Які стійки краще на Priora

Table of Contents

Як зрозуміти, що стійки стали непридатними

На Priora визначити що стійки стали непридатними досить просто, можна заїхати на станції технічного обслуговування де проведуть перевірку ходової частини за допомогою монтування або ж заженуть автомобіль на вібростенд.

Визначити несправність стійок можна самостійно. Якщо стійки автомобіля несправні на ньому будуть спостерігатися такі проблеми:

  • Автомобіль розгойдуватиметься після кожної плавної купини. Перевірити це можна, розкачавши автомобіль самостійно і відпустивши, справні стійки повинні зупинити розгойдування авто, а несправні цього зробити не зможуть і машина продовжуватиме хитатися.
  • Ще одним пунктом несправних стійок будуть стуки при проїзді нерівностей схожих на гравійку «пральну дошку», стиків асфальту і т.п.п.
  • Також слід оглянути стійки на предмет підтікання. Якщо на стійки види сліди витікаючої рідини означає, стійка несправна та підлягає заміні.

Які амортизатори краще поставити на Priora?

Амортизатори на Ладі Priora не відрізняються залежно від комплектації автомобіля. Також вони однакові для Пріор у кузовах хетчбек (ВАЗ 2172), та універсал (ВАЗ 2171). Усі оригінальні стійки амортизаторів для даного автомобіля виготовляє російське підприємство СААЗ. В їх основі лежить гідравлічна конструкція, заповнена веретеною олією. Оптимальне середовище експлуатації даних амортизаторів – міські умови, або ж дорога з невеликими нерівностями.

Передні амортизатори на Priora

На передній підвісці встановлюються стійки з різними оригінальними артикулами (для правого та лівого). Відмінність між ними лише залежно від боку установки, за розмірами однакові. Конструкція передніх стічних амортизаторів ВАЗ 2170 нерозбірна. Відгуки про оригінальних амортизаторів різні, але більшість все ж таки позитивних. Вони відносно м’які, і служать тривалий час за умови не надто інтенсивної експлуатації в умовах поганих доріг та бездоріжжя.

АртикулДіаметр штока, ммДіаметр корпусу, мм
21702905003 (лівий) 23 49
21702905002 (правий)

Аналоги передніх амортизаторів Пріори

Замінники амортизаторів для Пріор дуже популярні, так як заводські деталі погано зарекомендували себе на бездоріжжі, і термін їх служби не дуже високий. У таблиці представлені найбільш популярні та куповані моделі, що будуть однаково хороші для експлуатації автомобіля в будь-яких умовах.

ВиробникАртикулЦіна.
SS20 SS20118 (підходить на обидві сторони) 6000 (комплект 2 шт.)
Trialli AH 01159 (лівий); AH 01360 (правий) 1900
Pilenga SH-P 2771. O (лівий); SH-P 2770. O (правий) 1600

Але якщо ціль просто заощадити при покупці стічних амортизаційних стійок, то можна купити не в стандартній упаковці з написом Lada, а в червоній, безпосередньо від самого виробника СААЗ.

Задні амортизатори на Priora

На задні колеса заводу Lada Priora також йдуть нерозбірні амортизатори. За своїми характеристиками вони схожі на передні. Як зазначається багатьма водіями, ці амортизатори дуже м’які, і на високих швидкостях погано тримають дорогу.

АртикулДіаметр штока, ммДіаметр корпусу, мм
21702915004 11 46

Коли міняти амортизатори на Пріорах?

За регламентами ТО Lada Priora амортизатори перевіряються на кожному плановому техогляді. Змінюються ж вони залежно від стану. Головними ознаками необхідності заміни є похитування кузова та вібрація при русі, погане утримання дороги автомобілем, стукіт та клацання в області ходової частини, висока чутливість навіть на невеликі нерівності дороги. А також собою масляні потіки по стійках. Як показує практика, оригінальні амортизатори Пріори в середньому живуть 40 тис. км. Але були окремі рідкісні випадки, коли цей показник доходив і до 90 тис. км.

Ще більше корисних порад у зручному форматі

Передня стійка Пріори

Часом можна під час поїздки чути постукування передніх стійок. Визначити, що опору слід замінити, можливо не лише за допомогою спеціаліста, а й за деякими ознаками. По-перше, машина втрачає стійкість. Перевірити цілісність амортизатора просто – розкачавши кут транспортного засобу, слід визначити кількість вільних качків. Якщо вони перевищать 1.5, то опору необхідно замінити. Такий вид робіт проводиться фахівцями. Необхідність заміни досвідчені водії визначають за звуком – під час руху на нерівній дорозі будуть лунати постукування та глухі клацання.

А заміну задніх стійок пріори краще здійснити одночасно з передніми, щоб надати машині гарної стійкості під час руху.

Які стійки краще на Priora

Важливою частиною транспортного засобу, яку можна поставити в один ряд з трансмісією та ходовою, вважається підвіска автомобіля. Її основне призначення. нейтралізувати коливання, що передаються від дороги колісною базою на кузов. Якісна підвіска повинна забезпечувати надійність машини під час крутих поворотів. І особливо важливо, якщо підвіска буде підібрана з правильним ступенем жорсткості. Надмірно м’яка відмінно погасить коливання, але не врятує від сильних кренів. А ось жорсткі амортизатори гарантують відсутність нахилу, але трясіння відчуватиметься.

Які стійки краще поставити на Ладу Priora

Підвіска будь-якого автомобіля призначена для того, щоб зводити до мінімуму вібрацію, що передається на колеса з дорожнього покриття, а також забезпечуватиме стійкість на поворотах. При цьому слід пам’ятати, що надмірно жорстка ходова зможе у повному обсязі виключити крен, але не буде належним чином гасити коливання.

READ  Як розібрати блок запобіжників ВАЗ 2107

У процесі руху автомобіля ходова частина має дуже серйозні навантаження, що призводить до прискореного зносу її основних компонентів. Особливо актуально це для стійок, які досить часто виходять з ладу, можуть вимагати заміни. Ігнорувати необхідність встановлення нових деталей не слід, проте важливо визначитися, які саме комплектуючі краще підбирати для тієї чи іншої марки та моделі авто. Як це зробити, ми розглянемо на прикладі LADA Пріори.

Стан стійок автомобіля впливає на якість їзди, передачу вібрацій та стрибків у салон. Міцні компоненти здатні глушити поштовхи при їзді бездоріжжям.

Але точно визначити які краще стійки на Priora допоможе лише вивчення популярних виробів та їх властивостей. Для кожного транспорту відповідно до його призначення та умов експлуатації запчастини підбираються індивідуально.

Так як поняття про хороше у кожної людини різне, то і хороші стійки у кожного автомобіліста мають свої критерії. Наприклад, одні встановлюють на транспортний засіб високотехнологічні газові амортизатори. Хоч вони і коштують трохи дорожче за масляні, але й термін експлуатації у них більший. Хтось віддає перевагу масляним амортизаторам, які відрізняються м’якістю. Але ці елементи мають один недолік – при низьких температурах стійки стають жорсткими. Докладніше про заміну стійок на LADA Kalina ми вже розповідали тут.

Із заводу на Kalina встановлено масляні стійки СААЗ. Деякі відразу після покупки авто купують і нові стійки імпортного чи вітчизняного виробництва. Це можуть бути, наприклад, ss-20 або Каяба.

Виробники амортизаторів

Сьогодні багато виробників роблять стійки до автомобілів, які також можна встановлюватися і на Калину. Серед усієї різноманітності стійок та їх виробників, увагу слід звернути на такі:

    СААЗ. Встановлюються на авто на заводі. Не відрізняються надійністю та тривалим терміном експлуатації.

Стійки АСОМІ. дуже популярна альтернатива серед Калиноводів

В даний час для Kalina продають такі типи стійок:

  • Шосе 1118.
  • Стандарт 1118.
  • Стандарт 1119.
  • Спорт 1119.

Комплект усієї підвіски на перед і зад. Kalina СПОРТ

Стандартні стійки із цих категорій практично не відрізняються від заводських. Шосе і Спорт є вузькоспрямованими, а тому рідко хто воліє ставити на своє авто. Останній варіант найбільш поширений та популярний. Встановлюють їх на автомобілі, що експлуатуються у звичайних умовах. Вони себе непогано проявили при їзді як поганою дорогою, так і їздою на трасі. В упаковці разом із стійками водій знайде і гарантійний талон.

Усі деталі та запчастини для ходової рекомендується купувати тільки у перевірених продавців, а краще у офіційного дилера виробника.

Передні стійки Priora та задні амортизатори: найкращі рішення

Kayaba (KYB) є одним із найбільших виробників автомобільних амортизаторів у світі. Щотижневе виробництво японських амортизаторів KYB на заводах по всьому світу становить понад мільйон штук. Амортизатори KYB потрапили в перше складання таких автомобільних гігантів, як: Alfa Romeo, Lexus, Mitsubishi, Nissan, Ford або Chrysler. Якщо ви шукаєте найкращі стійки на Priora, то компанія Kayaba може вам їх надати.

Японський бренд пропонує 5 основних серій амортизаторів високого класу: Premium, Excel-G, Gas-A-Just, Ultra SR та AGX. Те, що напевно відрізняє амортизатори KYB від інших продуктів, доступних на ринку, це, безумовно, дуже хороше співвідношення ціни та якості.

Monroe

Monroe Shocks and Struts, один з найбільш шанованих брендів в автомобільній промисловості, в їх асортименті ви безперечно знайдете хороші стійки на Priora. Амортизатори Monroe, стійки та інші вироби виготовляються компанією Tenneco.

Крім передових технологій та кращих у своєму класі характеристик продукту, ключовим елементом довготривалого успіху бренду Monroe є унікальний тісний зв’язок із професіоналами, які визначають, продають та встановлюють їх продукти. Які задні стійки краще на Priora?

Прикладом відмінного амортизатора від цієї компанії може бути Monroe 58640. Це високопродуктивний амортизатор, який ви можете отримати. Він має хорошу продуктивність, а також продається від відомого бренду. Оскільки він поставляється з рідинами, він відмінно підійде для використання. Зрештою, він здатний зменшити тертя і працювати краще в порівнянні з іншими варіантами на ринку прямо зараз.

Іншим плюсом є те, що продукт загалом хороший, коли йдеться про повністю зміщений клапан. Внаслідок такої функції він може надавати деякі відмінні функції, які роблять амортизатор дуже корисним. Це пов’язано з тим, що він може автоматично налаштовуватися для адаптації до екстремальних доріг.

Ще одна хороша функція, яку ви можете тепер отримати з цим продуктом, це те, що він добре працює, коли справа доходить до узгодженості.

Bilstein

Наступним гігантом із виробництва автомобільних амортизаторів найвищої якості у світі є німецький бренд Bilstein. До цього дня ця компанія вважається одним із творців перших у світі газових амортизаторів. Встановлено амортизатори Bilstein, серед іншого в таких відомих автомобільних брендах, як Audi, BMW або Porsche.

Амортизатор Bilstein це, перш за все, п’ять основних виробничих ліній: B4, B6, B8, B10 та B12. Німецькі амортизатори це, перш за все, найкращі продукти для швидкої спортивної їзди. З цією компанією вибір стійок на Priora не буде складним. Bilstain 24-186742 – це відмінна пропозиція від цієї компанії. Амортизатор дає хороші результати, щоб завжди було легко їздити. Інша річ, що він уміє працювати на різних типах автомобілів. Це робить його досить універсальним, щоб вам не доводилося турбуватися про загальну продуктивність.

READ  Як дізнатися модель сигналізації starline по брелка

Нові газонаповнені амортизатори на пріору

Оскільки він відмінно підходить для роботи з різними дорогами, ви можете без проблем їздити поза містом. З цим амортизатором вам ніколи не доведеться турбуватися про комфорт.

Амортизатори Koni ця пропозиція, яка на перший погляд виділяється серед інших. Марка, чиє коріння сягає другої половини дев’ятнадцятого століття, виробляє амортизатори, призначені головним чином для спортивних автомобілів, позашляховиків та старих автомобілів.

Висока якість амортизаторів Koni є результатом як багаторічного досвіду в автоспорті, так і безлічі рішень, що пропонуються компанією, які ідеально відповідають потребам та вимогам клієнтів.

MEYLE

Які стійки краще поставити на Priora седан? Вибирайте MEYLE!

З моменту заснування компанії у 1958 році сталося багато подій: з експортера вони перетворилися на виробника з власними виробничими потужностями та власним брендом MEYLE. Запчастини MEYLE можна знайти в майстернях по всьому світу у 120 країнах на всіх континентах. Вони безперервно росли протягом 60 років: від одноосібного підприємства до компанії середнього розміру з майже 500 співробітниками в одній тільки штаб-квартирі Гамбурга.

Спираючись на експорт, марка MEYLE була прийнята в 1995 році, і через кілька років компанія відкрила власні виробничі підприємства, на яких, як і раніше, виробляються деталі шасі та рульового управління, а також резинометалеві деталі.

З метою постійного розширення асортименту продукції, а також для того, щоб відповідати вимогам нових міжнародних ринків, компанія розширила центральний склад до 29 000 квадратних метрів і матиме понад 56 000 площ для піддонів після завершення будівельних робіт.

Стійки на Priora які краще? Відгуки кажуть, що краще вибирати амортизатори від компанії Bilstein чи KYB.

Які стійки краще встановити на Priora

Стан стійок автомобіля впливає на якість їзди, передачу вібрацій та стрибків у салон. Міцні компоненти здатні глушити поштовхи при їзді бездоріжжям.

стійки, краще, priora

Але точно визначити які краще стійки на Priora допоможе лише вивчення популярних виробів та їх властивостей. Для кожного транспорту відповідно до його призначення та умов експлуатації запчастини підбираються індивідуально.

Які стійки краще встановити на Priora

Стан стійок автомобіля впливає на якість їзди, передачу вібрацій та стрибків у салон. Міцні компоненти здатні глушити поштовхи при їзді бездоріжжям.

стійки, краще, priora

Які амортизатори кращі та надійніші. газові, масляні або газомасляні. Просто про складне

Але точно визначити які краще стійки на Priora допоможе лише вивчення популярних виробів та їх властивостей. Для кожного транспорту відповідно до його призначення та умов експлуатації запчастини підбираються індивідуально.

Які стійки краще поставити на Priora і Калину (Універсал), для початку слід переконатися, що вам дійсно настав час міняти амортизатори. Напевно, вам це можуть сказати в сервісі, обладнаному спеціальним стендом. Але, існують і народні методи визначення. Ознакою проблем із цим вузлом є «пробою» стійки. При цьому, ви відчуватимете удар при проїзді перешкоди.

Також можуть спостерігатися стуки, але це може бути наслідком несправностей інших вузлів. У гаражних умовах можна використати наступний метод. Для цього натисніть на кут автомобіля і відпустіть. При справній стійці машина зробить 1,5 ходу та заспокоїться. Якщо більше, то можна сміливо міняти деталь. Врахуйте, що стійки змінюються по парах.

Заміна стійки амортизатора супроводжується демонтажем ряду супутніх елементів. Їх дефектування дозволяє виявити деталі з ресурсом, тому може знадобитися додатково придбати той чи інший виріб.

Пріора. заміна ходової. Що купити? Які фірми комплектуючих краще?

Термін служби, який має опора, в більшості випадків можна порівняти із заміною стійки. Тому досвідчені автовласники рекомендують придбати її наперед.

Для запобігання необхідності повторних ремонтних робіт бажано замінювати гумові вироби. Так, наприклад, пильовик та відбійник рекомендується ставити новими незалежно від стану демонтованих елементів.

Деякі автовласники вчасно заміни стійки амортизатора роблять тюнінг підвіски. Одним з варіантів є використання міжвиткових проставок. Дана дія дозволяє збільшити дорожній просвіт і підвищити жорсткість ходової.

Передня стійка Пріори

Часом можна під час поїздки чути постукування передніх стійок. Визначити, що опору слід замінити, можливо не лише за допомогою спеціаліста, а й за деякими ознаками. По-перше, машина втрачає стійкість. Перевірити цілісність амортизатора просто – розкачавши кут транспортного засобу, слід визначити кількість вільних качків. Якщо вони перевищать 1.5, то опору необхідно замінити. Такий вид робіт проводиться фахівцями. Необхідність заміни досвідчені водії визначають за звуком – під час руху на нерівній дорозі будуть лунати постукування та глухі клацання.

А заміну задніх стійок пріори краще здійснити одночасно з передніми, щоб надати машині гарної стійкості під час руху.

Корисні поради

Хоча заміна амортизаторів. не найскладніша робота, ми рекомендуємо залишити її на розсуд експертів, якщо тільки ви не знаєте гайкових ключів і у вас є такі інструменти, як пружинні компресори. Незалежно від того, чи виконуєте ви цю роботу самостійно, чи робить це за вас професіонал, наполягайте на заміні амортизаторів попарно по всій задній або передній частині автомобіля. Це забезпечує постійний рівень демпфування на осі. (Дисбаланс у характеристиках демпфування зліва направо, що перевищує 30%, призведе до відмови NCT/MOT).

READ  Заміна заднього ступичного підшипника Chevrolet Aveo

При їх установці слід враховувати, що деякі амортизатори спеціально призначені лише для одного боку автомобіля. При замовленні нових амортизаторів ви повинні знати, що можуть бути різні типи, які відповідатимуть вашому автомобілю. Ми також рекомендуємо, щоб ви ніколи не купували вживані амортизатори.

Стійки та їх встановлення на Priora

Однією з найважливіших частин автомобіля, крім трансмісії та ходової, є його підвіска. Завдання підвіски нейтралізувати коливання, що передають колеса від дорожнього покриття до кузова.

Хороша підвіска зобов’язана забезпечити надійність авто при надто різких поворотах та струсах. При цьому важливо вибрати правильний ступінь жорсткості підвіски. Якщо вона буде занадто м’якою, коливання будуть гаситися успішно, але це призведе до сильного крену. І навпаки: з жорсткою підвіскою кренів може не бути, але й гасіння не буде таким плавним. Високі навантаження на ходову частину автомобіля призводять до виходу деталі з ладу та необхідності її заміни. Стійки на Priora повинні бути вибрані відповідно до основних характеристик моделі.

Ходова частина СС20

Деталі ходової SS20 для вітчизняних та зарубіжних автомобілів виробляються компанією «Система Технологій». Ходова частина SS20 завоювала визнання завдяки високій якості деталей, що забезпечує надійність та хорошу роботу машини.

Для Пріори SS20 пропонує стійки 4 видів, що відрізняються між собою жорсткістю під час руху. Усі деталі SS20 є гідравлічними.

Найменування Опис
SS20 “Стандарт” Вважаються найплавнішими. Крім цих елементів передньої підвіски, компанія також пропонує встановити на авто задні стоїки SS20. Щоб збільшити вантажопідйомність автомобіля, можна придбати посилені задні стоїки SS20.
SS20 “Comfort” Саме ці елементи, як запевняють автовласники, краще поставити на машину. Вони мають дещо більшу жорсткість, ніж «Стандарт», що забезпечує належну роботу підвіски як на трасах, так і на дорогах з поганим покриттям.
SS20 “Шосе” Призначений для любителів жорсткішої підвіски. Цей комплект добре підійде власникам, які часто здійснюють поїздки заміськими дорогами з твердим покриттям.
SS20 “Спорт” Мають найбільшу жорсткість. Ці елементи більше призначені для ВАЗ Priora, які власники переробили для участі у спортивних змаганнях.

Для того щоб заміна для власників відбулася без особливих труднощів, в комплекти входять також опори, шумоізолятори, відбійники. Опора стійки спеціально розроблена для ВАЗ 2170, оскільки ці елементи з попередників авто сімейства ВАЗ не підходили.

Самі собою автомобільні демпфери є звичайними амортизаторами. Тобто пристроями, що дають змогу краще згладжувати для водія ривки від нерівності дороги. Принцип дії стійки ґрунтується на ефекті поршня від шприца. Тільки субстанція, що наповнює циліндр, видавлюється не назовні, а через спеціальні клапани проходить крізь сам поршень. Це дозволяє пом’якшувати непередбачені ривки та поштовхи Пріори. Залежно від типу наповнювача поділяються три види амортизаційних стояків.

На заводі, при складанні Пріори, встановлюються, як правило, саме гідравлічні амортизатори. А ось уже в процесі експлуатації багато автовласників змінюють їх на газові.

Гідравлічні стійки

Основою гідравлічних стійок для Пріори є спеціальне масло. Найчастіше їм є звичайне веретене масло. Навіть якщо рідина має якусь особливу назву, тішитися не варто. Основа там саме веретено. Це найзручніше наповнення для амортизатора. Тому всі гідравлічні стійки працюють саме на ньому. Це масло стискається і перетікає через клапани, забезпечуючи роботу амортизатора.

стійки, краще, priora

Газові амортизаційні пристрої

Основою газової пневматичної стійки є спеціальний контейнер, наповнений інертним газом. Саме він, краще переміщаючись, виконує роботу амортизатора Пріори. Тому основою газової стійки є блок, що містить цей газ.

Пневмогідравлічні амортизатори

Це компенсатори, які наповнені сумішшю газу та гідравлічною рідиною. Вони мають спеціальне калібрування клапанів. Цей вид стійок вважається м’яким з усіх амортизаторів, що краще тримає дорогу.

Це пов’язано з тим, що гідравлічні компенсатори хоч і більш надійні, але жорсткі. Тому при виборі нового агрегату слід орієнтуватися на тип дороги. Для хороших рівних шосе з якісним покриттям, краще ставити чисто гідравлічні стійки. Якщо ж доведеться багато їздити грунтовими або розбитими асфальтовими дорогами, тут потрібні комбіновані, пневмогідравлічні амортизаційні стійки.

Корисні поради

Почнемо з того, що деякі власники практикують рішення поставити на Priora амортизатори ВАЗ2110 для збільшення вантажопідйомності та покращення керованості. Насправді краще відмовитися від таких експериментів і відразу придбати комплект для ВАЗ 2170. Зі стійками від «десятки» Priora стає жорсткішою, проте керованість погіршується.

Також не рекомендується ставити стійки KYB для ВАЗ 2110 на Priora. Така доробка вимагатиме придбання розбірних склянок від Пріори, установки інших опор тощо.п.

Рекомендуємо також прочитати статтю про те, що означає маркування шин та розшифрування їх позначень. З цієї статті ви дізнаєтеся про шинне маркування, розшифровку основних параметрів шини, а також на що звертати увагу при підборі шин для автомобіля.

Якщо ж порівнювати KYB та SS20, другий варіант передбачає кілька варіантів стійок. З одного боку, це дозволяє вибрати амортизатори під конкретні завдання, проте Каяба, представлена ​​тільки в одному варіанті, все одно краще за якістю і добре працює в будь-яких умовах.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS