Який бензин заливати в Priora за паспортом

Liqui Moly. Не важливо якої фірми, головне, щоб не підробка. Інше написати у коментарях. Голосувати Результати.

Інформація Відвідувачі, які перебувають у групі Гостине, можуть залишати коментарі до цієї публікації. Гість Сергій 12 серпня 0. Lada 12 серпня 1. Гість Сергій 12 серпня 0. Нема такого, у них нове маркування. Зараз вся олія Spirax. Може підкажіть артикул сальника лівого, та й правого. Здається тече. зараза лівий. Lada 1 лютого 3. Vestavodзабрав зі статті слово “напівсинтетичне”.

Vestavod 1 лютого 5. Олександр 23 серпня 1. Геннадійтому що козли вони!

Змінюємо олію в двигуні на Lada Priora

Олександр 7 червня 3. Ібрагім 1 червня Motul за індексом в’язкості та ціною. Lada 17 квітня 4.

Андрій дивлячись який клімат. Додав таблицю в’язкості до статті. По ній визначте.

Які олії потрібно заливати за паспортом на Priora

Практика показує, що заводська трансмісійна олія низької якості, тому відразу після покупки автомобіля в роботі КПП помічають виття.

Ми вирішили поєднати ці автомобілі LADA через однотипність їх коробок передач. Про трансмісійні олії Niva 4х4 в окремій статті.

Яку олію краще лити в Priora?

Щоб відповісти на це питання, ми провели опитування серед власників LADA Granta, LADA Kalina та LADA Priora, пропонували відповісти на запитання “Який склад трансмісійної олії ви використовуєте у своєму автомобілі” в результаті отримали приблизно однакові результати:.

Беріть участь у нашому опитуванні та обговореннях. Нагадаємо, відповіді на інші питання щодо трансмісійної олії ви знайдете в статті про заміну олії в КПП. Ключові слова: коробка передач LADA Granta коробка передач LADA Kalina коробка передач LADA Priora коробка передач LADA Vesta коробка передач LADA Largus коробка передач lada xray універсальна стаття.

Яку олію варто заливати в Priora клапанну: рекомендації заводу

Відвідувачі, які перебувають у групі Гостине, можуть залишати коментарі до цієї публікації. Які моделі LADA з’являться у році. На АвтоВАЗі будуть робити комплектації автомобілів на вибір Оголошено офіційний старт продажів Lada Vesta з варіатором. Яким може бути новий позашляховик Lada Niva? Установка та підключення протитуманних фар на Lada 4×4 ВАЗ. Огляд навісного багажника ShuttleBox для Lada Largus.

Який розмір двірників склоочисників краще вибрати. Відмінна Нормальна Погана Жахлива. LADA Онлайн. Яку олію заливати в коробку передач автомобілів LADA. Яку трансмісійну олію ви порекомендуєте для КПП автомобілів LADA?

Яке масло лити в Priora (моторне)

Андрій 17 квітня Так яке масло в коробку лити на калину. Олег 17 січня 7. Калімат, а навіщо 80W 90. Для Уральського регіону краще 75W85!

Цифра 75 відповідає за мінусовий поріг. тут буде до. 40а якщо ваше 80 то до Якщо ви живете десь у Таджикистані. то так!

Сергій Кудряшов 19 серпня 1. А до чого Таджикистан. І масло 75W перетворюється на жижу і не виконує своїх експлуатаційних властивостей. Калімат 15 січня 7. Можна залити газпромнафту 4л 80 w на LADA Granta 16 клапанів. Назад 1 2 Наступна.

95 (98) та 92

Різниця між цими бензинами, не така велика, особливо якщо брати два найближчих, наприклад 95 і 98. А як ми зрозуміли з визначення зверху, чим вище октанове число, тим більший ступінь стиснення він може витримувати.

ТО є 92-й витримує ступінь стиснення приблизно. від 9 до 11.

95-й, вже від 11 до 12,5

А ось 98-й, аж до 14

Тобто якщо ваш двигун розрахований на 92-й, і ви заливаєте в нього скажемо 95-й, то ЦЕ БЛАГОДІЙНО ВПЛИВАЄ НА ЙОГО РОБОТУ. Оскільки мимовільне займання, ще більше зменшується. Я вже мовчу про 98 бензин. Високооктанове паливо займатиметься в моторі саме від свічки запалювання, а не від ступеня стиснення!

Хлопці запам’ятайте, найчастіше присадки, які підвищують «октан», розраховані саме на зменшення займання при високих ступенях стиснення. А ось склад і 92, і 95, і 98 найчастіше буває однаковим! Не завжди звичайно, все ж таки деякі брендові заправки додають у бензини всякі миючі та покращуючі горіння склади, але найчастіше це ТАК!

Про горіння бензину

Хочеться трохи пояснити, як горить бензин різного октанового числа, це нам потрібно для розуміння потужності та невеликої економії.

 • 76 (80) бензин. горить швидко і не довго, я б навіть сказав вибухоподібно. Швидко спалахнув і швидко згас.
 • 92-й – займання не таке вибухоподібне, а поступове, тобто полум’я поширюється набагато «м’якше», також горіння відбувається трохи довше.
 • 95-98. стає зрозуміло, що чим вище «октан», тим поширення полум’я в бензині м’якше (якщо так можна сказати), рівномірніше. ТАК і горить це паливо довше.

Тому працездатність на високооктанових типах, здається, м’якше і мотор працює тихіше. НЕ ЗДАЄТЬСЯ, по суті так воно і є.

Чи можна заливати 95 (98) бензин замість 92. Що буде з клапанами, розбираємо наслідки

Нещодавно я писав статтю на тему – який бензин лити 95 чи 92, у двигун свого залізного коня. Стаття вийшла досить популярною, особливо на каналі “ЮТУБ”. Читачі почали ставити багато питань, і найбільше, мабуть, популярне – чи можна замість 92 бензину за паспортом авто, заливати 95 чи 98? Чи не прогорять клапана, чи не оплавляться поршні? І взагалі, які будуть наслідки. Питання дійсно цікаве, тому буде як стаття, так і відео версія, загалом цікаво, так що читаємо дивимося…

Що ж на початку пропоную згадати знову про октанове число бензину. Чому так тому що нам потрібно розуміти для чого воно взагалі потрібно.

Октанове число – це показник, який характеризує детонаційну стійкість палива. ТО є якщо сказати простими словами. чим вище октанове число, тим вище стійкість до детонації або самозаймання.

Власне, це ми вже розбирали в попередній статті, можете перейти за посиланням на початку. Але що з цього випливає? Якою буде вигода, від використання 95 (98) бензину на машині розрахованої на 95?

Какой бензин лучше лить? 92 или 95? А может 98???

Про потужність та зменшення витрати

Багато хто пишуть що став заливати 95 (98) витрата палива впав, а авто став тягнути як «шалений»! Не завжди можна повірити в такі слова, хоч трохи істини в цьому є. Спеціально виділив цей пункт.

Власне як можна зрозуміти з попереднього пункту, чим вище «октанове число», тим «м’якше» і рівномірніше спалахує бензин, А ТАКОЖ ДІЛЬШЕ ГОРИТ У ЦИЛІНДРАХ ДВИГУНА. А це означає ДІЛЬШЕ штовхає ПОРШЕНЬ, нехай різниця становить відсотки, АЛЕ ВОНА РЕАЛЬНО Є. Ось вам і отримана потужність. НЕ ВАРТО ЧЕКАТИ, ЩО МОТОР БУДЕР «РВАТИ» З МІСЦЯ, але трохи потужності передасться, зазвичай від 3 до 7% (часто до збільшення менше 10% не відчуваються водієм). Також приблизно на цей відсоток впаде і витрата палива, тобто максимум 7%, хоча все залежить від водія, якщо «смажитимете» то не тільки витрата не впаде, а навпаки виросте.

Тобто можна домогтися економії та збільшення потужності, але вона буде в межах похибки.

Чи не прогорять клапана чи поршні? Прийшли ці страшилки до нас із старих карбюраторних авто. Де найчастіше були лише два типи бензину 76 і 93. І заливати 93 у мотор із 76 не рекомендувалося! Чому? ТАК тому що карбюратор не міг відрегулювати автоматично «октанове число», і виходило, що суміш ще горить у циліндрах, але випускні клапани відкриваються і оплавляються цим полум’ям!

ТАК це реально було, але якщо відрегулювати карбюратор на використання палива високого «октану», то нічого страшного не станеться.

Сучасні ж машини, що часто вже допускають використання всіх видів палива, в інструкції із застосування, можна побачити такі написи:

 • Від 91 до 99
 • Не менше 92
 • Не менше 95
 • Рекомендується 95, але можна і 98

І так далі. Що нам це говорить, та те, що найчастіше сучасні мотори можуть працювати практично на всіх сучасних стандартах. Якщо скажемо у вашу машину, рекомендується не менше 92-го, то це говорить, що можна заливати всі типи і 92, 95, 98.

Якщо авто розраховане на 95, то лити можна 95, 98. А якщо ви заллєте 92 і піде детонація, то кут запалення відразу підкоригує «датчик детонації» саме на це він розрахований.

ТО є сучасні мотори, у прямому значенні цього слова. РОЗУМНІ! Спираючись на купу датчиків ЕБУ, прийме потрібне рішення і запустить потрібний алгоритм саме з цим видом палива.

Так що – НІЧОГО У ВАС НЕ ПРОГОРИТЬ, НІ КЛАПАНА, НІ ТИМ БІЛЬШЕ ПОРШНІ.

Пару слів про американські та турбовані мотори Також мені завали такі питання – «Я купив машину пригнану зі США, там зазначено що потрібно лити бензин AKI 91. Що це таке, і яке все ж таки паливо мені вибрати?»

На ринку США трохи інші стандарти, вони класифікують не як у нас АІ (тобто «дослідницьке»). Абревіатура AKI, позначає – умовне, усереднене позначення двох індексів ((«дослідний» «моторний»)/2).

Бензин АИ92 лучше чем АИ95? Реальный ТЕСТ.

Якщо наблизити до наших стандартів, то виходить така картина:

Також хочеться відзначити турбовані варіанти, в минулій статті я сказав, що лити в них рекомендується не менше «95-го».

Давайте думати логічно, чому саме 95 та 98? Турбовані мотори використовують набагато більші обсяги повітря та палива, суміш у них має бути більш збагаченою, а з пунктів зверху ми зрозуміли, що таке ЗБАГАЧЕНЕ паливо, нам дає більший октан. Подумайте самі – НАВІЩО КУПУВАТИ ТУРБО, і ДАЛІ ЙОГО ГОДИТИ ЗБІДНИМИ СУМІШАМИ, він просто під це не розрахований! Кількість повітря, суворо має відповідати калорійності палива.

Також варто зазначити, що при використанні «92-го», як вказують багато виробників, може порушуватися «потрібний температурний режим», що може спричинити вихід з ладу деяких вузлів, зокрема самої «турбіни».

Тому в ТУРБО, тільки те «що лікар прописав», інакше загрожує ремонтом.

Зараз відео версія статті, ДУЖЕ КОРИСНО.

На цьому закінчую, думаю, було корисно, щиро ВАШ АВТОБЛОГГЕР.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть CtrlEnter.

Про потужність та зменшення витрати

Багато хто пишуть що став заливати 95 (98) витрата палива впав, а авто став тягнути як «шалений»! Не завжди можна повірити в такі слова, хоч трохи істини в цьому є. Спеціально виділив цей пункт.

Власне як можна зрозуміти з попереднього пункту, чим вище «октанове число», тим «м’якше» і рівномірніше спалахує бензин, А ТАКОЖ ДІЛЬШЕ ГОРИТ У ЦИЛІНДРАХ ДВИГУНА. А це означає ДІЛЬШЕ штовхає ПОРШЕНЬ, нехай різниця становить відсотки, АЛЕ ВОНА РЕАЛЬНО Є. Ось вам і отримана потужність. НЕ ВАРТО ЧЕКАТИ, ЩО МОТОР БУДЕР «РВАТИ» З МІСЦЯ, але трохи потужності передасться, зазвичай від 3 до 7% (часто до збільшення менше 10% не відчуваються водієм). Також приблизно на цей відсоток впаде і витрата палива, тобто максимум 7%, хоча все залежить від водія, якщо «смажитимете» то не тільки витрата не впаде, а навпаки виросте.

Тобто можна домогтися економії та збільшення потужності, але вона буде в межах похибки.

Чи не прогорять клапана чи поршні? Прийшли ці страшилки до нас із старих карбюраторних авто. Де найчастіше були лише два типи бензину 76 і 93. І заливати 93 у мотор із 76 не рекомендувалося! Чому? ТАК тому що карбюратор не міг відрегулювати автоматично «октанове число», і виходило, що суміш ще горить у циліндрах, але випускні клапани відкриваються і оплавляються цим полум’ям!

ТАК це реально було, але якщо відрегулювати карбюратор на використання палива високого «октану», то нічого страшного не станеться.

Что влияет на расход или почему машина жрет бензин. Из опыта моего ТАЗа Калина

Сучасні ж машини, що часто вже допускають використання всіх видів палива, в інструкції із застосування, можна побачити такі написи:

 • Від 91 до 99
 • Не менше 92
 • Не менше 95
 • Рекомендується 95, але можна і 98

І так далі. Що нам це говорить, та те, що найчастіше сучасні мотори можуть працювати практично на всіх сучасних стандартах. Якщо скажемо у вашу машину, рекомендується не менше 92-го, то це говорить, що можна заливати всі типи і 92, 95, 98.

Якщо авто розраховане на 95, то лити можна 95, 98. А якщо ви заллєте 92 і піде детонація, то кут запалення відразу підкоригує «датчик детонації» саме на це він розрахований.

ТО є сучасні мотори, у прямому значенні цього слова. РОЗУМНІ! Спираючись на купу датчиків ЕБУ, прийме потрібне рішення і запустить потрібний алгоритм саме з цим видом палива.

Так що – НІЧОГО У ВАС НЕ ПРОГОРИТЬ, НІ КЛАПАНА, НІ ТИМ БІЛЬШЕ ПОРШНІ.

Пару слів про американські та турбовані мотори Також мені завали такі питання – «Я купив машину пригнану зі США, там зазначено що потрібно лити бензин AKI 91. Що це таке, і яке все ж таки паливо мені вибрати?»

На ринку США трохи інші стандарти, вони класифікують не як у нас АІ (тобто «дослідницьке»). Абревіатура AKI, позначає – умовне, усереднене позначення двох індексів ((«дослідний» «моторний»)/2).

Якщо наблизити до наших стандартів, то виходить така картина:

Також хочеться відзначити турбовані варіанти, в минулій статті я сказав, що лити в них рекомендується не менше «95-го».

Давайте думати логічно, чому саме 95 та 98? Турбовані мотори використовують набагато більші обсяги повітря та палива, суміш у них має бути більш збагаченою, а з пунктів зверху ми зрозуміли, що таке ЗБАГАЧЕНЕ паливо, нам дає більший октан. Подумайте самі – НАВІЩО КУПУВАТИ ТУРБО, і ДАЛІ ЙОГО ГОДИТИ ЗБІДНИМИ СУМІШАМИ, він просто під це не розрахований! Кількість повітря, суворо має відповідати калорійності палива.

Також варто зазначити, що при використанні «92-го», як вказують багато виробників, може порушуватися «потрібний температурний режим», що може спричинити вихід з ладу деяких вузлів, зокрема самої «турбіни».

Тому в ТУРБО, тільки те «що лікар прописав», інакше загрожує ремонтом.

Зараз відео версія статті, ДУЖЕ КОРИСНО.

На цьому закінчую, думаю, було корисно, щиро ВАШ АВТОБЛОГГЕР.

Не знайшли інформацію, що Вас цікавить? Поставте питання на нашому

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть CtrlEnter.

95 (98) та 92

Різниця між цими бензинами, не така велика, особливо якщо брати два найближчих, наприклад 95 і 98. А як ми зрозуміли з визначення зверху, чим вище октанове число, тим більший ступінь стиснення він може витримувати.

ТО є 92-й витримує ступінь стиснення приблизно. від 9 до 11.

95-й, вже від 11 до 12,5

А ось 98-й, аж до 14

Тобто якщо ваш двигун розрахований на 92-й, і ви заливаєте в нього скажемо 95-й, то ЦЕ БЛАГОДІЙНО ВПЛИВАЄ НА ЙОГО РОБОТУ. Оскільки мимовільне займання, ще більше зменшується. Я вже мовчу про 98 бензин. Високооктанове паливо займатиметься в моторі саме від свічки запалювання, а не від ступеня стиснення!

Хлопці запам’ятайте, найчастіше присадки, які підвищують «октан», розраховані саме на зменшення займання при високих ступенях стиснення. А ось склад і 92, і 95, і 98 найчастіше буває однаковим! Не завжди звичайно, все ж таки деякі брендові заправки додають у бензини всякі миючі та покращуючі горіння склади, але найчастіше це ТАК!

Що буде, якщо у Priora залити 98 бензин?

Чи можна у Priora заливати 98 бензин. Читачі почали ставити багато запитань, і найбільше, мабуть, популярне – чи можна замість 92 бензину за паспортом авто, заливати 95 чи 98?

 • Чи можна заливати 95 (98) бензин замість 92. Що буде з клапанами, розбираємо наслідки
 • 95 (98) та 92
 • Про горіння бензину
 • Про потужність та зменшення витрати
 • Отже, чи можна заливати 98 бензин у Priora замість 92-го чи 95-го?
 • Що означає розкид палива від АІ-91 до АІ-98?

Про горіння бензину

Хочеться трохи пояснити, як горить бензин різного октанового числа, це нам потрібно для розуміння потужності та невеликої економії.

 • 76 (80) бензин. горить швидко і не довго, я б навіть сказав вибухоподібно. Швидко спалахнув і швидко згас.
 • 92-й – займання не таке вибухоподібне, а поступове, тобто полум’я поширюється набагато «м’якше», також горіння відбувається трохи довше.
 • 95-98. стає зрозуміло, що чим вище «октан», тим поширення полум’я в бензині м’якше (якщо так можна сказати), рівномірніше. ТАК і горить це паливо довше.

Тому працездатність на високооктанових типах, здається, м’якше і мотор працює тихіше. НЕ ЗДАЄТЬСЯ, по суті так воно і є.

Чи можна заливати 95 (98) бензин замість 92. Що буде з клапанами, розбираємо наслідки

Нещодавно я писав статтю на тему – який бензин лити 95 чи 92, у двигун свого залізного коня. Стаття вийшла досить популярною, особливо на каналі “ЮТУБ”. Читачі почали ставити багато питань, і найбільше, мабуть, популярне – чи можна замість 92 бензину за паспортом авто, заливати 95 чи 98? Чи не прогорять клапана, чи не оплавляться поршні? І взагалі, які будуть наслідки. Питання дійсно цікаве, тому буде як стаття, так і відео версія, загалом цікаво, так що читаємо дивимося…

Що ж на початку пропоную згадати знову про октанове число бензину. Чому так тому що нам потрібно розуміти для чого воно взагалі потрібно.

Октанове число – це показник, який характеризує детонаційну стійкість палива. ТО є якщо сказати простими словами. чим вище октанове число, тим вище стійкість до детонації або самозаймання.

Власне, це ми вже розбирали в попередній статті, можете перейти за посиланням на початку. Але що з цього випливає? Якою буде вигода, від використання 95 (98) бензину на машині розрахованої на 95?

Отже, чи можна заливати 98 бензин у Priora замість 92-го чи 95-го?

Відповідаємо, залити, звичайно, можна, але ось чи піде ця дія на користь вашому автомобілю. зовсім інше питання

Спочатку визначимося, що говорить інструкція. А написано в ній, що даний автомобіль розрахований на 95-й бензин (може бути і щось інше в інструкціях до нових моделей, але здебільшого саме так), тобто. паливо з максимальним октановим числом до 95-ти.

Тепер згадуємо, що бензин з великим октановим числом горить довше і повільніше, і робимо відповідний висновок: якщо LADA Priora ідеально сприймає 95-ий бензин (паливо без проблем повністю згоряє в циліндрах двигуна, а всі відпрацьовані гази йдуть через газовідвідну систему в глушник). то з 98-им можуть виникнути проблеми.

Що означає розкид палива від АІ-91 до АІ-98?

Якщо в інструкції з експлуатації автомобіля прописано, що допустиме використання будь-якого палива, від АІ-91 до АІ-98, то так воно і є. Просто в такому варіанті двигун має спеціальне налаштування-автомат в системі випередження запалювання, завдяки якому він просто не відкриває клапана до моменту повного згоряння палива.

Питання залишається лише в тому, як якісний бензин вам пропонують на станціях. Адже найчастіше навіть більш дорогий 98-й бензин виявляється нічим не більш «гончим», ніж 95-й, і все ваше бажання випробувати міць свого автомобіля на бензині, що не рекомендується для нього, може закінчитися лише розчаруванням і барахленням движка. То чи є сенс експериментувати?!