Table of Contents

Синтетичні олії

Результат складних хімічних реакцій. Відрізняються термічною стійкістю, тривалим збереженням якості в’язкості, Присадки, внесені до складу, покращуючи властивості мастила, знижують знос зчленувань циліндр – поршневий та групи колінчастий вал – шатун. Відрізняються позитивними показниками тягучості (функція змочування), що відбивається на легкому запуску двигуна взимку. Мають:

 • Низька (-60 °С) температура замерзання, менша випаровуваність.
 • Термічна стабільність, стійкість до окислення.
 • Змащувальна здатність при високих температурах, навантаженнях.
 • Збільшений інтервал заміни.
 • Економія палива, за рахунок меншого тертя.

олію, краще, заливати, niva, chevrolet

Моторне масло Роснефть Преміум

Адаптовано до суворої погоди, має захисні властивості, виявляє надійну роботу мотора, економічну витрату масла внаслідок низького показника випаровування.

Castrol Magnatic

Олія Castrol Magnatic. 5W-40С присадки, компоненти якого містять молекули, що притягають олію до стінок деталей. Тобто воно повністю не зливається в картер, навіть після кількох днів простою.

Олія моторна Castrol Magnatic

Мінеральні олії

Мають набір якостей, що зменшують руйнування вузлів сполучення, а присадки збільшують антикорозійні, миючі властивості. Мастило повільно розчиняє та очищає відкладення продуктів згоряння. Мінералки кращі для двигунів зі значним пробігом. Проте взимку (нижче за 15°C). сильно густіють, що перешкоджає обертанню, рух механізмів. В результаті запуск холодного двигуна не може. Понад те, потрібно тривалий час прогріву. Мінералка схильна вигоряти, що позначається на якості мастила, підвищеному зносі вузлів, перевитраті палива, погіршенні роботи двигуна.

Какое масло лучше заливать в автомобиль Chevrolet Niva (LADA) НИВУ? Развод с маслом!

До.15 ° C мінералка виправдовує себе, але рекомендація проводити заміну олії частіше, залишається в силі.

Проте заливати мінералку в Niva Chevrolet не рекомендують через швидке її вигоряння. А це форсований знос, що веде до більшої витрати пального і, природно, додаткових коштів.

Роснефть Maximun

Моторне масло Роснефть Максимум

На напівсинтетичній основі із присадками нових розробок. Функція запобігання фактам корозії. Має термічну надійність, миючі властивості. Вважається ефективним, економічним придбанням для ВАЗ 2121 Chevrolet, особливо для помірного, холодного клімату. За рідкісними винятками, не висловлено упереджень щодо Роснафти Максимум 10W40.

На ринку моторних масел концерн ШЕЛЛ займає лідируючі позиції.

Шелл. світовий лідер виробництва повністю (100%) синтетичної мастильної продукції. Для Chevrolet чудовою олією вважається Шелл Ультра, Шелл Хелікс Плюс Ультра, інші цього класу. Ідеально для будь-якого легкового автомобіля. Відрізняється високим ступенем захисту, а інноваційні добавки забезпечують захист вузлів, що змащуються, як і очищення від всіляких відкладень.

Моторне масло Шелл Хелікс Ультра

Призначено для експлуатації транспорту у дуже спекотній та надмірно холодній погоді з важкими умовами водіння.

Рекомендована моторна олія для двигуна Chevrolet Niva

Вибір моторної олії.

Якісна, за всіма параметрами масло, дешевим бути не може.

Показник моторного мастила – в’язкість відображена в інструкції та підбирається за кліматичними умовами регіону, в якому планується експлуатація.

Серед продуктів, які випускають вітчизняні підприємства, лідируючі позиції займає Компанія Лукойл з маркою масел: Лукойл Люкс. класом в’язкості 10W-30. інші.

Поділяються на синтетичні та напівсинтетичні залежно від умов експлуатації, значення в’язкості. Ці сорти моторних масел краще за інших аналогів сприяють зниженню споживання палива.

Мастило, що випускається російською компанією «Делфін Індастрі». Як присадку використовується елемент молібдену, орієнтованого на 3% зниження споживання палива рахунок зменшення тертя пар. Чинник сприяє збільшенню терміну експлуатації. Для ВАЗ 2121 Chevrolet також підходять рідини серії Люкс Бест, Люкс Хіт, Люкс Голд.

Напівсинтетичні мастила

Виготовляються на основі змішування до 70% мінералки та до 30% синтетики. Вважається оптимальним для авто з пробігом, в яких переважає чад синтетики.

Заміна прив’язана до умов експлуатації, якості продукту, періодичності заливання, стану (технічного) автотранспорту.

READ  Який домкрат краще для легкового автомобіля

Своєчасна заміна олії запорука ефективної, тривалої експлуатації транспорту.

Сучасні реалії

Яке моторне масло залити у улюблений «Шеві»? Незважаючи на те, що Niva Chevrolet відноситься до розряду вітчизняних автомобілів, що вбиваються, залити в неї можна далеко не всякий продукт. Перше, що потрібно врахувати при виборі нового ПММ – температурні умови, за яких експлуатуватиметься автомобіль. Другий момент – гроші, які ви готові витратити на моторне мастило.

Заливати в Niva Chevrolet мінеральні олії не рекомендується. Такі продукти вже давно зжили себе і не можуть похвалитися високими якісними характеристиками. Такі ПММ дуже швидко вигорають, не можуть надати належного мастила деталям, що у свою чергу призводить до їх швидкого зносу, підвищеної витрати палива та додаткових витрат.

Синтетика – зовсім інша розмова. У моторне масло додані присадки, за рахунок яких забезпечується якісне мастило всіх елементів двигуна. Крім цього, термін експлуатації двигуна значно збільшується, знижується рівень споживаного палива. Синтетиці не страшні сильні морози. Niva Chevrolet спокійно заведеться навіть в 40 ° С, що особливо цінно в російських реаліях.

Niva Chevrolet вимагає систематичну олію, замінювати яку необхідно після кожних 10000 км пробігу. Але можливо, заміна буде потрібна і раніше – все залежить від умов експлуатації авто.

Cоветы для автовладельцев Шевроле, Нивы и Ауди с механической КПП по подбору масла | Частые ошибки

Щоб відповісти на питання, яке мастило для двигуна краще, необхідно вивчити весь спектр моторних масел всебічно. Наприклад, цей продукт може легко конкурувати з відомими світовими брендами – ПММ має відмінні характеристики завдяки наявності у складі присадок нового покоління.

Заміна старого мастила на Роснефть Преміум буде доречною у суворих кліматичних умовах. Продукту не страшні суворі морози та різкі температурні перепади. «Витрата» практично не випаровується, а значить, планова заміна олії відкладається на 1500-2000 км пробігу.

Яку моторну олію краще заливати в двигун Niva Chevrolet?

Двигун – серце вашого автомобіля. Щоб усі елементи працювали справно та безперебійно, стан двигуна має бути у відмінному стані. Підтримувати працездатність всіх елементів допомагає моторне масло, яке виробник для кожного типу мотора та автомобіля зокрема, підбирає в індивідуальному порядку.

Заміна мастила в Niva Chevrolet – відповідальний захід, який потребує певного набору знань. Їх можна почерпнути з технічної літератури (доданої до авто), а також через консультації з фахівцями на станціях СТО – вони підкажуть усі тонкощі в експлуатації автомобіля.

Люкс Хіт та Люкс Бест – ще один непоганий варіант

Якщо ви прихильник нових розробок і бажаєте для своєї ВАЗ 2121 Chevrolet тільки найкраще, зверніть увагу на продукти від «Делфін Індастрі». Наявність у складі продукту молібдену виділяє мастило серед аналогічних – завдяки даній речовині двигун працює набагато стабільніше і краще, споживання палива скорочується на 3%. Якщо ваша Niva Chevrolet має великий пробіг, то заміна старої олії на нову «дельфінівську» стане відмінним рішенням.

Шелл Хелікс Ультра

Shell – світовий лідер у виробництві високоякісних олій. Якщо опитати сотню водіїв, більше половини впевнено скажуть, що краще використовувати Шелл, аніж інші нафтові продукти. Технології виробництва товарів фірми, суворо засекречені і піддаються розголосу. Скажімо лише те, що вся лінійка продукції від Шелл ідеально підійде для використання у двигуні «Шеві».

Яке заливати олію у двигун ВАЗ 2121 Chevrolet – виключно вибір водія. Головне, щоб заміна проводилася у плановому порядку, без перебоїв. Тепер дізнаємося, як правильно заливати ПММ у двигун ВАЗ 2121 і що для того знадобиться.

Вітчизняний варіант: Лукойл Люкс 10W-40

Непоганий вітчизняний варіант, що повністю відповідає заявленим характеристикам. Продукт надає позитивний вплив на двигун, добре зберігає енергію (за рахунок цієї настройки, забезпечується знижена витрата палива). Моторна олія зарекомендувала себе з найкращого боку навіть під час роботи в екстремальних умовах!

Яка олія підійде для «Шеві»

Моторне масло ми вибрали – в’язкість ми підбираємо залежно від клімату, а ось із маркою ПММ поки що неясність. Яке краще вибрати? Як яку марку звернути увагу та використовувати у двигуні на постійній основі? Розглянемо кілька популярних марок, щоб зрозуміти, яке краще.

Що рекомендують до використання

Правильний підбір олії двигуна грунтується насамперед на визначенні умов його експлуатації, як кліматичних, так і силових впливів на двигун авто. Виходячи з даних принципів підходу до вимог до мастильних рідин, двигун автомобіля Chevrolet Niva краще працюватиме на оліях:

  від компанії SHELL – Хелікс Плюс, Хелікс Плюс Екстра, Ультра. Використання цих масел дозволяє зменшити тертя дотичних поверхонь двигуна. Це призводить до економічності його роботи, зниження витрати палива та збільшення потужності автомобіля;

Синтетична моторна олія «Шелл» для високопродуктивних двигунів.

READ  Як поміняти салонний фільтр Nissan Qashqai

Моторне масло синтетичне забезпечити бездоганну роботу двигуна

Моторне масло Мобіл 1. і ваш двигун бездоганно працює за будь-якої температури

Легко плинна синтетична олія забезпечує збільшений термін експлуатації двигуна Chevrolet Niva між інтервалами заміни олії.

Моторне масло від найбільшого виробника зі зниженим м фосфору, сульфатної золи та сірки

Синтетична позасезонна моторна олія

Універсальна синтетична моторна олія з додаванням присадок дозволяє легко запустити двигун як при 35°С, так і при.35°С. Дбайливо доглядає внутрішні частини двигуна

Мінеральні

Цей продукт виходить шляхом обробки (очищення) сирої олії, що з’являється під час перегонки нафти. У подальшому процесі підготовки мінеральні олії проходять змішування з усілякими присадками, що покращують в’язкість матеріалу та зносостійкі якості мастильної рідини. Мінеральні олії доступні в ціновому еквіваленті, але їх використання у чистому вигляді з кожним роком зменшується. Причина – у низьких робочих характеристиках. При високих температурах мінеральна олія вигоряє, що зменшує якість мастильного ефекту. Це означає збільшення зносу деталей двигуна, погіршення його роботи, перевитрату палива та безліч інших неприємних наслідків.

Олії, що використовуються в двигунах Chevrolet Niva

Двигун. основний вузол автомобіля, його серце. Для нормального функціонування цього органу необхідна чітко працююча «кров’яна» (масляна) система двигуна. Масло виконує масу корисних функцій в моторі автомобіля: мастило поверхонь, що труться (що зменшує їх знос); захист деталей двигуна від корозії, забруднення, пилу; додаткове охолодження двигуна.

Синтетичні

Мастильні рідини цього виду виробляються шляхом проведення складних хімічних процесів. Вони виділяються термостійкістю та довготривалим збереженням в’язкісних якостей. Присадки, що додаються до синтетики, сприяють поліпшенню змащувальних характеристик рідини, що зменшує знос деталей поршневої групи та інших частин двигуна, що стикаються при терті. Ці параметри якісно впливають на тривалість роботи всього силового агрегату.

Плюс синтетичних масел полягає ще й у тому, що воно має велику плинність, що дуже важливо в холодну пору, тому що не відбувається загусання мастильної рідини, і мотор авто легше заводиться і працює.

Яке масло краще для двигуна Chevrolet Niva

Повнопривідний автомобіль формулою 4х4 підвищеної прохідності

Розглядаючи рекомендації виробника даного автомобіля, можна побачити, що він в першу чергу пропонує до використання олії вітчизняних виробників: ТОВ ЛЛК-Інтернешнл, «Делфін-Індастрі», ВАТ «Ангарська нафтохімічна компанія».

Але не на останньому місці серед рекомендацій згадується і про масла від таких світових гігантів, як: SHELL, Castrol, Exxon Mobil Corporation, Ravenol, SK Lubricants.

Вибираючи масло для двигуна автомобіля Chevrolet Niva, керуйтеся рекомендаціями фахівців

Але питання про правильність вибору масла для двигуна полягає не тільки у перевагі продукції того чи іншого виробника, але і у вигляді та якості змащувальної рідини.

Таблиці характеристик масел двигуна

Напівсинтетичні

До цього виду належать мастильні рідини змішаного характеру, тобто до складу напівсинтетики входить від 70 до 80 відсотків мінеральної олії та від 20 до 30 відсотків синтетичної.

Детальніше про види моторних масел, їх особливості, переваги та недоліки можна прочитати у статті Мінеральне, синтетичне, напівсинтетичне: яке моторне масло заливати у вашу машину.

Масло в двигун ВАЗ 2121 Chevrolet: як вибирати, на що звернути увагу

В даний час ринок мастил насичений продуктами безлічі компаній. як зі світовим ім’ям, так і маловідомими, тому вибрати моторне масло для Chevrolet Niva стає нелегким завданням.

При виборі слід уважно ознайомитися з інформацією, що є на каністрі, тому що вказані там параметри та характеристики можуть багато сказати про якість мастила.

Найголовніше, що варто зробити при підборі для автомобіля Niva Chevrolet олії. врахувати всі температурні умови, в яких працюватиме машина. Інший важливий параметр. це гроші, які клієнти здатні без шкоди для свого гаманця витратити на олію.

Критерії підбору олії ВАЗ 2123

Усі олії підбираються виходячи з відповідності SAE, ACEA, API. За складом оптимально використовувати для ВАЗів із пробігом напівсинтетику.

АвтоВАЗ для вибору відповідної в’язкості пропонує таку таблицю:

Але найчастіше водії заливають 5w-40.

На заводі виробника в двигун ллють напівсинтетичні моторні масла з маркуванням 5W-30. Оскільки, Chevrolet Niva спільний проект АвтоВАЗу та американського автовиробника General Motors, то із заводу заливають оригінальні моторні олії GM dexos2 5W30.

Як показує практика, багато власників транспортного засобу ставлять питання, які хороші масла аналоги підійдуть, і в скільки потрібно лити в мотор? Більшість досвідчених автомобілістів ллє напівсинтетичні моторні олії з маркуваннями 5W30, 5W40 або 10W40.

Більшість досвідчених автолюбителів рекомендують заливати в силовий агрегат: PC SUPREME 10W40, Shell Helix 10W40 або 5W30, WINDIGO 5W40, Лукойл 10W40, Mobil Super 3000 5w-40.

Якщо автолюбитель вирішив змінити маркування або в’язкість моторного масла в силовому агрегаті, рекомендується провести промивання двигуна.

Для заміни фільтруючого елемента масла рекомендується використовувати фільтр. MANN W914/2 ВАЗ.

READ  Chevrolet Lacetti заміна фільтра салону

Скільки олії лити в двигун, і коли міняти

Машина поставляється на ринок лише з одним типом силової установки. це 1,7 літровий, бензиновий двигун без турбонаддуву або систем рециркуляції. Тут використовується до 3,75 літра олії з урахуванням ємності масляного фільтра.

Стандартний міжсервісний інтервал двигуна автомобіля становить 10000 кілометрів пробігу. Відрізок встановлений виробником виходячи з експлуатації машини в помірних навантаженнях, заливці високоякісного палива та олії. За інтенсивної експлуатації в міських умовах заміна проводиться через 7500, а іноді й через 5000 км. Суворих вимог щодо застосування розхідників не існує, кожен власник сам обирає інтервал.

Також слід враховувати характерні риси нового автомобіля. Перше ТО із заміною олії, виробник рекомендує проводити вже на пробігу 2500 кілометрів, після процесу обкатки всіх вузлів та механізмів. Після початку експлуатації, деталі двигуна вимагають притирання, процес супроводжується появою металевого пилу та стружки, що різко знижує продуктивність мастила та часом її нормальної роботи.

Заміна олії в автомобілі Niva Chevrolet – періодична і дуже не складна процедура, але може вимагати досвіду, а також певних знань. Дані знання також можна отримати з технічної літератури до автомобіля, які йдуть разом з авто, або через консультації на станціях технічного контролю. тамтешні майстри мають досвід і напевно зможуть вам допомогти, підказавши необхідні тонкощі у виборі та заміні мастила.

Визначаємо найкраще моторне масло для автомобіля Chevrolet Niva

Не секрет, що двигун автомобіля. найважливіший агрегат у системі, від якого залежить надійність транспортного засобу. Кожен автомобіліст насамперед скаже, що двигун повинен працювати стабільно і без перебоїв. Досягти цього не так вже й складно. Досить дбайливо ставитись до «серця» автомобіля, і воно не принесе клопоту власнику.

Під дбайливим ставленням мають на увазі планове обслуговування, а це в свою чергу: регулярна заміна масляного та повітряного фільтра, заміна масла. У багатьох автомобілістів виникають питання, як тільки справа доходить до заміни моторного масла. Але власникам Chevrolet Niva пощастило трохи більше ніж власникам автомобілів інших марок. Адже з усієї різноманітності продукту, представленого на прилавках, 90% відмінно підійде для двигуна Chevrolet Niva. Але є підводне каміння, з яким необхідно розібратися.

Яка олія підійде для двигуна Chevrolet Niva?

Фірма-виробник автомобіля рекомендує заливати вітчизняну моторну олію: Делфін-Індастрі, ТОВ ЛЛК-Інтернешнл. Згадуються у рекомендації та компанії світового рівня: Shell, Castrol, Ravenol. Тут у багатьох людей розбігаються очі, і вони просто не можуть визначитися, що краще вибрати з цього списку. Насамперед потрібно чітко встановити, в яких умовах експлуатується автомобіль. У центральній зоні Росії температура влітку досягає 30 градусів тепла, а взимку морози можуть сягати 20 градусів. При такому кліматі найкраще використовувати синтетичні мастильні рідини.

На автомобільному ринку надані до вибору і мінеральні олії, проте їх найкращі роки залишилися позаду. Вони доступніші в ціновому еквіваленті, але робочі характеристики такого продукту залишають бажати кращого. При високих температурах роботи двигуна мінеральна рідина просто вигоряє, що згубно позначається на поршневій групі. Крім всього іншого:

 • Збільшується зношування деталей двигуна;
 • Погіршується робота автомобіля загалом;
 • Збільшується витрата палива;
 • Погіршується запуск двигуна.

Так все ж таки, яке масло краще заливати в двигун Chevrolet Niva? Це має бути чудово змащувальна деталі двигуна рідина. Синтетична олія класу 5W40 відмінно справляється зі своїми обов’язками, при цьому вона не замерзає при низьких температурах.

Що рекомендують автовласники?

Більшість власників Chevrolet Niva відмовилися від моторної олії вітчизняного виробника. І справа не як. Справа в тому, що на автомобільному ринку сьогодні загальна кількість підробок досягає позначки 40%. Досить легко можна нарватися на неякісний продукт, що принесе масу клопоту. Тому уважно вибирайте місце покупки. Бажано купувати в спеціалізованих сервісах, при цьому перевіряти етикетку з датою виготовлення. Дуже важливо, щоб змащувальна рідина була свіжою. Найкраще купувати масло виробництва того місяця, в якому робите покупку.

Найкраще, що рекомендують власники Chevrolet Niva:

Масло в двигатель ВАЗ 2123 Chevrolet Niva, критерии подбора и ТОП-5 масел

Підбиваючи підсумки, варто сказати, що все пізнається в порівнянні. Хтось заливає в двигун Лукойл, і почувається комфортно. Хтось купує найдорожчий продукт і не бачить різниці щодо більш дешевих аналогів. Але можна з упевненістю сказати, що кожен водій після кількох років експлуатації з легкістю зможе визначити, яке моторне масло найкраще підходить для двигуна свого автомобіля.