Який дизельний двигун підходить на Niva

Niva-Chevrolet дизель

Подальші спроби майже офіційно встановити дизельний двигун на Niva (модель Niva-Chevrolet) зробили в місті Тольятті. Для цього тюнінг-ательє під назвою “Тема-Плюс” отримало дозвіл від виробника GM-АвтоВАЗ. Головним доопрацюванням моделі Niva-Chevrolet стало встановлення італійського дизельного двигуна виробництва Fiat у парі з японською трансмісією Aisin.

Дизельна Niva: який двигун підійде

Серійні версії повнопривідного позашляховика Niva (Lada 4×4) традиційно зустрічаються на дрогах СНД виключно з бензиновим двигуном, хоча завод-виробник намагався встановити дизельний ДВС на цю модель. З цієї причини однією з тем, пов’язаних із популярним джипом, є можливість самостійно встановити дизельний двигун на Niva.

який, дизельний, двигун, підходить, niva

Дизельний двигун, особливо в простій атмосферній версії, на серйозних позашляховиках є кращим варіантом порівняно з бензиновим агрегатом. Такий мотор має багато очевидних переваг:

 • високий крутний момент дизеля на низьких оборотах незамінний для позашляхової машини;
 • дизельний двигун витрачає набагато менше палива, що важливо при їзді бездоріжжям;
 • вимоги до якості солярки помітно знижуються за умови використання атмосферного дизеля;
 • більший ресурс дизельного двигуна до серйозного ремонту дозволяє активно та довго експлуатувати такий мотор;

Головним недоліком є ​​вразливість високоточної паливної апаратури дизеля, а також складність та дорожнеча подальшого ремонту. У системі живлення дизельного двигуна часто виходять з ладу ТНВД та дизельні форсунки. Певні складності в процесі експлуатації може викликати також наявність турбонаддува (турбодизель), оскільки стан турбіни залежить від якості палива і дизельного моторного масла.

Серійна Niva з дизельним двигуном

Ідею встановлення дизельного двигуна на модель Niva 2121 із самого початку намагалися реалізувати інженери на заводі. Для ВАЗ 2121 передбачалося використати вітчизняну версію 1.5-літрового турбодизельного двигуна. З таким агрегатом дослідні зразки не змогли ефективно справлятися з їздою по бездоріжжю через недостатню потужність. Наступним кроком стала установка аналогічного дизеля на 3-х та 5-ти дверну версію ВАЗ 2121, але вже зі збільшеним робочим об’ємом до 1.9 літра. Дані спроби успіхом не увінчалися, дизельна Niva із зазначеними ДВЗ не потрапила до серії.

Конструкція двигуна: дизельний, рядний, 4-циліндровий, з поздовжнім розташуванням. Робочий об’єм: 1905 см 3. Одна з модифікацій цього дизеля при встановленні на Niva забезпечила машині наступні динамічні показники та експлуатаційні характеристики:

Niva з таким дизелем виявилася економічною і непогано показала себе на бездоріжжі, оскільки дизельний мотор Peugeot xud9sd забезпечував повнопривідному автомобілю пристойний момент, що крутить, на «низах». Додатковим плюсом імпортного дизельного двигуна на Niva виявилася його надійність та відносна простота в ремонті та обслуговуванні.

Що стосується динаміки, Niva 2121 з двигуном Peugeot xud9sd розганялася до сотні дуже повільно. Accent був зроблений на головному цільовому призначенні автомобіля. підвищена прохідність на бездоріжжі. Модель Niva із дизельним двигуном Peugeot потрапила в серію, але машина випускалася обмеженими партіями, а також йшла виключно на експорт. У 2009 році серійне заводське виробництво дизельної ВАЗ 2121 повністю припинилося.

Встановлюємо дизельний двигун на Niva

Одним з доступних варіантів стає самостійне встановлення дизельного двигуна на Niva. Для цього можна скористатися послугами великих тюнінг-ательє або приватних професіоналів, які займаються доробкою автомобілів. Встановити дизель на Niva можна також самому за наявності певного досвіду та спеціалізованого інструменту. Потрібно бути готовим до того, що для законної експлуатації автомобіля після заміни двигуна обов’язково потрібно реєструвати внесені зміни до відповідних державних органів.

У процесі підбору дизельного агрегату багато хто задається питанням, який дизель поставити на Niva. Існує достатньо дизельних двигунів, які можуть бути встановлені на цей автомобіль. На Niva своїми руками найчастіше встановлюють дизельні мотори японських та європейських брендів. Головною вимогою стають відповідні фізичні розміри силового агрегату для розміщення у підкапотному просторі ВАЗ 2121.

Необхідність внести зміни до конструкції починається з особливостей кріплення дизеля. Другим нюансом виступає збільшення навантаження на передній осі після установки дизельного ДВС на Niva, так як двигун цього типу найчастіше виявляється більш важким. Тому необхідно додатково посилити як підвіску, так і кузов після розміщення мотора. Практично завжди заміні підлягатиме і штатна коробка передач.

У списку загальних змін у конструкцію ВАЗ 2121 під дизельний двигун відзначені: заміна передніх опор двигуна, доопрацьований піддон, зміни випускної системи. Модернізації підлягає система охолодження двигуна. Радіатор охолодження найчастіше змінюють (підходить радіатор від автомобіля ГАЗ ГАЗель).

Також вносяться зміни щодо ходової частини, окремі елементи замінюються на посилені. Для звичайної ВАЗ 2121 їх можна запозичити у Niva-Chevrolet. Що стосується експлуатації дизеля, окремо рекомендується встановлення системи підігріву дизпалива.

На Niva також можна встановити дизель Peugeot з індексом xud 11, але в цьому випадку КПП потрібно буде змінювати. Коробка ВАЗ із цим мотором довго не витримає. Рішенням стає КПП від моделі Fiat Polonez. Додатково буде потрібне встановлення іншого зчеплення. Не менш часто на Niva встановлюють дизельні двигуни з японських автомобілів. Підходять агрегати з індексом Toyota 3c/ct потужністю 80 і 100 к.с. Для заміни КПП можна використовувати 5-ступінчасту коробку від моделі Noah виробництва Toyota.

Оптимальним варіантом стане дизельний двигун та КПП, які спочатку були спроектовані для роботи у парі. У цьому випадку завдання спрощується завдяки відповідності всіх точок кріплення, а також збігу по осях валів ДВЗ та трансмісії. Даний підхід дозволяє виключити складності в процесі суміщення дизельного двигуна та коробки передач, а також значно збільшує термін служби сполучених вузлів. Немає необхідності вираховувати, який показник крутного моменту здатна витримати та чи інша коробка з різними дизельними двигунами.

Переваги установки дизельного агрегату замість бензину або ГБО. Вибір відповідного дизеля для ГАЗелі та UAZ (UAZ) на заміну бензиновому мотору.

Чому дизельний двигун має більший коефіцієнт корисної дії в порівнянні з двигунами на бензині. Крутний момент та обороти, енергія дизпалива.

Порівняння бензинового та дизельного двигуна. Переваги та недоліки дизеля, надійність дизельного мотора, особливості його обслуговування та експлуатації.

Чому масло тече із сапуна двигуна: ознаки та основні причини такої несправності. Як зрозуміти, чому через сапун жене масло, діагностика неполадок.

Причини шумів та стукотів при роботі бензинового двигуна на різних режимах. Детонація, стукіт гідрокомпенсаторів, несправності запалювання та інші причини.

Модуль збільшення потужності дизельного двигуна. Види чіп-боксів, особливості підключення та роботи даних блоків. Переваги та недоліки тюнінг-боксу.

Дизельний двигун на Niva

Автомобілі Niva мають підвищену прохідність та повний привід, що дозволяє називати їх російським позашляховиком. Важливим фактором для позашляховика є потужність його мотора. Більшість автомобілів мають бензинові мотори, проте випускалися і дизельні варіанти. Це означає, що можлива та допустима модифікація ВАЗ 2121 таким мотором. Розберемо переваги та недоліки такої модифікації та як поставити дизель на Niva.

Які дизелі ставив виробник

АвтоВАЗ давно зрозумів необхідність встановлення дизельного агрегату в Niva. Було зроблено серію спроб постановки дизеля у ВАЗ 2121, для модернізації позашляховика. Шляхом експериментів, вдалося встановити двигун від Peugeot XUD-9SD. Такий варіант машини вироблявся з 1999 до 2007 року з індексом 21215 і продавався за межами країни (на експорт).

Нещодавно на заводі випущено новий зразок дизельної ВАЗ 2121, оснащеної двигуном Fiat 1.3 16v MultiJet нового покоління. Для його встановлення довелося модифікувати моторний відділ. Поки не відомо, чим завершаться ходові випробування і чи буде серійний випуск. Невідомо також, наскільки підвищиться вартість машини.

Переваги і недоліки

 • високі показники потужності на низьких оборотах, що дають тягову силу, що дозволяє легко подолати бездоріжжя;
 • знижена витрата пального. Ціна солярки нижча, ніж бензину, що також дає економію;
 • підвищений ресурс двигуна, порівняно з бензиновими побратимами;
 • підвищується вага машини;
 • посилюються вібрації;
 • збільшується вартість ремонту та обслуговування (мотор та коробка імпортні);

Вибір двигуна

Зрозуміло, двигун підійде далеко не кожен. Є кілька різновидів, які можна встановити на Niva після доробок вузлів кріплення. При цьому:

 • основною вимогою є габаритні розміри дизеля, щоб дозволяли розмістити його в моторному відсіку ВАЗ 2121;
 • друге, що слід врахувати, збільшення навантаження на передню вісь, після заміни двигуна, так як дизель найчастіше важчий за бензиновий аналог. Необхідно посилити кузов та підвіску, перед встановленням дизеля;
 • коробку передач рекомендується змінювати разом з мотором, штатна не бути схожою до дизеля і не розрахована на його потужність;
 • доведеться повністю замінити передні опори під двигун;
 • зробити модифікацію вихлопної системи;
 • встановити доопрацьований піддон;
 • замінити штатний радіатор, на радіатор від ГАЗель, він найкраще підходить до дизельного двигуна;
 • провадиться посилення деталей ходової. На Niva найкраще підходять деталі від Niva Chevrolet, вони міцніші та витриваліші;
 • крім того, для дизеля рекомендовано встановити підігрівач палива, без якого його буде важко завести взимку.

Дизель на Niva своїми руками

Доступним варіантом є самостійна заміна агрегату ВАЗ 2121 на дизель. Розглянемо, як це зробити і який дизельний двигун можна поставити на Niva:

 • найбільш простим з усіх, є послуга тюнінгових СТО, де професіонали всі роботи з припасування та встановлення виконають за ваші гроші;
 • Другий метод, самостійна установка, тут потрібен досвід, знання пристрою агрегатів, і наявність спеціалізованих інструментів.

В обох випадках, будьте готові до реєстрації в потрібних інстанціях (наприклад, ДІБДР), яка потрібна після внесення таких змін.

Які мотори годяться

Ось перелік перевірених агрегатів, які для експерименту були випробувані на Niva і показали непогані результати:

 • Найпростішим варіантом стане дизель Peugeot xud9sd. Перевага його в тому, що кріплення збігаються із кріпленнями бензинового аналога. Що прискорює та спрощує заміну. Крім того, цей двигун дозволяє використовувати штатну КПП від ВАЗ 2121. Можна застосовувати з коробкою від Fiat Polonez;
 • Niva підходить дизель Peugeot марки xud 11 однак, рідну коробку тоді доведеться замінити. Вона не витримає навантаження та швидко зламається. Рекомендована в парі з таким двигуном КПП Fiat Polonez. При цьому неминуча заміна зчеплення;
 • Якщо брати китайські дизелі, то найбільш оптимальним для ВАЗ 2121 вважається Toyota 3c/ct, що має потужність до 100 коней. Коробку передач до нього краще ставити Noah з п’ятьма ступенями, випущену тією ж фірмою, що і двигун.

Модифікація ВАЗ 2121 дизельним агрегатом допустима, не забувайте тільки зареєструвати зміни згідно із законом, щоб уникнути неприємностей. Краще модифікувати зазначеними вище агрегатами, вони пройшли перевірку і їх установка обійдеться простіше і дешевше за інших. Плюс вони гарантовано підходять. Вибираючи зазначені коробки, ви уникнете проблем сумісності мотора з ходовою, що підвищує термін служби обох агрегатів.

Ласкаво просимо

АвтоТехЦентр DDM MOTORS (ДДМ Моторс). це спеціалізований сервісний центр з ремонту та обслуговування автомобілів з дизельними двигунами. Наш АвтоТехцентр пропонує великий спектр послуг для власників таких машин. Автомобілі з дизельними двигунами не дивлячись на значну кількість переваг не дуже популярні в Росії і причиною тому відсутність якісного і повноцінного обслуговування і в першу чергу обслуговування паливної апаратури для цих моторів.

АвтоТехЦентр DDM MOTORS може запропонувати не тільки обслуговування дизельних двигунів на високому рівні, але й на відміну від багатьох інших автосервісів, ми пропонуємо повний комплекс послуг з ремонту та обслуговування автомобілів з дизельним мотором, починаючи від технічного обслуговування до повного капітального ремонту двигуна, а також ремонту, діагностики та обслуговування паливних насосів високого тиску (ТНВД) та дизельних форсунок. Але діагностикою та ремонтом моторів не обмежується спектр наших послуг. Наші фахівці виконують безліч операцій з підтримки працездатного стану всього автомобіля, ми виконуємо діагностику та ремонт ходової частини, ремонт електрообладнання та електропроводки автомобіля, встановлення додаткового обладнання, технічне обслуговування автомобілів, експрес-заміну олії та безліч інших операцій.

В обслуговуванні автомобілів найголовніше – це кваліфіковані фахівці і з цим важко не погодитися. Але тільки досвіду та знань не завжди достатньо, для якісної послуги потрібна наявність складного технологічного обладнання та в обслуговуванні дизельних двигунів наявність обладнання одна з найважливіших сторін обслуговування. Для роботи з паливною апаратурою дизельних моторів потрібна наявність діагностичних стендів для перевірки та ремонту паливних насосів та форсунок. Ремонтна майстерня DDM MOTORS (ДДМ Моторс) оснащена всім необхідним обладнанням для ремонту та обслуговування автомобілів з дизельними та бензиновими двигунами, для виконання повного комплексу послуг з обслуговування автомобілів багатьох виробників.

Представники корейської автокомпанії розповіли про дебютну для нашого ринку модель у лінійці X-Line.

Найчастіше при покупці автомобіля дуже важко визначити певну несправність, адже для цього потрібно спеціалізоване обладнання. У таких випадках варто звертатися до перевіреного автосервісу, яким DDM Motors (ДДМ Моторс) є вже багато років. Низькі ціни та висока якість обслуговування – ось наші переваги.

Дизельна Niva: який двигун підійде

Серійні версії повнопривідного позашляховика Niva (Lada 4×4) традиційно зустрічаються на дрогах СНД виключно з бензиновим двигуном, хоча завод-виробник намагався встановити дизельний ДВС на цю модель. З цієї причини однією з тем, пов’язаних із популярним джипом, є можливість самостійно встановити дизельний двигун на Niva.

Дизельний двигун, особливо в простій атмосферній версії, на серйозних позашляховиках є кращим варіантом порівняно з бензиновим агрегатом. Такий мотор має багато очевидних переваг:

 • високий крутний момент дизеля на низьких оборотах незамінний для позашляхової машини;
 • дизельний двигун витрачає набагато менше палива, що важливо при їзді бездоріжжям;
 • вимоги до якості солярки помітно знижуються за умови використання атмосферного дизеля;
 • більший ресурс дизельного двигуна до серйозного ремонту дозволяє активно та довго експлуатувати такий мотор;

Нива дизель 1.9 TDI AFN 140 лс ОБЗОР

Головним недоліком є ​​вразливість високоточної паливної апаратури дизеля, а також складність та дорожнеча подальшого ремонту. У системі живлення дизельного двигуна часто виходять з ладу ТНВД та дизельні форсунки. Певні складності в процесі експлуатації може викликати також наявність турбонаддува (турбодизель), оскільки стан турбіни залежить від якості палива і дизельного моторного масла.

Niva-Chevrolet дизель

Подальші спроби майже офіційно встановити дизельний двигун на Niva (модель Niva-Chevrolet) зробили в місті Тольятті. Для цього тюнінг-ательє під назвою “Тема-Плюс” отримало дозвіл від виробника GM-АвтоВАЗ. Головним доопрацюванням моделі Niva-Chevrolet стало встановлення італійського дизельного двигуна виробництва Fiat у парі з японською трансмісією Aisin.

Серійна Niva з дизельним двигуном

Ідею встановлення дизельного двигуна на модель Niva 2121 із самого початку намагалися реалізувати інженери на заводі. Для ВАЗ 2121 передбачалося використати вітчизняну версію 1.5-літрового турбодизельного двигуна. З таким агрегатом дослідні зразки не змогли ефективно справлятися з їздою по бездоріжжю через недостатню потужність. Наступним кроком стала установка аналогічного дизеля на 3-х та 5-ти дверну версію ВАЗ 2121, але вже зі збільшеним робочим об’ємом до 1.9 літра. Дані спроби успіхом не увінчалися, дизельна Niva із зазначеними ДВЗ не потрапила до серії.

Конструкція двигуна: дизельний, рядний, 4-циліндровий, з поздовжнім розташуванням. Робочий об’єм: 1905 см 3. Одна з модифікацій цього дизеля при встановленні на Niva забезпечила машині наступні динамічні показники та експлуатаційні характеристики:

Niva з таким дизелем виявилася економічною і непогано показала себе на бездоріжжі, оскільки дизельний мотор Peugeot xud9sd забезпечував повнопривідному автомобілю пристойний момент, що крутить, на «низах». Додатковим плюсом імпортного дизельного двигуна на Niva виявилася його надійність та відносна простота в ремонті та обслуговуванні.

Що стосується динаміки, Niva 2121 з двигуном Peugeot xud9sd розганялася до сотні дуже повільно. Accent був зроблений на головному цільовому призначенні автомобіля. підвищена прохідність на бездоріжжі. Модель Niva із дизельним двигуном Peugeot потрапила в серію, але машина випускалася обмеженими партіями, а також йшла виключно на експорт. У 2009 році серійне заводське виробництво дизельної ВАЗ 2121 повністю припинилося.

Дизель на Niva своїми руками

Який двигун можна поставити на Niva Chevrolet, власник машини вибирає сам, виходячи з наявності донорських агрегатів і сервісів, які зможуть виконати ці роботи. Вибирати доведеться між японськими чи європейськими виробниками.

Оптимальні характеристики двигуна:

 • 4 циліндри;
 • маса без КПП – 100-130 кг;
 • турбонаддув;
 • потужність 90-120 л.с.

Приблизна послідовність установки іноземного двигуна під капот Шеві ВАЗ 2121:

 • Підготовка ДВЗ та коробки передач для встановлення. Для подальших робіт будуть потрібні переробки: нова система випуску, система живлення двигуна, радіатор охолодження та патрубки до нього, перехідники зі стандартних опор до нового мотора.
 • Демонтуємо старий мотор разом із КПП та приміряємо на його місце новий. Визначаємо місця розміщення опор ДВЗ та коробки передач. Якщо замінити КПП на імпортну, а роздатку залишити стару, переробка трансмісії зводиться до мінімуму. Потрібно буде замінити лише еластичну муфту та проміжний вал.
 • Встановлюємо дизель на своє місце, прокладаємо випускний тракт, бензонасос, підключаємо систему охолодження та опалення салону.
 • Найскладніший етап – це підключення проводки та ЕБУ від нового мотора до штатного монтажного блоку та замку запалювання. Цю операцію найкраще довірити кваліфікованому автоелектрику. Якщо все зібрано правильно, двигун одразу запуститься.
 • Реєстрація в ДІБДР. Офіційно зареєструвати дизельний мотор можливо, але потрібно офіційне висновок з НАМИ з експертизою. По-іншому зареєструвати ДВС не вийде, тому старий двигун краще не викидати, він може стати у нагоді для реєстраційних дій.

Маса дизельного мотора більше штатного, тому може знадобитися встановлення посилених пружин у передній підвісці. Мотор при цьому повинен бути встановлений таким чином, щоб не порушувати заводської розважування.

двигун Toyota Chevrolet Niva 7А

Niva Chevrolet 110ls від a-motors Наша група VK досі може поставити турбо у майбутньому.

Як вказано на ВАЗ-2121, ви можете поставити багато двигунів від інших автомобілів, проте кращими є: XUD9TE, D8A. 1,9 л, 90 л.с., ідеально включені в Niva, має 190 нм при 2200 об/хв, обертається до 4400 об/хв; він важить трохи більше 120 фунтів і взимку потрібно буде підігрівати дизель.

який, дизельний, двигун, підходить, niva

Другою проблемою є імпорт дизельного палива Fiat-CMD об’ємом 1,93 літри. При потужності 90 к.с але купувати вживаний не вигідно.

Ще один варіант можна використовувати з BMW 1,6-1,8 л, дизель набагато краще.

Це можливо з 1,8-літровим Mercedes. Багато людей на ВАЗ 2121 мають 2,3-літровий двигун Fiat Ducato, але цей варіант не найменш дорогий і не найпотужніший, попередні варіанти кращі для цієї області.

Щоб нарешті налаштуватися Niva, можна поставити турбіну, поля з турбонаддувом, неймовірну картину. Однак встановлена ​​турбіна може негативно вплинути на розподіл і просто не витримує.

Установка турбіни на полі за 35000-50000 руб. Слід також пам’ятати, що стандартний двигун Niva справляється з турбіною, але його потужності недостатньо, можна спробувати люфт, але найчастіше безуспішно.

В основному, робота турбіни полягає в тому, що завдяки вихлопним газам досягається більше тертя, це приносить чутливий прихід у кінських силах і моменті, що крутить.

Щодо безпеки водія, сидячи в машині ВАЗ 2121, із заміненими двигунами, можна сказати, що це загроза. В цілому, Niva. це надійний автомобіль, побудований за радянськими стандартами. Однак, замінивши двигун потужнішим, за їх словами, потужністю понад 120 к.с., автомобіль може просто розвалитися на дорозі.

В цілому, ВАЗ-2121. непоганий автомобіль, здатний підкорювати різні дороги та перешкоди. Як показує час, сучасний автопром не змінився. Заміна двигуна на полі на іномарку, і він не поступатиметься навіть сучасним позашляховикам! Смішно бачити, коли стара, радянська, розбита машина обганяє сучасну іномарку.

Який Двигун Можна Поставити На Шеві Niva

Встановіть двигун на полі від іномарки. Це варто того

Чому деякі власники встановлюють двигун Niva з іномарки? Давньоруські автомобілі ВАЗ-2121 Niva ВАЗ-2107, ВАЗ-2108 в цей час, звичайно, здаються не дуже прибутковими, але здебільшого вони взагалі не здатні.

Тепер ви не побачите підприємця, який їде по завісі, хоча він ще не був одним із наймасовіших автомобілів, його пропускна спроможність була недоступна для країн ЄС та США. Але не зараз …

Які завдання вирішить установка двигуна на Niva з іномарки? Якщо вам потрібно подумати про те, як зробити Niva прибутковою і зручною для сучасного світу, то змініть своє серце! За великим рахунком, Niva має можливість поставити практично будь-який двигун, знятий з іномарки.

Однак двигун повинен відповідати кільком вимогам.: покласти в капот автомобіля, щоб не обрізати додаткові деталі (це може згодом мати поганий ефект_. І найголовніше, потужність двигуна не повинна сильно перевищувати потужність його попередника. поклав Двигун занадто потужний, тоді дизайн автомобіля просто не витримує, машини того часу створювалися не для потужності та швидкості, а для надійності.

Нова іномарка ледве витримує лобовий удар з ВАЗ 2121, і ВАЗ має великі шанси на перемогу. Але поле із різким поворотом зі швидкістю 150 км. година, мабуть, пролетить у канаву, і іномарка продовжить свій шлях.

Звичайно, двигун повинен мати більш серйозні характеристики, ніж його попередник, тому що без цього вся заміна буде безглуздою.

Варіанти з доопрацюванням

Оскільки не завжди можна поставити двигун певної іномарки, варто розглянути варіанти імпортного виробництва, які потребують невеликого доопрацювання:

ДИЗЕЛЬНАЯ НИВА.УСТАНОВКА ДВИГАТЕЛЯ

  Першим кандидатом стане знову-таки французький мотор від Peugeot серії XUD 11. Оскільки потужність цього агрегату вища, ніж у попередньої моделі, потрібно внести деякі редагування в конструкцію ВАЗ 2121. замінити коробку передач. Допустимий варіант. КПП від Fiat Polonez. Крім цього, гарним рішенням стане заміна передніх опор кріплень силової установки, піддону та вихлопної системи. Також варто замінити елементи приводу на аналогічні деталі Chevrolet ВАЗ 2121.

Дизельна Niva: який двигун підійде

Але це лише один бік питання. Давайте розглянемо докладніше основні особливості Chevrolet Niva дизель. Технічні характеристики Chevrolet Niva Дизель Турбо Відразу хочемо відзначити, що дизельний варіант позашляхового авто не має жодних відмінностей від дизельний двигун Niva Chevrolet з бензиновим двигуном. Основна різниця полягає лише у силовому агрегаті.

Дизельний варіант Chevrolet Niva отримав ту ж саму систему приводу на всі колеса, проте при цьому з’явилася функція деактивації задніх коліс. У машині відсутня можливість регулювання передніх маточок.

Замість хрестовин на карданній передачі з’явилися ШРУСи. Практично кожен власник відзначав сильний шум двигуна, який можна порівняти з трактором. Виробники пояснюють це тим, що у дизеля інший поріг детонації та звукові коливання збігаються із частотою людського голосу.

Через це звук сприймається яскравіше ніж зазвичай. Вирішенням проблеми може стати встановлення подушок іншого типу, але виробники не проводили таких тестів.

Також змінився сам принцип запуску двигуна. При повороті ключа тепер потрібно чекати не менше 6 секунд, поки не вимкнеться лампа Check engine.

Радіатор охолодження найчастіше змінюють радіатор від автомобіля ГАЗ ГАЗель. Також вносяться зміни щодо ходової частини, окремі елементи замінюються на посилені. Для звичайної ВАЗ 2121 їх можна запозичити у Niva-Chevrolet.

Щодо експлуатації дизеля, окремо рекомендується встановлення системи підігріву дизпалива. Найпростішим варіантом заміни двигуна для автомобіля Niva виявиться дизельний мотор Peugeot xud9sd.

Дизельна Niva

дизельний двигун в Niva Chevrolet Іноземні двигуни. поздовжнього розміщення циліндрів. Їх налічується 4, робочим об’ємом кубічних сантиметрів.

У процесі випробувань, встановлений двигун показав такі характеристики: Експериментатори, що встановили іноземний дизельний двигун на Niva, отримали чудовий результат: Російська Niva Chevrolet дизель виявилася не тільки економічною моделлю, але показала чудовий перебіг бездоріжжя; Притому на низьких оборотах продемонструвала потужний момент, що крутить, що важливо для їзди по путівцям ґрунтовим дорогам; Доповнювали отримані позитивні результати простий ремонт та технічне обслуговування моторів.

Виявлено повільність розгону в динаміці на 10 метрів; Вмонтування імпортного дизельного двигуна на Niva підтвердило побоювання, що машина буде повільно прискорюватися зі старту.

На автобані це значний режим для автоводія, але не суттєвий при їзді тотальним бездоріжжям. За отриманими результатами було прийнято пустити автомобіль у серійне виробництво.

Але з конвеєра сходили в обмеженій кількості. У реалізацію у Росії так і не потрапила, оскільки вся серія вирушала на експорт. Відгуки про різні варіанти тюнінгу Chevrolet Niva, представлені даними майстрами, складно назвати позитивними.

Niva Chevrolet Дизель коштує недорого, але їздить добре Кросовери та позашляховики

Вибір упав на французький Peugeot xud9sd потужністю близько 80 кінських сил. Мотивував вибір російських фахівців простий пристрій дизеля.

Niva Chevrolet з дизельним двигуном

Головною перевагою цього дизеля є його кріплення, аналогічні штатному бензиновому агрегату. Така особливість значно полегшує встановлення дизельного двигуна на Niva. На Niva також можна встановити дизель Peugeot з індексом xud 11, але в даному випадку КПП потрібно буде міняти.

Підбір дизеля на Niva

Всім привіт! Хочу підібрати простий та надійний дизель на Niva! Хто що порадить?

Коментарі 88

Шукаю (платно/безкоштовно) креслення плити для компонування КПП ВАЗ та двигуна vw 1.6d (golf 1).Буду вдячний будь-якій допомозі.

Чоловіки підкажіть будь ласка для встановлення КПП ВАЗ на XUD 9 TE дзвін від полонез КПП потрібен? Заздалегідь дякую!

Чоловіки підкажіть будь ласка для встановлення КПП ВАЗ на XUD 9 TE дзвін від полонез КПП потрібен? Заздалегідь дякую!

Я бачив варіант стикування коли від рідної КПП, яка йде до дизеля Peugeot, відрізають передню частину і за допомогою аргону приварюють задню частину КПП ВАЗ. Всі перед цим звичайно розраховують та розмічають.

Denis72russЧоловіки! Підкажіть, будь ласка, маркування КПП, яке стикується з XUD9.

Діти підкажіть пож. КПП айсин підійде на XUD 9 без простовок

vag 1.9 td або 1.9 tdi перехідну плиту можу виготовити

Якщо кого з України цікавить дизель на Niva так один з перевірених продавців є www.olx.ua/uk/obyavlenie/…yy-motor-bu-ID7sqHP.html знайомі брали так кажуть що вони гарантію дають і порівняно не дорого в межах 600 дол. за комплект з обважуванням і МКПП без перехідних плит і так ще всякої нісенітниці накидали, яка потім знадобилася)) коротше залишилися задоволені правда як тільки взяли так відразу злякалися))) був не помитий і подумали що не робітник, а потім як поставили, так кажуть краще і не треба — вдвічі менша витрата і прохідність у рази краща, а на рахунок запчастин так їх валом і дешево, тому що на даного типу двигунах якщо я не помиляюся катають і Peugeot 205, 305, 405, і Partner, Citroen Scudo, Jampi, C15, навіть Fiat Ducato і т.д. коротше дуже багато))) І тому злочин для маркетологів не постачати на двигуни деталі. Особисто для мене це показник хороших двигунів якщо їх не тільки в одній фірмі на одну лінійку ставлять, але і під інші бренди

XUD9 Pegeot коробка aisin або проставка під дзвін для ВАЗ коробки.