Яка різниця між Land Rover від Range Rover

Range Rover Sport II проти відкриття спорту I

Спортивні версії Range Rover та Discovery Two Luxury SUVS з відомого англійського бренду. З одного боку, вони огортаються таємничим успіхом: всі вони хочуть, вони не потрапляють у свою цільову аудиторію, вони повинні швидко їздити на асфальту і подолати неповноцінний позашляховик. З іншого боку, вони кружували так багато жахливих історій і міфів, що навіть страшно дивитися в їхній напрям.

Діапазон Rover Fans залякає сотні тисяч для тих мільйонів інвестицій та жартів про те, чому власники ніколи не вітають один одного на АЗС. Друге покоління моделі зараз 3-4 мільйони. За цією ціною можна зробити кілька нових заходів, солярії та ще кілька китайців для здачі.

Дискотека, яка змінила популярний фріланс, і який взяв нішу між компактним Evoque і вже дорослим Range Rover, відмовляючись від того ж цінової мітки. Який із цих автомобілів вибрати на вторинному ринку, знаємо у статті.

Діапазон Rover Vogue або Range Rover Sport. Що вибрати?

В результаті, кожен, хто збирається купити Range Rover, стикається з цим вибором, який приймає: мама або спорт?

Машини зовні, здається, подібні, але вони настільки різні! При виборі автомобіля я також стояв перед подібною дилемою.

За межами я, напевно, як трохи більше спорту: затягнутий джентльмен. Деякий спортивний, безкоштовний стиль одягу. Якщо ви додаєте спортивний комплект та диски 21-22 радіусу, виходить певна диявольна суміш привабливості, яка приваблює переглядів. Особливо для мене це красиво в рідкісних червоних.

Мама вона інша: велика, трохи несучасна, нагадує мені, що вона все ще є землею яхти. Fas і профіль, я люблю набагато більше кормів), тим більше ви спілкуєтеся з нею (тоді ви знаєте. ви володієте) вона любить все більше і більше. Почніть, як зябра, що при покупці мене трохи роздратовано. І як це красиво з включеним енабаритом! І пекло, ви розумієте, що вона має ехуру!

Посадка у машину все змінює: мій фаворит однозначний – МАМА. Великі листи! Тільки мама може дати вам стільки комфорту, зручність. Це навіть яхта, а затишна маленька квартира! Зручно спереду, сім’я дуже сильно. Якщо ви вважаєте, що у мене є дуже хороше обладнання, то це зручно в квадраті. Мій сусід має оцінку Vogue, у мене є пакет Вестмінстер з регульованими задніми сидіннями. Загальна думка: салони невидимо різні. Здається, що все те ж саме, але я маю зручніше для мене, що перед. Я не знаю, з що це пов’язано. Можливо, це суб’єктивне почуття.

Спорт в салоні інша. Як посадка однакова, але місця менше. Не зручно йти позаду. Це зручно тільки для передніх пасажирів. Маленький стовбур (після мами). Коли ми підбирали машину дружині, я хотів їй взяти спорт (так мені мама сподобалася). Після одного з випробувальних дисків, дочка (7 років) згадувала мене відбіг і каже: Тато, давайте не візьмемо маму цей автомобіль, це незручно сидіти! І ця дівчина 7 років. Я також не любив це занадто жахливо! І якийсь вид спорту вузький всередині!

Тому, на кабіні та комфорті в кабіні, мій вибір. тільки мама!

Видимість хороша і в спорті та мамі. Маневреність у місті приблизно однакова. Я впевнений, де спорт дорікав, мама спокійно обертається.

Технічне обладнання, і в принципі, одна основна причина вибору мами. наявність дизельного двигуна 4.4. Я люблю великі двигуни та живлення. Бензин навіть спостерігав.

На їзді: мама дуже зручна, а не легша (моя думка для легшого не відповідає спорту, ні мамі. Незалежно від того, що двигун стояв). Ями не помічають плавання, як яхта. На швидкості поводиться ідеально, дорога тримає, вам не потрібно давати. Спорт трохи жорсткіший у поворотах трохи стабільний.

Я не буду робити висновки, т.До. Смак і колір всі автомобілі різні. І кожен може мати свою улюблену та свою думку. Всі вищезгадані суто думки і не претендують на правду.Я радий почути ваші думки в коментарях.

Діапазон Rover показав переваги розвиненої мехатроніки

Range Rover буде доступний зі стандартними та розширеними колісними баками, чотири-, п’ять або семи-семи салонами. На нашому ринку SUV з’явиться з двома дизельними двигунами та одним бензином.

П’яте покоління моделі Range Rover перейшла на нову MLA-Flex модульну архітектуру. Разом з електронною архітектурою Land Rover EVA 2.0 Це принесло безліч інновацій. Наприклад, пневматична підвіска використовує навігаційні дані з платформи Cloud Ehorizon, щоб адаптуватися до дороги (до речі, у задній частині перших rowers). І “по повітрю” можна оновити не тільки на мультимедійній системі, а й програми приблизно 70 електронних модулів у автомобілі. І всі модифікації Range Rover тепер оснащені заднім кермом.

Висота тіла змінюється у п’яти позиціях (-50 мм.16 мм, номінал, 75, 135). Перша з моделей землі Rovers отримала нову систему Rollover 48 Vold Rollover, яка працює більш ефективно і швидше, ніж останній гідравлічний та створює антикап-крутний момент до 1400 нм. Пневматичний стійкий володіє найбільшими камерами в сегменті та працюють разом з двома полум’ям активні амортизатори Bilstein (окремо регулюється на стиснення та штрафи).

Амортизатори автоматично переходять у динамічний режим, якщо датчики машини виправляють загрозу зіткнення, що збільшує шанс успішного маневру ухилення. Загалом, інтегрована система управління шасі, що впливає на параметри машини, діє з поглинанням, що збільшує комфорт та динаміку. Асистенти (адаптивний круїз-контроль, рульовий помічник) налаштовуються на зручному русі.

Система зміни режимів руху Terrain Response 2 має дев’ять установок («Comfort», «Динамічний», «Eco», «Трава/Гравій/Сніг», «Бруд/Колія», «Пісок», «Каміні/Малий хід», «Брід») », «Авторежим»). Інтелектуальний привід IAWD з восьмиступечем “машина” та двоступеневим розподілом змінює розподіл крутного моменту відповідно до стану сто разів на секунду. І всі версії нового Range Rover оснащені активним заднім диференціалом. Таким чином, тяга регулюється не тільки між передніми та задніми колесами, але і між задньою правою і лівою. Щоб зберегти паливо на шосе, привід на передніх колесах вимикається зі швидкістю від 35 км / год до 160.

Рядок шестициліндровий дизельний інгеній 3.0 тут з’явився в версії D350 (350 л.З., 700 нм) і у вигляді молодшої версії D250 (249 л.З., 600 нм, дані для Росії). Світ бензину являє собою uphang v8 4.4 p530 (мабуть, довгоочікуваний повернення епохи співпраці з BMW на початку 2000-х років) прийшов. Він розвивається 530 л.З., 750 нм. Ця варіація діапазону примушує від подряпин до сто в 4,6 с. На інших ринках з’явиться гібрид PHEV (вбудований двигун 3.0, дві версії для 440 та 510 сил, батарея 38,2 кВт-годину з 100 км інсульту без запуску внутрішніх. А в 2024 році Range Rover спочатку буде випущений у повністю електричній модифікації.

Цифрові світлодіодні фари Range Rover не тільки адаптується до пучка до дорожньої ситуації, але також відрегулює її перед початком повороту, зосереджуючись на навігації. Також, фари тепер знають, як проектувати зображення під час запуску та затінення до 16 об’єктів, запобігаючи ослінуванню зустрічних водіїв, але залишаючи світло інших областей. У п’ятимісячних версіях кришка багажного відділення розвивається автоматично при відкритті дверей. І ще одна зручна інновація: це стало можливим, коли маневрувати на стоянці, щоб керувати автомобілем ззовні, від смартфона.

Система скасування шуму відтворює його гасіння шумового сигналу через 35 динаміків, у тому числі чотири пари в головних обмеженнях. Ті самі особисті доповідачі на стільцях використовують аудіосистему підпису меридіан потужністю 1600 Вт. Вперше на сухопутних гребінцях з’явилися електричні бічні двері з щипкою та автоматичною регулюванням кута відкриття залежно від положення людини, керованого з екрану Pivi Pro.

Набори конкурентів SE, HSE та автобіографії в першому році виробництва. Чи буде обмежена серія першого видання, з п’ятимісячним інтер’єром з будь-якою базою даних (звичайні параметри мають довгий тональний діапазон може бути семистальними) і з можливістю вибору ексклюзивного кольору для тіла золота. Прийом замовлень на модель в Росії відкриється на початку 2022 року, початок продажів навесні, а влітку буде більш розкішна версія SV.

Історія Анастасія Королкова, Леонід Попов

Перше покоління SUV Range Rover побачила світло в 1970 році. Потім автомобіль був далеко від поточного розкішного повного приводу. Це був справді утилітарним автомобілем, позбавленим будь-яких варіантів і прикрас. Отже, стільці в кабіні SUV були розділені шкіряною, а підлога була гумою, щоб спростити процес очищення машини.

Яка модель Land Rover Виберіть, Range Rover L322 або Range Rover Sport L320? Огляд і порівняння.

Ця стаття проводила порівняльний аналіз між Range Rover L322 (2010-2012 мг) та Range Rover Sport L320 (2010-2013 мг).

Range Rover та Range Rover Sports є абсолютно різні автомобілі. На начало 2020 года данные автомобили стали более или менее доступны, и зачастую нам задают вопросов какой же автомобиль все-таки выбрать в районе 1 500 000 – 2 000 000, Range Rover Спорт в кузове L320 или Range Rover в кузове L322, так называемая « МАТИ”. Ви повинні розуміти, що, купуючи будь-яку з цих моделей, ви приймаєте з собою певні можливості багажу кожного з них.

Перший важливий момент ви повинні розуміти, що діапазон Rover L322 є безкаркавною машиною, яка має бомбу. Діапазон Rover Sport L320. це повний кадр, який виготовлений на тій же базі даних з відкриттям 3 та Discovery 4. Якщо ви хочете вивчити більш глибоко про корпус L322, або тіло L320, ви можете читати їх на нашому веб-сайті в секторі Range Rover та Range Rover Sport, де ми розповідали про кожну модифікацію глибоко та детально.

різниця, land, rover, range

Кожен прекрасно знає модифікацію виробництва тіла 2011 L322 з двигуном 4.4 Turbo Diesel, який йде в пару з 8-ступінчастою коробкою передач, яка була поставлена ​​на подальший діапазон покоління Rover L405. Тобто, по суті, тіло L322 отримало найбільш абсолютно нову начинку вузлів та одиниць, які пізніше йшли далі. Це досить надійний дизельний двигун, який багато хто хоче придбати, і цей плюс тіло L322.

Body L320 Range Rover Sport, на жаль, не мав для російського ринку двигуна 4.4 турбодизеля, т.Е. Дизельна версія була встановлена ​​3-літровий TDV6, який володіє унікальною особливістю вкладиша, і навіть розбиття коліна взагалі. Фактично, власник такого двигуна ризикує отримати до дорогого ремонту двигуна, і це мінус тіла L320. У парі з 3-літровим двигуном, коробка ZF 6HP28 буде йти. це 6-ступінчаста коробка.

Бензинові двигуни 5.0 sc (нагнітач) і 5.0 NA (атмосферний) Ви можете зустрітися з обома тілами з 6-ступінчастою коробкою ZF 6HP28.

Таким чином, щодо вузлів та агрегатів, тіло L322 набуває плюс лише з 2011 року, коли 4 почали покласти на нього.4 турбодизеля з 8-ступінчастою коробкою передач.

Що стосується центрального замикання, тіло L322 у порівнянні з тілом L320 має певний вид мінус, т.До. L322 ніколи не мав безперервного доступу. Для того, щоб потрапити в машину, вам доведеться отримати ключ кожного разу, натисніть кнопку та відкрийте двері. Можливо це не найважливіший і сильний аргумент, але, коли Ви звикнете до того, що можете підійти до автомобіля Range Rover L320, ключ у Вас просто знаходиться в кишені, натискаєте на кнопочку, машина закрилася, торкаєтеся до рукоятки вона відкривається.

READ  Реле запалювання ВАЗ 2110 де знаходиться

Доступ доступу в повсякденному житті зручний, а відсутність доступу до яким збільшує безпеку вашого автомобіля, тому що всі добре знають, що ключі читаються, автомобілі відкриваються і т.D. Але для цього існує ряд анти-крадіжних систем. При цьому нам не відомо чому флагман кузов L322 не оснастили хоча б як додатковою функцією на вибір безключовим доступом. Тому ми вважаємо це мінус за співвідношенням до тіла L320.

Land Rover або Range Rover Модельний діапазон, який вибирає? Огляд та ціни 2015 року

Кузов L322 дозволяє встановити висувні електричні підніжки. це дійсно зручно і виглядає елегантно, коли при зачиненні дверей підніжки. Так, вони вимагають своєчасного обслуговування, вони додають проблеми, але, з усім цим, витяжні електричні канали зручні. L320 тіла, на жаль, не надає таких можливостей, і у вас є лише одна версія порогів. це стаціонарні пороги, які бажано придбати в оригінальній продуктивності.

Ми не просто робимо цей акцент на кроки, т.До. без них у машині сидіти надзвичайно важко. Тому ми вважаємо, що відсутність висувних порогів на корпусі L320 є мінус цієї машини.

Body L320 Range Rover Sport з 2012 року отримав мультимедійне покоління 2.1, де ви можете підключити звук Bluetooth та слухати музику за допомогою музики на своєму телефоні за допомогою звичайних кнопок для вашого автомобіля, але L322 Rover Body не зберігає звук Bluetooth. Таким чином, незалежно від того, який рік буде тіло L322, вам доведеться слухати музику, щоб підключити телефон до автомобіля через кабель. Якщо це не застосовується для когось, то неможливо назвати це мінус.

Коли ви їдете в тілі L320, то салон автомобіля огортається, у нього є салон, щоб ви сидите в цьому як кокон. Плюс тіло L320 вважає оббивку дверей, т.Е. Ось по суті, повноцінний підлокітник. Якщо ви йдете кудись на довгій поїздці, то це дуже зручно.

Також необхідно зрозуміти, що для тих людей, які мають збільшення вище середнього, швидше за все, такий автомобіль не може виникнути, тому що місце над головою є досить трохи. Так, сидіння знижується, але в той же час сидить під стелі, не дає жодного задоволення. Що стосується розміру Range Rover Sport L320, він радикально менше, ніж тіло L322, т.Е. Фактично, ви їдете і відчуваєте багато автомобіля, ви відчуваєте, що це кадр, відчувати 3 тонни своєї ваги.

Salon Range Rover L322 набагато більше, ніж Range Rover Sport L320. Оббивка дверей тут більше прикріплене, а лікоть більше не настільки зручна, як у тілі L320, але, наскільки це необхідно, як я не знаю. Але, з усім цим, салон тіла L322 є великим і великим.

З повагою до лобових скла, ми не знаємо інженерних розрахунків, але тіло L322 має одну особливість, вона натискає лобове скло буквально на 2-3 зим. Часто власники, особливо педантичні, змінюють скло не тому, що вони тріщить, але тому, що вони просто голодні. Це мінус тіла L322. Що стосується тіла L320, ми не можемо сказати, що він має таку особливість.

Land Rover або Range Rover Модельний діапазон, який вибирає? Огляд та ціни 2015 року

Body L322 НІКОЛИ НІКОЛИ З ЕЛЕКТРОНОМУ ДВАМУ КОМПЛЕКСАМА. Це неважливо, що це рестилізоване тіло, чи ні, ви завжди отримуєте те ж саме. він вручну відкриває і закриває двері багажного відділення.

Body L320 Range Rover Sport був двома отворами багажного відділення. Перший варіант, на автомобілі до 2012 року, відкриється скло, і ви також можете відкрити всю дверну збірку, але вона не має електричного приводу. З 2012 року обкладинка накладає, вже немає можливості відкриття окремого скла, але з усіма часом Range Rover Sport був обладнаний електроприводом дверей багажного відділення.

Body L322 по суті має всі прикріплення алюмінію, які не можна сказати про задні крила, т.Е. Задні крила на цьому автомобілі підлягають корозійному, а вони просто гниють. Майте на увазі, що задні крила в тілі L322 є слабким місцем. Ми вважаємо, що це мінус цієї машини.

У тілі L320, по суті, всі його приєднані елементи є алюмінієм, але, незважаючи на це продовження задніх дверей, є настільки напруга, що є постійно каміння, деякі елементи, що призводять до того, що тут утворюються чіпси. Це слабке місце розташування тіла L320, т.Е. ті власники, які давно володіють таким автомобілем, або знають про цю особливість, вони заклеюють шматок дверей броньованою плівкою, що виглядає досить гармонійно. Ми вважаємо, що це мінус тіла L320.

При покупці кузова L320 Range Rover Sport ви купуєте постійний стук активного стабілізатора. Це не страшно, а не кримінальний, автомобіль буде їздити. Як правило, два набори активних втулок стабілізатора змінюються на рік. Він нічого збиває з цим на жаль, це неможливо зробити. Це неприємно, але вартість усунення несправності не дорого. Таким чином, перша функція є активним стабілізатором і, на жаль, втулки, це витратні матеріали.

Друга особливість тіла L320. це система гальма. Гальма можуть бути простими або посилена 6 поршня Brembo Calipers. Незалежно від того, що посилені гальма або прості, гальма є слабким місцем. Часто власники приходять і скаржаться на збільшення рульових колес під час гальмування. Якщо ви раптом любите жити по всій котушці, у вас є 5 літрів нагнітач, а потім майте на увазі, що, швидше за все, гальмівні диски, які ви повинні змінюватися, коли вони зношуються, але, швидше за все, коли вони починають бити.

Третя особливість тіла L320. колісні колеса. Незалежно від того, чи є оригінальні диски на вашому автомобілі чи ні. це постійна проблема. Вони або осмовляють, або їх гніт і знову на рульове колесо є вібрація і побиття. Єдиний варіант, щоб уникнути цієї функції. покласти колеса радіусу. Це дійсно вирішує цю проблему, і ми хочемо помітити таку річ, що на 19 колесах ця машина поводиться радикально по-різному, вона стає трохи зручною і починає нагадувати тіло L322.

L322 Range Rover Body ніколи не оснащений активним стабілізатором, він має найбільш звичайну поперечну стабілізатор стабільності, і, відповідно, проблем з втулками немає.

Гумовий профіль на корпусі L322 трохи більше і проблеми масово з колісними дисками цих автомобілів не виявлено, навіть у виконанні 20 радіусу.

Що стосується гальм, то, швидше за все, для них просто люди їздять буквально трохи спокійніше, а тіло L322 прибув з битком у рульовому колесі, це надзвичайно рідко.

Пневматичний компресор Body L322 знаходиться в багажнику автомобіля. Цей автомобіль має певну особливу особливість, у нього є пневматичні злитки передньої осі, вимагає уваги раз на 3-5 років. Як правило, тіло L322 при низьких температурах має проблему, що все зависає, повітряна підвіска не працює, тільки після того, як машина буде піднятою, і, відповідно, пневматичні злитки передньої осі сприйнятливі до ризиків витоку повітря. Слабка точка тіла L322. це передні пневматичні хулігани, але вони в 3 рази дешевше на велике щастя, ніж на тілі L320.

На тілі L320 пневматичний компресорний компресор розташований у зоні заднього лівого колеса та будівництва самих pneummobalon. Щоб задовольнити діапазон Rover Sport L320, який вибухнув пневматичну помилку практично нереально. Так, це знайдено, але це відбувається дуже і дуже рідко, а пневмобалон, на відміну від тіла L322, є важливим у три рази дорожче. Ви повинні це зрозуміти для себе.

Тіло L320 має особливість і мінус. це крива “дупу”. Пол-Москва подорожує з цих тіл, які мають машину, просто підійшли так чи інакше. Жоден фахівець не може насправді калібрувати цю машину, щоб він стоїть прямо, як, наприклад, тіло L322.

Також при використанні підвіски для тіла L322 піднімає автомобіль гладко і приємним, а тіло L320 з невеликими черешками.

Підсумовуючи пневматичну підвіску. Слабка точка тіла L322. два передні Airbalon, але вони втричі дешевше, ніж на тілі L320. Range Rover Спорт L320 у свою чергу вкрай складно відкалібрувати так, щоб він не нахилився в будь-який бік. це по суті мало кого турбує, але все ж таки люди на це скаржаться і всі чудово знають про цю особливість.

У тілі L322 ми не пам’ятаємо, щоб змінити фронт або задній амортизатор, який не можна сказати про тіло L320, T.Е. Він по суті є пневматичною підвіскою, але з усіма часом вони часто приходять з високою зіркою. Це мінус тіла L320, який не можна сказати про тіло L322.

Що стосується жорсткості тіла L320 трохи жорсткіший, ніж L322 Range Rover, T.Е. Це, по суті, є нормальним явищем, і є основною основною особливістю L320 Range Rover Sport.

Ще раз нагадуємо, що тіло L320, на відміну від тіла L322, має активні стабілізатори, як передню, так і задню вісь, т.Е. Це дві гідравлічні одиниці, які дозволяють мінімізувати рулонні автомобілі при повороті.

Ви повинні чудово зрозуміти, що діапазон Rover в тілі L322. це клас класу вище, ніж Range Rover Sport L320, T.Е. Range Rover Sport ніколи не буде настільки комфортно, як Range Rover. Але, ви повинні розуміти, що контрольна здатність тіла L322 не така ж, як і діапазон Rover Sport L320, T.Е. тут немає активних стабілізаторів, і цей автомобіль більш хиткий, що по суті надає йому більше комфорту, але при цьому менше впевненості при проходженні поворотів.

Важливим моментом, що кожен повинен розуміти, що тіло L322. це так звана “мати”, яка була виготовлена ​​з 2002 року, було кілька місць, але якщо ми беремо до 2010 року, то існує відмінна особливість, амортизатори до 2010 року стояли Найпростіший, після 2010 року вже існує адаптивна підвіска, т.Е. Амортизатори з змінною жорсткістю.

Нагріти сидіння в організмі L322 не зовсім стандартні. У спині сидінь, нагрівальний елемент Peltier був встановлений, і в залежності від зміни полярності, він або охолоджує, або нагріває, т.Е. Сидіння з підігрівом здійснюється шляхом проведення теплового повітря. Цей елемент може відмовитися, бути порушеним шляхом гофування, або він буде прориватися через внутрішні компоненти. Це несправність системи цих автомобілів, т.Е. Рано чи пізно ці елементи зазнають невдачі. На асортименті Rover Sport в корпусі L320 такої системи.

Відкрийте новий зміст назви Range Rover Sport

Новий вид спорту, щоб порівняти з попередником. вони ідеологічно різні автомобілі. Сьогодні це. це спортивна версія великого діапазону Rover: легка, швидше і дешевше. Від трьох мільйонів.

Глибокі праймерні петлі між деревами, один перетинає маленьку річку і незабаром повністю зливається з нею. Вода піднімається вздовж краю капота: здається, що ви можете малювати брудним живим, просто опустив долоню з вікна. Це не їздить. плавання! Якщо я хотів написати про суд, то ходив би до журналістів яхт. Зрозуміло, що без обдурювання в грязі ніде, ми знаходимося на тестовому диску Range Rover. Але це все ще розташовується за межами Rover Sport, який буде продаватися вперше і без знайомих позашляхових лосьйонів: просто з відкритими диференціалами і без нижчої передачі. Тому я більше зацікавлений, як він веде себе на асфальті.

Спорт (фабричний індекс L494) не дуже відрізняється від простого діапазону (з кодом L405). Вони були розроблені паралельно на загальній новій платформі. Голова Range Rover Sport Program, Кріс Аткінс, стверджує, що робота над ними розпочалася приблизно чотири роки тому, до моменту, коли вони були перераховані серед перспективних подій. Виявляється, що це було для них Jaguar Land Rover викупив, поспішно шукав гроші у 2009 році.

READ  Помилки Toyota Land Cruiser Prado 120

Попередній вид спорту був заснований на кадрі “Кошик” (він називається T5), який був створений у ті часи, коли земля Rover належав до Ford. (Кажуть, що вона мала потенціал для подальшого розвитку, але лише в межах FORD, а також для незалежного Lendrover, стурбованого скорочення викидів СО 2. Вона перетворилася на сталеву гуркут на шиї.) Новий корпус. Це достатньо для покращення якості. Але машина, будучи солюнівною, також знизилася до 420 кг, залежно від конфігурації і переїхала на зовсім інший рівень власності самостійно.

В цілому зникла затримка зворотного зв’язку на рульовому колесі та розмивання реакцій. Автомобіль добре слухає водія, хоча, допускаючи, ми не досягли повного розуміння. Рульове колесо демонстративно затиснута в нулі, яка відкине електромеханічну сутність підсилювача. Це робиться в першу чергу, щоб спорт відрізняється від відчуття “чотириста п’ятої”: вони кажуть, тому спорт всеочольно сприймається в вертикалі. Однак ненав’язливий налаштування механізму в чотириста п’ятому. Мені більше подобається: зусилля туди нижче, але це більш природно. На вузьких британських дорогах спорт змушує мене трохи крутитися в затяжних поворотах: штучний фон запобігає шин. Зате Sport швидше 405-го сприймає керуючі імпульси: передавальне відношення рульового механізму на 10% вище, а система придушення кренів на третину агресивніша.

Навіть великий діапазон Rover, особливо з активними стабілізаторами, сприймається стійким. І спорт сидить ще ближче до землі, він нижче центру мас (дах також нижчий), а крісло водія знижується на 20 мм відносно підлоги порівняно з 405-м. Все це працює на відчуття стабільності. Посадка все ще знаходиться в Лендревіє, просто сидячи у великому кільці на перекладі. Новий інтер’єр спорту, особливо до обличчя, колишній був занадто сильним об’єднанням з дискотечним інтер’єром (особливо до рестайлінг) і не відповідав статусу. Але за кермом декоративні ґрати на капоті піднімаються знову. дешеві товари.

У розумінні творців (і вони кивають клієнтам), спорт не буде спортом, якщо це було не важко 405-го. Де ще більш важко, вибачте мене! Придбані на 10% пневматичних посилань та амортизаторів погіршуються і без середовища гладкості діапазону. Я поїхав трохи пасажира з-за. закриття. І на спорті, відповідь на місцевості також оснащена необов’язковим динамічним режимом, сильнішим шляхом затискання адаптивних амортизаторів та стабілізаторів. Я визнаю: Gob від нього там, але тільки якщо ви поспішаєте повною підтримкою. Але в звичайних режимах обидва рейнджери не заважатимуть зручним режимом підвіски. як стандартне обладнання.

Спорт з шестициліндровими двигунами може бути пасивним. Без електронних керованих стійок, без системи перекидання та без двоступеневих випусків. В останньому випадку відкритий асиметричний застосовується у передачі (48:52 на користь задньої осі) торса. Визнати, я полетів до Англії, щоб дізнатися, як цей простий автомобіль йде. Але. здогадатися!. На тісто немає таких автомобілів. На відміну від, наприклад, німці з Porsche, які особливо пишаються своїми основними версіями, називаючи їх вибором пуристів, британці щиро вірю, що чим більше “додатковий”, тим краще машина. Так, і, швидше за все, поїхати до служби. попросіть власників “чотириста п’ятих” з активними стабілізаторами. На мій погляд, це пасивні автомобілі, які будуть насолоджуватися найбільшим попитом. Простіше англійський автомобіль, тим менше, що він розривається. Діапазон власника мрії Rover. Я сподіваюся, що принаймні ми будемо мати можливість відчути основний вид спорту з торсами. Хоча британці вже попередили: це не буде м’якше.

У GloucesterShire вибір тестових транспортних засобів обмежений версіями з симетричним повноцінним приводом: або з вищим п’ятилітром “вісім” (з 4,460 000) або з трилітровим турбодизелем V6 (від 3,5 мільйонів). Двигун V8 (510 л.З.) Добре знайомий, але 292-сильний “шість” на Range Rovere у новизни. Спочатку, здається недостатньо оснащення, а робочий діапазон вузький (пік 600 нм зустрічається до 2000 об / хв). Але восьмисередний “автоматичний” ZF майстерно використовує можливості, швидко перемикаються, плавно і за найбільш підходящим моментом. Прискорення паспорта до тих, хто приймає тут 60 миль на годину, займає лише 6,8 с. Наш 100 км / год. за 7,2 с. Відсутність тяги відчувається лише при прискоренні з високою швидкістю і під затяжними підтяжками. Але як у Великобританії рідко трапляються. Але як яскраво, скоріше, спорт отримує рух, коли водіння кругових з’єднань! Головне, щоб не з’явитися до зустрічного. Рух залишився.

З бензином “компресор” двигун 5.0 Немає нічого неможливого. До ста. менше п’яти з половиною секунди! І він звучить тут цікавіше, ніж на 405-му. П’яти сотий вид спорту дає трохи “Еф-Тайпа” на прискорення: багаж і навіть намагатися плювати в вихлопну трубу для газового розряду, якщо передача вибирається вручну. але набагато тихіше ягуар. Брембо гальма непомітно допомагають заднім активним диференціальним, щоб виправити важку машину в свою чергу. імітація змінного вектора тяги. До речі, спорт буде встановлений на спорті з водіння нагнітач (340 літрів.З., 450 нм, від 2 999 000). Ми спробували XJ на повний привід Jaguar. ткацький двигун. Але апетит, боюся, там буде жорстокий: все ж спорт. 250 кг важчого седана, і там V6 вже їсть для двох.

Найцікавіше, що відновлена ​​маса у двох з невеликою тоною британців вважається досить низькою, щоб зловити чотирициліндр у спорті (!) Мотор. Немає деталей, але, швидше за все, ці “четверті” означають, які покласти на евоє. Основний діапазон. це ще один проект, а дизель-гібридна версія вже оголошена, хоча вона не буде поставлена ​​в Росію. Електродвигун 70-кіловатте, інтегрований з “автоматами” працює в парі турбодизеля. Для розгону до сотень такого автомобіля, це буде необхідно менше, ніж за сім секунд. Прототип 340-сильного гібриду британців був показаний взимку 2011 року: агрегат тоді, до речі, вихідний спорт говорив.

Лістинг основних конкурентів спорту, британський трохи недооцінювати бар: обмежуються Tuareg, Audi Q7 і Mercedes ML. Не пізно дивитися на Q7? Незабаром з’явиться нове покоління кросовера. Touareg. хороший продукт. Значно дешевше, хоча управляється не гірше; шум, але м’якший. І це може бути дуже сильним позашляховиком. Але чи є у нас хтось вибирає між діапазоном і Volkswagen? Mercedes. Так, конкурент. Він більш комфортний, але позбавлений британського шика. Салон шуршає. Rove. популярний Cayenne Diesel: це трохи дешевше, ніж 258-сильний спорт TDV6, у них є аналогічна динаміка паспорта, а спорт у Porsche набагато більше. І є кришталево зрозуміло, за те, що терпіти кулові пеньки. Але основне обладнання бідніше.

Новий вид спорту. це не тільки подія в конкурентному середовищі, а й зображення проїзду по відношенню до попередника. Попередні RR ніколи не було, здавалося. Я не зрозумів, як можна було бути річ цієї маскараду, переплачувати за зіпсовані відкриття з обгоні кадрів з двигунами та жахливим поводженням? Але це був грандіозний маркетинг успіху британців, який продемонстрував, що віра в бренд сильніше. До останнього моменту, попит на спорт Рос. Наслідки, мабуть, будуть довгими на вторинному ринку.

Новий вид спорту. Чесний Range Rover. Це хороший гідний, цікавий автомобіль. Я б сказав, він навіть трохи кращий за 405-й: його образу більше підходить і лаконічний інтер’єр, і трясе шасі. І що він добре, що я ненавиджу! Всі ці 100 відсотків підйомників, бруд на вухах, камені в гальмах. це не обов’язково для нього. Хоча я впевнений, що будь-хто з вас з радістю обміняє парти сантиметрів амортизаторів до іншої характеристики демпфування малих нерівностей.

Спорт пішов на дорожні тести трохи пізніше, ніж великий діапазон, а пізніше йде на виробництво. Британці скористалися можливістю покращити деякі з “чотирьохсот п’ятих” подій, а також враховувати деяку критику перших власників нового діапазону. Наприклад, ручки та канальні клапани з’явилися над задніми сидіннями. Тепер є щось схопити на коцам і не дує в голові. Але чи буде спорт вакцинований з дитячих захворювань старшого “брата”? Чи буде електрик перестане турбуватися, чи перевантажені акумулятори будуть сидіти і стукати адаптивні суспензії?

Ви запечатані на спорт. я тебе розумію. Малоймовірно, що ви вивчите ставки на обслуговування, запчастини, страхування та порівнювати з цінами конкурентів (хоча це гомерно смішно). І навіть більше, щоб ви не підете на диск2, щоб прочитати бортові журнали “Чотириста п’ятих”, де все, як під автомобілем. Ви просто платите. Range Rover все ще залишається автомобіль, який вибирається серцем. Це костюми Jaguar Land Rover, де Premium є більш ефективним дизайном та гербом королівських сімейних карток, а не якість дизайну та виробництва виробництва або локалізації. Ми не звертаємо уваги на жахливі російські в меню, ми вибираємо серце. Якщо ви не вмикаєте свою голову, нічого не зміниться.

Порівняно новий RR зі старим

Проїхав пару днів у Restyling Range Rover 18-го модельного року і порівнював його з його. Я постараюся бути найпопулярнішим.

-Куча монітори. Перед Restayl мав 2 монітор з графікою, як на префіксі dendy. Restayl отримав 3 моніторів з графікою, як і на PlayStation, але особисто я не задоволений передачею деяких “механічних” функцій на планшеті. Коли ви сидите на шоу дилера приміщення, здається прохолодним, але коли вам потрібно змінити клімат, це стає проблемою. Це можливо питання звички, але для тих пар, які мені вдалося їздити на ресторані, я не здавався комфортно.

-На ніша в дверях підлокітника. Я не знаю, чому і чому. Це було зручніше. Але додала нішу під чашечниками.

-Dizel двигун 3.0 249 L.З. Виявилося достатньою для міського руху. Моя дружина, яка їде дорестайл з дизельним двигуном 4.4 дизель 340L.З., не зрозуміла різницю. Так, і для мене 3.0 виявилося цілком придатним. Я пам’ятаю подорожував на дизелі 3.0 до реставлювання, і це здавалося мені дурним. Там не було такого почуття в резервуарі.

-На ходу. У ході різниці я не помітив жодного.

зовнішній вигляд. Різниця не велика, але помітно. Якщо операція пройшла омолодженню? Звичайно так.

результат. Діапазон, в гонитві за конкурентами, будуть купувати модний Tsatski, але втрачає свою тонкість. Шановний англійський кабінет, перетворюється в офіс в стилі High Tech. Але немає аналогів. Чи є у мене 10 карикатур на тачці, я б.

Надійність і автомобілі

Для красивого життя вам потрібно оплатити шестизначні суми. Жирні датчики Пневматичні датчики тіла, самі циліндри, кермові рейки, нескінченні безліч відмов електронних блоків Життя власника Range Rover III надзвичайно насиченими, наповнені сюрпризами і несподіваними поворотами. Це навіть важко сказати, де і що в 20-річний позашляховик відходить в першу чергу, а що буде perpeturation дня після завтра. Існує настільки індивідуальний набір виразків, які перед покупкою годинника необхідно різко різко незалежно від мотора та конфігурації.

Двигуни, до речі, найменш сюрприз частина Range Rover III. В основному виникає бензин 4.4 L, V8, 286 сил. Вона використовує нафту, але більше не грішніше нічого, якщо ви вважаєте, що відгуки про власників. Дизелі більш примхливі переважно до якості палива. У групі ризику ТНВС, достатньо для перекачування одного горщика низькоякісного дизельного палива, щоб виділити дух. Але ланцюжок часу на всіх двигунах вимагає лише запланованої заміни природним розтягуванням.

Автоматична коробка передач, яка п’ять. це вісім-скориговане, не вимагає уваги до регулярності заміни нафти: один раз на 50-60 тисяч. км. Він повинен бути оновлений, а потім хороший німецький ZF буде служити довгий час. Як тіло частково алюміній, який, як це було, іржав. Тому діапазон Rover III, навіть з пристойним пробігом, повинен бути не тільки систематично та наполегливо трубним електричним та електронікою.

Такі проблеми не доставляють Land Cruiser 100, оскільки електрики з мінімальною електрикою. Але назвати йому зразок надійності та довговічності буде трохи сміття, тому що ніщо не назавжди.

Тіло в бігових кубиках землі може нести очевидні плями гнилі (особливо з краю дверей і капот), як кадр. Двигуни (вбудований 6-циліндровий дизель / бензин V8) оснащені приводом ременя терміни, для якого слід контролювати стан, а один раз у 100 (і краще 70-80) тисячі. км, щоб змінити ремінь. Дизель Семита також вимагає чистоти повітряних та паливних фільтрів, які не будуть погано оновлюватися раз на рік, щоб уникнути нестабільної роботи.

READ  Land Rover Фрілендер 2 не заводиться

Насадки, нагнітач і TNVD на турбодизелях також є власний ресурс і ціна. Як гідравлічний AHC на верхніх версіях, який не є дешевшим у обслуговуванні, ніж пневматичний при діапазоні Rover. Датчики положення тіла не вічні, а також магістралі з проводкою, що цілком може бути суперечливим, а амортизатори самі не виходять з часу, і це перегородка 6-8 тисяч. рублі для амортизатора.

Взагалі, незважаючи на гало вічного автомобіля, земельний крейсер 100 також має вузькі місця, де до покупки варто відзначити. Може бути, навіть більше одного разу. Враховуючи характер операції таких автомобілів, там не тільки загальні виразки можуть вийти там, але також придбано в лісах і на Буаеке. Ті самі перехресті в передачі живуть дуже менше, якщо автомобіль є великими позашляховими колесами. Такі моменти також повинні розглядати і дивитися уважно.

Діапазон Rover Sport двигуни 2005-2009 (дорестайлінг)

Немає нічого говорити про бензинові двигуни. Надійна ланцюжок деревини. Якщо ви можете будь-яким чином вирішити проблему податку і не бійтеся кожні 2 дні, щоб заправити, це ваш варіант. Це мільйон художників. З будь-яким з цих двигунів, ви не потрапите в горе. Головне. те, що вони бояться перегріву. Тут важливо під час закріплення проблем з системою охолодження та промивання радіаторами. Огляд моторного будівництва AJ41 та AJ33S є в моїй статті, з якою я настійно рекомендую вам ознайомитись з мільйонним двигуном, який жив до 2020 року. І це не Toyota.

 • Стукати з ВВТ COOPL (тільки 4.4) Про триває 250 000 км, а потім зовсім не. Випадки заміни муфти і, бажано, ланцюжки з натяжниками. Ви можете отримати близько 90 120 тисяч. Існує можливість покласти муфти з 4.2 і відбивають блок керування двигуном. Такий варіант буде коштувати 60 тисяч.
 • Провідник. Добре, виконаний з мітлом тіла з рами. Вартість близько 25 тисяч.
 • Шум при роботі турбокомпресора (300 000 км). Лікується перегородка. Ціна випуску становить приблизно 23-25 ​​тисяч.
 • Плаваючі обороти. Як правило, заміна свічок, промивання дроселя та заміна клапана вентиляції газів картера. Усуньте його буде випущено близько 18 тисяч.
 • Є проблеми з котушками та форсунками.

З активною їздою, масло та повітряний фільтр повинні бути змінені кожні 7000 км. Обов’язково використовуйте синтетику. Об’єм заповнення при заміні масла приблизно 8l.

З дизельними двигунами все неоднозначне.

Шкіра лісоматеріалів (передній і задній на TNVD). Має турбокомпресор з змінною геометрією. Євро 4 паливної системи.

Також встановлено у відкритті 3 і 4. Це дуже однозначний двигун і як це було в спорті не зрозуміло. Надзвичайно рідкісна версія, і я б не рекомендував це придбати, і скільки причин для мене:

 • Цей двигун катастрофічно малий для RRS. У версії з динамічною стабілізацією вона важче, ніж # discovery3, а також не динаміка мови і не може бути (12.Від 7 до 100 км / год). Цей двигун не виявляє весь потенціал RRS і не дасть жодних емоцій.
 • Коліно може вибухнути. Так, це саме той двигун, який має конструктивний прорахунок і одночасно може просто затихнути. І не починайте. Це найбільш реальна лотерея. Хтось пощастило і двигуни запускають 400 000 км без ремонту. Якщо ви вважаєте себе далеким, а також повільний і акуратний водій може мати шанс. Але 300 тисяч. Краще відкласти.
 • Вік автомобілів та паливної системи. На жаль, це також великий пляж цього двигуна. На додаток до компресора трубки (ресурс 150 300 тисяч. км) і 2 клапани EGR (кожні 70 тисяч. км заміна), є ще TNVD під капотом, підводним насосом в резервуарі, 6 форсунок та наша низькоякісна Diz. Паливо з високою сіркою. На моїй практиці з’явилися випадки, коли я повинен був змінити все цілком. Застава хорошої паливної системи, що викидається в службу або регулярне використання добавок для очищення палива.
 • Висока вартість обслуговування на великих пробігах. Наприклад, зміна ременів синхронізації TNVD та масляного насоса коштуватиме 37 тисяч. Залежно від використання аналогових запчастин. І на додаток до регуляторної роботи, з віком, все почне витікати і тріснути.

Про двигун 2.7 Незабаром я звільняю велику статтю про свій досвід. Як я грав в рулетку і втратив все)

Говорити так. Це 3.6 принесли на розум 2.7. Це навіть робиться на її основі. І в цьому випадку про товариша 2.7 Ви можете лише сказати один три рази подумайте, перш ніж купувати його.

8 циліндрів з 4 клапанів для кожного. ГРМ-приводний вічний ланцюг. Це повністю вдумливо в цьому, це не дуже легко підтримувати, але не так, це вимагає 2.7. Але малі проблеми все ще можуть обігнати:

 • Паливна система ідентична двигуна 2.7 і ті ж проблеми. Але ми повинні віддати данину, яка, незважаючи на майже повну схожість паливної системи з 276TD, з ним набагато менше проблем. На моїй пам’яті протягом 5 років було лише 3 машини, де був змінений насос у танку або TNVD. Але ми не виключаємо можливість отримати на 250 тисяч. О, так, і з клапанами вправи, проблеми набагато менше, з огляду на їх конструктивне розташування.
 • Два труби Borgwarner. які працюють незалежно один від одного. Кожен з них має генеруючу геометрію (є окрема електрична частина, що призводить до рулового руху). Проблема може прийти до механічної частини і електричну. Питання ремонту може мати розкид. Часто це було на практиці, що обидва турбокомпресори були опубліковані відразу. Варіанти з голосовим голосом я не з особистого досвіду це не довгий. Для того, щоб їх жити довгий час і щасливо потрібно змінити масло (колись кожні 7000 км), усунути витік нафти для годування та зливу з турбінами, а не їздити за допомогою забитого повітряного фільтра та взаємоду.

Загалом, 3.6 Це саме двигун, з яким потрібно взяти RRS.

Споживання палива в місті не перевищує 13 літрів, на шосе ви можете покласти в 8 літрів. Динаміка розгону 9.2 С. в наявності. Приблизно другий можна видалити, якщо ви робите настройки чіп (але я б не порадив вам збільшити ризик заміни турбін). Він не має проблем з мишкою, незважаючи на маленький турбойський, він ідеально ідеально і дає він насолоджуватися сучасною динамікою з фірмовою річкою V8. Головне не стукайте Для обслуговування та кожної речі, щоб замінити масло, щоб перевірити основні компоненти для суб’єкта. Цей двигун відповість вам про взаємність, довговічність та безперебійну роботу.

Сказати, що я рекомендую це нічого не сказати. І для тих, хто, до rrs, здається занадто просто, у мене приємні новини: 3.6 Дизель знаходиться у Restyling з 2009 по 2010 році! І це чудово. Але перші речі.

Експрес-огляд та порівняння моделей Range Rover, Range Rover Sport та Discovery

Приймаючи цю можливість, щоб ми мали на службі LR-West одночасно два ремонту двигуна при відкритті 3 та Range Rover Sport ми вирішили зробити експрес-огляд.

Не всі знають, що відкриття 3, Discovery 4 та Range Rover Sport до 2013 MG (включно) по суті однакові машини. Вони мають тіло, відокремлене від рамки, і платформа майже однакова, вони відрізняються зовнішніми атрибутами, мультимедійною системою, приладовою панеллю та частково електрикою, але в цілому це ті ж машини.

У діапазоні Rover до 2012 мг, так звана “мати”, тіло. це єдине ціле, а наступне покоління Range Rover, починаючи з 2013 мг на шляху одного тіла, тільки алюмінію. Багато власників Range Rover думають, що вони мають кадр. це не. Тому організм можна витягнути з кадру лише на відкриття 3, відкриття 4 і діапазон Rover Sport до 2013 року.

Відкриття та Range Rover Sport мають деякі відмінності в дизайні підвіски. Перш за все, Range Rover Sport має активну систему стабілізації, т.Е. Активний стабілізатор, а також відкриття 3 та відкриття 4 стабілізатора. Що означає активний стабілізатор? Стабілізатор має гідравлічний модуль (циліндр) за допомогою допуску до потрібного моменту тиску на сигнали бортової системи, він починає протистояти під час руху автомобіля, і завдяки гідравлічному циліндрі у вас є тіло вирівнювання, т.Е. Антиркрена система спрацьовує. Тому діапазон Rover Sport більш динамічний у поворотах.

Також поблизу Range Rover Sport підкріплені гідравлічні різаки, змінив важкі конструкції. На асортименті Rover Sport, важіль виготовляється з механічної обробки чавуну, т.Е. Грубо кажучи, і на відкриття від штампованої сталі. Також різний м’яч і рульові поради. Таким чином, діапазон Rover Sport Countension є більш посиленим.

Я хотів би відзначити, що діапазон Rover. Це принципово інша модель. Вона була випущена на ринок у 2002 році і розробив свій інженер з BMW, тому підвіска дуже схожа на призупинення автомобілів BMW. І Discovery 3 і Range Rover Sport вже вийшли у 2005 році і розробили своїх інженерів Ford. Тобто, Ford, який у 2000 році придбав Land Rover на BMW створив Freelander 2, Discovery 3, Discovery 4 і Range Rover Sport.

Хтось, як присутність рами, вона надає їм більше впевненості, тому що якщо б Бог не дай деяких випадкових випадків, ранові машини отримують менший збиток, т.До. Рама бере на себе головний удар. Але, з іншого боку, вважається, що кадр, відокремлений від організму, не є технологічним і минулого століття. Сучасні технології говорять, що є такий матеріал, як алюміній, який міцний і чому ускладнює все, коли ви можете зробити єдине ціле. Це полегшує дизайн і створює більш корисний простір у кабіні автомобіля.

На каркасних автомобілях всі коливання суспензії гасять всередині колісної бази, яка прикріплена до рамки, т.Е. Немає підключень Стійки, амортизатори, важелі з тілом. Тіло прикріплюється до рамки на десять мовчарних блоків.

На асортименті Rover передня підвіска звичайна. MacPherson. Два нижніх важелів прикріплюються до поворотного важіль, а стійка спирається на кузов, тому всі коливання передаються безпосередньо до тіла.

Що стосується задньої підвіски Rover, тут і нижні і топ-важелі закриті на підкадрі, а стійка також спирається на дизайн підкадру. Задня підвіска зроблена таким чином, щоб коливання проходять через підкадр, а не безпосередньо на тіло. Субкам приєднується до тіла гідравлічними втулками. Коли автомобіль вже 150 000. 200 000 км, здається, ви зміните всі зв’язки, все це необхідно, але все ще відчувають деякі коливання. У цьому випадку необхідно змінити гідравлічні фрези підрамників, і ми писали про це на нашому сайті. Рідко, хто думає, але хто змінює ці гідравліки, машина набуває стану нової суспензії.

Резюме

Діапазон Rover L322 (мама) одне тіло. Задня підвіска закривається на субкадрі, а перед звичайною підвіскою Макферсона.

Discovery 3, Discovery 4 та Range Rover Sport до 2013 MG (включно). це каркасні машини.

Range Rover має більш корисний простір у кабіні, хоча якщо ви подивитеся на багажне відділення, найбільше відкриття 3 і Discovery 4. Відкриття в кабіні набагато більш простора, ніж у спорті Range Rover.

різниця, land, rover, range

Тому, якщо вам потрібен великий і просторий стовбур, то це лише відкриття. Якщо вам потрібен просторий інтер’єр, то діапазон Rover. Якщо вам потрібна спортивна та динамічна машина, то адаптація Rover Sport.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS