Яке масло заповнити коробку Kia Spectra

Як замінити масло в коробковій коробці Kia Spectra?

Регулярна заміна масла Kia Spectra в коробці передач необхідна для того, щоб підтримувати в робочому стані вузли цієї системи авто. Зазвичай це відбувається під час утримання автомобіля.

Бажано, щоб вилити такі ж, як у вікні, у випадку переходу до іншого, система може бути миття.

масло, коробка, spectra

Що знадобиться для процедури заміни

Після того як масло куплено, необхідно підготувати всі підручні матеріали та інструменти, потрібні для проведення самостійної заміни рідини. Додатково, крім масла, потрібно купити новий масляний фільтр, а також підготувати для роботи набір автомобільних ключів і викруток, тару для відпрацьованої рідини об’ємом не менше трьох літрів, технологічний шприц або вирву, за допомогою яких буде проводитись безпосередня затока рідини. Так як роботи зі зміни масла виробляються на прогрітому автомобілі, необхідно запастися рукавичками та окулярами, а також підготувати чисту ганчірку для протирання агрегатів.

Частота заміни

Беручи до уваги несприятливі погодні явища, а також специфічні дорожні умови та забруднене клімат, норми заміщення нафти в спектрах механічної передачі Kia становить 20-25 тисяч кілометрів. Виробник показує більш оптимістичні параметри, до яких вона не варто, тому що вони є актуальними, за винятком європейських країн з сприятливим кліматом. Компанія Kia вважає, що заводська трансмісійна олія розрахована на весь термін служби транспортного засобу, який у одного власника становить у середньому 100 тисяч кілометрів. Для Росії він грубо кажучи, неймовірні правила, до яких коробка передач, ймовірно, зазнає невдачі, перш ніж нове масло буде остаточно повені.

Чому на різних типах ящиків використовуються різні типи мастильних матеріалів

Рідина, що використовується в ручній передачі, необхідна для мастильних водійських деталей. У той же час гідравліка, що застосовується в АКПП, виконує інші функції. Він служить для охолодження перетворювача крутного моменту та контролювати систему зміни передач.

Коробка передач

Це означає, що масло будь-якого виробника, що відповідає в’язкості та класу цих вимог, може бути використана в КІА-спектрі PPC.

READ  Чому не працює вентилятор на ВАЗ 2107

Яку олію заливати в коробку передач Kia Spectra

Kia Spectra. автомобіль з добре вивченою конструкцією, дуже затребуваний на підтриманому ринку. Майже всі страви власників спектра Kia незалежно, оскільки багато процедур ремонту не вимагають професійних навичок. Наприклад, такі як заміна олії в коробці передач. Принаймні замінити масло буде куди простіше, ніж його правильно вибрати. На перший погляд, у виборі відповідного мастила для МКПП нічого складного немає, якщо віддавати перевагу тільки оригінальним маслам, які вважаються найдорожчими. Але є багато аналогових масел, які дешевше і не гірше. Для них існують певні параметри, за якими можна підібрати масло, яке не поступається за якістю навіть найдорожчому аналогу.

Яке масло заливати в коробку автомат (АКПП) — Корисна інформація

Змінювати моторне масло в автоматичній коробці передач необхідно своєчасно. Однак головна проблема полягає у виборі продукту. Адже правильно підібраний мастильний матеріал захищає двигун від зносу та забезпечує його роботі максимальну ефективність. Ми скажемо, яку масло краще вилити в автоматичну передачу.

Який тип масла підходить для автоматичної передачі

Для транспортних засобів з автоматичною коробкою передач розробляється особливий тип мастила. трансмісійна рідина. Існує завжди позначення АТФ на етикетці таких продуктів. Інша різниця. колір масла.

Для того, щоб автолюбителі не переплутали трансмісійну рідину зі звичайними мастильними матеріалами, виробники роблять її яскравого відтінку, зазвичай червоного.

Заміна масла в Carb Kia Spektra

Однак важливо не тільки розібратися з тим, яке масло лити в автомат, але й вирішити, як проводитиметься апаратна заміна і скільки рідини потрібно.

Зазвичай використовують два способи: спосіб переміщення та “протока”. Для другого, близько 10-12 літрів АТФ буде потрібно, а для переміщення. ще більше. Деякі автолюбителі використовують часткову заміну. Тоді це займе менше масла. близько 4-5 літрів. Однак не рекомендується використовувати різні типи мастильних матеріалів.

Спеціальні вимоги до передачі рідини

 • Дотримання міжнародних стандартів. Олії для автоматичної трансмісії не мають жорстких вимог з боку європейських та американських організацій. Однак вони відповідають стандартам автомобільних брендів. Toyota Autoota має технічні характеристики T, T-III, T-IV, WS.
 • General Motors забезпечує групу рідин Dexron II, Dexron III, DEXRON IV.
 • Mitsubishi та Hyundai Motor Group поділяють продукти для АКПП SP-II, SP-III, SP-IV, Red-1.
READ  Скільки масла в двигуні ВАЗ 2107 інжектор

! Зрозуміло, для машин з автоматичною коробкою потрібні напівсинтетичні та синтетичні продукти.

Які олії «Шелл» підійдуть для автомобілів з АКПП

 • Shell Spirax S5 ATF X. Трансмісійна рідина на базі синтетики для легкових та вантажних автомобілів з автоматичною коробкою. Відповідає допустимими: Aisin JWS 3309, Allison C-4, Dexron (I-III), Ford Mercon, Ford Mercon V, Jaso 1-A, Jaso 2A-02, Toyota T-III, Toyota T-IV.
 • Shell Spirax S6 ATF ZM. Синтетичний продукт, призначений для вантажних машин та автобусів. Отримав схвалення компанії ZM. Збільшує інтервал заміни олії до 150 тис. км.
 • Shell Spirax S6 ATF A295. Повністю синтетична рідина, що підходить для важковантажної техніки. Відповідає специфікації Allison TES-295. Має стабільний клас в’язкості протягом усього періоду експлуатації.
 • Shell Spirax S6 ATF VM Plus. Рідина АТФ класу “преміум”. Масло зберігає прийнятну в’язкість навіть при вкрай низьких температурах. Відповідає ZF TE-ML 03D-09, MB 236.9, MB 238.22, Voith H 55.6336, Section 1.3 та іншим.
 • Shell Spirax S4 ATF HDX. Масло для вантажних та деяких легкових автоматичних трансмісій. Перевагами продукту є: великий період експлуатації між замінами та чудова плинність при низьких температурах.
 • Shell Spirax S2 ATF AX. Застосовується в трансмісіях та гідропідсилювачах. Має тривалий термін служби. Затверджено автомобільним записом Mercedes, Ford, Renk, Man.
 • Є й інші олії із серії Shell Spirax для автомобілів з АКПП, з якими можна ознайомитися на нашому сайті.

ЗАМІНА МАСЛО В КОРОБЦІ ПЕРЕДАЧ Kia Spektra

Яке масло лити в коробку Kia Cerato/Spectra, LD (2004. 2008)

Одним із найважливіших вузлів будь-якого автомобіля є коробка передач. Розрізняють АКПП та МКПП, різницю між ними розповідати не потрібно. У процесі експлуатації КПП масло втрачає свої властивості і його потрібно міняти. Тут власники Kia (EU) Cerato / Spectra, LD (2004. 2008 р.) Існує розумне питання, і яка олія виливається в коробку? Щоб відповісти на це питання, ми зібрали інформацію з офіційного відбору масел найбільшого відбору масел спеціально для вашого автомобіля. Далі в залежності від марки, якій ви довіряєте, ви можете підібрати масло в двигун. Детальні особливості кожної масла ви можете знайти в нашому каталозі.

Що вилити в коробку передач? Коротка відповідь

 • Castrol Syntrans Transaxle 75W-90 масло
 • Castrol Syntrans Multivehicle 75W-90 масло
 • Castrol Syntrans 75W-85 масло
 • Castrol Syntrax Universal Plus 75W-90
 • Кастрольний універсальний 75W-90 масло
 • Castrol Syntrans при 75W-90 олії
 • Нафта NFJ 75W-80
 • Масло Earlesles Syndse Fe 75W-90
 • Hochleistungs-Getriebeol (GL4) SAE 75W-90
 • Олія Hochleistungs-Getriebeol (GL3) SAE 75W-80
 • Гіпоід-Getriebeol TDL SAE 75W-90 масло
 • Lukoil передача TM-4 SAE 75W-90 (цілий рік)
 • Lukoil передача TM-4 SAE 75W-85 масло (цілий рік)
 • Motul Gear 300 75W-90
 • MOTUL MOTILGEAR 75W-85
 • Motul Motylgear 75W-90 масло
 • Трансмісійна передача 8 75W-80 масло
 • Передача DUAL 9 FE 75W-90 Олія
READ  Заміна олії в коробці Solaris

Навігація

Щоб точно відповісти на питання, яке масло потрібно виливати в коробку спеціально вашу Kia (EU) Cerato / Spectra, LD (2004. 2008 р.) Необхідно вирішити, що ви встановили. До кожного конкретного продукту ви знайдете типи двигунів та тип коробки, в яких він може бути застосований. Перед покупкою олії знайдіть його в цьому списку. Також ми постаралися зібрати інформацію щодо обсягу олії, яка Вам знадобиться.

Також якщо вам не подобаються представлені нижче марки масел, можете спробувати знайти Kia (EU) Cerato / Spectra, LD (2004). 2008) у підбираннях Shell, ZIC або Mobil посилання на підбирання нижче:

Олія для МКПП Kia Spectra

Kia Spectra – попередня модель у лінійці Kia, наступником якої є сучасний Cerato. Виробництво Спектри в Кореї здійснювалося з 2000 по 2006 рік, а 2005-го машину почали випускати в Росії на заводі Іж-Авто. Незважаючи на застарілу будівництво, машина тривала на конвеєрі протягом п’яти років, і в той час він успішно змагався з корейськими, японськими та європейськими моделями елементарного рівня. перш за все, це Hyundai Accent, Daewoo Nexia, Nissan Almera Classic та Renault Logan. У Росії автомобіль був проданий з бензиновим двигуном 1.6 (101 л. З.), що працює з механічною або автоматичною коробкою передач. Більш потужні агрегати були доступні в інших країнах.8 і 2.0 л. У США спектри відрізнялися різним дизайном, а також наявністю седана та хетчбека, також відомий як Сефія та Шума, відповідно.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS