Який бензин заливати в Priora

Для заводських моторів кузова ВАЗ 2115 (1 покоління) на яких раніше не проводилося коригування датчиків детонації, рекомендується використовувати паливо з низькооктановим числом марки АІ-92, для отримання розрахованої питомої потужності двигуна.

АВТОВАЗ рекомендує для всіх двигунів LADA Priora використовувати тільки бензин АІ95, однак багато автолюбителів заливають дешевше паливо АІ92. Третя частина водіїв не шкодують заливати в паливний бак LADA Priora АІ98, АІ98 G-Drive або Євро.

АВТОВАЗ рекомендує для всіх двигунів LADA Priora використовувати тільки бензин АІ95, однак багато автолюбителів заливають дешевше паливо АІ92. Третя частина водіїв не шкодують заливати в паливний бак LADA Priora АІ98, АІ98 G-Drive або Євро.

Відповідно, щоб уникнути детонації, необхідно заливати тільки високооктанове паливо бензин АІ-95, АІ-95 та АІ-98 буде кращим варіантом. З таким пальним машина з турбомотором гарантовано поїде швидше, а витрата знизиться.

Двигун 126 Priora який бензин заливати

Автомобіль увійшов у наше життя назавжди. В даний час це вже не розкіш, а необхідний засіб пересування. Настало століття швидкостей, усім треба поспішати: на роботу, на навчання, на відпочинок, з різних важливих справ, і мати власний транспорт надійніше, більше можливість скрізь встигнути. Існує безліч марок машин, і бензин, яким вони заправляються, повинен відповідати певній моделі. На сьогоднішній день популярніші марки бензину АІ-92, АІ-95. Який найкращий для вітчизняного автомобіля LADA Priora?

Який бензин для LADA пріори. Який бензин рекомендується заливати в дію Priora

Автомобіль увійшов у наше життя назавжди. В даний час це вже не розкіш, а необхідний засіб пересування. Настало століття швидкостей, усім треба поспішати: на роботу, на навчання, на відпочинок, з різних важливих справ, і мати власний транспорт надійніше, більше можливість скрізь встигнути. Існує безліч марок машин, і бензин, яким вони заправляються, повинен відповідати певній моделі. На сьогоднішній день популярніші марки бензину АІ-92, АІ-95. Який найкращий для вітчизняного автомобіля LADA Priora?

Який бензин заливати в Priora 16 клапанів

Так ось про м’ясо! Дехто вважає, що м’ясо це погано. А деякі його їдять із задоволенням! Теж саме і з бензом !

92 це детонація, детонація це погано для двигуна! економії до речі немає абсолютно! сам помітив на 95м витрату менше, це факт! за паспортом навіть у 14рку треба лити АІ-95 не кажучи вже за Priora! від 92го у мене ще плавають оберти і якщо допустимо їхати на 2й повільно і потім кинути тапку різко як ножем по серцю ДЕТОНАЦІЯ.

Дімо, ти який заливаєш? У книжці написано не нижче 95! Я че то вирішив лити так як дешевше, от і хочу з’ясувати чи не хапну я проблем у майбутньому через свою жадібність?

Олександре, погугли і прочитай, що таке детонація в ДВС

Артем, я такого не помічав і витрата як була так і залишилася) бака два їжджу на 92, може не перебудувалася ще?

який, бензин, заливати, priora

Діма, я не змушую тебе лити 95й і ти мені не кажи, що мені робити!

Я за настроєм, правда. Основний 92. Іноді 95. Раз на півроку заважаю підлогу бака 95 з 98. А про паспорт я хз. У мене машина 11 років. І чорним по білому там 92-95!! І список рекомендованих заправок!

А ти не дерзи! В інеті всі рівні! Це порада, а не указ!

Якщо програма залита під 95, а із заводу саме так і є, то на 92 не рекомендується

коли паливо мимоволі вибухає в циліндрі, то різко збільшується тиск і температура в циліндрі. Ступінь стиснення 126 мотора така, що з АІ 92 саме це і відбувається

У мене нічого не відбувається! Все працює рівно. Усі графіки крім датчиків кисню та кіл, вала прямі. Тепмература і т.д. і т.п. тож все в нормі.

Усі ппц залякали хлопця. Коротше 3 роки їжджу. Пробіг 73т. Все в порядку.

Олександре, ні!! Це від трактора МТЗ. Ну ви самі подивіться на поршень!! Весь задертий ! Він їздити те й не може і давно. Олія та нагар усюди. Це не поршень, якахи шматок.

я постійно ллю 92, тому що у нас 95 не якісний, розбавлений чимось.

Олександр, через детонацію. Цього на Priora не буде, у тебе стоять мізки, вони за цим стежать. Втім якщо в краді, то коли заливаєш 92, починається детонація, але твій комп це компенсує втратою потужності, ти цю втрату компенсуєш великою витратою, взагалі ти на 92 заощадиш тільки подумки, насправді нічого доброго. У неті багато інформації, і якщо хочеш 92 бенз лити, треба по-доброму робити переробки. І не слухай типу я їжджу 2 роки і все рівно, це марення сивої кобили! Бачив я, що походить від детонації. І особисто моя думка нема чого купувати машину, якщо немає грошей на неї !

Денис, коронний коник про гроші та достаток… Хто постійно читає той зрозуміє ! Не в достатку справа! Різниця не така велика, якщо навіть повний бак заливати ! А про марення це те, що ти на грішиш ! Я реально їжджу 3роки на 92. Іноді заливаю 95 але буває це рідко! І ось це якраз не їсти добре. Але я роблю так і нарікань жодних !

Всім привіт. Вирішив, що настав час опублікувати черговий запис з мого циклу Огляд помилок на тему…. І цього разу буде зачеплена одна з найбільш бурхливих тем в інтернеті, а саме: Який бензин заливати взимку, щоб автомобіль впевнено заводився?

Сьогодні мені надали для перегляду відео невідомого раніше автора. Там він якраз дає огляд цьому питанню. Надали мені його з деяким докором, коли я поправив людину, що лити потрібно не АІ-92 для цих цілей узимку, а продовжувати лити те паливо, яке рекомендується заводом-виробником. Ось посилання на

Нижче я наведу свою думку щодо цього. Наголошую, це моя особиста думка, але вироблена вона була на підставі вивчення матеріалів наукових посібників та технічної документації. Тому, якщо хтось не вважає, що я правий, із задоволенням вислухаю аргументовану критику та обговоримо це разом. Але лише аргументовану!

Переглянув відеоматеріал за посиланням. І вважаю, що людина, яка виступає на відео докорінно не права. Запуск двигуна ніяк не пов’язаний безпосередньо з октановим числом, а це говорить саме в такому контексті. Є верхній та нижній концентраційні межі займання паливоповітряної суміші (далі ТВС). Це означає, що якщо парів палива в суміші з повітрям у камері згоряння буде занадто багато або занадто мало, то паливо-повітряна суміш не спалахне від іскри. Зверну увагу, спалахує не бензин, а саме ТВС. Нас цікавить ситуація, коли парів мало. Кількість парів бензину, що утворилися, характеризується відповідною експлуатаційною властивістю бензину — випаровуваністю. Так ось чим краще випаровуваність, тим більша ймовірність того, що ТВС спалахне за низької температури. На випаровуваність впливає фракційний склад та тиск насичених парів палива. Так ось відкрию деяким секрет, що є літні та зимові бензини. Тільки у марках це не вказується. На літні і зимові вони діляться за випаровуваністю. За запуск двигуна в холодну пору відповідають температури початку кипіння бензину і температура википання 10% об’ємних бензину при перегонці. Для літніх бензинів обмежується температура початку кипіння не нижче 35 (щоб надто сильно не випаровувався і не утворював парових пробок у паливних магістралях), а температура 10% не вище 70°С. Для зимових бензинів температура початку кипіння не регламентується чим нижче, тим краще, а температура 10% не вище 55°С. Відповідно до ГОСТ Р 51866-2002 всі бензини діляться на 10 класів за випаровуванням: 2 літні, 4 зимові та 4 перехідні. Так ось ці вимоги загальні для всіх марок, а не конкретно для 92 чи 98. Тому бензини можуть бути різних марок, мати різне октанове число, але віднесені до одного класу випаровування і відповідно однаково утворюватимуть потрібну концентрацію парів у повітрі. Тому використовувати 92 бензин для запуску двигуна, призначеного для 95 або 98 бензину, як Пріоровський недоцільно. Адже після вас доведеться їхати на залитому для цих цілей низькооктановому 92-му бензині, а ось там уже не уникнути детонації та ударних навантажень на деталі двигуна.

READ  Які стійки краще на Priora

І наведу конкретну формулу, виведену радянським ученим.А. Гурєєвим, який встановив залежність граничної температури повітря, за якої можливий пуск холодного двигуна від температури википання 10% бензину: TV=0,5T10%-50,5(Тн.до.-50)/3, де TV. температура займання, ° С, Т10. температура википання 10% об’ємних випробуваного бензину, Тн.до температура початку кипіння випробуваного бензину.

Renault Logan

Renault Sandero

Подивіться таблицю. всі представлені автомобілі комплектують двигунами, виготовленими Волзьким автозаводом. Джерело наведених даних щодо палива. свіжі посібники з експлуатації.

Запитань безліч. Наприклад, чому 16-клапанний мотор К4M розробки альянсу під капотом Lada Largus вимагає АІ-95, а Альмері, Logan і Sandero може працювати на АИ-91? Мало того, Renault навіть допускає короткочасну роботу на бензині з октановим числом 87 за методом дослідження. Такого сорту в Росії немає, але може потрапити в бак неякісний 92-й, з яким мотор сяк-так впорається.

Не краща ситуація і з моторами вітчизняної розробки. Нещодавно на ВАЗі була єдина технічна політика. дозволяли застосовувати тільки неетильований бензин з октановим числом не менше 95. Така позиція розробників-двигунів обґрунтована. Її важко прийняти, але можна зрозуміти. Справді, найкращі показники економічності, екологічності та прийомистості досягаються на високооктановому паливі. Плюс підстрахування виробника від неякісного палива в регіонах. Електронна система управління в межах розумного впорається зі зниженим октановим числом. Читай. пересортицею, якщо замість 95-го шахрая заллють 92-й. з мотором нічого не станеться. Дозволь офіційно 92-й, і в бак замість нього може потрапити суміш 92 з 76-м, а це вже чревато.

Але з’явилися автомобілі нового покоління, і що ми бачимо? Для Вести та XRAY з мотором ВАЗ-21129 дозволено АІ-92, а аналогічним моторам на Priora, Kalina та Granta під індексом ВАЗ-21127 – лише АІ-95. Або, скажімо, восьмиклапанник ВАЗ-11189 для Ларгуса офіційно ковтає 92-й, а такому ж мотору Kalina ВАЗ-11186 подавай лише 95-й. З формулюваннями теж чехарда: для технічно ідентичних Lada та Datsun в одному випадку дозволено, в іншому – рекомендовано.

Причому картина склалася цікава — дорожчим автомобілям дозволено бензин подешевше, а найнароднішим подавай дорожче. Нонсенс? Безумовно!

Невже хтось серйозно вважає, що власники недорогих автомобілів вітчизняного виробництва сліпо дотримуються інструкцій? Гаразд більш менш свіжі 16-клапанні мотори: тут можна прикритися аргументом. проектувалися під високооктанове паливо. Але як навіяти власникам, що дрімучі мотори класичного сімейства для Lada 44 і Chevrolet Niva жити не можуть без 95-го, а восьмиклапані нащадки надійного вісімкового двигуна почнуть ламатися на 92-му? Зате споживач чудово розуміє — за середньорічного пробігу 12 тис. км та різниці в ціні палива в три рублі за літр, на 95-му у нього вилетить у вихлопну трубу мінімум на три тисячі більше.

Вважаю, народні автомобілі мають отримати можливість заправлятися недорогим паливом. Причому не на страх та ризик власника, а офіційно. Надскладні технічні перешкоди для законних відносин з АІ-92 у всіх зазначених моторів немає. Це навіть із таблиці із заводськими даними випливає.

Можливо, помиляюся, і високооктановий бензин віддають перевагу самим власникам? Пропоную висловитись у коментарях, щоб голос народу був почутий виробником. Отже, яким паливом ви заправляєтесь і яким хотіли б?

Двигуни LADA Priora 16 клапанів

У комплектаціях Норма та Люкс ставили 16-клапанний двс, причому одразу модернізованої серії з полегшеною поршневою від Federal Mogul та міцним ременем від Gates Rubber Company. Ще одним плюсом є гідрокомпенсатори, що позбавляють вас від регулювання клапанів. Це наймасовіший агрегат Пріори, він ставився від початку і майже остаточно випуску.

З оновленням 2013 року з’явився новий мотор із впускним колектором змінної довжини. Саме з цим двигуном з’явилися нові коробки перемикання передач: механічна ВАЗ 2180 з тросовим приводом, а також робот ВАЗ 2182, створений на її базі.

Автомобільне пальне

Бензин – це суміш вуглеводнів, яка відрізняється такими властивостями:

 • легко спалахує;
 • переважно без кольору;
 • щільністю 700-780 кг/м2;
 • високолетюча і спалахує при 20-40 ° С;
 • кипить при 30-200 ° С;
 • замерзає за.60 ° С.

Для підвищення якості до паливного пального додаються в кількості 0,07-0,2% присадки:

Добавки ці отруйні, екологічно небезпечні і дають високу температуру при згорянні, що може вивести з ладу двигун машини.

Найкраще при необхідності використовувати метилкарбінол і диметилкетон, тому що вони менш отруйні. Якщо один літр палива АІ-92 долити сто мілілітрів етанолу, то вийде АІ-95, оскільки зростає октанове число.

Бензин отримують з нафти, він має дві основні технічні характеристики, позначені літерами та цифрами:

 • А – моторний.
 • Марка АІ – дослідний.
 • Цифри 92, 95 – відсоткове ізооктану з гептаном.
 • Октанове число характеризує стійкість бензину до детонації. Чим вище відсоток, тим нижчою є ймовірність поломки циліндро-поршневої групи деталей.
 • Детонація – довільне самозаймання бензину від тиску з наслідками як вибуху.
 • використовується для роботи карбюраторних двигунів внутрішнього згоряння; детонаційно стійкий;
 • забезпечує стабільну роботу двигуна;
 • має широку популярність у Росії та країнах СНД;
 • літній використовується у південних регіонах Російської Федерації протягом усього року, а у північних – з 01.04 до 01.10;
 • зимовий – на півночі країни з 01.10 по 01.04;
 • 4-й клас за стандартом ЄВРО-4;
 • працює від 60 до.35-55 ° С;
 • добре та довго зберігається;
 • швидко згорає та випаровується при відпрацюванні.
 • містить сірку. не більше 0,05%;
 • є марганець – 1 дм³ – 18 мг;
 • склад смоли на 100 см. до 5 мг;
 • можливе етіолювання (0,15 г/л Pb);
 • без етіолювання (0,013 г/л);
 • може закипіти при 33-205 ° С;
 • бензолу є трохи більше 5%;
 • p при 15 ° С кг /. 725-780;
 • прозора рідина.

Який бензин краще лити? 92 або 95? А може 98???

 • Дорогий.
 • Найменша витрата бензину на 3-4%.
 • Якісний: автомобіль швидше заводиться і швидкість вища.
 • Більш стійкий до детонації через підвищений вміст спирту.
 • менше свинцю – 0,010 г/л;
 • марганцю – 18;
 • смоли – 5,0;
 • S – трохи більше 0,05%;
 • бензолу – 5%;
 • щільність – 725-780.

Великого порушення не буде, якщо в нестандартній ситуації замість одного бензину залити інший, але треба враховувати, що при поломці транспортного засобу це вплине на гарантію. Особливо якщо після АІ-95 використовується АІ-92. Змішувати взагалі не варто, тому що за хімічним складом вони таки різні, і суміш не вийде. Щоб збільшити термін служби двигуна, краще застосовувати ту марку, яку рекомендує інструкція. І обов’язково потрібно зберігати чеки після заправки для надання їх на СТО та під час перевірки фахівцями вихлопної системи машини.

 • потужність – 90 кінських сил;
 • розгін швидкості – до 176 км/год;
 • витрачається палива приблизно 6,2-8,8 л на ділянку 100 кілометрів;
 • дешевше ремонт та обслуговування;
 • простіше конструкція двигуна;
 • використовуються напівсинтетичні олії;
 • цілком придатний для АІ-95;
 • мінус у шумній роботі та малій потужності мотора;
 • випуск припинено через старіння моделі.

У паспорті автомобіля зазначено, що вона працює на АІ-92. За відгуками власників та випробувачів, виходить така картина:

 • Олександр Стефанцов, 45 років, водійський стаж – 20 років: «Вирішив шиканути, залив АІ-95, швидше завелася, спокійно муркотіла, газував сильніше, поїздив порядком, але потім помітив стукіт. Поїхав на СТО: треба міняти поршні, не той бензин був».
 • Сергія Парамонов, 30 років, стаж водіння – 10 років: «Все добре, бензин відмінний, але до ремонту приїдеш раніше, ніж належить за гарантією, ще й не включать її через АІ-95».

Бензин цієї марки швидше згоряє, і температура вища, тому поступово і непомітно, але завдається шкоди камері згоряння, не розрахованій на таку міць. Слід висновок: пальне використовувати відповідно до інструкції, і проблем буде менше.

Автомобіль LADA PRIORA 16-клапанний, 2013-2014 р.:

 • 106-123 кінських сил;
 • 183-190 км/год; найбільша швидкість;
 • 5,6-9,8 л на 100 кілометрів необхідно пального;
 • плавна та безшумна робота мотора;
 • пальне лише АІ-95;
 • об’єм бака – 43 літри;
 • працює на дорогих синтетичних оліях;
 • дорожче за СТО;
 • нова та сучасна машина.

Бензин заливати в Ладу Пріора Автомобіль останнього випуску має велику кількість електронних систем, що вимагають дбайливого відношення та бензину високої марки.

READ  Який бензин заливати в Priora

Але хочеться заощадити і ось яскраві приклади:

 • Анатолій Самойлов, 35 років, стаж водія – 8 років: «Друзі сказали, що АІ-92 не гірше, дешевше, ось і поїздив. По-перше, витрата збільшилася, по-друге, довелося свічки міняти».
 • Андрій Кузнєцов, за кермом 5 років: “Досвід невеликий, слухав, що інші скажуть, а потім насправді нейтралізатор поміняти треба було, от і економія”.

Бензин марки 92 швидше призводить до забруднення мотора та свічок запалювання. Транспортний засіб чітко реагує на всі зміни, що показує панель приладів. Марка бензину та тип двигуна безпосередньо пов’язані один з одним, і від правильного вибору залежить, наскільки швидко можна доїхати до капітального ремонту. Проблема хорошого автопалива у зв’язку з високим попитом упирається в якість його переробки та вартість, яка постійно підвищується.

Несумлінні постачальники користуються ажіотажною необхідністю в бензині і женуть підробки з різними сумішами, що руйнують деталі автомобілів. Великий вплив на безперебійну роботу техніки вплине на правильний вибір АЗС, де в наявності є якісний бензин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть CtrlEnter.

Bon appétit!

Спочатку заливаємо АІ-92. Коли маршрутний комп’ютер першої Вести видав прочерки (мінімальний числовий залишок запасу ходу. 30 км), ми приготувалися до того, що двигун ось-ось затихне. Не тут то було! Як з’ясувалося, машини легко проїжджають до зупинки двигуна ще кілька десятків кілометрів.

який бензин заливати в ладу, 92 чи 95?

Вести показали абсолютно однакову середню витрату «дев’яносто другого» — 6,7 л/100 км. Приймаємо його за відправну точку для наступних вимірів. Цікава деталь: маршрутний комп’ютер п’ятидверки SW Cross видає витрату майже не подвіряючи, а седан занизив результат на літр (показував у цьому режимі 5,7 л/100 км), причому розклад повторився і при наступних вимірах. Дуже дивна поведінка — конструктив у лічильників однаковий.

Переходимо на АІ-95. Обидва випробувачі не вловили різницю в поведінці кожної з машин на високооктановому паливі. Отримана витрата палива теж не здивувала: універсал SW Cross скинув одну «десятку» — до 6,6 л/100 км. Менш потужний седан економить трохи більше: мінус 400 мл, результат – 6,3 л/100 км. Але при однакових їздових відчуттях навіщо платити більше? Без калькулятора очевидно, що в таких режимах їздити на АІ-92 дешевше.

На десерт. АІ-100. І тут на нас чекав сюрприз. Ні SW Cross, ні «проста» Vesta не змогли покращити результат «дев’яносто п’ятого»! Елітне паливо не дало ніякої переваги, а еластичність у двигуна.6 виявилася навіть гіршою. Хоча не така вже й сенсація: майже п’ять років тому ми вже перевіряли аналогічним чином седани Chevrolet Cobalt та Nissan Almera (ЗР, 2, 2013), і тоді «преміальний» АІ-98 теж нічим не здивував.

Але це — їзда в режимах, що встановилися. Можливо, інструментальні виміри динаміки розкриють нам очі?

Який бензин краще заливати. АІ 92, 95, 98, 100?

У Європі на більшості заправок немає жодної градації у виборі бензину – є лише бензин та дизель. У непідготовлених російських туристів це викликає подив: як же так – у нас на великих АЗС стоять величезні білборди, на яких перелік та різноманітність – 92-й, 95-й, 98-й, а останнім часом ще й 100-й. І це не рахуючи особливих миючих, фірмових чи брендових марок. Про них ми якось ще поговоримо, а поки що зосередимося на темі який із «звичайних» бензинів краще заливати – АІ 92, 95, 98, 100.

Версія виробника

Здавалося б, що за питання. що написав виробник на лючці бензобака, марку бензину і потрібно використовувати. Виробник краще знає конструктивні особливості своєї техніки і на якому паливі працює вона працює краще. На жаль, така логіка спрацьовує далеко не завжди. Ось чотири характерні приклади.

7-8 років тому АвтоВАЗ для всіх своїх моделей раптом почав наказувати використовувати строго 95-й бензин. “Priora”, “Kalina” і навіть стара “Niva” (ой, вибачте, 4х4) раптом втратили можливість заправлятися 92-м. При цьому мотори у всіх моделях архаїчні, конструкція примітивна, жодних технічних вимог для підвищення октанового числа немає. Подейкували, що вкластися в нові екологічні норми АвтоВАЗ зміг лише на 95-му бензині, тому офіційно заборонив використання 92-го. А те, що покупцям доводилося переплачувати – то кого це хвилює.

Volkswagen Polo седан перших років випуску мав розпорядження виробника працювати на 98-й бензині. 95-й допускався як виняток, що чисто доїхати до «нормальної» АЗС. Перші власники машини були трохи шоковані, вони ж начебто купували бюджетний седан, а заправляти його доводилося як спорткар. На щастя, після рестайлінгу виробник став вказувати для Polo 95-й бензин.

Двигун Renault K4M використовується на купі автомобілів різних брендів. Renault без проблем дозволяє експлуатацію цього мотора на 92-му бензині, а ось в інструкції на Lada Largus було написано 95-й та 98-й. Чому, адже мотор ні на йоту не змінився? Ця загадка велика.

Новий двигун Renault, який використовується на Arkana, має дуже складну конструкцію. У нього пряме упорскування, турбонаддув, напилення на стінках циліндрів замість гільз, дуже рідке масло, і 150 «конячок», знятих зі скромних 1,3 літра об’єму. За всіма ознаками такий двигун повинен працювати на паливі з високим октановим числом, але виробник офіційно рекомендує 92-й бензин. Пробіги таких машин занадто малі, щоб робити далекосяжні висновки, але поки що така рекомендація більше виглядає як маркетинговий прийом.

Всі ці приклади ми привели, щоб показати. до офіційної точки зору щодо використання бензину прислухатися можна, але це не догма, адже у виробника немає мети заощадити гроші покупців і він може вказати дорожче паливо з тих чи інших причин.

Версія «заліза»

Якщо інформації від виробника вірити не можна, то як визначити, який бензин заливати? Хтось відштовхується від ступеня стиснення мотора, мовляв, на 92-му можна їздити якщо вона менше 9,5, а якщо більше потрібен 95-й, але це формула з карбюраторних часів (хтось навіть може згадати метод перекладу на 80.й бензин за допомогою другої прокладки блоку, але це реально олдскул). Сучасні системи упорскування творять чудеса і дозволяють використовувати бензин з невисоким октановим числом навіть на моторах з великим ступенем стиснення. Хтось вважає, що інших бензинів крім АІ-92 у Росії не роблять (мовляв, там одні присадки), тому заправляється лише їм. Хтось ллє найдорожче, що є, на кшталт воно якісне. Але всі ці способи виявлення оптимального бензину дуже сумнівні.

На нашу думку, найкращим показником для визначення типу бензину є власні відчуття. Можна просто поекспериментувати, залити бензини різних марок і порівняти роботу двигуна, динаміку, витрату. Конструкція двигуна, тип упорскування, наддув або його відсутність, та навіть манера водіння – все вноситиме свій внесок. Якщо мотору буде погано на низькооктановому паливі, він це явно продемонструє: вібрацією, тягою, нестабільною роботою.

Пробувати все підряд при цьому не обов’язково. для звичайного серійного мотора вибір зазвичай зводиться до 92-го або 95-го бензину, забиратися в експериментах вище сенсу немає. Високооктанові історії необхідні для тюнінгу, який з поширенням турбомоторів став простіше і доступніше. Накотив нову прошивку за пару тисяч і ось авто вже додав у потужності на 20-30%, але залізо залишилося колишнім, просто на нього виросло навантаження. У такій ситуації збільшення октанового числа буде дуже доречним. Власникам тюнінгованих подібним способом автомобілів є сенс спробувати 98-й або навіть 100-й бензин. Але, знову-таки, це не догма, потрібно перевіряти на кожному конкретному авто.

Версія грошей

Є поширена думка, що бензину з вищим октановим числом автомобіль менше витрачає через більш високу ефективність згоряння і що за рахунок витрати можна навіть знизити витрати на паливо при використанні більш дорогого палива. Такі речі чудово перевіряються експериментом і нещодавно журнал «За кермом» такий провів. У них були дві Vesta, з мотором 1,6 та 1,8, а також три типи бензину – 92-й, 95-й та 100-й.

Пройшовши один і той же трасовий маршрут на кожному з них, випробувачі заміряли економічність та потужність. Так, витрата бензину на 95-му порівняно з 92-ою трохи знизилася, але різниця була на рівні похибки: 0,1 літра на 100 км у одного мотора і 0,4 літра на 100 км. Такої різниці явно недостатньо, щоб окупити переплату за дорожчий бензин. При цьому випробувачі не помітили різниці в динаміці, та й на стенді мотори показали схожу потужність. А якщо немає різниці, то навіщо платить більше? Цікаво, що 100-й бензин взагалі нічого не зміг покращити показники порівняно з 95-м, з урахуванням його ціни це просто гроші у трубу. Вихлопну, звісно.

READ  Заміна кульової опори Lancer 10

Такий тест наочно показує, що якщо мотор добре працює на 92-му бензині, то цей вид палива найімовірніше буде і найдешевшим в експлуатації. тим, хто в першу чергу думає про економію, більш високооктановий бензин не потрібен. Інша річ, якщо машина на 92-му працює погано – тут без 95-го не обійтися.

В цілому, достаток на російських заправках це радше добре. У водіїв з’являється вибір – хтось віддасть перевагу найдешевшому варіанту, якого вистачає для спокійної їзди, інші хочуть виходити від кожного кілометра максимум і готові за це платити. Важливо лише визначитися зі своїми пріоритетами.

Який бензин рекомендується заливати у Ладу Priora

В даний час це вже не розкіш, а необхідний засіб пересування. Настало століття швидкостей, усім треба поспішати: на роботу, на навчання, на відпочинок, з різних важливих справ, і мати власний транспорт надійніше, більше можливість скрізь встигнути. Існує безліч марок машин, і бензин, яким вони заправляються, повинен відповідати певній моделі. На сьогоднішній день популярніші марки бензину АІ-92, АІ-95. Який найкращий для вітчизняного автомобіля LADA Priora?

Який бензин краще лити у Priora

Питання “Який вибрати бензин АІ95 чи АІ92? ” ставить собі кожен власник автомобіля. АвтоВАЗ рекомендує для всіх двигунів LADA Priora використовувати тільки бензин АІ95, проте, багато автолюбителів заливають дешевше паливо АІ92. Третя частина водіїв не шкодують заливати в паливний бак LADA Priora АІ98, АІ98 G-Drive або Євро. Так який бензин краще використовувати? Щоб відповісти на це запитання, можна звернутися до досліджень, які зробив сайт Авторевю. У тесті брали участь два автомобілі (Renault Sandero та Hyun.

Питання “Який вибрати бензин АІ95 чи АІ92? ” ставить собі кожен власник автомобіля. АвтоВАЗ рекомендує для всіх двигунів LADA Priora використовувати тільки бензин АІ95, проте, багато автолюбителів заливають дешевше паливо АІ92. Третя частина водіїв не шкодують заливати в паливний бак LADA Priora АІ98, АІ98 G-Drive або Євро. Так який бензин краще використовувати? Щоб відповісти на це запитання, можна звернутися до досліджень, які зробив сайт Авторевю. У тесті брали участь два автомобілі (Renault Sandero та Hyundai Solaris), які заправлялися спочатку бензином АІ92, а потім АІ95. В результаті визначили, що Renault Sandero на паливі АІ95 став краще розганятися, а витрата палива зменшилася.

Конкурент Hyundai Solaris показав аналогічні результати, але з менш вираженими числами. Таким чином, економічність і динаміка автомобіля залежить від бензину і безпосередньо пов’язана стипом двигуна. Також, серед власників.

За попередніми даними, вже можна зробити висновок. Основна частина автолюбителів помітили на АІ95 невеликий приріст динаміки. Крім цього, витрата палива АІ95 трохи менша, ніж АІ92.

Який тип бензину заливати в Priora? Дорожче – значить краще?

Багато водіїв помилково вважають, що АІ-95 це покращена версія АІ-92. Автоблогер вирішив перевірити, чи це так, провівши тести на LADA Priora двох видів бензину.

Для експерименту був обраний покинутий стадіон, яким автомобіль робив 5 кіл на швидкості 30 км/год спочатку з одним видом бензину, потім з іншим. Результат не змусив себе довго чекати. За підсумками, АІ-92 дав найгірші результати щодо АІ-95.

92-й виявився найгіршим за потужністю та витратою палива. У перерахунку на 100 км витрата АІ-92 становить 14,2 л, у той час як витрата АІ-95 менше 10 літрів. 9,42 л. Через підвищену витрату бензину, 92-й виходить дорожче 95-го. Тобто 601 проти 432. на 100 км.

За підсумками, власникам «Пріори» варто прислухатися до виробника і заливати в бак саме АІ-95, а не АІ-92, сподіваючись заощадити.

Отже, чи можна заливати 98 бензин у Priora замість 92-го чи 95-го?

Відповідаємо, залити, звичайно, можна, але чи піде ця дія на користь вашому автомобілю. зовсім інше питання.

Для початку визначимося, що говорить інструкція. А написано в ній, що даний автомобіль розрахований на 95-й бензин (може бути і щось інше в інструкціях до нових моделей, але в більшості своїй саме так), т.е. паливо з максимальним октановим числом до 95-ти.

Тепер згадуємо, що бензин з великим октановим числом горить довше і повільніше, і робимо відповідний висновок: якщо LADA Priora ідеально сприймає 95-й бензин (паливо без проблем повністю згоряє в циліндрах двигуна, а всі відпрацьовані гази йдуть через газовідвідну систему в глушник), то з 98-им можуть виникнути проблеми.

Чи можна в Priora заливати 92 бензин

Питання Який вибрати бензин АІ95 або АІ92? ставить собі кожен власник автомобіля. АвтоВАЗ рекомендує для всіх двигунів LADA Priora використовувати тільки бензин АІ95, однак багато автолюбителів заливають дешевше паливо АІ92. Третя частина водіїв не шкодують заливати в паливний бак LADA Priora АІ98, АІ98 G-Drive або Євро. Так який бензин краще використовувати?

Щоб відповісти на це запитання, можна звернутися до досліджень, які зробив сайт Авторевю. У тесті брали участь два автомобілі (Renault Sandero та Hyundai Solaris), які заправлялися спочатку бензином АІ92, а потім АІ95. В результаті визначили, що Renault Sandero на паливі АІ95 став краще розганятися, а витрата палива зменшилася. Конкурент Hyundai Solaris показав аналогічні результати, але з менш вираженими числами. Таким чином, економічність та динаміка автомобіля залежить від бензину і безпосередньо пов’язана з типом двигуна.

Також серед власників ВАЗ 2110-12 проводиться опитування. За попередніми даними, вже можна зробити висновок. Основна частина автолюбителів помітили на АІ95 невеликий приріст динаміки. Крім цього, витрата палива АІ95 трохи менша, ніж АІ92.

Інші дослідники стверджують, що потужність автомобіля на АІ92 та АІ95 не змінюється (різниця всього на 0,1 л.с). Також вони загострили свою увагу на тому, що знижена октанова кількість бензину негативно впливатиме на роботу двигуна, що надалі може закінчитися капітальним ремонтом двигуна.

Нагадаємо, що витрата палива LADA Priora залежить не лише від якості бензину. А який бензин заливати в LADA Priora порадите ви?

Питання “Який вибрати бензин АІ95 чи АІ92? ” ставить собі кожен власник автомобіля. АвтоВАЗ рекомендує для всіх двигунів LADA Priora використовувати тільки бензин АІ95, проте, багато автолюбителів заливають дешевше паливо АІ92. Третя частина водіїв не шкодують заливати в паливний бак LADA Priora АІ98, АІ98 G-Drive або Євро. Так який бензин краще використовувати? Щоб відповісти на це запитання, можна звернутися до досліджень, які зробив сайт Авторевю. У тесті брали участь два автомобілі (Renault Sandero та Hyun.

Який бензин заливати у Пріору? Реальні цифри.

Питання “Який вибрати бензин АІ95 чи АІ92? ” ставить собі кожен власник автомобіля. АвтоВАЗ рекомендує для всіх двигунів LADA Priora використовувати тільки бензин АІ95, проте, багато автолюбителів заливають дешевше паливо АІ92. Третя частина водіїв не шкодують заливати в паливний бак LADA Priora АІ98, АІ98 G-Drive або Євро. Так який бензин краще використовувати? Щоб відповісти на це запитання, можна звернутися до досліджень, які зробив сайт Авторевю. У тесті брали участь два автомобілі (Renault Sandero та Hyundai Solaris), які заправлялися спочатку бензином АІ92, а потім АІ95. В результаті визначили, що Renault Sandero на паливі АІ95 став краще розганятися, а витрата палива зменшилася.

Конкурент Hyundai Solaris показав аналогічні результати, але з менш вираженими числами. Таким чином, економічність і динаміка автомобіля залежить від бензину і безпосередньо пов’язана стипом двигуна. Також, серед власників.

За попередніми даними, вже можна зробити висновок. Основна частина автолюбителів помітили на АІ95 невеликий приріст динаміки. Крім цього, витрата палива АІ95 трохи менша, ніж АІ92.

Його прихильники впевнені, що «сотий» бензин згоряє у звичайному двигуні, даючи набагато більше тепла. З цього робиться висновок, що застосування АІ-100 неминуче призведе до того, що в циліндрах “прогорять клапана” і мотор вийде з ладу.

Заправка автомобіля LADA Priora бензином

 • Відверніть (проти годинникової стрілки) пробку наливної горловини бензобака.
 • Закріпіть пробку наливної горловини на кришці люка, завівши повідець пробки за спеціальний гачок.
 • Вставте пістолет паливозаправної колонки в наливну горловину та заправте автомобіль LADA Priora ВАЗ 2170.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS