Яка олія Nissan qashqai варіатор коробка

Nissan Qashqai 1.6, 2.0 масло для варіатора: покоління J10, J11

Nissan Qashqai є компактним кросовером, представленим відомим світовим виробником Nissan. Дана компанія має безліч власних підрозділів, розташованих у багатьох країнах світу, і модель Nissan Qashqai стала першою, яку повністю розробили в Європі. Дизайн автомобіля розробляла дизайнерська група Nissan Design Europe, розташована у Лондоні. Уся технічна частина була доручена також європейському підрозділу Nissan Technical Centre Europe (NTCE), розташованому у місті Кранфілд графства Бедфордшир.

Вперше представлене перше покоління було у 2004 році на Женевському автосалоні. Тодішній концепт послужив прообразом для нинішнього автомобіля, оскільки фінальна модель кросовера була істотно змінена щодо зовнішнього вигляду та інтер’єру салону. Перероблений Nissan Qashqai увійшов до конвеєра у 2006 році. Варто зазначити, що після доопрацювань модель знову була представлена ​​на автосалоні, але вже у Парижі. Ринок почав постачати з лютого 2007 року.

Тоді російські споживачі отримали дві моделі, що відрізняються технічним компонентом, а саме встановленими енергоблоками. На ринку були доступні версія, оснащена бензиновим рядним чотирициліндровим агрегатом, що має 1.6 літри і бензинова, також чотирициліндрова рядна силова установка, що має вже робочий об’єм 2 літри. Перший запропонований двигун призначений для максимальної потужності в 114 кінських силах, коли дволіковий двигун має найбільш розвинену потужність 140 кінських сил. Було також запропоновано чотири варіанти трансмісії: шестиступінчаста механічна КПП, п’ятиступінчаста механічна КПП, шестиступінчаста автоматична КПП, та й безступінчастий варіатор Xtronic CVT.

Споживачі японського ринку були запропоновані лише один варіант обладнання автомобіля. Для Японії автомобіль був обладнаний рядом чотирициліндрового бензинового двигуна, що має робочий об’єм у 2 літрах і найбільш розвиненій потужності в 140 кінських сил. До нього встановлювався безступінчастий варіатор Xtronic CVT. Продажі першого покоління на японському ринку було повністю припинено у 2014 році.

Рестайлінгу перше покоління було піддано в 2009 році, щоправда, зміни були не такими суттєвими. Версія цього року отримала візуально змінені світлотехнічні прилади та новий фронтальний бампер. Сектори стоп-сигналів були розташовані трохи інакше і мають прозорі елементи, що прикривають. Салон автомобіля також був допрацьований. Здебільшого виробник покращив тут лише звукоізоляцію, шляхом застосування якісніших матеріалів. Що стосується технічної частини, то тут була вдосконалена передня та задня підвіска. Зміни в цьому плані дозволили досягти більш високої комфортності при пересуванні, а також стійкості автомобіля. Рестайлінгові моделі стали доступними для споживачів у 2010 році.

Друге покоління було представлено в Лондоні в 2013 році. У 2014 році презентація новинок також відбулося в Брюсселі. У тому ж році почалася серійна продукція другого покоління.

Для російського ринку серійне виробництво цього автомобіля почала займатися в Санкт-Петербурзькому підрозділу Nissan у 2015 році. На російський ринок кросовер комплектувався трьома новими силовими установками. Перша версія має чотирициліндровий двигун під капотом з досить малим робочим об’ємом у 1.2 літри. З цим об’ємом, пристрій розвиває абсолютно вражаючу максимальну потужність, яка досягає позначки 115 кінських сил. Для другої версії було запропоновано чотирициліндровий двигун двигуна, робочий об’єм якого вже 2 літра. Цей двигун має максимальну потужність у 144 кінських сил. На додаток до моделей бензину, існує також дизельна версія. Для неї виробник також вибрав енергетичну установку з чотирьох циліндрів з робочим об’ємом у 1.5 літрів і номінальна потужність 130 кінських сил.

READ  Santa Fe заглох і не заводиться

Restyling Цей автомобіль відбувся у 2017 році. Більш відремонтований друге покоління, потім отримав нову модифіковану радіаторну решітку, новий передній бампер, модифіковане освітлювальне обладнання, включаючи задні ліхтарі. Інтер’єр також переніс зміни. Тут були застосовані нові якісніші матеріали.

Наслідки та симптоми несвоєчасної заміни

Якщо не міняти масло вчасно, то серйозних проблем із якісною роботою варіатора не уникнути. Завдання мастила полягає в змащуванні вузлів коробки, і якщо її не міняти, то деталі починають притиратися один до одного і їхнє зношування прискорюється.

Як результат, трансмісійні канали засмічуються металевою стружкою деталей, що притираються. Це спричиняє падіння рівня тиску у варіаторі, яке згодом негативно позначається на функціонуванні коробки в цілому.

олія, nissan, qashqai, коробка

Симптоматика, що сигналізує про швидкий вихід з ладу варіатора:

 • збільшення часового періоду для прогрівання коробки;
 • падіння показників потужності силової установки;
 • ривки та поштовхи під час зміни положення важеля;
 • падіння рівня олії.

Nissan Qashqai заміни масла в варіаторі є простішим

Перевіряємо рівень

Перевірка рівня та зовнішнього вигляду масла, також може допомогти визначити необхідність його заміни. Тому слід робити перевірку рівня щомісячно. Виконати перевірку не важко, на всіх варіаторах Nissan Qashqai є щуп. Однак, просто вийняти його і переглянути рівень недостатньо, перед перевіркою рівня слід виконати такі дії:

 • Прогріти охолодну рідину машини до 60-80 градусів, (індикатор на панелі приладів) якщо вона нагріта сильніше, дайте їй охолонути до потрібної температури;
 • Закотити автомобіль на рівний горизонтальний майданчик, двигун не глушити;
 • Витиснути гальмівну педаль. Потім послідовно перемикати селектор з проміжком 5-10 секунд, через всі можливі положення;
 • Важіль переключити на режим «Р». Гальмівну педаль відпустити.
 • Знайдіть наливну горловину (вона буває відзначена CVT або Transmission);
 • Натисніть фіксатор, і витягніть щуп з горловини;
 • Протріть датчик і поверніть його до місця;
 • Знову дістаньте щуп і подивіться, на якій позначці буде рівень мастила;
 • Нормою вважається рівень за позначкою “max” (“hot” або “full”);
 • Поверніть на місце щуп та закріпіть його засувкою;

Коли рівень у вас нижчий за нормальний, необхідно шукати і усувати причину швидше за все, є протікання. Якщо мастила німий або має запах гарі, його слід негайно замінити.

Металеві частинки у змащуванні, помітні на диптік, означають проблему з радіатором.

Особливості вікна варіатора

Ця передача не є загальним у транспортних засобах, що беруть участь у російських дорогах. Це пояснюється тим, що все нове сприймається обережним і неоднозначним. А принцип роботи варіатора в Nissan Qashqai, а також інших моделях авто, дійсно новий. Передавальне число від двигуна до колес змінюється плавно, а не східчасто, як у всіх інших коробках передач.

Самостійна діагностика варіатора Nissan Qashqai

Перед тим, як перейти до діагнозу варіатора, двигун та передача повинні бути оброблені в русі. Деякі інструкції автомобіля вимагають підключення консультації та перевірте датчик температури у вікні варіатора. Напруга повинна перевищувати 0,9 В. Просто покладіть, потрібно загнати кілька кілометрів перед діагностикою варіатора. Послідовність дій при підготовці до самодіагностики варіабельної коробки наступним чином:

 • Розігріти машину.
 • Вимкнути всі споживачі електричної енергії акумулятора.
 • Акумулятор у хорошому стані з зарядом більше 12 В.
 • Немає тривоги, які відрізняють звичайні ланцюги.
 • Селектор передачі переклав на “P”. парковка.

Порядок діагностики варіатора коробки передач:

Контрольні лампи повинні вміститися на інформаційній панелі. Процедуру провести швидко двічі OFF-ON – OFF – ON – OFF. Кидати.

 • Увімкнути запалювання при селекторі перемикач передач у положенні P і увімкніть запалення. Зачекайте, поки CVT (Sport) підсвічується протягом декількох секунд, а потім відразу вимкніть запалювання.
 • Натисніть на педаль гальма та перекладіть селектор у “D”. привід.
 • Знову поверніть запалювання.
 • Відпустіть педаль гальма та перемістіть ручку селектора до l.
 • Одночасно повністю вичавіть педалі гальма та газу, і переведіть селектор знову в D.
 • Відпустіть як педалі.
READ  Заміна салонного фільтра Land Cruiser 200

По-перше, буде початковий імпульс за 2 секунди, як коли з’являється запалювання, то лампа блимає в 10 разів, в цей час потрібно подивитися на спалахи. Якісь з них будуть короткі приблизно півсекунди, якісь довші, близько секунди. Припустимо, що процедура самодіагностики не почалася з якоїсь причини.

Якщо варіатор постійно знаходиться в режимі екстреного режиму, то спочатку перевірте статус обмотки кроку на акумулятору під батарею. Через цей роз’єм можна копати всі внутрішні електронні вузли варіатора. Якщо вони замінюються, доведеться злити масло та видалити піддон з фільтром.

Якщо помилка ускладнюється і не завжди проявляється в русі, то вимірювання повинні виконуватися з зовнішніх показників швидкості та безпосередньо в русі. На легкових автомобілях цей роз’єм розташовується, як правило, в центрі торпедо. На мінівенах. під бардачком з пасажирського боку ближче до лівої стійки.

Якщо автомобіль рухається в аварійному режимі варіатора, як на нагріванні, так і на холодному двигуні, то існує висока ймовірність того, що крок двигун вийшов (обмотка зламана). Несправність, яка виникає після розігріву. це датчики обертання. У цьому випадку вам потрібно розібрати все, щоб отримати доступ до ЕКЮ та йти активно їздити десять хвилин. Як тільки цей час підключіть пристрій і перегляньте сигнали.

Якщо варіатор починає долав, то перевірте тиск у порту та напругу на датчик тиску в режимі тестування Stall. Це допоможе багато дізнатися про стан варіабельної коробки. Щоб не рухатися по “бочці з порохом”, якщо ви придбали використаний автомобіль на варіаторі, пробіг якого вже досяг критичного числа, коли ви вперше змінюєте поле, щоб не зіпсувати своє життя з неспокійними думками.

Який варіатор встановлюється на Nissan Qashqai?

Перш ніж безпосередньо йти до обговорення найкращого нафти, придатного для кросовера Nissan Qashqai, важливо розглянути типи та модифікації передач транспортного засобу. Не багато автомобілістів знають, що в різний час Nissan Qashqai має чотири різних прямих трансмісій, включаючи автоматичну коробку передач. Перше покоління моделі, активне виробництво якої відбувалося в період з 2006 по 2013 рік, збували до Японії, Великобританії під відмітними назвами – Nissan Dualis та Nissan Rouge. До речі, в Росії, правда Nissan Dualis, принесли на територію з азіатського вторинного ринку, є досить поширеними. Якщо ви збираєтеся придбати “CAT” першого покоління, обов’язково з’ясувати, який вид типу передачі встановлюється на машині, тому що порядок та функції обслуговування передач буде залежати від нього.

Перше покоління автомобіля може бути обладнана:

 • Варіатор Jatco (JF011E), зроблений японськими інженерами компанії, модифікація RE0F10A. Цей вузол був обладнаний версією кросовера з 2.0-літровий бензиновий двигун.
 • Варіатор Jatco (JF015E) модифікації RE0F11a, виникає на машині з 1.6-літровий бензиновий двигун.
 • Автоматичний ящик JF613E, добре поєднується з дизелем 2.0 літровий двигун.

Слід оглянути тут, що офіційна версія Nissan Qashqai з 1.6-літровим дизелем та АКПП JF613E не продавалися. Машина досить надійна і поширюється, особливо в європейських країнах, відбувається на таких автомобілях, як Nissan Pathfinder, Renault Megane та Laguna. Багато автолюбителів, які бажають придбати японський кросовер, підшукують на вторинному ринку саме цю версію автомобіля. Ремонт і підтримка автоматичної коробки не відповідає і просто.

Після того, як компанія Nissan Restyling в 2011 році з’явилася безглузда версія JF015E коробки передач. Кросовер з 1.6-літровий двигун та варіатор RE0F11a не розподіляються, завдяки найкращій комбінації двигуна HR16DE з невеликим і обмеженим можливістю варіатора. Але, якщо пристойний і привабливий варіант потрапив у ціну угоди, то перед покупкою Nissan Qashqai 1.6 CVT слід уважно ознайомитися з сервісною книжкою, переконатися, що колишній господар заливав у коробку належну трансмісійну олію, і що відбувалося своєчасне обслуговування (чистка магнітів, видалення металевої стружки) коробки.

READ  Як підтягнути ручник на Nissan Almera Classic

Найпоширеніший варіатор на вторинному ринку. JF613E, у поєднанні з дволітровим MR20DE, MR20DD двигун. Ремонт коробки Jatco недорогий, практично в кожному місті вдосталь майстрів та деталей. Модель Nissan Qashqai 2.0 з варіатором JF613E характеризується відмінними динамічними характеристиками, твердого ресурсу та відносним дешевим. Але щоб надійна безступінчаста коробки змогла повністю виробити свій ресурс, за нею необхідно постійно стежити і обслуговувати згідно з регламентом проходження ТО. Тепер перейдемо до питання, яке масло для варіатора Nissan Qashqai підходить ідеальним чином.

Яке масло краще вибрати у МКПП на Nissan Qashqai?

Мастильні субстанції, які підходять для заміни масла в МКПП на Nissan Qashqai, умовно можна поділити на дві основні категорії:

 • Оригінальні технічні рідини. масла, вироблені концерном Nissan, або за його посередництвом;
 • Аналогічні мастила. Рідини, розроблені іншими виробниками, але придатними для автомобілів марки Nissan.

При виборі олії для Nissan Qashqai необхідно звертати увагу на такі параметри:

 • Хімічний склад мастильної субстанції (синтетика, напівсинтетика або мінералка). Для заливання в МКПП Nissan Qashqai зазвичай купується мінеральна олія;
 • Якість сировини. Проблема у тому, що на авторинках часто продаються підробки офіційних виробників технічних рідин. Тому рекомендується придбати мастильні матеріали лише у спеціалізованих магазинах з гарантією;
 • В’язкість олії. В’язкість залежить від часу року та від кліматичних умов місцевості, в якому експлуатується Nissan Qashqai. Переважна в’язкість змащувальної речовини становить 75W90 або 75W-80.

Nissan Qashqai заміни масла в варіаторі є простішим

На заводському налаштуваннях у передачі автомобіля розглядаються, оригінальний мінеральний масло Nissan MT-XZ передач TL / JR типу API GL 4, 75W80 виливається (стаття. KE91699932R). Придбати цю технічну рідину можна в магазинах автомобільних запчастин за стандартною ціною 490 за каністру. З аналогових рідин для МКПП Nissan Qashqai підходить Лікві Молі 75 на 80, Hyundai/Kia 04300-00110 «MTF 75W-85» на додаток з присадкою Liqui Moly Ceratec. Для повного заповнення достатньо 2-3 літра передачі змащення.

Нафта Nissan Qashqai J10 2007-2013.в.

Автомобіль Nissan Qashqai дебютував у вересні 2006 року під час Паризького автосалону. Продажі моделі стартували в 2007 році. Автомобіль отримав завидну популярність від покупців і відзначило значні обсяги продажів. У 2010 році модель зазнала рестайлінгу, трохи змінившись зовні, гама силових агрегатів не змінилася.

Яке вибрати моторне масло Nissan Qashqai J10, масло АКПП Nissan Qashqai J10, масло варіатора Nissan Qashqai J10 – на ці та інші питання будуть відповіді у цій статті.

Перше покоління Nissan Qashqai випускалося з 2007 по 2013 рік. У 2010 році у продаж надійшла рестайлінгова модель, з незначними змінами у зовнішності та оформленні інтер’єру. У 2014 році почалися продажі другого покоління Nissan Qashqai J11.

На ринок поставлялися автомобілі, на які з конвеєра встановлювалися два варіанти бензинових двигунів:

Особливості вибору олії

Від того, чи правильне масло підібрано для АКПП, залежить не тільки коректна робота варіатора, а й загальна працездатність кросовера. Для того щоб Nissan Qashqai з варіатором досить довго радував свого власника, необхідно купувати виключно продукцію, рекомендовану виробником.

Найоптимальнішим варіантом буде олія Nissan CVT Fluid NS-2. Щоб замінити масло у варіаторі необхідно запастись двома 4-літровими каністрами масла.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS