Яку масло заповнити BMW Gearbox

BMW X1 E84 зміна масла в коробках передачі

Планове обслуговування німецьких автомобілів необхідне для підтримання їх справного технічного стану та безпроблемної експлуатації. Повноцінний привід Crossover BMW X1 E84 прибув до автотехнічного центру BMW-STO для виконання діагностики та запланованих послуг передачі. У рамках технічного обслуговування ми замінили масло в автоматичній трансмісії, коробку передач та розпуском. Відповідно до правил, його слід замінити шляхом трансмісійної рідини до 6080 тисяч. пробіг з урахуванням російських умов експлуатації. Змінити масло в коробках передач та автоматична передача рекомендується одночасно.

У процесі роботи використовувалися оригінальні комплектуючі та трансмісійна олія фірми ZF для АКПП, а також інші трансмісійні рідини, рекомендовані виробником.

Після завершення діагностики та перевірки технічного стану автомобіль був відправлений на підйомник для заміни трансмісійних рідин. Фахівець відкрутив пробку зливного отвору, а потім демонтував піддон АКПП.

Огляд піддону та елементів коробки не виявив будь-яких проблем. Тоді фахівець видалив масло з дозувальної коробки.

Також було злито трансмісійну олію в передньому та задньому редукторах. Для заправки для дозування, використана оригінальна рідина BMW DTF1, а в коробках передачі ми затопили рекомендований кастрольний синтракс Lay Life 75W-90 масло.

Спеціаліст загвинчив новим піддоном з фільтром автоматичної трансмісії та затопив нову трансмісійну масло.

Після перевірки рівня технічних рідин та додаткових випробувань тесту “X-First” передача була відправлена ​​до раковини, а потім видана власнику.

Команда BMW-STO рекомендує своєчасно виконувати діагностику трансмісії та заміну трансмісійної олії. Це дозволить уникнути поширених серед BMW проблем із роботою коробки передач та передчасних дорогих поломок. Також рекомендується не зловживати різкими стартами та тривалими навантаженнями на коробку передач під час експлуатації. Будь-які ознаки несправності під час роботи трансмісії є приводом для негайного звернення до фахівців.

BMW X5 масло в роздаванні та мости

BMW X5 це кросовер, що має середні габаритні розміри. Цей автомобіль виробляється BVW баварським виробником. Вперше була представлена ​​ця модель публіці в 1999 році на автосалоні в Детройті. У найменуванні моделі виробник вказав деякі особливості кросовера. Наприклад під літерою Х мається на увазі те, що автомобіль має постійний повний привод, ну а цифра ж вказує на серію, з якої була запозичена платформа. До речі про платформу. За основу тут було застосовано платформу від BMW E39, у зв’язку з чим силові установки та електронні системи залишилися практично без змін. Також необхідно відзначити, що автомобіль вийшов значно більшим, а його колісна база коротша. Зовнішній вигляд BMW Х5 має схожість з BMW E46 Touring.

Об’єднання BMW Group та бренду Land Rover відбулося ще до появи цього кросовера. Отже, автомобіль отримав багато елементів, що входять у конструкцію від моделі Range Rover L322, серед яких є системи Hill Descent та Off Road.

Перше покоління було запущено у серійне виробництво у 1999 році. Цей процес займався завод у Спартанберзі, розташованому в Південній Кароліні. Це єдиний завод, який випускав кросовер для всіх ринків, у тому числі для європейського. У зв’язку з місцем розташування до всієї моделі стала доступною для споживачів американського ринку, пізніше у 2000 році партія та європейський ринок почали постачатися. У 2003 році виробник провів рестайлінг, внаслідок чого він був обладнаний новими передніми фарами та задніми лампами, новою решіткою, а також злегка модифікованим капотом та парою нових енергоблоків.

масло, заповнити, gearbox

Для перших комплектацій BMW Х5 було запропоновано лише два силові агрегати:

  • Шестициліндровий рядний мотор з сумарним робочим об’ємом в 3 літри і максимальною потужністю на виході в 170 кіловат або 231 кінську силу.
  • Восьмициліндровий двигун з V-подібним розташуванням циліндрів і сумарним робочим об’ємом 4.4 літри. Номінальна потужність цього пристрою досягає 210 кіловаттів, які переклали 286 кінських сил.
READ  Заміна подушок кузова Prado 95

У 2001 році лінія запропонованих електростанцій зазнала змін, і тепер включає наступні двигуни:

  • Дизельний шестициліндровий агрегат, що має сумарний робочий об’єм у 3 літри та максимальну потужність на виході в 135 кіловат або 184 кінські сили. У цьому двигуні виробник застосував систему Common Rail.
  • Бензиновий вісімциліндровий блок з V-подібним положенням циліндрів та загальний робочий об’єм у 4.6 літри. При такому обсязі даний двигун має максимальну потужність 255 кіловат або 347 кінських сил.

У 2003 році виробник знову торкнувся силових установок. Починаючи з цього року, колишні мотори V8 4.4i та дизельний 3.0d були замінені вдосконаленими варіантами, а саме:

  • Шестициліндровий дизельний двигун з робочим об’ємом 3 літра та максимальна потужність на виході вже в 160 кіловат, яка перекладається 218 кінських сил.
  • Бензиновий вісімциліндровий V-образний блок, який розробляє максимальну потужність при 235 кВт або в 320 кінських сил з загальним робочим об’ємом у 4.4 літри.

Для цих двигунів було запропоновано кілька варіантів передавальних систем, у тому числі: п’ятиступінчаста коробка передач з механічним перемиканням, п’ятиступінчастою коробкою передач з автоматичним перемиканням, а також шестиступінчастою коробкою передач з механічним перемиканням та шестиступінчастою коробкою передач з автоматичним перемиканням передачі.

Випуск першого покоління було завершено у 2006 році, і в той же час було представлено друге покоління кросовера. Новинці надали назву BMW X5 E70. Так само, як і попередник, оновлений автомобіль спочатку з’явився на американському ринку і пізніше на європейському.

Коробка передач DCT

У трансмісії з подвійним зчепленням використовується набір із двох зчеплень, які є мокрими зчепленнями. Диски зчеплення занурені в ту саму олію, яка використовувалася для змащування внутрішніх частин коробки передач. Система мокрого зчеплення забезпечує плавну роботу та належне зчеплення.

BMW для коробки DCT використовує спеціальну рідину позначення як Lifetime Fill, і не дивлячись на те, що компанія вказує на довічне використання олії без заміни, не рекомендуємо погоджуватися з їхньою довічною політикою.

Вплив свіжої олії на роботу трансмісії мабуть усім відомий. Наприклад, при більшій потужності або вищій температурі рідина розріджується і руйнується, що призводить до прослизання зчеплення. Тому ми рекомендуємо все одночасно піклуватися і продовжити життя передачі.

Інтервал заміни, що рекомендується: 50 000-65 000 км.

Заміна масла в роздаванні, редукторі та АКПП BMW

Сучасний BMW X5 включені до списку популярних німецьких автомобілів через їх спортивний персонаж, стиль та високий рівень комфорту. Третій покоління “X-FIVE” завершується досить надійними коробками передач ZF 8HP. Однією з умов тривалого терміну служби цих АКПП, а також інших вузлів трансмісії є якісне обслуговування.

READ  Заміна масла в АКПП Volvo ХС60 дизель

Яку олію можна заливати в редуктора БМВ

До нашого автотехцентру BMW-STO звернувся власник повнопривідного BMW F15 для виконання комп’ютерної діагностики та технічного обслуговування автомобіля. Цього разу ми будемо виробляти заміну трансмісійної масла у передніх і задніх коробках, дозувальних коробках та автоматичній передачі. Щоб замінити фільтр та масло в автоматичній передачі оригінального встановленого ZF.

Діагностика не виявила проблем у роботі коробки, і можна приступати до заміни трансмісійної рідини. Відпрацьована рідина видаляється через зливний отвір, потім знімається піддон АКПП разом із фільтром. При знятті піддону відкривається вид на гідроблок.

Фахівець оглянув коробку передач та вміст піддону, переконавшись у відсутності металевої стружки та слідів явного зносу фрикціонів. Тепер слід встановити новий піддон із фільтром, враховуючи момент затягування болтів. За допомогою маслороздавача в коробку заливається нове трансмісійне масло.

Після того як обслуговування коробки було завершено, фахівець приступив до заміни олії в редукторах. У передньому редукторі передбачені зливні та заливні отвори. Спочатку зливається старе масло, а потім за допомогою шприца під тиском заливається нове. Повз ці роботи, було замінено масло ДВС.

Передача масла з задньої коробки передач скидається і виливається через одну дірку за допомогою шприца. Під час процесу заміни, використовується трансмісія високоякісного Castrol Syntrax Lang Life 75W-90.

При обслуговуванні роздавальної коробки було використано оригінальну трансмісійну рідину BMW DTF1.

Процедури обслуговування були успішно завершені, «X-п’ятий» відправився на мийку, а потім був переданий своєму власнику.

Концерн BMW не вказує на необхідність заміни олії в коробці. Проте, виробник ZF рекомендує виконувати заміну кожні 80 тис. км пробігу з урахуванням європейських умов експлуатації. У російських умовах власники намагаються міняти масло не рідше ніж через 60 тис. км пробігу. Це цілком виправданий захід, оскільки коробки передач вимогливі до якості масла, і більшість поломок відбувається через його несвоєчасну заміну. Разом із заміною масла АКПП рекомендується виконувати заміну трансмісійних рідин у роздаванні та редукторах. Процедури з обслуговування трансмісії допоможуть забезпечити тривалу та безпроблемну експлуатацію автомобіля.

Яке масло потрібно вибрати

Вибираючи масло, необхідно враховувати, що для BMW X5 до коробки передач необхідно вибрати лише оригінальний масляний кастрольний синтракс Longlife 75W-90 або його аналог, а BMW (83 22 2 409 710) підходить для розповсюдження після рестайлінг). Для переднього та заднього редукторів варто приготувати приблизно по одному літру – всього 2 літри.

Для запобігання передчасному виходу з ладу редуктора, правильним варіантом буде заміна рідини. Для цього потрібно використовувати оглядову яму, естакаду або підйомник. Перед тим, як змінити мастило, електростанція повинна бути добре.

При проведенні процедури слід використовувати засоби захисту, щоб не отримати опіків від розігрітої олії.

Проведення робіт із заміни олії складається з наступних етапів:

  • Відкручування пробки для затоки, перевірка стану рідини та її рівня;
  • Підставка під злив спеціальної ємності, куди стікатиме відпрацьована рідина;
  • Відкручування пробки для зливу та очікування, поки витече старе мастило. На пробці отвору знаходиться магніт, що притягує металеву стружку. Зливну пробку слід ретельно промити. Злите відпрацьоване масло необхідно оглянути. За наявності в ньому сторонніх домішок радіатор повинен бути промитий з використанням спеціальної рідини;
  • Після завершення цієї процедури потрібно закрутити пробку, замінивши на ній прокладку, і залити нову трансмісійну рідину. Олія заливається за допомогою шприца, з одночасною перевіркою стану сальників, так як при пошкодженні їх масло випливатиме з редуктора.
READ  Які лампочки стоять на Granta

Вся злита відпрацьована олія після завершення робіт повинна бути утилізована. Процедура повинна своєчасно виконуватися, а для запобігання серйозним поломкам використовувати потрібно тільки рідину, рекомендовану заводом-виробником.

У редукторі мосту рекомендовано використовувати масло з наступними класами в’язкості: SAE 75W90, 80W90, 85W90, 75W140 та груп API GL-5. В механічних коробках передач, масло з класом в’язкості: SAE 75W90, 80W90, 85W90 та груп API GL-4, API GL-4/5.

Gears ллє шпиндельну масло бренду 2, заморожену при температурі.30 ° С, у передавальних коробках. Autol класу 6, заморожена при.17 ° С. Змазка взимку розбавляють рідкими маслами. трансформатором, шпинделем, “зимою” та іншими.

X5 E53 Диспетчера дозування Рекомендується заповнити оригінальну трансмісійну масло BMW 83 22 9 407 858 ATF D-III або ATC-500 83220397244. Замість цього ви можете залишити будь-який декрон III, як оригінал і є декрон, але тільки під вашим брендом і дорожче.

Досвідчена автоматична механіка скаже, що за стандартними робочими умовами зміна масла в коробці передач потрібна в середньому кожні 40-60 тисяч. Км чоловічий. При інтенсивній експлуатації автомобіля з часом у картері редуктора відбувається повільне окислення та розкладання залитої олії.

Інтер’єр та обладнання

Х3 отримав чіткий та лаконічний щиток приладів, м’яке кермо та ергономічну центральну консоль. Всі кнопки та перемикачі знаходяться в межах досяжності і не викликають складнощів у використанні. Дизайн інтер’єру значною мірою залежить від того, наскільки багатий був першим покупцем. І вони, як правило, не мали грошей. Тому на вторинному ринку ви можете знайти багато автомобілів з бежевим або помаранчевими шкіряними та декоративними вставками з дерева та алюмінію. Крім того, деякі копії мають додатковий панорамний люк та спортивний пакет.

Стрічка та стирання пластику в салоні. добре відома проблема. Інтер’єр у старих автомобілях, швидше за все, вже сильно зношений.

Величезний плюс bmw x3. багате обладнання. Вже в стандартній комплектації кросовер мав на борту кондиціонер, електропривід скла та дзеркал, був взутий у великі колеса з легкосплавними дисками. Переважна більшість випадків оснащені автоматичним кліматичним контролем, шкіряним інтер’єром, навігацією та аудіосистемою високої класу.

Яку олію можна заливати у редуктора BMW

Багато Х3 позбавлені запасного колеса (в основному Європейські версії). У звичному для запаски місці під фальшпідлогою багажника розташований акумулятор, основний інструмент та аптечка. На окремих примірниках передбачена «докатка», розміщена зовні під дном. Багажник має середні розміри і має об’єм 480 літрів.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS