Який моторний масло Ford Focus 3

Ford Focus: При зміні масла і що таке реальне споживання. Перевірте “водіння

Почнемо з, наближаючись до витрат. Економіка не є найсильнішою стороною цього двигуна. Якщо мені вдалося примусити його апетит до 7-8 літрів на сотню (залежно від режиму їзди), то в місті споживання іноді проводилося ще раз. Але в пакеті з 125-дюймовим двигуном працює робототехнічна коробка потужності, яка є більш ефективною, ніж класична машина (вони оснащені трюками з 150-сильним EcoBoost Turbo Engine). Однак середнє споживання за 20 000 км я отримав досить пристойну. 9,1 л / 100 км. Пояснення просте: приблизно дві третини гонки припадали за шосе і теплий сезон.

Ну, паливо апетит пристрою та систем, призначених для комфортного проживання в машині якомога комфортно. Влітку споживання бензину збільшує кліматичну установку, взимку. всілякі нагрівальні, які зосереджені багаті дурні (це про передні та задні окуляри, дзеркала, сидіння, рульове колесо). Порівняйте: прогрітий мотор на мінімальних неодружених оборотах споживає приблизно 0,6-0,7 літра бензину на годину, а включиш усі «грілки». і витрата збільшується вдвічі! Звичайно, це лише на неодруженому ходу — середні за поїздку значення так само не зростуть. Але за активного використання споживачів за сотню кілометрів з бака легко піде зайвий літр палива. За Comfort треба платити.

М’ясла двигун Фокусу не споживає. принаймні щуп втрат не показує. Але кожен 3000 км до першого, тоді ми взяли деяку масло з двигуна, щоб аналізувати, щоб визначити стан двигуна (і серед іншого, перевірте, як це відбувається через). Проби повинні були дати відповідь ще на одне актуальне питання: чи виходжує масло рекомендований автовиробником термін, чи його потрібно міняти раніше? Спільно з фахівцями лабораторій ПроммашТест та НАМІ-Хім ми провели випробування та отримали цікаві результати.

Для початку подивимося на механічні домішки в маслі (до речі, на заводі в російські двигуни Ford заливають «Лукойл Genesis»). Протягом 15 000 км їх частка залишалася незначною. менше 0,01%. Це говорить про те, що немає помітного зносу деталей, а система фільтрування працює ефективно. Тобто двигун успішно пройшов біг і з “залізом” повний порядок.

В’язкість масла по всій пробігу трохи виросла (див. розклад). Це означає, що він працював у помірних температурах. двигун не перевантажений, не було перегріву. Змінюючи цей параметр, ви також можете зробити висновок, що основна основа масла виливається на конвеєр. високої якості. І немає підстав міняти заводське масло відразу після покупки автомобіля, хоча у багатьох власників і сверблять руки.

А коли ж його міняти? Відповідь дасть тест на лужне число. За його зміною можна визначити рівень вироблення пакету присадок, які визначають робочі характеристики масла. Якщо лужність впала більше ніж удвічі, масло потрібно міняти. У нашій ситуації це слід зробити після пройдених 9000 км. Причому такий кілометраж відповідає всього 240 мотогодин! А за виключно міської їзди автомобіль намотує за цей час не більше 5000 км. До речі, останні 3000 км Focus їздив дорогами столиці. І ось результат: найбільше мото-годин та найзначніше падіння показників лужності. Ще одне підтвердження того, що їзда в мегаполісі із затяжними пробками і, як наслідок, низькою середньою швидкістю швидко старіє масло.

READ  Заміна ступичні підшипників передніх ВАЗ 21

По-перше, зібрана в Росії принаймні не гірше, ніж імпортована. По-друге, якщо не збираєтеся експлуатувати автомобіль більше трьох років, можете дотримуватися рекомендацій автовиробника та міняти масло з інтервалом 15 000 км.

Збираєтеся їздити на машині, поки не розвалиться, або купили стару? Продовжити життя мотору допоможе, в першу чергу, частіша заміна масла. За досвідом нашого Фокусу, кожні 5000–10 000 км — залежно від умов експлуатації.

Витрати на експлуатацію та обслуговування (0-20 000 км)

Витрати на: 0–12 000 км 48 951 З них на бензин (АІ-92, АІ-95, середня витрата 9,1 л/100 км) 48 591 Витрати на: 12 000–20 000 км 44 967 З них на бензин (АІ-92, АІ-95; середня витрата 10,4 л/100 км) 36 828 ТО-15 000 км 8139 Загальні витрати 93 918 Вартість 1 км пробігу 4,70 Без урахування транспортного податку, а також витрат на поліси ОСАЦВ та каско.

Олії від інших виробників, рекомендовані компанією Ford

Власники, які вивчали інструкцію з експлуатації Ford, напевно, помічали оригінальні знаки від компанії Castrol, а також рекомендації до застосування масел від цього виробника.

Castrol та Ford компанії плідно співпрацюють протягом багатьох років у розробці автомобільних масел для двигунів.

У рядку Castrol Car представив два типи, рекомендовані для автомобілів Ford:

За даними лабораторних досліджень, перевага застосування Castrol Mota 5W20 до 5W30, що відповідає старій версії WSS-M2C913-C Polerance. Нова двигуна Liquid Castrol Ford дозволила зменшити споживання палива:

Змазка стала першим спільним розвитком від компанії Ford і Castrol. Такі масла реалізуються лише в офіційних дилерських центрах.

Як вибрати та замінити масло в двигуні автомобіля “Ford Focus 3

Якщо ви виберете машину, звернуте увагу на хетчбек “Ford Focus 3″, ви навряд чи можна залишитися від такої прохолодної покупки. Автовласники такої «залізної конячки» активно розхвалюють машину, акцентуючи увагу на її надійності, відмінних технічних характеристиках. “Ford” двигун взагалі “бити”, тому що це неймовірно класовий блок. Він може прослужити досить тривалий час, якщо приділяти його профілактиці достатню увагу. Виробник супроводжує кожну нову гарантію автомобілів, завдяки чому під час гарантійного періоду нафти, при необхідності, змінюють фахівців з технічного обслуговування.

масло, ford, focus

Однак вам потрібно налаштуватись на те, що після закінчення гарантійного терміну вся «турбота» про авто ляже саме на ваші плечі. Тому потрібно навчитися здійснювати заміну моторної олії, розбиратися, скільки оливи лити у двигун вашого улюбленого автомобіля «Ford Focus 3» хетчбек. Ми готові виступити як гід і організувати вам свого роду «інформаційну екскурсію», розповісти докладно про процес заміни моторного масла в двигуні.

READ  Заміна масла АКПП BMW х5 Е70 дизель

Основні вимоги мастила

Щоб забезпечити якісний захист деталей силового агрегату необхідно, щоб масло, що застосовується, відповідало наступним критеріям:

 • стійкість до сильних температурних перепадів;
 • здатність забезпечити надійний запуск блоку в зимовий період;
 • можливість збереження хімічних властивостей тривалого періоду експлуатації;
 • Високе погіршення миючих засобів;
 • здатність ефективно протидіяти процесам корозії;
 • незначна витрата;
 • запобігає утворенню піни;
 • Забезпечує захист поверхонь деталей та збільшує ресурс використання енергоблоку.

Масло в двигуні Ford Focus 3, критерії відбору та топ-5 масла

На підставі вищезгаданих вимог були виявлені найкращі марки масел для цієї моделі автомобіля.

Основні вимоги до нафти

У Ford Focus 3 двигун потрібно залишити лише масло, що підходить для нього, оскільки це надзвичайно важливий елемент у забезпеченні нормальної роботи двигуна. Увага повинна бути приділена хімічному, термічному та механічному впливі, що нафта отримує в системі руху під час контакту з різними частинами. Тільки у разі їх сумісності, сутність буде повністю виконувати свої основні завдання та розширити термін служби якомога довше. Говорити в цілому, основною вимогою є відповідність характеристик обраної опції для його використання.

Крім того, заливати в Ford Focus 3 моторне масло потрібно тільки те, яке підходить під наступні вимоги:

 • Можливість підтримувати свої властивості протягом тривалого часу.
 • Стабільність щодо зміни температури.
 • Холодний запуск функції Ford Focus 3.
 • Відмінний миючий засіб, що застосовується до погано розчиненого забруднення.
 • Стійкість до корозії, протиоб’ясні можливості.
 • Низька нестабільність і невелике споживання.
 • Немає утворення піни при зміні температури.
 • Можливість виконання функції в екстремальних умовах.
 • Сумісність з печатками, каталізаторами та іншими речовинами.
 • Стабільність при переміщенні та зберіганні.

Напівсинтетичний насправді є синтезованим маслом, розведеним у різних пропорціях мінералу. Температурна стійкість такого масла нижче, ніж у чистої синтетики, але решта мастила ідеально справляється з його завданням. Використання виглядає кращим у двигунах з великим зносом, але можна заливати і в сучасні мотори. При цьому не слід забувати, що інтервал між замінами у цьому випадку буде меншим.

Найкраща ціна у категорії. Збільшує ресурс двигуна Країна: Англія Середня Рейтинг (2018): Англія

Особливістю цієї мастила є наявність ексклюзивного добавкового пакета Infineum, що забезпечує відмінний детергентний та антикорозійний ефект. Завдяки атомному включенню металів рН та ЗН, то були досягнуті найкращі показники ковзання, значно знижується знос частин під час експлуатації.

Власники Ford Focus характеризують масло як надійний захист для двигуна. У відгуках відзначається покращення динаміки ДВЗ, зниження шуму під час роботи двигуна без навантаження, економія палива. При роботі в північних регіонах кома X-потік виявився, забезпечуючи легкий початок у заморозках, що перевищує марку в Росії.30°С.

Олія для Ford Focus 3 покоління

Для покупки потрібної олії потрібно назвати індекс в’язкості SAE і допустимий API якості масла для дизельного або бензинового двигуна. (Вибір виробника на власний розсуд).

З роками двигун Focus старіє (втомлюється), параметри в таблиці враховують вік автомобілів та актуальні для заміни олії у 2022 році.

Якщо автомобіль працює цілий рік у регіоні з переважанням холодного сезону, то відповідний клас в’язкості масла повинен бути взятий з зими або всіх сезонних колон.

READ  Установка камери заднього виду Skoda Rapid

Наприклад: для Ford Focus бензинового двигуна (3-го покоління) 2014.в. При роботі в 2022 році всесезонний напівсинтетичний масло 5W-40 підходить для якості SM, а також для моделей 2018 року.в. У холодний період року синтетичний 0W-40 \ sn.

Якщо автомобіль працює цілий рік у регіоні з переважанням теплого сезону, то правильний клас в’язкості масла повинен бути взятий з всесезонного стовпця.

Якщо автомобіль експлуатується рідко протягом року і переважно у теплу пору року, то відповідний клас в’язкості олії необхідно брати з колонки літо.

Якщо це можливо, внесіть вибране масло для дотримання вимог технічних характеристик виробника автомобілів та інтервалів технічного обслуговування.

Нова масла Допустимий стан нафти Нафта в відпрацьованому стані Вихлопне масло з механічними домішками відпрацьована олія в середньому стані Ззволене масло в поганому стані Дуже поганий неприпустимий стан нафти Масло з перегрітому двигуном

Один крапля з масляним зондним двигуном, вам потрібно впасти на аркуш паперу і почекати 15 хвилин, поки вона просочена і формує чітке місце. Тепер порівнюйте отриману зразку з таблицею. Повна інструкція.

Масло для Ford Focus 3 покоління

Купити відповідну масло, вам доведеться назвати індекс в’язкості SAE та допустимий API якості нафти для дизельного або бензинового двигуна. (Вибір виробника на свій розсуд).

Протягом багатьох років конфігурація фокусного двигуна (втомилися), параметри в таблиці враховують вік автомобілів і мають відношення до заміни масла в 2022 році.

Якщо автомобіль експлуатується цілий рік у регіоні з переважанням холодного сезону, то відповідний клас в’язкості олії необхідно брати з колонок зима або всесезон.

Наприклад: для бензинового двигуна Ford Focus (3 покоління) 2011 р.в. При роботі в 2022 році всесезонний напівсинтетичний масло 10W-40 підходить для якості SL, а також для моделей 2013 року.в. на холодний період року добре підійде напівсинтетика 0W-30\SM.

Якщо автомобіль експлуатується цілий рік у регіоні з переважанням теплого сезону, то відповідний клас в’язкості олії необхідно брати з колонки.

Якщо автомобіль експлуатується рідко протягом року і переважно у теплу пору року, то відповідний клас в’язкості олії необхідно брати з колонки літо.

Якщо це можливо, внесіть вибране масло для дотримання вимог технічних характеристик виробника автомобілів та інтервалів технічного обслуговування.

Нова масла Допустимий стан нафти Нафта в відпрацьованому стані Вихлопне масло з механічними домішками Вихлопне масло в середньому стані Ззволене масло в поганому стані Дуже поганий неприпустимий стан нафти Масло з перегрітому двигуном

Один крапля з масляним зондним двигуном, вам потрібно впасти на аркуш паперу і почекати 15 хвилин, поки вона просочена і формує чітке місце. Тепер порівнюйте отриману зразку з таблицею. Повна інструкція.

Вид нафту

Можна зробити висновок, що синтетичне масло підходить для фокусування 3, а з відсутністю коштів. напівсинтетичних.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS