом. часто на «Пріора» згоряють обмотки елементів. В даному випадку ситуація легко відновлюється своїми руками. Знімається кришка, а потім колектор. Далі перевіряються обмотки форсунок. За допомогою мультиметра вимірюють опір обмоток. Воно повинно бути близько 11-15 Ом. Якщо показники менше, елемент слід замінити.

Поломки форсунок, закупорювання

Коли троит двигун “Priora” (16 клапанів), причини часто полягають в форсунки.

Троит мотор: чим це небезпечно?

Це досить критичне явище, особливо якщо агрегат починає вібрувати під час розгону.

Якщо враховувати, що «LADA Priora» виготовляється з 2007 року, часто зустрічаються екземпляри, де двигун стукає так, як на старій машині 20-річної давності. Це робота мотора на трьох циліндрах. Може стояти найостанніша прошивка, однак якщо на автомобілі «LADA Priora» троит двигун, горить чек, то такому автомобілю залишилося зовсім недовго.

Троит двигун “Priora” (16 клапанів): причини і усунення проблеми. Як перевірити свічки і котушку запалювання “LADA Priora

Незважаючи на величезну кількість критики на адресу «LADA Пріори», це один з найпопулярніших автомобілів, які виходили з конвеєра «АвтоВАЗу» за останні роки. «Priora» оснащена досить вдалим двигуном з хорошою динамікою, салон вийшов дуже зручним. А в максимальних комплектаціях пропонуються корисні опції. Але при цьому час від часу машина приносить власникам незначні проблеми. Одна з найпопулярніших несправностей. троит двигун «Priora» (16 клапанів). Причини цього явища досить неприємні. Та й до того ж мотор перегрівається в результаті.

Коли водій вранці заводить свій автомобіль, то двигун працює не рівно, як раніше, а з перебоями. З вихлопної труби в цей час лунають глухі звуки. При цьому відчувається стійкий і сильний запах незгорілого палива. Вібрації постійно ростуть, і це загрожує тріщинами в подушках. Так двигун троїть на холодну.

Перевірка котушки запалювання

Особливою методики, за якою можна перевірити роботу деталей, просто немає. В інструкції до автомобіля вказано один із способів самостійної діагностики. Так, при відключеному запалюванні перевіряють, чи міцно закріплена котушка запалювання ( «Priora» не виняток) до мотора.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS