Який цоколь у фарах ВАЗ 2110

Вибираємо лампочки на ВАЗ-2110

Автомобіль: ВАЗ-2110. Запитує: Вікторія. Суть питання: на які лампи краще замінити штатні в ближньому світлі на ВАЗ-2110?

Всім привіт. Жахливе світло на машині. У мене є один так? Лампи можуть бути винні? Я подивився на фари чисто і не брудний. Один все-таки трясеться на шишках, коли їжа.

Раджу лампи до середини світла в ВАЗ-2110 так що добре, і не дуже дорого, чи є такі?

І так, щоб інспектори не прийшли. Ксенон не пропонується. спасибі.

Оптика у кожному автомобілі, налаштованому для різних світлових елементів. Формування відповідає відбивачем або лінзою. Наступні типи ламп доступні як джерело:

який, цоколь, фара, 2110

Стандартні лампи для ферми ВАЗ 2110. галоген. Оптика відрізняється залежно від року випуску і може бути з відбивачем або лінзою. Ксенон або світлодіодні деталі не зможуть утворити правильну легку полицю через невідповідний розмір колби в регулюючій факті “Десятки”.

На корпусі оптики застосовується спеціальна маркування, яка говорить про тип відбивача та форми використаних ламп. У випадку встановлення непередбачуваної фабрики, деталі можуть виникнути питання з працівників ДПС.

У 2018 році для незаконної установки ксенонового обладнання водій загрожує позбавленням прав від 6 місяців до 1 року. Лампи та додаткові блоки конфісковані в обов’язковій.

Ксенон

Молоді люди часто встановлюють газорозрядні лампи в передній оптиці ВАЗ. Найчастіше це підлягає моделям з лінзами, відповідальними за світло. Зміна вимагає встановлення додаткових компонентів у формі:

Також потрібно зробити слот у корпусі фарби для прокладки.

Підрозділ з такою модернізацією має підвищений світловий потік і яскравість променя. Мінуси включають невідповідність між чорним та зеленим кордоном та вимогами Густа та постійним сліпучем майбутніх водіїв у темному та яскравому часі дня.

Для ксенонового обладнання, незалежно встановлена ​​в невідповідну оптику, покарає у вигляді позбавлення водійської ліцензії.

Ксенон часто встановлюється в PTF VAZ 2110 та ВАЗ 2112, що також є валовими правилами дороги.

який, цоколь, фара, 2110

Галоген

Фари ВАЗ 2110 розроблені з використанням галогену. Можна досягти оптимального освітлення за допомогою деталей від відомих виробників:

За допомогою нічного вимикача серії від OSRAM можна не лише істотно розширити світловий потік і збільшити силу променя, але також досягти білого відтінку, який виглядає як ксенон з температурою 4300 до.

Світильники з покращеними характеристиками не вимагають додаткових уточнення фари та встановлені в звичайному місці. Споживання електроенергії становить 55 Вт, що повністю відповідає стандартним середнім вогні, що застосовуються з фабрики.

READ  ВАЗ 2110 заміна гальмівної рідини

СВІТЛОДІОДНИЙ

Китайські виробники пропонують світлодіодні лампи на ВАЗ 2110. Такі деталі досить багато і часто обладнані додатковими контрольними блоками, системою охолодження та контролерами.

Внутрішня оптика Киржах оснащена лінзою, але навіть вона не справляється з діодами для утворення необхідного резервуара та горизонтальної смуги. Справа в тому, що в дорогих автомобілях з світлодіодною оптикою використовуються преміальні лінзи з спеціальною завісою та зміненого збірного елемента.

Без глобальних змін, світлодіоди не зможуть забезпечити належне освітлення і не світить краще, ніж оригінальні деталі, встановлені на заводі. Далекому лампи, модифікована на світлодіод, також не зможе повністю справлятися з завданнями.

Заміна всі лампочки на ВАЗ 2110-2112: Середній і далекому світлі, розміри та повороти

Для досягнення високоякісного світла за допомогою ксенону або світлодіодів, заміна регулярних фари на продукцію від тюнінг-студії або незалежної установки дорогих лінз та блоків управління.

Позначення місця призначення для GOST POWER, W
Далекому лампи AKG12-55-2 55
Середня лампа лампа AKG12-55-2 55
Фронтальна поворотна покажчик лампи A12-21-4 21
Лампа загального світла A12-5-2 5

Як налаштувати фари

Регулювання фари після зміни лампи, при необхідності, краще займатися професійним обслуговуванням. Однак, якщо хтось не має такої найближчої можливості, то приблизну коригування оптики може бути зроблена з вашими руками, дотримуючись інструкцій:

 • Встановіть машину перпендикулярно гладкою легкою стіною у квартирі в п’яти метрах.
 • Вимкнути всі додаткові джерела світла, крім ближніх фар – габаритні та ходові вогні.
 • Посадити на місце водія помічника або розмістити там баласт вагою 70-80 кг.
 • Якщо промінь світла від фари з заміною лампочки не збігається з іншим, необхідно використовувати гвинти регулювання на корпусі оптики та регулювати освітлення.

Процес заміщення ламп

Нарешті, давайте поговоримо про заміну лампи в WAZ 2110 Spotlight. Для цього нам потрібні хороші середні вогні та чисті рукавички або тканина HB. Насправді, не потрібно йти до служби.

Це робиться за 5 хвилин. Відкрийте капот і подивіться на фари зсередини. На її задній стороні є два люки, покриті гумовою черевикою або пластиковою кришкою.

Обкладинка люка лампи може відрізнятися залежно від менеджера фари та року випуску вашого ВАЗ 2110, але принцип заміни світильників схожий. У прикладі, показаному на фотографіях, у нижній частині є засувки, для яких потрібно натиснути. У випадку з гумовими антерами вони просто видаляються, є також шапки, які повинні бути відкруткою проти годинникової стрілки.

Піднявши кришку, ви побачите термінальний бар, вам просто потрібно видалити його з бази. Але не тягніть для проводів, намагаючись важко для пластичної частини. До речі, в лючці ближнього світла знаходиться лампа габаритних вогнів (див.

який, цоколь, фара, 2110

Поставив LED лампи H1 6000K!МІЙ ВІДГУК!СТРАБОСКОПИ У СТОПАРІ!

фото нижче). Щоб демонтувати лампочку, потрібно зрушити пружинний тримач (скобу). Форма та кріплення цього кронштейна також можуть бути різними в різних моделях та роках випуску, але не надто багато, тому діяння за обставин.

READ  Який бензин лити в Nissan х Trail

Пружина замикання лампи

Зверніть увагу, що вставка лампи не провалюється через форму спідниці навколо основи. Процес зворотного встановлення, який ви бачите нижче. Замінити дію довгого діапазону.

Як з’ясувалося, заміна середніх та великих світлових ламп у фарах CASE VAZ 2110 є досить простим, для цього вам навіть не потрібні ключі або інші інструменти. Головне, що ми можемо зробити це безкоштовно зробити це самостійно. Дякуємо за увагу.

Ручне, технічне обслуговування та ремонт автомобіля 16.3

Найменування лампи, місце встановлення Кількість ламп Тип лампи
Гостю На ece
Headlight Headlights: Light Light Lamp Lamp Середній лампи Покажчики поворотні світильники Огляд світла Туман Світло світло Покажчики Поворот (обертання Reporters) Задні ліхтарі: лампа поворотна лампа задньої туману легка лампа загального світла (седан, хетчбек) Світильник загального світла (вагон) гальма Лампа Лампа зворотне світло Додаткове гальмування Освітлення Освітлення Освітлення Освітлювальне освітлення Освітлення Лампа індивідуальна Освітлення Освітлювальне освітлення Лампочка Лампа підкасти панельні панелі Lantter (Shield): Лампи керування Лампи Лампа Дистанційне освітлення Годинник підсвічування Символ Світлові лампи Світильник на клавіші та вимикачі Контрольні лампи керування бортовими системами. 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 1 1 1 11 6 1 1 6-14 3 АКГ12-55-2 АКП2-55-2 АКП2-21-4 АКГ12-5-2 АК12-55-1 АК12-55-2 А12-5-2 А12-5-3 А12-21-3 А12-21-3 А12-4-1 А12-10 А12-21-3 А12-21-3 Світлодіоди АС12-5-1 АС12-5-1 А12-4-1 АС12-5-1 АС12-10 А12-1,2 А12-1 ,2 А12-1,2 АМН12-3-1 А12-1,2 Світлодіоди А12-1,2 АС12-5-1. H1 H1 PY21W W5W Н3 H1 W5W WY5W P21W P21W T4W R10W P21W P21W C5W C5W T4W C5W R10W W1,2W W1,2W W1,2W — W1,2W W1,2W C5W.
Залежно від комплектації автомобіля кількість контрольних ламп може відрізнятись від зазначеного.

корисні поради автомобілісту При використанні матеріалів сайту активне посилання на car-exotic.com обов’язкова! Незважаючи на те, що ВАЗ 2110 не найсвіжіша модель, вона ще може дати прикурити деяким новинкам. Звичайно, якщо правильно обслуговувати та вчасно ремонтувати автомобіль. Фронтальні фари 2110-2112 часто викликають скарги, але практика показує, що погане світло не є проблемою будівництва або бездоганної оптики, і викликана кристалічністю майстрів, і ті, хто не знає, як правильно встановити світлові фари. Сьогодні ми зрозуміємо, які фари встановлюються на ВАЗ 2110, що краще і для яких умов, а також які лампи встановлюються в блочних фари десятки.

Галогенні лампи

Вони також широко поширені. Продукти ідеально підходять для використання в тумані. Низька ціна робить їх доступними для всіх. Значний мінус такого світла. погане освітлення дороги. Але є виробники, які роблять високоякісні та яскраві лампочки. Лампочка. це кварцова скляна колбу. Всередині це інертний газ. Це пара галогену. Лампа в процесі роботи може значно вилікувати, а кварцове скло краще витримати роботу в таких умовах. Ринок представляє величезну кількість типів цих лампочків.

READ  Як правильно прокачати гальма на niva

Незалежна заміна легких елементів ВАЗ 2110

При заміні середніх вогнів на моделях ВАЗ 2110 спочатку дотримуйтесь умов безпеки. Тоді вам потрібно підготувати набір необхідних інструментів та витратних матеріалів, після чого він починає перевстановити, дотримуючись інструкцій.

Підготовка та необхідні інструменти

Немає необхідності думати, що заміна лампи. це окупація дрібниці. Під час, здавалося б, не складна процедура автомобіля залишається без контролю. Тому, перш за все, він повинен бути зупинений шляхом встановлення на квартирі. Щоб забезпечити електричну безпеку як самого ремонтника та електрообладнання, запалювання повинна бути вимкнена, а термінали акумулятора відключаються.

Далі, вам потрібно підготувати нову лампу, пару рукавичок (суворо заборонено голим руками для колби!) і набір інструментів подруги, необхідних для монтажної роботи.

Покрокова інструкція

Алгоритм заміни світової лампи на ВАЗ 2110 зводиться до наступних дій:

 • Зніміть задню оболонку на прожекторі.
 • Від’єднайте проводку з блоку, розташованого під його кришкою.
 • Видаліть весняний тримач, що фіксує лампочку.
 • Поверніть картридж і витягніть оптичну систему з блоку.
 • Поставити нову лампу.
 • Виконати дії у зворотному порядку для збирання обладнання.
 • Перевірити справність.

Рекомендація! Причиною того, що лампа у фарах ближнього світла на ВАЗ 2110 не горить, можуть стати окислені контакти у колодках. Для відновлення їх функції, систему потрібно розібрати та з’єднання почистити від оксидів.

Усі моделі сімейства ВАЗ відомі своїм поганим світлом. Оскільки всі автомобілі обладнані рефлекторною оптикою, у більшості автомобілів використовується цоколь Н4 (ближній та дальній в одному). Крім моделей 2110, 2111, 2112 там використовується цоколь Н1.

У фарах Кіржач для лампи ближнього світла передбачена лінза, а для далекого світла – рефлектор. Bosch пропонує для ламп ближнього та далекого світла тільки рефлектори, але, за відгуками власників, якість світлового потоку краща у німецьких фар, незалежно від встановленої лампи.

На фарах від Кіржача є лінза ближнього світла, а для далекого передбачений відбивач. Німецькі продукти мають два рефлектори. до середини і великого світла. Освітлення врешті-решт те ж саме, але Bosch характеризується найкращою яскравістю. Лінзи насправді краще, ніж відбивачі.

У повному пакеті на ВАЗ 2110, галогенні лампи встановлюються з Cocol N1. стандартною для оптики ближнього світла на російському легкому автомобілі. Його влада не перевищує 55 Вт. У той же час, за словами ГОСТ, він позначений як AKG12-55-2. Ті ж тип лампи встановлюється на фарах для великого освітлення.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS