Коментарі та думки власників 30

Лью 95-й G-Drive на Газпромі, перевірений часом і не однією машиною бензин.

Краще заливати 95 т.к. на наших заправках замість 92-го втюхують бензин в ОЧ 88…89. 92-й — якщо дуже впевнений…

На дальняк залив 95 витрата становила 6,6 л/100км. Литиму 95.

Хороше рішення! У мене брат з півдня повернувся — заправив під Краснодаром 92-й…, поки ремонтували систему живлення, здали пробу палива — октан 80-го ((… От якби заправився 95-м — міг би краще дістатися додому…).

Тільки 95, що Kalina на 1.6 що вістку на 1.8 не можу 92 заправляти, одразу детон і гірше їде.

Ну у мене бетону немає на 92, але думаю на 95 і їхати буде бадьоріше і їсти менше.

Тільки 95, що Kalina на 1.6 що вістку на 1.8 не можу 92 заправляти, одразу детон і гірше їде.

Ну, у мене бетону немає на 92, але думаю на 95 і їхати буде бадьоріше і жерти менше.

95, вже років 6 пістолет 92 в руку не брав.

92.тягне відмінно,6000 пробіг.По трасі можна і 95залити, на обгонах швидше буде.

Лью 95-ий, на 92-му витрата більша і їде гірше, по грошах у мене вийшло навіть дорожче, ніж на 95-му.

Двигун 1.6Пробував спочатку при обкатці лити 95, потім перейшов на 92, потім знову кілька повних баків заливав 95. Зрозумів одне, що різниця тільки в ціні, ні по тязі ні за витратою різниці взагалі ні який, може лише на рівні самонавіювання все це, в результаті ллю 92. Зараз пробіг майже 16000, проблем з витратою і з тягою немає, так як не крути, а на 92 вигідніше їздити

92 давно вже ні хто не бадяжить, дев’яносто п’ятий можна отримати шляхом додавання, наприклад ферроцену в 92. Завод виробник, знаходиться в Іжевську, відповідно випробування проходять там і в Тольятті, і бензин вони заливають звичайний, отже якщо написали, що 92-й можна, значить двигун нормально на ньому працює. Тут справа кожного, поїздити на тому і іншому, і вирішити, який більше подобається. Я вибираю 92-й, тому що на ньому запускається легше і швидше, витрата не значно підвищується, і працює завжди однаково, а ось на 95 та 98 стабільності немає.

Багато автолюбителів, не замислюючись, заливають бензин, який їм порадили друзі чи попередній господар автомобіля. Насправді, потрібно суворо дотримуватися рекомендацій заводу-виробника, адже паливо, яке не відповідає характеристикам ДВЗ, може завдати вашому автомобілю не малої шкоди. Окрім важливості вибору марки палива, потрібно чітко розуміти такий показник, як якість палива. На жаль, на сучасних АЗС часто трапляється паливо не найвищої якості, що є наслідком виходу з ладу двигунів. Щоб цього уникнути, не заправляйтеся на автозаправних станціях, які не викликають довіри.

На даний момент існує всього 5 видів палива: АІ-80, АІ-92, АІ-95, АІ-98 та ДП (дизель). АІ-80 вже майже не використовується – ним можна заправляти старі автомобілі та мотоцикли, а також бензопили та інший інструмент. АІ-92 теж відходить у минуле, але, як і раніше, активно використовується.

Який бензин заливати в Ладу Весту?

Згідно з мануалом, наданим виробником, в автомобілі лінійки Lada Vesta необхідно лити бензин марки АІ-95. І все правильно, адже ступінь стиснення ДВС Вести становить 10.5, що відповідає октановому числу 95. це стосується як 1,6-літрового двигуна, так і 1,8-літрового. Крім посібника з експлуатації, дана інформація присутня на внутрішній частині лючка бензобака – тому ймовірність того, що ви переплутаєте марку натовпу, не велика.

яким, бензин, їздить, lada, granta

АвтоВАЗ дуже намагається відповідати європейським стандартам – це одна з причин того, що автомобілі стали переходити на такий вид палива, як АІ-95. Адже відповідність євростандарту дозволяє не лише приносити користь екології, а ще й дає можливість продавати вітчизняні автомобілі в інших країнах.

READ  LADA Priora троит на холодну

Який бензин лити в LADA Vesta

Питання всім власникам Вест. Який бензин ллєте? Завод рекомендує 95, але допускає застосування 92. Хто на якому їздить, які відчуття, як динаміка витрата??

Що буде, якщо залити не ту марку бензину

З питанням, на якому бензині їздить Vesta ми розібралися. Тепер спробуємо зрозуміти, що буде з двигуном автомобіля, якщо в нього залити бензин, що не відповідає рекомендаціям заводу-виробника.

Якщо ви заправитеся бензином з меншим октановим числом (наприклад, 92 замість 95), то важливо намагатися їхати дуже обережно без зайвих перегазовок, інакше бензин може створити додаткову детонацію, а паливо, що не згоріло, догорятиме в каталізаторі.

Якщо ви залили паливо із завищеним октановим числом (наприклад, 98 замість 92), це може призвести до перегріву двигуна, оскільки таке паливо згоряє довше і не розраховане на двигуни з меншим ступенем стиснення.

Дякую за підписку!

У будь-якому випадку при заправці не тим паливом проблему можна частково вирішити розведенням бензином з великим октановим числом. При заправці АІ-80 або ДП у не призначені для цього палива автомобілі необхідно промити паливний бак.

Рекомендації щодо заправлення автомобіля

Для того, щоб двигун вашої LADA Vesta був задоволений споживаним ним паливом, дотримуйтесь наступних рекомендацій:

 • Не заправляти автомобіль бензином із октановим числом, не рекомендованим заводом-виробником.
 • Бензин краще заливати на перевірених автозаправних станціях. Це, звичайно, теж не дає 100% гарантії, але великі мережі АЗС більш лояльні до досудового вирішення проблем, що виникли.
 • З попереднього пункту слід, що необхідно завжди зберігати чеки після заправки.
 • Намагайтеся не залишати паливний бак порожнім – у такому разі на стінках утворюється конденсат, який потім перемішується з бензином.
 • Змінюйте паливний фільтр частіше, ніж написано в технологічній інструкції до вашого автомобіля.

Традиційно вважається, що в будь-які вітчизняні машини можна лити бензин з октановим числом 92. Раз їх роблять у Росії, значить їх мотори, нібито, спочатку розраховані на споживання цього типу палива, причому часто й не особливо якісного.

Легендарна всеїдність вітчизняних і, зокрема, АВТОВАЗівських двигунів ґрунтується на відгуках подібної слави, що закріпилася ще за силовими агрегатами карбюраторних «Жигулів».

Насправді характеристики будь-якого двигуна — будь це хоч LADA, хоч Mercedes, — створюються для споживання палива тільки певної якості. Головна характеристика мотора, від якої залежить октанове число палива, що підходить йому. ступінь стиснення в циліндрах.

Під капотами LADA Vesta, що їздять зараз по просторах нашої неосяжної, зустрічаються кілька типів двигунів: 1,6-літровий ВАЗ-івський восьмиклапанник потужністю 86 л. с. і ступенем стиснення 10,3, 1,6-літровий 16-клапанний потужністю 106 і ступенем стиснення 10,45, 1,8-літровий 122-сильний зі ступенем стиснення 10,5 і дефорсований на АВТОВАЗі 1,6-літровий Nis 114 л. с. та ступенем стиснення 9,5.

Вважається, що для двигунів зі ступенем стиснення в межах 9-10,5 призначений бензин АІ-92. А при ступені стиснення 10-12,5 оптимальний АІ-95. Як ми бачимо, для всіх застосовуваних на Vesta двигунах, в принципі, підходить дев’яносто другий бензин.

А її 16-клапанники, з погляду ступеня стиснення, вже можуть претендувати на харчування АІ-95. Виходячи з цих міркувань і потрібно будувати вибір палива для своєї Vesta.

Коли основою стоїть економія на експлуатації машини, слід заправлятися виключно АІ-92.

Однак треба пам’ятати, що бензин з вищим октановим числом менш схильний до детонації в процесі горіння в циліндрах. Цей процес, як відомо, зовсім не продовжує життя двигуна. Так от, якщо власник Vesta має намір їздити на ній без проблем якнайдовше, йому можна порекомендувати заправку бензином АІ-95.

Що може статися з мотором, якщо залити не підходяще паливо

За фактом виробник вимагає застосовувати тільки 95-й бензин для найбільш скромних силових установок. для 11186, але і для 11183-50 не належить застосування бензину 92 навіть як гранично допустимий. Однак, заливши це пальне в бак своїх машин, багато власників не помітили будь-яких відмінностей у роботі двигунів.

Огляд двигуна LADA Granta.

Один із власників написав, що жодних змін не відбулося, хіба що з’явилася детонація. Інший розповів, що оглядав начинки циліндра за допомогою ендоскопа. Це прилад, що дозволяє зазирнути у важкодоступні місця за допомогою гнучкого чи жорсткого стрижня. Він сказав, що не помітив зношування на стінках циліндра.

Чим небезпечна детонація

Детонація – це вибухове горіння бензо-повітряної суміші. Швидкість поширення полум’я підвищується при цьому з 10-15 м/с до півтора кілометра. Явище це слідів зношування на стінках циліндра не залишає. Вибухи в циліндрах, про які говорять «пальці дзвенять», нещадно б’ють поршнем. В результаті зазвичай лопаються поршневі кільця та міжкільцеві перемички. Це веде за собою прорив газів у картерний простір, необмежена витрата олії, словом, машина стає менш придатною до експлуатації.

READ  Як поміняти радіатор грубки на Granta

Детонація в камері згоряння двигуна: 1 зона нормального згоряння, 2 зона детонації. h2 3,0,0,0,0.-

На якому бензині краще їздить LADA Granta. на 92 чи 95

Більшість автомобілістів сходяться на думці, що швидкісні та динамічні якості, а також рівномірність роботи краще на паливі, рекомендованому виробником. Ніхто не сказав, що на АІ-95 їздити гірше. Дехто стверджує, що різниці ніякої. Швидше за все вони віддають перевагу спокійному стилю водіння, тому і динаміка не дуже відчувається.

Чи варто заливати 92-й бензин

Прихильники дешевого палива часто посилаються на датчик детонації, який урятує від руйнівної вибухової хвилі. Сприйнявши його сигнал, машина відкоригує кут випередження запалення та склад робочої суміші.

Саме так буде. Датчик спрацює, але після появи перших ударів, а налаштування зміняться не заради динаміки та ККД, а задля порятунку двигуна. Кут випередження запалення зменшиться. Швидше за все, машина зменшить тягу. Паливо догорятиме в кінці вихлопу, щоразу перегріваючи випускні клапани. Звісно, ​​вони згорять не одразу. Термін служби двигуна скорочуватиметься поступово.

Чому завод-виробник наполягає на використанні 95-го навіть за низького стиску, зрозуміти важко. Є версія, що виробники вважають це паливо очищенішим. Хтось згадує примітку у документації про те, що необхідно забезпечити хорошу випаровуваність продукту. Подивіться, який бензин рекомендовано для LADA Vesta.

Багато власників відзначають, що АІ-92 схильний до підвищеного нагароутворення, свічки запалювання перегорають швидше, а паливна система засмічується.

«Скажіть, а для LADA Granta який кращий бензин — 92 чи 95?». Питання про економію на паливі, яке вже стало банальним, ставлять і про Granta. Занепокоєння автолюбителів не випадкові. Давайте подивимося, які двигуни на ній встановлюються.

Двигуни LADA Granta

На автомобілі ВАЗ LADA Granta зустрічаються п’ять моделей двигунів:

 • ВАЗ-11183-50 перший інжекторний двигун. Він менш потужний в лінійці агрегатів Granta. Має відносно низький рівень стиснення 9.6.
 • ВАЗ-11186 підвищив показник до 10.5, ставши прикордонним, якщо орієнтуватися на загальноприйняті норми.
 • ВАЗ-21126. збільшено не тільки ступінь стиснення, а й кількість клапанів доведено до чотирьох. Це дозволило збільшити вільний заряд повітря, не змінюючи обсягу, та підвищити літрову потужність.
 • ВАЗ-21127 і ВАЗ-21126-77 з тим самим стиском і кубатурою додали кінських сил.

Кожен із цих моторів має безліч особливостей. Таблиця наочно відбиває їх параметри.

Модель двигуна Об’єм (л) Потужність (к. с.) Кількість клапанів (шт.) Ступінь стиску (од.)
11183-50 1.6 82 8 9.6
11186 1.6 87 8 10.5
21126 1.6 98 16 11
21127 1.6 106 16 11
21126-77 1.6 120 16 11

Визначальним показником вибору бензину є ступінь стиснення. Верхнім кордоном для АІ-92 вважається її значення. 10.5.

У всіх посібниках з експлуатації завод-виробник прописує тільки неетильований бензин із октановим числом не нижче 95. Що стосується форсованих шістнадцятиклапанних машин, то для них потрібен АІ-95. А ось який бензин краще заливати в Granta 8 клапанну – 92 або 95, тут може виникнути сумнів.

Чи можна заощадити на дешевому паливі

Виникає законне питання: а чому ж у Ладі Vesta допускається використання АІ-92 на всіх типах двигунів, і навіть на Renault-Nissan зі ступенем стиснення 10.7 та інших шістнадцятиклапанних моторах. Можливо, що на двигуні ВАЗ-11183, як на першому інжекторному агрегаті, виробники перестрахувалися, впроваджуючи високотехнологічну паливну систему. А потім так і лишилося.

На користь 95 бензину каже і питання якості. Не на кожній заправці октанове число пального відповідає його назві. Так 95 може виявитися 92, ну а 92 чимось невідомим. Ризик отримувати іноді зовсім непридатне паливо при використанні АІ-92 більше. Подивіться також рекомендації, який бензин кращий для LADA Vesta.

Кольори бензинів розрізняються: АІ-76 – рожевий, АІ-92, 95 – червоний або помаранчевий, АІ-98 – з синьової.

Що буде якщо їздити на 92 замість 80?

В принципі розглянувши два цих способи перебудови двигуна, сміливо можна відповісти на питання, чи можна використовувати 92 бензин замість 80. Звичайно ж ні, це загрожує прогоранням клапанів, а також через неправильне запалення вийде з ладу головка блоку циліндра.

Який бензин заливати у двигун 11186?

Двигун Lada Granta 11186 (8 кл.) має прикордонне значення ступеня стиснення між 92-м та 95-м бензином.

Що краще взимку 92 чи 95?

Зі сказаного вище виходить, що чим нижче октанове число у сучасного бензину, тим простіше йому спалахувати при низьких температурах через менший вміст спирту та ефірів. Виходить, 92 бензин краще, ніж 95, у зимовий період. … Також не можна забувати, що вартість у 95 бензину вища не просто так.

READ  Коли міняти масло у коробці Granta

Що краще 92 чи 95?

Чим більше число – тим краще бензин? Ні, різне октанове число не означає, що 95 бензин кращий за 92: вони просто різні і створені для різних моторів. Одні мають нижчий ступінь стиснення, і ризик виникнення детонації у них нижче. Тому для них підходить низькооктановий сорт – АІ-92.

Чи можна лити в Granta 92 бензин?

В даний час АВТОВАЗ дозволяє заправляти автомобілі із сімейства LADA Granta виключно 95-м бензином (марка АІ-95), вартість якого є однією з найвищих. … Зазначимо, що сьогодні 92-й бензин виробник допускає використовувати на Вестах, укомплектованих моторами потужністю 106 л.

На якому бензині витрата менша за 92 або 95?

Як правило, витрата на АІ-95 справді трохи нижча, ніж на АІ-92. Ось тільки без вимірів ніхто не зможе відповісти на питання, який бензин заощадить власнику рублі в кишені. Щоб скорочення апетиту відіграло різницю у вартості літра 92-го та 95-го бензинів, воно має виявитися дуже суттєвим.

Чи можна заливати 95 бензин у ВАЗ 2112?

Марка бензину, що рекомендується: «Преміум-95» або «Преміум Євро-95». Допускається застосування бензину з присадками, яким 95-й і є.

У чому різниця між 92 та 95?

У технічному паспорті виробник сам вказує, яким бензином краще заправлятися – 92 або 95. … Відмінність 92 бензину від 95 полягає в тому, що паливо, що має менше октанове число, почне раніше спалахувати, ніж того вимагає виробник.

Моя LADA Granta

Я є власником LADA Granta. Пишу про свій автомобіль.

 • Експлуатація
 • ТО
 • Апгрейд
 • Ремонт
 • Догляд
 • Інструкція
 • АвтоВаз
 • Контакти. Instagram

Який бензин заливати до Лади Granta?

Який бензин заливати у LADA Granta? АІ-95 чи АІ-92? Це питання цікаве всім без винятку грантоводам ще до моменту покупки. Зрозуміло всі автолюбителі хочуть заощадити, а оскільки бензин є найзатратнішою частиною в бюджеті при експлуатації нового автомобіля, то й економити хочуть саме на ньому.

Поки що ллю лише 95-й. На нижчий переходити не збираюсь

Особисто у мене спочатку було бажання обкатати свою Granta до 3 тис км на 95-му бензині, а надалі розбавляти навпіл з 92-м. Обкатку я вже пройшов, але переходити на 92 бензики поки не збираюся. Та й, будучи на ТО-1, я ставив питання про те, який бензин заливати в Lada Granta працівникам станції, на що вони однозначно відповідали, що потрібно заливати саме той бензин, який рекомендує виробник.

На 88 сторінці інструкції з експлуатації LADA Granta, в Додатку “Пально-мастильні матеріали, рекомендовані виробником для експлуатації автомобіля LADA GRANTA, російською по білому написано наступне:

Марка рекомендованого бензину LADA Granta. «Преміум-95» ГОСТ Р 51105 чи «Преміум Євро-95» ГОСТ Р 51866. І далі читаємо у примітці:

Для того, щоб забезпечити пуск двигуна та експлуатацію авто при негативних температурах навколишнього повітря, потрібно використовувати бензин відповідного класу випаровуваності. Вимоги для бензину у різних регіонах РФ є у відповідних стандартах.

Не допускається застосовувати бензин з металоорганічних антидетонаторів на основі свинцю, марганцю, заліза і т.д.

Можливо застосовувати багатофункціональні присадки, що забезпечують захист деталей та двигуна від корозії, відкладень та нагару. Однак це дозволяється тільки в тому випадку, коли подібні присадки введені до складу бензину виробником бензину. Самостійно додавати вторинні присадки не рекомендується.

На форумах грантоводів безліч суперечливої ​​інформації про те, який же бензин лити в Granta. Одні кажуть, що автомобіль відмінно їде і 92-м (іноді трохи детонуючи), інші розбавляють навпіл з 95-м. А треті вважають, що в Granta слід заливати АІ-95, і що при цьому витрата значно менша, та й виробник рекомендує саме її.

PS. Напишіть у коментарях, який бензин заливаєте в Granta Ви, і як машина поводиться від 92-го (якщо використовуєте саме його). Чи не детонує?

Вирішив спробувати залити 92 бенз на ТНК на 500 рублів (

16-17 л). При цьому в баку залишалося на пару палиць дев’яносто п’ятого (датчик вже горів). У результаті різниці особливої ​​не відчув:

У динаміці, на перший погляд, машина начебто й не втратила. 2. Детонації немає. 3. Витрата палива точно не помічала, але по комп’ютеру (БК) також особливої ​​різниці не помітив.

Залишається одне питання! Як позначиться затока АІ-92 на всю паливну систему, якщо використовувати її постійно?