Коли міняти ремінь ГРМ Polo седан

Терміни заміни

Як показує наша практика, міняти ремінь у більшості випадків необхідно при пробігу 60-80 тисяч км (хоча ряд закордонних виробників озвучують пробіг не менше 100 000 км). Однак конкретніші цифри назвати складно, оскільки у кожного автомобіля свої особливості експлуатації. Швидкому зносу сприяє неправильне встановлення, вплив олії, поломка валиків/шківів, поїздки в занадто сильну спеку або мороз. Виробник також грає велику роль. Вироби маловідомих компаній мають невеликий робочий ресурс.

Рекомендації власників

Віталій. 7. 06. 2018. Двигун Volkswagen Polo Седан 1.6. забезпечений ланцюговим ГРМ. Металевий ланцюг повинен виключити обрив і гарантувати триваліший термін служби. Але насправді вона швидко розтягнулася і потребує заміни до 70 тис. км. Потрібен у цьому приводі блокатор зворотного ходу, а то він працює лише за рахунок тиску масла, що створюється тільки після запуску двигуна.

Олег. 8. 08. 2018. Доброго дня. У мене на машині VW Polo поставлений двигун саме з ременем ГРМ, а не ланцюгом. У цьому пробігу 80 тис. км. рекомендую його замінити, для такого приводу це цілком доречно.

Володимир. 9. 08. 2018. На Volkswagen Polo з бензиновими двигунами 3.2 та 3.6 виробники пишуть, що змінювати ланцюг можна через 150 тис. км. Але в мене заміна приводного ланцюга – досить часта процедура, тому що він однорядний і витягується швидко. Рекомендую, якщо буде вибір, то купувати авто з дворядним ланцюгом, і тоді про привод ГРМ можна забути.

Замена ремня ГРМ Volkswagen Polo Sedan 1,6

Вадим. 4. 08. 2018. Пробіг на Volkswagen Polo становив 8 тис. км. Цікаве спостереження: трактом витрачається палива більше, ніж у місті. Ланцюг на седан поставлена ​​дворядна, її ресурс виробник гарантує 120 тис. км. Поки все добре, зауважень суттєвих немає.

Анатолій. 12. 09. 2018. На ТО було замінено правий підшипник маточини. Після 65 тис. км. став помічати цокання ланцюга на холодну. Поїхав у СТО на профілактичний ремонт – кажуть, у тебе ланцюг ГРМ настав час міняти. Довелося робити заміну, хоча за регламентом ще можна стільки ж проїхати.

Сергій. 18. 09. 2018. У мене Polo від’їздив вже 150 тис. км на одному ремені ГРМ. І все з моєї недосвідченості, виявляється, за інструкцією треба міняти було в 90 тис. км. Не повторюйте моїх помилок. Однак хочу сказати спасибі виробникам. Так, ремінь шарудів, вібрував, зносився, але ж не порвався!

Когда нужно менять ремень ГРМ? Интервалы обслуживания и замены

Періодичність заміни ременя ГРМ на Volkswagen Polo 1.6

коли, міняти, рема, polo, седан

Запуск двигуна буде звичайний, перевіряти потрібно на вигляд. Ролики ременя те саме потрібно міняти, на другій схемі вказаний комплект для заміни.

Рульові наконечники та тяги перевіряються за фактом, якщо є люфт, то міняти. Також перевірити гальмівні колодки та диски, ходову, рульову.

Встановлення нового ременя

Спочатку встановлюють обвідний ролик, потім накидають ремінь на шестірні колінвала і розподільних валів (у цей час слід підтискати ремінь роликом-натягувачем). Заводять виступ деталі у поглибленні на блоці та притягують ролик болтом. Кілька разів повертають натягувач так, щоб стрілка індикатора показувала надлишковий натяг, а потім встановлюють індикатор строго посередині прорізу у відповідь. Затягують ролик.

Заміна ременя генератора та агрегатів на VW Polo sedan

Зніміть ремень приводу допоміжних агрегатів див. Викрутіть болт кріплення автоматичного натягувача ременя приводу допоміжних агрегатів до кронштейна компресора кондиціонера з боку катколектора Перевірте проміжний ролик ременя приводу допоміжних агрегатів. Його підшипник повинен обертатися безшумно, без заїдань, рівномірно. Не повинно бути осьового та радіального люфтів. Якщо під час перевірки виявлено несправність підшипника, замініть проміжний ролик.

Для його заміни виверніть болт кріплення ролика до кронштейна компресора кондиціонера. Інструкція підходить для автомобілів Volkswagen Polo седан, років випуску. Carmaster Заміна термоекранів катколектора та глушника Volkswagen Polo седан.

READ  Коли міняти ремінь ГРМ Polo седан

Процес заміни ланцюгової передачі без залучення спеціалістів

Як правило, заміна ланцюгової передачі займає 4-5 годин. Звичайно, тут все залежатиме від рівня підготовки автолюбителя. Отже, починаємо.

 • Встановлюємо авто на естакаду.
 • Знімаємо з двигуна захист.
 • Знеструмлюємо автомобіль, від’єднавши ліву клему від акумуляторної батареї.
 • Знімаємо повітрозабірник.
 • Тепер зверніть увагу на кожух розподільних валів. На ньому знаходиться вентиляційний шланг. Його треба зняти.
 • Знімаємо і зворотній вентиляційний клапан.
 • Маслоотделитель прикручений до блоку циліндрів двома болтами. Відкручуємо їх і знімаємо маслоотделитель. Патрубок обов’язково має бути виведений через отвір.
 • Знімаємо привід допоміжних агрегатів.
 • Тепер із системи кондиціювання необхідно видалити холодоагент.
 • Звертаємо увагу на фіксатори колодки провідного джгута кондиціонера. На них потрібно натиснути та демонтувати колодку, злегка потягнувши її у свій бік.
 • Знімаємо трубопроводи високого та низького тиску. Отвори, що утворилися на їх місці, необхідно відразу ж заглушити. Обов’язково зробіть це, інакше до системи потрапить бруд.
 • Компресор кондиціонера також знімаємо. Для цього доведеться викрутити 3 болти.
 • Знімаємо та кронштейн компресора. Він також кріпиться за допомогою трьох болтів.
 • Зараз потрібно злити олію із системи двигуна.
 • Демонтуємо щиток маховика.
 • Знімаємо олійний картер. Ось тут уже доведеться повозитись, бо викручувати доведеться аж 20 болтів.
 • Масляний піддон теж доведеться витягти. Він може не піддаватися з першого разу. Щоб його зняти, потрібно робити рівномірні удари молотком по всьому периметру.
 • Тепер беремо монтажну лопатку і фіксуємо за її допомогою колінвал, щоб він не прокручувався. Відкручуємо болт, яким кріпиться шків коленвала. Знімаємо шків.
 • Зливаємо антифриз.
 • Зараз знімаємо шків насоса, що подає охолодну рідину в систему.
 • Виводимо силовий агрегат за допомогою підйомника.
 • Знімаємо кронштейн підвісної опори, розташованої праворуч.
 • Тепер знімаємо кришку ланцюгового приводу. Не забудьте витягти прокладку. Оцініть її стан. Можливо, її теж доведеться замінити.

Зазначаємо розташування ланцюгового приводу, шестерень на валах. 25. Віджимаємо натягувач ланцюга та фіксуємо його в такому положенні. 26. Знімаємо натягувачі ланцюга, попередньо відвернувши всі необхідні болти. 27. Знімаємо черевик, а слідом за ним і сам ланцюг.

Складальні процедури слід проводити у зворотному порядку. Обов’язково перевірте роботу двигуна. Якщо буде чути нехарактерні шуми, значить щось було зроблено неправильно, і процедуру доведеться повторити.

Коли міняти ланцюг ГРМ на Polo Sedan (Polo Sedan)

Виверніть свічку запалювання 1-го циліндра див. Встановіть автомобіль на витяг або оглядову канаву. Перш, ніж зняти сам ремінь, необхідно відзначити крейдою або маркером місця, зробити мітки. щоб уникнути неправильного розташування. У випадку, якщо встановити механізм не по мітках, можливо, двигун просто не заведеться.

За потреби можна спробувати здійснити заміну і на звичайному домкраті. Але подібна процедура нерідко має на увазі складності.

Заміна ременя ГРМ та всіх інших деталей механізму повинна здійснюватися з урахуванням усіх особливостей виконання цієї операції.

Заміна ГРМ Volkswagen Polo

Операція ця за обсягом робіт та своєю вартістю можна порівняти з капітальним ремонтом мотора. Для цього майстрам автосервісу доведеться розібрати силовий агрегат Polo буквально на гвинтиках, встановити нові поршні, клапани, а часом і циліндри. Більше того: заміна може знадобитися і розподільчому, і колінвалу. Не кажучи вже про ремені, через яке все це лихо й сталося. Тож машину доведеться залишити на СТО на кілька днів.

Однак, простою установкою нових компонентів замість заміни ГРМ VW Polo, що вийшли з ладу, не обмежується. Цей механізм вимагає ретельного налаштування. Зокрема, майстр має:

 • шліфування тарілок клапанів, щоб ті прилягали до циліндрів максимально щільно і закупорювали їх герметично;
 • регулювання величини теплового зазору цих елементів, щоб герметичність камер згоряння не порушувалася, коли двигун нагріється до робочої температури;
 • притирання поршнів, які повинні, з одного боку, вільно здійснювати зворотно-поступальні рухи всередині циліндрів, але при цьому щільно прилягати до їх стінок, щоб енергія згоряння палива не витрачалася марно;
 • у процесі складання нового ГРМ зробити його ретельне регулювання, забезпечивши тим самим чітку синхронізацію роботи всіх його компонентів.

Зрозуміло, що заміна ГРМ Polo потребує достатньо великої кількості запчастин. В ідеалі це повинні бути фірмові деталі. Однак, вартість їх досить висока, тому можна скористатися і їх аналогами російського виробництва, якість яких також дуже непогана. Головне у цій справі простежити, щоб усе використання для ремонту запчастини було легального виробництва. По-перше, це буде гарантувати їхню якість, а по-друге, у разі заводського шлюбу (від цього, на жаль, повністю не застрахований ніхто), ви могли зробити їхню заміну за гарантією.

Volkswagen придумав мотор з ременем ГРМ, що не потребує заміни

Для початку, мабуть, варто сказати про інвестиції, вкладені в проект. 250 000 000 євро, що вдвічі менше, ніж витратив GM на реструктуризацію бізнесу перед виходом із Росії. І тепер покупці «вольксвагенівської» продукції в теорії можуть розраховувати на здешевлення (хоча на практиці, звичайно, це ще далеко не факт – згадайте «калінінградський» BMW, який часом обходиться дорожче, ніж завезений з-за кордону). І, нарешті, запуск заводу означає появу додаткових робочих місць (їх більше чотирьохсот, тому ви вже запізнилися). Що стосується нового сучасного двигуна, який тут будуть виробляти, то, як запевняють представники заводу, він більше не постукуватиме клапанами і викликатиме проблем у мороз. Дістанеться ж він моделям масових сегментів, зокрема, Volkswagen Polo, Jetta, а також спорідненим Skoda Rapid, Octavia та Yeti. Це добре, тим більше, що в порівнянні з попередньою серією моторів ЕА111, свіжий агрегат з індексом ЕА211 отримав допрацьовані голівку блоку циліндрів, клапанні пружини, масляний та водяний насоси, колінвал, шатуни та поршні. Щоправда, подарунків долі від VW на споживачів чекати не варто. І ось чому.

READ  Скільки літрів бак на Volkswagen Polo

Технічний директор підприємства Віталій Нахтігель у бесіді з журналістами заявив, що, говорячи про модернізований 1,6-літровий чотирициліндровий двигун MPI, віддача якого зросла до 110 к.с. та 155 Нм тяги, власникам більше не доведеться міняти ремінь ГРМ. Як таке можливо, якщо той же VAG у ряді силових агрегатів вже давно застосовує замість ременів куди більш довговічну альтернативу у вигляді ланцюгів, які найчастіше ходять довше, ніж самі двигуни. На це запитання Нахтігель відповів, мовляв, ресурсні випробування, ініційовані виробником, довели, що ремінь залишається працездатним протягом усього терміну служби мотора. А про який термін експлуатації або, простіше кажучи, кількість накручених кілометрів йдеться, пояснити, на жаль, відмовився, пославшись лише на те, що придатність даного вузла обов’язково перевірятимуть у рамках планового ТО. А ще додав, що не зайвим заганяти автомобіль до офіційного дилера для окремої діагностики двигуна кожні 40 000 км. Загалом, регулярно платіть гроші і в разі потреби, ГРМ вам все ж таки замінять. До речі, якщо ви захочете перевірити його стан десь у сервісі у знайомого, забудьте про подальшу гарантію виробника раз і назавжди.

Першокласна заміна ГРМ VW Polo (Volkswagen Polo седан) та його ременя

Досить хоч раз проїхати до Volkswagen Polo, щоб зрозуміти, що недаремно еталоном якості та надійності стали автомобілі саме німецького виробництва. А власники цих машин, особливо ті, хто володіють ними не один рік, знають і ще одну їхню особливість: ні з чим незрівнянну ремонтопридатність. Практично будь-яку поломку – будь то несправність двигуна або будь-якої іншої системи – можна відремонтувати без особливих зусиль.

Виняток із цього правила становить, мабуть, лише одна поломка: обрив ременя ГРМ. І справа навіть не в самому елементі – його якраз замінити зовсім не складно. Просто ця несправність, яка майже завжди трапляється під час руху машини, спричиняє дуже серйозні руйнування двигуна.

Ремень ГРМ. Ресурс, когда менять. Просто о сложном

Заміна ременя ГРМ Polo седан

Чи є можливість уникнути такого складного та дорогого ремонту, як повна заміна ГРМ? Так. І зробити це дуже просто. Потрібно лише стежити за справністю ременя та своєчасно, після закінчення гарантійного терміну роботи, міняти його на новий.

Виробник рекомендує встановлювати цей елемент через кожні 40-45 тис. км. пробіг машини. Однак, ця цифра дуже умовна – ремінь може виробити свій ресурс і раніше. Тому його огляд здійснюється майстром у процесі кожного планового ТО автомобіля.

Ця деталь є еластичним кільцем з гуми і пластику з зубами на внутрішній поверхні, які входять в зачеплення з шестернями валів, що управляють. Для більшої міцності між шарами ременя прокладено сталевий дріт, який, підвищуючи надійність цього елемента, не знижує його еластичність. При виявленні на ремені тріщин, потертостей або пошкоджень країв, краще не ризикувати, а негайно замінити його на новий.

На щастя, на Polo седан заміна ремінь ГРМ. це операція для досвідченого майстра досить проста. На двигунах Polo доступ до елемента простий – для цього знадобиться лише зняти кришку блоку циліндрів та кожух самого ременя.

Інша річ, що в процесі встановлення нової деталі, майстру потрібно знову збалансувати всі інші компоненти ГРМ і правильно виставити рівень натягу. Якщо його послабити, він може і прослизати крізь шестірні. А надмірний натяг загрожує прискореним зносом. Для цього передбачено спеціальний ролик, який входить до стандартного комплекту деталей, необхідних для заміни ременя ГРМ Volkswagen Polo седан.

READ  Як замінити масло на Volkswagen Polo седан

Заміна ГРМ VW Polo: Попередня інформація

Як працює ГРМ?

Ремінна передача служить для синхронізації розподільного та колінчастого валів. Перший відповідає за своєчасне відкриття/закриття клапанів, другий – за поступальні рухи поршнів згідно з чотирма тактами роботи двигуна. Відбувається це так:

 • На початковому етапі усі клапани закриті. Поршні перебувають у крайньому положенні.
 • У момент упорскування паливоповітряної суміші, впускні клапани відкриваються – у цьому полягає перший такт.
 • Після їх закриття паливо, під впливом тиску поршнів, починає зживатися доти, доки від високого тиску не спалахне. Це другий такт.
 • Гази, що утворилися в результаті згоряння палива, штовхають поршень назад. Власне, в цьому полягає корисна робота двигуна. Цей рух поршня за допомогою ряду механізмів перетворюється на обертальний рух коліс.
 • І на останньому, четвертому, такті здійснюється викид відпрацьованих газів через випускні клапани, що своєчасно відкрилися.

Від того, наскільки злагоджено працює цей механізм, залежить ККД двигуна, тобто його потужність. При незначній його розсинхронізації потужність мотора істотно падає. А за великої, коли всі його елементи починають працювати в протифазі, вони просто стикаються один з одним, деформуються чи навіть ламаються. В результаті доводиться міняти весь механізм.

Китайське майбутнє російського автопрому

Ось така байка про інноваційний двигун, про який також варто додати, що він нібито зовсім не потребує прогріву за негативних температур. Навіть було озвучено цифру «мінус 38». Прекрасна новина, якщо, звичайно, перегазовка або бадьорий старт на холодному пуску не приведуть до появи задир у циліндрах, як це спостерігається у примхливих двигунів Porsche Cayenne, цілого сімейства Audi і того ж VW Touareg. А як справи влітку – чи впорається система охолодження, щоб він не закипів? На всі питання представники Volkswagen відповідають не вичерпно однаково. “це нові технології і споживачеві не потрібно відкривати капот частіше одного разу на тиждень, щоб самостійно залити рідину, що омиває, а все інше ми зробимо самі”. Втім, тут вони, зрозуміло, не дурять. У тих же Audi двигуни, що стали, насправді, витратними матеріалами, змінюють по гарантії із завидною регулярністю. Та й на ТО за ваші кровні всі подивляться та замінять. Серед очевидних плюсів ЕА211 – зменшена маса, знижений рівень шумності, а також можливість годування 92-м бензином. Ще, щоправда, німці згадали про зменшену на 10% витрату палива, а відповідно, і про мінімальну кількість викидів отруйних речовин у навколишнє середовище. Але перевірити це, як і ресурсні можливості двигуна в цілому, покупцеві доведеться самостійно. в ході експлуатації машини після її придбання.

На завершення кілька слів про організацію такого важливого (після відкриття заводу з випуску моторів для автомобілів Ford у Єлабузі) для нашої країни заходи. Запрошені журналісти, чиєю задачею, як ви розумієте, було висвітлення цієї події, були загнані до прес-центру, де не було навіть «вай-фаю», щоб оперативно поділитися новиною з масами, а вийти звідти дозволялося лише у вбиральню чи покурити. «Флешки» та так звані прес-пакети з усією необхідною інформацією були видані представникам ЗМІ вибірково, так само, як і не всі потрапили на екскурсію майданами заводу. Ці дивацтва були викликані очікуванням візиту Дмитра Медведєва і губернатора Калузької області Анатолія Артамонова, який тимчасово виконував обов’язки. І коли поважні гості нарешті приїхали, журналістам дозволили залишити «ізолятор» та зайняти місця перед сценою. Точніше, не перед нею, а в останніх рядах (попереду сиділо багато німців і, як нам пояснили, ключові фігури Volkswagen Group Rus – не думав, що їх так багато, якщо, звичайно, це не ФСО-шники у костюмах із синіми емблемами) ). Спроби підійти ближче і зробити фото відразу припиняли, мотивуючи тим, що працюють телевізійники і до кінця дня брати роздадуть фірмову зйомку. Постає питання тоді, навіщо запрошувати журналістів, якщо підготувати замітку можна і за надісланим пост-релізом? Дивитись на своїх колег із TV? Чи дивитись на Медведєва здалеку? Знову ж таки колеги з TV його покажуть. А потім ми не для цього сюди їхали. Хоча яка тепер різниця, адже матеріал все одно опублікований. Подивимося, чи не попросять нас видалити ті самі люди в білих костюмах з логотипами «W в кружечку».

| Denial of responsibility | Contacts |RSS