Який карбюратор краще покласти на Niva

Коригування

Якщо встановлений карбюратор не вдалося “SOLEX” 21073 “Niva”, Ремонт та налагодження допомагає принести пристрій. Налаштування дозволяють відновити оптимальні режими, в яких двигун буде працювати так само ефективно. Витрата палива при цьому на середньому рівні. Перш за все, двигун нагрівається і трохи теплий. Далі необхідно розібрати паливний шланг та пристрій приладу. Останню рекомендується знімати з особливою обережністю, щоб не зашкодити поплавцю. Далі, за допомогою вимірювального приладу, відстань у кожному з карбюраторних камер. Вимірювання від грудних літаків до краю палива. Цей розмір повинен приблизно скласти близько 24 мм. Якщо ця відстань менше, ніж більше, то це регулюється поплавкою. Тоді вам потрібно почати і розігріти двигун. Коли налаштування рівня успішно завершені, ви можете перейти до налаштування простою.

Двигун подвійна. Щоб налаштувати, вам знадобиться викрутка з плоским жалом і трохи часу. На підошві пристрою є отвір, в якому розташований гвинт, регулюючи якість паливної суміші. Вона обертається, поки вона не зупиняється. Далі в крайньому положенні той же гвинт виштовхує близько п’яти оборотів. Потім приводять двигун. Не потрібно використовувати. Якщо відкручувати гвинт якості, тоді карбюратор змінюватиме обороти двигуна. Подальший поворот знову. Потрібно обертати, поки моторна робота не буде стабільна і стабільна. Коли двигун почне працювати спокійно, елемент викручують не більше, ніж на один оборот. Як результат, буде встановлено в режимі очікування в 900. Якщо двигун починає інсульт, то краще збільшити швидкість простою.

Якщо ми говоримо про NIVA, існує лише два варіанти карбюраторів, які можуть бути встановлені в принципі на цьому автомобілі:

Їхня різниця полягає в тому, що озон не має вакуумного коректора. Тим часом у Saleks не існує економайзера, що впливає на споживання палива в негативній стороні.

До речі, другий тип карбюраторів значно найбільше натискає перший. Це пов’язано з тим, що отвори палива огорожі розташовані на дні поплавкових камер. У той же час вони забиті не тільки через використання низькоякісного палива (з великою кількістю домішок), але також завдяки пізній очистці паливних та повітряних фільтрів.

який, карбюратор, краще, покласти, niva

Що хоче ніва?! (Про вибір карбюратора)

Іншими словами, у 90% випадків вина для набраного карбюратора лягти на власника автомобіля.

READ  Заміна передніх гальмівних колодок Toyota Corolla

Сенс заміни стандартного вузла

Заводське устаткування ВАЗ 2121 21213. знамениті власники головного болю. Це не погано, але багато деталей категорично рекомендуються для заміни. Їх поєднання значно знижує можливий потенціал вітчизняного позашляховика. Що стосується карбюратора, його заміна здійснюється з наступних причин:

 • Встановлення пару деталей. Два вуглеводів встановлюють тих власників, які не мають влади. Такий макет досить рідко, тому що такий же ефект може бути досягнутий шляхом налаштування або встановлення більш досконалого карбюратора.
 • Друга причина зміни вузла є зменшенням високого споживання палива. Рідке експлуатація автомобілів All-Terrain, міська їзда провокує надмірне споживання палива без використання всіх здібностей автомобіля.

Що хоче ніва?! (Про вибір карбюратора)

Особливості електрообладнання

ElectroShem Vaz Model 21213 має певні відмінності з моделлю 2121, зокрема:

 • У автомобілях 21213, більш оновлені запобіжники на ногах використовуються в блоці безпеки. Звичайно, використання таких пристроїв призвело до того, що те, що сайт блоку також став іншим.
 • Силова система цих транспортних засобів додатково включає в себе енергозберігаючий пристрій. Щоб нормально працювати, в робочому просторі додано інший роз’єм з проводкою.
 • Інша відмінність. у цих автомобілях використовувала безконтактну схему запалювання, основним елементом якого є мікроконтролер.

Слід зазначити, що відмінності в схемі ВАЗ 2121 можуть бути вкладені як у вузлах генератора, так і в самому електрику.

Відмінності в генераторах

У будь-якому випадку, відмінності в схемі проводки моделей будуть в першу чергу залежно від блоку живлення. карбюратора або ін’єкції.

 • Моделі 21213 використовує модель генератора вузла 371.3701;
 • У моделях моделей 21214 виробник вирішив встановити більш потужний генераторний пристрій, він позначений цифрами 9412.3701 (автор відео. Сергій Чехонін).

І хоча ці генератори різні, вони мають певну подібність в конструктивному плані. У будь-якому випадку це синхронний змінний струм. Крім того, ці вузли мають вбудований випрямляч та механізм регуляторного вихідного напруги.

Відмінності в проводку

Якщо ви говорите безпосередньо про проводку, то залежно від моделі автомобіля, він також може мати відмінності. Слід зазначити, що ці відмінності значно спрощують технічне обслуговування та ремонт системи власними руками. Що стосується модифікацій ін’єкцій позашляховиків, у цьому випадку система оснащена трьома виходами, призначеними для встановлення електронного запалювання.

Крім того, у автомобілях 21214, два вентиляційні пристрої виконують функцію охолодження вузла радіатора. Відповідно, завдяки використанню додаткових фанатів, проводка також зазнала не значущою, але відмінності. Звичайно, вони не є фундаментальними.

READ  Де знаходиться запобіжник бензонасоса на Niva Chevrolet

Принцип живлення карбюраторного двигуна

Регулювання системи тригер VAZ 2121 безпосередньо в автомобілі економить час:

 • Від двигуна потрібно видалити повітряний фільтр, витягніть контроль за кермом з повітряного демпфера, запустіть двигун.
 • З обов’язковим відкриттям повітряного демпфера (шляхом торкання плоскої викрутки до третини його повного кута обертання) з гвинт (поруч з важелем на осі від дроселя з першої камери) встановіть початкову частоту обертання в 2.08.Мар, 0 тис. революції в хвилину (на гарячому двигуні).
 • Прибирають викрутку, опускають повітряну заслінку і за допомогою упору гвинта (поряд з діафрагмою) встановлюють частоту, меншу на 100 оборотів за хвилину в порівнянні з вихідною (потрібно підібрати відповідне положення повітряної заслінки).
 • Після цього гвинт може бути закріплений за допомогою гайки замка.

Якщо у вас є газовий аналізатор, то можна виконати налаштування карбюратора в частині вихідної системи, зосереджуючись на кількості у вихлопних газах CO (оксид вуглецю). Якщо при повністю витягнутій манетці від керування повітряним заслінкою норма газу дорівнює 8%, то все гаразд. Якщо газ менше цього значення, гвинт на обкладинці з механізму діафрагми скручений, якщо більше. вони обертаються і повторюються вимірювання.

Налаштуйте швидкість простою з машини Niva 2121 необхідна для того, щоб вихлопні гази є менш оксид вуглецю, а для того, щоб двигун постійно працював. На станціях технічного обслуговування така робота здійснюється з газоаналізаторами на CH. У гаражі регулювання може бути здійснена з тахометром.

Для цих цілей пластикова вилка пронизується на теплий двигун з викруткою, потім якісний гвинт обертається в різних напрямках, доки не досягаються максимальної швидкості при простолі. Потім, за допомогою гвинта кількості (має ребристу пластмасову ручку), необхідно встановити підвищену кількість обертів (на 50-70 об/хв. Більше, ніж стандартні простої). Операції з гвинтами потрібно повторювати двічі. Потім на моделях 2121 або 21213 на холостому ходу, на революції, підвищений 50-70 об / хв, вишуканий гвинт загорнуту, тоді як поворот слід потрапити до нормального (t. Е. Зменшення 50-70 революцій).

Еномант примусового холостого ходу

Економізер, що випливає на холостому ходу, вимикає систему холостого ходу на вимушене холостого ходу (під час гальмування автомобіля за допомогою двигуна, при русі під час нахилу, при перемиканні передачі), за винятком вивільнення оксиду вуглецю в атмосферу.

READ  Заміна олії в МКПП Kia Spectra

На режимі примусового холостого ходу на швидкості обертання колінчастого валу більше 2100 хвилин.1 і з закритим на “масі” з термінальним перемикачем 7 карбюратора (вимикається педаль) відключення соленоїдного клапана 4 вимикається, джерело подачі палива переривається. Якщо термінальний перемикач не закритий на “масі”, то соленоїдний клапан не відключається.

З зменшенням швидкості обертання колінчастого валу на вимушеному просторі до 1900 хвилин.1 блок керування з’являється електромагнітний запірний клапан, податок палива починається через холостий котел, а двигун поступово переходить до режиму очікування.

Як ми бачимо, у карбюраторному пристрої озон має отвори для паркану паливної рідини в нижній частині плавальних камер. Завдяки цьому незручному розміщенню отворів, під час експлуатації карбюратора, вони часто забиті. Більше причин такої проблеми:

 • застосування неякісної паливної рідини, що містить у своєму складі велику кількість домішок;
 • Необгрунтоване очищення повітряного фільтра.

Основні умови оптимальної роботи кожного з описаних карбюраторних пристроїв є своєчасним та якісним доглядом. Тому кожен власник автомобіля NIVA 2121 повинен знати свій пристрій та принципи роботи.

Власники позашляховика НІВА 21213 оцінили всі переваги цього автомобіля. Цей автомобіль не є нік, а його надійність і простота дизайну, будь ласка, не тільки російські водії, а й іноземні. Серед недоліків ВАЗ 2121 можна відзначити високе споживання палива, яке залежить від багатьох факторів. Один з них можна вважати карбюратором, який змушує власників забрати іншу одиницю для свого автомобіля. Розглянемо, який карбюратор краще поставити ВАЗ 21213 (Niva 1700) і як його налаштувати.

який, карбюратор, краще, покласти, niva

Автомобіль Niva оснащений карбюраторами з класиків “Озону”, який не є найкращим двокамерним пристроєм з економатеріалом простою. Економізер. це автономна система з електромагнітним клапаном, що автоматично переходить у експлуатацію з включенням запалювання. При швидкості перевищує 1000, він вимикається, а підтримуючи операцію двигуна, забезпечується повітряним демпфером.

Оновлена ​​модель отримала французький дизайн Solex. Двигун 1,7 літра вимагав збільшення кількості паливної та повітряної суміші, у зв’язку з яким, “Озон” більше не застосовується.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS