Який карбюратор краще покласти на Niva 21213

Особливості дизайну карбюратора Solex на Niva 2121

Niva 2121 позашляховик чудовий карбюраторний пристрій Solex з серійний номер 21073-110-7010. Згідно з відгуками найбільш досвідчених механіків автомобіля, карбюратор цієї моделі характеризується найвищим рівнем надійності, оскільки це просто регулюється. Який карбюратор краще покласти на те, що карбюратор ВАЗ-2121 версії і став. Давайте побачимо свої особливості:

 • Тип емульсії;
 • двосторонній камеру, в якому розділ з’єднаний один в одного;
 • Дві камери, оснащені дросельними клапанами та системами дозування;
 • Перехідні системи обох камер;
 • Для першої камери є система холостого ходу.

Пристрій солей розбивається на дві половини. нижній і верхній. До нижньої відноситься корпус карбюратора, до верхньої – його кришка. У нижніх частинах кожної половини є ротаційні клапани з механічним типом приводу. Карбюратор ВАЗ 2101 параметри, як покласти, це можливо. І у найвищій частині ще один демпфер. для постачання повітря. Починає працювати з спеціальним кабелем, підключеним до вакуумної запуску системи.

Солекс зручний тим, що для його регулювання знадобиться мінімальний набір інструментів, тому її можна проводити практично в усіх умовах.

Які струмені стоять на Niva

Машина йде і радує мене своїми здібностями, а саме початок від світлофорів на сніжну пестити. Якщо на The Twelsh, це був жалюгідний поті, потім шум їздить, не питаючи, ніби під її асфальтом. Але це не точка.

При очищенні та випуску карбюратора, у зв’язку з проблемою невдач з гострою пресою на педалі газу, змінюється і струменя, тому що я був збентежений тим, що вони були.

Отже, початкові дані:. Двигун 2130- Об’єм двигуна 1,8л-карбюратора SOLEX 21073-дифузорів першої камери 24/8 та другої камери 24/7. струменя 107,5 та 95-повітряних струменів 165 та 135

На посібнику на карбюраторі SOLEX 21073 слід витримати першу камеру: паливо 107,5 повітря 150; Друга камера: паливо 117,5 повітря 135, але невеликий дифузор другої палати також має бути 8, і у мене 7.

Після прочитання різних форумів і спостереження за ряд роликів, а саме відео в Трайников, де він зібрав двигун на Niva 1.8, було зазначено, що він поставив паливні струмені 117 і 122,5, а повітря 150 і 125.

У результаті я поставив з того що було паливні жиклери 115 і 107,5, а повітряні залишив які були, т.Е. трохи збагачується суміш в обох камерах.

який, карбюратор, краще, покласти

Тепер знову почав читати форуми і натрапив на рекорд “Мотор 2130 1.8 Карбюратор 073 Перша камера: паливо 107,5 повітря 150; Друга камера: паливо 117.5 Air 135.”

Увага, Питання: Які хижі повинні стояти?

Основний енергопостачання вашого бою ВАЗ 2121. карбюратор. важко оцінити однозначно. Але навіть у кращому випадку оцінка не вище, ніж Трійка, така примхлива сутність карбюраторів заводу. Розчинений операційні параметри та якість підготовленої суміші досягає 12-15%, успішний карбюратор, який не вимагає коригування, один на сотню. Більшість водіїв не бачать різницю між несправним і просто поганим карбюратором, і тому спокійно ставляться, наприклад, до того, що перед тим, як поворот на стартер, ви повинні натиснути кількість педалі газу, а потім витягніть повітряний демпфер суворо визначена довжина, і після встановлення магічних дій з судуючим двигуном, а також флегматично належать до того, що автомобіль дурний, а споживання палива не дозволяє далеко від заправки.

Старий карбюратор розбирає карбюратор з неї впав здоровий мертвий тарган. Т! Качка у вас є машиніст!

Для досягнення максимальної потужності карбюратор повинен мати мінімальну стійкість до входу (як кажуть у повсякденному житті, мають велику діру), інакше важко досягти прийнятної якості суміші та наповнення циліндрів на середні та високі оборони. Але проблема. з різким відкриттям дроселя, швидкість проходять краплі потоку, розряд у дифузорі зменшується, паливо поглинається менше. суміш зміщується. Це призводить до різкого відмови влади на низьких оборотах, а більший діаметр основного. Дифузори. ті відчутні це явище. Подібно до цього. комбінація гострих характеристик потужності та крутного моменту з примітивним карбюратором. Завод пройшов простий спосіб. зменшив діаметр основних дифузорів до мінімуму (SOLEX-21073-1107010 DAAZ: перша камера 24 мм, друга камера також є 24 мм), досягаючи толерантного наповнення на низьких оборотах. але значно (3-4 сек) втрачають цю еластичність руху в середовищі і високу. Як кажуть фахівці. двигун виявився прикріпленим.

Наша довгострокова практика показує, що для карбюратора SOLEX21073-1107010 DAAZ використовується на об’ємних двигунах 1600 см2 і більше, доцільно переїхати до підвищених діаметрів основних дифузорів (перша камера становить 25 мм, другий. 27 ) з корекцією калібрування та введення в дизайн карбюраторних додаткових доз систем. Це дозволяє збільшити максимум.Потужність двигуна на 8% без зменшення крутного моменту в діапазоні низьких і середніх поворотів. Щоб дати спортивний двигун, діаметр основного дифузора другої камери регулюється до 31 мм з збільшенням діаметра дроселя 5 мм. Звичайно, такі операції з пристроєм вимагають великого досвіду та хорошої бази інструментів, але багато чого можна зробити самостійно. Тому винищувач 1073-110710 Даз. “Спіймати бліх” у новій солеці, яка пройшла контроль якості фабрики, перевіряє та розпилюється на стенді, і маючи стільки печаток на всіх уявних і немислимих органів, скільки і легендарного секрету не здавалося.

Карбюратор 21073 фабрика. На кришці, штамп Дем. видно. карбюратор пройшов технічний контроль та перевірку на стенді. Через погану якісну кастинг та подальшу обробку осі канал повітряного каналу до основного повітряного генератора першої камери заблоковано, принаймні, на 2/3. Результат. усвідомлена суміш і збільшення споживання палива.

Повітряний канал розряду в кришці силової системи заблоковано на 1/3. На додаток до збагачення суміші основної дозувальної системи першої камери, економайзер усуває коливання складу горючої суміші основної дозувальної системи при пульсуючі розливу на всмоктування. Поглинання суміші в двигуні є переривчастою. Критий канал у кришці призводить до затримки роботи економатеріалів у режимі середовища та великих навантажень, зменшує швидкість системи і, як наслідок, двигун, хоча він переходить у максимальний режим живлення, але не робить мають достатній режим пікапу.

Фабрика і правильне масло

Деформований головний паливо Джейер першої камери навряд чи можна було б видалити з емульсії добре нового карбюратора.

У фото 2 пружини. правильне паливо Джейдеру простою системи. Ліворуч. товстіть з витоками деформації через грубі пульпи клапан EPHH.

Високе паливо в поплавковій камері через завод “Регулювання” поплавкового механізму.

Фабричні дозатори дифузори

Сліди поганого вилучення якості в циліндрах невеликих дифузорних затоків на виході з розпилювального каналу. результат фабричного складання. Обидва зменшують швидкість потоку та створює небажаний поворот у циліндрах малих та великих дифузорів фільтра очищення дрібного палива, розташованого в кришці карбюратора на вході до поплавкової камери. З часом численні пластикові лоскути висять на правій стороні фільтра, під дією потужного потоку палива, відірване, а закупорка гарантується.

Але деякі з наших та ексклюзивних подій для карбюраторів SOLEX, яку ми використовуємо при створенні тюнінгу та спортивних версій карбюраторів.

READ  Яке масло заливати в редуктор BMW

53 Не гірше, може бути, навіть краще 73 на автомобілі 21213 1.7 л

Фабрика та сучасний корпус

Стандартне житло (ліворуч на фото 4). У циліндрах малих дифузорів, задирки та лиття дефектів, створюючи небажані повороти та зменшення швидкості повітря. Можна вводити ці частинки в циліндри двигуна та поява масштабування на їх стінках.

Заключено корпус (на фото 4 справа) з обрізаними та нижчими дифузорами та збільшенням діаметра основних дифузорів (28 мм-вхідної камери та 31 мм. друга камера) дозволяє зменшити аеродинамічну стійкість і збільшити потужність двигуна.

Заводські та модифіковані дросельні клапани

Халл дросельних клапанів стандартного карбюратора (фото 6 зліва). Надмірно товсті осі дросельних клапанів і виступаючих гвинтів осей осей до клапанів. “колоди в потоці повітря, що проходить з швидкістю звуку.

Стандартний карбюраторний покрив. Ось повітряний демпфер з виступаючими гвинтами кріплення. очевидно, не для очищення в аеродинамічній трубі.

Відчуйте різницю ексклюзивний карбюратор (фото 6 праворуч). Заблокована і полірованна вісь дроселя та амортизатори повітря з витонченими кріпленням гвинтами. Верхній край повітряного демпфера, заточених діамантових барів можна безпечно використовувати для гоління.

Кілька видів та розмірів камер прискорювача насос (зверху) та розпилювачі з різною пропускною здатністю

Модифікований карбюратор завершується оригінальними камерами та прискорювачем розпилювачів. Як і в ексклюзивній версії та невеликих дифузорах з активними кутами атак, створюючи вихрове рух повітряного потоку в циліндрах великих дифузорів.

Оприскувачі дифузорів з активними кутами атаки

Установка такого зарядженого карбюратора при використанні спеціальної методики налаштування дозволяє мобілізувати весь потенціал даної конструкції двигуна для досягнення максимальних потужностей та крутного моменту. Не менш збільшення буде уточнити голову блоку циліндрів та впускний шлях з установкою крутного моменту або потужності розподілу валів. Але це тема окремої розмови.

Як правило, вибір запобіжників на карбюраторі Colex 21073 виробляє під час його коригування на двигуні. Деякі водії іноді думають, що якщо мрія збулася, і, нарешті, буде встановлено Solex на машині, то всі проблеми прокуратури будуть вирішені. Але це там не було! Основна робота починається лише після встановлення. Solex, розроблений, щоб заощадити вам гроші на паливні ресурси, щоб він функціонував правильно, ви також повинні налаштувати точно.

Ну, якщо є знайомий карбюратор. А якщо немає? Ви можете спробувати налаштувати свої руки, але для цієї процедури потрібно знати принаймні більше інформації про сам карбюратор.

Вибір типів струменів на карбюраторі Colex 21073. один з компонентів його налаштувань для найбільш розумної подальшої роботи. І перед тим, як замінити одне до іншого, треба нарешті зрозуміти: чому, і що це з боку?

Система простою

Система холостого ходу, добре приймає паливо з емульсії, після основного мазуту 7 (рис. 2-83). Паливо підводиться до паливного жиклера 2 з електромагнітним запірним клапаном 1, на виході з жиклера змішується з повітрям, що надходить з проточного каналу і з частини дифузора, що розширюється (для забезпечення нормальної роботи карбюратора при переході на режим холостого ходу). Емульсія приходить під дросель через отвір, що регулюється за допомогою гвинта 9 (композиція) суміші.

1 – електромагнітний запірний клапан; 2.Офіційне пальне щелеп; 3. повітряний струмінь простої; 4. система перехідної мастила другої камери з трубкою; 5. повітряний струмінь другої камерної системи переходу; 6. випускний отвір другої камерної системи переходу; 7. основні паливні системи; 8. щілина перехідної системи першої палати; 9. регульований якісний гвинт (макіяж) суміші холостого ходу.

Регулювання карбюратора солекс Niva ВАЗ 21213 своїми руками

Тепер він залишається лише для того, щоб навчитися налаштувати карбюратор на Niva, щоб працювати правильно. Перед регулюванням зніміть верхню кришку та викрутіть жиклери. На їхнє місце встановлюються нові, з урахуванням обсягу двигуна ВАЗ 2121. Спробуйте вибрати не надто малий варіант, інакше автомобіль значно втрачає потужність, а споживання може тільки рости.

Ми збираємо кришку назад і налаштуємо XX. Поплавкова камера в коригуванні не потребує, як це було налаштовано на заводі. Не забудьте переконатися, що система та система запалювання, інакше встановлення буде неправильним. Ремонт цих систем повинен бути виконаний перед заміною, інакше наступна коригування повинна бути вироблена з розбиранням.

Запустіть двигун і розмийте до робочої температури. За цей час потрібно витягнути вилки пристрою та відкрутіть коригувальний гвинт кількості та кількості на 4 поворотів. Спина кількість до поворотів не потрапляє до 800 об / хв. Після цього ми перетворюємо якісний гвинт у правій стороні, щоб збільшити частоту обертання колінчастого валу до максимально можливого. Тепер ми знову встановили 800 об / хв, а також принесли якість максимуму.

Після цього цикл повторюється, але гвинт якості обертається, поки двигун не запускається. Так у вихлопних газах буде мінімальним.

На цьому карбюраторному коригуванні Solex на VAZ 21213 повністю завершено. Як вже стало зрозуміло, регуляторний процес не складно. Основна складність відбудеться лише при встановленні будь-якої нової одиниці. Кожен, хто замінив стандартний агрегат на восьми, залишився задоволеним.

Дані калібрування для карбюратора SOLEX 21083-1107010-31
Параметри Перша камера Друга камера
| Діаметр змішувальної камери, мм 32 32
(Діаметр дифузора, мм 21 21
Основна дозування:
■ Маркування палива Gibber 95 сто
■ Маркетинг повітря Gibber 155 125
Тип емульсійної трубки 23 Zc
Системи холостого ходу та перехідних систем:
■ Маркування палива Gibber 41 ± 3 50
■ Маркетинг повітря Gibber 170 120
Економістат: Споживання палива Giller 70
Економія режимів електроенергії:
■ Маркування палива Gibber 40
■ Навесні стиснення сили довжиною 9,5 мм, n 15 ± 10%
Насос Accerceration:
■ Маркування обприскувача 35 40
■ Маркування Кулача 7
■ Поставка палива для 10 циклів, CM3 11.5 ± 1.75
Запуск прогалин:
■ Повітряний демпфер (розрив А), мм 2,5 ± 0,2
■ Дросель (GAP B), мм 1.1 ± 0,05
Діаметр головного клапана, мм 1,8
Діаметр отвору палива палива в резервуар, мм 0,70
Діаметр двигуна двигуна Вентиляційний отвір, мм один.5
Діаметр балансуючих отворів поплавкової камери, мм 4 4

Корисне відео

Після цього ви можете встановити повітряний фільтр назад. Ця коригування нового карбюратора завершена. Реальні труднощі з заміною цього вузла відбуваються безпосередньо при встановленні та нудному. Налаштування з усіма іншими робочими системами займає не більше півгодини.

Niva-2121, або ВАЗ-2121 вважається посипаним малого класу, який має несучий орган і постійний чотириколісний привід. На самому першій моделі цього автомобіля двигун був встановлений з тією ж етикеткою. ВАЗ-2121. У його упаковці він був також карбюратором DAAZ 2107-20 або “сім-двадцять”. Якщо він не поклав карбюратор з сучасних моделей краще на Niva 2121?

Регулювання карбюратора ВАЗ-21213

Іноді коригування може усунути більшість проблем і змінити карбюратор не потребує. Коли барабани відчуваються під час водіння, невдачі, нестабільна холостого ходу, ви можете спробувати налаштувати пристрій. Знання споживання палива з такими проблемами буде додаткова перевага. Карбюраторна робота на ВАЗ-21213 може виконуватися незалежно без допомоги автовідповідача. Ці роботи не будуть складнішими, ніж коригування ВАЗ-2121.

Власники автомобілів розрізняють два способи налаштування:

Звичайно, другий спосіб власників автомобілів є більш переважним. Це займає менше часу і неприємностей.

Спочатку зніміть повітряний фільтр, але до того, як цей автомобіль повинен працювати протягом декількох хвилин. Далі ви можете відключити паливний шланг та видалити обкладинку з карбюратора. Після цього, використовуючи супорти, вимірюючи відстань між початком поплавкової камери корпусу та рівнем палива. Показання, які відповідають нормі, становить 24-25 мм. Якщо дані не відповідають нормі, важіль поплавкових кронштейнів слід скорегувати. Швидше за все, така маніпуляція доведеться не один раз, а досягнення бажаного результату. Кожна з його дії контролює вимірювання відстані. Коли свідчення досягає норми, кришка покладається на карбюратор і підходить назад.

READ  Який дизельний двигун можна поставити на ГАЗель

Далі потрібно відрегулювати двигун у просторі. Для цього, вигнуте якісний гвинт повністю обертається, а потім відкрутіть його до 4 поворотів. Поверніть двигун, увімкніть довгі фари і кулер. Ручка підвищеної суміші повністю. Кількість оборотів повинна бути доставлена ​​до 800 за хвилину. Далі, підніміть максимум і знову зниження до 900. Так що робота двигуна не буде стабільною. На цьому етапі якісний гвинт перетворюється на 1 оборот і за допомогою своєї допомоги ми досягаємо бажаного рівня. Влітку це повинно бути близько 800-900, взимку. 900-1000 оборотів за хвилину.

Який карбюратор краще покласти на Niva 21213

Російська автоіндустрія після більш ніж п’ятдесяти років продовжує твердо затримувати улюблені позиції на ринку автомобілів. Сімейство ВАЗів має цілком прийнятну вартість і досить ординарні в обслуговуванні.

Великий попит з’явився на російському Jeep VAZ-21213, а також його аналогах. Цей тип автомобіля ВАЗ досяг величезних хутрах у світових двигунах, поклавши недоступні записи. Подібна модель автомобіля дуже інтенсивно експортується до європейських країн, а не тільки.

Автомобільні ентузіасти, які мають великий досвід у обслуговуванні цього типу авто, досить часто стикаються з різними підрозділами, пов’язаними з операцією та ремонтом ВАЗ 2121. Одна з цих всесезонних проблем є ремонт і заміщення карбюратора.

Деякі водії не знають, яка модель найкраще вибирати, ніж вони відрізняються від одного, ніж контролювати вибір, крім іншого.

Часто карбюратори на різних моделях ВАЗ 2121 дуже однакові та організовані іділяції. Вони поміщаються в моторну систему і роблять необхідну горючу суміш з палива, з’єднуючи паливо з повітрям, і служить його в двигуні. Влаштовані карбюратори також однаково. Основні елементи включають:

Залежно від моделі автомобіля, у карбюраторі ви хотіли б від одного до 4 камер; відкрити клапани, щоб бути поперемінно говорити негайно; Рух горючих консистенцій, можливо, горизонтальний, спускаючись або висхідний.

Ніяких досвідчених автомобілістів, звичайно, не використовують карбюраторну схему, яка вимагає нашого клієнта. Елементи залишаються та описали свою позицію та функцію. З ним я знаходжу і змінюю інший елемент буде значно простіше.

Модель ВАЗ 2121 21213 замінив свою попередню версію ВАЗ-2121 і став більш досконалим і покращився. У оновленій моделі з’явилася:

 • 1.7-літровий двигун, засновник якого був двигун від російської шести;
 • п’ятиступінчаста коробка;
 • Карбюраторний солі;
 • Безконтактне запалювання з мікроконтролером.

Якщо ви встановили мету, щоб бути завжди впевненим у власному автомобілі, вам потрібно конкретно знати всі свої знання, щоб реалізувати свою особливість, щоб зрозуміти її деталі. Далі на текст статті ми побачимо структуру карбюратора ВАЗ 2121 21213, щоб мати уявлення про цю частину та знати тонкощі своєї роботи.

Регулювання карбюратора ВАЗ-21213

Іноді коригування може усунути більшу частину проблем і змінити карбюратор

Не потребує. Коли барабани відчуваються під час водіння, невдачі, нестабільна холостого ходу, ви можете спробувати налаштувати пристрій. Знання споживання палива з такими проблемами буде додаткова перевага. Карбюраторна робота на ВАЗ-21213 може виконуватися незалежно без допомоги автовідповідача. Ці роботи не будуть складнішими, ніж коригування ВАЗ-2121.

Власники автомобілів розрізняють два способи налаштування:

Звичайно, другий спосіб власників автомобілів є більш переважним. Це займає менше часу і неприємностей.

Спочатку зніміть повітряний фільтр, але до того, як цей автомобіль повинен працювати протягом декількох хвилин. Далі ви можете відключити паливний шланг та видалити обкладинку з карбюратора. Після цього, використовуючи супорти, вимірюючи відстань між початком поплавкової камери корпусу та рівнем палива. Показання, які відповідають нормі, становить 24-25 мм. Якщо дані не відповідають нормі, важіль поплавкових кронштейнів слід скорегувати. Швидше за все, така маніпуляція доведеться не один раз, а досягнення бажаного результату. Кожна з його дії контролює вимірювання відстані. Коли свідчення досягає норми, кришка покладається на карбюратор і підходить назад.

Далі потрібно відрегулювати двигун у просторі. Для цього вам потрібна якість гвинту

Повністю затягніть суміш, а потім відкрутіть його до 4 поворотів. Поверніть двигун, увімкніть довгі фари і кулер. Ручка підвищеної суміші повністю. Кількість оборотів повинна бути доставлена ​​до 800 за хвилину. Далі, підніміть максимум і знову зниження до 900. Так що робота двигуна не буде стабільною. На цьому момент якості виходить з 1 обороту та з ним, ми досягаємо бажаного рівня. Влітку це повинно бути близько 800-900, взимку. 900-1000 оборотів за хвилину. Карбюратор будь-якого автотранспортного засобу слід постійно підтримувати у справному стані. Адже через його неправильну роботу в двигуні може виникнути ціла низка несправностей і, як результат, з’явиться причина для серйозного ремонту. У випадку, коли двигун вашого автомобіля “Niva” 2121 або 2131 не хоче бути запущений, і якщо він розпочався, він працює нестабільним або відразу ж, і все це поєднується з підвищеним споживанням палива, це означає, що проблема точно лежить у карбюраторі. Але не поспішайте зв’язатися з автосервісом для ремонту або покупки нових, т. До., Це, мабуть, необхідно відрегулювати карбюратор “SOLEX” на автомобілі ВАЗ “НІВА”, і ви можете зробити це самостійно в звичайному гаражі.

Встановлений на карбюраторі “Niva” розташований майже таким же, як на інших автомобілях сім’ї ВАЗ. Тобто, його конструкція включає в себе основні елементи у вигляді камери поплавця, струменя, дифузора, діафрагми, голчастий клапан, економайзер, електромагнітний клапан, повітря і клапан дросельної заслінки.

Автомобіль “Niva” 21213 оснащений карбюратором типу “SOLEX”. цей пристрій забезпечує високу продуктивність з мінімальним споживанням бензину. Серед автомобілістів є думка, що цей карбюратор досить “примхливий”, і дуже часто починає працювати неправильно. Насправді, причиною проблеми є недбалість самого водія, використовуючи низькоякісне паливо з домішками у великих кількостях. Пристрій вимагає від якості бензину, оскільки його паркан виконується з нижньої точки поплавкових камер. Крім того, навіть якщо “Niva” стоїть належним чином налаштований карбюратор “Solex”, проблеми у своїй роботі можуть виникнути через пізню заміну та критичний фільтр палива.

Що стосується автомобіля “Niva” 2121, то на його двигуні, крім “Salex”, можна встановити карбюратор “Озон”. Але в цій статті ми будемо торкатися технології регулювання пристрою лише згаданого типу. Після прочитання посібника нижче, ви можете самостійно виконувати всі основні налаштування.

На машинах Niva встановлюються карбюратори озону або секс

Поплавковий механізм

Карбюратор “SOLEX” 21073, на встановленому “Niva”, має поплавчу камеру з двох розділів. Вони з обох сторін основних камер пристрою. Система. це два поплавці з чорного кольору, які фіксуються на важіль.

Останні гойдалки на осі, натиснута в припливи обкладинки пристрою. На кронштейні є язик. Елемент через спеціальний м’яч натискає на голку голка клапана. Поплавковий механізм використовується для регулювання рівня палива, необхідного для нормальної роботи карбюратора. Голки клапан. нестерпний тип. Це не відремонтовано. Корпус клапана встановлюється на кришку карбюратора. М’яч рятує голку з ударів, коли автомобіль рухається. Якщо камера виявляється порожньою (наприклад, якщо водій використовує HBO), то поплавці постукають.

Кращий карбюратор на ВАЗ 2121 Niva

Карбюратор на моделях 2121, 21213 та інших машин у загальних термінах мають той самий пристрій. Він функціонально розташований у моторній системі, а з ним паливо перемішують до стану горючої суміші. Карбюратор, як правило, складається з декількох основних елементів. поплавкової камери, так званого Gibler (з обприскувачем), дифузор, дросельний клапан. Він може мати від однієї до чотирьох камер на різних автомобілях, послідовному або одночасному відкриттю дросельних амортизаторів, горизонтальних, низхідного або руху вгору робочої суміші.

READ  Які ДМРВ підходять на ВАЗ

Елементи пристрою карбюратора на моделях ВАЗ 2121

Карбюраторна схема також включає в себе: важіль приводу з насосу прискорювача, діафрагма, регулюючий гвинт та повітряний канал з пускового пристрою, запірного клапана (електромагнітним), поетапним, голким клапаном, паливом, економайзер для режимів живлення, блок для нагрівання карбюратора. фітинги для вентиляції картера для подачі вакуумного регулятора в запалюванні тощо. Елементи.

Niva 2121 має наступну послідовність проходження паливних елементів через карбюраторну камеру. По-перше, паливо рухається з паливного бака до поплавкової камери у скоригованій кількості. Плавати одночасно піднімається або знижується при русі палива.

Крім того, паливний шлях лежить за більш ніжним обприскувачем, який знаходиться у вузькому роді в дифузор, при вході в повітряний карбюратор через зовнішню трубку. Потім дросельні клапани подається до певної кількості палива в циліндр двигуна через впускний колектор, литий з алюмінієвих сплавів. Колектор прикріплений до двигуна на шпильки через прокладки з термостійкими якостями.

«Солекс» та «Озон»

На модель ВАЗ 2121 Niva можна поставити карбюратор типу «Озон» із серійним позначенням 2107-110-7010-10 або 2107-110-7010-20. Вони відрізняються один від одного, тому що перший варіант має вимикач старого зразка, не має вакуумного рахунку. Другий карбюратор не має мікроперемикач від економіки, який впливає на екологічність викидів і має певний вплив на споживання палива.

На Niva 21213 покладіть карбюратори, як “Solex” (модель 21073-110-7010). Вони вважаються досить “примхливими”, що в першу чергу пов’язано з недбалістю власників. Пристрій неправильно впливає на низькоякісне паливо з великою кількістю домішок, т. До. Ця модель має паливо паркан, що відбувається через отвори в нижній частині поплавкових камер (інші моделі мають ці елементи, підняті над дном).

Крім того, проблеми виникають з цих “нідодів”, які не змінюють паливо або повітряний фільтр, а також не звертають уваги на належне очищення карбюратора з викидів нафтових ґрунтів через систему вентиляції.

Регулювання карбюратора ВАЗ, як правило, здійснюється в частині поплавкового механізму або в системі запуску та холостого ходу. Це дуже відповідальні операції, які найкращі довірчі майстри.

Поплавковий механізм на машині Niva 2121 регулюється з точки зору положення поплавців відносно один одного і відносно стін поплавкової камери. Крім того, може знадобитися відрегулювати механізми у відкритому та закритому положенні клапана. Щоб не розірвати хорошу коригування, власник автомобіля повинен ретельно обробляти кришку карбюратора при видаленні, стежити за рівнем зносу конуса від голки (його сидіння та язик), а також вісь гори кронштейн.

Ми виконуємо коригування самостійно

Niva 21213 може бути пристосована до розриву розриву лопатей, якщо карбюратор видаляється, або частота обертання колінчастого валу безпосередньо на машині. У першому випадку розрив у розташуванні нижнього краю (у напрямку руху повітря) від дроселя встановлюється шириною 1,1 мм. Він регулюється гвинт, який має шестикутник 0,7 см на голову і слот від хвостовика. Ця операція виконується, коли вони обертаються проти годинникової стрілки CAM важіль з контролю вихідної системи (до зупинки). У тому ж положенні розрив нижнього краю з повітряного демпфера встановлюється значенням 3 мм, використовуючи гвинт у кришці від механізму діафрагми у вихідній системі (вам потрібно послабити гайку замку). У той же час стрижень від діафрагми повинен бути зміцнений до кінця у регулюючому гвинті. Після регулювання гвинт фіксується контргайкою.

53 Не гірше, може бути, навіть краще 73 на автомобілі 21213 1.7 л

Регулювання системи тригер VAZ 2121 безпосередньо в автомобілі економить час:

 • Від двигуна потрібно видалити повітряний фільтр, витягніть контроль за кермом з повітряного демпфера, запустіть двигун.
 • З обов’язковим відкриттям повітряного демпфера (шляхом торкання плоскої викрутки до третини його повного кута обертання) з гвинт (поруч з важелем на осі від дроселя з першої камери) встановіть початкову частоту обертання в 2.08.Мар, 0 тис. революції в хвилину (на гарячому двигуні).
 • Очистіть викрутку, опустіть демпфер повітря та за допомогою гвинтової зупинки (поруч із діафрагмою), встановіть частоту менше 100 оборотів за хвилину порівняно з джерелом (потрібно вибрати відповідну позицію повороту повітря).
 • Після цього гвинт може бути закріплений за допомогою гайки замка.

Якщо у вас є газовий аналізатор, то можна виконати налаштування карбюратора в частині вихідної системи, зосереджуючись на кількості у вихлопних газах CO (оксид вуглецю). Якщо з абсолютно витягнутою краном з контролю поетапного демпфера, швидкість газу становить 8%, то все в порядку. Якщо газ менше цього значення, гвинт на обкладинці з механізму діафрагми скручений, якщо більше. вони обертаються і повторюються вимірювання.

Відрегулювати холостий хід у машини Niva 2121 потрібно для того, щоб у відпрацьованих газах було менше оксиду вуглецю, і для того, щоб двигун працював стійко. На станціях технічного обслуговування така робота здійснюється з газоаналізаторами на CH. У гаражі регулювання може бути здійснена з тахометром.

Для цих цілей пластикова вилка пронизується на теплий двигун з викруткою, потім якісний гвинт обертається в різних напрямках, доки не досягаються максимальної швидкості при простолі. Потім, за допомогою гвинта кількості (має ребристу пластмасову ручку), необхідно встановити підвищену кількість обертів (на 50-70 об/хв. Більше, ніж стандартні простої). Операції з гвинтами потрібно повторювати двічі. Потім на моделях 2121 або 21213 на холостому ходу, на революції, підвищений 50-70 об / хв, вишуканий гвинт загорнуту, тоді як поворот слід потрапити до нормального (t. Е. Зменшення 50-70 революцій).

Ремонт карбюратора під час невдач і ривки

Ремонт карбюратора може знадобитися, якщо двигун дає нестабільну роботу на холостому ходу, вона не завжди допомагає коригуванню з гвинтами та якісними гвинтами. Часто причина полягає в повторному підключенні суміші, яка може бути пов’язана з неналежним регулюванням системи поплавкової системи або несправностей у системі вакуумного економазера для режимів живлення. В останньому випадку може знадобитися замінити розірвану діафрагму або ремонт економайзерного клапана, через який паливо побачить.

Модель 2121 може бути надана при водінні, розмахуючих або невдачах. У цьому випадку може бути кілька причин для їх виникнення, щоб усунути, який може знадобитися відновити карбюратор. Невдачі, що з’являються при повільному отворі дроселя дроселя, часто пов’язані з вальбаном гібця від холостого ходу. Тут необхідно регулювати рівень палива та перевірити рівень блоцівності в основних біблійних палива.

Якщо машина дає глибоку невдачу, намагаючись відкрити перші або другі камери дроселя, то, крім засмічення, причина може бути поганою установкою невеликих дифузорів у відповідних розетках.

Коли Niva 21213 надає невелику подрізуючи на малих і середніх швидкостях, мляво прискорюється, справа може бути у поганій дозі палива з запобіжного клапана через його знос. У цьому випадку необхідно відновити з точки зору заміни відключного клапана з металевою замикаючою голкою, на клапані, що має цю голку з іншого матеріалу.

2121 серії машин іноді дають невдачі з будь-яким відкриттям гострого типу дроселя, який згодом зникає під час роботи двигуна в одному темпі. Часто такі проблеми пов’язані з несправною функцією насоса прискорювача, що тягне за собою відсутність або неналежне падіння бензинових потоків. До подібної ситуації призводить розрив діафрагми, руйнування кільця ущільнювача з гуми на тримачі від розпилювача або руйнування нижньої частини клапана.

Якщо ви виявили помилку, виберіть фрагмент тексту та натисніть Ctrlenter.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS