Kalina не заводиться стартер крутить бензонасос працює

Основні причини виникнення несправності

Що робити, якщо при крутному стартері не вдається запустити двигун LADA Kalina

Якщо розглядати питання з боку технічного сервісу, то відразу скажуть, що накрився іммобілайзер, але все не так вже й просто. Справа може бути не тільки в роботі-охоронця, а ще й в інших речах.

Так, варто розглянути основні причини виникнення цієї несправності:

kalina, заводить, стартер, крутить

Приклади різної роботи форсунок до Kalina

Бензонасос, який може стати причиною того, що Kalina не заводиться

Свічки запалювання зняті з автомобіля для їх перевірки

Всі ці причини приведуть до того, що двигун не буде заводитися, але стартер буде крутити.

LADA Kalina не заводиться, але стартер крутить: основні причини

Трапляється таке, що LADA Kalina не хоче заводитися при працездатному стартері. Що ж робити в такому випадку, і де шукати проблему? У цій статті розглянемо саме ці проблеми, які часто псують життя автомобілістам.

Відео по заміні Бендикс (найпоширеніша причина)

Одна з поширених причин, чому при крутному стартері не починається двигун. Відео наочно покаже, як зробити операцію і на що варто звернути увагу.

Заміна Бендикс стартера

На всіх моделях LADA, однією з поширених причин того, що при робочому стартері не починається двигун, є Бендикс. Ремонтувати цю деталь не доцільно, тому варто замінити його, оскільки стоїть він копійки.

Отже, розглянемо, покрокову інструкцію заміни Бендикс на Ладі Kalina:

  • Демонтуємо стартер. Для цього варто від’єднати «клему мінус» з АКБ. Відкрутити гайки кріплення підвідних струм проводів, і відкрутити болти кріплення.
  • Демонтуємо втягуючий вузол.

Відкручуємо втягуючий вузол з реле статора

За допомогою викрутки демонтуємо стопорне кільце утримує Бендикс

Встановлюємо стартер на Kalina і заводимо, якщо все зроблено, вірно, то заведеться автомобіль без проблем.

Найстрашніше, що може трапитися

Не варто так лякатися, того що можна виявити, але швидше за все на Kalina виникла одна з наступних проблем:

  • Вийшов з ладу Бендикс стартера.
  • Проблема в клапанах, які могло подклініть.
  • Знос поршневої групи або маслос’емних кілець.

Всі ці причини варто усувати на автосервісі, де легко і швидко визначать несправність, але от зі стартером можна розібратися і в домашніх умовах.

Не заводиться? Розглянемо методи усунення

Отже, варто послідовно подивитися дії, які допоможуть привести в норму роботу мотора. Але, перед цим варто приготуватися. Отже, який інструментарій стане в нагоді: тестер, набір ключів і воротком.

Тепер, коли озброєні всім, чим треба, можна приступити до роботи:

    Знімаємо панель запобіжників і дивимося цілісність окремих елементів. На зворотному боці кришки написано, який оберігає елемент, за що відповідає. Знаходимо запобіжники, що відповідають за: стартер, АКБ, іммобілайзер, паливний насос і котушку запалювання. Всі їх необхідно перевірити на працездатність.
READ  Як зняти фару Kalina 1

Блок запобіжників Kalina. де необхідно шукати проблему

Якщо не одна з перевірок не дала результату, то слід готуватися до найстрашнішого.

Визначення причини, чому стартер крутить, але двигун не заводиться на Ладі Kalina досить важко, адже доведеться провести цілий ряд операцій, які зажадають деяких знань будови і роботи автомобіля. Але, в цьому всьому немає нічого страшного, оскільки автомобіль досить простий в конструкції.

Не включається бензонасос і не крутить стартер.

Хлопців допоможіть! сів акумулятор. Зняв, зарядив, поставив назад і все повертаю ключ, все лампочки горять, а насос не чую і стартер не крутить. Поміняв всі рилюшкі і попе (благо був підмінний блок запобіжників).Результат нульовий. чого робити те.

ZAFIRA 2009 B 1,9jtdm 110kw (150hp) WHITE OPC LINE AT-6, ids, cdc40 opera, RECARO

Маргай машинка з ключиком, зараз немає. але після пари трійки секунд стрілка бензобака падає на нуль.

думаю варто

ZAFIRA 2009 B 1,9jtdm 110kw (150hp) WHITE OPC LINE AT-6, ids, cdc40 opera, RECARO

А крім цього якісь міркування є.

У підсумку вирішилося так “” проблема була в проводці, перетерлась в гофре (яка йде з ЕБУ до акуму і прокладена між двигуном і акумом). “”

У підсумку вирішилося так “” проблема була в проводці, перетерлась в гофре (яка йде з ЕБУ до акуму і прокладена між двигуном і акумом). “”

Відігнав в сервіс.похоже ЕБУ

перевірив би спочатку проводку самостійно. ось хлопець зі схожою проблемою відписався, перевірив проводку. 2 дроти у нього згнили

Так я спробував подивитися але точно не зрозумію який джгут куди, та й яма походу потрібна. Ось картинки б хто кинув поконкретней куди лізти був би Вдячний.

відкриваєш моторний відсік, знаходиш в ньому ЕБУ.

ЕБУ має 2 гофри, тобі потрібна гофра яка йде від ЕБУ до аккуму. вона прокладена між двиглом і акумулятором, і йде під останній. її розкриваєш і дивишся, для більшої переконливості тягнеш (тільки без фанатизму), дроти на предмет прихованого дефекту. якщо є ушкодження, нарощуєш, ізоліруешь. і весь пучок проводів по всій довжині обмотуєш ізолентою.

пи.си. у всякому разі, якщо не виправить становище і машина не заведеться, на років 5 позбудешся проблем

відкриваєш моторний відсік, знаходиш в ньому ЕБУ.

ЕБУ має 2 гофри, тобі потрібна гофра яка йде від ЕБУ до аккуму. вона прокладена між двиглом і акумулятором, і йде під останній. її розкриваєш і дивишся, для більшої переконливості тягнеш (тільки без фанатизму), дроти на предмет прихованого дефекту. якщо є ушкодження, нарощуєш, ізоліруешь. і весь пучок проводів по всій довжині обмотуєш ізолентою.

пи.си. у всякому разі, якщо не виправить становище і машина не заведеться, на років 5 позбудешся проблем

Дякую за поради! Обов’язково гляну! Блок ЕБУ знаходиться як я зрозумів знизу під бампером?

Знайшлося кілька причин, чому LADA Kalina не заводиться, при цьому не крутить стартер, та ще й блимає іммобілайзер. Причин кілька і кожна з них може принести різний збиток, але розглянемо всі.

На відео показана проблема в роботі іммобілайзера на Kalina:

Ми перерахували деякі найпоширеніші проблеми, у зв’язку з чим не вдається завести автомобіль. У самій дійсності таких факторів набагато більше, проте більшість з них вимагають втручання кваліфікованих майстрів.

READ  Как снять подрамник Renault Megane 2.

Не радимо намагатися ремонтувати автомобіль, якщо ви не маєте елементарного поняття про те, яку функцію виконує та чи інша деталь. Для економії часу і своїх же нервів зверніться в СТО.

Ключ запалювання і замок

Рассінхронізіровавшіеся ключі запалювання. буде потрібно навчання ключів

Несправність ключа або замка запалювання лікуватися тільки одним способом. їх заміною. При цьому доведеться прошити всі той же блок керування автомобілем. Це не критична несправність, але неприємностей і клопоту доставить.

LADA Kalina не працює бензонасос і стартер

У цій статті ми розглянемо питання щасливих власників одного з таких дітищ. LADA Kalina. а саме, чому може не заводитися даний автомобіль.

У самій дійсності, причин, за якими LADA Kalina може не заводитися, досить. Ми розберемося тільки з тими причинами, які реально усунути самостійно, а інші зажадають втручання навчених фахівців.

Не заводится но стартер крутит! Даже не схватывает. Датчик положения коленвала

Усунути найменші несправності в автомобілі може навіть самий звичайний водій без технічної освіти, головне. вміти правильно тримати в руках гайковий ключ.

іммобілайзер

Для початку варто визначити, чому почав блимати іммобілайзер. Це можна зробити згідно мануала діагностики помилок. Але, у всякому разі, більшість автомобілістів рекомендує його замінити. Справа ця не проста і крові у власника вип’є багато. Можна спробувати його дезактивувати, докладніше тут.

Поломка стартера або реле

Перевіряємо контакти на стартері і його реле

Розглянемо цей варіант теж, як збіг. Якщо блимає іммобілайзер, а стартер не крутить, то це «нормальне» явище для стартера, так як на нього не буде подаватися харчування в протиугінних цілях. Але перевірити контакт стартера і реле не завадить. Можете замкнути стартер безпосередньо (див. Відео).

згорів ЕБУ

Нутрощі блоку ЕБУ залило антифризом, пробуємо полагодити

Якщо згорів ЕБУ, то можна «сушити весла» оскільки власник потрапив на солідну суму грошей. Найчастіше, це трапляється з вини самих же автомобілістів, які намагаються самостійно встановити доповнення до автомобіля, або просто розливають каву на панель приладів.

Лікуватися ця несправність заміною блоку управління і прошивкою. Процедура дорога, тому рекомендується акуратно ставитися до автомобіля, особливо всередині.

Найголовніший косяк в тому, що є конструктивний недолік, БЛОК керування двигуном встановлений так, що в разі протікання ущільнювача капота, його заливає водою. І блоку «приходить каюк».

Щоб цього не сталося, рекомендуємо Вам перенести блок керування двигуном в інше місце, вище, під панель.

LADA Kalina Седан 2006, двигун бензиновий 1.6 л., 81 л. с., передній привід, механічна коробка передач. поломка

Чи не заводиться, стартер крутить бензонасос качає

Всім прівет.Буквально днями трапилося таке делоВечером став заводити машину, а вона не в какую.Стартер крутить отлічноПроверіл наявність іскри, все на месте.Решілі перевірити тиск у паливній рампе.Давленіе дуже слабое.Заменілі паливний фільтр, старий не змінювався швидше за все з року випуску машіни.В підсумку завелася отлічно.На наступний день, знову така ж проблема, тиск в паливній рампі слабоеРешілі замінити бензонасос, також стояв родной.После заміни машина знову відмінно завелась.Буквально через 10 хвилин, при спробі завести машину, вона знов не стала заводіться.Іскра є, бензонасос качає, запалювання крутить, машина не заводітся.Может хтось знає в чому може бути проблема? Відігнав до діагностамОказалось проблема була в датчику положення дросельної заслонкіЗаменіліВсе працює

READ  Заміна задніх амортизаторів Chevrolet Lacetti універсал

Коментарі 6

Давним-давно, в далекій-далекій галактиці я теж купив схоже відро. І воно пересувалося самостійно навіть.

Что делать, если лада калина не заводится!

Але в якийсь момент перестало. Що характерно, прямо в пробці і під мостом. І їхати далі не хотіло. Бензонасос НЕ гудів. Продзвонили на місці всю електіку БН. чисто. Поїхав в місто на краватці. З УАЗик такий фігні не було.

Будинки зняв бензонасос, спіткнувся об кота. Погляд мій упав на аккум стоїть на зарядці. Тицьнув дроти в клеми. БН задзижчав. Матюкаємося, думаємо.

Встановив назад. Розрізав чорний провід до БН на джгуті, замотав туди грубезний мідний акустичний кабель, і примотав до пари гайок кріплення задніх сидінь.

Не работает бензонасос и стартер.

Раптово, відро відреагувало на кручення стартером. Почхати і завелося. Навіть стало їхати, але не дуже. тягнуло слабо. Але проте пересувається вже самостійно. Доїхав до ИНЖЕКТОРЩИК. Мужик поміряв тиск на рампі. 2-2,5. Насос під заміну. Після заміни все стало норм.

Однак, варто розуміти. Що хрін знайдеш, де в цьому відрі точка маси до конкретного джгута. Простіше на важливі вузли продублювати надійну масу. Тобто на насосі який взагалі не працював зі штатною масою. з нормальною масою я навіть поїхав.

яке у вас тиск в паливній рампі? Робочий тиск в рампі має бути 3,8-4,0.Еслі менше це позначається як на завестися так і на расход.Но я б на вашому місці поміняв весь паливний модуль.Дело в тому що в топ.модуле є ще й зворотний клапан який тримає тиск у паливній сістеме.На сьогоднішній день краще поміняти весь модуль в зборі, вигідніше і надійніше ніж міняти один насосік.Дело в тому що сам насос буває замінити дорожче ніж модуль в зборі. (особливо якщо він “Bosch”) Наприклад-модуль Пекар буде коштувати як один насосик “Bosch” заміна його в модуле.І отримуємо на виході дорожче ніж заміна модуля не факт що поставили контрафакт.далее; зворотний клапан той же грає не з останніх ролей в роботі модуля він тримає тиск і якщо він не тримає тиск хоча б хвилин 10 (хоча він повинен тримати набагато довше) то буде як раз ваша історія.Но ще й не факт що і це є поганий причиною заведення двігала.Тут питання набагато складніше і знайти причину не так просто.Бонально. колечка форсунок.ДМРВПодсос стороннього воздуха.Дт.Прічін багато але спробуйте звичайно з виміру тиску в топ.рампе і обов’язково подивіться який час тримає поворотний клапан.Ну а далі на підсос стороннього повітря.

Тиск міряли 3.8-3.9, тримає приблизно хвилин 15-20.Думаю що з паливною системою все впорядке

Привітан годину почнеться. ворожіння на кавовій гущі Читаємо тут, починаємо з самого простого wiki.zr.ru/38-2_Диагностика_Kalina

РазвеселіліЗасорен паливний фільтр, замерзла вода, що потрапила в систему харчування, деформовані паливні магістралі При провертанні колінчастого вала стартером з вихлопної труби не пахне бензином

| Denial of responsibility | Contacts |RSS